Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
285 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 285 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 40]

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα !!!!!!!!!!
τι κανετε??????κλασσικα ακομα δε προλαβα να διαβασω τπτ....
εμεις δε προλαβαινουμε τα πλυντηρια...το φριζολακ κανει καλη δουλεια αλλα και πολυ λερωμα!!!!!!!!!!!! Mad Mad Mad εχθες βγηκα στα κρυφα....πηγα σουπερ μαρκετ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ητανε σα να βγηκα απο τη σπηλια!!!!!!!

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
νικολετάκι μια χαρά το μπεμπακι σου εεε??βαρύς βαρύς!
σοφάκι μου κι εσείς καλά πάτε απο χέσιμό εεε??δεν προλαβαίνουμε πάνες ολες!τα φιλιά μου κορίτσια μου!
αννούλα μου που είσαι??εχω το τηλ της σχολής

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου φωτεινη!!!!ασε καλα παμε και απο πλυσιματα!!!!!απ'εξω βγαινουνε!στις 1 την καναμε μπανιο γιατι ητανε ολοκληρη χαλια!!!πηρα τη γιατρο να τη ρωτησω μηπως ειναι διαρροια απο το γαλα και λεει ειναι φυσιολογικα!τι να πω!ενα νορμαλ μωρακι ενεργειτε 8-12 φορες!ελεος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια εγω του φοραω babylino και ειμαι πολυ ικανοποιημενη τα εχει σε προσφορα ο γαλαξιας 3,5 το πακετο του εχω δοκιμασε και τα παμπερσ και τα λιμπερο τωρα οποια βρισκω σε προσφορα περνω αν και πηραμε απο το γαλαξια 15 πακετα ... ρωτησα και παιδιατρο κΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ φου δεν εχει ερεθυσμους δεν υπαρχει προβλημα... εσεις τη χρησιμοποιειτε?

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αστα κι εμείς απο χέσιμο καλά πάμε!πως χαλάς τα χαρτομάντηλα οταν εισαι συναχωμενος??έτσι φεύγουν οι πάνες!χαχαχα το κακό ειναι οτι χτες στον υπνο της τα έκανε και κοιμόταν 5 ωρες και συγκάηκε το κακόμοιρο πρώτη φορά και την ενοχλεί λίγο όταν την αλλάζω και της βάζω κρέμα!
εγώ της φοράω libero και ειμαι πολύ ευχαριστημένη

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειχα της chicco για αρχη και τελειωσανε τη προηγουμενη βδομαδα!τωρα παμπερς και λιμπερο της βαζω.μεχρι στιγμης δεν ειχαμε προβλημα αλλα και εγω παιρνω οτι εχει σε προσφορα και κρινω.

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κ απο μένα!! Εμείς ξεψαρωσαμε κ πήγαμε για καφέ στο mall σήμερα!!! Ήταν τέλεια κ όπως λέει το σοφακι αισθάνθηκα ότι βγήκα απο σπηλιά!!! Κ πήρα κ έναν Κουβα καφέ!!!ο μικρός δεν ξύπνησε καθόλου έξω, άρα είναι σαν να μην βγήκε βόλτα..
Λοιπόν οι κομπρεσες καναν καλη Δουλεια.. Έβαζα κ τον μικρο πρώτα στο πονεμένο στήθος κ μετα στο άλλο, κ είμαι πολυ καλύτερα!! Θα κάνω κ σήμερα κομπρεσες κ πιστεύω το προλάβαμε..
Φωτεινη μου, το θέλω το τηλ.. Οπότε μπορέσεις στείλε το!
Χριστινακι μου, ακόμα νωρίς είναι για αυτο πονας..
Σοφακι, Νικολέτα,κ σε όλες τις μανουλες κ μωρακια τα φιλια μου!!

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
είπα κι εγώ που χάθηκες σήμερα??τριγύρνούσατε εε??μπράβο σας!ωραίος ο κουβάς καφέ εε αννούλα μου??να πιουμε κανέναν και μαζί!σου έστειλα μηνυμα με τα στοιχεία της σχολής!σας αφήνω να ξαπλώσω λιγάκι τώρα που κοιμάται η μικρήπριν άρχισει την χορωδια!

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
http://www.sintagespareas.gr/sintages/tarta-mpiskotou-me-merenta-i-noutela.html
δεν το έχω φτιάξει ακόμα αλλά φαίνεται σουπερ!ειναι το επόμενο γλυκό που θα φτιάξω λογικά αύριο ή μεθάυριο!κακό μπελά βρήκα με αυτες τις συνταγες!

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γειά σας κοριτσάκια μου!
Εμας μας έχουν φάει οι δρόμοι.
Δεν καθόμαστε καθόλου μεσα όσο τουλ έχει καλό καιρό.
Σήμερα πήγαμε σε μια ταβερνούλα και φάγαμε οι 4 μας.
Σαν να ζούσα όνειρο!
Μια τετραμελής οικογένεια!
Ο μικρούλης μου ξύονησε θηλασε και ξανακοιμήθηκε.
Ο μεγάλος κύριος. Έφαγε το φαγάκι του, το επιδίρπιο του, ήπιε και τον χυμό του...
Τι καλά!
Σας στέλνω τα φιλάκια μου και τα λέμε αργότερα!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα μανούλιαααααααααα!!
Τι φτιάνετε???...Εμείς χθές και σήμερα βγήκαμε έξω...χθές πήγαμε στην μάνα μου και στην αδερφή μου να φάμε με το μπέμπη...και σήμερα πήγαμε Λούτσα....και χέστηκε το παιδάκι μου στο δρόμο και το ΄΄αλλαζα μεστη μέση του δρόμου....καλά μέσα στο αμάξι..αλλά είμασταν παρκαρισμένοι στο δρόμο και μετά πήγαμε από τη μάνα μου και φάγαμε Προβατίνα....(πάει η δίατα μη χέσω)επίσης αυξήσαμε τα ml στο γάλα διότι δεν χορταίναμε...150ml το πήγα....(ρώτησα το παιδίατρο)και πάλι το τρώμε όλο ..΄έκανα κόλπο Τίνης έβαλα Μα΄κη να ζυγιστεί στη ζυγαριά και μετά αγκαλιά το μπέμπη...και η ζυγαριά μας δείχνει 5 κιλά...και εκ αν μέτρησε σωστά ο Μάκης 59....κ δεν έχουμε σαραντήσει ακόμη!!!!!οεο!!!Κοιμόμαστε καλά τα βράδια αλλά την ημέρα...γίνεται πάλη...κοιμάται ένα τέταρτο και μετά ξυπνάει...η κοιμάται αγκαλιά μου και μόλις πλησιάζουμε την καλαθούνα χαμός τεντώματα σφιξίματα κουνήματα....και εντέλει κλάμμα και δώστου πάλι από την αρχή βέβαια τώρα κοιμάται....αλλά να μην το ματιάσω...δεν ξέρω για πόσο ..αγκαλιά με τον πατέρα του!!!Ο μπαμπάκιας..ρε φίλε τα κυοφορείς 9 μήνες σου βγαίνει η παναγία να τα γεννήσεις είσαι μόνιμα με το δάκρυ κορόμηλο....και το άγχος αγκαζέ ..τραβάς το μανίκι να το κοιμήσεις και όλη τη γκρίναι και με το που βλέπουν το πατέρα τους άλλα μωρά...¨Α Γ Ι Ο Σ¨ θα τρελαθώ με το μπαμπάκια που έμπλεξα!!!Σήμερα είχε αντάρα χαμό αέρα βγήκαμε έξω...χαμός ζέστη βράσαμε όλοι μαζί παρέα....!!!
Για το σαραντισμό και εγώ ξέρω στις 40 μέρες ακριβώς.....καικαι είναι και πολύ Rock ο παππάς μας κρίμααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα......έχει και κινητό και τον βρίσκουμε έτσι...όταν θέλουμε κάτι....!!!!!

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας και πάλι κοριτσάκια μου!
στελλακι ωραία περάσατε στην βολτίτσα σας..ποιος την χάρη σου με 3 άντρες να σε συνοδεύουν!μου ήρθε η ειδοποιηση για το ταχ.αλλα δεν ε΄χω μπορέσει να πάω να το πάρω με την βροχή και τον φίλιππο άρρωστο...ευελπιστώ απο άυριο να παω!
βικάκι μου 5 κιλά κιόλας? στην λούτσα που πάτε??εκεί κάνει surf ο γιώργος, να κανονίσουμε να βρεθούμε καμια φορά μόνο που εμείς πάμε όταν έχει τουλάχιστον 6 μποφορ βοριά!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εχουμε εξοχικό κοντά στο παλιό τέρμα των λεωφωρείων....αλλά σθνήθως πάμε στα "νήσακια" είναι πολύ κοντά μας!!Εμείς πάλι πάμε όταν έχει το πολύ 3 μποφόρ συνήθως γιανα ρίξουμε τη βάρκα....!!!!! Very Happy

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vgog65 έγραψε:Εχουμε εξοχικό κοντά στο παλιό τέρμα των λεωφωρείων....αλλά σθνήθως πάμε στα "νήσακια" είναι πολύ κοντά μας!!Εμείς πάλι πάμε όταν έχει το πολύ 3 μποφόρ συνήθως γιανα ρίξουμε τη βάρκα....!!!!! Very Happy
ελα ρε συ!κι εμείς στα νησακια πάμε παντα!τα παιδιά τα ξέρουμε πολλά χρόνια!εκει ξημεροβραδιαζόμαστε όταν φυσάει!μπορει να έχουμε ειδωθει εκει και να μην το ξέρουμε!πάμε καμιά φορά και χωρίς αέρα για καφεδάκι με μια φίλη που μένει ραφήνα!σουπερ να κανονίσουμε να βρεθούμε θα σου στείλω σε πμ το τηλ μου!αχ πολύ χαρήκα τωρα βικάκι μου ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 34 215994 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 34 215994

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 34 215994

Σήμερα λείπαμε κ εμεις. πηγαμε βόλτα στο σπίτι της γιαγιας!

Νικη εγω εκανα add στην αιτηση στο facebook το πρωι δεν ειδα και καλα καλα πιος ειναι.. χαχα δε πειραζει δεν εγινε και τιποτα...

αχ τωρα που σαραντιζουμε θα πιασουν τα κρυα! εμεις θελουμε ακομα 12 μερες...

κοιμηθηκα μια ωρα και νιωθω σαν ζόμπι τωρα...

φιλια σε ολες ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 34 417472 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 34 417472 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 34 417472

http://www.creativebeez.gr

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κ απο μενα!!!

κ εμεις πηγαμε σημερα στα πεθερικα μου για φαγητο... και μετα βολτα τον μπεμπη με το αυτοκινητο!!! ειχε ξεραθει στον υπνο... και με το που φτασαμε σπιτι, χαμος να μην σταματαει να κλαιει!!! λιγο πριν ηρεμισε!!

παλι κλαιει....

τα εχει κανει ολα δεν του λειπει τιποτα!!! τι θελει παλι??????

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΓΛΥΚΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???
ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΓΟΝΟΣ
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 34 215994 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 34 215994 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 34 215994

Ελπίζω να με δεχτείτε ξανα στην παρεούλα σας και να μη μου κρατάτε μούτρα Razz Πριν 10 λεπτά τέλειωσα οριστηκά και ησύχασα!!!!!
Γι αυτό μπήκα αμέσως. Μου λειψατε πολύ διψάω να μάθω τα νέα σας.. ευτυχώς είσαστε ακόμη εδώ και δεν χρειαστηκε να ψαχνω ολο το φορουμ να σας βρω.

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσαρες μου τι κανετε???σας διαβασα αλλα πολυ γρηγορα και τωρα δεν θυμαμαι και πολλα ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 34 667478

Αννουλα μου ελπιζω να μην ειναι μαστιτιδα και να ηρεμησεις εμενα μου ειπε ο γιατρος επειδη εχω πολυ γαλα και η μικρη τρωει λιγο ακομα και το στηθος μου δεν αδειαζει και ειναι βαρυ να βγαζω με το θηλαστρο και αμα ειναι ακομα βαρυ να το δεσω για κανα 2 μερες!!για να σταματησω λιγο την ποσοτητα!!

Πηνελοπακι μου κ εγω τετοιους πονους εχω απο κατω δεν μπορω να κατσω,να σηκωθω και να περπατησω συν τους πονους της μεσης και της πλατης Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad πραγματικα θελω να κλαιω απο τον πονο!!



θα ανεβασω κ αλλες φωτο κοριτσακια μου τωρα εχω ξεκινησει και την βγαζω!!χιχιχι



Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κορίτσια!

Κάναμε κι εμείς τη βολτίτσα μας για καφέ το πρωί, φάγαμε στης πεθεράς μου, γυρίσαμε, κοιμηθήκαμε, όλα καλά. Με την αλλαγή της ώρας όπως κάθε φορά το έχασα λίγο, ξάπλωσα και όταν σηκώθηκα ξαφνικά ήταν νύχτα!

Διάβασα που λέγατε για τις πάνες, εγώ όπως έχω ξαναγράψει, από την αρχή παρήγγειλα της chicco και όσο χρειαστεί θα τις συνεχίσω γιατί έμεινα πολύ ευχαριστημένη από τη σχέση κόστους - ποιότητας. Ούτε ερεθισμούς είχαμε, ούτε πρόβλημα ακράτειας. Και θεωρώ ότι είναι μακράν οι φθηνότερες (156 τμχ - 23,5 ευρώ).

Βικάκι αν ζύγισες το μωρό σε ηλεκτρονική ζυγαριά, η απόκλιση θα είναι μικρή. Ακούς εκεί 5 κιλά!! Άντρας ολόκληρος!!

Σοφούλι τα φιλιά μου, σε χάσαμε! όλα καλά; Γιωτάκι καλώς ήρθες!!!!! Πες μας τα νέα σας αμέσως!!! Smile

Διάβασα αρκετές βολτίτσες σήμερα, παρόλο που φυσούσε είχε ωραία μέρα και ζέστη με το νοτιά. Να δω πώς θα κλειστούμε το χειμώνα σπίτι..

Σας αφήνω να πάρω λίγο αγκαλίτσα την γκρινιάρα μου και τα ξαναλέμε!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
α Εμυ εμεις το αντιθετο! απο την ωρα που ηρθαμε εχει ξεραθει στον ύπνο!

Γιωτακιιιιι χαχα που χαθηκες μαρηηηη.. εννοειτε και δε σου κραταμε μουτρα!

Τίνη καλες οι πανες λες? να τις παραγγειλω και εγω σκεφτομαι... καλα τρελαθηκα με τη φαση με το φακο! τι τον βαζεις τον ανθρωπο να κανει? χαχα... και εγω πως κ πως το περιμενω!!

Χαρουλιτα! ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 34 417472

http://www.creativebeez.gr

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
giotaki2 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΓΛΥΚΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???
ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΓΟΝΟΣ
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 34 215994 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 34 215994 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 34 215994

Ελπίζω να με δεχτείτε ξανα στην παρεούλα σας και να μη μου κρατάτε μούτρα Razz Πριν 10 λεπτά τέλειωσα οριστηκά και ησύχασα!!!!!
Γι αυτό μπήκα αμέσως. Μου λειψατε πολύ διψάω να μάθω τα νέα σας.. ευτυχώς είσαστε ακόμη εδώ και δεν χρειαστηκε να ψαχνω ολο το φορουμ να σας βρω.


Γιωτακι απο Πρέβεζα είσαι;;; Και εγω το ίδιο! Πρέβεζα μένω!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ πολύ χαίρομαι που ξαναεπέστρεψα στο διαδικτυακό κόσμο!!! Και πόσο μάλλον που γύρισα κοντά σας...Είχα πάθει στέρηση μιλάμε χαχχαααχ ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 34 40746

Αγάπη είμαι από Αρτα βασικά, πολύ χαίρομαι που είσαι πατριωτάκι!!!!! Αγαπώ την Πρέβεζα όπως κ τα Γιάννενα κ όποτε είμαστε κάτω πάμε συχνά! Είσαι καινούρια στην παρέα μας; έχω χάσει επεισόδια γιατί έλειπα καιρό..

Τινάκο τι νεα να πρωτοπώ? Θα πω τα πιο βασικά:
Είμαστε καλά,
εγω πια τελειωσα τις υποχρεώσεις μου και μπορώ πια να χαλαρώσω,
από το θέμα κιλά δεν έχω καλά νεα μιας κ δεν εχασα ούτε ενα από την τελευταία φορά,
ο μπεμπούλης σούπερ, μεγαλώνει, χτες ηρθε ο γιατρός κ φτάσαμε 5.200 κ. και 64 εκ. Ολόκληρο αντράκι.
Με το θηλασμό συνεχίζουμε κανονικά μόνο που δεν έχουμε ωράριο πίνει κάθε τρεις κ λίγο.
Τα βράδυα κοιμόμαστε καλύτερα πια μιας κ ξυπναει κάθε 2,5-3 ώρες κ κολικοί τέλος!
Αυτά εν συντομία τα νεάκια μας θέλω πολύ να μάθω τα δικά σας κ μου φαινεται θα διαβάζω για μέρες....

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω εχασα 7 κιλα και αλλα 5 μου μενουν αλλα δε νομιζω να τα χασω συντομα... αν δε τρωω με το θηλασμο αισθανομαι οτι θα πεσω κάτω.. και εμεις ανα 2,5 - 3 ωρες τρωμε.. καμια φορα κ πιο συχνα...

http://www.creativebeez.gr

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευχαριστώ Φωτεινη μου!!!! Ο Κουβας ήταν τέλειος!!! Σίγουρα θα κανονησουμε για coffee!!!

Στελλιτσα μπράβο σας για την βολτουλα σας!!! Έτσι λέω κ εγω πολλές φορές.. Δεν πιστεύω ότι είμαστε τετραμελης οικογένεια..όνειρο ζω... Μην με ξυπνατε!!!

Βικακι ολόκληρος άντρας έγινε ο μπαμπακιας σας!!!!

Εμη γκρινιαζει;;;μήπως πονάει;;;

Γιωτακι welcome back!!!

Χαρα μου τα φιλια μου στην ροζαλιντα σου!!

Σήμερα βλέπω ήταν μέρα πεθερας;;; Μάλλον μόνο  εμείςο την γλιτώσαμε;;; Χαχαχα!!!

Εμείς ήμασταν καλα παιδιά σήμερα!!! Γυρίσαμε φάγαμε κ κοιμηθηκαμε 4 ώρες σερί.. Κ εγω μαζί του!! Συμπληρωσα τις ώρες που μου λειπαν.. Βέβαια ξύπνησε στις 6.30 κ έγινε χαμός.. Έφαγε 120 μλ ξένο, πρώτη φορά τόσο..  Λέω να δίνω 1-2 φορές στάνταρ το ξένο, επειδή ο θυλασμος είναι προσφορά κ ζήτηση, μήπως λιγοστεψει το δικό μου κ σιγά σιγά να το κόψουμε.. Γιατί τα Χριστούγεννα θα είμαι εκτός σπιτιού όλη μέρα κ επειδή με το θυλαστρο δεν τα πολυκαταφερνω.. Πρέπει να το κόψουμε.. Θα του δίνω οπότε μπορώ, κ σίγουρα τις νύχτες.
Τώρα πάλι κοιμάται. Πριν γκρινιαζε είχε πονακια.. Μου κανε κ μια πιπιλια στο πυγουνι.. Ήθελα make up..αυτά απο μένα!!

Πολλά φιλια σε όλες σας!!!


αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
giotaki2 έγραψε:Αχ πολύ χαίρομαι που ξαναεπέστρεψα στο διαδικτυακό κόσμο!!! Και πόσο μάλλον που γύρισα κοντά σας...Είχα πάθει στέρηση μιλάμε χαχχαααχ ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 34 40746

Αγάπη είμαι από Αρτα βασικά, πολύ χαίρομαι που είσαι πατριωτάκι!!!!! Αγαπώ την Πρέβεζα όπως κ τα Γιάννενα κ όποτε είμαστε κάτω πάμε συχνά! Είσαι καινούρια στην παρέα μας; έχω χάσει επεισόδια γιατί έλειπα καιρό..

Τινάκο τι νεα να πρωτοπώ? Θα πω τα πιο βασικά:
Είμαστε καλά,
εγω πια τελειωσα τις υποχρεώσεις μου και μπορώ πια να χαλαρώσω,
από το θέμα κιλά δεν έχω καλά νεα μιας κ δεν εχασα ούτε ενα από την τελευταία φορά,
ο μπεμπούλης σούπερ, μεγαλώνει, χτες ηρθε ο γιατρός κ φτάσαμε 5.200 κ. και 64 εκ. Ολόκληρο αντράκι.
Με το θηλασμό συνεχίζουμε κανονικά μόνο που δεν έχουμε ωράριο πίνει κάθε τρεις κ λίγο.
Τα βράδυα κοιμόμαστε καλύτερα πια μιας κ ξυπναει κάθε 2,5-3 ώρες κ κολικοί τέλος!
Αυτά εν συντομία τα νεάκια μας θέλω πολύ να μάθω τα δικά σας κ μου φαινεται θα διαβάζω για μέρες....


Οχι καλέ ειμαι πολύ καιρό στο φόρουμ εγω ειμαι μανούλα Οκτωβρίου 2011 έκλεισε χρόνο ο μπομπιρας μου!!αληθεια που γεννήσεις;;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις