Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
18 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 18 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 40]

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι ειανι κρυα ειναι τα χερακια του, κ εγω κοντομανικο εσωρουχο κ φορμακι του φοραω, εχουμε περιπου 24βαθμους στο σπιτι

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φωτεινη περαστικα στο παιδακι σου!! ευχομαι να ειναι της μιας βραδιας κ αυριο να ειναι περδικι!!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι Φωτεινη φτιαξε τα γιατι αν δεν τα τρωει ο γιος σου τα σοκολατενια κριμα ειναι... αλλη φορα θα φτιαξω με μηλο και κανελα.. δεν εχω δοκιμασει εν τω μεταξυ ακομα.. περιμενω να φαω πρωτα φαγητο...

Εμυ αν ειναι κρυα τα χερια του τι να σου πω.. μη βαλεις παραπανω σκεπασμα παντως.. η κουβερτα ειναι οκ... καντον ενα μπανακι να του κανεις μασαζακι μετα να ζεσταθει. Εμενα χθες που ήταν κρυα τα χερακια του του εβαλα ενα πιο ζεστο φορμακι και εφτιαξε..

http://www.creativebeez.gr

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμάκο κι εμείς 24 βαθμούς έχουμε σπίτι χωρίς να ανάψουμε θέρμανση. Καλά δεν είναι για το μωρό; εγώ της φοράω ένα μακρυμάνικο φορμάκι και σκεπασμένη με ένα κουβερτάκι φλις διπλωμένο στη μέση.

Πήρα τηλ τη Χαρά μας αλλά δεν απάντησε. Δεν ξαναπήρα να μην ενοχλήσω. Λογικά πρέπει να παίρνει αύριο εξιτήριο..

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
η παιδιατρος μας ειπε στους 22-23 βαθμους να τον εχουμε τον χειμωνα και 27 στο μπανιο. Οποτε οι 24 νομιζω ειναι καλα...
Τα φορμακια τα βελουτε ποτε τα βαζουμε? ποσο κρυο πρεπει να εχει?

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ααα δεν σας ειπα τι σοκ παθαμε σημερα... ηρθε η ΔΕΗ!!! 444€ Shocked Shocked Shocked , τα 95 ειναι χαρατσι... τα υπολοιπα ρευμα!!! Shocked Shocked Shocked

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
emilou έγραψε:ααα δεν σας ειπα τι σοκ παθαμε σημερα... ηρθε η ΔΕΗ!!! 444€ Shocked Shocked Shocked , τα 95 ειναι χαρατσι... τα υπολοιπα ρευμα!!! Shocked Shocked Shocked

πω πω πίκρα!! γιατί βρε συμπεθεράκο; το κλιματιστικό;

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μου σημερα δε σταματησε να κλαιει η δικια μου. αλλα διακεκομμενα. την βαζω να κοιμηθει κλαιει και σταματα και σε λιγο ξαναρχιζει.. μηπως βαριεται και νιωθει μοναξιες; Razz

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
emilou έγραψε:η παιδιατρος μας ειπε στους 22-23 βαθμους να τον εχουμε τον χειμωνα και 27 στο μπανιο. Οποτε οι 24 νομιζω ειναι καλα...
Τα φορμακια τα βελουτε ποτε τα βαζουμε? ποσο κρυο πρεπει να εχει?

Εμη μου και μενα με απασχολει πολυ το θεμα αυτο. θερμοκρασια του μωρου. δε ξερω ποσο ζεστο πρεπει να ειναι και τι να της φορω καθε φορα. παντως ο παιδιατρος μου ειπε οτι δεν πρεπει να ζεσταινονται πολυ τα μωρακια.. και να το προσεχουμε οι γονεις γιατι ειναι ενα απο τους λογους για το συνδρομο βρεφικου θανατου - μακρια απο μας..-και μια λεπτη κουβερτουλα μονο κανει και ενα φορμακι με εσωρουχο απο μεσα.. οταν τις βαζω πολλα η δικια μου το περνει ειδηση και κλωτσαει τα σεντονακια και τα φευγει χεχε

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τινακο μου το μωρακι σου μπορει να μην εχει πολλα μαλλακια αλλα ειναι μια εκφραστικη και γλυκεια φατσουλα!!!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φωτεινη τα κεκακια βγηκαν τελεια! εχουν τρελη γευση πορτοκαλι! Αρεσαν και του δικου μου πολυ οποτε σιγουρα θα αρεσουν και στον δικο σου!

Εμυ οχι ακομα βελουτε.. φανταζομαι στα μεγαλα κρυα.. τωρα βαμβακερα...

Παω να κανω καποιες τελευταιες δουλιτσες και να τη πεσω στον καναπε!

Καλο ξημερωμα με λίγα ξυπνήματα! φιλακια!

http://www.creativebeez.gr

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τινακι μαλλον, το κλιματιστικο δεν ξερω! α κ το στεγνωτηριο?

Οι παιδιατροι τα θελουν πιο ελαφρια ντυμενα τα παιδια, εγω διαπιστωσα ομως οτι οταν τον εχω πιο ελαφρια τον ποναει η κοιλια του!! confused


Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marianthi_m έγραψε:Φωτεινη τα κεκακια βγηκαν τελεια! εχουν τρελη γευση πορτοκαλι! Αρεσαν και του δικου μου πολυ οποτε σιγουρα θα αρεσουν και στον δικο σου!

Εμυ οχι ακομα βελουτε.. φανταζομαι στα μεγαλα κρυα.. τωρα βαμβακερα...

Παω να κανω καποιες τελευταιες δουλιτσες και να τη πεσω στον καναπε!

Καλο ξημερωμα με λίγα ξυπνήματα! φιλακια!


φιλακια μαριανθη μ Very Happy καλη ορεξηηηηη

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσια μου καλό βραδάκι να έχουμε όλες μας. Πάω να κοιμηθώ νωρίς μιας και σήμερα έχει σειρά ο μπαμπάς μας στο ξύπνημα..Φιλάκια!!

annia

annia
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλησπερα και απο μενα,ειμαι σχετικα καινουρια στην παρεα αν και παλια στο φορουμ.δεν γραψω συχνα λογο ελειψης χρονου...Να ζησουν ολα τα νεα μας μωρακια!!!Εχει μεινει αληθεια καμια εγκυουλα?

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Άννια καλησπέρα! σε θυμάμαι μικρομανούλα που ξαναέγραψες στην ομαδούλα μας! είναι καλά τα παιδάκια σου; εδώ μείναμε ελάχιστες εγκυούλες αλλά δεν είναι από τις κοπέλες που μπαίνουν συχνά, τελευταία καθόλου θα έλεγα, ίσως και κάποιες από αυτές που έμειναν στη λίστα να γέννησαν ήδη αλλά δεν το ξέρουμε..σιγά σιγά θα μετακομίσουμε στις μανούλες και κλείνει το κεφάλαιο εγκυούλες Σεπτ - Οκτ Sad



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Tini13 στις Τετ Οκτ 24, 2012 12:59 pm, 1 φορά

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
annia έγραψε:Καλησπερα και απο μενα,ειμαι σχετικα καινουρια στην παρεα αν και παλια στο φορουμ.δεν γραψω συχνα λογο ελειψης χρονου...Να ζησουν ολα τα νεα μας μωρακια!!!Εχει μεινει αληθεια καμια εγκυουλα?

Αννια μου τι κανεις; εχει καιρο πολλυ να μπεις!! να σου ζησει η ζουζουνιτσα σου καλη μ!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τινακο μου καλη ξεκουραση! καλο το συστημα αυτο που εφαρμοσατε. εμενα ο πατερουλης δε ξυπναει ευκολα οποταν αναγκαστικα ξυπνω εγω αλλα θα του αλλαξω μυαλα που θα παει!! ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 26 417472 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 26 417472 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 26 417472 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 26 417472

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
annia έγραψε:Καλησπερα και απο μενα,ειμαι σχετικα καινουρια στην παρεα αν και παλια στο φορουμ.δεν γραψω συχνα λογο ελειψης χρονου...Να ζησουν ολα τα νεα μας μωρακια!!!Εχει μεινει αληθεια καμια εγκυουλα?


Αννια κ εγω σε θυμαμαι!!!Να σου ζησει η μπεμπα κ να χαιρεσαι φυσικα κ τα αλλα παιδακια σου!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Εγω περιμενω ακομα,δεν λεει να βγει η δικια μου χι χι χι χι!!!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μετα απο μια εφιαλτική μέρα,χωρίς ύπνο κ κυριολεκτικά ξεζουμιασμα της μαμάς, του έδωσα συμπλήρωμα γιατί πεινουσε κ γάλα δεν είχα καθόλου.. Γιατί όλο το απόγευμα έπινε κάθε μισή ώρα. Προφανώς δεν χορταινε. Κ απο το ξένο, ήπιε 70γρ. Το κακομοιρο.. Τώρα έχει ξεραθει.. Να κάνω κανά μπάνιο η μάνα.. Κ να πάω να κοιμηθώ γιατί έχω έναν πονοκέφαλο τρομερό..
Τα φιλια μου σε όλες σας!!! Φυλάκια!!!

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
βλέπω αννούλα στο ίδιο μοτίβο τα παιδάκια μας..εγώ τουλάχιστον κοιμήθηκα λίγο αλλά απο το απόγευμα με ξεζουμισε κι εμένα και της έδωσα ξένο..τώρα κοιμήθηκε γιατί πονούσε κιόλας η κακομοίρα..και φυσικά δεν την γλίτωσα με τον μεγάλο..έχει 38 και τον βλέπω να ανεβαίνει κι άλλο...θα τον ξυπνήσω σε λίγο να του βάλω πάλι θερμόμετρο και να του δώσω ντεπόν...ωραία που θα περάσουμε πάλιιιι!!!ουτε μπάνιο δεν έχω κουράγιο να κάνω η γυναίκα..θα κάνω το πρώί πριν φύγει ο γιώργος γιατί δεν την παλέυω με τίποτα..ούτε τα χέρια μου δεν μπορώ να σηκώσω εχω πιαστεί απο τον θηλασμό και που κρατούσα την μικρή που πονούσε...αυτάαααα...σας αφήνω να αράξω λίγο στον καναπέ να ισιώσω την πλάτούλα μου σας καληνυχτίζω αγάπες μου φιλιά σε όλες!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καληνυχτα, καλη ξεκουραση!!!

Βρε κοριτσια γεννησε κ η Μαριέττα η χρουσαλα... Δεν θα την βαλουμε στην λιστα μας ???
Razz

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ !!!

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα κοριτσάρες μου!χάλια η νύχτα...η μικρή κοιμήθηκε στις 12.30 και ευτυχώς μέχρι τις 5,ο μεγάλος χάλια με πυρετό 39 στις 5 που τον ξαναείδα τώρα δεν εχει..πήγα να κοιμηθώ στις 2 γιατί παρακολουθούσα τον μεγάλο και ο γιώργος ροχάλιζε σαν τρακτερ και πήγα στον καναπέ μπας και κοιμηθω λιγάκι...τελικα ξύπνησα με πονοκέφαλο ο οποιος είναι κατα 99% απο την πιασμένη πλάτη και σβέρκο μου...ωραία φέταααα!πάλι καλά που θα έρθουν 3 φίλες μου να πιουμε καφεδάκι γιατί θα μου έστριβε!ελπίζω εσεις να είχατε καλύτερο βράδυ! ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 26 417472 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 26 417472

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φωτεινή μου περαστικά στον μεγάλο σου!! Να προσέχετε μην κολλήσει η μικρή.. Καλα να περάσεις με τις φίλες σου!!!
Καλημεεεεερααααα!!!!
Κ εμείς παρόλο που ηπιαμε συμπλήρωμα στις 11.30, ξυπνησαμε στις 1 να φάμε φυσικά.. Φάγαμε κ μετα ξύπνησε στις 4,κ 7.30. Τώρα ξαναφαγε κ κοιμήθηκε.. Να φτιάξω κ εγω κανά φαγητο.. Λέω κεφτεδακια με σάλτσα κ πουρε σήμερα.. Πωπω νυσταααααα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις