Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
315 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 315 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 40]

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Eμάκο μου! ξεπέρασε τα 4 κιλά και βάλε ο γαμπρούλης μας βλέπω! να τον χαιρόμαστε τον παίδαρο! Κι εμείς την Πέμπτη πάμε παιδίατρο για ζύγισμα και μέτρημα και να δείξουμε τους υπερήχους που της κάναμε. Από τον άλλο μήνα που θα αρχίσουν τα εμβόλια να δω πώς θα αντέχω να κρατάω την μπέμπα που θα κλαίει!! Θα κλαίω κι εγώ μαζί!

Εμάκο μου σχετικά με τον απογαλακτισμό δεν ξέρω αν χρειάζονται ή όχι τα χάπια αν έχεις θηλασει έστω και λίγο. Εγώ δεν κατέβασα καθόλου γάλα γι'αυτό τα πήρα. Καλύτερα είναι να ρωτήσει το Χριστινάκι κάποιο γιατρό γιατί θήλασε λίγο. Εγώ πάντως για καλό και για κακό με το που θα σαραντίσω θα κάνω στη δουλειά κι έναν υπέρηχο μαστών μαζί με το τεστ παπ να τα κρατάω στο μαιευτήρα που θα με δει σε λίγες μέρες.

Σήμερα είχαμε με την Ίνα και τη Στέλλα το θέμα με τα κιλάκια που μας έμειναν, βάλαμε κι εμείς όριο τα Χριστούγεννα και ο Θεός μαζί μας!

Απόψε που έχει ψυχρούλα θα την πέσουμε στον καναπέ με κουβερτούλα, αγκαλίτσες, τιβί και την μπέμπα δίπλα! Τί καλά που πιάσαν τα κρύα επιτέλους να χουχουλιάσουμε!!

lizaG

lizaG
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλησπερα σε ολα τα κοριτσακια και τα παιδακια. εμεις ηρθαμε για ενα καφεδακι στη μαμα μου. λοιπον χθες πηγαμε στο γιατρο και μας βρηκε πολυ καλα ο μικρος μου εγινε 4200 και εβαλε και 1,5 ποντο. τωρα πλεον κοιματε συνεχομενο τριωρο τετραωρο μετα το θυλασμο και χθες το βραδυ μια χαρα. ευχομαι σε ολες ενα ηρεμο βραδυ φιλακια σε ολα τα κοριτσια ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 23 215994

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω Τινακι θηλασα 3 εβδομαδες, αλλα οταν σταματησα δεν μπορουσα να παρω και τα χαπια, ηταν το μωρο συνεχεια με κολικους και εγω αυπνη κια φοβομουνα τις ζαλαδες... αλλα ετσι σιγα σιγα που με πηγε καθε μερα και λιγοτερο, μαλλον δεν χρειαζοταν κιολας!!
Θα ρωτησω κ εγω τον γιατρο τωρα που ηρεμισαμε καπως!

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
emilou έγραψε:εγω Τινακι θηλασα 3 εβδομαδες, αλλα οταν σταματησα δεν μπορουσα να παρω και τα χαπια, ηταν το μωρο συνεχεια με κολικους και εγω αυπνη κια φοβομουνα τις ζαλαδες... αλλα ετσι σιγα σιγα που με πηγε καθε μερα και λιγοτερο, μαλλον δεν χρειαζοταν κιολας!!
Θα ρωτησω κ εγω τον γιατρο τωρα που ηρεμισαμε καπως!
εμάκο μου κι εγώ στον φίλιππο θήλασα 3.5 μήνες και επειδή δεν του έφτανε το δικό μου του έδωσα και ξένο.σε 10 μέρες παρόλο που τον θήλαζα κιόλας μου κόπηκε το γάλα χωρίς να πάρω χαπια κι εγώ και το στήθος μου ήταν μια χαρά.καλό ειναι όμως να ρωτησετε και τον γιατρό σας κορίτσια μου!
εμάκο όταν κανονίσουμε για καφέ θα σου πουμε σίγουρα.οδήγεις??

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
foteini35 έγραψε:
εμάκο όταν κανονίσουμε για καφέ θα σου πουμε σίγουρα.οδήγεις??

Φωτεινη χαζοοδηγω... μεχρι κηφισια δεν μπορω να ερθω μονη μου Embarassed Embarassed , αλλα καπως θα το κανονισω να ρθουμε!!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Aπο οτι πρόλαβα να διαβάσω...

Χριστινακι!! Ειναι απολυτα φυσιολογικο να πονας ακομα.. εγω μετα τις 2 εβδομαδες εστρωσα.. ακομα δηλαδη οταν κουραζομαι αισθανομαι κατι τραβηγματακια...
Και εγω ξερω οτι πρεπει να παρεις ενα χαπακι για τον απογαλακτισμο...
Με γεια τα ρουχαλακια σας!!!

Εμυ μια χαρα ο μπεμπακος! Περασατε τωρα στο 2ο μηνα ε? αχ και εγω ανυπομονω να κανει ενα 5ωρο το βραδυ!

Κοριτσια ευχαριστω για τις απαντησεις... ειδα οτι επεκταθηκαν και στο σωμα τα σπυρακια και ειναι κοκκινιλα.. εχει αυαισθητο δερματακι μαλλον... θα παρω αυριο τον γιατρο αν επιμεινει... αν ήταν μονο στο προσωπο δε θα ανησυχούσα...

Τινη, Φωτεινή, Νικη, Αννα, Στελλα, Λιζα, Ινα, Βικυ, Δεσποινα και σε όσες ξεχναω ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 23 417472

Απο το πρωι 2 σελιδες! πως φαινεται οτι εχουμε φουλ απασχοληση ε?

κλαιει παλιιιι... στο τσακ προλαβα να φαω!

Τσακωθηκα και με τον αντρα μου γιατι μου ελεγε βλακειες!
Οτι τρωω σαν ταγμα πεζικου και τετοια... ναι του λεω για το θηλασμο τρωω καλα αλλα σωστα... δε τρωω σαβουρες... αυτος δε κατεβαζει οτι σαβούρα υπαρχει και μιλαει και απο πανω!! χαχα

http://www.creativebeez.gr

Bebamou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΟΜΟΡΦΟΥΛΕΣ ΜΟΥ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ!!!!ΜΕΤΑ ΤΟ ΧΘΕΣΙΝΟ ΕΦΙΑΛΤΙΚΟ ΒΡΑΔΥ ΣΗΜΕΡΑ ΦΩΝΑΞΑ ΤΗ ΠΕΘΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ 5 ΟΛΟΚΛΗΡΕΣ ΩΡΕΣ ΜΕΤΑ ΞΥΠΝΗΣΑ ΕΚΑΝΑ ΜΠΑΝΙΟ 1 ΩΡΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΜΑΣΚΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΝΙΩΘΩ ΣΑ ΝΑ ΞΑΝΑΓΕΝΝΗΘΗΚΑ,ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΟΙΣΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΕΓΩ ΤΟ ΠΑΙΡΝΩ ΤΟ ΧΑΠΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΠΟΓΑΛΑΚΤΙΣΜΟ,ΠΑΙΡΝΩ DOSTINEX ΓΙΑ 8 ΗΜΕΡΕΣ ΜΙΣΟ ΠΡΩΙ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΠΑΘΑ ΤΙΠΟΤΑ
ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΤΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΒΓΗΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ ΟΡΚΙΣΤΗΚΑ ΟΤΙ ΘΑ ΣΤΑΘΩ ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ,ΤΑ ΠΑΥΣΙΠΟΝΑ ΤΑ ΕΚΟΨΑ ΟΤΑΝ ΑΚΟΜΗ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ,ΟΤΑΝ ΔΕ ΓΥΡΙΣΑ ΣΠΙΤΙ ΕΚΑΝΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΗ.ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΤΙ ΠΡΩΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΕΓΩ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΑΦΗΣΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΚΡΕΒΑΤΟΚΑΜΑΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΑΥΠΝΟΣ,!!χαχαχα ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΠΑΩ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΕΝΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑΚΙ ΕΛΠΙΩ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΞΑΝΑΜΠΩ

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευη μου μια χαρα σε βρισκω!! και καφεδακι και beaute! Τελικα ο θηλασμος μου φαινεται πολυ πιο δεσμευτικός.. εγω που να πάω για καφε? θα πρεπει να εχω και το μωρο μαζι να το θηλάζω! φανταζεσαι?

Παω να κανω 2 δουλιτσες και να τη πεσω για λίγο τωρα που ξανακοιμηθηκε...

φιλακια!! καλο βραδυ σε όλες!

http://www.creativebeez.gr

Bebamou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ,ΕΓΩ ΒΛΕΠΩ ΚΑΤΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΕΞΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ,ΔΕΝ ΝΕΡΩ ΒΕΒΑΙΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ Η ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΥΤΟ

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΟΥ!!ΑΝ Κ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΤΠΤ ΓΙΑΤΙ ΜΠΑΙΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ Κ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΒΓΕΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ!!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ Κ ΕΣΕΙΣ ΟΛΕΣ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΑΣ!!
ΕΜΕΙΣ ΘΗΛΑΖΟΥΜΕ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΖΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ!!
ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κοριτσάρες!!

καταρχάς συγχαρητήρια στο Χριστινάκι και στη Χαρά για τα μπεμπάκια τους!Να ζήσουν!!
Με τις περισσότερες μανουλες τα έχουμε πει και στο fb!
Και εμείς θηλάζουμε αποκλειστικά. Είναι όντως πολύ δεσμευτικό,όπως είπε και η Μαριάνθη..Εμένα έπαθε έμφραγμα ο πατέρας μου την προχτές,σώθηκε καθαρά από τύχη και δεν μπορώ να πάω να τον δώ γιατί ο μπέμπης τρώει καθε μιάμιση ώρα περίπου..Τέλος πάντων,δε θέλω να λέμε δυσάρεστα εδώ μέσα..Κατά τα άλλα εμεις βγαίνουμε από την πρώτη μέρα,μονο τώρα που εχει κωλόκαιρο καθόμαστε μέσα.Εστω για μια μιάμιση ώρα,μέχρι να πρέπει να ξαναφάει,πηγαίναμε για καφε με τον πατέρα μου κ τον μπέμπη,σε μια πλατεία κοντά στο σπίτι.Παρεμπιπτόντως,έχω θηλάσει και δυο φορές έξω,τη μιά σε ένα παγκάκι στο πάρκο Τρίτση και την άλλη στο αυτοκίνητο,γιατί ότι είχαμε παραγγείλει και ο μπέμπης ξύπνησε πεινασμένος και πάτησε τσιρίδες.Η αλήθεια ειναι οτι επειδή ήμουν πολύ χάλια ψυχολογικά τις πρώτες δυο βδομάδες (κλάμα και μελαγχολία στο φουλ)μαυτές οι έξοδοι μου έκαναν καλό.μόνο κ μονο το ότι έβγαζα τις πιτζάμες,μου άλλαζε την ψυχολογία.Σκέφτομαι μολις σαραντήσει ο μικρός να ξεκινησω να αντλώ λιγο γάλα,να του δινει κανα γευμα τη βδομαδα η μαμα μου,μπας και βγαινουμε λιγο με τον καλο μου,γιατί παράγινε το πράγμα..Εκτός πια και αν στρωσουν τα γευματά του,και δε χρειαστεί.Βαριά η καλογερικη κοριτσιαααα!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χαρουλίτα μου, Ευάκι, Μαριανθάκο και Κατερινάκι καλησπέρα!
Χαρούλα μου πότε με το καλο παίρνεις εξιτήριο κοριτσάκι μου; Αύριο θα σε πάρω τηλ να τα πούμε!
Κατερινάκι λυπάμαι πολύ για τον πατέρα σου, πολλές ευχές για περαστικά και ταχεία ανάρρωση. Κι εγώ τα πέρασα με τη μανούλα μου με το που γέννησα και ξέρω πως είναι, δυστυχώς..

Καλό βραδάκι κι από μένα, τα λέμε αύριο..

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καληνυχτα κ απο μενα!! ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 23 417472 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 23 417472 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 23 417472

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!


KAΛΗΜΕΡΕΣΣΣΣΣΣ

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μια ομορφη μεγαλη γλυκεια καλημερα σε ολες τις μανουλες μας!!!
Κοριτσακια μου σας ευχαριστω ξανα για τις συμβουλες σας. Θα παρω τωρα τον παιδιατρο να τον ρωτησω για το χαπι!

Κατερινακι μου περαστικα στον πατερουλη σου καλη μου , του ευχομαι γρηγορη και ομαλη αναρρωση και ολα να πανε καλα. Ο μπεμπης σου πρεπει να μεγαλωνει μια χαρα οπως τα λες. Ειναι λιγο δυσκολο γιατι ειναι αρχες ακομα πιστευω, αλλα γενικα ο αποκλειστικος θηλασμος θελει πολλη υπομονη. εγω θηλασα μια βδομαδα και οχι αποκλειστικα, και καταλαβαινω ποσο δυσκολο ειναι!

Χαρα μου ποτε βγαινεις απο την κλινικη; Πιστευω σημερα αυριο θα πρεπει να σας βγαλουν ετσι; Σας ευχομαι καλη επιστροφη στο σπιτακι σας το οποιο θα γεμισει ευλογια σε λιγες ωριτσες! Να χαιρεστε την μπουμπου σας.

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια οσο αφορα κιλα, με τον τοκετο κτλ εχασα ηδη δεκα. Ζυγιστηκα προκτες που γυρισα σπιτακι απο το νοσοκομειο. μας μενουν τωρα καπου 15 αλλα νιωθω ακομα πολυ φουσκωμενη. τωρα να δουμε...

Ηθελα να ρωτησω επισης τις κοπελες που καναν καισαρικη στον ποσο καιρο ξεφουσκωσε η κοιλια σας; εμενα εχει ψιλοκρεμαστει ειναι λιγο χαλια..
Επιστρεφει εκει που ηταν; τωρα γυμναστικη εννοειται δε δικαιουμε και μ ειπαν πρεπει να περασουν καποιοι μηνες γιατι εκανα καισαρικη...

Στελλιτσα, Μαριανθη, Νικολετουλα μου εσεις θα ξερετε.

Το Γιωτακι που χαθηκε καλε τοσες μερες;;; ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 23 417472 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 23 417472 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 23 417472 σε ολες!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα μανούλες!!!!!Και όποια εγκυούλα έμεινε!!!
Λατρεύω Ίνα με τα πρωινά τραγούδια της!!!
Κατερινιώ μου περαστικά να είναι και εύχομαι να είναι καλύτερα ο πατέρας σου!!!Κουραγιο μάαααανα!!
Συμπεθεράκο....εγώ βέλαξα με τη καισαρική έχει περάσει ένας μήνας και μπρούμυτα δεν μπορώ να κοιμηθώ...εκεί στο 2βδόμαδο θα ισιώσεις πάντως!!Για να κοπεί το γάλα και εγώ ξέρω χαπάκια...μίλα με γυναικολόγο....και μην τρελαίνεσαι διότι και εγώ και η Πηνελόπη και η Τίνη τότε είμαστε "κακές"μάνες που δίνουμε ξένο...ρε μην ακούς κανέναν...πάρε το μπουκάλι και δώστου να καταλάβει θα ηρεμήσεις κιόλας και θα χορταίνει και η νύφη...που είναι κούκλα!!
Εμάκο...μου τι κάνεις???το ίδιο γάλα δίνουμε...Novalac IT 1 και χέζει το παιδί μου 1 φορά βέβαια αλλά χέζει με το ρέψιμο εμείς τα πάμε πολύ καλά ρευέτε 2 φορές τουλάχιστον και του δίνω 120ml και τα τρώει όλα ο φαγάνας!!!
Χαρουλίτο παρέα με τη πριγκηπέσα σου ε???εύχομαι τα καλύτερα!!
Νικολετάκι μου πως είναι ο μικρός καλύτερα με τις μύξες???
Τινάκο μου καλό....λες να κάνω και εγώ μαστογραφία και εγώ δεν θήλασα καθόλου....κατευθείαν μου το κόψαν....!!!
ΜΑριάνθη...τρώγε ...και άστους όλους να χορευούν....αει σηχτήρ...πια και εμένα έτσι μου λένε ....αλλά ρε φίλε έχασα και 17 κιλά από τα 30 είμαι βέβαια ...ντρούλα ακόμη(χοντρούλα)αλλά τρώω προσεχτικά βέβαια η ζυγαριά έχει μείνει σταθερή μη χέσω στα 66 .....!!!
Πηνελοπάραααααααα πως είσαι ο άντρας...ο μικρός εννοώ καλά???
Στα υπόλοιπα κορίτσια τα φιλιά μου!!!
Εμείς κοιμηθήκαμε μια χαρα(έχουμε μπεί σε πρόγραμμα μάλλον)περιμένω να σαραντήσω...να πάμε παιδίατρο και γυναικολόγο....μου την έχει δώσει να ξεκινήσω κολύμβηση...μου λέιψε το νερό(παλιά κολυμβήτρια χρόνια...και σε επίπεδο πρωταθλητισμού παρακαλώ....μη κοιτάτε που καπνίζω σα πούστης...και τρώω σαν φοράδα)να δούμε τι θα μας πεί ...επίσης σκέφτομαι να ρωτήσω το παιδίατρο αν επιτρέπεται το baby swimming και πια η γνώμη του βέβαια από 5 μηνών και μετά...!!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ Η ΚΟΡΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ ΣΑΝ Κ ΕΣΕΝΑ

***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 23 417472 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 23 417472 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 23 417472 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 23 417472 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 23 417472

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΒΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΨΙΝΑΚΗΣ ΜΑΣ...ΑΚΟΜΑ ΓΕΕΛΑΩ ...ΑΚΟΥ ...ΝΤΡΟΥΛΑ ΧΑΧΑΧΑΧΧΧΧΑΧΧΧ

ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ ... ΦΙΛΕΝΑΔΑ

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ινακι μου γλυκο!! Σε ευχαριστουμεεε για την ομορφη κουβεντα! Το προβλημα ομως ειναι οτι αρνειται να κανει επιδερμιδα και ξενυκτα τα βραδια χαχα! Τι μου κανει ο γουινι;

Συμπεθερουλι μου ακριβως οπως τα λες ειναι. Μια χαρα μανουλες ειμαστε!!! Δεν παιζει κανενα ρολο στην τελικη τα μωρακια μας μας αγαπανε το ιδιο!
Αστα να πανε καναμε τοσους μηνες να κοιμηθουμε μπρουμυτα , γεννησαμε και παλι δε μπορουμεεε!!! τωρα να δουμε ποτε. ελπιζω να στρωσουν και οι πονοι!
Απο κιλακια μια χαρουλα εισαι τελεια!! 17 ηδη; ουαο!!! μπραβο ρε φιλεναδα!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι να κάνω η φώκιαααααααα και όρκα μη σου πώ.....αυτοσαρκάζομαι να μην με πάρει από κάτω.....!!!!Φιλιά και από μένα!!!!!Βρέχει τη τύχη μου εδώ...και κάνει και κρύο.....δεν ξέρω πολύ μουντρούχα μέρα!!!
Χριστινιώωωωωωωωωωω όμορφο έχασα τόσα αλλά είχα πάρει και 30....η όρκα!!!(για να μη χρησιμοποιήσω...και άλλο είδος φάλαινας)οπότε ακόμη είμαι ...Ν Τ Ρ Ο Υ Λ Α......!!!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ρεεεεεεεε κορίτσιαα το παιδί μου έχει βγεί καρμπόν ο Μάκης μέχρι και το μαλλί του πήρε "Γιουλ Μπρίνερ" τη τύχη μου μας βγήκε!!!!χαχαχχαχαχ!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χριστινα μου θα στρωσει μωρε ... οι γυναικες ειναι λιγο πιο γκρινιαρες απο τους αντρες ...

Ο δικος μου γκρινιαζει την μερα , την νυχτα ειναι κυριος (μετα απ οσα κανει ολημερις)!!! ...κατα τ αλλα ειναι μια χαρα !!!

Βικυ μου και στα 30 που εφτασες τα 17 ειναι πολυ σουπερ σε τοσο καιρο ...

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το ξέρω βρε Ίνα μου αλλά η υπομονή δεν είναι από τις αρετές μου!!!Αλλά δεν μπορώ να κάνω και αλλιώς!!!!
Χριστινάκο όπως λέει και η Ίνα και εμένα τα ίδια κάνει το πρωί το μάτι γαρίδα...(Γιαννάκης ο γαρίδας τον λέω)ένα τέταρτο κοιμάται και ξυπνάει έτσι μας πάει μέχρι τις εφτά το απόγευμα με το ζόρι να κλέισει 3ωρο ενδιάμεσα η μια ώρα μετά κοιμάται σαν τούβλο...αφού έχει κουραστεί όλη τη μέρα και βέβαια αυτό συνοδεύεται εννίοτε από γκρίνια!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vgog65 έγραψε:Το ξέρω βρε Ίνα μου αλλά η υπομονή δεν είναι από τις αρετές μου!!!Αλλά δεν μπορώ να κάνω και αλλιώς!!!!
Χριστινάκο όπως λέει και η Ίνα και εμένα τα ίδια κάνει το πρωί το μάτι γαρίδα...(Γιαννάκης ο γαρίδας τον λέω)ένα τέταρτο κοιμάται και ξυπνάει έτσι μας πάει μέχρι τις εφτά το απόγευμα με το ζόρι να κλέισει 3ωρο ενδιάμεσα η μια ώρα μετά κοιμάται σαν τούβλο...αφού έχει κουραστεί όλη τη μέρα και βέβαια αυτό συνοδεύεται εννίοτε από γκρίνια!!!

Τουλαχιστο κοιμαται τα βραδια συνεχομενα και ξεκουραζεσαι και εσυ!! Συμπεθερουλι τον ιδιο δρομο ακολουθησαμε με τα κιλα. και γω τριαντα πηρα!! θα τα χασουμε μωρε. ηδη εισαι στα πλην 17! Να σου πω η κοιλια σου πως ειναι; φουσκωμενη σαν τη δικια μου;;

Ινακι μου ειμαστε οντως γκρινιαρες οι ατιμες οι γυναικες!! αλλα θα στρωσουμε που θα παει!!

Το βραδακι εσας κοιμουνται ευκολα στο κρεβατακι/καλαθουνα τους; εμενα θελει αγκαλιες αλλα ο παιδιατρος ειπε να την αφησω να κλαιει για να συνηθισει. αφου πρωτα σιγουρευτω οτι ειναι καθαρη και ταισμενη βεβαια. εσεις τι κανετε; κλαιει η ψυχη μ να τη βλεπω να κλαιει αλλα τι να κανω η μανα!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις