Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
90 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 90 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1Ντροπη πια! Empty Ντροπη πια! Πεμ Οκτ 18, 2012 11:28 pm

elbar


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλώς σας βρήκα.
Εάν κάποιος ενδιαφέρεται για το παρακάτω σετ καροτσιού και δεν επιθυμει να δωσει 700€ λογω κρισης, ας επικοινωνήσει μαζί μου. Ειναι σαν καινουρια ολα και τα δινουμε 400€. Τιμη συζητησιμη

Πωλείται καρότσι Peg Perego. Αποτελειται από:
1.Tο καρότσι με το κάθισμα, την τέντα του, το καλάθι για τα ψώνια, το νάυλον για την βροχή, ποδόσακο και ασορτί τσάντα-αλλαξιέρα.
2.Η καλαθουνα με τον δικό της ποδόσακο, σε αριστη κατασταση σαν καινουρια, ιδανικη για νεογεννητατο χειμωνα, καθως προφυλασσει το μωρο σε ολες τις καιρικες συνθηκες.
3. Το καθισματάκι αυτοκινήτου κατηγορία 0+ σε αριστη κατασταση

Όλα τοποθετούνται πάνω στη βάση του καροτσιου για να γίνει πολυκαρότσι.
Φρένα, ρόδες και όλα τα υφάσματα σε άριστη κατάσταση. Δε μας χρειαζεται πλεον, αφου μαε εκαναν δωρο ένα μικρό για κάθε μερα. Αλλωστε ουτε στην καλαθουνα ουτε στο καθισμα χωραει το μωρο πλεον.

Ευχαριστώ πολύ



Έχει επεξεργασθεί από τον/την elbar στις Παρ Οκτ 26, 2012 3:57 am, 2 φορές συνολικά

2Ντροπη πια! Empty Απ: Ντροπη πια! Παρ Οκτ 19, 2012 12:18 am

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elbar έγραψε:Καλώς σας βρήκα.
Εάν κάποιος ενδιαφέρεται για το παρακάτω σετ καροτσιού και δεν επιθυμει να δωσει 700€ λογω κρισης, ας επικοινωνήσει μαζί μου. Ειναι σαν καινουρια ολα και τα δινουμε 400€. Τιμη συζητησιμη

Πωλείται καρότσι Peg Perego. Αποτελειται από:
1.Tο καρότσι με το κάθισμα, την τέντα του, το καλάθι για τα ψώνια, το νάυλον για την βροχή, ποδόσακο και ασορτί τσάντα-αλλαξιέρα.
2.Η καλαθουνα με τον δικό της ποδόσακο, σε αριστη κατασταση σαν καινουρια, ιδανικη για νεογεννητατο χειμωνα, καθως προφυλασσει το μωρο σε ολες τις καιρικες συνθηκες.
3. Το καθισματάκι αυτοκινήτου κατηγορία 0+ σε αριστη κατασταση

Όλα τοποθετούνται πάνω στη βάση του καροτσιου για να γίνει πολυκαρότσι.
Φρένα, ρόδες και όλα τα υφάσματα σε άριστη κατάσταση. Δε μας χρειαζεται πλεον, αφου μαε εκαναν δωρο ένα μικρό για κάθε μερα. Αλλωστε ουτε στην καλαθουνα ουτε στο καθισμα χωραει το μωρο πλεον.

Ευχαριστώ πολύ


Κοπέλα συγνώμη κιόλας που επεμβαίνω
αλλα νομίζω ότι ειναι κοροϊδία να πουλάς το σετ 400 ευρώ ενώ το αγοραςες 300 ευρώ και μάλιστα απο μέλος του φόρουμ!

3Ντροπη πια! Empty Απ: Ντροπη πια! Παρ Οκτ 19, 2012 12:21 am

elbar


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
βρε κοριτσια, βρισκω αγοραστες αλλα ειναι συνθηθως απο μακρια κ το κσοτος μεταφορας στην καλυτερη περιπτωση φτανει τα 80€. οποτε πανω κατω στα ιδια καταληγουμε. Εαν προκυψει κοπελα απο κοντα, εννοειται πως θα πεσει η τιμη. Καλημερα!

4Ντροπη πια! Empty Απ: Ντροπη πια! Τετ Οκτ 24, 2012 2:18 pm

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα.Θες να μου πεις λιγο αν πωλειται ακομη το σετ,το μοντελο κ το χρωμα του?Κ απο που εισαι?

5Ντροπη πια! Empty Απ: Ντροπη πια! Τετ Οκτ 24, 2012 11:48 pm

elbar


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα. Ναι πωλειται ακομη.
Ειναι πορτοκαλι με καφε κ το μοντελο ειναι peg perego pliko p3. Ειναι σε αριστη κατασταση, σαν καινουριο.Ο,τι αλλο θελεις, ρωτησε με. Μενω Κρητη

6Ντροπη πια! Empty Απ: Ντροπη πια! Πεμ Οκτ 25, 2012 2:29 am

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπορεις να γινεις λιγο πιο συγκεκριμενη?Θελω ακριβως το μοντελο κ αν εχεις φωτογραφια γιατι ψαχνοντας να το βρω κανενα σαιτ δεν εχει πορτοκαλι-καφε peg-perego!K μαλιστα οι τιμες που βρισκω ειναι λιγο καλυτερες απο αυτη που αναφερεις.Ξεκινανε απο 499€ κ φτανου τα 800€ περιπου.

7Ντροπη πια! Empty Απ: Ντροπη πια! Πεμ Οκτ 25, 2012 4:17 am

miki2009

miki2009
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Είναι πολλά τα χρήματα που ζητάς για μεταχειρισμένα. Εγώ όλα αυτά τα πείρα ολοκαίνουργια 450 ευρώ

8Ντροπη πια! Empty Απ: Ντροπη πια! Πεμ Οκτ 25, 2012 5:03 am

elbar


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σου γραφω οσο πιο αναλυτικα μπορω το μοντελο. Peg perego p3 pliko completo travel system.
Εμενα εαν βαλω στο google μονο εικονες μου το προβαλλει κανονικα.

Οσο αφορα για το κοστος, ολοενα βγαινουν νεα site με προσφορες κ ισως να το βρειτε λιγο πιο οικονομικα απο οτι ειχε αρχικα. Πριν 10 ημερες πυ ημουν στα πρεναταλ ειχε ακριβως την αρχιλκη τιμη που ηξερα κ εγω. 690€. μονο το καροτσι εχει 350€. Υπαρχουν διαφορες εταιριες που βγαζουν σετ καροτσιου με 400, απλα δεν ειναι peg perego. Οπως σε ολα, ετσι κ σε αυτα, ο,τι πληρωνεις παιρνεις. Καλο απογευμα!

9Ντροπη πια! Empty Απ: Ντροπη πια! Πεμ Οκτ 25, 2012 5:44 am

miki2009

miki2009
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Για peg perego μιλάω και εγώ . Το είχα πάρει 450 από τα κούκου όταν το prenatal το είχε 700 ευρώ.

10Ντροπη πια! Empty Απ: Ντροπη πια! Πεμ Οκτ 25, 2012 10:54 am

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειναι μηπως αυτο?
http://forum.eimaimama.gr/t7995-topic

Αν ναι ειναι υπερβολικα πολλα τα χρηματα που ζητας.Κ ειδικα αν σκεφτει κανεις οτι οντως σε πολλα καταστηματα παιρνεις το καινουριο της peg perego με 499€.Λυπαμαι αλλα για μεταχειρισμενο δε θα εδινα πανω απο 200€!

11Ντροπη πια! Empty Απ: Ντροπη πια! Πεμ Οκτ 25, 2012 11:13 am

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κορίτσι μου ναι αυτο ειναι το καροτσι ακριβώς!

12Ντροπη πια! Empty Απ: Ντροπη πια! Πεμ Οκτ 25, 2012 1:09 pm

elbar


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
σημερα ημουν στα πρεναταλ κ επιτελους πηραμε υπνοσακο του μπεμπη... καντε ερευνα αγορας πρωτα κ μη μιλατε αυθαιρετα. Το συγκεκριμενο μοντελο, μαζι εμ καροτσι ποδοσακο, προστασια βροχης, καλαθουνα καθισμα αυτοκινητου κ τσαντα...εχει σταθερα 690. μπορει να βλεπετε αλλες μαρκες η μονο το καροτσι. Της συγκεκριμενης εταιριας μονο το καροτσι κοστιζει πανω απο 300€. Κ περαν τουτου, εγω δε βιαζομαι να το πουλησω για καποιον λογο κ να το πουλησω στο 1/3 της τιμης ενω ειναι ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ, απλα δεν ηθελα να παει στην αποθηκη. το λυπομουν.Εχω ηδη βρει αγοραστη απλα ειναι απο επαρχια κ ψαχνω μηπωςγλιτωσουμε τα εξοδα μεταφορας. Τιποτα περισσοτερο τιποτα λιγοτερο. Ειναι καινουρια κ οσο κ να χει η αποθηκη ειναι αποθηκη. Τελος παντων, εγω το θεωρω τιμη ευκαιριας κ αν καποιος γνωριζει θα το εκμεταλλευτει. Θα παρακαλουσα να γραφετε σε αυτη τη δημοσιευση εαν ενδιαφερεστε κ οχι απλα να συζηταμε.... σας ευχαριστω

13Ντροπη πια! Empty Απ: Ντροπη πια! Πεμ Οκτ 25, 2012 4:23 pm

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μα ρε κοπέλια ειναι παράλογο να το πουλάς 400 ενώ το αγοραςες 250 και η άλλη κοπέλα σαν καινούργιο θα το είχε φάνταζομαι!!δεν καταλαβαίνω τον τροπο σκέψης σου! Ελεος δηλαδή να εκμεταλλευόμαστε τον κοσμάκη !

14Ντροπη πια! Empty Απ: Ντροπη πια! Παρ Οκτ 26, 2012 12:58 am

ak.fassa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγώ το συγκεκριμένο το αγόρασα πέρσι 490,00 ευρώ καινούριο σε χρώμα γκρι-μαύρο από το anatello!!!

15Ντροπη πια! Empty Απ: Ντροπη πια! Παρ Οκτ 26, 2012 1:28 am

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elbar έγραψε:σημερα ημουν στα πρεναταλ κ επιτελους πηραμε υπνοσακο του μπεμπη... καντε ερευνα αγορας πρωτα κ μη μιλατε αυθαιρετα. Το συγκεκριμενο μοντελο, μαζι εμ καροτσι ποδοσακο, προστασια βροχης, καλαθουνα καθισμα αυτοκινητου κ τσαντα...εχει σταθερα 690. μπορει να βλεπετε αλλες μαρκες η μονο το καροτσι. Της συγκεκριμενης εταιριας μονο το καροτσι κοστιζει πανω απο 300€. Κ περαν τουτου, εγω δε βιαζομαι να το πουλησω για καποιον λογο κ να το πουλησω στο 1/3 της τιμης ενω ειναι ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ, απλα δεν ηθελα να παει στην αποθηκη. το λυπομουν.Εχω ηδη βρει αγοραστη απλα ειναι απο επαρχια κ ψαχνω μηπωςγλιτωσουμε τα εξοδα μεταφορας. Τιποτα περισσοτερο τιποτα λιγοτερο. Ειναι καινουρια κ οσο κ να χει η αποθηκη ειναι αποθηκη. Τελος παντων, εγω το θεωρω τιμη ευκαιριας κ αν καποιος γνωριζει θα το εκμεταλλευτει. Θα παρακαλουσα να γραφετε σε αυτη τη δημοσιευση εαν ενδιαφερεστε κ οχι απλα να συζηταμε.... σας ευχαριστω

http://www.skroutz.gr/s/439847/Peg-Perego-Pliko-P3-Compact-Modular.html
Ριξε μια ματια σε αυτο για να μη μας περνας για χαζες!!!Για να λεω οτι το βρηκα καινουριο με 499€ εννοειται οτι μιλαω για peg perego κ μαλιστα για καινουριο μοντελο κ οχι για αυτο που εχεις που ειναι του '09 ή του '10 αν θυμαμαι καλα.
Γουστο σου κ καπελο σου να το πουλας οσο θελεις αλλα επειδη ειναι απατεωνες τα πρεναταλ κ το χρεωνουν 700 δε σημαινει οτι παντου εχει τοσο κ οτι η δικη σου ειναι τιμη ευκαιριας!!! Twisted EvilΑν εχεις βρει αγοραστη τι σε νοιαζουν τα μεταφορικα?Αυτος δεν τα πληρωνει?Εξαλλου ειπες οτι ζητας τοσα πολλα χρηματα γιατι ειναι μεσα κ τα μεταφορικα.Αρα αν καποιος οντως το θελει γιατι να ψαχνεις αλλο αγοραστη??? Laughing Εγω δεν ενδιαφερομαι πια.Αν καποια αλλη κοπελα το θελει ας το παρει αλλα ειναι καλο να ξερει οτι μπορει να βρει ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΙΟ "ΤΟΥ ΚΟΥΤΙΟΥ" κ οχι ελαφρως μεταχειρισμενο με μολις 99€ παραπανω!!!!Κ θα εχει στην τελικη κ αποδειξη για την εφορια μπας κ γλιτωσει κανενα φορο!!!
Κ ΤΕΛΟΣ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΛΕΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ Κ ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΘΕΜΑ ΘΕΛΕΙ Κ ΟΧΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΟΛΕΥΟΥΝ ΜΕΡΙΚΟΥΣ Ή ΜΕΡΙΚΕΣ!!!ΟΚ???

Αυτα απο μενα.Καλη σας μερα!

16Ντροπη πια! Empty Απ: Ντροπη πια! Παρ Οκτ 26, 2012 1:31 am

ak.fassa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
doritaki έγραψε:
http://www.skroutz.gr/s/439847/Peg-Perego-Pliko-P3-Compact-Modular.html
Ριξε μια ματια σε αυτο για να μη μας περνας για χαζες!!!Για να λεω οτι το βρηκα καινουριο με 499€ εννοειται οτι μιλαω για peg perego κ μαλιστα για καινουριο μοντελο κ οχι για αυτο που εχεις που ειναι του '09 ή του '10 αν θυμαμαι καλα.
Γουστο σου κ καπελο σου να το πουλας οσο θελεις αλλα επειδη ειναι απατεωνες τα πρεναταλ κ το χρεωνουν 700 δε σημαινει οτι παντου εχει τοσο κ οτι η δικη σου ειναι τιμη ευκαιριας!!! Twisted EvilΑν εχεις βρει αγοραστη τι σε νοιαζουν τα μεταφορικα?Αυτος δεν τα πληρωνει?Εξαλλου ειπες οτι ζητας τοσα πολλα χρηματα γιατι ειναι μεσα κ τα μεταφορικα.Αρα αν καποιος οντως το θελει γιατι να ψαχνεις αλλο αγοραστη??? Laughing Εγω δεν ενδιαφερομαι πια.Αν καποια αλλη κοπελα το θελει ας το παρει αλλα ειναι καλο να ξερει οτι μπορει να βρει ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΙΟ "ΤΟΥ ΚΟΥΤΙΟΥ" κ οχι ελαφρως μεταχειρισμενο με μολις 99€ παραπανω!!!!Κ θα εχει στην τελικη κ αποδειξη για την εφορια μπας κ γλιτωσει κανενα φορο!!!
Κ ΤΕΛΟΣ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΛΕΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ Κ ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΘΕΜΑ ΘΕΛΕΙ Κ ΟΧΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΟΛΕΥΟΥΝ ΜΕΡΙΚΟΥΣ Ή ΜΕΡΙΚΕΣ!!!ΟΚ???

Αυτα απο μενα.Καλη σας μερα!

Αυτό έχω εγώ!!!

17Ντροπη πια! Empty Απ: Ντροπη πια! Παρ Οκτ 26, 2012 3:55 am

elbar


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
το ξαναλεω γτ ισως να αδυνατει ο εγκεφακος μερικων να το εμπεδωσει...εβαλα μια αγγελια για ενα προιον που το βρισκουμε αυτη την εποχη στα μαγαζια 690€ κ το δινω σε πολυ χαμηλοτερη τιμη σαν καινουριο. Οποιος δεν ενδιαφερεται η μπορει να το βρει καπου αλλου φθηνιτερα, εχει καλως...δε θα καθησω να απαντησω σε ενα ενα τα παραλογα που διαβασα γτ με το σκεπτικο αυτο, εαν βρω σε ενα μαγαζι ενα ζευγαρι παπουτσια50 € κ μετα βρω σε ενα αλλο site το ιδιο η παρομοιο 40€ θα κανω ολοκληρη ιστορια στο πρωτο μαγαζι? κ τελος παντων, φιλη μου το καλοκαιρι αγορασε ΜΟΝΟ το καροτσι πανω απο 300€.Αυτο τα λεει ολα. ΑΝ καποιος δεν καταλαβαινει το νομο της προσφορας κ της ζητησης κ το οτι πριν αγορασουμε κανουμε ΣΩΣΤΗ ερευνα αγορας...τι να πω? Εγω οπου ειχα πει περυσι οτι ειχα αγορασει ολο το σετ τοσο φθηνα κ τα εβελπαν,δε με πιστευαν. κ μιλαω για αλλες μαμαδες..... Ειναι ολοκαινουρια φοβερης αντοχης κ καμια σχεση με παρομοια που βγαζουν ασχετες εταιριες...κ το θεμα το κλεινω εδω...Αγοραστη εχω βρει κ ειναι απο επαρχια κ γενναει στο επομενο διαστημα κ θα το στειλω, απλα επειδη τα εξοδα μεταφορας ειναι δικα μου εψαχνα να βρω ισως καποιο αγοραστη απο κοντα, ωστε κ να μπορω να ριξω την τιμη στο τεεεεεελος μεχρι τα 250€ κ να ωφεληθει κ ο αγοραστης κ εγω... Οσο για τα 490€ το ολοιδιο σετ καροτσιου ειναι απιθανο να αγοραστηκε στην Ελλαδα. Μονο απο το εξωτερικο απο οσο γνωριζα γινεται αλλα μαζι με τα μεταφορικα παλι ανεβαινει. Κ τελος παντων εαν καποιος το βρηκε προσφορα ελλαδα καινουριο με 200€ ολο το σετ ...με γεια του με χαρα του... Βαρεθηκα τα πισωπλατα σας μαχαιρωματα κ τις δηθεν καλες σαμαρειτισσες. ενα καροτσι εβαλα αγγελια κ εχετε [παθει αμοκ Στο τελος θα πειτε οτι αν βγαλω 50€ απο την ολη ιστορια κατακλεψα το κρατος ολοκληρο. Δεν εχετε με τιποτα αλλο να ασχοληθειτε, κ οπως ειχε πει παλια ο Χριστοδουλος, δε σας ενδιαφρει που δεν εχετε δικη σας κατσικα, αλλα μονο να ψοφησει η κατσικα του γειτινα! ευγε........ Μονο στην ελλαδα επικρατει το παραλογο αυτο, κ παλι ντροπη σας να το παιζετε εξυπνες μονο κ μονο για να πειτε το δικο σας ακομη κ αν ειναι ψεματα...

18Ντροπη πια! Empty Απ: Ντροπη πια! Παρ Οκτ 26, 2012 4:07 am

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elbar έγραψε:το ξαναλεω γτ ισως να αδυνατει ο εγκεφακος μερικων να το εμπεδωσει...εβαλα μια αγγελια για ενα προιον που το βρισκουμε αυτη την εποχη στα μαγαζια 690€ κ το δινω σε πολυ χαμηλοτερη τιμη σαν καινουριο. Οποιος δεν ενδιαφερεται η μπορει να το βρει καπου αλλου φθηνιτερα, εχει καλως...δε θα καθησω να απαντησω σε ενα ενα τα παραλογα που διαβασα γτ με το σκεπτικο αυτο, εαν βρω σε ενα μαγαζι ενα ζευγαρι παπουτσια50 € κ μετα βρω σε ενα αλλο site το ιδιο η παρομοιο 40€ θα κανω ολοκληρη ιστορια στο πρωτο μαγαζι? κ τελος παντων, φιλη μου το καλοκαιρι αγορασε ΜΟΝΟ το καροτσι πανω απο 300€.Αυτο τα λεει ολα. ΑΝ καποιος δεν καταλαβαινει το νομο της προσφορας κ της ζητησης κ το οτι πριν αγορασουμε κανουμε ΣΩΣΤΗ ερευνα αγορας...τι να πω? Εγω οπου ειχα πει περυσι οτι ειχα αγορασει ολο το σετ τοσο φθηνα κ τα εβελπαν,δε με πιστευαν. κ μιλαω για αλλες μαμαδες..... Ειναι ολοκαινουρια φοβερης αντοχης κ καμια σχεση με παρομοια που βγαζουν ασχετες εταιριες...κ το θεμα το κλεινω εδω...Αγοραστη εχω βρει κ ειναι απο επαρχια κ γενναει στο επομενο διαστημα κ θα το στειλω, απλα επειδη τα εξοδα μεταφορας ειναι δικα μου εψαχνα να βρω ισως καποιο αγοραστη απο κοντα, ωστε κ να μπορω να ριξω την τιμη στο τεεεεεελος μεχρι τα 250€ κ να ωφεληθει κ ο αγοραστης κ εγω... Οσο για τα 490€ το ολοιδιο σετ καροτσιου ειναι απιθανο να αγοραστηκε στην Ελλαδα. Μονο απο το εξωτερικο απο οσο γνωριζα γινεται αλλα μαζι με τα μεταφορικα παλι ανεβαινει. Κ τελος παντων εαν καποιος το βρηκε προσφορα ελλαδα καινουριο με 200€ ολο το σετ ...με γεια του με χαρα του... Βαρεθηκα τα πισωπλατα σας μαχαιρωματα κ τις δηθεν καλες σαμαρειτισσες. ενα καροτσι εβαλα αγγελια κ εχετε [παθει αμοκ Στο τελος θα πειτε οτι αν βγαλω 50€ απο την ολη ιστορια κατακλεψα το κρατος ολοκληρο. Δεν εχετε με τιποτα αλλο να ασχοληθειτε, κ οπως ειχε πει παλια ο Χριστοδουλος, δε σας ενδιαφρει που δεν εχετε δικη σας κατσικα, αλλα μονο να ψοφησει η κατσικα του γειτινα! ευγε........ Μονο στην ελλαδα επικρατει το παραλογο αυτο, κ παλι ντροπη σας να το παιζετε εξυπνες μονο κ μονο για να πειτε το δικο σας ακομη κ αν ειναι ψεματα...

Δεν έχεις καταλάβει οτι κανείς δεν σου επιτίθεται επειδή θέλεις να πούλησεις το καροτσι με γεια σου με χαρά σου!κι άλλες κοπέλες πουλάνε στο φόρουμ αλλα κανείς δεν τους έκανε παρατήρηση!!το θέμα με εσένα ειναι οτι ξέρουμε πως αγοραςες το σετ 250 ευρώ απο κοπέλα στο φόρουμ η οποία σου έκανε παρατήρηση διότι το παρουσιάζες σαν να το είχες αγοράσει εσυ 690 ευρώ καινούργιο!!και το πουλάς 400 και το θεωρείς και τιμή ευκαιρίας κιόλας ενώ το αγοραςες 250! Αν εσυ δεν θεωρείς ντροπή και κοροϊδία αυτο που κανείς τότε οκ!

19Ντροπη πια! Empty Απ: Ντροπη πια! Παρ Οκτ 26, 2012 4:42 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ουτως η αλλως με ολα αυτα που γραφτηκαν δεν νομιζω να πουληθει. Κι αν πουληθει ολα αυτα που λετε θα τα λαβει υποψιν του ο αγοραστης οποτε δεν τιθεται ζητημα κοροιδιας.

20Ντροπη πια! Empty Απ: Ντροπη πια! Παρ Οκτ 26, 2012 5:31 am

ak.fassa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Επειδή προφανώς αναφέρεσαι σε εμένα,έχω το ίδιο ακριβώς με την παραπάνω φωτογραφία!Το παρέλαβα μαζί με τα υπόλοιπα έπιπλα του μωρού μου στις 20/09/2011,σε δύο ή τρεις κούτες (γι'αυτό θα σας γελάσω) κι έχω και δελτίο παραγγελίας που αναγράφει την τιμή.Η απόδειξη είναι λιανικής και αφορά στο σύνολο των αγορών μου.Στον Κωνσταντινίδη το βρήκα με 690,00€ αλλά εκεί με 490,00 οπότε και το προτίμησα.Έκανα φοβερά καλή έρευνα αγοράς για οτιδήποτε αγόρασα στο μωρό μου οπότε μην με προσβάλεις εφόσον δεν με γνωρίζεις!!!! Μαγκιά σου να πουλάς ότι θες όσο θες αλλά μην με βγάζεις ψεύτρα γιατί δεν σε γνωρίζω και δεν έχω λόγο να σε κατηγορώ. Σεβάσου το αυτό γιατί εδώ μέσα είμαστε όλες μαμάδες και μας κόβει σε ορισμένα πράγματα πιο πολύ απ'όσο πιστεύεις!!!

21Ντροπη πια! Empty Απ: Ντροπη πια! Παρ Οκτ 26, 2012 6:21 am

miki2009

miki2009
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!

Κοπέλα μου peg perego δεν πουλάει μόνο το prenatal.
Και είναι ανοησία να το χρυσοπληρώσεις για να λες ότι το πήρες από εκεί όταν το βρίσκεις αλλού ακριβώς το ίδιο σαφώς πιο φτηνό. Και από ότι βλέπω δεν είμαι η μοναδική που το αγόρασα σε χαμηλή τιμή (450 ευρώ) για να λες ότι το πήραμε από το internet. Το ξαναλέω εγώ το πείρα από τα κουκου όλο το σετ και όχι μόνο το καρότσι.

22Ντροπη πια! Empty Απ: Ντροπη πια! Παρ Οκτ 26, 2012 6:56 am

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 499??/ΠΩΠΩ ΕΓΩ ΤΟ 2008 ΤΟ ΠΗΡΑ ΟΛΟ ΤΟ ΣΕΤ 700ΕΥΡΩ...Κ ΜΕΤΑ ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΣΤΑ ΛΗΤΩ ΠΙΟ ΦΘΗΝΑ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΑΡΓΑ ΠΛΕΟΝ....ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΘΑ ΕΔΙΝΑ 400 ΓΙΑ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟ ΕΣΤΩ Κ ΕΛΑΦΡΩΣ

23Ντροπη πια! Empty Απ: Ντροπη πια! Παρ Οκτ 26, 2012 10:47 am

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κ η κουνιαδα μου πηρε πριν 4 χρονια το maklaren techno xlr κοντα στα 700€ κ τωρα το βρισκεις πολυ φθηνοτερο!Μαλιστα στα mothercare το εχει προσφορα το καφε-λαχανι απο 489 σε 389!!! (μονο στο συγκεκριμενο χρωμα) Καπου αλλου μπορει να ειναι κ ακριβοτερο.Αυτο δε σημαινει οτι λεει ψεματα η κουνιαδα μου οτι τοτε το αγορασε 700 ουτε εγω οτι το βρηκα σε προσφορα 389.Οποια καταλαβε καταλαβε τι εννοω.Εννοειται οτι θα επαιρνα ευχαριστως της κουνιαδας μου αν μου το χαριζε ή αν το πουλουσε 150-200€ αλλα δε θα το επαιρνα αν μου ελεγε 300€ ή 350€ δεδομενου οτι μπορεσα να το βρω ολοκαινουριο με 389!Κ φυσικα το καθε μαγαζι πουλαει οσο θελει.Κ εμεις απο την πλευρα μας μπορει να θελουμε να τα παρουμε ολα απο ενα μαγαζι χωρις ερευνα αγορας κ να τα πληρωσουμε οσο εχουν αλλα μπορει κ να ψαχνουμε αλλο μαγαζι που εχει το ιδιο προιον σε καλυτερη τιμη.

Κ ο ορισμος της ερευνας αγορας δεν ειναι παω στο ακριβοτερο μαγαζι που υπαρχει κ βλεπω ποσο εχει ενα προιον κ μετα θεωρω οτι αυτη ειναι η τιμη του!Ερευνα αγορας κανεις οταν συγκρινεις την τιμη συγκεκριμενου προιοντος σε πολλα καταστηματα!!!

24Ντροπη πια! Empty Απ: Ντροπη πια! Παρ Οκτ 26, 2012 10:49 am

Panantonis

Panantonis
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Η κουνιάδα σου είναι παντρεμένη ;

25Ντροπη πια! Empty Απ: Ντροπη πια! Παρ Οκτ 26, 2012 10:55 am

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Panantonis έγραψε:Η κουνιάδα σου είναι παντρεμένη ;

Οχι ελευεθρη κ αγορασε πριν 4 χρονια καροτσι για να κανει την πλακα της!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις