Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
21 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 21 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 41]

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΙΤΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΦΕΡΡΙΤΝΗ 17 Κ ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗ 34,6.ΣΤΟΥΣ ΑΝΔΡΕΣ ΒΕΒΑΙΑ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΠΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΠΙΟ ΥΨΗΛΕΣ.ΔΕΝ ΤΙΣ ΕΙΧΑΤΕ ΔΕΙΞΕΙ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ?ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΕ ΚΑΤΙ?

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΚΟΙΤΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΦΕΡΡΙΤΝΗ 17 Κ ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗ 34,6.ΣΤΟΥΣ ΑΝΔΡΕΣ ΒΕΒΑΙΑ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΠΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΠΙΟ ΥΨΗΛΕΣ.ΔΕΝ ΤΙΣ ΕΙΧΑΤΕ ΔΕΙΞΕΙ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ?ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΕ ΚΑΤΙ?
μισο να τισ παρω να σου πω ακριβως..φερριτινη φυσιολογικεσ τιμες 30-400ng/ml κ εχει 21.6αιματοκριτης 42-54 φυσ τιμες και εχει 39.3..το μονο που μας ειπαν ειναι οτι ειναι χαμηλες και να ξανα κανει μετα απο λιγο καιρο

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ήρθα κ εγώ !! σας διαβάζω κ επιστρέφω μη γύγει κάνεις κ ειδικά το μέλος ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι Αρτεμακι δουλεια ειμαι

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΕΛΛΗ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΑΝ ΠΟΛΥ ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΕ Τ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ?ΑΝΤΕ ΔΙΩΞΤΩΝ!!!
ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ.ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΝΑ ΕΤΡΩΓΑ ΔΕΝ ΘΑ ΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ,ΑΛΛΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΠΟΛΥ ΘΕΛΕΙ.

χαχαχα ασε και δν ερχοταν οταν ημουν εγω πρωι γιατι ειχε αλλες δουλειες και τωρα οι δουλειες μετατεθηκαν στο τελος της εβδομαδας και θα τον εχω μπαστακα τα πρωινα!!!

καλως τη Μαιρη!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΚΟΙΤΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΦΕΡΡΙΤΝΗ 17 Κ ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗ 34,6.ΣΤΟΥΣ ΑΝΔΡΕΣ ΒΕΒΑΙΑ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΠΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΠΙΟ ΥΨΗΛΕΣ.ΔΕΝ ΤΙΣ ΕΙΧΑΤΕ ΔΕΙΞΕΙ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ?ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΕ ΚΑΤΙ?
μισο να τισ παρω να σου πω ακριβως..φερριτινη φυσιολογικεσ τιμες 30-400ng/ml κ εχει 21.6αιματοκριτης 42-54 φυσ τιμες και εχει 39.3..το μονο που μας ειπαν ειναι οτι ειναι χαμηλες και να ξανα κανει μετα απο λιγο καιρο

ΑΦΟΥ ΣΑΣ ΕΙΠΑΝ ΕΤΣΙ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΣΥΝΗΘΩΣ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙΣ ΠΑΝΩ ΣΤΟ 6μηνο.ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ.ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ Η ΔΙΑΤΡΟΦΗ.ΤΟ ΠΟΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΠΝΙΣΜΑ.

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:ήρθα κ εγώ !! σας διαβάζω κ επιστρέφω μη γύγει κάνεις κ ειδικά το μέλος ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΙΑΤΙ ΟΠΟΥ ΝΑ ΝΑΙ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ Η ΜΙΚΡΗ.

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
art86 έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΚΟΙΤΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΦΕΡΡΙΤΝΗ 17 Κ ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗ 34,6.ΣΤΟΥΣ ΑΝΔΡΕΣ ΒΕΒΑΙΑ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΠΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΠΙΟ ΥΨΗΛΕΣ.ΔΕΝ ΤΙΣ ΕΙΧΑΤΕ ΔΕΙΞΕΙ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ?ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΕ ΚΑΤΙ?
μισο να τισ παρω να σου πω ακριβως..φερριτινη φυσιολογικεσ τιμες 30-400ng/ml κ εχει 21.6αιματοκριτης 42-54 φυσ τιμες και εχει 39.3..το μονο που μας ειπαν ειναι οτι ειναι χαμηλες και να ξανα κανει μετα απο λιγο καιρο

ΑΦΟΥ ΣΑΣ ΕΙΠΑΝ ΕΤΣΙ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΣΥΝΗΘΩΣ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙΣ ΠΑΝΩ ΣΤΟ 6μηνο.ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ.ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ Η ΔΙΑΤΡΟΦΗ.ΤΟ ΠΟΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΠΝΙΣΜΑ.
ο αντρασ μου δεν πινει ουτε κοκα κολα αλλα καπνιζει παρα πολυ δουλευει ακι απειρες ωρες και ισωσ ολα αυτα επηρεαζουν ..τι να πω

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οκ τώρα ήρθα για να κάτσω ευτυχώς δε γράψατε πολλά! Very Happy Very Happy Very Happy
Καλησπέρες κ από εμένα!

Αρτεμάκι τι κάνεις? Πέρασες τέτοια φρίκη πρωινιάτικά! Τι έγινε με τον άντρα σου έκανε την εγχείρηση που έλεγες?

Έλλη τι κάνεις ? Μήπως πρέπει να δει ο γιατρός κ το διάφραγμα σου κάτι έλεγες για ιγμορίτιδα ο ορός που έλεγε η Γιάννα θα σε ανακουφίζει δε θα σε θεραπέυει πλήρως αλλά μια ανακούφιση θα την έχεις κ δεν είναι κ κάτι χημικό!

Γιάννα τι κάνεις? Αντε να πίνεις το σίδηρό να πάρεις τα πάνω σου ! Τι σου έδωσε μασώμενο, αμπούλα ή χαπάκι?

Εγω καλά είμαι μόλις φάγαμε κ βλέπω τα γεγονότα στη Νετ! Φρούριο έγινε η Αθήνα!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΩΛΟΤΣΙΓΑΡΟ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΣΟ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΛΕΜΕ.

ΜΑΙΡΗ ΧΑΠΑΚΙ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ Κ ΜΕΤΑ ΟΠΟΤΕ ΕΧΩ ΠΕΡΙΟΔΟ.
ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΤΑ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΣΤΗ Β.ΕΛΛΑΔΑ!!!!
ΠΑΓΩΣΑΜΕ ΛΕΜΕ!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαιρη μου πρεπει να εχω στραβο διαφραγμα, μου το ειχε πει ο γιατρος χωρις ακτινογραφια βεβαια τοτε που ειχε κανει η μαμα μου εγχειρηση το διαφραγμα!!
τη μαμα μου δν την βοηθησε ιδιαιτερα ομως..οποτε αν καποια στιγμη το κανω θα το κανω εχοντας λεφτα να φτιαξω και λιγο την μυτουλα μου μετα, αφου θα μπω στη διαδικασια να φαω πονο, να ομορφυνω κιολας χαχα

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:Οκ τώρα ήρθα για να κάτσω ευτυχώς δε γράψατε πολλά! Very Happy Very Happy Very Happy
Καλησπέρες κ από εμένα!

Αρτεμάκι τι κάνεις? Πέρασες τέτοια φρίκη πρωινιάτικά! Τι έγινε με τον άντρα σου έκανε την εγχείρηση που έλεγες?

Έλλη τι κάνεις ? Μήπως πρέπει να δει ο γιατρός κ το διάφραγμα σου κάτι έλεγες για ιγμορίτιδα ο ορός που έλεγε η Γιάννα θα σε ανακουφίζει δε θα σε θεραπέυει πλήρως αλλά μια ανακούφιση θα την έχεις κ δεν είναι κ κάτι χημικό!

Γιάννα τι κάνεις? Αντε να πίνεις το σίδηρό να πάρεις τα πάνω σου ! Τι σου έδωσε μασώμενο, αμπούλα ή χαπάκι?

Εγω καλά είμαι μόλις φάγαμε κ βλέπω τα γεγονότα στη Νετ! Φρούριο έγινε η Αθήνα!
μαρακι μου ειμαι καλα..οχι δεν την εκανε ...θα περιμενουμε λιγο α δουμε πως θα παμε με τα χαπια και μαλλον αρχες νοεμβρη....εγω αποφευγω αν ανοιξω τηλεοραση σημερα γτ δεν θελω αν χαλαστω με την φατσα τησ παλιομμμμμμ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΛΛΗ ΩΣ ΤΙΣ 4,00 ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ?

ΜΑΙΡΗ ΕΚΑΝΕΣ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΙΔΟΜΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΑΠ ΤΟΝ ΟΑΕΔ?ΤΙ ΚΑΛΟ ΦΑΓΑΤΕ ΣΗΜΕΡΑ?

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λες? εγώ πάλι ζεσταίνομαι! Τώρα έχει συννεφιά! Για να ρίξω μια ματιά στο μετέο!

Αρτεμις εσείς εκεί πως είστε? Έχει κρύο?

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΩΛΟΤΣΙΓΑΡΟ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΣΟ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΛΕΜΕ.

ΜΑΙΡΗ ΧΑΠΑΚΙ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ Κ ΜΕΤΑ ΟΠΟΤΕ ΕΧΩ ΠΕΡΙΟΔΟ.
ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΤΑ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΣΤΗ Β.ΕΛΛΑΔΑ!!!!
ΠΑΓΩΣΑΜΕ ΛΕΜΕ!!!
εγω εχω 3 μερες δεν καπνισα...ειπα τερμα ....ετσι και αλλιως αργα η γρηγορα θα το κοψω λογω μπεμπε ασ το κανω τωρα...εχω φαει βεβαια τα παντα αλλα θα κανω κουραγιο....σαν τρελη θελω τσιαγαρο αλλα δεν θα καπνισω

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:Λες? εγώ πάλι ζεσταίνομαι! Τώρα έχει συννεφιά! Για να ρίξω μια ματιά στο μετέο!

Αρτεμις εσείς εκεί πως είστε? Έχει κρύο?
παραδοξως οχι παρα πολυ....αλλες χρονιες τετοια εποχη αναβα και το τζακι που λεει ο λογος...εχει μια σχετικη ψυχρουλα το βραδυ αλλα μην φανταστεις..

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:μαιρη μου πρεπει να εχω στραβο διαφραγμα, μου το ειχε πει ο γιατρος χωρις ακτινογραφια βεβαια τοτε που ειχε κανει η μαμα μου εγχειρηση το διαφραγμα!!
τη μαμα μου δν την βοηθησε ιδιαιτερα ομως..οποτε αν καποια στιγμη το κανω θα το κανω εχοντας λεφτα να φτιαξω και λιγο την μυτουλα μου μετα, αφου θα μπω στη διαδικασια να φαω πονο, να ομορφυνω κιολας χαχα


ΧΑΧΑΧΑ.ΕΛΛΗ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΧΩ ΣΤΡΑΒΟ ΔΙΑΦΡΑΓΜΑ ΚΑΙ ΤΟ 1ο ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ!ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΚΑΛΕ ΠΩΣ ΑΝΑΠΝΕΕΙΣ ΜΕ ΤΟΣΟ ΣΤΡΑΒΟ ΔΙΑΦΡΑΓΜΑ???
ΑΣΧΕΤΟ ΑΛΛΑ ΑΚΟΥΣ ΚΑΛΑ ΑΠ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΣΟΥ?ΣΕ ΡΩΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ.ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΟΗ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΟΦΕΙΛΕΤΕ ΣΤΟ ΔΙΑΦΡΑΓΜΑ.

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι μεχρι τις 4 δουλευω σημερα!!

κι εδω εχει κρυο σημερα οποτε πιστευω πιο βορεια θα εχει περισσοτερο! Μαιρη προετοιμασου!

Αρτεμις καλα κανεις! μη το σκεφτεσαι, κανε αλλα πραγματα να απασχολεις τον εαυτο σου και αν τρως, προσπαθησε να ειναι κανενα φρουτο η τπτ τετοιο..να μην παρεις πολλα κιλα!!εγω ειχα παρει σε 2 μηνες 7 κιλα!!ολο ετρωγα!αλλα ειχα αποφασισει οτι θα το κοψω και δν με ενοιαζε να παχυνω! αν σε νοιαζει εσενα βρες αλλους τροπους γιατι θα το ξαναρχισεις για να αδυνατισεις μετα!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λοιπόν εμείς έχουμε συννεφιά και 27 βαθμούς συμφωνεί το μετεο με το θερμόμετρο μου! Η Νάουσα έχει 18!

Το αποφάσισα θα πάρω μερικά μακρυμάνικα κ μερικά κοντομάνικα κ μπουφανάκια!

Από παπούτσι να ξεχάσω τα σανδάλια ε?

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
ΧΑΧΑΧΑ.ΕΛΛΗ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΧΩ ΣΤΡΑΒΟ ΔΙΑΦΡΑΓΜΑ ΚΑΙ ΤΟ 1ο ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ!ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΚΑΛΕ ΠΩΣ ΑΝΑΠΝΕΕΙΣ ΜΕ ΤΟΣΟ ΣΤΡΑΒΟ ΔΙΑΦΡΑΓΜΑ???
ΑΣΧΕΤΟ ΑΛΛΑ ΑΚΟΥΣ ΚΑΛΑ ΑΠ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΣΟΥ?ΣΕ ΡΩΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ.ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΟΗ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΟΦΕΙΛΕΤΕ ΣΤΟ ΔΙΑΦΡΑΓΜΑ.

νομιζω ναι! λες να μην ακουω καλα και να μην το εχω καταλαβει? χαχαχαχα
αν και ενα ξεβουλωματακι πρεπει να το κανω.. εχω καιρο και νιωθω οτι χρειαζεται, αλλα φοβαμαι !!! Embarassed Embarassed

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΜΕ ΚΟΥΒΕΡΤΑ.Τ ΑΚΟΥΣ ΜΑΙΡΗ???

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΜΕ ΚΟΥΒΕΡΤΑ.Τ ΑΚΟΥΣ ΜΑΙΡΗ???
εγω κουβερτα κια παπλωμα...το βραδυ εχει κρυο...

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="maryz-iraklio kritis"]Λοιπόν εμείς έχουμε συννεφιά και 27 βαθμούς συμφωνεί το μετεο με το θερμόμετρο μου! Η Νάουσα έχει 18!

Το αποφάσισα θα πάρω μερικά μακρυμάνικα κ μερικά κοντομάνικα κ μπουφανάκια!

Από παπούτσι να ξεχάσω τα σανδάλια ε?[/quote]

 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #70 - Σελίδα 20 Md064
ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΝΑΙ ΜΑΙΡΗ.ΑΛΛΑ ΑΝ ΠΑΛΙ ΘΕΣ ΠΑΡΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙ!!

ΓΙΑ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΜΑΚΡΥΜΑΝΙΚΑ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΕΓΩ.

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Όταν λέτε κουβέρτες εννοείται μάλλινες ή πικέ? Το μάλλινο με το που το διαβάζω ζεσταίνομαι περισσότερο! Very Happy Very Happy

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
ΧΑΧΑΧΑ.ΕΛΛΗ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΧΩ ΣΤΡΑΒΟ ΔΙΑΦΡΑΓΜΑ ΚΑΙ ΤΟ 1ο ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ!ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΚΑΛΕ ΠΩΣ ΑΝΑΠΝΕΕΙΣ ΜΕ ΤΟΣΟ ΣΤΡΑΒΟ ΔΙΑΦΡΑΓΜΑ???
ΑΣΧΕΤΟ ΑΛΛΑ ΑΚΟΥΣ ΚΑΛΑ ΑΠ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΣΟΥ?ΣΕ ΡΩΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ.ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΟΗ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΟΦΕΙΛΕΤΕ ΣΤΟ ΔΙΑΦΡΑΓΜΑ.

νομιζω ναι! λες να μην ακουω καλα και να μην το εχω καταλαβει? χαχαχαχα
αν και ενα ξεβουλωματακι πρεπει να το κανω.. εχω καιρο και νιωθω οτι χρειαζεται, αλλα φοβαμαι !!! Embarassed Embarassed

ΕΛΛΗ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΟΤΕ.ΠΟΝΑΕΙ?ΕΓΩ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΑΡΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΗΓΑ.ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΟΜΩΣ ΤΟ ΤΕΣΤ scratch ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΛΕΝΕ Κ ΕΔΕΙΞΕ ΟΤΙ ΑΚΟΥΩ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΙΡΗ ΜΑΛΛΙΝΗ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!!!!

ΑΡΤΕΜΗΣ ΒΑΣΤΑ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΣΚΕΨΟΥ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ!!!ΕΓΩ Η ΧΑΖΗ ΤΟ ΞΑΝΑΡΧΙΣΑ ΜΟΛΙΣ ΓΕΝΝΗΣΑ Sad Sad Sad

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις