Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
199 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 199 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 40]

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!


τέλειες καλημερεςςςςςςςςςςςςςςς με μουσικουλα

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα σε όλα τα μανουλάκια,μωράκια και όσες εγκυουλες μείνανε!επέστρεψα!σας έλειψα καθόλου???πάω να σας διαβάσω και σχολιάζω μετα! ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 417472 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 417472

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα μανουλιτσες,μωρακια και εγκυουλες ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 215994 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 215994 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 215994

Πηνελοπακι πονεσες κ εσυ κοπελα μου εε??αυτες οι βλακειες που κανουν οι μαιες ρε γμτ με τρελαινουν,αφου ειναι στανταρ οι διαδικασιες που πρεπει να ακολουθησουν γιατι δεν μπορουν απλα να κανουν σωστα τη δουλεια τους!! Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad
σημασια εχει να σου μεινουν οι καλες στιγμες της γεννας σου οπως ειπες το κλαμα του Σωτηρακη και η φατσουλα του κ ολα τα αλλα σιγα σιγα να σβηστουν!!

Ινακι μου τραγουδαρα ανεβασες παλι!!

εγω κοιμηθηκα λιγο παραπανω σημερα αλλα σηκωθηκα παλι με νευρα δεν ξερω τη θα γινει μ΄αυτη την κατασταση αλλα ελπιζω μετα τη γεννα να ηρεμησω!!

καλο σ/κ σε ολες ευχομαι και αντε ας γεννησουμε και οι υπολοιπες!! Laughing

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κ απο μένα!!!τι κάνετε;;;
Είδα ότι η Πηνελοπη is back!!!! Τι κανείς καλή μου;;; Ο κουκλος γιος σου τι κάνει!;;;; Όσο για επισκληριδιο στις ωθησεις, στην πρώτη γέννα ούτε εμένα μου κάνανε έξτρα δόση, ενώ τώρα μου κάνανε συνέχεια.,κ είχα την ιδια Μαια κ τότε κ τώρα, αλλα την εντολή την έδινε ο γιατρός., να σας ζήσει κ πάλι κ ΕΣΥ καλή λοχεια να έχεις..!!
Χαρα μου, ακόμα;;;
Εμείς χθες 4-6 δεν κοιμομασταν. Ήθελε να τρώει συνέχεια, μετα έκανε κακά,μετα ξανά φαγητό, μετα λοξιγγα, μετα πάλι φαγητο για να περάσει ο λοξιγγας.. Κτλ.. Αλλα δεν ξέρω γιατί δεν μου βγαίνει σε κούραση.. Μου είχε λείψει αυτό.. Τώρα κοιμάται ο κύριος..

Τα υπόλοιπα κοριτσακια τι κάνετε;;; Πως θα περάσετε το σκ;;;
Α είμαι -11 κιλά...Ποτέ επιτέλους θα μπω στα ρούχα μου;;;

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
προσπαθούσα να σας διαβάσω η κακομοίρα η μάνα με διακοπές ταίσμα αλλαγμα 3 φορες...τελικά τα κατάφερα!και αρχίζω τα σχολια...
για αρχη ολα τα παιδάκια της ομαδούλας μας ειναι κουκλιά!δεν υπάρχει αμφιβολία και δεν ειναι επειδή ειμαστε κουκουβάγιες!!!
μου λείψατε που δεν μιλήσαμε χτες αλλα δεν προλαβα καθόλου!
ελευθερίτσα μου όλα καλά με το μωράκι σου εεε??αντε να πάτε και σπιτάκι σας με το καλό!
εμάκο πότε πέρασε 1 μήνας???ο μαλλιάς σου έχει γενέθλια..!! ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 215994
μαριανθάκο να τα χιλιάσεις για χτες και να χαιρεσαι την οικογένεια σου κουκλα μου!
μαράκι περάστικά σου καλό μου!
ινάκο μου με τους κούκλους σου κάνεις παραγγελία μπέμπα για νύφη??χαχαχ κι εμεις τι κάνουμε εδω πέρα???
πηνελοπάκι μου για άλλη μια φορά ο γιος σου είναι κουκλος και σιγουρα έχει τα χειλάκια σου δεν ξέρω για τα υπόλοιπα αλλα αυτά τα έχει σιγουρα...θα κάνει θραύση όταν αρχίσει τα φιλιά!χαχαχ
χαρουλάκι μου λίγο υπομονή ακόμα κορίτσι μου και θα τελειώσεις κι εσύ!
ναι ναι ναι! η κόρη μου όπως και ο γιος μου ακούγανε απο την κοιλιά μόνο κλασσική μουσική και heavy metall γι' αυτό και την προτιμούν τώρα και οι δύο...
εχτες πήγα στο ικα για να ασφαλίσω την μικρή και να δώσω τα χαρτιά για να πληρωθώ!ευτυχώς δεν είχε καθόλου κόσμο!ήμουν κωλόφαρδη όσο δεν πήγαινε!τελείωσα και ρώτησα τι πρέπει να δώσω στον οαεδ απο αυτούς.μου ειπαν οτι αφου μπουν τα λεφτά του ίκα στον λογ/σμο μου να παω να πάρω μια βεβαίωση οτι πληρώθηκα απο το ικα και ποσα και αυτή θα την δώσω στον οαεδ.
απο βδομάδα θα πάω να ρωτήσω και στον οαεδ μήπως και ε΄χουν αλλάξει τα χαρτιά που βρήκα στο internet για να μην τρέχω πάλι!το σίγουρο είναι οτι θέλουν βεβαιώσεις απο τον εργοδότη που τις παίρνεις απο αυτους.έτυχε και πήγε μια φίλη για άλλη δουλειά και μου πήρε τα χαρτιά,αλλά λέω καλύτερα να πάω στον δικό μου οαεδ να ξαναρωτήσω.
χάλια το βράδυ μας απόψε..κάθε 2.5ωρο ξυπνούσε η μικρή και έτρωγε..αγελαδίτσα της φάγε και βάλε..απο ύπνο σκ@@τ@!πρεπει να καθαρίσω το σπίτι γιατι περιμένω κόσμο σήμερα και να μαγειρέψω..αυτά!
πωπωπωπω πάλι κατεβατό έγραψα..βγάζω το άχτι μου που δεν έγραψα χτες!τα φιλιά μου σε όλες

lizaG

lizaG
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα σε όλα τα κοριτσακια. Πηνελόπη να σου ζήσει ο κουκλος σου εύχομαι τα καλύτερα καταλαβαίνω ότι ταλαιπορηθηκες και σου ευχομαι να κρατήσεις μόνο τα καλα του τοκετού. Και εγω στην πρώτη μου γέννα ταλαιπορηθηκα και μόνο κλάματα θυμάμαι αλλα αυτη τη φορα ήταν όλα τόσο διαφορετικά θα δεις ότι την άλλη φορα θα ειναι πολυ καλύτερα τώρα κοιτά να χαρεις το παιδάκι σου και ΟΤΑν σου ερχεται να κλαψεις κλαψε όλα τώρα αυτα ειναι φυσιολογικά. Το δικό μου αστερακι κοιματε σχεδόν όλη την ημέρα αλλα απο τις 5 εώς τις 7 το πρωι έχουμε γλέντια ε που θα παει θα μπει και αυτο στο προγράμμα άντε καλο σκ ευχομαι σε ολες

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κοριτσια!εμεις βγηκαμε βολτουλα για καφε και το μεσημερι θα παμε γηπεδο να δουμε τον ηρακλη !
Μπαινω απο το κινητο και αργω να γραψω.τα λεμε το απογευμα που θα γυρισω.

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kokonitses mououou!!!Kalhmera!!!
Fiteinoula k Lizaki sas eyxaristw!

Xarouli mou ta neyra meta thn genna tha metatrapoun se alla synais8hmata,sigoura dyskola alla k toso omorfa!

Annouli mou pws ta exeis kataferei k eisai -11??Bravo pas apsoga!O skatoulinis ti kanei??Exei arxisei k emena tis allages ana wra gia plaka!Den klaiei otan einai vrwmikos oute otan ton katharizw ton pianei lyssa otan tou allazw formaki!!xixixixi

Hrthe o paidiatros k eimaste super!!!Poly xarhka gt to eixa anxos me ton iktero p perasame.Twra koimatai anemelos me thn pipila tou k thn krataei sfixta Smile
To prwto mas vrady spiti htan xwrismeno se 2wra alla kulhse omala xwris anxos k epishs o Swthrakis apo otan hrthame spiti einai pio hremos!

Egw twra kserete mia tha eimai on k mia tha eimai sto krevati ksapla,sas diavazw omws k poly xairomai!!

Eleytheritsa mou na sou zhsei!!!!Teleio to synais8hma e???Kalh loxeia na exeis kai na einai h mikroula sou gerh dynath k eytyxismenh!



Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑλημερα μανουλοεγκυουλες!!!!ελπιζω μωρακια μεσα και εξω απο την κοιλιτσα να ειναι καλα οπως και οι μανουλες!!!!Εμεις δεν ειχαμε και τοσο ομορφο βραδυ...Απο τις 1,30 μεχρι και τις 3,00 δεν κοιμομασταν οπως επισης απο τις 5,30 μεχρι τις 07,00...Και τωρα εχει πεσει σαν τουβλο και κοιμαται...Εχει κανει την νυχτα μερα μαλλον...Και ενα ζομπι!!!

Πηνελοπακι κουκλος ο σωτηρακης...Να τον χαιρεσαι κοριτσαρα μου και παντα υγιεστατος!!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πηνελοπη μου κ εμείς είχαμε ικτερο.. Ήταν κίτρινα τα ματακια του.. Τώρα είμαστε καλύτερα.. Πρέπει να έχει πάρει κ βάρος, αφού μόνο τρώει.. Το -11 Πηνελοπη μου είναι επειδή δεν τρώω κάτι της προκοπής. Γιατί παίρνω για πρωινό δημητριακά κ τα τσιμπαω στεγνά απο το μπολ μέχρι τις 12, κ πινω χωριά το γάλα.. Άρα στο μεσημεριανό δεν πειναω, μετα θα κοιμηθώ λίγο, όσο κοιμούνται τα μωρά, κ όταν ξυπνησω θα φάω κανά φρούτο. Κ κανά τοστ το βράδυ, κ αν.. Αυτο είναι το φαγητομου.κ πολυυυυυυ νερό.. Πολύ όμως, αφυδατωνομαι. Πως να μην χάσω, ασε που είμαι με το βυζι στο χέρι όλη μέρα,μόλις σαραντησω θα ξεκινήσω κ κανά συμπλήρωμα, μπορεί κ νωρίτερα, γιατί δεν την παλεύω άλλο.τα έχω φτυσει, όσο για δικές μου ορμονες, δεν έχουν θέση εδώ, ενώ στην μικρή είχα κ εγώ κλάματα, τώρα τίποτα, μάλλον δεν προλαβαίνω ούτε αυτο.. Χαχαχα.. Που να με δείτε, να θυλαζω κ να πηγαίνω στην τουαλέτα την μεγάλη, να της κατάβασω παντελονακι. Πολύ γέλιο, κ το άλλο να κρέμεται κ να μην αφήνει το στήθος..

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γυρισα κ εγω πηγαμε να μου παρει η μαμα χρυσαφικο για την γεννα(Αννουλα μου μακαρι να ησουν πιο κοντα να ερχομασταν σε σενα)
πηγαμε με τα ποδια κ οταν γυρνουσαμε με επιασε πολυ η μεση μου και σταματουσα συνεχεια και τωρα παρολο που εκατσα παλι ποναω...για να δουμε!!! confused confused
ελπιζω να προλαβω να φαω το ψαρακι μου γιατι πηρα κατι φαγκρια τερατα και τα ψηνω με μπροκολακι και βραστα καροτα και πατατουλες το κλασικο του Σαββατου δηλαδη!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν πειράζει Χαρα μου.. Όταν γίνουμε αλυσίδα!!! Smile μεγεια!!! Κ εμάς χθες μας στείλαμε απο μια εταιρία ένα αλυσιδακι για το χεράκι του μπεμπη με το boy..δώρο.. Κ στην μαμα του τίποτα.. χαχαχα

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
emilou έγραψε:
Tini13 έγραψε:

ΟΛΑ ΤΗΓΑΝΗΤΑ! ΟΛΑ! Κεφτεδάκια, πατατούλες, κολοκυθάκια, μελιτζανούλες..Τέλος, εγώ θα μείνω η μόνη πρώην εγκυούλα που δεν κατάφερε να χάσει τα κιλά της εγκυμοσύνης, να το θυμηθείς..πολύ λιγούρα είμαι..με το θυρεοειδή πριν δεν πάχαινα, έτρωγα τα πάντα, τώρα που ρυθμίστηκε την έβαψα!

Τινακι μου μαζι εμεις... ουτε εγω θα τα χασω... σας διαβαζω κ εχω ηδη τσακισει μιση πιτσα κ παω για την αλλη μιση!!!!!!!!!!

εμενα ο μπεμπης δειχνει να εχει προτιμηση σ αυτο https://www.youtube.com/watch?v=aySr1WBAZWY αλλα ο μπαμπας του δεν με αφηνει να βαζω την βερσιον με την Βουγιουκλακη... γιατι ειναι αγορι κ δεν χρειαζονται πολλα πολλα με Βουγιουκλακη!!!


εμη το αγαπημενο μου καθε φορα που το ακουω δακρυζω

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας όμορφες μανούλες και μέλλουσες μανούλες! Καλορίζικα όλα τα νέα μωρακλάκια και με το καλό τα υπόλοιπα!Έχω πολύ καιρό να σας γράψω γιατί τραβάω κουπί...το μάτι, η γκαντεμιά μου δε ξέρω τι να πω πια. Αυτός ο άτιμος ο θηλασμός με έκανε και τρέχω. Χαίρομαι πολύ που θήλασα το μικράκι μου έστω και για ένα μήνα αλλά το τι τραβάω τις τελευταίες 20 μέρες δε λέγεται εξαιτίας των γιατρών εδώ. Ξεκίνησα με μία φλεγμονούλα στο στήθος και λόγω κακής φαρμακευτικής αγωγής (σημειωτέον ότι έχω αλλάξει 4 φορές αγωγή σε 20 μέρες)έφτασα να υποφέρω από τους πόνους και να χτυπάω 39άρια σε πυρετό, μετά πήγα σε παρακέντηση και τώρα φτάσαμε στο σημείο να μιλάμε για χειρουργείο στον αριστερό μαστό. Την άλλη εβδομάδα θα ανέβω Αθήνα να με δει μαστολόγος γιατί εδώ θα μου καταστρέψουν το στήθος και θα μου δημιουργήσουν σοβαρότερο πρόβλημα από ότι κατάλαβα.
Το μόνο που σας συμβουλεύω είναι να αδειάζετε πολύ καλά το στήθος όσες θηλάζετε και αν αντιμετωπίσετε πρόβλημα απευθυνθείτε σε μαστολόγο κατευθείαν έστω και τηλεφωνικά για αρχή.
Αυτό που μου δίνει κουράγιο είναι το μωράκι μας. Είναι ήσυχος και καλός. Είναι 42 ημερών, ζυγίζει 4.850γρ και έχει ύψος 59,5εκ. Μας κάνει χαμογελάκια και έτσι τα ξεχνάμε όλα. Έχουμε ένα μικρό φυσηματάκι στην καρδούλα και θα το δούμε τώρα που θα ανέβουμε Αθήνα και αυτό γιατί εδώ δεν έχουμε παιδοκαρδιολόγους. Δεν είναι ανησυχητικό απλά για να έχουμε μια παρακολούθηση μετά ανά διαστήματα.
Σας ζάλισα, συγγνώμη, αλλά ήθελα να τα μοιραστώ μαζί σας γιατί ώρες ώρες πνίγομαι που πρέπει να κρύβω τη στενοχώρια μου γιατί δε θέλω να με βλέπει λυπημένη το αγγελούδι μας. Ελπίζω όλα να τελειώσουν καλά και να έχω καλές ειδήσεις από την μαστολόγο.
Σας στέλνω πολλά φιλιά σε όλες και στα μικράκια σας.

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ... ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ....???????? ΠΗΝΕΛΟΠΑΚΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΓΕΡΟΙ ΝΑ ΧΕΡΕΣΤΕ ΤΟΝ ΠΑΙΔΑΡΟ...ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΝΙΝΙ..ΕΕΕΕΕΕ ΑΝΤΡΑΣ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ!!!!!!
ΕΜΕΙΣ ΧΤΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΕΚΤΑΚΤΩΣ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΒΛΕΠΕ ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ ΜΙΑ ΕΔΩ ... Ο ΛΟΓΟΣ ΗΤΑΝΕ ΟΤΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΙΔΕ ΚΑΠΩΣ ΚΙΤΡΙΝΟ....ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΞΕΡΑΜΕ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΛΙΓΟ ΙΚΤΕΡΟ ΑΛΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΘΥΛΑΖΟΥΝ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΚΙΤΡΙΝΟΥΛΙΚΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΥΡΟ ΣΤΟ ΠΕΝΤΕ ΟΠΩΣ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΦΟΒΟΜΑΣΤΕ.... ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΜΑΡΑΘΟ...ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΧΤΕΣ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΜΑΡΑΘΟ ΚΟΙΜΗΘΙΚΕ ΑΠΟ ΤΙΣ 10 ΚΑΙ ΞΥΠΝΗΣΕ ΣΤΙΣ 2 (ΣΚΟΡΔΟ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΜΑΤΙΑΣΩ) ΠΟΥΛΙΕΤΕ ΣΤΑ ΦΑΡΜΑΚΕΙΑ ΔΟΚΙΜΑΣΤΕΤΟ....ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΝΑ ΜΗΝ ΠΙΝΩ ΑΝΑΨΥΚΤΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΧΑ ΞΕΦΤΥΛΙΣΕΙ.... ΛΙΤΡΑ ΕΠΕΙΝΑ....
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΖΥΓΙΣΤΗΚΑ ΚΙΟΛΑΣ ΕΓΩ ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΜΕΙΩΝ ΔΕΚΑ......ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΕΜΕΙΝΑΝ ΤΕΣΣΕΡΑ... ΑΡΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΟΤΙ ΜΕ ΞΕΚΑΝΕ ΤΟ ΓΟΡΙΛΑΚΙ....
ΤΟ ΓΟΡΙΛΑΚΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΛΕΙΝΕΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΖΩΗΣ ..... ΠΟΤΕ ΠΕΡΑΣΕ?????? ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 3140 ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 4375.... ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 215994 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 215994 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 215994

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 215994

Κοιμάται ο ταλιμπαν και μπορεσα να σας διαβάσω καπως...
Χθες λογω γενεθλίων βγήκαμε τελειως απο το πρόγραμμα μας και κουράστηκα πολυ!

Πηνελόπη να σου ζήσει και πάλι ο κούκλος! Τωρα που πηγατε σπιτάκι σας θα βρείτε το ρυθμό σας σιγά σιγά.. λογικό ειναι να σε πιάνον τα κλάμματα.. και εγω το παθαινα στο πρώτο.. τωρα λίγο καλύτερα...

Νικη και εμενα ακριβως τα ίδια εκανε το βραδυ!

Χαρα για να δούμε τι θα γίνει σήμερα!!

Αθηνά πραγματικά περαστικά ευχομαι.. πολυ στεναχωρεθηκα που διάβασα τι περνάς! Ευτυχως το μωρακι σου ειναι καλα και να σκεφτεσαι αυτό για να μη σε παίρνει απο κάτω... ελπίζω να εχεις καλα νέα απο το γιατρό και να μη χρειαστει να πας χειρουργείο.. το φύσημα δεν ειναι τίποτα το εχει και ο μεγάλος μου και παρα μα παρα πολλα παιδάκια.. καλο ειναι βεβαια να κανετε μια εξέταση για να σας το επιβεβαιώσει και ο γιατρος ότι ειναι κατι τελειως ανευ σημασίας...

Νικολέτα μια χαρα ο δικος σου! Μονο που τον ζόρισες με τα αναψυκτικά!

Τινακο σας ζηλευω με τις βόλτες σας! Ο δικος μου δε θελει να βγαινουμε ακομα... η αληθεια ειναι οτι με βλεπει καπως κουρασμενη και για αυτο...

Φωτεινή, Αννα, Βικυ, Μαρία, Εμυ, Ίνα και σε όσες ξεχνάω ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 417472 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 417472

Το Χριστινακι ποτε θα μπει αραγες?

Α επισης ήθελα να πω ότι όοοολοι θελουν να μου ερχονται επίσκεψη και δε μπορω να λέω συνεχεια όχι. δε καταλαβαινουν οτι με βάζουν σε δύσκολη θέση.. θηλάζω καθε 2 - 3 ωρες και δε μπορω να το κανω με την ησυχία μου μπροστα σε κόσμο! δε ξερω ειμαι και πολυ κουρασμενη για να φτιαχνω καφεδες και να κερναω γλυκά! Εσεις πως τα πατε με τις επισκέψεις?

http://www.creativebeez.gr

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σου μαριανθη μου
αθηνουλα ναι σε χασαμε κοριτσι! πω πω δεν ηξερα οτι μπορει να παθεις τετοιο πραγμα απο το γαλα οσο για το φυσημα οπως τα λεει και η μαριανθη δεν ειναι τιποτα το εχει και η ανιψια μου.
πηνελοπη αντε επιτελους σπιτακι σας να ηρεμησετε να μπειτε σε ρυθμο , και γω ετσι ημουν εκλαιγα μια βδομαδα κραταει, το παθαινουμε γιατι ειναι μια ορμονη την τριτη μερα για να κατεβει το γαλα που προκαλει και καταθλιψη μου το ειπε η μαια. νικολετα ελπιζω να τα χασω και γω γρηγορα αλλα τα πρωτα 10 χανονται ευκολα απο οτι θυμαμαι.
χαρα με γεια το δωρακι της μαμας.
αννα ινα τινα ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 417472 δεν ξεχασα καμια νομιζω

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πηνελοπάκι να σου ζήσει ο Σωτηράκης είναι κούκλος!
Φιλεναδίτσες μου σας στέλνω τα φιλιά μας.
Προσπαθούμε να μπούμε σε ρυθμούς αλλά μάλλον θα μας πάρει λίγο χρόνο.
Το καλό είναι πως τα καταφέρνω με τον θηλασμό αν και έχουμε τα θεματάκια μας, αλλά εντάξει νωρίς είναι ακόμα.
Ίσως καταφέρω να σας διαβάσω πιο βράδυ.

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Χαρουλίτα άκου τι διάβασα για να προκαλέσεις φυσικά τοκετό.
Πιές ΠΟΛΥΥΥΥ χυμό ανανά και γέμισε τη μπανιέρα και μείνε μέσα με τις ώρες.
Ευχομαι να πιάσει

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσακια τωρα εκατσα κ σας διαβασα!!!!!!!!!

καλησπερα ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 215994 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 215994 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 215994

ο μπεμπης απο το πρωι με ειχε αποκλειστικοτητα!

Αθηνουλα μου περαστικα ευχομαι... ελπιζω να πανε ολα καλα και να μην χρειαστεις επεμβαση!! Φιλια πολλα δωσε στον μπεμπη... μην αγχωνεσαι με το φυσημα παρα πολλα παιδακια εχουν!
Να μπεις να μας πεις τα νεα, θα περιμενουμε!!

Παω να φαω... γιατισε λιγο ξυπναει κ ο μπεμπης!! ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 417472 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 417472 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 417472

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχουμε γεννητουριααααααααα!!!!!
το Κατερινακι(katkout)γεννησε την μπουμπουκα της στις 10:50 και ειναι 3300!!
πωωωωω τελευταια θα μεινω μου φαινεται εγω και το Μαρακι χαχαχαχα ενταξει η Αλεξια εχει ακομα!!

Αθηνουλα μου περαστικα κοριτσακι μου ευχομαι να βγουν καλες οι εξετασεις σου και να μην χρειαστει να κανεις χειρουργιο!!

Στελλακι λες να τα κανω και να πιασουν???χαχαχα

Αννουλα μου ευχαριστω αν και δεν τα πηρα ολα αυτα που ηθελα θα σου στειλω μνμ να μου πεις μηπως εχεις εσυ τπτ παρομοιο γιατι τωρα πηρα μονο σκουλαρικακια γιατι ηθελε να μου τα φερει η μαμα στο μαιευτηριο οποτε βιαζοταν!! Rolling Eyes Rolling Eyes

Νικολετιτσα το Χριστινακι θα βγει την Κυριακη απο το νοσοκομειο οποτε μπορει να εχουμε νεα της τοτε!!

σε οσες ξεχασα τα ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 417472 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 417472 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 417472 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 417472

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Επιτέλους ήρθαν!!!

***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 386913 20/08/12 Elpida Aksiwth ΠΗΤ 07/09 Αγοράκι 2850γρ.
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 337404 20/08/12 georgiap ΠΗΤ 05/10 Κοριτσάκι 1680γρ.
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 337404 25/08/12 Λίλα ΠΗΤ 03/10 Κοριτσάκι 2650γρ.
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 337404 27/08/12 desT ΠΗΤ 12/9 Κοριτσάκι 3070γρ.
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 337404 31/08/12 Κωνσταντινα ΠΗΤ 28/09 Κοριτσάκι 2270γρ.
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 337404 06/09/2012 Annia ΠΗΤ 10/9/2012 Κοριτσάκι 3310γρ
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 386913 08/09/12 Athinabehappy ΠΗΤ 08/09 Αγοράκι 3230γρ.
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 386913 10/09/12 joanna100883 ΠΗΤ 27/09 Αγοράκι 3840γρ.
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 386913 12/09/12 giotaki2 ΠΗΤ 21/09 Αγοράκι 3470γρ.
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 337404 15/09/2012 Despoina83 ΠΗΤ 29/09/ Κοριτσακι 2800γρ
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 386913 18/09/2012 Inakriti ΠΗΤ 01/10 Αγορακι 3200γρ
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 386913 19/09/2012 Emilou ΠΗΤ 26/09 Αγορακι 3260γρ
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 386913 20/09/2012 Letitsa ΠΗΤ 27/09 Αγορακι 3140γρ
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 337404 22/09/2012 Deb ΠΗΤ 03/10 Κοριτσακι 3430γρ
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 337404 22/09/2012 Tini13 ΠΗΤ 06/10 Κοριτσακι 2800γρ
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 337404 22/09/2012 foteini35 ΠΗΤ 29/09 Κοριτσακι 2700γρ
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 386913 23/09/2012 vgog ΠΗΤ 23/09 Αγορακι 3780 γρ
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 386913 25/09/2012 panik11 ΠΗΤ 04/10 Αγοράκι 3560 γρ
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 337404 26/09/2012 sofouli ΠΗΤ 21/09 Κοριτσάκι 3200 γρ
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 337404 28/09/2012 Iokasti ΠΗΤ 06/10 Κοριτσάκι 2470 γρ
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 386913 29/09/2012 Lia1987 ΠΗΤ 27/09 3600 γρ.
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 386913 30/09/2012 Marianthi_m ΠΗΤ 11/10 Αγορακι 3140 γρ
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 337404 28/09/12 Rita_ki ΠΗΤ 17/10 Κοριτσάκι 2700γρ.
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 386913 30/09/2012 Κat3rina ΠΗΤ 5/10 Αγοράκι 3070 γρ.
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 386913 02/10/2012 Annast ΠΗΤ 07/10 Αγορακι 3630 γρ
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 386913 02/10/2012 mariel1985 ΠΗΤ 07/10 Αγορακι 3520 γρ
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 386913 02/10/2012 LizaG ΠΗΤ 30/9 Αγορακι 3900γρ
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 386913 02/10/2012 Maria82 ΠΗΤ 15/10 Αγοράκι 2700 γρ.
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 337404 04/10/2012 Bebamou ΠΗΤ 19/10 Κοριτσάκι 2700 γρ.
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 386913 16/10/2012 Pepelitsa ΠΗΤ 17/10 Αγοράκι 3060 γρ.
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 386913 16/10/2012 Αurora ΠΗΤ 23/10 Αγοράκι 3300 γρ.
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 337404 16/10/2012 Kristinaki ΠΗΤ 10/10 Κοριτσάκι 2900 γρ.
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 337404 17/10/2012 Koutsounaki2810 ΠΗΤ 28/10 Κοριτσάκι 3090γρ. ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 33740420/10/12 katkout ΠΗΤ24/10 κοριτσάκι 3300γρ.


10.10.2012 ΨΑΡΑΚΙΑ ΙΝΑΣ..αγορακια και κοριτσακια ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 567772 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 49454




Οκτώβριος 2012

flowervasoula27 07/10/12 Aγοράκι
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Anna_gt 12/10/12 Κοριτσάκι
flowerKiriakits 15/10/12 Αγορακι
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Gaga-vouza 15/10/12 Κοριτσάκι maroulo 21/10/12 Κοριτσάκι KLELIANNA 21/10/12 Κοριτσάκι xara64 24/10/12 Κοριτσάκι Nikol10 27/10/2012 Κοριτσάκι
flowerkate27 27/10/12 Αγοράκι
flower lista 28/10/12 Αγοράκι
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]alexia-marinos 31/10/2012 Κοριτσάκι

Αγοράκια - Κοριτσάκια
22 - 23[/color]

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Επιτέλους ήρθαν!!!

***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 386913 20/08/12 Elpida Aksiwth ΠΗΤ 07/09 Αγοράκι 2850γρ.
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 337404 20/08/12 georgiap ΠΗΤ 05/10 Κοριτσάκι 1680γρ.
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 337404 25/08/12 Λίλα ΠΗΤ 03/10 Κοριτσάκι 2650γρ.
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 337404 27/08/12 desT ΠΗΤ 12/9 Κοριτσάκι 3070γρ.
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 337404 31/08/12 Κωνσταντινα ΠΗΤ 28/09 Κοριτσάκι 2270γρ.
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 337404 06/09/2012 Annia ΠΗΤ 10/9/2012 Κοριτσάκι 3310γρ
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 386913 08/09/12 Athinabehappy ΠΗΤ 08/09 Αγοράκι 3230γρ.
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 386913 10/09/12 joanna100883 ΠΗΤ 27/09 Αγοράκι 3840γρ.
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 386913 12/09/12 giotaki2 ΠΗΤ 21/09 Αγοράκι 3470γρ.
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 337404 15/09/2012 Despoina83 ΠΗΤ 29/09/ Κοριτσακι 2800γρ
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 386913 18/09/2012 Inakriti ΠΗΤ 01/10 Αγορακι 3200γρ
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 386913 19/09/2012 Emilou ΠΗΤ 26/09 Αγορακι 3260γρ
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 386913 20/09/2012 Letitsa ΠΗΤ 27/09 Αγορακι 3140γρ
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 337404 22/09/2012 Deb ΠΗΤ 03/10 Κοριτσακι 3430γρ
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 337404 22/09/2012 Tini13 ΠΗΤ 06/10 Κοριτσακι 2800γρ
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 337404 22/09/2012 foteini35 ΠΗΤ 29/09 Κοριτσακι 2700γρ
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 386913 23/09/2012 vgog ΠΗΤ 23/09 Αγορακι 3780 γρ
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 386913 25/09/2012 panik11 ΠΗΤ 04/10 Αγοράκι 3560 γρ
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 337404 26/09/2012 sofouli ΠΗΤ 21/09 Κοριτσάκι 3200 γρ
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 337404 28/09/2012 Iokasti ΠΗΤ 06/10 Κοριτσάκι 2470 γρ
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 386913 29/09/2012 Lia1987 ΠΗΤ 27/09 3600 γρ.
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 386913 30/09/2012 Marianthi_m ΠΗΤ 11/10 Αγορακι 3140 γρ
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 337404 28/09/12 Rita_ki ΠΗΤ 17/10 Κοριτσάκι 2700γρ.
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 386913 30/09/2012 Κat3rina ΠΗΤ 5/10 Αγοράκι 3070 γρ.
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 386913 02/10/2012 Annast ΠΗΤ 07/10 Αγορακι 3630 γρ
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 386913 02/10/2012 mariel1985 ΠΗΤ 07/10 Αγορακι 3520 γρ
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 386913 02/10/2012 LizaG ΠΗΤ 30/9 Αγορακι 3900γρ
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 386913 02/10/2012 Maria82 ΠΗΤ 15/10 Αγοράκι 2700 γρ.
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 337404 04/10/2012 Bebamou ΠΗΤ 19/10 Κοριτσάκι 2700 γρ.
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 386913 16/10/2012 Pepelitsa ΠΗΤ 17/10 Αγοράκι 3060 γρ.
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 386913 16/10/2012 Αurora ΠΗΤ 23/10 Αγοράκι 3300 γρ.
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 337404 16/10/2012 Kristinaki ΠΗΤ 10/10 Κοριτσάκι 2900 γρ.
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 337404 17/10/12 Koutsounaki2810 ΠΗΤ 28/10 Κοριτσάκι 3090γρ.
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 33740420/10/12 katkout ΠΗΤ24/10 κοριτσάκι 3300γρ.


10.10.2012 ΨΑΡΑΚΙΑ ΙΝΑΣ..αγορακια και κοριτσακια ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 567772 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 13 49454




Οκτώβριος 2012

flowervasoula27 07/10/12 Aγοράκι
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Anna_gt 12/10/12 Κοριτσάκι
flowerKiriakits 15/10/12 Αγορακι
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Gaga-vouza 15/10/12 Κοριτσάκι maroulo 21/10/12 Κοριτσάκι KLELIANNA 21/10/12 Κοριτσάκι xara64 24/10/12 Κοριτσάκι Nikol10 27/10/2012 Κοριτσάκι
flowerkate27 27/10/12 Αγοράκι
flower lista 28/10/12 Αγοράκι
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]alexia-marinos 31/10/2012 Κοριτσάκι

Αγοράκια - Κοριτσάκια
22 - 23

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αχ χαρα πραγματικα τελευταιες εγω αυριο εχω νστ ειναι η πητ μου αλλα απο συσπασεις τιποτα

giorgiap

giorgiap
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημερα μανουλοεγκυουλες!
Πηνελοπη να σου ζησει ο μπεμπης σου !
Καλη λοχεια τωρα πια!
Τι κανετε ?

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κατερινα(katkout) συγχαρητηρια!!!Να το χαιρεστε το βλασταρι σας!!!!Παντα υγιεστατο και καλη λοχια σε σενα!!!Αντε να περνει σειρα η μαρια και η χαρουλα τωρα!!!Πλεον με δυσκολια γεμιζουμε σελιδουλες!!!!Πολλες οι υποχρεωσεις αλλα ειναι ευχαριστες....Εχω σιδερο αλλα θα ειμαι on!!!Αντε μαζευτειτε!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις