Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
150 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 150 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρακι κ εγω ειμαι καπως βεβαια απο ορεξη οση ειχα αλλα σημερα εχω μια αναγουλα κ εχω πρηστει πολυ χερια-ποδια κ προσωπο!!

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να σας ζήσει Ελευθερία! Πάντα καλότυχο να είναι και υπομονή στην ανατροφή του σας εύχομαι!

Εγώ πάντως κορίτσια το μεγάλο έρωτα τον παντρεύτηκα κόντρα σε όλες τις ρήσεις. Όταν πρωτοξεκίνησε η σχέση μας πριν 16 και κάτι χρόνια, περπατούσα και παραμιλούσα ..."δεν το πιστεύω ότι είμαστε μαζί, δεν το πιστεύω..." Ήταν το απωθημένο μου και στο τέλος καταλήξαμε μαζί.

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Άννα μια από τα ίδια σχετικά με τον πονοκέφαλο εγώ νομίζω ότι είναι από την αυπνία!!1
Μαρία είναι λογικό να γκρινιάζεις, όπως και συ Χαρά να αισθάνεσαι βαριά...έχετε φτάσει στο τέλος...σύντομα όμως θα έχετε τα μωράια σας!!1
Αχ κορίτσια ας είναι καλή η μπέμπα σήμερα γιατί θα είμαι μόνη μου και δεν ξέρω πως θα την παλέψω από την κούραση.....ώρες ώρες νομίζω θα κοιμηθώ και δεν θα το ακούω!

lizaG

lizaG
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλοριζικο κορίτσια εύχομαι να γεννήσετε όλες σύντομα. Το θέμα του θηλασμου πονεμένη ιστορία. Εγω στο πρώτο δεν θηλασα καθόλου γιατί είχα πολλα θέματα με την υγεία μου και πετρωσε το στήθος μου. Αυτη τη φορα ήμουν πολυ πιο άνετη και πιο αποφασισμένη και σε πολυ καλύτερη ψηχολογικη κατάσταση και έτσι θηλαζω αποκλειστικά . Βέβαια αν δεν προλάβει το στήθος μου να γεμίσει δίνω και λίγο συμπλήρωμα αλλα αυτο συμβαίνει σπανεια. Πάντως θέλω να πω σε όλες ότι ο θηλασμος θέλει υπομονη και δεν έχει προγράμμα ούτε ωράριο και δυστηχως δεν μπορει να το κάνει ο μπαμπάς και έτσι κάθε βράδυ πρέπει να σηκώνεται μόνο η ΜΑΜΑ α και τοτελευταιο είναι τρελή οικονομία οπότε εύχομαι να μπορέσω να θηλασω όσο πιο πολυ μπορω και αυτο εύχομαι και σε εσας

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λίζακι σωστά τα γραφεις για το θηλασμο... θελει υπομονη και επιμονή!

Εν το μεταξυ άσχετο αλλα απο τα δειγματα που μου δωσαν στο μαιευτηριο τωρα τελειώνουν οι πανες.. μου εφεραν 3 κουτια πάνες, σαπουνάκια, μαντηλάκια, σερβιετες κλπ.. χαμος! Ακομα δεν εχω αγορασει αφρολουτρα και τετοια και τη βγαζω με τα δειγματα.. δεν εχω αποφασισει ποια μαρκα μου αρεσει πιο πολυ... εσεις τι καλλυντικά πήρατε?

http://www.creativebeez.gr

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ακριβως λιζα οπως τα λες.
ναι βρε δεσποινα 83 αντε να μου φυγει και η αγωνια της γεννας να δω το παιδακι μου και μετα θα ηρεμησω.

μπραβω δεσποινα πολυ σπανιο να παντρευτεις την καψουρα σου και μακαρι να ειστε παντα ετσι. χαρα μαλλον αυτα που εχουμε ειναι σημαδια οτι κοντευουμε και δεν ξερω ενω ημουν ολο παραπονα σε αυτην την εγκυμοσυνη γιατι η πρωτη ηταν τελεια θα μου λειψει παρα πολυ και η κοιλιτσα μου και το συναισθημα αυτο

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ εγω ακουγωντας τα αλλα κοριτσια που λεγαν οτι τους λειπει η κοιλιτσα τους προσπαθω να την χαρω οσο μπορω αλλα εχει μεγαλωσει πολυ οπως και η μπουμπου μεσα κ με δυσκολευει πολυ!

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marianthi_m έγραψε:Λίζακι σωστά τα γραφεις για το θηλασμο... θελει υπομονη και επιμονή!

Εν το μεταξυ άσχετο αλλα απο τα δειγματα που μου δωσαν στο μαιευτηριο τωρα τελειώνουν οι πανες.. μου εφεραν 3 κουτια πάνες, σαπουνάκια, μαντηλάκια, σερβιετες κλπ.. χαμος! Ακομα δεν εχω αγορασει αφρολουτρα και τετοια και τη βγαζω με τα δειγματα.. δεν εχω αποφασισει ποια μαρκα μου αρεσει πιο πολυ... εσεις τι καλλυντικά πήρατε?

μαριανθάκο μου εγώ της έχω της frezyderm σαμπουάν και κρέμα σώματος και το top to toe της τζονσον αφρόλουτρο..μυρίζουν όλα τέλεια!
καλησπέρα και στα υπόλοιπα κοριτσάκια μου!
χαρουλάκι μου δεν πας να γεννήσεις λεω εγώ που μας έχεις τσακίσει με τις συνταγές που βγάζεις στην φόρα??τι ειναι πάλι αυτό που μου έκανες??όσα κιλά δεν πήρα στην εγκυμοσύνη θα τα πάρω τώρα και ποιος τον ακούει τον γιωργο??

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κοριτσια !!!

καλοριζικο να ειναι και αυτο το θεματακι !!!

με το καλο να γεννησετε και οι υπολοιπες !!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xara64 έγραψε:κ εγω ακουγωντας τα αλλα κοριτσια που λεγαν οτι τους λειπει η κοιλιτσα τους προσπαθω να την χαρω οσο μπορω αλλα εχει μεγαλωσει πολυ οπως και η μπουμπου μεσα κ με δυσκολευει πολυ!

ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ !!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φωτεινακο τι να κανω καλε τουλαχιστον ειναι λιγο πιο ελαφριες γιατιεχουν λαδι κ 2 αυγουλακια!!

Ινακο δεν σου λειπει η κοιλιτσα εεε??? Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz μαλλον ουτε κ εμενα!!

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ούτε εμένα μου λείπει..ίσα ίσα που συγχίζομαι που δεν είναι ακόμα flat!θελω ακόμα μέρες για το σαράντησμα για να πάω στον γιατρό και να πάρω το οκ για να ξεκινήσω γυμναστήριο πάλι και τα πάιρνω ακόμα περισσοτερο!στον γιο μου είχε φύγει πιο γρήγορα! Twisted Evil Twisted Evil
βρε χαρουλάκι μου εχουν λαδι και 2 αυγα αλλα εχουν και θερμίδες γαμώτο μου κι εγώ δεν μπορώ να αντισταθώ στην σοκολάτα καθόλου λεμε!να βάζεις συνταγες χωρίς σοκολάτα...θυμάσαι που σας έλεγα συνταγη για μιλφειγ??το εφτιαξα 1 φορά και τα μάφινς 15 ...σου λέει κατι αυτό??? pig pig

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
foteini35 έγραψε:ούτε εμένα μου λείπει..ίσα ίσα που συγχίζομαι που δεν είναι ακόμα flat!θελω ακόμα μέρες για το σαράντησμα για να πάω στον γιατρό και να πάρω το οκ για να ξεκινήσω γυμναστήριο πάλι και τα πάιρνω ακόμα περισσοτερο!στον γιο μου είχε φύγει πιο γρήγορα! Twisted Evil Twisted Evil
βρε χαρουλάκι μου εχουν λαδι και 2 αυγα αλλα εχουν και θερμίδες γαμώτο μου κι εγώ δεν μπορώ να αντισταθώ στην σοκολάτα καθόλου λεμε!να βάζεις συνταγες χωρίς σοκολάτα...θυμάσαι που σας έλεγα συνταγη για μιλφειγ??το εφτιαξα 1 φορά και τα μάφινς 15 ...σου λέει κατι αυτό??? pig pig

χαχαχαχα κ εγω της σοκολατας ειμαι κοριτσακι μου,ενταξει στο αλλο θεματακι δεν θα βαζουμε συνταγες....μονο διαιτες!!!αχαχαχ

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ βρε Χαρα τι μου κανες με το κεικ. Το φάγαμε κ σχεδόν τελείωσε κιόλας.μαζι με τα πεθερικά μου.. Έμεινε λιγότερο απο μισο. Αύριο θα κερασω κ την αδελφή μου που θα έρθει.. Μιαμ μιαμ...
Κ ΤΏΡΑ που λέμε πεθερικά, η πεθερά μου το σηκώνει συνέχεια το μωρο κ ας κοιμάται. Καταλαβαίνω την λαχτάρα της, αλλα θα μου τον μάθει στα χέρια κ μετα τι θα κάνω; Η μάλλον τι θα κανει, γιατί μετα τα Χριστούγεννα θα τα κρατάει εκείνη..

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αννουλα μου ποτε το εκανες εσυ?σημερα???
ε αμα ειναι να τα κραταει αυτη αστην να τον σηκωνει!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια καλησπέρα! Μόλις γύρισα από το μαιευτήριο, πήγα να δω το Στελλάκι μας και το Βαγγελάκη! Καλέ πιο ξανθό μωρό δεν υπάρχει! Γαλανομάτης, κούκλός, ήσυχος! Η Στέλλα μας είναι μια χαρά, είναι ακόμη πρώτη μέρα και λίγο τραβάνε τα ράμματα..Θηλάζει από χθες αποκλειστικά, το'χει, το'χει, δεν καταλαβαίνει τίποτα! Πολύ χάρηκα, αύριο θα έρθει και η Ίνα μας και θα ξαναπάω μαζίτης! Έχετε τα φιλιά της όλες! Παρασκευή θα βγει από το μαιευτήριο, λογικά θα μπει να μας πει νεότερα..

Aπό την Κυριακή δεν είχαμε νέα..λογικά γέννησε...Πηνελόπη, Χριστινάκι, Ελευθερία μου τα φιλιά μου νέες μανούλες, μου λείψατε ήδη!

Πάω λίγο να ηρεμήσω γιατί με έχει πιάσει ένας τρομερός πονοκέφαλος και λογικά θα τα ξαναπούμε αργότερα!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι χαρά μου το έφτιαξα μόλις μου έδωσες την συνταγή.. Δεν υπάρχει, είναι τέλειο!!!! Δεν έχω φάει καλυτερο'!!!! Μουρλια!!

Τινη μου, τι όμορφα νέα!! Να της δώσεις κ ΕΣΥ πολλα φιλία!!! Την σκεφτόμαστε όλες!!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν υπηρχε περιπτωση να μην εβγαζε αλλο ενα κουκλακι το Στελλακι μας!!

Αννουλα μου ειναι θεικο αυτο το κεικ!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
...



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Tini13 στις Τετ Οκτ 17, 2012 12:22 pm, 1 φορά

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!!!τι μου κάνετε;
Εγώ είμαι λίγο κομμάτια!τ πήραν την μπουμπού και λέω να ξεκουραστώ λίγο!δεν έχω κουράγιο να γράψω την ιστορία τοκετού μου!θα σας την πω άλλη φορά!!!!!
Εσείς τι κάνετε;;;;

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελευθερία μου!! ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 2 654316 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 2 654316 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 2 654316 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 2 654316 καλώς τη δέχτηκες την κούκλα σου κοριτσάρα μου!! να ξεκουραστείς και μας τη λες την ιστορία σου όταν είσαι καλύτερα!η μπεμπούλα ήσυχη είναι; θηλάζεις;

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια εσάς που έχουν δυσκοιλιότητα τα μωράκια σας μέχρι να κάνουν κακάκια κλαίνε ασταμάτητα και αν ναι τι κάνετε??? Η μπέμπα έχει να κάνει από χτες ενώ γενικά δεν έχει πρόβλημα....σήμερα κάθε φορά που είναι να αεριστεί τσιρίζει, κλαίει και την πιάνει το παράπονο....με τα χίλια ζόρια την κοίμισα και τώρα τρέμω μην ξυπνήσει γιατί είμαι και μόνη μου... ¨Εχω απελπιστεί, έχει και την ιωση που την ταλαιπωρεί.... Sad Sad Sad

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Despoina83 έγραψε:Κορίτσια εσάς που έχουν δυσκοιλιότητα τα μωράκια σας μέχρι να κάνουν κακάκια κλαίνε ασταμάτητα και αν ναι τι κάνετε??? Η μπέμπα έχει να κάνει από χτες ενώ γενικά δεν έχει πρόβλημα....σήμερα κάθε φορά που είναι να αεριστεί τσιρίζει, κλαίει και την πιάνει το παράπονο....με τα χίλια ζόρια την κοίμισα και τώρα τρέμω μην ξυπνήσει γιατί είμαι και μόνη μου... ¨Εχω απελπιστεί, έχει και την ιωση που την ταλαιπωρεί.... Sad Sad Sad

Εγώ έχω λύση αλλά όχι άμεση, λύνει όμως μια και καλή το πρόβλημα της δυσκοιλιότητας Δεσποινάκι μου..ελαιόλαδο! με μια μπατονετούλα στο κωλάκι της, την άλλη μέρα δεν την προλαβαίνουμε! Στάνταρ 2 φορές τη βδομάδα θα της βάλω και ηρεμήσαμε από τις τσιρίδες, τα αέρια όμως καλά κρατούν! Βάλτης λίγο, δεν έχεις να χάσεις τίποτα..εμένα μου το είπε ο παιδίατρος.

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τίνι μου θα το δοκιμάσω και αυτό αν τα καταφέρω γιατί όταν κλαίει έτσι δεν μπορώ ούτε να την αλλαξω με το που την αφησω απο ταχερια μου κοκκινιζει απο το κλαμα και κλαιει χωρίς φωνή και την παιρνω κατευθειαν ξανα αγκαλια....ΞΥΠΝΗΣΕ!!!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Despoina83 έγραψε:Τίνι μου θα το δοκιμάσω και αυτό αν τα καταφέρω γιατί όταν κλαίει έτσι δεν μπορώ ούτε να την αλλαξω με το που την αφησω απο ταχερια μου κοκκινιζει απο το κλαμα και κλαιει χωρίς φωνή και την παιρνω κατευθειαν ξανα αγκαλια....ΞΥΠΝΗΣΕ!!!!

Σε καταλαβαίνω καλή μου, μόνη σου με ένα μωρό να κλαίει και να μην μπορείς να βοηθήσεις είναι μεγάλο μανίκι..κουράγιο μανούλα! πάντως δοκίμασέ το και θα με θυμηθείς! δεν θα προλαβαίνετε τις πάνες! και θα ηρεμήσει το μπεμπάκι αμέσως!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις