Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
320 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 320 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 40]

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καληνύχτα πάω να την πέσω τώρα που όλοι κοιμούνται. Πολλά ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 31 417472 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 31 417472 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 31 417472 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 31 417472 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 31 417472 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 31 417472 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 31 417472 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 31 417472 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 31 417472 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 31 417472 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 31 417472 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 31 417472 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 31 417472 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 31 417472 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 31 417472 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 31 417472 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 31 417472 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 31 417472 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 31 417472 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 31 417472 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 31 417472 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 31 417472 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 31 417472

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπήκε κ το πτώμα να σας μιλήσει...χαχαχα..
Εμείς κοιμηθηκαμε 5-7.30 κ όταν ξύπνησε έγινε το έλα να δεις.. Σαν λυσσασμενο έκανε.. Ρουφαγε ότι έβρισκε μπροστά του. Του φτιαχνω λοιπόν ξένο, κ απο την πείνα του ήπιε μονορουφι 100γρ.. Μετα τον λυπηθηκα κ του έδωσα κ το δικό μου, ήπιε λίγο κ εκείνο κ πάλι ξεραθηκε... Τον ξυπνησα στις 10.30 για να κάνουμε Μπανακι κ τα σχετικά.. Τον θυλασα κ πάλι ξεραθηκε. Να δούμε πως θα παει η σημερινή νύχτα γιατί είχα σήμερα την τέλεια ιδέα να βγάλω την πανα κ στον ύπνο της μεγάλης( μέχρι τώρα στον ύπνο φορούσε) κ προβλέπω ατυχήματα κ κλαμματα κ αλλαγές σεντονιων μες στη νύχτα.. Μα που τις βρίσκω αυτές τις ιδέες;;

Πηνελοπακι μου μας ελειψες!! Ο σωτηρακης ζωηρεψε ε;;; Έτσι, καλα κάνει.. Αλλιώς δεν καταλαβαίνεις ότι γεννησες.. Όσο για πονακια, κάθε φορά που πας τουαλέτα να πλενεσαι με νεράκι χλιαρό κ θα δεις πόσο γρήγορα θα σου περάσει..

Μαρακι κ εμείς είχαμε ικτερο 11.8. Δεν το ήξερα καν κ μου το είπε ο παιδιατρος όταν ήρθε στο Σπιτι.. Ήταν βέβαια κίτρινα τα ματακια του κ τον έβαζα κάθε μέρα όλη μέρα στο παράθυρο να λιαζεται κ είναι καλύτερα.. δεν έχουνε μετρήσει, αλλα φαίνεται πολυ καλύτερα. Στον μήνα θα πάμε ως μας δει ο παιδιατρος να μας πει.. ´αντως πήρε βάρος σχεδόν 1 κιλό..

Τινη μου, καλη βολτιτσα αύριο.. Κ κάτι άσχετο.. Ο Μάνος σου θα ξέρει κ την κουμπαρα μου( που μας παντρεψε) απο την βικυ..γιατί σήμερα που της μίλησα τον θυμάται λέει..
Αν του πεις η Φωφη απο Αθηνα που μένει πια Λαμία.. Αλληλογραφουσαν συχνά με την Βίκυ..

Πάω κ εγω. Για ύπνο τώρα γιατί είμαι κομμάτια. Καληνύχτα σε όλες!!! Κ τα φιλια μου στα μωρακια σας!!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βάλαμε κι εμείς την μπέμπα για ύπνο αλλά εγώ κόλλησα με ένα έργο στην τιβί και με βλέπω να ξημερώνομαι!

Κωνσταντίνα και Φωτεινούλα καλό βράδυ επίσης να έχετε!

Αννούλα δεν τη θυμάται ο Μάνος την κουμπάρα σου μου είπε..κανένα παραπάνω στοιχείο έχουμε; Σίγουρα τον θυμάται τον ψηλό; Καλή επιτυχία με την πάνα της Ειρηνούλας, μια - δυο θα βραχεί μέχρι που θα την κόψει. Φιλιά στον βεντούζα σου που λέει και η Πηνελόπη!

Εντωμεταξύ διάβασα στις μανούλες Νοε - Δεκ ένα μήνυμα που έχει καρφωθεί στο μυαλό μου από εκείνη τη στιγμή. Μια κοπέλα συμ-φορουμίτισά μας η Αναστασία (με το όνομα "μπου" μπαίνει) έχασε το παιδάκι της 2 εβδομάδων μετά από νοσηλεία στο νοσοκομείο Παπαγεωργίου στη Θεσ/νίκη. Γεννήθηκε πρόωρα απ'ότι διάβασα στα προηγούμενα μηνύματά της, 2150 γρ., και νοσηλεύονταν στη μονάδα νεογνών του νοσοκομείου ακόμη και μετά το εξιτήριο της μανούλας του. Η κοπέλα χθες έγραψε ένα τελευταίο μήνυμα αποχαιρετιστήριο στα κορίτσια της ομάδας της : "χασαμε το μωρακι.φευγω απ την παρεα σας δεν ξερω αν θα ξαναμπω ποτε.καλη συνεχεια σε ολες.σας αγαπω φιλια". Δεν θέλω να σας μαυρίσω παραπάνω, απλά ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας..

Η Εμομαμά πού είναι απόψε;;

Καλή ξεκούραση σε όλες μας! Καλό σ/κ να έχουμε!


---------
---------
---------

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!!!

Πω πω ρε τινακι με εχουν πιασει τα κλάματα πρωι πρωί, ειχα μιλησει πολλες φορες με την κοπελα να της δωσψ κουραγιο για τις προωρες συσπασεις που ειχε...
Δεν ξερω τι να πω... Κουραγιο στην κοπελα

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ως Θεέ μου, τι κρίμα το μωρό κ τι κρίμα η Μαμα να χάνεις ένα ολοκληρωμένο μωρό..

Καλημέρα κοριτσακια μου!! Κορίτσια έχω έναν πόνο στο στήθος, πονάει σαν μελανια απο πάνω εκεί που ξεκινάει το στηθος κ απο την μέσα πλευρά.. Τώρα διάβαζα τα συμπτώματα για μαστιτιδα γιατί φοβήθηκα. Αλλα δεν μοιάζει με δικό μου πόνο.. Τι να είναι;; Κ πονάει τρομερά όταν τον θυλαζω.. Σκέφτομαι μήπως αδειασω με θυλαστρο να δούμε.

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα κι απο μένα!
το διάβασα κι εγώ χτες βράδυ για την αναστασία ..κρίμα τι να πω δεν υπάρχουν λόγια να πεις σε μια μάνα όταν χάνει το παιδί της μόνο κουράγιο!
αννούλα μου τι φαϊνή ιδέα ήταν αυτή που έιχες για την πάνα της ειρηνούλας???τι έγινε τελικά??πως πήγε το βράδυ??ο μικρός??πες μου οτι κοιμήθηκες??
εμένα ήταν δράμα!η μικρή κοιμήθηκε στις 11.30,ξύπνησε στις 2.30 τάισα άλλαξα ξάπλωσα στον καναπέ γιατι ο γιωργος πάλι ροχάλιζε σαν τρακτερ και η μικρή δεν κοιμόταν..την πήρα στον καναπε λιγο αγκαλια,κοιμήθηκε.στις 6 ξύπνησε ο γιωργος να φύγει για δουλειά και η μικρή να φάει...ελά όμως που δεν κοιμόταν μετά..ξανά στον καναπε κάμποση ώρα,εγώ να μην ξέρω που να βάλω το κορμί μου αυτή με ανοιχτα μάτια..τελικά κάποια στιγμή κοιμήθηκε αλλά έιχε πλέον φως έξω...ήταν 7..τώρα ξαναξυπνησε και της έδωσα μόνο ξένο..δεν έχει γεμίσει το στήθος μου παρόλου που έχουν περάσει αρκετες ώρες.νυστάζωωω λεμεεεε

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσακια
απο χτες που το διαβασα για την αναστασια σοκαριστικα....οτι και να πουμε ειναι λιγο....
εδω βρεχει Sad Sad Sad ο μπεμπουλης εχει λιγη γκρινια και ο παμπασ μας πηγε κινηγι.... να μην χανουμε και το χομπι....
επειδη δεν αναψαμε ακομα καλοριφερ στην οικοδομη ειμαστε κλεισμενοι μεσα στο δωματιο για ποιο πολυ ζεστουλα με το σωμα αναμενο....
σημερα λεω να φαμε καλαμαρακια...εσεις τη θα φατε μηπως αλλαξω γνωμη????

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα νικολετάκι μου!προς το παρόν εγώ τρώω τα σιδερα γιατι δεν μου έφτανε η ταλαιπωρία μου το βράδυ..οχι οχι...χάλασε κι ο θερμοσίφωνας και εχει πλημυρίσει όλο το μπανιο..δεν έβρισκα και τον γενικο του νερού για να το κλεισω κι εχει γινει ο χαμος!ευτυχώς πυυ ειναι το μπάνιο που είναι εξω απο το δωμάτιο μου στον διάδρομο γιατι θα είχε πλημυρίσει και το δωματιο μου!αααααχχχχ θα πηδηχτω απο το παράθυρο!

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πω πω ρε φωτεινη... σε λυπαμε ....απο το πρωι φαινετε η μερα λενε αλλα εγω λεω απο το βραδυ ααμα ειναι ησυχος η μερα κυλαει ωραια αμα δεν ειναι αστα να πανε

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
foteini35 έγραψε:καλημέρα κι απο μένα!
το διάβασα κι εγώ χτες βράδυ για την αναστασία ..κρίμα τι να πω δεν υπάρχουν λόγια να πεις σε μια μάνα όταν χάνει το παιδί της μόνο κουράγιο!
αννούλα μου τι φαϊνή ιδέα ήταν αυτή που έιχες για την πάνα της ειρηνούλας???τι έγινε τελικά??πως πήγε το βράδυ??ο μικρός??πες μου οτι κοιμήθηκες??
εμένα ήταν δράμα!η μικρή κοιμήθηκε στις 11.30,ξύπνησε στις 2.30 τάισα άλλαξα ξάπλωσα στον καναπέ γιατι ο γιωργος πάλι ροχάλιζε σαν τρακτερ και η μικρή δεν κοιμόταν..την πήρα στον καναπε λιγο αγκαλια,κοιμήθηκε.στις 6 ξύπνησε ο γιωργος να φύγει για δουλειά και η μικρή να φάει...ελά όμως που δεν κοιμόταν μετά..ξανά στον καναπε κάμποση ώρα,εγώ να μην ξέρω που να βάλω το κορμί μου αυτή με ανοιχτα μάτια..τελικάκάποια στιγμή κοιμήθηκε αλλά έιχε πλέονφως έξω...ήταν 7..τώρα ξαναξυπνησε και της έδωσα
μόνο ξένο..δεν έχει γεμίσει το στήθος μου παρόλου που έχουν περάσει αρκετες ώρες.νυστάζωωω λεμεεεε

Φωτεινη μου, όλο κάτι τέτοιες φλασιες τρώω κ μετα μετανιωνω.. Κατα τις 2.30 που ξύπνησε ο μικρός κ τον ταισα, πήγα να δω τι γίνεται.. Ήταν μουσκεμα κ κοιμόταν του καλού καιρού, κ επειδή βαριομουν την άφησα.. Στις 6 ξαναξυπνησε ο μικρός κ ηρθε κουνιστη κ λυγιστη κ μουσκεμα μέχρι τον λαιμό.. Χαχαχα.. Την αλλαξα κ μετα της ηρθε να πιει γάλα.. Κ ζεσταιναμε το γάλα.. ΤελικΑ είπα στον άντρα μου να παει εκείνος μέχρι να πιει κ να κοιμηθεί.. Κ κατεληξα να κοιμηθώ πριν απο κείνον, γιατί ο μικρός την νύχτα πίνει μόνο 5-10 λεπτά το γάλα του.. Άρα κάτι έγινε σήμερα..
Της έβγαλα την πανα γιατί ενώ δεν φοράει την πανα της απο το Πάσχα, θέλει να κάνει τα κακά της στη πανα.. Κ χθες της είπα ότι τελείωσαν οι πάνες. Κ απο χθες ολη μερα κ σημερα δεν έχει παει για κακά.. Να δούμε πόσο θα αντέξει..

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ε ρε Φωτεινη.τι ήταν αυτο πάλι;;;
Εμείς έχουμε κοτοπουλακι απο χθες, θα φτιάξω λίγο ρυζακι η πατατουλες...

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
letitsa έγραψε:πω πω ρε φωτεινη... σε λυπαμε ....απο το πρωι φαινετε η μερα λενε αλλα εγω λεω απο το βραδυ ααμα ειναι ησυχος η μερα κυλαει ωραια αμα δεν ειναι αστα να πανε

αχ αστα κοριτσάκι μου...ευτυχώς βρήκα υδραυλικό να έρθει και περιμένω τώρα να δω τι θα γίνει..και δεν μπορώ να μείνω χωρίς θερμοσίφωνα γιατί δεν έχουμε ηλιακό και πως θα κάνω μπάνιο τα παιδία??ελπίζω να το φτιάξει να τελειώνω..
βρε αννούλα μου τι περνάς και εσύ???χαχαχ πως κοιμήθηκε το παιδί κατουρημένο δεν την ενοχλούσε???δεν παιζονται πάντως τα πιτσιρίκια..και του κολλητού μου ο γιος κάνει άλλο φανταστικό...μόλις τα κάνει βάζει το χέρι του μεσα στη πάνα και το βγάζει σκατωμένο χαχαχ και φυσικά ακουμπάει παντού! Laughing Laughing Laughing

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
όπως καταλάβατε δεν εχω προλάβει να ασχοληθώ με το φαγητό...ούτε τον καφέ μου δεν πρόλαβα να πιω η γυναικα!σκατούλες!τώρα που το σκέφτομαι μάλλον κι εγώ κοτόπουλο θα κάνω με κριθαρακι θα δω ΌΤΑΝ τελειώσω...

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπλιαχχχχχχ......
Έμενα γενικά είναι πολυ σιχασιαρα... Απορώ πως κοιμόταν..

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
η πλάκα είναι οτι πάει όλο καμάρι και τους το δείχνει χαχαχαχ!!!φαντάζομαι της είχες αδιάβροχο υπόστρωμα εεε???
πωπω και μου την δίνει να περιμένω και να μην μπορώ να κάνω τίποτα ενώ έχω τόσες δουλειές!μάζεψα λίγο τα νερά αλλά βγάζει συνέχεια απο κάτω απο το πλυντήριο.θα πρέπει να το μετακινήσω κι αυτό για να τα μαζέψω όλα γαμώτο μου Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φιλεναδιτσες μου γεια σας!!!σας διαβασα πολυ γρηγορα και το μονο που θυμαμαι τωρα ειναι η Κωνσταντινα μας ελπιζω να μην ειναι τπτ σοβαρο και να μην χρειαστει χειρουργιο!!

γυρισαμε και εμεις σπιτακι μας απο την Πεμπτη αλλα επικρατει ενας πανικος γιατι ηρθαν και η αδερφη μου και τα ανιψια κ γινεται ο χαμος απο φασαρια στο σπιτι!!μενουν φυσικα στο ξενοδοχειο αλλα ειναι ολοι μερα στο σπιτι και εγω με την μπεμπα επανω και ολοι οι αλλοι κατω!!εχω πολλα νευρα γιατι ποναω απιστευτα απο κατω και στη μεση μου αλλα μολις βλεπω τη φατσουλα της ηρεμω!!θηλαζουμε καθε 2 ωριτσες περιπου και κοιμομαστε ειναι πολυ καλο παιδακι κ με εχει τρελανει με κατι χαμογελακια που κανει!!
ξεχασα να σας πω οτι γεννηθηκαμε 51 ποντους 3630 και εχασε 130 γρ οταν βγηκαμε!!η μαμα παλι εχασε 7 και εχει αλλα 10 Crying or Very sad Crying or Very sad για να δουμε!!
θα προσπαθησω να ξαναμπω καποια στιγμη αυριο που θα ηρεμησει λιγο το σπιτι!!φιλια πολλα κοριτσακια μου μου λειψατε πολυ!!φιλακια πολλα κ στα νινακια σας!!

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σουχαρουλιτο....
εχεις παθει πλακα ε????
αμα δεν φυγουν ολοι απο το σπιτι δεν προκειτε να ηρεμησετε..... αρα υπομονη μεχρη να φυγουν.....
και θελουμε φοτο να δουμε το πιπινακι σου ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 31 215994 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 31 215994 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 31 215994

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χαρουλάκι μου γλυκό να σου ζήσει η μπέμπα σου!καλή λοχεία!πάλι καλά που δεν πρόλαβα να σε παρω τηλ γιατί εχεις τον χαμό!υπομονή μέχρι να φύγουν και να ηρεμήσετε!είναι τέλειο το χαμογελάκι της εεε??αααα ρε μάνα!και που να δεις απο δω κι επειτα!θα τρελαθεις!με τους πόνους κάθε μέρα που θα περνάει θα λιγοστεύουν κι αύτοι!υπομονή κούκλα μου θα περάσουν!μας έλειψες!φιλιά πολλά και στις δυο σας!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αμφιβάλλω αν υπάρχει ένα μωρό σε όλο το Φορουμ που να έχει χεσει απο τις 10 μέχρι τις 1.30 7 φορές..

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ANNAST έγραψε:Αμφιβάλλω αν υπάρχει ένα μωρό σε όλο το Φορουμ που να έχει χεσει απο τις 10 μέχρι τις 1.30 7 φορές..

χαχαχχααχ βρε αννούλα μου 7 φορές???τι σκατοθύελα ήταν αυτή???σίγουρα δεν υπάρχει άλλο μωρό!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 31 215994

Γεια σου Χαρουλίτα!! Λειπεις εσυ και εγω με τη Φωτεινη ποσταρουμε συνταγες χαχα! Πω πω χαρας το κουραγιο σου με τον κοσμο στο σπιτι.. εμενα μια - δυο φορες που ηρθαν επισκεψη κοντεψα να λιποθυμησω απο τη φασαρια ζαλίστηκα.. Να εισαι ήρεμη, να τρως καλα και να τη θηλάζεις οσο μπορεις!! Σιγα σιγα θα φυγουν και οι πονοι, ειναι νωρις ακομα! ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 31 417472

Πολυ στεναχωρο αυτο με τη κοπελιτσα στο Παπαγεωργιου... ειναι τοσο μα τοσο κριμα και αδικο! Ευχομαι να βρει συντομα το κουράγιο να ξαναπροσπαθήσει και να εχει ενα μωρακι στην αγκαλια της...

Φωτεινη τι σου ετυχε παλι με το θερμοσίφωνα? ελεος!

Αννούλα τι ειναι αυτος ο πονος? Μηπως ειναι μυς? Μηπως πιάστηκες που εχεις πολυ αγκαλια το μωρο?

Πηνελοπιτσα! Μονη σου και εσυ ε? Εχει παραπάνω κουραση αλλα δε μας τα πρηζουν! Εγω μονο τη μαμα μου θα ήθελα αλλα δε γίνεται να είναι εδω λόγω του οτι με βοηθαει με τον μεγαλο... Με τον αφαλο μην ανησυχεις.. βαζε οινοπνευμα συχνα να ξεραθει..

Νικολετα πως πατε απο μυξούλες? καλυτερα?

http://www.creativebeez.gr

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ήμουν σίγουρη.. Χαχαχα....

Μαριάνθη μου δεν ξέρω τι είναι αλλα ποναω απίστευτα πολυ.. Κ χθες πονουσε αλλα σήμερα υποφερω. Κ αγκαλιά που τον έχω τον μικρό κ μόνο που ακουμπαει που έρχεται βα κλάψω.. Υποφερω κ στον θυλασμο.. Σκληρό δεν είναι το στήθος, άρα η λογική λέει ότι δεν είναι μαστιτιδα.. Να χτύπησα δεν θυμάμαι.. Αλλα το αισθάνομαι σαν τεράστια μελανια..

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αυτεσ οι βρωμιαρεσ οι μυξεσ δεν λενε να φυγουνε ολο φουρ και φουρ ακουγετε .... παμε καλυτερα οπως ειπε η παιδιατρος γιατι απο πρασινες γινανε διαφανες....μπλιαχ... αλλα να ξερετε αμα τα μωρακια σας εχουνε μυξες βαλτετα στον νεφελοποιητη και θα δειτε βελτιωση γιατι αρχιζουν και υγροποιουντε.....
αννα εσεις δουλευετε για τα μπεμπιλινα ρε...χαχαχαχα χαιζουλης ο μικρος...

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ξυπνησε.. επανερχομαι!!

http://www.creativebeez.gr

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαλλον δε πεινουσε.. αλλα γιατι εκλαιγε? τον θηλασα λιγο κ τα εβγαλε πανω μου... πφφφ

http://www.creativebeez.gr

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις