Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
165 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 165 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 40]

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωστε ετσι ε??????τσαμπα ο λογος μας????????????????θα βρω αλλον!!!????
θα στη φερω απο κοντα γιωτακο!!!!!!!!!!!!!!!!εγω τα εχασα τα κιλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!λαλαλαλαλαλαλαλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 36 654316 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 36 654316

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κ απο μενα!!!

Απο το πρωι εχω συνεχεια τον μπεμπη πανω μου κ κοιμαται... Παιζουμε παιχνιδάκια, τον παίρνει ο υπνος τον βαζω στο κρεβάτι του... Κλαιει, τον ξαναπαιρνω αγκαλια, με το που κοιμάται παλι κρεβατακι παλι κλάμα!! Καλομαθεεεεεε!!!!! Shocked

Κατα τ αλλα το βραδυ, αφου καταφερε να κοιμηθει κατα της μια κ κατι, ήταν ησυχο ξυπνησε στις 6.30, μετα στις 9.30 κ απο τοτε αγκαλια....

Κ εγω κολλημένη στα +5 ειμαι στα κιλα και δεν μου κανει κανενα παντελονι... Κ εχω κ την εντυπωση οτι n: εχει ανοίξει πολυ η λεκανη μου κ δεν μου κανουν, κ οτι δεν ειναι μονο θεμα κιλων!!!

Τελικς κ εμενα ο μπεμπης αυξησε την συνολικη ποσότητα που τρωει, αλλα οχι σε καθε γευμα! Απλα τρωει πιο συχνα... Μεγαλη βλακεια αυτό αλλα δεν ξερω πως να το αλλαξω

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα εμη!ποσο τρωει εσενα?και καθε ποτε?
εχθες σου εστειλα μνμ το ειδες?
πολλες ερωτησεις......χιχι!!!!!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα μανουλιτσες!

Και εγω τα ίδια απο το πρωι στον καναπε ψιλοκοιμαμαι και τον εχω διπλα μου στο λικνο του (εχει ροδακια) και τον κουναω καθε τρεις κ λιγο.. το βραδυ ετσι κ ετσι... ετρωγε και ξανακοιμόταν βεβαια απλα τρωει συχνα γιατι θηλάζει μόνο...

τι μαυρίλα ειναι αυτη καλε? σαν να μη ξημερωσε καθολου Sad

ποτε θα μετακομίσουμε στο γκρουπ των μανούλων?

ααα καλε κουτσομπολιο! την ειδατε τη Χρουσαλα που βγηκε απο το μαιευτηριο? Γεννησε αυτη η για καφε ειχε πάει? τι να πω? πως τα χανουν ετσι γρηγορα? και στη τριχα ε? μαλλι, βαψιμο!!

Εγω να σας πω να γελάσετε!! Απο το μαιευτηριο βγηκα με τη νυχτικια! Ναι ναι! ο καλος μου ξεχασε να μου φερει τα ρούχα! Εγω φταιω που δε τα εβαλα στη βαλιτσα... χαχα πολυ γελιο! Λες κ το κλεψα και εφευγα στα κλεφτα! Εν όλιγοις το ακρο αντιθετο απο τη Χρουσαλα! χαχα

http://www.creativebeez.gr

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καημέρα Εμάκο!!! Τάισε τον βρε το μπομπιράκο να μεγαλώσει να παίζουνε μαζί με το μικρό φιλίπ στις παραλίες της πρέβεζας χαχαχαχαααχα
Δε πειράζει που είναι αγκαλίτσας να τον χαρείς όσο μπορείς τώρα που είναι μικρούλης.. εξάλου τα πρώτα μας είναι αμα δε χαρούμε τώρα πότε θα χαρούμε, τι καλά που παίζεται παιχνιδάκια.. όσο μεγαλώνουν θα μας τρελαίνουν με τις καινούριες τους δεξιότητες... Very Happy

Εγώ έχω πολύ σιδέρωμα κ πάω να ξεκινήσω σιγά σιγά μιας κ είναι ήσυχος ο μικρούλης και κοιμάται..

χαχαχαχα Μαριανθάκο τι γέλιο με τη νυχτικιά... άσε κι εγώ σα το λέτσο βγηκα είχα πάρει μόνο 2 φορέματα μαζί κ τα σανδαλάκια που φορούσα όταν μπήκα κι εκείνη τη μέρα έβρεχε κ είχε ψοφόκρυο... ότι να ναι και τη φανταζόμουν φαντασμαγορική την έξοδο!
Καλά μη το συζητάς τώρα η Χρουσαλά είναι και μοντέλα... Razz

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
να μαι παλι!!!!

ξαναεφαγε... κ κοιμαται παλι επανω μου!!!!!! κ εχω τοσες δουλειες να κανω!!!!!!

Μαριανθη τι γελιο... ρε συ τα καλυτερα δεν μας ειπες!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

παντως η Μεριεττα (τωρα μολις την εβλεπα) χαλια ντυμενη (πανεμορφη ομως!!)... μα καφε κολαν, πρασινη μπλουζα κ ροζ φανελακι??????

Σοφακι... πλεον δεν μπορω να σου πω τιποτα για το φαγητο... καθε μερα ειναι μια εκπληξη!!! κ καλά οταν 40ιζουν αρχιζουν να μπαινουν σε προγραμμα!!! παντως τρωει απο 60-120μλ, ανα 2,5-4 ωρες κ το βραδυ εχει ενα συνεχομενο 5-6ωρο!!! χτες το απογευμα ετρωγε ανα 1,5 ωρα!!!τι να πω!!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ασε Γιωτα μου κ εγω αλλιως την ειχα φανταστει την εξοδο!

κλαειιιι ... παωωω

http://www.creativebeez.gr

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ηρθαμε αγκαλιτσα! Ασε Εμυ κ όλοι μας ελεγαν να σας ζησει κ τετοια κ εγω ντρεπομουν τρελα με τη νυχτικια!

Δεν εχουν ακομα προγραμμα φαγητου. κ εμεις οτι κατσει ειμαστε.. καθε μερα κ κατι αλλο...

http://www.creativebeez.gr

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ Μαριανθη μου εσεις θηλαζετε οποτε λογικο... εμενα που τρωει μονο μπουκαλι!!! παντως σαν θηλασμο το αντιμετωπιζει!!!! ελπιζω να φτιαξει συντομα γιατι πεταμε πολυ γαλα και ειναι πανακριβο!!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τελικα θα αγορασουμε κ εμεις λικνο!! Με την καλαθουνα δεν τα παμε πολυ καλα... ουτε ενα μηνα δεν το βλεπω να την κραταμε ακομα, κυλαει ακουμπαει την πλατη του στο τοιχωμα κ το σπρωχνει και το ψιλολυγιζει!! κ ειναι πολυ νωρις να τον παω στο δωματιο του!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα η χρουσαλα βγηκε σα να πηγε για καφε και η πεθερα ητανε σα μπομπονιερα!
εγω φορεσα ρουχαλακια αλλα απο το περπατημα παπιας και μονο τραβουσα οοοοοοολα τα βλεμματα!ο γιωργος πηρε το μωρο και εφυγε μπροστα και εγω σα παπια ετρεχα απο πισω!τρατζικ!!!!!!!!!!!!
τελικα κανει να σαραντησω στις 39 μερες?επειδη πεφτει Κυριακη!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
12μιση εφαγε πρωτη φορα 150 και επεσε σε χειμερια ναρκη!ουτε κουνηθηκε!σημερα η σκατουληθρα απο το να κουνιεται στο κρεββατι της,τα ποδια ητανε στα καγκελα!ταρζανακι η μικρη!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sofaki κ εγω στις 39 τον σαραντισα γιατι ηταν κυριακη... δεν ξερω αν κανει!!
Φαντασου οτι εγω δεν ηξερα οτι δεν κανει να μπει στην εκκλησια κ ερχεται ο παπας και σε βρισκει και τον πηρα αγκαλιτσα κ μπουκαρα... κ με κυνηγουσαν κατι γιαγιαδες τρομαγμενες!!! Razz Razz Razz
Οι οποιες τον περασαν και για κοριτσι!!!! και τον ειχα τιγκα στο γαλαζιο!!!!! (σκουφακι, κουβερτουλα, σκουφι!!!)

εμενα στις 12,30 εφαγε περιπου 120μλ... να δω τωρα ποτε θα ξυπνησει! ελπιζω να το τραβηξει λιγο!!

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χα χα πολυ γελασα με νυχτικια βρε μαριανθη.
βυκη 270 νερο δεν ειναι τιποτα ο πατερας μου που εχει ενα ψιλο κηπο πληρωσε 700ε Shocked γιατι πανω απο ενα ποσο διπλασιαζετε κατι τετοιο.
χαρα κουκλα η μπουμπου.
εμας ηρθε τωρα ο παιδιατρος μια χαρα ολα. ξυπναμε καθε 2 ωρες για φαγητο γιατι θηλαζουμε επεσε το ικτερο ειπε ο παιδιατρος. πολυ ξενυχτη εχω και την κορη μου που μενει ξυπνια να βλεπει το μωρο πως το ταιζω εχω δει ολα τα βραδυνα εργα. φιλια σε ολες

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Xαιρομαι που σας έκανα όλες και γελάσατε! χαχα πλάκα είχε!

Μαρία και εγω όλα τα βραδινα και τα μεταμεσονυχτια εργα βλεπω! αλλιως με παιρνει ο υπνος οποτε θηλάζουμε με την τηλεόραση. Κουκλες οι κορες σου!

Εμυ ποοολυ κλασσικες οι γιαγιαδες στην εκκλησία!! χαχα!! Εμένα είπε ο παπας στη μαμα μου μολις σαραντησω να τον παρουμε τηλ να κλεισουμε ραντεβου! Ενταξει τωρα τι 39 τι 40.. το ίδιο ειναι...

http://www.creativebeez.gr

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μα Μαριάνθη με νυχτικια;;; Κ τα κανάλια κ δημοσιογράφοι τι είπαν;;; Χαχαχα... Εγω βγήκα με τζιν εγκυμοσύνης αλλα μου ήταν μεγάλο πια κ το κρατούσα με το χέρι γιατί έπεφτε.. Χαχαχα.. Γελοίο.. Α κ τώρα που είπα τζιν, χθες μπήκα σε ένα τζιν μου.. Δεν μπήκα ακόμα σε όλα τα παντελόνια, έχω μέλλον ακόμα αλλα απ όλα βρήκα ένα κ μου έκανε κ έβαλα κ τους φελλους μου κ πήγα κουνιστη κ λυγιστη για καφεδάκι. Πάντως εμη όπως είπες κ ΕΣΥ, σαν να άνοιξε η λεκάνη μου γιατί απο κιλά προ εγκυμοσύνης έχω να χάσω μόνο 5 ( τα υπολοιπα 13 ειναι σπο πιο πριν)..δεν δικαιολογείται να μην μπαίνω στα παντελόνια μου.,

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας και απο μενα κοριτσουδες μου. Ηθελα να γραψω συγκαστρουλες α στο καλο ξεχασα οτι δεν ημαστε πια Shocked
Αγαπημενη μου Μαριανθη και γω πολυ γελασα με τη νυκτικια αλλα να σου πω οτι κατι παρομοιο εζησα και εγω. ειχα παει με κατι παπουτσακια scholl, τα οποια υπολογιζα να φορεσω στην εξοδο και ενα παντελονι με μια μπλουζα απο πανω για να βαλω. Λοιπον τα παπουτσια μου κλαπηκαν την ωρα του τοκετου και δεν το πηρα χαμπαρι ως την ωρα που θα εφευγα οποταν εφυγα με τις παντοφλες αχαχαχα!! και τα ρουχα που πηρα δεν μου καναν αλλα τα στριμωκτηκα!! τρατζικ!!!!!

Μαρια μου κουκλακι το μωρο σου!!

Γιωτακιιιιιιιιι γουελκαμ μπακ κοριτσακι μου γλυκο!!!

Εμη μου και Σοφακι, θελουν παιγνιδακια τα μωρα σας ε;; θελουν να εχουν τη μανουλα διπλα μου φαινεται!!

Αννουλα μου εισαι καλυτερα με το θεμα του στηθους; τι ητανε τελικα;

Ουτε εμενα εχει σταθερες ωρες που τρωει το μωρο μου. και επισης πεταμε αρκετο γαλα οπως εσυ Εμη μου γιατι τη μια τρωει 60 την αλλη 120 κτλ κτλ.. επισης κανει πως κοιμαται για να μην φαει. και αμα την βαλω στο κρεβατακι ξαφνικα ''ξυπνα'' η ζουζουνα μου!

Κοριτσια να σας ρωτησω. εμενα την πιανει συνεχεια λοξυγγας οταν τη βαζω να κοιμηθει μετα το φαγητο και μου ξυπναει. το παθαινουν και σας τα μωρα σας;
και επισης δεν καταφερνουμε παντα να ρεκτουμε..
εμετο κανουν τα μωρα σας; εμενα μερικες φορες τα βγαζει η την πιανει ο βηχας σαν τρωει και ανησυχω οτι κανω κατι λαθος!! σας ετυχε;;

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ξεχασα να σημειωσω οτι οι παντοφλες εξοδου μου δεν ηταν απλες παντοφλες. ηταν απο αυτες με σχημα ζωου τις τεραστιες- συγκεκριμενα οι δικες μου ηταν κουνελλι!!! αχαχαχα ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 36 215994

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χα χα κουνελακι.
χριστινα δεν ειναι ανησυχητικο να κανει εμετο απλα να μην το βγαζει ολο το γαλα ρουκετα. και για το ρεψιμο μου ειπε αν δεν ρευτη αμεσως να περιμενω 30 λεπτα

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κ απο μενα μανουλιτσες και λιγες εγκυουλες ακομη

Μαρακι μου κ εσενα ειναι κουκλιτσα η μικρουλα σου γερη και καλοτυχη να ειναι σε ολη της τη ζωη οπως κ η Ελευθεριτσα!!

Μαριανθακο μας τρελανες με την εξοδο σου απο το μαιευτηριο αχαχαχ πολυ γελιο!

Χριστινακι παλι καλα που ειχες κ παντοφλες κ δεν εφυγες κ εσυ ξυπολυτη!χιχιχιχ
κ εμενα την πιανει λοξυγκας μολις την ταιζω κ αναγκαστηκα την ξαναπερνω αγκαλιτσα μεχρι να της περασει κ δεν ρευεται παντα αλλα ξερω οτι οταν θηλαζει μπορει να μην ρευτει εσυ ομως που της δινεις ξενο νομιζω οτι πρεπει να την κρατησεις περισσοτερη ωρα μηπως γι΄αυτο κ σου βγαζει!!

Γιωτακι μου μου ελειψες εχουμε πολυ καιρο να τα πουμε!!!μια χαρουλα ο φιλιπ ετσι??φτου φτου!!!αααα μας βλεπω να σφαζομαστε στα ποδια σας εμεις οι γυναικες!! Razz Razz

κοριτσακια μου ολες μου λειψατε πολυ και θελω να σας μιλησω μια μια αλλα ειμαι τοσο πτωμα κ λιγο χρονο που εχω κενο σας διαβαζω κ μολις παω να απαντησω πρεπει να ταισω την μικρη αχαχαχαχ!!ειναι τοσο γλυκια ομως αυτη η κουραση,το λατρευω το κοριτσακι μου και ωρες ωρες με πιανουν τα κλαματα αμα σκεφτω αυτο που επαθε η μπου και φοβαμαι για την μικρουλα μου!!
τεσπα θελω κ εγω να σας ρωτησω κατι,ποτε πρεπει να την κανω μπανακι?πρεπει να την ξυπναω εγω ή να την αφηνω να ξυπνησει και πριν την ταισω να την κανω???χθες που περιμενα να ξυπνησει για να την κανω μπανακι αρχισε να κλαιει γιατι πεινουσε κ εκανα σαν την τρελη να την πλυνω και να την ντυσω!!!εγω θελω να χαλαρωνει με το μπανακι!! Crying or Very sad
εμενα τρωει περιπου ανα 2ωρο αλλα μονο κανενα 10 λεπτο ειναι λιγο λετε??
την Τεταρτη περιμενουμε κ τον παιδιατρο φυσικα κ θα τα ρωτησω ολα αλλα αγχωθηκα τωρα κ λεω θα μαθω απο τις φιλεναδιτσες μου που ειναι πιο εμπειρες χιχιχι Razz Razz

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χριστινακι μου,καλο!!!!εμενα ειναι πολυ λαιμαργη!ο λοξυγγας ειναι αναποσπαστο κομματι μας απο τη κοιλια ακομα!γαλατακι βγαζουμε και αφου ρευτουμε!με τοση λαιμαργια..............
εχθες απο το κλαμα η καημενη εβγαλε ολο το γαλατακι!της ειχα δωσει και χαμομηλακι γιατι θεωρησα πως ειχε πονακια και εντελει φριζολακ και χαμομηλι= διαροια!το ξετιναξα το μικρουλικο! Sad Sad Sad Sad
τωρα με τα 150 δε ξερω πως θα ειμαστε!απο ρεψιμο δε τα παμε και πολυ καλα!πρεπει μια ωρα να τη χτυπας για ν'ακουστει ενα ''γκλουκ''!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι επαθε η μπου?ενημερωστε με! Rolling Eyes

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ Σοφακι μου αστα διαβασα καπου οτι εχασε το μωρακι της!! Sad Sad

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xara64 έγραψε:αχ Σοφακι μου αστα διαβασα καπου οτι εχασε το μωρακι της!! Sad Sad

απο τι?ητανε μαζι μας ε? Crying or Very sad

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!


ΜΑΡΑΚΙ Κ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΚΟΥΚΛΑΚΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ

ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 36 417472 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 36 417472 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 36 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις