Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
129 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 129 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

mimaaa88


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεια σας κοριτσακια.σας εχασα.εχασα τις αλλες σελιδες Sad Sad Sad .ειμαι πολυ χαρουμενη σημερα ηρθε κ το καροτσι της μπεμπουλας μ *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 2 654316 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 2 654316 ...κ αυριο θα βγω στν αγορα να παρω κ μερικα φανελακια κ τετοια... Laughing Laughing Laughing

mimaaa88


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
doritaki έγραψε:Κοριτσια μου φευγω να μην αργησω στο γιατρουλη!Αντε να δουμε ποσο μεγαλωσε η μπεμπα!Γυρω στο 1-1,1 κιλο πρεπει να ειναι.Θα παω κ για καφεδακι μετα οποτε θα τα πουμε βραδακι αν εισαστε εδω. *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 2 531909

καλα αποτελεσματα doritaki.περιμενουμε νεα σου Laughing Laughing

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mimaaa88 έγραψε:γεια σας κοριτσακια.σας εχασα.εχασα τις αλλες σελιδες Sad Sad Sad .ειμαι πολυ χαρουμενη σημερα ηρθε κ το καροτσι της μπεμπουλας μ *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 2 654316 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 2 654316 ...κ αυριο θα βγω στν αγορα να παρω κ μερικα φανελακια κ τετοια... Laughing Laughing Laughing
καλοριζικο κοριτσι ποιο πηρες???

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΟΡΤΣΟΥΛΙΑ?ΜΑς ΕΧΕΙ ΦΟΒΗΘΕΙ ΤΟ ΕΙΜΑΙ ΜΑΜΑ!ΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΑ ΨΩΝΙΑ ΜΕ ΓΕΙΑ! ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΜΠΡΑΒΟ ΝΑ ΜΑς ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΡΤΣΑΡΑ!!!!ΑΑΑΑΑ!ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΤΕΛΙΚΑ!!! *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 2 654316 ΤΙ Αλλο?α ναι οχι ψωνια τον ιανουαριο ειναι αργα βρε κοριτσακι!!!!και τα καροτσια με γεια!!!

mimaaa88


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
listoudi έγραψε:
mimaaa88 έγραψε:γεια σας κοριτσακια.σας εχασα.εχασα τις αλλες σελιδες Sad Sad Sad .ειμαι πολυ χαρουμενη σημερα ηρθε κ το καροτσι της μπεμπουλας μ *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 2 654316 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 2 654316 ...κ αυριο θα βγω στν αγορα να παρω κ μερικα φανελακια κ τετοια... Laughing Laughing Laughing
καλοριζικο κοριτσι ποιο πηρες???

το graco evo σε κοκκινο.ειναι το πιο ελαφρυ που ειδα...κ μ αρεσε παρα πολυ Sad Sad

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mimaaa88 έγραψε:
listoudi έγραψε:
mimaaa88 έγραψε:γεια σας κοριτσακια.σας εχασα.εχασα τις αλλες σελιδες Sad Sad Sad .ειμαι πολυ χαρουμενη σημερα ηρθε κ το καροτσι της μπεμπουλας μ *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 2 654316 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 2 654316 ...κ αυριο θα βγω στν αγορα να παρω κ μερικα φανελακια κ τετοια... Laughing Laughing Laughing
καλοριζικο κοριτσι ποιο πηρες???

το graco evo σε κοκκινο.ειναι το πιο ελαφρυ που ειδα...κ μ αρεσε παρα πολυ Sad Sad
μπραβο κοριτσι και εγω το δικο μου σε κοκκινο το πηρα.. εγω το πηρα απο τα prenatal...

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσια και στο καινουριο θεμα .....

κοριτσια οσες πατε στο γιατρο , καλα αποτελεσματα να εχετε ...τυχερουλες, θα δειτε τα μωρακια σας παλι ...SmileSmileSmile

και εγω λεω να βγω καμια βολτα στα μαγαζια να παρω ιδεα απο τιμες ...

vicioami

vicioami
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κ εγω απο τα πρεναταλ το πηρα. Κ επειδη μαζευεις ποντους στη καρτα τους μαλλον απο εκει θα παρω κ τον αποστηρωτη, θερμαντηρα, μπιμπερο κλπ κλπ για να παρω δωραααααακιιιιι!

Θα πω κατι ασχετο βεβαια τωρα αλλα θα σκασω. Ποσο μικροψυχος μπορει να ειναι ενας ανθρωπος. Ποσο που@@@@α στη ψυχη μπορει να ειναι μια γυναικα; Εχω παθει σοκ!
Για να καταλαβαιτε θα τα πω πολυ συντομα.
Η μαμα μου πεθανε πριν 2,5 χρονια. Απο τοτε οι αφερφες της αρχισαν πολεμο στον πατερα μου. Με παρα πολλες συγκρουσεις. Εγω ημουν αραββωνιασμενη. 20 μηνες μετα αποφασισαμε να παντρευτουμε. Εκτος του οτι αυτες μας ειχαν φαει με την ωρα την καλη μολις ανακοινωσαμε το γαμο στραβωσαν κ σαν να μην υπηρχαν (που το παιζαν δευτερες μαναδες μου, μη φτυσω). Δε βοηθησαν πουθενα. Ουτε οταν ντυνομουν νυφη εμφανιστηκαν γιατι ηταν στο πατρικο μου κ ως εκ τουτου κ ο πατερας μου (η δικαιολογια ηταν δε τις καλεσα). Μετα απο πολλα δε τους ξαναμολησα κ εκεινες το ιδιο κατηγοροντας με παντου. Εγω πουθενα τιποτα. Κ το αποκορυφωμα; Μαθαν οτι ειμαι εγκυος κ ουτε ενα με το καλο. Μου γυρνανε τα μουτρα. Κ τωρα την ακουσα που της λεγαν της μιας μη το τραβανε τοσο και αυτη με μια κακια.... Οχι οχι δεν υπαρχει περιπτωση.
Ημουν τοσο χαρουμενη. Μου το χαλασαν.

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κορίτσια!!! Ήρθα για λίγο να δω τι κανετε. Περιμένω παρεούλα. Θα κανω και μια καινουρια φιλή σημερα είναι 3 χρονων και θεέι να πιασε το νινι!

Εμεις εχουμε κανει ερευνα αγορας απο το ιντερνετ κυριως. Εκτος απο καροτσι που πηγαμε και ειδαμε στα Kiddo, και απο μεσα νοεμβρη θα ψωνισουμε. Βεβαια ολο και κατι ψιλιπαιρνω γιατι δεν αντεχω αλλα ενα ενα δε τα χαιρομαι. Ομως δεν εχω αγχωθει κιολας. Ειμαι λιγο στον κοσμο μου.

Χτες ειδα στο αγγλικο σαιτ της marks & spencer οτι εχει φανελακια απλα λευκα κοντομανικα πακετο των 7 μολις 7 λιρες. Θεωρω οτι εχουν καλες ποιοτητες αυτοι και το απογευμα που πηγα βολτα στο cosmos πηγα να τα παρω. Ποσο πιο ακριβα λεω να ειναι, αν α παρω απο δω.... τι ηθελα και ρωτησα...24,95 ευρω. Τι ειναι αυτο τωρα? Φοροι ή αισχροκερδεια? φυσικα και δεν τα πηρα....

mimaaa88


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ποιο πηρες εσυ;ε κοκκινο ουδετερο.Φιλιτσα πως τα πας ε τις φατσουλες;;; *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 2 654316 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 2 654316

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mimaaa88 έγραψε:ποιο πηρες εσυ;ε κοκκινο ουδετερο.Φιλιτσα πως τα πας ε τις φατσουλες;;; *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 2 654316 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 2 654316
*Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 2 654316 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 2 654316 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 2 654316 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 2 654316 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 2 536304 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 2 536304 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 2 536304 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 2 536304 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 2 536304 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 2 893968 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 2 893968 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 2 893968 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 2 893968 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 2 893968 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 2 417472 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 2 417472 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 2 417472 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 2 417472 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 2 417472 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 2 417472 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 2 417472 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 2 417472 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 2 417472 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 2 417472

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βικτώρια απο τέτοιους ανθρώπους οι ευχες περισσεύουν! Αντι να σταθουν στον πατερα σου, του μαυριζουν την ζωή, προσπαθησαν να ριξουν μαυριλα και στον γαμο σου...ε, μετα απο αυτα τις εχεις αναγκη? και να σου ελεγαν με το καλο δεν θα το πιστευαν, οποτε παλι αχρηστο θα ηταν. Αστες και μην ασχολεισαι. Εχεις ανθρωπους που αξιζουν να ασχοληθεις και να στεναχωρηθεις γι'αυτους, ριξε εκει την ενεργεια σου!!!!

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vicioami έγραψε:Κ εγω απο τα πρεναταλ το πηρα. Κ επειδη μαζευεις ποντους στη καρτα τους μαλλον απο εκει θα παρω κ τον αποστηρωτη, θερμαντηρα, μπιμπερο κλπ κλπ για να παρω δωραααααακιιιιι!

Θα πω κατι ασχετο βεβαια τωρα αλλα θα σκασω. Ποσο μικροψυχος μπορει να ειναι ενας ανθρωπος. Ποσο που@@@@α στη ψυχη μπορει να ειναι μια γυναικα; Εχω παθει σοκ!
Για να καταλαβαιτε θα τα πω πολυ συντομα.
Η μαμα μου πεθανε πριν 2,5 χρονια. Απο τοτε οι αφερφες της αρχισαν πολεμο στον πατερα μου. Με παρα πολλες συγκρουσεις. Εγω ημουν αραββωνιασμενη. 20 μηνες μετα αποφασισαμε να παντρευτουμε. Εκτος του οτι αυτες μας ειχαν φαει με την ωρα την καλη μολις ανακοινωσαμε το γαμο στραβωσαν κ σαν να μην υπηρχαν (που το παιζαν δευτερες μαναδες μου, μη φτυσω). Δε βοηθησαν πουθενα. Ουτε οταν ντυνομουν νυφη εμφανιστηκαν γιατι ηταν στο πατρικο μου κ ως εκ τουτου κ ο πατερας μου (η δικαιολογια ηταν δε τις καλεσα). Μετα απο πολλα δε τους ξαναμολησα κ εκεινες το ιδιο κατηγοροντας με παντου. Εγω πουθενα τιποτα. Κ το αποκορυφωμα; Μαθαν οτι ειμαι εγκυος κ ουτε ενα με το καλο. Μου γυρνανε τα μουτρα. Κ τωρα την ακουσα που της λεγαν της μιας μη το τραβανε τοσο και αυτη με μια κακια.... Οχι οχι δεν υπαρχει περιπτωση.
Ημουν τοσο χαρουμενη. Μου το χαλασαν.
κοριτσι μην χαλιεσαι με την καθε μια που βγαζει τα κομπλεξ της απανω σου.. κοιτα να εισαι εσυ καλα και η οικογενεια που εχεις φτιαξει και αν σου γυρναν τα μουτρα μια γυρνα τα εσυ δεκα... αυτες θα χασουν...

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vicioami έγραψε:Κ εγω απο τα πρεναταλ το πηρα. Κ επειδη μαζευεις ποντους στη καρτα τους μαλλον απο εκει θα παρω κ τον αποστηρωτη, θερμαντηρα, μπιμπερο κλπ κλπ για να παρω δωραααααακιιιιι!

Θα πω κατι ασχετο βεβαια τωρα αλλα θα σκασω. Ποσο μικροψυχος μπορει να ειναι ενας ανθρωπος. Ποσο που@@@@α στη ψυχη μπορει να ειναι μια γυναικα; Εχω παθει σοκ!
Για να καταλαβαιτε θα τα πω πολυ συντομα.
Η μαμα μου πεθανε πριν 2,5 χρονια. Απο τοτε οι αφερφες της αρχισαν πολεμο στον πατερα μου. Με παρα πολλες συγκρουσεις. Εγω ημουν αραββωνιασμενη. 20 μηνες μετα αποφασισαμε να παντρευτουμε. Εκτος του οτι αυτες μας ειχαν φαει με την ωρα την καλη μολις ανακοινωσαμε το γαμο στραβωσαν κ σαν να μην υπηρχαν (που το παιζαν δευτερες μαναδες μου, μη φτυσω). Δε βοηθησαν πουθενα. Ουτε οταν ντυνομουν νυφη εμφανιστηκαν γιατι ηταν στο πατρικο μου κ ως εκ τουτου κ ο πατερας μου (η δικαιολογια ηταν δε τις καλεσα). Μετα απο πολλα δε τους ξαναμολησα κ εκεινες το ιδιο κατηγοροντας με παντου. Εγω πουθενα τιποτα. Κ το αποκορυφωμα; Μαθαν οτι ειμαι εγκυος κ ουτε ενα με το καλο. Μου γυρνανε τα μουτρα. Κ τωρα την ακουσα που της λεγαν της μιας μη το τραβανε τοσο και αυτη με μια κακια.... Οχι οχι δεν υπαρχει περιπτωση.
Ημουν τοσο χαρουμενη. Μου το χαλασαν.
εγω κοριτσι μου εχω συναναστραφει με καλους και καλους που εχω στο σοι μου και στο σοι του αντρα μου.παντα κατι γινετε και ξεχναω τις μ@λ@κιες που μου λενε και παντα εγω εχω καλη καρδια για ολους!σημερα εχθες εγινε κατι που μου επιβεβαιωσε αυτο που υποψιαζομουν...το συμπερασμα?απο δω και περα θα κοιταω μονο την οικογενεια μου και τπτ αλλο!μη σκας ο κοσμος προσπαθει να διμηουργει θεματα και να τα ριχνει σε εσενα γιατι ετσι ηρεμει η μ@λ@κια που τον δερνει!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
συγνωμη για το μπενελικιον κοριτσια αλλα η εγω παλαβωσα η καποιοι γυρω μου εχουν προβλημα επικοινωνιας! Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
filitsaki έγραψε:συγνωμη για το μπενελικιον κοριτσια αλλα η εγω παλαβωσα η καποιοι γυρω μου εχουν προβλημα επικοινωνιας! Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad

μπα δε νομιζω οτι παλαβωσες απλα ο κοσμος γενικα νομιζω οτι εχει αρχισει και τα χανει σιγα σιγα...

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια εγω εχω αλλο θεμα με τα πεθερικα μου... ειπαμε μιας και εχουμε κοριτσακι και μενουμε πανω κατω να δωσουμε το ονομα της πεθερας μου στο μωρο.. την πεθερα μου ομως την εχουν βαφτιση γιαννουλα και την φωναζουν αννα ασχετο το ενα με το αλλο ετσι... εμεις επειδη δεν θελαμε να βαφτιστη γιαννουλα ειπαμε να το βαφτισουμε ιωαννα που ειναι το ιδιο και αν θελουν ας την φωναζουμε και γιαννα... το αποτελεσμα.. η πεθερα μου μας ειπε οτι δεν την λενε ιωαννα και αν βγαλουμε το παιδι ετσι να μην λεμε οτι ειναι το δικο της ονομα.. δηλαδη εμεις για ποιον θα το βγαλουμε ιωαννα για το γειτονα.. πειτε μου βρε κοριτσια τι να κανω???

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
listoudi έγραψε:
filitsaki έγραψε:συγνωμη για το μπενελικιον κοριτσια αλλα η εγω παλαβωσα η καποιοι γυρω μου εχουν προβλημα επικοινωνιας! Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad

μπα δε νομιζω οτι παλαβωσες απλα ο κοσμος γενικα νομιζω οτι εχει αρχισει και τα χανει σιγα σιγα...
λες ε?για να μην αισθανομαι ο φταιχτης για ολα!αι στο καλο.βικτωρια χεστους αγαπουλα μου!χαρηκαμε εμεις για το νινι σου-μας!!!!!γιατι της ιντερνετικης μας φιλης το παιδι 2 φορες παιδι μας!!!!! *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 2 417472 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 2 417472 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 2 417472 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 2 417472

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εεεε βγαλτε την Αννα...Ααααα δεν μπορω με αυτο το θεμα..Δεν φτανει που θελετε να βαλετε το ονομα της εχει και παραπονο... *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 2 654655 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 2 654655
Παντως Βικτωρια εγω ξερω οτι οι αγνωστοι χαρηκαν πιο πολυ για το μωρο απ τους συγγενεις..Αυτοι μαλιστα ειναι αναγκασμενοι να παρου πιο ακριβο δωρο...Αντε τωρα μην τα θυμηθω και νευριασω..και τα εχω και ευκολα τα νευρα τελευταια

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
listoudi έγραψε:κοριτσια εγω εχω αλλο θεμα με τα πεθερικα μου... ειπαμε μιας και εχουμε κοριτσακι και μενουμε πανω κατω να δωσουμε το ονομα της πεθερας μου στο μωρο.. την πεθερα μου ομως την εχουν βαφτιση γιαννουλα και την φωναζουν αννα ασχετο το ενα με το αλλο ετσι... εμεις επειδη δεν θελαμε να βαφτιστη γιαννουλα ειπαμε να το βαφτισουμε ιωαννα που ειναι το ιδιο και αν θελουν ας την φωναζουμε και γιαννα... το αποτελεσμα.. η πεθερα μου μας ειπε οτι δεν την λενε ιωαννα και αν βγαλουμε το παιδι ετσι να μην λεμε οτι ειναι το δικο της ονομα.. δηλαδη εμεις για ποιον θα το βγαλουμε ιωαννα για το γειτονα.. πειτε μου βρε κοριτσια τι να κανω???
συγνωμη αλλα το ιωαννα ειναι το ονομα.το γιαννουλα ειναι υποκοριστικο.υπαρχει αγια γιαννουλα?μα τον παπα να ρωτησεις δε θα το δεχτει.θα δω ενα βιβλιο που εχει ο σταθης με τους αγιους και τα ονοματα και θα σου πω.

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λοιπον αγια γιαννουλα δεν υπαρχει επομενως δενθα το δεχτει ο παπας την ωρα της βαφτισης.εμενα οταν με βγαλαν ετσι δεν δεχτηκαν το φιλιππα που ηταν αγια και με εβγαλαν φιλιτσα απο τον αγιο φιλιππο και εμαθα οτι το ονομα μου εειναι λαθος.δεν υπαρχει αγια φιλιτσα επομενως δεν υπαρχει αυτοτελες σαν ονομα.τριανταφυλια ναι.γαριφαλια ναι.φιλιτσα οχι...ρωτα εναν παπα και θα δεις!

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
filitsaki έγραψε:
listoudi έγραψε:κοριτσια εγω εχω αλλο θεμα με τα πεθερικα μου... ειπαμε μιας και εχουμε κοριτσακι και μενουμε πανω κατω να δωσουμε το ονομα της πεθερας μου στο μωρο.. την πεθερα μου ομως την εχουν βαφτιση γιαννουλα και την φωναζουν αννα ασχετο το ενα με το αλλο ετσι... εμεις επειδη δεν θελαμε να βαφτιστη γιαννουλα ειπαμε να το βαφτισουμε ιωαννα που ειναι το ιδιο και αν θελουν ας την φωναζουμε και γιαννα... το αποτελεσμα.. η πεθερα μου μας ειπε οτι δεν την λενε ιωαννα και αν βγαλουμε το παιδι ετσι να μην λεμε οτι ειναι το δικο της ονομα.. δηλαδη εμεις για ποιον θα το βγαλουμε ιωαννα για το γειτονα.. πειτε μου βρε κοριτσια τι να κανω???
συγνωμη αλλα το ιωαννα ειναι το ονομα.το γιαννουλα ειναι υποκοριστικο.υπαρχει αγια γιαννουλα?μα τον παπα να ρωτησεις δε θα το δεχτει.θα δω ενα βιβλιο που εχει ο σταθης με τους αγιους και τα ονοματα και θα σου πω.
εγω το ξερω αλλα ελα που αυτη στραβωσε.. εγω περιμενα να χαρει και καταληξαμε να μαλωνουν με τον αντρα μου και να μη του μιλανε για 2 μερες... εμεις παντως το συζητησαμε με τον αντρα μου και αποφασισαμε να το πουμε ιωαννα τωρα αν στραβωσουν και δε μας μιλανε δικο τους θεμα και θα λεω οτι ειναι και τις πεθερας μου.. αυτη ας λεει οτι θελει.. οσο για το αννα επειδη και εγω το σκεφτικα παλι δεν ειναι το ονομα της και δε θα γιορταζουν και μαζι.. αλλο προβλημα εκει..

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυτο μου φαινεται αχαριστια αλλα τελος παντων...

vicioami

vicioami
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Το ξερω. Δεν ασχολουμαστε. Εδω κ 9 μηνες απο το γαμο δεν ασχολουμαστε. Απλα τωρα την ειδα που παλι μας εθαβε στη γειτονια. Οπως ειπες Σοφια οι ξενοι εχουν χαρει κ ειναι μεσα στο σπιτι μας ολη μερα. Κ οχι οι συγγενεις. (Στο τραπεζι του γαμου μου δεν ηρθαν γιατι αυτες ειχαν πενθος για τη μητερα μου. Τραγικο ετσι; Μαλλον πενθουν ακομη). Συγγνωμη για την εκφραση αλλα σε ολους τους μικροψυχους εχω να πω σκ@@α στα μουτρα τους. Δε κοιταει ο καθενας το σπιτι του. Τους αλλους ξερει να κρινει.

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vicioami έγραψε:Το ξερω. Δεν ασχολουμαστε. Εδω κ 9 μηνες απο το γαμο δεν ασχολουμαστε. Απλα τωρα την ειδα που παλι μας εθαβε στη γειτονια. Οπως ειπες Σοφια οι ξενοι εχουν χαρει κ ειναι μεσα στο σπιτι μας ολη μερα. Κ οχι οι συγγενεις. (Στο τραπεζι του γαμου μου δεν ηρθαν γιατι αυτες ειχαν πενθος για τη μητερα μου. Τραγικο ετσι; Μαλλον πενθουν ακομη). Συγγνωμη για την εκφραση αλλα σε ολους τους μικροψυχους εχω να πω σκ@@α στα μουτρα τους. Δε κοιταει ο καθενας το σπιτι του. Τους αλλους ξερει να κρινει.
καλα ειναι δυνατον να μην ερθουν στο τραπεζι εχοντας αυτη τη δικαιολογια και να στο λενε κιολας.. δηλαδη αν αυτες πενθουσαν εσυ τι επρεπε να κανεις που εχασες την μαμα σου... ε δε παει καλα ο κοσμος...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις