Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
93 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 93 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έχω φάει κόλλημα με τις ανεξιχνίαστες υποθέσεις μεταμεσονύχτια στο σταρ, σας αφήνω να δω τη σειρά μου! Καλό βραδάκι μανούλες!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tini13 έγραψε:Έχω φάει κόλλημα με τις ανεξιχνίαστες υποθέσεις μεταμεσονύχτια στο σταρ, σας αφήνω να δω τη σειρά μου! Καλό βραδάκι μανούλες!!

καλα εισαι εσυ... εγω που παρακολουθω το americas next top model στον σκαι... το δειχνει 3-3,30 το πρωι!!!! Razz Razz Razz

Καληνυχτα κ απο μενα!!!

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αλεξια να σου ζησει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
αχ περιεργα μου φαινεται που αλλαζουμε θεματακι ασε που μου λειπει και η περιοδος της εγκυμοσυνης μπορει να γκρινιαζαμε αλλα ηταν ωραια, καμια φορα που με χτυπαει η μικρη στην κοιλια η σκυβω προσεχω απο συνηθεια μετα συνειδητοποιο οτι δεν υπαρχει τιποτα πια μεσα.

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
emilou έγραψε:

καλα εισαι εσυ... εγω που παρακολουθω το americas next top model στον σκαι... το δειχνει 3-3,30 το πρωι!!!! Razz Razz Razz

Καληνυχτα κ απο μενα!!!

Kι εγώ το βλέπω!!! Είμαστε πολύ καμένες τελικά!!! χαχαχα! Καλό ξημέρωμα να έχουμε!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερες!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Που είστε όλες;; Μονή μου είμαι μέσα;;;

Fotitsa

Fotitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kalimera manoules!!!!Na sas zisoun ta morakia sas!!!!!Na einai gera kai kalotixa!!!! Avto to tragoudi aferomeno se se sas kai pedakia sas!!!!P.S ego apo tin arxi mexri to telos egimosini sas diavaza kafe selida,ematha para polla apo sas !!!Sas filo!!! ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 39 417472 Avto to trifero tragoudi gia sas!!!!!!! https://www.youtube.com/watch?v=uI-XAmjd9po

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα μανούλιααααααα!!Αλεξία να σου ζήσει να είναι καλότυχο και γερό!!!
Εγώ έχω μπερδευτεί μετακομίζουμε ή όχι???Τεσπα...ας ρίξω ένα δακρύβρεχτο λόγο ευχαρηστήριο...που μου ρθέ τώρα και βλέπουμε....θέλω να σας ευχαριστήσω μία μία ξεχωριστά....είστε όλες καταπληκτικές είστε αληθινές φίλες με βοηθήσατε πάραα πολύ όπως λέει η Νίκη ανεχτήκατε όλες τισ κουλαμάρες μου....και με βοηθήσατε πραγματικά με τη παρέα σας και ναι κλαίω...τη τύχη μου πρωινιάτικο!!!!Σας Ευχαριστώω........(δεν θέλω να φύγουμε από αυτό το θεματάκι είμαι η μόνηηηηηη???πλάκα κάνω)Σας φιλώ ....γλυκά γλυκά να κάνω καμιά δουλειά να κάτσει το συναίσθημα!!!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sunny καλημέρα γλυκές μου... sunny

Τάνια με συγκινείς με το μήνυμ σου... χαρήκαμε κι εμεις για την γνωριμία, εμείς σε θέλουμε κοντά μας όχι μόνο να μας διαβάζεις αλλά και να μας γράφεις να μαθαίνουμε τα νέα σου... είμαστε όλες μια παρεούλα..

Μας έπια σε όλες το παράπονο ε?
Ε λοιπόν εγώ λέω να μείνουμε ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ στις εγκυούλες... Razz θα πρωτοτυπήσουμε!!!!
Λοιπόν εγώ τβράδυ που έβαζα τις κρέμες μου σας σκεφτόμουν και σας έχω συνδέσει τόσο πολύ με αυτή την περίοδο στη ζωή μου που αν ξαναμείνω έγκυος θα θέλω να είσαστε κι εσεις να σας έχω παρέα να λέμε τα χαζά μας... Ήταν πολύ όμορφα... πολύ πολύ όμορφα....
Η κάθε μία με τη δική της νότα φτιάξαμε μια πολύ όμορφη παρέα..
Εμένα πάντως έχει σημαδέψει τη ζωή μου.
Σας ευχαριστώ πολύ για την εμπειρία και να ξέρετε ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 39 669659 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 39 669659 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 39 669659 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 39 669659

Υποσχεθείτε μου όμως να μη σας πιάσουν οι ντροπές στο άλλο θεματάκι και να τα λέμε όλα όπως κι εδώ......

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα μανουλιτσες κ μωρακια!!!!

Απο τα τελευταια μας ποστ εδω ε????

Κ εμενα θα μου λειψει πολυ αυτο το θεματακι κ σας αγαπω ολες!!!

Τανια χαίρομαι που μας ξαναεγραψες... Συντομα ευχομαι κ εσυ με ενα μωρακια στην κοιλιτσα σου κ μια καλη τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα μανουλιτσες κ εμενα με πηραν τα ζουμια μολις σας διαβασα!! Sad Sad

Βικακι κ Γιωτακι κ εγω λεω να μεινουμε για παντα στις εγκυουλες Crying or Very sad Crying or Very sad περασαμε τοσο ομορφα ολη την διαρκεια της εγκυμοσυνης μας και καθε μια γεννα ξεχωριστα!!σας το ξαναλεω οτι ειστε οι καλυτερες φιλες μου!μακαρι να ξαναμεινουμε εγκυες ολες μαζι κ παλι Razz Razz Razz Razz

Τανια μου γλυκια εισαι πολυ δυνατη στο εχω πει??το ξερω οτι μας διαβαζες τοσο καιρο και ηθελα τοσο πολυ να συμετεχεις στις συζητησεις μας αλλα καταλαβαινα οτι σου ηταν δυσκολο!!να μεινεις μαζι μας κ στις μανουλες ουτως η αλλως θα ερθει συντομα κ ενα μωρακι σε σενα!!

κοριτσακια εμενα με ψιλοτσακισε η μπεμπα το βραδυ καθε μια ωρα ξυπνουσε ετρωγε 5 λεπτα κ την επερνε ο υπνος και σαν να βλεπω το στηθος μου να μην ειναι τοσο φουσκωμενο λετε να μην εχω πολυ γαλα???

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φιλεναδιτσες μου κ εγω πέρασα πολυ όμορφα στη παρέα σας!! Ελπίζω να συνεχίζουμε να μπαίνουμε κ στις μανουλες όπως μπαιναμε κ εδώ!!κ να τα λέμε όλα!!! Σας αγαπώ πολυ όλες!!!
Αχ τι μας έπιασε πρωί πρωί..

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημεεεερααααα!!

Τί θα κάνουμε τελικά ρε κορίτσια; Λέτε μόλις κλείσουμε και τη σελ. 50 να μεταφερθούμε; Λογικά σήμερα τελειώνουμε το θεματάκι..

Δύσκολα να φύγουμε από εδώ..Η κάθε μέρα της εγκυμοσύνης μας είναι γραμμένη στις εγκυούλες, είναι κάτι σαν ονλάιν ημερολόγιο για να θυμόμαστε..εγώ συχνά ανατρέχω και διαβάζω προηγούμενα ποστ μου μέσα στο καλοκαίρι!

Μακάρι να μπορούσαμε να γνωριστούμε και από κοντά.. Αυτή η απόσταση ρε γμτ..τουλάχιστον γνωριστήκαμε με τις κοπέλες εδώ, πραγματικά στη φάση που ήμουν ήταν θείο δώρο!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Tini13 στις Τρι Οκτ 30, 2012 2:17 am, 1 φορά

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χαρά να μη λες χαζά συνέχισε να τη βάζεις στο στήθος όποτε θέλει κ κάθε 5 λεπτά και θα έχεις γάλα αρχή είναι ακόμη,θα φτιάξει μετά πίστεψέ με, όσο τη βάζεις τόσο θα έχεις Wink

Ναι καλή ιδέα, να μείνουμε ξανά όλες μαζί έγκυες χαχαχαχαχα

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειχα τοσο πολυ γαλα στην αρχη που εβγαζα με το θηλαστρο 150 μλ και παλι ηταν βαρυ και τωρα δεν εχω βγαλει κ ειναι σαν να ειναι αδειο!!μακαρι να ειναι οπως τα λες Γιωτακο μου!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ητανε απο τα καλυτερα πραγματα που θα μπορουσανε να μου τυχουνε!!!!!!!θυμαμαι τις συζητησεις μας και γελαω μονη μου....ας μαζεψουμε χαρες και συγκινησεις που ζησαμε εδω μεσα,ας δωσουμε υποσχεση ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 39 534787 να μη χαθουμε και ας μετακινηθουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 39 328109 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 39 328109 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 39 328109

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρες ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 39 215994 αν και μεσημεριασε! Χουζουρευω λίγο τα πρωινα ειναι πιο ήσυχος ο μπεμπης!

Αχ κοριτσακια πολυ συγκινήθηκα που σας διάβασα... δε θα χαθούμε.. θα τα λεμε απο τις μανούλες! Το ξαναλέω πως εισασταν η καλυτερη παρεα όλο αυτο το διάστημα! Ειστε όλες φοβερες!! Σας ευχαριστω για τη παρέα και όλα!! Και δε θα χαθούμε αυτο ειναι σίγουρο!! Και περιμενω συναντηση!!

http://www.creativebeez.gr

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εφαγε ο μπεμπης, κοιμηθηκε, εβαλα φαγητο και ηρθα... μετο που ξεκινησα να γραφω ο μπεμπης ξυπνησε κκ αρχισε την χαζογκρινια!! δεν παω ακομα, θα τον αφησω να δω τι θα κανει!

τελευταιες σελιδουλες ε?

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
emilou έγραψε:εφαγε ο μπεμπης, κοιμηθηκε, εβαλα φαγητο και ηρθα... μετο που ξεκινησα να γραφω ο μπεμπης ξυπνησε κκ αρχισε την χαζογκρινια!! δεν παω ακομα, θα τον αφησω να δω τι θα κανει!

τελευταιες σελιδουλες ε?


Εμάκο!!! καλησπέρες! Πιπίλα δεν θέλει το αγόρι σου; Παίρνει τη χαζογκρίνια και κοιμούνται!


Μας βλέπω να μην γράφει καμιά στη σελ. 50 για να μην φύγουμε!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπα με την πιπιλα δεν γινεται τιποτα... ασε που εκνευριζεται παραπανω!! καθε μερα τον προσπαθω να την μαθει αλλα δεν το βλεπω!!!

τι κανει η νυφουλα μου????

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσάρες μου καλησπέρα σας!σας έλειψα χτες??εμένα πολύ πολύ!το πρωί έιχα συνδεση και μπήκα, αλλά επειδή δεν έχω πληρώσει τον λογ/σμο μου το έκοψαν χαχαχαχα και έμεινα στα κρύα του λουτρού!μου την έδωσε που δεν μπορούσα να σας μιλήσω!κι εγώ σας αγαπώ όλες και είστε η παρεούλα μου και δεν θέλω να χαθούμε καθόλου!διάβασα τις 4-5 σελίδες που γράψατε χτες και σήμερα αλλά καμία σχέση με τον ελέφαντα(λένε οτι έχει την πιο δυνατή μνήμη εγώ πάλι οχι)χαχαχαχα!τώρα είμαι στης μανούλας γι αυτο και εχω internet!
να ευχηθώ κι εγώ στην αλεξία μας να είναι γερό το μωράκι της να της ζήσει!τα φιλιά μου!
η κοκόνα μου χτες βράδυ αν και με ξενύχτησε,κοιμήθηκε στις 1και ξύπνησε στις 7.30 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 39 606100 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 39 606100
και η πλάκα είναι οτι ήμουν απο τις 6 το πρωί ξύπνια μέχρι τις 2 που κατάφερα να πεσω για υπνο και σημερα το πρωί με ρωτησε ο γιώργος αν σηκώθηκα να ταίσω την μικρή τα ξημερώματα και τι ωρα...τι του απάντησα λέτε???δεν θυμάμαι σιγουρα αλλα δεν νομίζω να σηκώθηκα!χαχαχαχα
τι να πει ο άνθρωπος μετά μου λετε???σου λέει πάει τον έκαψε αυτη τον εγκεφαλο απο τα ξενύχτια χαχα
σημερα εκλεισα και ραντεβου να πάω ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ!!!!επιτελους θα γίνω άνθρωπος που γυρνάω σαν την κατσιβέλα με χάλια μαλλι!ξανά πλατινέ κοντο!
να ρωτήσω για το σαραντισμα μετράμε απο την μερα που γεννησαμε ή απο την επόμενη??
τώρα που το θυμήθηκα έχει ένα ποστ στο φορουμ απο μια κοπελλα που φτιάχνει μπομπονιέρες και έχει κατι φανταστικά σαπουνάκια!να τα δείτε..εγώ της έστειλα πμ γιανα ρωτήσω και είναι πολυ εξυπηρετική!δεν έχω κανονίσει ακόμα για βαφτιση γιατι λεμε για καλοκαιρι αλλά ετσι για να δω τι παιζει και μου άρεσαν πολύ!τα φιλιά μου σε όλες!μου λειψατε πολύ!θα είμαι μέσα μέχρι τις 5 περιπου που θα φυγω για κομμωτήριο!
ωωωωωχχχχ πάλι λόγο εβγαλα λετε να έφτασα εγώ στην 50???ποτε μετακομίζουμε...αν και δεν θέλω καθόλου!

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΕ! τι έγινε?τώρα που μπήκα εγώ εξαφανιστήκατε όλες???μου κρατάτε μούτρα για χτες???που είστε καλέεεεε???

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ω ρε Φωτεινη σε ζηλευω! μια χαρα κοιμηθηκε!
για το σαραντισμο εγω μετραω απο τη μερα που γεννηθηκε.. ξερω γω? σιγα τωρα..
ναι κομμωτηριο κ εγω πρεπει αυτο σκεφτομουν!
Μπομπονιερες κανω κ εγω..μπορω να σ κανω κ σαπουνακια.. τα φτιαχνει μια ξαδερφη μου... δες τι παιζει κ τι σου αρεσει κ αν θες συνεργαζόμαστε.. φιλια!

http://www.creativebeez.gr

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marianthi_m έγραψε:ω ρε Φωτεινη σε ζηλευω! μια χαρα κοιμηθηκε!
για το σαραντισμο εγω μετραω απο τη μερα που γεννηθηκε.. ξερω γω? σιγα τωρα..
ναι κομμωτηριο κ εγω πρεπει αυτο σκεφτομουν!
Μπομπονιερες κανω κ εγω..μπορω να σ κανω κ σαπουνακια.. τα φτιαχνει μια ξαδερφη μου... δες τι παιζει κ τι σου αρεσει κ αν θες συνεργαζόμαστε.. φιλια!
μαριανθάκο μου τι κάνετε??πως πήγε σήμερα??εγώ πάντως κρατάω μικρό καλάθι..δεν ξέρω αν θα το ξανακάνει!!κάτσε μην ήταν τυχαίο και δεν το ξαναδούμε!!!χαχαχα δες τα σαπουνάκια που λεω τρελάθηκα με τις νεραϊδούλες!σε ευχαριστώ για την πρόταση σου να τις φτιάξεις εσύ αλλά θα τις φτιάξω μόνη μου.μονο τα σαπουνάκια θέλω να αγοράσω σκέτα.έφτιαξα του μικρού,του γάμου μου εεε δεν λεει να μην φτιάξω της μικρής μου!

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας εγω τα επαιξα σημερα την ταιζα απο της 11 μεχρι της 13.00 και δεν χορταινει με τιποτα τωρα κοιμηθηκε χορταινει δεν χορταινει δεν ξερω παντως σηνεχιζω το θηλασμο. τελικα εμη ο πιο ζωηρος της παρεας βγηκε ο δικο σου Very Happy
μπραβο φωτηνη τα φτιαχνεις μονη σου εγω ειχα παει σε γραφειο και ειχε αναλαβει ολοι την βαφτιση εκτος απο οτι ειμαι ασχετη δεν εχω και πολλες ιδεες.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις