Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
22 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 22 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλώς σας βρίκα κορίτσια μου!!!
Μαριανθάκο έτσι νιώθω κι εγώ κ ζαλίζομαι πολύ, και από δίψα πεθαίνω μπορεί να πίνω μία 6άδα τη μέρα! βέβαια δε τρώω πολύ, ούτε καν όπως στην εγκυμοσύνη απλά δε μπορώ να κάνω δίαιτα γαμώτο πεινάω, πάντως από γάλα είμαστε μια χαρά! Και λένε καις τόσες θερμίδες με το θηλασμό..
Ασε έχασα τα 7 στην αρχή κ μου μένουν 11 δε μπορώ να με κοιτάω στον καθρεύτη... ελπίζω τώρα που σας βρίκα να χω συμπαράσταση κ να γίνει κάτι.
Τι έγινε με το group therapy που λέγαμε ότι θα κάνουμε μετά τη γέννα με τη Στέλλα? Ξεκινήσατε? Άντε σας θέλω θερμές να μου τα χώνεται από αυριο μπας κ βάλω μυαλό! Razz
Αγάπη μένουμε Βόλο τώρα με τον άντρα μου είμαστε μετάθεση εδώ, και γέννησα στο Παν/κο νοσ. στη Λάρισα.

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
να μαι παλι!!!

πεινα ειχε!!!!!!!!!!! πολυ πεινα σημερα!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Γιωτακι καλωσηρθες!!!! ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 35 215994 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 35 215994 μεγαλωσε ο μπεμπουλης σου!!!!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμάκο μου!!!!! Σαραντήσατε κι εσείς ε, να τα 1000σετε καλή μου να είναι πάντα γερός ο μπεμπούλης σου!

Κορίτσια μου θα σας αφήσω για σήμερα να ταϊσω το μπεμπούλη κ να ξεκουραστώ κι εγώ λίγο γιατί τα χω παιξει τόσες μέρες.

Απο το πρωί θα είμαι μαζί σας κ δε θα ξαναφύγω... σας το υπόσχομαι... Very Happy
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 35 417472
καλό βράδυ σε όλες....

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γιωτάκι μου πόσο μεγάλωσε ο μπέμπης μέσα στον τελυταίο μήνα!!! Μπράβο που τα πας τόσο καλά με το θηλασμό, ολόκληρο άντρα τον έκανες!
Που λες Γιωτάκι το Πάσχα θα ανεβούμε οδικώς στη θεσ/νίκη και ήδη κανονίζουμε τις στάσεις μας! Μια στην Αθήνα να βρεθώ με όσες κοπέλες καταφέρω, μετά Πάτρα στο εξοχικό της Μαριάνθης και επειδή αυτή τη φορά θα πάμε από πίσω και όχι από Εθν. οδό Λαμίας, θα σταματήσουμε στάνταρ Πρέβεζα γιατί έχω μια παθολογική λατρεία στον Καρυωτάκη και οφείλω να αποδόσω φόρο τιμής! Ποιός ξέρει, μπορεί και να βρεθούμε κάποια στιγμή!
Σχετικά με τα κιλά κι εγώ έχω άλλα 5 να χάσω αλλά χάνονται γραμμάριο - γραμμάριο, καλύτερα να είχα 15 να χάσω. Δεν θήλασα και καθόλου οπότε είναι ΟΛΑ δικά μου για να τα χάσω..
Χαρουλίτα μου! Όλα ροζ να είναι στη ζωή σας με την μπέμπα! Είναι μια κούκλα!
Εμάαααααααακοοοοοοοοο! τάιζε τον γαμπρό μας να γίνει γρήγορα άντρας μεγάλος! Καλή ανατροφή τώρα που πήρες και το σαραντισμό!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιωτάκοοοοοοοοοοοοοοοοο μου καλό τι κάνεις πως είσαι???Μια χαρά τα νεάκια σου!!!Μας έλειψες!!!!Τινάκο μου όμορφο ναι μεγαλώνουμε και ναι και εμάς μας κάνουν οι πάνες oi chico και από τιμή και στο κώλο μας και μάλιστα έχω πάρει και το νούμερο 2 και τώρα είναι να παίρνω το νούμερο 3 θέλω να σας πώ με τα κιλά!!!!Εμάκο έτσι μου έκανε χθές ο δικός μου όσο είμασταν βόλτα κύριος με τοπου πατήσαμε το΄πόδι μας σπίτι γκρίνια !!!!
Μαριανθάκο μια χαρά με τα κιλά είσαι ρε σύ...τι είναι 5 κιλά ρώτα και καμιά "όρκα" (εμένα)που έχει σκαλώσει στα 13 κιλά έχω χάσει τα 17 και η ζυγαριά κολημένη στα 66 μη χέσω!!!!
Συμπεθεράκο μου όμορφο με τη κούκλα κόρη...στον ετοιμάζω να είναι βαρβάτος.....χαχαχχαχαχ τρώει το παιδάκι μου τι να κάνω!!!!!
Φωτεινή περιμένω μνμ το τηλ σου!!!
Χαρούλι τι μοντελάκι κόρη είναι αυτή βρέ!!!
Αννούλι μου....μεγαλώνουμε μωρέ!!!κ Καραφλιάζουμε..τη τύχη μου το μέτωπο ξεκινάει μια παλάμη απότο κεφάλι χαχαχχααχ!!!!!!Στις υπόλοιπες τα φιλιά μου έχω πετύχει εργάρα στο Nova ....και χαζεύω!!!
Πηνελοπάραααααααααααααα που είσαι!!!!Μου λέιψες γαμώτη!!!

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μπα μπα μπαααα!μαζευτήκατε κοριτσάκια μου απο τις γύρες και πιάσατε την παρλα???μπραβο βρε...ήρθατε στα ίσια σας χαχαχαχ
γιωτάκι μου welcome back!!!!άντε να μαζευτούμε να πάμε στις μανούλες σιγά σιγά!
αννούλα μόνο εσύ κι εγώ την γλίτωσαμε απο τις πεθερες...βέβαια εγώ δεν έχω κιόλας αλλα το λέω για συμπαράσταση!!
βικάκο σου στέλνω μηνυμα το τηλ μου μετά!καλά βρε 5 κιλά???φτου φτου!
χαρουλάκι την προορίζεις για την νέα φραουλίτσα??
αγάπη κι εσύ πατριωτάκι??εγώ απο πάργα κατάγομαι!
τινάκο εμάκο τα φιλιά μου!
μαριανθάκο μου εκανα τα μαφινς με μια παραλλαγή και βγήκαν τέλεια!αύριο θα κάνω μια τάρτα με νουτέλα ,για όποια θέλει την συνταγή την ποσταρα στην σελιδα 41 ή 42 δεν θυμάμαι!

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
http://www.sintagespareas.gr/sintages/tarta-mpiskotou-me-merenta-i-noutela.html
την ξαναβάζω για να σας δελεάσω χαχαχαχμόνο εγώ θα κάνω τις αμαρτίες???? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
βικάκι μου κι εμένα καραφλή είναι η κούκλα μου (κουκουβάου)η θεά μου!και ο φίλιππος καραφλος ήταν και τώρα είναι τιγκα μαλλι!η χαρά του κουρέα χαχαχ

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μολις έβαλε φωτο της μικρής και του φίλιππου η αδερφη μου στο fb μου!χαχαχ τι μικρή που ήταν!

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kapote grafotan selides... den prolabename na diabazoyme.... tora allaxan ta grammata.... den prolabenoume na xeskatonoume kai na taizoume...
poy eiste filew moy simera????????????????

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
letitsa έγραψε:kapote grafotan selides... den prolabename na diabazoyme.... tora allaxan ta grammata.... den prolabenoume na xeskatonoume kai na taizoume...
poy eiste filew moy simera????????????????
πες το ψέματα νικολετάκι μου!εξαφανίστηκαν όλες!είπα κι εγώ μόνη μου μιλάω σαν την αστέρω αχαχα

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πάω κι εγώ να την πέσω γιατί θα ξυπνήσει η φαγάνα μου να φάει!φιλιά καληνύχτα σε όλες!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου Νικολέτα!! Καλά θα ήταν να ξεσκάτιζα κι εγώ 5-6 φορές τη μέρα αλλά ζήτημα 1-2 φορές να μας κάνει κακάκια η μπεμπίτα. Αλλά πολύ τάισμα!
Καλό βράδυ Φωτεινούλα! Κι εγώ θα δω λίγο τιβί και νάνι γιατί απόψε είναι η σειρά μου!
Φιλιά, καλή εβδομάδα να έχουμε! Άντε και μετακομίζουμε σε λίγες μέρες!!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοιμούνται τα μωράκια σας ε???? Ζηλευωωωωω!!!!

Τι πηρε παλι ο δικός μου κ ειναι ντουρασελ???? Απο το απογευμα που γυρισαμε, τρωει συνεχεια, κλαιει συνεχεια (σε μορφη γκρινιας)κ κοιμάται κατι δεκαλεπτακια!!!!

Αλλα που θα παει δεν θα κοιμηθει... Δεν θα τον ξυπνησω πριν στις 6.30!!!!


Καληνυχτα κ φιλια σε όλες σας!!!!

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα!καλή εβδομάδα να έχουμε!πως πήγε απόψε κοπέλες μου??εμας μια χαρά..κοιμήθηκε κατα τις 9.30 και ξύπνησε στις 3.15 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 35 606100 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 35 654316 !!!!δεν το πίστευα!εμένα με είχε πάρει ο υπνος στον καναπέ γιατί περίμενα οτι κατά τις 1 θα ξυπνήσει..αλλά που!ωραία ήταν φυσικά αν και πιάστηκα λίγο που κοιμόμουν στραβά αλλα τουλάχιστον κοιμήθηκα!μετά ξανά στις 6.30!τώρα κοιμάται απο τις 8 να δουμε τι ώρα θα ξυπνήσει! ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 35 328109 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 35 328109

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κι από μένα....
Είδατε είμαι πιστή στο ραντεβού μου!!!
Να έχουμε μια καλή και ήσυχη εβδομάδα!

Φωτεινή μου κοιμηθήκατε μια χαρούλα βλέπω!!! Κι εμεις δυο φορές ξυπνήσαμε, αλλάξαμε φαγαμε και μετά πάλι νανάκια.
Εμένα ένα βράδυ πριν καμια εβδομάδα δεν ξύπνησε καθόλου!! Δε το πίστευα, χάρηκα κι εγώ λέω έτσι θα ναι από δω και πέρα χαχαχαχα αλλά μετά επιστρέψαμε στα γνωστά. Ευτυχώς το καημένο τώρα πια δε πονάει..

Κοριτσάκια μου μου λείψατε όλες χωριστα ποια να θυμιθώ και πια να αφήσω... χαίρομαι που θα τα λέμε πια.
Πρέπει να γραφώ κι εγώ στις μανούλες ε? ήρθε η ώρα...

Βλέπω λέγατε για πάνες, κι εμείς όποια βρούμε σε προσφορά πέρνουμε και με κουπόνια, γιατί χαλάμε πάααααρα πολλές, κακά του κάνει καμια 10ρια φορές τη μέρα και δε τον προλαβαίνουμε... pampers περισσότερο και babylino γιατί το 2 το libero δε μας κάνει καλά ακόμη. Θα μπω κι εγώ να παραγγείλω chicco γιατί τα είχα δοκιμάσει κ εμεινα ευχαριστημένη κι αφού δε μου κάνει αλλεργία με καμία θα είναι μια χαρά γιατί συμφέρουν.

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κ απο μένα!! Καλη εβδομάδα!!
Εμείς φάγαμε 11.30 κ ξυπνησαμε 3.30 κ μετα 5.30, ε άπο κει κ πέρα έγινε χαμός.πονουσε, τον πήρα στο σαλόνι κ κοιμήθηκε στις 7.. Μέχρι να ξαπλωσω στις 7.30 ξύπνησε η μεγάλη γιατί με την αλλαγή ώρας τα έκανε μπάχαλο κ δεν κοιμόταν με τίποτα.. Ευτυχώς που ηρθε ο άντρας μου κ κάθησε μαζί της κ εγω πήγα για ύπνο, γιατί ήμουν κομμάτια, αλλα δεν ήθελα να τον ξυπνησω, τον λυπομουν επειδή δουλεύει.. Κ 8.30 με ηξυπνησε για να φύγει κ μέχρι πριν απο λίγο χουζουρευα δίπλα με την μεγάλη που βλέπει παιδικά..
Την καλημέρα μου σε όλες!!! Τώρα που λέτε για πάνες εγω πήρα λιμπερο ν1 κ δεν μας κάνει. Μεγάλωσε ο πωπος μας κ έχανε συνέχεια κ του βάζω το ν 2 αλλα κ στα παμπερς ν 2. Σκέφτομαι να πάρω κ εγω τα chicco γιατί κ εμείς χεζομαστε 10-12 φορές την ημέρα..

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μα τι σκατοκαιρος είναι αυτός σήμερα;;;;

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα.....μανούλια!!!!!Γιωτάκο ΄Νικολετάκο Φωτεινάκοοοοοοοοοο και Αννούκο μου....τα φιλιά μου....!!!Όπως ανέφερα και εγώ της chico παίρνω και είναι τέλειες...τα νούμερα είναι λίγο περίεργα και επειδή είναι μεγάλη η ποσότης...να το προσέξετε εμείς που είμαστε 5 κιλά θα του πάρω το 3 νούμερο ας πούμε τώρα φοράμε το 2!!!
Εγώ δουλειά είμαι και για να ξεκουράσου τη μαμά μου έφτιαξα από χθές παστίτσιο(τρώμε 7 άτομα από το ίδιο φαί)μόνο τη μπεσαμέλ είναι να συπληρώσω και να το ψήσουμε!!!!Εμείς χθές κοιμηθήκαμε κατά τις εφτά το απόγευμα και τον ξύπνησα εγώ στις εντεκάμιση γιατί φοβήθηκα μην δεν κοιμάται μετά...έφαγε και τα 150 ml(ο καημένος μέχρι να ξυπνήσει δεν ήξερε οτι πείναγε χαχχαχαχ)χμός έγινε....και έπεσε ξερός και σηκώθηκε στις πέντε και μετά στις εννιά....και τώρα κάνει τον γαρίδα στη μανά μου(το μάτι γαρίδα)!!!!Γαμώτο έχω να πάω ΚΕΠ για κάτι γνήσια για το λογιστή(άγιοςς άνθρωπος τρέχει αυτός για εμάς)για να ασφαλίσουμε το μπέμπη στο ΤΕΒΕ ...και ευδαπ...που μας ήρθε το νερό 276 ευρώ και έχουμε πάθει εγκεφαλικό αλλά ήθελε ο κύριος γκαζόν το θυμάστε το κήπο???νατα τώρα ....αυτόματο πότισμα...3 φορές την ημέρα για 2 μήνες...---->276 ευρώ!!!!Κρίμαααααααααααααααααα!!!!!!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Άννα και Βικάκο...
όντως παλιόκαιρος κ κρύο κι εδώ... ανοιξα αεροθερμο...
Αννα ξενυχτισμένη μου είσι πωπω.. πόσες φορες υην εβγαλα στον καναπέ κι εγω... αλλά εσένα είναι πιο ζορι έχεις κ τη μικρή, υπομονή προσπαθησε να κοιμηθεις το μεσημέρι...
Βίκυ κι εγώ παστίτσιο έκανα χτες κι εχουμε κ για σημερα... εμένα ένα ταψί δε φτάνει για τον καλό μου μόνο τόσο που τρώει κ δε βάζει γραμμάριο... Mad

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βικυ μου 276€;;;;;;;;;;;;

Γιωτακι αυτός ο καναπές με έχει σώσει... Κάθε μεσημέρι κοιμάμαι( αν κοιμάται ο μικρός)

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!!!!!!!!!!!!
μπαινω μπαμ μπαμ γιατι με ψοφησε η μικρη 2 μερες!πολυ γκρινια!εγω επιμενω οτι πειναει!δε της φτανουνε τα 120!και ναι....δικαιωθηκα!!!!πηρα τη γιατρο και ειπε να τα κανω 150!ε μα!
κατα τ'αλλα καλα!πολυ πλυσιμο και δε στεγνωνουνε!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σοφακο καλημέρα!!! τι φάτσα η μικρή... τώρα την είδα! και τι μαγουλάκια.. για τσίμπημα!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα μας παρετε για νυφη???????εγκρινετε?καλημερα γιωτακο!!!!!!!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sofouli έγραψε:θα μας παρετε για νυφη???????εγκρινετε?καλημερα γιωτακο!!!!!!!!
Rolling Eyes Αααα δεν ξέρουμε είναι ακόμη πολύ νωρίς, θέλουμε να χαρούμε λίγο τη ζωή μας ως εργένηδες.. Razz είμαστε και γόηδες χαχαχαχα το παίζουμε και δύσκολοι!
Σοφάκο τώρα που το θυμήθηκα τι εγινε με εκείνη τη μπουγάτσα από το Χρυσό????
Ασε τώρα μη μου στείλεις ξεκίνησα δίαιτα (ξέρω το΄χω ξαναπει αλλά αυτή τη φορά σοβαρά!) Πρέπει να χάσω κανα κιλό δε με χωράει τπτ και δε μπορώ να βγω να πάω πουθενά! Ερχονται και Χριστούγεννα πρέπει να βάλουμε κανα σεξυ φορεματάκι!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις