Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
22 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 22 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 40]

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ αστα Χαρα μου... ο χειμωνας θα ειναι δυσκολος, ξεχασα να σου προσθεσω την θερμανση! δεν εχουμε ιδεα τι εξοδα θα μας βγουν...

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βρε μακαρι να εχουνε δουλεια κ να βγαινουν τα χρηματα και ας πληρωνουμε το θεμα ειναι αμα δεν εχουν δουλεια εκει να δουμε τι γινεται!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tί καλή η μπέμπα! αλλάξαμε, φάγαμε και γύρισε η μαμά στις φίλες της Smile 120ml τσάκισε, τα 90 δεν της έφτασαν, της έδωσα μετά άλλα 30ml.

Εγώ σήμερα που πήγαμε στο lidl βρήκα κάτι ωραιότατες μπότες - γαλοτσες μαύρες με 19,90!! Και είχε και νούμερα, ευτυχώς! Αυτές :

http://www.lidl.gr/cps/rde/xchg/lidl_gr/hs.xsl/index_24805.htm

Την περασμένη βδομάδα είχε και ωραία μπουφανάκια αμάνικα τύπου γιλέκο αλλά το άσπρο που είχε και κουκούλα με γούνα είχε τελείωσει και είχαν αφήσει τα σκέτα χωρίς κουκούλα σε πράσινο και μωβάκι. Πολύ στενοχωρέθηκα, ελπίζω να τα ξαναφέρει..Επίσης η κουμπάρα μας έχει σηκώσει το μισό Lidl σε ρουχαλάκια για την κόρη της, είναι 3,5 τώρα. Ωραιότατα μπουφανάκια, μπλουζάκια, φόρμες..εγώ δεν τα σνομπάρω καθόλου, κι ας λένε μην ψωνίζετε γερμανικά προϊόντα..με τέτοιες τιμές γιατί να μην ψωνίζω;

Γενικώς κορίτσια πολύ αφραγκία.. Από τα 18 δουλεύω και φτάσαμε 31 και μας ζουν οι γονείς μας, πάλι καλά που έχουν το κατιτίς τους, άλλοι δεν έχουν ούτε αυτην την καβάντζα..

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κ εμεις καναμε μπανακι, φαγαμε, κ τωρα κοιμαται στην αγκαλια του μπαμπα του (ο μπαμπας του υποστηρζει οτι βλεπουν μαζι το μπασκετ!!)

Σημερα το καημενο την ωρα που πηγα να τον βαλω στο μπανακι του, τρομαξε! εκανε κ εναν περιεργο ηχο!! κ μετα αρχισε να κατουραει.. εγω τον λυπηθηκα τον πηρα αγκαλια κ καπως εκανα μια στροφη... και κατουρησε σε ακτινα 180μοιρων τα παντα στο μπανιο!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Πρεπει να βαλω κανα πλυντηριακι παλι, γιατι μας βλεπω να ξεμενουμε απο πετσετες!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλέ χέζονται από τη χαρά τους και κατουριούνται από το φόβο τους αυτά τα μωρά πια! ειδικά όταν είναι ξεβράκωτα η καλύτερή τους είναι για να αμολάνε τα πάντα τριγύρω! αν ο δικός σας βλέπει μπάσκετ τότε και η δικιά μας καθρεφτίζεται που μου την πάει ο Μάνος και νομίζει ότι βλέπει το είδωλό της! Άστους να χαίρονται συμπεθεράκο μου!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σας αφησα λιγακι να κανω ενα μπανακι!!

Τινακο δεν μπορεσα να τις δω τις γαλοτσες το ανοιγει αλλα δεν τις ειδα!
εγω προχθες πηρα μια βελουτε φορμιτσα γκρι που ειχε 15 ευρω για μεσα στο σπιτι γιατι δεν φοραω μπιτζαμες!!
τουλαχιστον εσεις κατω στην Κρητη δεν εχετε και πολυ βαρυ χειμωνα ετσι δεν ειναι??

Εμακο ο γλυκουλης τρομαξε καλεεε και κατουρηθηκε??πλακα θα ειχε!! Razz Razz

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ κ εμενα μπασκετ βλεπει!!κ μου τη δινει που φωναζει Mad Mad

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xara64 έγραψε:σας αφησα λιγακι να κανω ενα μπανακι!!

Τινακο δεν μπορεσα να τις δω τις γαλοτσες το ανοιγει αλλα δεν τις ειδα!
εγω προχθες πηρα μια βελουτε φορμιτσα γκρι που ειχε 15 ευρω για μεσα στο σπιτι γιατι δεν φοραω μπιτζαμες!!
τουλαχιστον εσεις κατω στην Κρητη δεν εχετε και πολυ βαρυ χειμωνα ετσι δεν ειναι??

Εμακο ο γλυκουλης τρομαξε καλεεε και κατουρηθηκε??πλακα θα ειχε!! Razz Razz

Kι εγώ την πήρα στο μωβάκι-μπορντουδάκι, αυτό το περίεργο χρωματάκι τέλος πάντων! Πέρσι είχε πολύ κρύο εδώ, το σπίτι μας είναι λίγο παραέξω μέσα στα δεντράκια και έχει υγρασία φουλ! Άλλο κρύο εδώ, άλλο επάνω. Επάνω κάνει ξηρό κρύο, με λόγα λόγια ψόφο, εδώ υγρασία.

Πάω να φάω κατιτίς από το ντουλάπι τη αμαρτίας και επιστρέφω..(άμα χάσω εγώ κιλό, γράψτε μου)

Bebamou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ,ΕΛΕΥΘΕΡΙΤΣΑΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΞΑΝΘΟΥΛΑ ΣΟΥ
ΕΜΕΙΣ ΜΟΛΙΣ ΦΑΓΑΜΕ ΚΑΙ ΞΑΠΛΩΝΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΩΜΟ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΚΑΙΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ...ΑΧ ΠΡΕΠΕΙΝΑ ΣΗΚΩΘΩ ΚΑΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΣΕΙΣ ΒΡΑΣΙΜΟ ΜΑΖΕΜΑ,Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙΚΑΘΟΛΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΘΕΜΑ ΜΕΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΑΜΕΝΟΣ ΚΙ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΜΟΥ
ΑΧ ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΕΣ ΟΡΜΟΝΕΣ,ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΛΙ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΦΟΒΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΣ ΕΚΑΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ.ΒΑΛΑΜΕ ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙ ΓΑΛΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕΜΕ ΤΑ ΚΑΚΑ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΛΠΙΖΩ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΟΝΑΕΙ ΜΕ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΑΧ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΠΑΝΙΚΟ ΕΛΠΙΖΩ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΖΩ, ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ....ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΣΑΝ ΚΙ ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΝΙΩΘΕΙΣ ΜΟΝΗ..

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω πηρα το s για να δουμε θα μπω η θα την δωσω στην ανηψια μου??

αντε φαε κατι ελαφρυ!! Rolling Eyes Rolling Eyes

το Μαρακι που ειναι?λετε να πηγε νωριτερα??

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου Ευακι μου,υπομονη κοριτσακι μου θα περασει ο καιρος και σιγα σιγα θα στρωνουν τα νινακια και θα συναντιωμαστε για καροτσαδες!! Very Happy Very Happy

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εύη μου πολυ αγχωμένη σε ακούω βρε κορίτσι μου, σίγουρα μόνη και με την μπέμπα να υποφέρει δεν είναι εύκολα..ελπίζω να έχετε ένα καλό και ήσυχο βραδάκι..

Χαρά μου κι εγώ S πήρα, άνετα θα μπεις βρε, κι αν όχι από την πρώτη μέρα, θα βάλεις στόχο! Όταν την πέφτω σε αυτό το ντουλάπι δεν υπάρχει γυρισμός..πήρα ένα κουτί digestive τα οποία θα τσακίσω σε χρόνο dt, όλο το πακέτο! Είναι χωνευτικά! χαχαχα

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ολοκληρο κουτιιιιι???κανε κρατη κοριτσακι φαε 2-3 και ξαναβαλτω στο ντουλαπι ααχαχαχα

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλα δεν μπορω να σταματησω να γελαω (κακουργα μανα!!)...

ο μπεμπης ειχε στον υπνο του μια ανησυχια και ξαφνικα αρχισει να σκουζει!!! παω να δω τι επαθε... ειχε πιασει με το χερι του τα μαλλια του κ τα τραβαγε... και εκλαιγε απο τον πονο!!!! δεν υπαρχει αυτο το μωρο...!!! Razz Razz Razz Razz Razz

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χαρουλίτα εσύ βλέπω έβαλες μυαλό; χαλάρωσες λίγο με τις δουλειές και τα μαγειρέματα ή μου φαίνεται;

Εμάκο δεν τον λέμε άδικα ο μπέμπης ο μαλλιάς!!! τώρα και σε έκδοση μπέμπης ο τραβο-μαλλιάς!! χαχαχαχα

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχαχ τι πλακα που εχουνε μωρε τα σκατουλια!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
με τις δουλειες ναι εχω χαλαρωσει αρκετα με τα μαγειρεματα κανω μερα παρα μερα ψωμακι,ανα 3-4 μερες κεικ και πριν μια ωρα μου ζητησε να του φτιαξω μπακλαβα Razz Razz και τωρα εκανα λιστα για να παω αυριο για ψωνια!!ειχα κανει και μια παστα φλωρα ειχα και τα μπισκοτα κανελας ειχαν φερει κ σιροπιαστα η μαμα και ειμαι φουλ στο σπιτι απο γλυκα!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χαρουλίτα μου πολύ σε σκέφτομαι και να σου πω την αλήθεια ώρες ώρες ανησυχώ για σένα..θέλω να μου υποσχεθείς ότι όταν με το καλό γεννήσεις δεν θα αφήσεις τίποτα να σε πάρει από κάτω, ό,τι χρειάζεσαι θα το μοιραζόμαστε, ναι; ακόμη και χαράματα να με πάρεις τηλ εγώ θα είμαι διαθέσιμη, δεν έχω πρόβλημα! Μη φρικάρεις με το παραμικρό, όλα συμβαίνουν στα μπεμπάκια, το πολύ πολύ να τρελάνεις τον παιδίατρο! Smile

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ ασε Τινακι μου ξερω οτι θα δυσκολευτω πολυ να βρω τους ρυθμους μου και να ειμαι ψυχραιμη και μονο στην ιδεα πχ οτι θα κοιματε διπλα μου νομιζω οτι δεν θα κοιμαμαι καθολου απο τον φοβο μηπως παθει κατι!! Crying or Very sad Crying or Very sad
ευχαριστω κοριτσακι μου εννοειται οτι πρεπει να σας τα λεω γιατι οπως με βοηθησατε σε ολη την εγκυμοσυνη ετσι ειμαι σιγουρη οτι θα με βοηθησετε κ μετα

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχει εδω και κανενα 20 λεπτο που εχω σταθερα πονους περιοδου κ μια ψιλο αναγουλα να το πω confused

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xara64 έγραψε:εχει εδω και κανενα 20 λεπτο που εχω σταθερα πονους περιοδου κ μια ψιλο αναγουλα να το πω confused

Μωρό μου! χρονομέτρα! συχνότητα και διάρκεια!! Smile

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ κοριτσια πανεμορφα τα μωρακια σας!!!!!Αντε να παιρνουμε κ εμεις σειρα πλεον..... Razz Razz Razz Razz

Φιλια πολλα σε ολες τις εγκυουλες (οσες εχουμε μεινει χι χι χι χι),στις μανουλες κ τα νινακια !!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
alexia-marinos έγραψε:Αχ κοριτσια πανεμορφα τα μωρακια σας!!!!!Αντε να παιρνουμε κ εμεις σειρα πλεον..... Razz Razz Razz Razz

Σε περιμένουμε να γεννήσεις για να μετακομίσουμε στις μανούλες! έχεις την τελευταια ΠΗΤ! Άντε με το καλό!!

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ???? ΟΛΑ GOOD??????

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μωρό μου! χρονομέτρα! συχνότητα και διάρκεια!! Smile[/quote]

ωχ μεχρι κ αυτο με αγχωσε τωρα πρεπει να μεινω ξυπνια ολο το βραδυ για να χρονομετρω??χαχαχα

alexia-marinos έγραψε:Αχ κοριτσια πανεμορφα τα μωρακια σας!!!!!Αντε να παιρνουμε κ εμεις σειρα πλεον..... Razz Razz Razz Razz

Φιλια πολλα σε ολες τις εγκυουλες (οσες εχουμε μεινει χι χι χι χι),στις μανουλες κ τα νινακια !!!


για σου Αλεξια αντε λιγες μειναμε!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειχα παει πισω στα θεματακια και εψαχνα να δω σε πιο ειχα μπει(γιατι ειμαι και προληπτικη)χαχαχα και ειχα μπει στο 8ο θεματακι και τωρα ειμαστε στο 28 τυχαιο???χαχαχα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις