Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
102 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 102 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 40]

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημερα!! ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 9 215994 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 9 215994

Ευχαριστω πολυ πολυ για τις ευχες σας!! Να χαιρεστε τα μπουμπουκια σας και με το καλο να ερθουν τα νινακια που περιμενουμε!!
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 9 654316

http://www.creativebeez.gr

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευχαριστω πολυ Ινακι μου,αν δεν ηταν αποφαση γιατρου θα το παλευα κ εγω δεν ξερω ισως κατι να ειδε και γι΄αυτο μου ελεγε κατι για τον πλακουντα ισως παλι θελει να ξεμπερδευει τι να πω!!

φευγω και τα λεμε παλι μετα!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ειναι καμια εδω??????????????

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα!!!! Σοφακι επιτέλους βλέπω την μπουμπούκα σου!!είναι μια κουκλιτσα!!!
Χαρα πρόσεχε στη λαϊκή!!!
Μαριάνθη χρόνια σου πολλά κ απο δω!!! Να τα χιλιασεις μαζί με τους άντρες σου!!!
Ινακι μου τι κανείς;;;
Ελευθερία μου με το καλό να γυρίσετε σπιτάκι σας!!!
Εμη, κ σε όλες τις κοπέλες πολλά φιλια!!

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα σοφια!!!
μαριανθη χρονια πολλα ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 9 130627 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 9 12978 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 9 130627
οχι χαρα δεν ειχαμε κατι απροοπτο απλα δεν μπηκα το βραδυ γιατι ειχα παει την μικρη κουνιες μεχρι της 10 μετα μεχρι να την κανω μπανιο να πω καμια κουβεντα με την μανα μου πηγε 12 και εκλειναν τα ματια μου.
ρε γαμ@τ@ αρρωστησα ποναει ο λεμος μου και η μυτη μου ειναι μπουκομενη.

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα αννα!!!!δε την ειχες δει?α εχουμε και χαμογελαστες φωτο!αυτη ειναι πριν απο λιγο στο καλλιτεχνικο της!

μαριανθη μου,χρονια πολλα και καλα!να τα εκατοστησεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 9 130627

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:καλημερα αννα!!!!δε την ειχες δει?α εχουμε και χαμογελαστες φωτο!αυτη ειναι πριν απο λιγο στο καλλιτεχνικο της!

μαριανθη μου,χρονια πολλα και καλα!να τα εκατοστησεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 9 130627
Είναι μια κουκλιτσα!!!!

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σοφακι η κορη σου ειναι? νομιζα οτι ειναι διαφημιστικη φωτο καλα ειναι τελεια φτου φτου

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχ μαρακι!!ειναι που εχει μαμα ωραια!!!!!!!!!!!!!!!και μαμα τρελη με τις φωτογραφιες!ε τοσα χρονια εκανα αλμπουμ τα παιδια αλλων!ε τη δικια μου δε θα την εβγαζα?????!!!!!!!!!!!!!!!! Wink

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα μανουλοεγκυάκια!!!!
Σοφάκο..είναι κούκλαααααααααααα!!!
Εγώ δουλειά είμαι...χαλαρά είμαστε....για αυτό και γράφω...!!!
Κοιμηθήκαμε μια χαρά χθές....ξυπνήσαμε στις τρείς και στις εφτάμιση το πρωί μια χαρά βέβαια εγώ είμαι λές και με γ@μ@γ@νε 40 αράπηδες....συγχωρέστε με αλλά έτσι νιώθω!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα βικακο!!!!!!!!!!
μη τη λιγουρευεσαι!!!!την εχω ''δοσμενη'' στη γιωτα!!!χιχι!!!!!!
καλα ετσι νιωθω και εγω και να φανταστεις πως καλα θα ητανε αν εκανα και τπτ πιο πονηρο.....αλλα που????????????????????????αντε να περασουνε οι 40 μερες αν και δεν εχω διαθεση για......φικι φικι!!!!εμ οταν ηθελα εγω!!!!! Rolling Eyes

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια να σας ζησουν τα μωρακια σας κ οσες μεινατε ακομα με το καλο!!!
Σοφι.....ειναι απλα τελειααααα!!! ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 9 417472

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τα ίδια Σοφάκι και εγώ με κυνηγάει ο Μάκης τώρα και εγώ δεν θέλω ...είμαι πτώμα για να σκεφτώ και αυτό!!!Κ εμείς λογοδοσμένοι είμαστε Σοφάκο με το Χριστινάκι....!!!!!χαχαχχαχα τρελές μάνες!!!!!(βέβαια ψηνόμασταν και για τη δικιά σου τέτοια κούκλα που είναι)

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
spyros3 έγραψε:κοριτσια να σας ζησουν τα μωρακια σας κ οσες μεινατε ακομα με το καλο!!!
Σοφι.....ειναι απλα τελειααααα!!! ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 9 417472

σ΄'ευχαριστω!!!!!!!!!!!!!!ειπαμε μοιαζει τη μαμα!!!!(καμια σχεση αλλα ας χαιρομαι εγω)και η δικια σου ειναι απολαυση!!!!!!!ειναι η αδυναμια μου!!!!! ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 9 328109 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 9 328109

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sofouli έγραψε:
spyros3 έγραψε:κοριτσια να σας ζησουν τα μωρακια σας κ οσες μεινατε ακομα με το καλο!!!
Σοφι.....ειναι απλα τελειααααα!!! ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 9 417472

σ΄'ευχαριστω!!!!!!!!!!!!!!ειπαμε μοιαζει τη μαμα!!!!(καμια σχεση αλλα ας χαιρομαι εγω)και η δικια σου ειναι απολαυση!!!!!!!ειναι η αδυναμια μου!!!!! ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 9 328109 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 9 328109


γιαυτο μπηκα κ εγω να σας ευχηθω αλλα να δεις κ την φωτο της αδυναμιας σου!!!ειναι απολαυση αλλα με ζοριζει η κυρια!!!απο μικρη ειναι πεισματαρα κ οταν δεν θελει παει να πει δεν θελει!!αλλα ολα ξεχνιουντε μενα χαμογελο κ αυτο πονηρο!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vgog65 έγραψε:Τα ίδια Σοφάκι και εγώ με κυνηγάει ο Μάκης τώρα και εγώ δεν θέλω ...είμαι πτώμα για να σκεφτώ και αυτό!!!Κ εμείς λογοδοσμένοι είμαστε Σοφάκο με το Χριστινάκι....!!!!!χαχαχχαχα τρελές μάνες!!!!!(βέβαια ψηνόμασταν και για τη δικιά σου τέτοια κούκλα που είναι)

μη μας χαλβαδιαζεις(που λενε και στο χωριο μου)γιατι θα παρω τη γιωτα τηλ να ''καθαρισει''.
πιο σεξ να σκεφτω βικακο.....εδω κοιταω να κοιμαμαι διαρκως!σημερα ειμαι μονη και θα ερθει η μαμα να κανουμε καμια δουλεια! Laughing

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
spyros3 έγραψε:
sofouli έγραψε:
spyros3 έγραψε:κοριτσια να σας ζησουν τα μωρακια σας κ οσες μεινατε ακομα με το καλο!!!
Σοφι.....ειναι απλα τελειααααα!!! ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 9 417472

σ΄'ευχαριστω!!!!!!!!!!!!!!ειπαμε μοιαζει τη μαμα!!!!(καμια σχεση αλλα ας χαιρομαι εγω)και η δικια σου ειναι απολαυση!!!!!!!ειναι η αδυναμια μου!!!!! ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 9 328109 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 9 328109


γιαυτο μπηκα κ εγω να σας ευχηθω αλλα να δεις κ την φωτο της αδυναμιας σου!!!ειναι απολαυση αλλα με ζοριζει η κυρια!!!απο μικρη ειναι πεισματαρα κ οταν δεν θελει παει να πει δεν θελει!!αλλα ολα ξεχνιουντε μενα χαμογελο κ αυτο πονηρο!!

καλα ενα χαμογελο τ'αλλαζει ολα!!!!!ξυπνησε η γκρινιαρουλα μου!!!!!

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:καλημερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ειναι καμια εδω??????????????

Αχούούού!!!! Κούκλα γλυκιά! Τι υπέροχη φωτό! Και τι μοντέλο!!!!!
Σοφία είναι γλύκα!

Κορίτσια, πριν λίγο με πήραν από τον ΟΑΕΔ και μου είπαν ότι θα πάρω το συμπληρωματικό επίδομα μητρότητας 1100 Ευρώ !!!!!!!!!!!!! Δεν είναι τέλειο;;;
Και το λεγε το ζώδιο μου, "ενίσχυση στα οικονομικά" και έλεγα: "τι μλκες λένε; Από που ως που οικονομικά, αφού δε δουλεύω." Η πλάκα είναι ότι δεν πιστεύω στα ζώδια και συνήθως δεν τα διαβάζω. Απλά έτυχε να πάρω το "mommy" το περιοδικό και το διάβασα.

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφακι μου φτου και ξανα φτου σαν ζωγραφια ειναι η κορακλα σου!!

SPYROS3 και εσενα ειναι κουκλιτσα η μπουμπουκα σου και ευχαριστουμε για τις ευχες!!

Μαρακι περαστικα μωρε τωρα κ εσενα σε επιασε τελευταιες μερες??

Βικακο το συμπεθερακι σου δεν μπηκε ακομα να μας πει τα νεα της γεννας και της μπουμπουκας!!εσυ βλεπω την παλευεις με τον μπεμπη!!

παω να βαλω σαλτσουλα κ να χτυπησουμε μια μακαροναδιτσα σημερα να την ευχαρηστηθουμε!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι τελεια νεα,δεσποινακι!!!!!!!!!!!!!!!
μηπως και τους λεων λεει τπτ??????????????????????????ενα κατιτις!!!!!!!!!!
οσο για το μοντελο σημερα ειμαστε γκρινιαρουλες.μα και 120 ml και στηθος????γιουβαρλακι θα γινει! affraid

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
desT έγραψε:
sofouli έγραψε:καλημερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ειναι καμια εδω??????????????

Αχούούού!!!! Κούκλα γλυκιά! Τι υπέροχη φωτό! Και τι μοντέλο!!!!!
Σοφία είναι γλύκα!

Κορίτσια, πριν λίγο με πήραν από τον ΟΑΕΔ και μου είπαν ότι θα πάρω το συμπληρωματικό επίδομα μητρότητας 1100 Ευρώ !!!!!!!!!!!!! Δεν είναι τέλειο;;;
Και το λεγε το ζώδιο μου, "ενίσχυση στα οικονομικά" και έλεγα: "τι μλκες λένε; Από που ως που οικονομικά, αφού δε δουλεύω." Η πλάκα είναι ότι δεν πιστεύω στα ζώδια και συνήθως δεν τα διαβάζω. Απλά έτυχε να πάρω το "mommy" το περιοδικό και το διάβασα.

Δεσποινακι σε καλη μερια!!!
ανεργη εισαι?και αν ναι ποσα χρονια??
γιατι εγω ειμαι απο το 09 χωρις ενσημα ενδιαμεσα κ η Ινα μου ειχε πει οτι δεν δικαιουμε τπτ εχει αλλαξει κατι??

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα μανούλες - εγκυούλες!

Σοφάκι όντως είναι πολύ όμορφη η κόρη σου, φτου φτου φτου!

Βικάκο μου λες και σε γ@μ@γ@νε 40 αράπηδες;;;; χαχαχαχα! εδώ με τον ένα και θα υποφέρουμε μετά από τόσο καιρό ΌΤΑΝ έρθει εκείνη η ώρα, ακούς εκεί 40!

Εύη μου, Χαρά μου, Ίνα μου φιλάρες!!

Μαράκι κι εμένα μου πέρασε απο το μυαλό ότι γεννάς! Πολλά περαστικά βρε αγάπη μου..

Εμάκο έγινε ενός μήνα ο γαμπρός μας!! ολόκληρο παιδάκι!!***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 9 654316 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 9 654316

Δεσποινάκι! Τα φώτα σου! Τί χαρτιά έκανες για το συμπληρωματικό; Γιατί τα διαβάσαμε με την Ίνα στο σάιτ αλλά πήγε η Ίνα από εκεί και μου είπε ότι άλλαξαν..Σίγουρα θέλουν τα χαρτιά του ΙΚΑ από τα επιδόματα κύησης και λοχείας με τα ποσά που πήραμε, τί άλλο; ααα! και επίσης, πότε μπορούμε να τα καταθέσουμε; πρέπει να περάσουν πρώτα οι 63 μέρες μετά τον τοκετό που επιδοτεί το ΙΚΑ;

Εγώ έχω την μπέμπα από το πρωί μες στην γκρίνια, περιμένω να έρθει ο Μάνος από τη δουλειά για να πάμε στης πεθεράς να φάμε. Ελπίζω η βόλτα με το αυτοκίνητο να την ηρεμήσει, συνήθως πέφτει ξερή στο καθισματάκι!

Φιλιά προς το παρόν!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σοφακιιιι μουυυυυυ... τι ομορφια ειναι αυτη!!!! κουκλαααααα!!!!

Φωτεινη το διαβασα το πρωι αλλα ημουν απο τον υπνο κ δεν το καταλαβα καλα!! ac/dc??? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy για το μωρο σου: http://www.rockworldeast.com/store/ACDC_Baby_Clothes_ACDC_Rocks


κ εμεις Τινακι μου γκρινια εχουμε σημερα...

πρεπει να παω κ εγω στον οαεδ αν κ δεν νομιζω να μου δωσει κατι... αλλα δεν εχω το χαρτι της λοχειας το εστειλα στην δουλεια κ δεν μου το εδωσαν πισω Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 9 417472 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 9 417472 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 9 417472

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τινη μου ξαναπηγα και περιμενω να βρεθουμε να τα πουμε απο κοντα ... αλλα να ξερεις οτι τα χαρτια που πρεπει να σου φτιαξει ο εργοδοτης πρεπει να πας να τα παρεις απο εκει ...

ΤΗΣ ΖΗΤΗΣΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΝΑ ΠΑΣ ΛΕΕΙ Η ΙΔΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΟΝΤΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ... ΜΙΑ ΧΑΖΗ ΠΟΥ ΕΒΑΖΕ ΤΑ ΒΥΖΙΑ ΤΗΣ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΗΣ ...ΕΛΕΟΣ

ΤΟ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ ΤΟ ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΩΡΑ ...ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕΣ ... ΤΟ ΕΞΑΜΗΝΟ ΑΦΟΥ ΛΗΞΕΙ Η ΛΟΧΕΙΑ ΚΑΙ Η ΕΤΗΣΙΑ ΑΔΕΙΑ ΣΟΥ ...

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΝΤΑΡ ΟΤΙ ΔΙΚΑΙΟΥΣΑΙ ...ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΤΑ ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΝ ΔΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 15ΝΘΗΜΕΡΟ ΛΕΦΤΑ ΣΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΛΩΣ ΗΔΑΛΛΩΣ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΥΜΑΙ ...ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ ...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις