Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
34 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 34 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 40]

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τώρα είδα συμπεθεράκο ότι πόσταρες! Καλέ τί είναι μια πίτσα? για πρωινό την έχω! Χωρίς τύψεις, από αύριο δίαιτα!

Ωραίο και το δικό σας νανούρισμα! Είδες το Βικάκι? ΑC/DC ακούει το μωρό!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εδω ειμαι Τινακι μου απλα δεν βλεπω κινηση αυτες τις μερες οι μανουλες δεν μπαινουν πολυ Crying or Very sad

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αυτό σκεφτόμουν κι εγώ, ότι οι μανούλες δεν προλαβαίνουν πια..εγώ είμαι τυχερή που είναι σχετικά ήσυχη και βοηθάει πολύ κι ο Μάνος..

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το σιγουρο ειναι οτι δεν θα μιλαμε οπως πριν με τις ωρες και να αναλυουμε τα παντα!!σημασια εχει να μην χαθουμε κ ας μιλαμε λιγοτερο

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Koritsakia mouuuuu!!!!Loipon den sas diavasa k den kserw k an tha vrw k xrono mesa stis meres aytes na sas diavasw,katalavainete omws!!
Eimaste spiti mas!An thelei kapoia as mou pei ektos apo Stella k Xristina an gennhse kamia allh..phre to mati mou thn Xara on-line!!Xarouli mou...se paei mexri telos k esena e???Atoima mwrakia!

Koritsia ton exw erwteytei,ton koitaw k thelw na klapsw toso omorfos pou einai Smile k twra p eipa klapsw...eimai xalia..to xapi t apogalaktismou mallon??Tini?Emh??k eseis etsi xalia hsastan?? Klaiw xwris logo..h mallon pada vriskw enan logo..kapoies fores aisthanomai san na exw piei 3-4 pothrakia poly zaloura!Apo neyra den exw alla apo klama allo tpt! Eidika otan skeftomai thn genna..

Anyway..to mikro mou ekane iktero..ekei na deite klama..twra eimaste kala vevaia..psaxnomai ligo me galata-aposthrwtes-pipiles klp..
Koritsia mou p dinete skonh gia peite mou vrasthras to nero h katsarola-psygeio-thermanthras???

O Mpamphs exei trelathei
teleiws..einai lexwnos k aytos!!xaxaxxa!!

Mmm..ti allo...koritsia egw poly prismenh eimai..apo kila exasa 2!!!se podous 10..alla twra eimai padou pio prismenh apo prin..ti einai touto???
Oreksh gia faghto den exw kamia,sto maieythrio etrwga mono prwino k argotera zhtousa fide!!Eleos???

Ti allo...???

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι Πηνελοπακι μου ακομα εδω ειμαι κ εγω με παει μεχρι τελους η μπουμπου!!

μετα απο εσας γεννησε κ η Ελευθεριτσα μας και λογικα η Κυριακη αν και δεν εχουμε νεοτερα!!

καταρχην να σας ζησει ο Σωτηρακης ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 12 50580 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 12 50580 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 12 50580 να ειναι παντα γερος,δυνατος και καλοτυχος,καλη λοχεια να εχεις κ εσυ με λιγοτερα κλαματα!!

δεν νομιζω να φταιει παντως το χαπι απλα οι ορμονες οπως λεγαν ολα τα κοριτσια οτι τα δινουν ολα τωρα στη λοχεια!!υπομονη ερωτευμενη μανουλα!!
εννοειται οτι θελουμε λεπτομεριες της γεννας δεν την γλιτωνεις ετσι?? No

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πηνελοπη να σας ζησει !!!!!!!!!!!!!!!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Χαρα,υπομονη...κ εγω νιωθω σαν ενα μπαλονι ετοιμο να εκραγει..... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΜΟΥ ... ΠΑΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ... ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ !!!

ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕ ΡΩΤΟΥΣΑΝ ΑΝ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑΤΙ ΠΡΗΣΤΙΚΑ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΩΠΟ ΣΩΜΑ ΠΟΔΙΑ ΠΑΝΤΟΥ ... ΤΡΙΤΗ ΜΕΡΑ ΗΜΟΥΝ ΜΟΝΟ ΜΕΙΟΝ 2 ΚΙΛΑ .... ΞΕΠΡΗΣΤΙΚΑ ΕΝΤΕΛΩΣ ΣΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ 20 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΠΗΓΑ -11 ΚΙΛΑ ... ΑΠΟ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΤΡΩΩ ΚΑΤΙ ΨΙΛΑ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΛΕΨΩ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ ...

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΕ ΚΑΙ ΦΕΥΓΟΥΝ ... ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΕΣΗ ... ΤΟ ΑΓΧΟΣ Η ΑΓΩΝΙΑ ΟΛΑ ΟΣΑ ΠΕΡΑΣΕΣ ... ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΣΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ !!!

ΞΕΣΠΑΣΕ ΚΑΙ ΟΤΙ ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΕΤΣΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΝΕΜΑΚΤΑ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ... ΜΗΝ ΤΟ ΚΡΥΒΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΣΕΙ


Ο ΣΩΤΗΡΑΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟΣ ... ΥΓΙΕΙΣ ... ΕΣΥ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΘΑ ΕΠΑΝΕΛΘΕΙΣ .... ΚΑΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΣΟΥΠΕΡ !!! ΔΩΣΕ ΧΡΟΝΟ ΣΤΟ ΣΩΜΑ ΣΟΥ !!! ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΗΤΑΝ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΧΑΝ ΞΕΧΑΣΕΙ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΜΕΣΑ ... ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΣΕ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΟΙΡΑ

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ Αλεξια μου μακαρι να μπορουσα να κανω κ αλλιως μονο υπομονη κανω τοσο καιρο τα εχω δει ολα με την κιλουμπα κ το βαρος γενικα!!κ εσυ κοντευεις ομως κ αφου ειναι κ το 2ο μπορει να γεννησεις πιο νωρις Rolling Eyes Rolling Eyes

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xara64 έγραψε:αχ Αλεξια μου μακαρι να μπορουσα να κανω κ αλλιως μονο υπομονη κανω τοσο καιρο τα εχω δει ολα με την κιλουμπα κ το βαρος γενικα!!κ εσυ κοντευεις ομως κ αφου ειναι κ το 2ο μπορει να γεννησεις πιο νωρις Rolling Eyes Rolling Eyes


καλα,εμενα εχει καταντησει ανεκδοτο....κ εγω αυτο νομιζα,ασε που στην 34η εβδομαδα ειχα εντονες συσπασεις κ πονους κ ο γιατρος μου αυξησε ολα τα χαπια(επαιρνα 20 την ημερα!!!!! Shocked Shocked ) κ εκανα κ 2 ενεσεις κορτιζονης για τα πνευμονια της μπεμπας καθως κινδινευα να γεννησω προωρα....τωρα πλεον παρακαλαω να γεννησω....κ περισυ γεννησα ακριβως στις 40 εβδομαδες!!!!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλώς ήρθες Πηνελόπη μας πίσω! ΜΑΣ ΕΛΕΙΨΕΣ ΡΕΕΕΕ!!!

1. Το χάπι δεν φταίει για τις ευαισθησίες σου μανούλα!! είναι καθαρά ορμονικό το θέμα! Αλλά ναι, προκαλεί ναυτίες τις πρώτες μέρες, εγώ δεν έπαθα τίποτα, η κουμπάρα μου πολύ ναυτία, το γράφει και μέσα.
2. Μπορείς να βράζεις νεράκι με το βραστήρα τη μέρα, το βράδυ όμως καλύτερα θερμός. Στον αποστειρωτή εμφιαλωμένο νερό! γιατί αναλόγως τη σκληρότητά του πιάνει άλατα και μετά δεν δουλεύει ο θερμοστάτης και θα σου σβήνει αμέσως σε 3 λεπτά χωρίς να έχει αποστειρώσει και μια φορά τη βδομάδα ένα γύρο με 50ml εμφιαλωμένο νερό και ξύδι (χωρίς μπουκάλια μέσα εννοείται) και μετά ένα γύρο σκέτο νερό χωρίς να ξεμυρίσει.
3. Τα πρηξίματα είναι κατακράτηση, με τα λόχεια υγρά που χάνεις θα ξεπρήζεσαι κάθε μέρα και περισσότερο. Στις σαράντα μέρες θα δεις πόσα κιλά έμειναν δικά σου για να χάσεις, μην ανησυχείς, και μένα τις πρώτες μέρες με περνούσαν ακόμη για έγκυο! και τη Μαριάνθη μας το ίδιο!
4. Σχετικά με τον ίκτερο, άκουγα το γιατρό της Στέλλας μας προχθές που πήγα να τη δω ότι το μωρό θέλει ΗΛΙΟ, όχι ΦΩΣ! Θα τον έχεις τον γόη σου κοντά στο παράθυρο όλη μέρα! Ο ίκτερος ουσιαστικά τις πρώτες 5-6 μέρες τα πιάνει, όταν περάσουν δεν έχεις πλέον φόβο να σου ξανακάνει.

Ό,τι απορία έχεις να μας ρωτάς, οι περισσότερες μανούλες πάνω κάτω τα μάθαμε τα βασικά, όλα μαθαίνονται!

Άντε αγάπη μου, καλή ανατροφή, καλή λοχεία και σύντομα ενεργά κοντά μας, όσο προλαβαίνεις! πήγες να γεννήσεις και δεν γεμίζουν οι σελίδες μας πια! Smile

Kαλή προσαρμογή σε όλους σας Πηνελόπη μου! Είστε πλέον οικογένεια με τρία μέλη !!!! Smile

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καληνυχτα απο εμενα κοριτσια....Χαρα,μπορει αυριο βραδυ που θα ξαναμπω να εχεις γεννησει,ποτε δεν ξερεις...!!!!! Razz Razz Razz Razz

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι Αλεξια μου ποτε δεν ξερεις!!καλη ξεκουραση να εχεις!!

κοριτσακια μου παω και εγω να απλωθω λιγακι κ τα λεμε αυριο παλι!!!καλο βραδυ και καλο σ/κ να εχουμε! ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 12 531909 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 12 531909 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 12 531909

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μια ενστανση για το νερο ...

αν και καθε μια εχει τον τροπο της !

συμφωνα και με τη γιατρο το νερο πρεπει υποχρεωτικα αφου αρχισει να βραζει να παραμεινει για 10 λεπτα εν βρασμό...

μπαινει στα αποστειρωμενα μπιμπερο ... και μετα στο ψυγειο ... το βγαζεις το ζεσταινεις στην θερμοκρασια που πρεπει και μετα φτιαχνεις το γαλα

ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝΑΠΟΔΑ ΚΑΙ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΠΡΩΤΑ ΤΟ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΖΕΣΤΑΝΕΙΣ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΚΑΙΕΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΕΤΑΞΕΙΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΓΩΣΕΙΣ ΕΚ ΝΕΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΓΑΛΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΧΑΣΕΙ ΟΛΕΣ ΤΟΥ ΤΙΣ ΙΔΙΟΤΗΤΕΣ
ΠΟΥ ΕΧΕΙ

ΘΕΡΜΟ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΟΔΟ ...

ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΑΥΣΤΗΡΕΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ... ΠΟΥ ΘΕΩΡΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΜΗΝΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΝΤΙΣΩΜΑΤΑ!!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
alexia-marinos έγραψε:καληνυχτα απο εμενα κοριτσια....Χαρα,μπορει αυριο βραδυ που θα ξαναμπω να εχεις γεννησει,ποτε δεν ξερεις...!!!!! Razz Razz Razz Razz

ΑΛΕΞΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ... ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΟΥ

ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΦΙΛΙΑ ΣΤΟΝ ΟΜΟΡΦΩΝΙΟ ΣΟΥ !!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xara64 έγραψε:ναι Αλεξια μου ποτε δεν ξερεις!!καλη ξεκουραση να εχεις!!

κοριτσακια μου παω και εγω να απλωθω λιγακι κ τα λεμε αυριο παλι!!!καλο βραδυ και καλο σ/κ να εχουμε! ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 12 531909 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 12 531909 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 12 531909

ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΣΥ ... ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ... ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΚΟΙΜΑΣΕ ΓΙΑΤΙ ΕΡΧΕΤΕ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 12 417472 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 12 417472

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Eyxaristw poly-poly!!!!
Xara mou h genna den me phge kala,ponousa mexri k xtes..k kaisarikh na eixa kanei kalytera tha hmoun..htan kefalas o mikros mou k skalwse k me katestrepse k plhgwthike k to kefalaki tou k eklega k gi ayto syn ola t alla!!
Na sou pw oti oi ponoi ws thn diastolh 5-6 antexontai,se kourazei h syxnothta alla san ponos den einai kati p den adexetai.Ths gennas o ponos sthn dikh mou periptwsh ton adeksa alla htan toooooo much!H episklhr. einai teleia,eyxaristiesai ths stigmes,makari na me eixe krathsei ws telous.Synanthsa ekei kopeles p gennhsan me xamogelo k pragmatika zhlepsa.

Exei to kalytero klama ston kosmo,apo thn wra p vghke otan skeftomai to klama tou thelw anatrixiazw Smile Ayto krataw ap thn genna mou egw!

Ina mou esena eidika na s eyxaristhsw gia OLA k gia prin alla k gia twra..den th ato analysw giati tha einai san na vgazw logo..egw apla hthela na s eyxaristhsw!

Me to swma mou dwn exw kolhsei apla mou fanhke periergo p pristhka epipleon!H koilia einai kople,h ypoloiph eimai ntardana!

Tini mou s eyxaristw k esena para poly gia tis eyxes k gai tis plhrofories!!!Dhladh o vrasthras kaneimai xara douleia..giati kati m elegan na vrazw to nero se katsarola gia 10 lepta k meta na to vazw psygeio k apo to psygeioopote thelw se thermanthra eidiko gia mpimpero..exw ton eksoplismo alla eleos!!!!!Vrasthras loipon!!!
Gia ton iktero na sou pw..stenaxwrhthika p eida to mikraki mou nothro kai koimismeno k kitrino.
Sad

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΣΟ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΟΗΘΑΜΕ Η ΜΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ... ΤΠΤ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΡΥΦΟ ... ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΟΥΜΕ Ή ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ . ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΕΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ !

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ !!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καληνύχτα Αλεξία μας, Χαρουλίτα μου, Ινάκο και μανούλα Πηνελόπη μας!

Εγώ κοιμόμουν όλο το απόγευμα ως τις 9 το βράδυ,το μάτι γαρίδα! φιλάκια!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν ερχεσαι ΤΙνακο να κανεις παρεα στον γιο μου γιατι και εκεινος παρολο που βυζαινε 1 ωρα το ματι γαριδα το εχει...ΚΑι η δολια μανα θελει να κοιμηθει!!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Panik11 έγραψε:Δεν ερχεσαι ΤΙνακο να κανεις παρεα στον γιο μου γιατι και εκεινος παρολο που βυζαινε 1 ωρα το ματι γαριδα το εχει...ΚΑι η δολια μανα θελει να κοιμηθει!!!

ΒΑΛΕ ΤΟ ΝΑΝΟΥΡΙΣΜΑ ΣΤΟ REPLAY!!! ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΑΜΑ ΝΙΚΗ..

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πηνελοπακι μου δεν σε προλαβα!!! Δωσε πολλα φιλια στον σωτηρακη σου!! Εγω δεν πηρα το χαπι, με απογαλακτισε ο μπεμπης!!! Αλλα το κλαμα μου το εριχνα καθημερινά οποτε δεν ειναι απ αυτο... Καμια δεκαριά μερες κρατησε!!! Ετσι κ εγω εφυγα απο το μαιευτηριο πρησμενη κ με μείον 3 κιλα, αλα μετα απο κανα δυο μερες ημουν στα μειον 7 κ παρεμεινα εκει!!!!
Στο πα οτι ο γιος σου ειναι κουκλος???
Παντως πολλοι γιατροι απ οτι καταλαβα δεν χρησιμοποιούν επισκληριδιο στις εξωθησεις, ετσι ηταν κ σε μενα, μαλλον για μα καταλαβαίνεις ποτε πρεπει να σπρωξεις?
Στο ξαναλεω... Ο γιος σου εοναι κουκλος σαν την μαμα του!!!!

Εγω ξαπλωσα, δεν εχω πολλες ωρες περιθώριο... Αλλα για καποιο λογο ειμαι σε υπερενταση κ δεν μπορω να κοιμηθω!!!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
K egw twra allaksa k taisa k nanourisa dioti ton kalomatha sto maieythrio se agkalies..ma re Tini poso sou etrwge thn 1h evdomada??? 60 ml tou edwsa k pali masaei ta manikia tou!!xaxaxxa
Ina mou ayto p les tha to kanw giati etsi mou eipan k emena k afou exw ton ekswplismo as to kanw etsi.

Tinako k Nikh mou kalhnyxta

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Emh mou twra se diavasa!!! S eyxaristw!!Einai ontws koukli alla koritsia einai idios o mpampas tou osoi ton vlepoun to lene,mono xeilia phre dika mou!!
Anyway gia tis ekswthiseis p les ekanan mlkia oi maies k ekana k egw p den eixa dikh mou maia..mou elege prepei na ponas..hrthe o giatros mesa tous eipe na mou kanoun thn dosh k oti den thelei na ponaw k as arghsoume,eixe k allh dipla stis wdines me diastolh 3 opote eixe xrono..k ayth mou pathse thn mish k meta mou evale ton oro sto full k efyge olh h narkwsh..o giatros den pisteye pws ponaw..mexri k sta rammata ourliaksa!Otan eidan pws elenxw plhrws ta podia mou h arxh-maia prospathise na to kalypsei oti apo to stress den m epiase klp..o giatros emeine afwnos!Sto idio dwmatio p me phgan hrthan meta alles 2 me ton diko mou giatro kai oi 2 me teleies gennes,telospadwn,emena htan k to kefali tou mwrou thema megalo opws eipa alla ayto to lathos na paw me maia oti na nai dne tha to ksanakanw!
Aisthanthikaoti mou ton phran me via.

Koritsia paw k egw na kserathw dioti me exoun ksekanei paterask gios!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
https://youtu.be/kn6-c223DUU

Μια γλυκιά γλυκιά καλημέρα!!!Αυτό ακούμε τώρα και νανουριζόμαστε!!!!



https://youtu.be/25LBTSUEU0A

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις