Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
566 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 566 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 40]

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ.

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χαχαχαχαχα Φιλλίτσα στα λόγια μου έρχεσαι!!!

(να σε ρωτησω ρε κοπελια, το ονομα σου ειναι με 2 ή με 1 λαμδα? Το γραφω και με τους 2 τροπους τοσο καιρο και δεν με διορθωνεις!!!!!!!!)

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:Χαχαχαχαχα Φιλλίτσα στα λόγια μου έρχεσαι!!!

(να σε ρωτησω ρε κοπελια, το ονομα σου ειναι με 2 ή με 1 λαμδα? Το γραφω και με τους 2 τροπους τοσο καιρο και δεν με διορθωνεις!!!!!!!!)
ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΟΠΕΛΙΑ!!!!ΜΕ ΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΟ ΠΩ!ΔΙΑΒΑΖΩ ΜΕ ΚΕΚΤΙΜΕΝΗ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΣΥΛΑΜΒΑΝΩ ΑΥΤΑ!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
filitsaki έγραψε:ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ.

Τι να γίνει.. άμα σου πω ότι νύσταξα πάλι θα με πιστέψεις;;
Αφού τσακίσαμε την κατσαρόλα με το φακόρυζο...
Βρέχει κιόλας και ειναί τέλεια!!
Λέω να πλέξω καμιά γραμμή γιατί η κουβέρτα είναι τεράστια..
Χαζεύω και λίγο στο ίντερνετ για μωρουδιακά διάφορα.. Θέλω να παραγγείλω το μαξιλάρι θηλασμού και τους ρώτησα αν στέλνουν Κύπρο, οπότε περιμένω απάντηση.. το χρειάζομαι επειγόντως για τον ύπνο!! Φαντάσου άμα είμαι και άνετη με το μαξιλάρι πόσο θα κοιμάμαι!! Smile
Αχ πόσο χαίρομαι που περασε η φάση αϋπνία!!
Εσείς τι κάνετε;

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ζωάκι έγραψε:
filitsaki έγραψε:
discordia έγραψε:όταν βγαίνω έξω είμαι κάπως έτσι



Και μέτα όταν γυρνάω σπίτι το αγόρι μου είναι η Βλαχοπούλου....
ΑΙ ΝΑ ΧΑΘΕΙς ΜΕ ΕΚΑΝΕς ΚΑΙ ΓΕΛΑΣΑ!!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

Όλα τα λεφτά!!!
χαχαχαχα... με εκανες και ξεκαρδιστικα μεσημεριατικα... οι καλυτερες φασεις... *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 28 536304

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζωάκι έγραψε:
filitsaki έγραψε:ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ.

Τι να γίνει.. άμα σου πω ότι νύσταξα πάλι θα με πιστέψεις;;
Αφού τσακίσαμε την κατσαρόλα με το φακόρυζο...
Βρέχει κιόλας και ειναί τέλεια!!
Λέω να πλέξω καμιά γραμμή γιατί η κουβέρτα είναι τεράστια..
Χαζεύω και λίγο στο ίντερνετ για μωρουδιακά διάφορα.. Θέλω να παραγγείλω το μαξιλάρι θηλασμού και τους ρώτησα αν στέλνουν Κύπρο, οπότε περιμένω απάντηση.. το χρειάζομαι επειγόντως για τον ύπνο!! Φαντάσου άμα είμαι και άνετη με το μαξιλάρι πόσο θα κοιμάμαι!! Smile
Αχ πόσο χαίρομαι που περασε η φάση αϋπνία!!
Εσείς τι κάνετε;
ΠΛΕΝΟΥΜΕ!!!!!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ζωή να ήξερες πόσο σε ζηλεύω!!!!Κι εγώ θέλω να κοιμάμαι πάλι όπως παλιά. Για μένα και τα αδέρφια μου όλοι λένε οτι έχουμε το γονίδιο της μοσχαρίνης στον ύπνο...και σεισμός να γίνεται, εμείς ΔΕΝ ΞΥΠΝΑΜΕ!!! Και τώρα τον υπνο μόνο τον ακούω!!!

Τελειωσε και ο αρακας και περιμένω το παλικαρι μου!!!

Φιλιτσα, τώρα που ξέρω και πως γραφεσαι χιχι, λέω να παω να βαλω το παλτο στο πλυντηριο...να το τολμησω ειπες ε?

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
discordia έγραψε:Ζωή να ήξερες πόσο σε ζηλεύω!!!!Κι εγώ θέλω να κοιμάμαι πάλι όπως παλιά. Για μένα και τα αδέρφια μου όλοι λένε οτι έχουμε το γονίδιο της μοσχαρίνης στον ύπνο...και σεισμός να γίνεται, εμείς ΔΕΝ ΞΥΠΝΑΜΕ!!! Και τώρα τον υπνο μόνο τον ακούω!!!

Τελειωσε και ο αρακας και περιμένω το παλικαρι μου!!!

Φιλιτσα, τώρα που ξέρω και πως γραφεσαι χιχι, λέω να παω να βαλω το παλτο στο πλυντηριο...να το τολμησω ειπες ε?

γιατι δεν το πλενεις στο χερι σε μια λεκανιτσα να εισαι σιγουρη..

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
discordia έγραψε:Ζωή να ήξερες πόσο σε ζηλεύω!!!!Κι εγώ θέλω να κοιμάμαι πάλι όπως παλιά. Για μένα και τα αδέρφια μου όλοι λένε οτι έχουμε το γονίδιο της μοσχαρίνης στον ύπνο...και σεισμός να γίνεται, εμείς ΔΕΝ ΞΥΠΝΑΜΕ!!! Και τώρα τον υπνο μόνο τον ακούω!!!

Τελειωσε και ο αρακας και περιμένω το παλικαρι μου!!!

Φιλιτσα, τώρα που ξέρω και πως γραφεσαι χιχι, λέω να παω να βαλω το παλτο στο πλυντηριο...να το τολμησω ειπες ε?

Σου εύχομαι να επιστρέψει η μοσχαρίνη! Smile
Εγώ δε θα το βαζα στο πλυντήριο!! ούτε στους 30 ούτε στο κρύο για τον πολύ απλό λόγο ότι μετά δεν ξέρω αν θα στρώσει στο σίδερο!!! εκτός αν δεν το στύψεις!!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η συνδεση μου ειναι για τα αναθεμα..... *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 28 679259 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 28 679259 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 28 679259
Αααααα ζωη με τον ιδιο τροπο σιδερωνουμε!!!!!!!!!!!χαχαχχαχα μονο κανενα πουκαμισο η κατι τραγικα τσαλακωμενο σιδερωνω..Τα δικα μου σε καμια περιπτωση *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 28 893968 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 28 893968
Τελειωσα σχεδον τον βασιλια βατραχουλη

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
listoudi έγραψε:

γιατι δεν το πλενεις στο χερι σε μια λεκανιτσα να εισαι σιγουρη..[/quote]

Κι εγώ αυτό θα σου έλεγα, αλλά πάλι θα πρέπει να έχεις κάπου να το απλώσεις γιατί θα στάζει για ώρες! και να είναι καλός ο καιρός!
Wink

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sofki έγραψε:Η συνδεση μου ειναι για τα αναθεμα..... *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 28 679259 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 28 679259 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 28 679259
Αααααα ζωη με τον ιδιο τροπο σιδερωνουμε!!!!!!!!!!!χαχαχχαχα μονο κανενα πουκαμισο η κατι τραγικα τσαλακωμενο σιδερωνω..Τα δικα μου σε καμια περιπτωση *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 28 893968 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 28 893968
Τελειωσα σχεδον τον βασιλια βατραχουλη

Είσαι γρήγορη κεντήστρα!!
Πολύ χαίρομαι που δεν είμαι μόνη στο θέμα σιδέρωμα! Smile

Έχω ζαλιστεί με τα μωρουδιακα!! Έλεος!! χιλιάδες πράγματα έχει!
θα μπω σε ένα με οικολογικά να τα πάρω όλα από κει να μην μπαίνω σε διλήμματα... τριλήμματα... ... ... δεκαλήμματα!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ααααααααααα εμεις δεν εχουμε λεφτα για ρουχα...μονο σαλιαρα θα του φοραω...ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ....
Τωρα ειδα οτι οι σαλιαρες ειναι ιταλικες και η μια η μεγαλη ειναι μαρκα λε τσιτσιολινα...Ιδια με τα μουτρα μου θα την κανω την κορη μου Shocked Shocked χαχαχαχαχ

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τσιτσιολινα????!!!! Αχαχαχχαχαχα!!!
Είναι τρελοί αυτοί οι Ρωμαιοι!!!(Σας ειπα οτι με τις πυζαμες μου μοιαζω με τον Οβελιξ???)

Ζωή κι εγω τα έχω αυτά τα διλημματα!!!
Επίσης έχω και νευρα με το παλικαρι μου που οποτε του δειχνω κατι ροζ, ξινιζεται!!! Αντε ΄καναμε το δωματιο κιτρινο με πρασινο επειδη βιαζοταν να το βαψουμε πριν μαθουμε το φυλο, τωρα μου θελει και πρασινο κρεβατακι.
Αμα δε σου αρεσει το ροζ ρε φιλε ας "εσπερνες" αγορι!!!
Κι αμα δει αυτα που πηρε η μαμα μου.... θα γινει αυτος πρασινος!!!! Εχω τις 50 αποχρωσεις του ροζ απλωμενες στον καναπε....χαχαχα

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αααααααααα εμενα μου το ξεκαθαρισε..Τωρα μου εσπειρε κοριτσι αλλα τα επομενα 2 θα τα κανει αγορια για να τα πηγαινει στο γηπεδο και να τους μαθει πως να φτιαχνουν βαρελοτα....αυτα μου ελεγε χθες...χαχαχαχαχα....Και εγω η καημενη κουνουσα το κεφαλι...Μωρε να του κανω 5 κοριτσια θελω να γερασει πριν την ωρα του...Γιατι εκτος των αλλων χθες μου ελεγε οτι θα πηγαινει με την κορη του στα παρτυ για να μην την πειραξει κανεις Shocked Shocked Shocked οταν με γνωρισε αυτο εξω και με πειραξε μικρο μικρο και αθωο κοριτσακι ηταν κανεις μαζι μου?χαχαχαχαχα

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Εχετε πολύ γέλιο!!!
Σμαρώ, ευτυχώς εμένα δε μου αρέσουν τα ροζουλιά.. δηλαδή μου αρέσουν αλλά θέλω πολλές επιλογές σε χρώματα! Δε θέλω να προβάλλουμε σεξιστικά πρότυπα από τα γεννοφάσκια του!!
Ευτυχώς αυτά τα οργανικά είναι όλα άσπρα μπεζ! Smile
Γενικά μ'αρέσουν τα γήινα χρώματα!
το Ecobaby.gr έχει πολύ ωραία πράγματα!!

Σοφία, αν της φοράς μόνο την ποδιά Τσιτσιολίνα, θα είναι σαν την τσιτσιολίνα! SmileSmileSmile Για το καλοκαιρι μια χαρά την βρίσκω! Smile

αααααααχ!!!! θέλωωωω!!!
Εμενα κάνει βουτιές σήμερα.. δεν κλωσάει αλλά όλο κουνιέται.. σαν το τέρας του λόχ νες κάτω από το νερό...

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
A!!! Καλα!!! Είμαστε κι εμεις, εισαστε κι εσεις...τους βλεπω μαζι έξω απο τα μπαρακια του Φιλυρου να περιμενουν τις κορες τους!!!
Εμάς οι αποφάσεις για την γυναίκα της ζωης του μεχρι τωρα είναι:
α) θα μαθει ταεκβοντο
β) θα την πηγαινει στο φροντιστηριο και στα καφε με την μηχανη για να βλεπουν οτι εχει κουλ μπαμπα
γ) δεν θα τρωει νουτελα σαν εμενα, βασικα δεν θα τρωει νουτελα γενικως
δ) θα μαθει, οταν ρωτησει βεβαια, οτι τα παιδια γινονται οταν ο καλος θεουλης ακουμπησει την κοιλιτσα της μανουλας, της παντρεμενης μανουλας


και ποσα ακομη που δεν θυμαμαι....

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμενα σημερα ειναι πολυ ησυχη Sad
Καλα χθες το βραδυ καθομασταν και λεγαμε βλακειες ως τις 3 το βραδυ και εκει που γελουσαμε,δηλαδη εγω γελουσα μου ειπε κατι να με πειραξει και με πηραν τα κλαμματα και με κοιταει ο καημενος με γουρλωμενα ματια και μου λεει "μωρο μου ωρες ωρες νομιζω οτι δεν εισαι καθολου καλα σε παρακαλω τι επαθες παλι?" αλλα ηταν τρομοκρατημενος εντελως...εμ κυριοοος ποιος σου ειπε να γκαστρωσεις κυκλοθυμικη διδυμο??καλα να παθεις...χαχαχ...πλακα εχει παντως γιατι μετα απο αυτην την εκφραση με επιασε νευρικο και παλι γελουσα Razz Razz

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
discordia έγραψε:A!!! Καλα!!! Είμαστε κι εμεις, εισαστε κι εσεις...τους βλεπω μαζι έξω απο τα μπαρακια του Φιλυρου να περιμενουν τις κορες τους!!!
Εμάς οι αποφάσεις για την γυναίκα της ζωης του μεχρι τωρα είναι:
α) θα μαθει ταεκβοντο
β) θα την πηγαινει στο φροντιστηριο και στα καφε με την μηχανη για να βλεπουν οτι εχει κουλ μπαμπα
γ) δεν θα τρωει νουτελα σαν εμενα, βασικα δεν θα τρωει νουτελα γενικως
δ) θα μαθει, οταν ρωτησει βεβαια, οτι τα παιδια γινονται οταν ο καλος θεουλης ακουμπησει την κοιλιτσα της μανουλας, της παντρεμενης μανουλας


και ποσα ακομη που δεν θυμαμαι....

ΧΑχα! αυτό το τελευταίο!! Εμας ο μπαμπάς μας είναι κουλ!
Το σίγουρο είναι πως θα μάθει να οδηγάει μηχανή πριν από ποδήλατο.. όπως και οι γονείς της!! Είναι το επόμενο και μικρότερο μέλος της λέσχης μοτοσικλετιστών λευκωσίας!
Ε και το κολύμπι το βλέπω να διδάσκεται μέσα στο επόμενο καλοκαίρι, πάλι από τον μπαμπα..

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΧΑχαχαχαχαχχαχχαχαχα το δ θεικο...να του πεις οτι αλλου την ακουμπαει αλλα ας μην γινω προστυχη μεσημεριατικα....Εμενα μου ειπε το θεοκουφο χθες...αγορι αν θελει ας εχει απο το γυμνασιο (οχι που τον ρωτησε τωρα) αλλα δεν θα παει με αγορι στο γηπεδο πριν τα 18...πρεπει να πηξει πρωτα το μυαλο της λεει.....ΜΑ ΑΣ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙ.... Shocked Shocked *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 28 606100 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 28 606100

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sofki έγραψε:ΧΑχαχαχαχαχχαχχαχαχα το δ θεικο...να του πεις οτι αλλου την ακουμπαει αλλα ας μην γινω προστυχη μεσημεριατικα....Εμενα μου ειπε το θεοκουφο χθες...αγορι αν θελει ας εχει απο το γυμνασιο (οχι που τον ρωτησε τωρα) αλλα δεν θα παει με αγορι στο γηπεδο πριν τα 18...πρεπει να πηξει πρωτα το μυαλο της λεει.....ΜΑ ΑΣ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙ.... Shocked Shocked *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 28 606100 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 28 606100

Κάτι θα ξέρει!!! Smile
Πωπω ευτυχώς εμάς δεν έχει την τρέλα του γηπέδου! Δε θα το άντεχα!!
Αντε ήρθε η ώρα του ύπνου!!!.. τουλάχιστον της ξάπλας!!
Σι γιου λέιτερ γκερλς!!!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ζωη κι εμενα μου αρεσουν όλα τα χρώματα, ακόμη και τα μουντα και το μαυρο ακομη αλλά το παλικάρι μου δεν θελει ΤΙΠΟΤΑ ροζ. Τώρα είναι αργα...μπαχαχαχαχα

Καλα για το τι λενε για τις κορες τους και τους γιους τους... ετσι μου ερχεται να τα σημειωνω και να του τα δειχνω οταν ερθει εκεινη η ωρα!!!!

Το κλάμα και σε μας πανευκολο είναι...ενα πρωι με ξυπνησε να με φιλησει πριν παει στην δουλεια πειραζομασταν και κατι με ειπε για πλακα, οτι θα με δωσει πισω ή κατι τετοιο, μια βλακεια και με πιανουν κατι κλαματα...με λυγμους και να μην μπορω να εξηγησω και γιατι, ουτε σε μενα, οχι σ'αυτον. Και το σκασμενο γελουσε κι απο πανω....

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sofki έγραψε:ΧΑχαχαχαχαχχαχχαχαχα το δ θεικο...να του πεις οτι αλλου την ακουμπαει αλλα ας μην γινω προστυχη μεσημεριατικα....Εμενα μου ειπε το θεοκουφο χθες...αγορι αν θελει ας εχει απο το γυμνασιο (οχι που τον ρωτησε τωρα) αλλα δεν θα παει με αγορι στο γηπεδο πριν τα 18...πρεπει να πηξει πρωτα το μυαλο της λεει.....ΜΑ ΑΣ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙ.... Shocked Shocked *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 28 606100 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 28 606100

Όταν μου το είπε αυτό Σοφάκι, εγω δεν άντεξα, έγινα πρόστυχη!!!! Όταν το κατάλαβε ο καημενος άλλαξε χιλια χρώματα!!!! Έπρεπε να το εχω σε βιντεο!!!

Να πηξει το μυαλό για να πάει στο γήπεδο...ενδιαφέρουσα προσεγγιση!!! Αν στο εξηγησει παραπανω μια μερα πες και σε μας γιατι θα σκασω τωρα....

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω του ειπα πως θα του παρω την κηδεμονια αν συνεχισει τις βλακειες Razz Razz
Και μου λεει οτι πρεπει εγω να αναπτυξω πολυ οικιοτητα με την κορη μου και οταν θα θελει να κανει *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 28 215994 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 28 215994 πρωτη φορα να μου το πει για να παω να του το πω και να την κλειδωσει στο σπιτι....χαχαχχαχα

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια θα σας αφησω γιατι στην κοιλια μου η μικρη κανει παρτι και κοντευω να βγαλω και αυτα που εφαγα...παω να ξαπλωσω λιγο..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις