Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
159 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 159 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χριστίνα μου αγαπημένη! μην μου κλαις και μην μου στενοχωριέσαι κοριτσάκι μου και βλέπει το μοντελάκι τη μανούλα του θλιμμένη! Να πας στο γιατρό να σου λύσει τις απορίες σου και να ξέρεις ότι η καλή ή η κακή μανούλα δεν κρίνονται από το θηλασμό και μόνο..εγώ τότε θα έπρεπε να ήμουν απαράδεκτη..
Να ξεκουράζεσαι κι εσύ μωρό μου γιατί είναι οι πρώτες μέρες της λοχείας σου και να τρως καλά! Γενικώς να προσέχεις! Σε έχω πολύ στην έννοια μου τώρα που δεν προλαβαίνεις να μπαίνεις. Ό,τι χρειαστείς να με στείλεις μήνυμα!
φιλάκια γλυκιά μου!

Bebamou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΗΡΘΕ ΔΥΟ ΗΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΓΕΝΝΗΣΩ ΚΑΙ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕ ΕΦΥΓΕ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ.Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΠΙΤΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΖΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΣΗ
ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΟΥΜΑΝΤΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tini13 έγραψε:Χριστίνα μου αγαπημένη! μην μου κλαις και μην μου στενοχωριέσαι κοριτσάκι μου και βλέπει το μοντελάκι τη μανούλα του θλιμμένη! Να πας στο γιατρό να σου λύσει τις απορίες σου και να ξέρεις ότι η καλή ή η κακή μανούλα δεν κρίνονται από το θηλασμό και μόνο..εγώ τότε θα έπρεπε να ήμουν απαράδεκτη..
Να ξεκουράζεσαι κι εσύ μωρό μου γιατί είναι οι πρώτες μέρες της λοχείας σου και να τρως καλά! Γενικώς να προσέχεις! Σε έχω πολύ στην έννοια μου τώρα που δεν προλαβαίνεις να μπαίνεις. Ό,τι χρειαστείς να με στείλεις μήνυμα!
φιλάκια γλυκιά μου!

Αγαπη μου.. γλυκεια μου.. εισαι τοσο καλη.. χιλια ευχαριστω.. ναι θα σου στελλω καλυτερα εκει. ξερω συμφωνω οτι η καλη μανουλα δε κρινεται απο το θηλασμο, το ελεγα και εγω εκτες αυτο της Εμης αλλα δεχομαι και πιεση γενικως να θηλασω και αυτο με κανει κοματια..
οσο αφορα το φαγητο επαθα αρνηση να φαω ισως γιαυτο δεν εχω και γαλα.. τρωω πολυ λιγο με το ζορι..
Τινακι μου η μανουλα σου πως ειναι;;;

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tώρα είδα την Αντριανούλα! καλά λες, έφαγε στη στροφή και τον γαμπρό μας το μαλλιά!! πόσο όμορφη κόρη έκανες βρε αγάπη μου, χωρίς υπερβολές!

Η μανούλα μου αφού κρατάει σε χαμηλά επίπεδα την πίεσή της, προς το παρόν πάει καλά. Τον άλλο μήνα θα ξέρουμε αν θα χειρουργηθεί τελικά ή όχι..ως τότε βλέπουμε. Πάντως από διάθεσή είμαστε όλοι μας καλύτερα..

Χριστινάκι μου θήλασε όσο αντέξεις. Μέχρι εκεί που θα το παλεύεις. Ως τώρα δεν είχαμε κανένα εμφανές κρούσμα επιλοχείου κατάθλιψης, φτου φτου! Πρόσεχε τον εαυτό σου πρώτα, από σένα εξαρτάται αποκλειστικά το παιδάκι σου τον πρώτο καιρό..εκατομμύρια παιδάκια μεγάλωσαν με ξένο γάλα και δεν έπαθαν τίποτα. Εξάντλησε το θέμα του θηλασμού αλλά να έχεις στο πίσω μέρος του μυαλού σου ότι λύσεις υπάρχουν..

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Bebamou έγραψε:Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΗΡΘΕ ΔΥΟ ΗΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΓΕΝΝΗΣΩ ΚΑΙ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕ ΕΦΥΓΕ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ.Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΠΙΤΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΖΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΣΗ
ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΟΥΜΑΝΤΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ

Με όσα γράφεις, καλύτερα μόνη σου τελικά Ευάκι μου..τραβάς κουπί βέβαια αλλά τουλάχιστον είσαι ήσυχη.

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πολυ χαρηκα γλυκεια μου που ειναι καλυτερα η μανουλα σου αληθεια χαρηκα παρα πολυ...
θα δεις οτι ο Θεουλης θα βοηθησει και θα γινει καλα και ολα αυτα πλεον θα μοιαζουν με μια πολυ παλια αναμνηση.. εσυ να εισαι δυνατη να της δειχνεις ποσο την αγαπας και να της μιλας για το εγγονακι της να χαιρεται Very Happy

Ναι η κορουλα μου εχει μαλλακιαααα! απο οπου περνουσαμε στο νοσοκομειο ολοι ελεγαν αμα δες ποσα μαλλακια εχει αυτο το μωρο! το καλο ειναι οτι παιζουμε και κομμωτριες μετα απο καθε μπανακι χιχι!

Και το δικο σου παρεπιπτοντως ενα κουκλακι ειναι Very Happy

λοιπον βγαινω αρχισε να στριφογυριζει το καλο μου παλι.
χχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φίλησέ μου την πριγκήπισα και ένα γλυκό φιλάκι και για σένα αγάπη μου! το ελεφαντάκι σας βρήκε την παρεούλα του!

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χριστινακι μου μίλας για κλαμμα ελα να κανουμε παρεουλα...
4 παιδιατροι τεσσερης αλλες αποψεις...
ηρθε τελικα η παιδιατρος σπιτι και μας βρικε παρα πολυ μπουκωμενους ... τραγικα ομως.... εκανε πλησεις με ορο για την ακριβεια εβαλε οκτω μπουκαλακια και παραλληλα ρουφουσε κιολας κοριτσια δεν μπορειτε να φανταστειτε τη εβγαλε... και μου ειπε το ιδιο να κανω και εγω και το βραδυ νακανουμε νεφελοποιητη γιατι αμα δεν φυγει η μυξα θα γυρισει η σε οτιτιδα η σε βρονχιτιδα Mad Mad  Mad  κλαμα απο ολους.... αλλα η παιδιατρος θα ερχοτανε να μας δει για τον ικτερο οχι για της μυξες αυτες χτες προεκυψαν... επειδη την παρασκευη που τον πηγα δεν τον ειχε ξαναδει ειπε να τον δει και σημερα μηπως αλλαζε...... καναμε εξετασεις αιματος.......ο ικτεροσ ειναι 14...σοκ....με δεκα τα εβαζαν θερμοκιτιδα... φανταστειτε οτι για το καλυτερο του παιδιου ειπαμε να εχουμε και δυο παιδιατρους.... μου ειπανε οτι ειναι μαλλον επειδη θυλαζω αλλα για να το αποδειξουμε πρεπει να κανουμε επαναλιπτικη... τωρα αρμεγομαι καθε δυο με τρεις ωρες για να βλεπουμε ποσοσ τρωει και το βραδυ θα του δωσω ξενο γαλατακι για να αρχισει να ασπριζει....αντε να δουμε πως θα ξημερωσουμε.... με εχει πιασει μιαφοβια αλλο πραγμα....
και φυσικα μετα απο ολα αυτα ο γιαννης αφησε της ντροπες και τους ειπε ολους οτι η πορτα του σπιτιου μας εκλεισε μεχρι τα χριστουγεννα ...ειπε μπορειτε να μας περνετε τηλεφωνα να βλεπετε τη κανουμε και τοτε ειπα και εγω την κακιουλα μου εκτως και αν καποιος ειναι αρρωστος μην μας παρει και κολησουμε απο το τηλ..... κακια νυφη για την πεθερα κακια κορη για την μαμα αλλα ετσι ειναι πανω απο ολα το παιδακι μας αλλα να τη παθαμε με της μυξες....



Έχει επεξεργασθεί από τον/την letitsa στις Κυρ Σεπ 22, 2013 1:11 pm, 1 φορά

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
letitsa έγραψε:
και φυσικα μετα απο ολα αυτα ο γιαννης αφησε της ντροπες και τους ειπε ολους οτι η πορτα του σπιτιου μας εκλεισε μεχρι τα χριστουγεννα ...ειπε μπορειτε να μας περνετε τηλεφωνα να βλεπετε τη κανουμε και τοτε ειπα και εγω την κακιουλα μου εκτως και αν καποιος ειναι αρρωστος μην μας παρει και κολησουμε απο το τηλ..... κακια νυφη αλλα να τη παθαμε με της μυξες....

Να γειάσει το στοματάκι σου Νικολέτα μου! κι εγώ στη θέση σου νύχια θα έβγαζα..πολλά περαστικά στο παιδάκι σου, κουράγιο μανούλα..

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
να μαι παλι με την καρφιτσα (μπεμπα) πάνω μου!!!!
ΝΙκολέτα κι εμένα κόλησε ιωσούλα η μικρη και είχα καταστεναχωρεθεί οπότε σε καταλαβαίνω...καθαριζε με ορο τη μυτουλα και θα φύγουν οι μυξούλες....ικτερο με 14 μπαινουν στις λαμπες και οχι με 10 εγω με 14 την πηρα σπιτι και πρωτα την θήλαζα και μετα της εδινα ξενο (καποιες φορες το ετρωγε καποιες το πετουσαμε) και στο ενδιαμεσο χαμομηλι για να καθαρίσει...
Τίνη μου είπε στο ρηλάξ απλα να τη βάζω για λίγο και όχι να την αφήνω να κοιμάται...για να μην πέφτει σε αυτή τη λακκούβα που κάνει το ρηλαξ...εμενα βέβαια με βολεύει και την αφήνω και κοιμάται κιόλας καμια φορά...τον απορροφητήρα τον δοκίμασα δεν της αρέσει....με τη βρύση ηρεμεί δυστυχώς όχι πάντα Sad Sad
Ευάκι και γω μόνη μου είμαι δυο φορές ήρθε η μαμά μου ...μπορεί να σου φαίνεται βουνό αλλα καλύτερα μόνη σου θα βρεις τους ρυθμούς σου!
Χριστινάκι μου γλυκό τι όμορφη μπεμπούλα είναι αυτή!!!! Κοπέλα μου να μην στεναχωριέσαι για τίποτα...νομίζω το έχω ξαναπει...ο θηλασμός είναι επιλογή και δικαίωμα της κάθε κοπέλας....εγώ είμαι σίγουρη ότι με λίγη προσπάθεια θα τα καταφέρεις...προσπάθησε το επειδή το θες εσύ ομως όχι επειδή στο επιβάλλουν άλλοι...

Bebamou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΗΝ ΚΛΑΙΣ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ,ΟΣΟ ΠΑΕΙ ΚΙ ΕΓΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΕΡΑΣΑ,ΕΙΧΑ ΠΑΘΕΙ ΚΙ ΕΓΩ ΑΡΝΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΜΕ ΣΤΗΡΙΞΕΙ ΜΟΥ ΛΕΓΑΝ ΔΩΣΕ ΞΕΝΟ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΙΔΕΥΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙ ΚΙ ΕΤΣΙ ΚΟΠΗΚΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΕΚΛΑΨΑ ΕΚΛΑΨΑ Ε ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΠΟΦΑΣΗ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΑΡΧΙΣΑ ΤΟ ΚΑΠΝΙΣΜΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΤΥΨΕΙΣ
ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΠΟΡΡΟΦΗΤΗΡΑ ΕΧΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΓΚΡΙΝΙΑ ΣΗΜΕΡΑ,ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΟΝΗ ΚΑΛΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΑΛΛΑ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΟΔΗΓΙΕΣ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΑ ΚΑΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΝΑ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΑΥΤΗ,ΑΣΕ ΑΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΩΡΕΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΥΤΟ,ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΚΡΑΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ
LETITSA ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ,ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑΤΙ ΟΥΡΛΙΑΖΕΙ ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΕΙ ΚΟΛΙΚΟ ΙΣΩΣ ΜΠΩ ΠΙΟ ΑΡΓΑ ΑΝ ΗΡΕΜΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ευάκι κα μενα κλαιει για αυτο θα γραψω γρηγορα...την πεθερα σου πες τον αντρα σου να την βαλει στη θεση της κα στη μαμα σου μιλα εσυ....ααα κα μην δινεις σημασια γενικοτερα.....

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πολυ γκρινια σημεραααααααα!!!!! Αυριο εχουμε κ εμεις παιδιατρο, επειδη κλεισαμε μηνα!!

περαστικα Νικολετα! Δεν μπορω να καταλαβω πως οι συγγενεις βαζουν πανω απο την υγεια του μωρου την χαρα τους να το δουνε!!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βρε κοριτσια,τι εχετε παθει ολες....????? Λογικο να σας φαινονται ολα βουνο....μεγαλη προσοχη σε επιλοχειο καταθλιψη....Ολα θα πανε καλα,τα εχουν καταφερει τοσα εκατομυρια γυναικες στον κοσμο,θα τα καταφερετε κ εσεις Wink Wink Wink Ηρεμια,κ ολα θα γινουν φυσικα κ θα παρουν το δρομο τους....να μην αφηνετε κανεναν να σας επηρρεαζει κ να σας λεει τι να κανετε...να ακουτε το ενστικο σας κ τον παιδιατρο κ ολα θα πανε καλα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλό βράδυ από μένα κορίτσια!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καληνυχτα!!!

δεν προλαβα καμια μεσα ε? εγω περιμενω τον μπεμπη να ξυπνησει σε λιγακι... βεβαια λιγο πριν κοιμηθηκε αλλα σε ενα μιασαωρο ειναι αν ξαναφαει!!

πολυ γκρινια κ αυπνια σημερα!! τι ηταν αυτο!! ευτυχως θα παμε αυριο στην παιδιατρο να τον δει...

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
α τι θα κανουμε με το θεματακι? τελευταια μερα του μηνα θα το κλεισουμε ε? να κανονισουμε να μπουμε ολες, σαν παρτυ!!! ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 21 654316 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 21 654316

Bebamou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ...ΧΕΙΜΩΝΙΑΖΕΙ ΕΞΩ.
ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΔΥΣΚΟΛΟ ΒΡΑΔΥ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΗΡΕΜΗ ΗΜΕΡΑ
ΓΛΙΚΕΣ. ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ ΣΕ ΟΛΕΣ

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΟΜΟΡΦΕΣ ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ !!!


foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα στα κορίτσια μου!εδώ πάλι βρέχει απο τα ξημερώματα γαμώτο!
κοριτσάκια μου μην αγχώνεστε και μην αφήνετε κανέναν να σας ρίχνει την ψυχολογία...μόνες μας θα την παλέψουμε!ακόμα και εμείς που έχουμε κι άλλα παιδάκια τα ίδια τραβάμε..κλάμα,αυπνία,μαύρους κύκλους,νεύρα,θέματα με τον θηλασμό κτλ...για να μην πάθουμε όλες μαζί κατάθλιψη το λέω...κι εγώ μόνη μου είμαι όλη μέρα το μεσημέρι έρχεται ο μεγάλος απο το σχολείο και πρέπει να έιμαι και καλά για να μην ξεσπάω πάνω του χωρίς να το θέλω..κουράγιο μάνες!θα περάσει κι αύτο!
ειμαι απο χτες μπουκωμένη και σήμερα ξύπνησα και με πονοκέφαλο...ωραία θα περάσουμε και σήμερααααα!
κι εγώ νόμιζα οτι η μικρή δεν έτρωγε καλά τις τελευταιες μέρες αλλά την ζύγισα χτες και έφτασε 3680!πάλι καλά γιατι είχα αρχίσει να τα παίρνω...με τον θηλασμό!
ευακι μου μένουμε και μακριά για να βρισκόμασταν εσύ πειραιά εγώ κηφισιά τα 2 ακρα!θα κανονίσουμε όμως να βρεθούμε μόλις στρώσουνε όλα τα μωράκια μας!τι θα λέγατε οι αθηναίες να κανονίζαμε να ερχόσασταν όλες σπίτι μου???ξέρω έιναι μακριά απο πολλές αλλά καλύτερα σε ένα σπίτι απο κάπου έξω με τοσα μωράκια!

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα!!!!
Ευτυχώς μετά από μία καλή νύχτα.....!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα μανουλάκιααααααααα!!!
Συμπεθεράκο και εγώ δεν θήλασα...σα τη Τίνη αλλά το κλάμα πήγαινε κορόμηλο....μην τρελαίνεσαι καθόλου...όσο μπορείς και αμα θές να κλάψεις κλάψε ξαλαφρώνεις μην καταπιπέζεσαι εγώ τη πρώτη βδομάδα είχα πλαντάξει στο κλάμα...χωρίσ λόγο αλλά και για λόγο του οτι δεν είμαι καλή μάνα δεν κοιμάται το παιδί και τέτοια...και μετά σιγά σιγά έστρωσα...είναι οι πρώτες μέρες ...όλα καλά θα πάνε!!!
Νικάαααααααακι μου τι φτιάνεις μου λείψες!!!!
Τινάκο Δεσπινάκο Νικολέτες....Ινάκο Στελλάκο Μαριανθάκο Εμάκο Μαρία και Χαρουλίτο τα φιλιά μου και όποια άλλη ξεχνάω....!Σήμερα κλείνουμε ένα μήνα....!!!!!Κοιμηθήκαμε και 7ώρο το βάδυ....μια χαρά!!!!Αυτό με το ριλάξ δεν μου το πάνε και εγώ τον βάζω....αλλά δεν το πολυγουστάρει...είμαστε της καλαθούνας και του καροτσιού!!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημεεεεερααααα!!!!! Κορίτσια μου γλυκά να μην τα παίρνετε όλα τς μετρητοις.. Αφήστε κ κάτι να πέσει κάτω.. Μην δίνετε σημασία σε μανάδες κ πεθερες.. Γιατί δεν θα την βγάλετε καθαρές.. Κ εγω δεν έχω βοήθεια, αλλα τι να κάνουμε..κ εμένα εκτός του μικρού ξύπναει το βράδυ κ η μεγάλη..άρα ουσιαστικά πνω απο 4-5 ώρες δεν κοιμάμαι κάθε βράδυ.. Να βγω δεν μπορω γιατι με αοποκλειστικο θυλασμο Ειναι αδυνατον.. Κ εγω εχω μαθει να μην Καθομαι σπιτι κ μου φαινεται βουνό τωρα..Υπομονή όμως θα κάνουμε, θα μεγαλώσουν κ θα τα θυμόμαστε κ θα γελάμε..

Φωτεινη μου, χωράει το Σπιτι σου 40 πρωην εγκυουλες κ νυν μανουλες με τα νινακια;;;

Την καλημέρα μου κ τα φιλια μου σε όλες σας!!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα μανουλες!!!ΕΙχαμε παλι ενα καλο βραδυ...Ρε παιδια στον υπνο του ομως υποφερει!!!Πολυ σφιξιμο το παιδι μου!!!

Βυκακι και εμενα μου ελειψες!!!Εχουμε χαθει τελειως!!Θα μπουμε ομως σε σειρα που θα παει!!!

ΝΑ ρωτησω τα κοριτσια που εχουν τζακι στο σπιτι???Ρωτησαμε την παιδιατρο και μας ειπε τουλαχιστον για φετος να μην το αναψουμε γιατι βγαζει λεει αιθάλη και δεν κανει για τον μωρο!!!Και φυσικα δεν πρεπει να καπνιζει καθολου!!!Εσεις θα αναψετε το τζακι φετος???

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Panik11 έγραψε:Καλημερα μανουλες!!!ΕΙχαμε παλι ενα καλο βραδυ...Ρε παιδια στον υπνο του ομως υποφερει!!!Πολυ σφιξιμο το παιδι μου!!!

Βυκακι και εμενα μου ελειψες!!!Εχουμε χαθει τελειως!!Θα μπουμε ομως σε σειρα που θα παει!!!

ΝΑ ρωτησω τα κοριτσια που εχουν τζακι στο σπιτι???Ρωτησαμε την παιδιατρο και μας ειπε τουλαχιστον για φετος να μην το αναψουμε γιατι βγαζει λεει αιθάλη και δεν κανει για τον μωρο!!!Και φυσικα δεν πρεπει να καπνιζει καθολου!!!Εσεις θα αναψετε το τζακι φετος???

Όχι Νικη μου, κ εμάς μας είχε πει ο παιδιατρος στην πρώτη να μην ανέβουμε το τζάκι.. Μετα το πρώτο χρόνο..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις