Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
23 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 23 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 40]

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
στις 8/11 ειναι να ερθει .. και ΘΑ ερθει αφου δν εκμεταλλευομαι τις μερες.. δν μπορω να μεινω με τον κρινο Razz Razz Razz

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπες μου τη κανετε???

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου κουκλιτσα!! εγω δν ειμαι και στα καλυτερα μου αλλα θεωρω οτι φαση ειναι και θα περασει!!
εσυ τι μου κανεις???

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑ ΜΑΙ Κ ΕΓΩ..ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΩ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΠΑΛΟΥΚΩΘΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ...
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΒΛΕΠΩ ΠΕΣΜΕΝΗ ΔΙΑΘΕΣΗ..Κ ΕΓΩ ΤΑ ΙΔΙΑ

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:γεια σου κουκλιτσα!! εγω δν ειμαι και στα καλυτερα μου αλλα θεωρω οτι φαση ειναι και θα περασει!!
εσυ τι μου κανεις???

ελλουκο μου τη κανεις??? καλα ειμαι εγω τη εχεις και δεν εισαι στα καλυτερα σου αν επιτρεπετε??

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελλη μην τα παρατας..εχεις και τη σημερινη μερα..νυχτα μαλλον!αντε αντε να σου ρθει η ορεξη!!

Καλησπερα Αγαπη!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 26 417472

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stauroulinaa έγραψε:ελλη μην τα παρατας..εχεις και τη σημερινη μερα..νυχτα μαλλον!αντε αντε να σου ρθει η ορεξη!!

Καλησπερα Αγαπη!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 26 417472

γεια σου σταυρουλινααα τη κανεις??? τη εγινε βρε κοριτσακια πολλες ακεφιες βλεπω

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:
stauroulinaa έγραψε:ελλη μην τα παρατας..εχεις και τη σημερινη μερα..νυχτα μαλλον!αντε αντε να σου ρθει η ορεξη!!

Καλησπερα Αγαπη!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 26 417472

γεια σου σταυρουλινααα τη κανεις??? τη εγινε βρε κοριτσακια πολλες ακεφιες βλεπω

Καλα ειμαι Αγαπη..ναι τα κοριτσακια μας
Τονια και Ελλη ειναι λιγο κακοκεφα...αισιοδοξια..!!να δω γελακια!!!
Λοιπον σας αφηνω..με καλει το γυμναστηριο!!θα μπω και το βραδακι..!!φιλακια πολλα σε ολες!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 26 417472 :  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 26 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 26 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 26 35468

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου σταυρουλινα κανε λιγο γυμναστικη και για μενα την τεμπελιτσα Smile

ελλη και τονια και τωρα οι τρεις μας (και ολα τα κοριτσακια που ειναι ον λαιν μην παρεξηγηθω) για πειτε τη εχετε και ειστε ακεφες??? κατι συγκεκριμενο ή ετσι γενικα ακεφιες λογο καιρου παραδειγμα κ ετσι???

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?
ΛΟΙΠΟΝ ΕΜΕΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ Η ΚΟΥΡΑΣΗ Η ΕΡΓΑΣΙΑ ΤΟΥ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΥ Η ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ Κ ΒΑΡΕΜΑΡΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ....ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ..

ΠΩΣ ΤΑ ΠΕΡΝΑΣ ΕΣΥ?

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?
ΛΟΙΠΟΝ ΕΜΕΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ Η ΚΟΥΡΑΣΗ Η ΕΡΓΑΣΙΑ ΤΟΥ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΥ Η ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ Κ ΒΑΡΕΜΑΡΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ....ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ..

ΠΩΣ ΤΑ ΠΕΡΝΑΣ ΕΣΥ?

τονια μου καλα ειμαι εγω τα ιδια δεν αλλαζει κατι α το μονο καινουριο ειναι οτι βρηκα κολημενο ενα χαρτι με ενα τηλεφωνο για δουλεια σε πρατηριο αρτου αυριο το πρωι θα ξαναπαρω ενα τηλεφωνακι γιατι δεν το σηκωσαν οταν πηρα και βλεπουμε μακαρι να βρω μια δουλειτσα πω πωωω εσενα σου εχουν πεσει και μαζεμενα βρε κοριτσι μου και ορμονες και κουραση και η εργασια του μεταπτηχιακου?? πολλα μαζεμενα μου ακουγοντε δεν τα κλεινεις λεω εγω και να βγεις να πιεις ενα καφεδακι με μια φιλη σου να χαλαρωσεις η αν δεν μπορεις να βγεις για καφε λογω οικονομικων πηγαινε στο σπιτι μιας φιλης σου και πιες εκει τον καφε σου και παραστασεις θα αλλαξεις και ψυχολογια η αν δεν μπορεις να κανεις κατι απο ολα αυτα γεμισε την μπανιερα σου με ζεστο νερακι ριξε κανα αφρολουτρο η αιθερια ελαια και κανε και μια κουρα ομορφιας γενικα και να δεις για ποτε θα χαλαρωσεις

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΧ ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΙΛΕΣ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ..ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΧΕΔΟΝ 5ΧΡΟΝΙΑ ΕΔΩ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΚΛΙΚ...ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΜΕΝΩ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΝΑ ΠΙΝΩ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ Κ ΝΑΜΗΝ ΑΚΟΥΩ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΙΑ ΚΤΛ.ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΑΤΗΣΕΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΕΩ...
ΜΩΡΕ ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΙΔΙΑ Κ ΤΑ ΙΔΙΑ..ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΑΜΕ ΟΙ 2ΜΑΣ ΑΘΗΝΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ Κ ΝΑ ΨΩΝΙΣΟΥΜΕ Κ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΑΝΕΒΩ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ...
ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΝΑΚΙ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΣΕ ΛΙΓΟ....

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΑΑΑ!!!ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΙΑ ΔΟΥΛΙΤΣΑ@@@@

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλη γυμναστικη!!!!

Αγαπη μου ειμαι γενικοτερα πεσμενη και συμβαίνουν και στραβα και με αποτελειωνουν!!!
μολις με πηρε τηλ ο αντρας μου και μου ειπε οτι ο φωτογραφος για αρχειο του εδωσε φωτος που ενω κανονικα επρεπε να ειναι 2 dvd σε μεγεθος .. τις χορεσε σε ενα cd δηλαδη τις μικρυνε τοσο που δν θα μπορω ουτε να τις δω οπως ειχε κανει με τα δειγματα!!ΜΑ ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΑΣ ΕΙΝΑΙ ΘΕΕ ΜΟΥ???? και ο αντρας μου δν του ειπε τιποτα..πηρε εμενα να μου το πει?!!!!! μετα πως να μη θυμωνω?? τι να κανω εγω απο την δουλεια???????  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 26 654655  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 26 654655  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 26 654655  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 26 654655  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 26 654655  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 26 654655 ειμαι στα ορια ειλικρινά να παθω νευρικο κλονισμο!!!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:ΑΧ ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΙΛΕΣ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ..ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΧΕΔΟΝ 5ΧΡΟΝΙΑ ΕΔΩ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΚΛΙΚ...ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΜΕΝΩ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΝΑ ΠΙΝΩ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ Κ ΝΑΜΗΝ ΑΚΟΥΩ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΙΑ ΚΤΛ.ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΑΤΗΣΕΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΕΩ...
ΜΩΡΕ ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΙΔΙΑ Κ ΤΑ ΙΔΙΑ..ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΑΜΕ ΟΙ 2ΜΑΣ ΑΘΗΝΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ Κ ΝΑ ΨΩΝΙΣΟΥΜΕ Κ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΑΝΕΒΩ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ...
ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΝΑΚΙ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΣΕ ΛΙΓΟ....

αχ ποσο σε καταλαβαινω ΑΧ ΠΟΣΟ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ και εγω παρεες και φιλες δεν εχω μονο με τους κουμπαρους μας κανουμε παρεα και ειμαστε πιο πολυ δεμενη τωρα γνωρισαμε και ενα ζευγαρι (δεν ειναι παντρεμενοι) που μενουν απεναντι μας ειναι γειτονες χτες ηπιαμε ενα καφε ολο κ ολο αλλα και παλι δεν ξερω ειμαστε αρκετα διαφορετικη χαρακτηρες με μια πρωτη ματια αυτο καταλαβα

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΓΩ ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΔΕΝ ΤΙΣ ΑΝΤΕΧΩ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΔΩ..ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΗ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ..
ΕΧΩ ΧΑΙΡΕΤΗΣΕΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΕ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ ΠΟΥ ΜΕΝΟΥΝ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΜΑΣ Κ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΜΕ ΑΠΟΦΕΥΓΕΙ...ΚΟΜΠΛΕΞ ΕΧΟΥΝ Κ ΕΓΩ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΔΕΝ ΤΑ ΜΠΟΡΩ!!!!
ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ..ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΕΑΝ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΥΠΗΡΕΣΙΑ Κ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΡΩΙΝΑ..ΜΑΚΑΡΙ ΜΙΑΣ Κ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ...

ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΧΑΛΑΡΩΣΕ...ΜΗΝ ΜΟΥ ΝΕΥΡΙΑΖΕΙΣ..

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φοβαμαι μονο μη μου τη δωσει επειδη αν τρελαθω δν σκεφτομαι και ιδιαιτερα και τα παρατησω ολα και ολους και φυγω!!!! ....νιωθω ειλικρινα τις τελευταιες μερες οτι φτανω τα ορια μου!!! πραγματικα ελπιζω η αδεια μου να με βοηθησει γιατι τις επομενες μερες θα σας γραφω απο καμια νευρολογικη κλινικη!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 26 688264  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 26 688264  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 26 688264  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 26 688264

εγω δν εχω προβληματα με φιλους, εχω αρκετους, αλλα εκει που μενω πλεον εχω μονο ηλεκτρονικη επαφη κυριως μιας και δν γινεται ουτε να ερχονται πολυ ουτε να παω εγω... δραμα η κατασταση..γειτονες δν εχω για να κανω παρεα  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 26 4872  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 26 4872  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 26 4872

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ..ΤΟ ΕΧΩ ΝΙΩΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ Κ ΑΡΚΕΤΕΣ ΣΤΟ ΕΧΩ ΣΚΕΦΤΕΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ ΝΑ ΦΥΓΩ...
ΦΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ...ΠΟΥ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Κ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΜΕΤΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ...ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ...

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τονια μου το εχω σχεδον σιγουρο με την ψυχολογια που γενικα εχω οτι οταν μεινω εγκυος δν την γλυτωνω την επιλοχια καταθλιψη, και μου το εχει πει κι ενας ξαδερφος του αντρα μου που εινα ψυχολογος οτι ειναι πολυ πιθανον με διαφορα που του εχω πει... αλλα βλεπω να την παθαινω πολυ πιο γρηγορα την καταθλιψη ΕΠΕΙΔΗ δν ερχεται το μωρο, παρα οταν ερθει Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:καλη γυμναστικη!!!!

Αγαπη μου ειμαι γενικοτερα πεσμενη και συμβαίνουν και στραβα και με αποτελειωνουν!!!
μολις με πηρε τηλ ο αντρας μου και μου ειπε οτι ο φωτογραφος για αρχειο του εδωσε φωτος που ενω κανονικα επρεπε να ειναι 2 dvd σε μεγεθος .. τις χορεσε σε ενα cd δηλαδη τις μικρυνε τοσο που δν θα μπορω ουτε να τις δω οπως ειχε κανει με τα δειγματα!!ΜΑ ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΑΣ ΕΙΝΑΙ ΘΕΕ ΜΟΥ???? και ο αντρας μου δν του ειπε τιποτα..πηρε εμενα να μου το πει?!!!!! μετα πως να μη θυμωνω?? τι να κανω εγω απο την δουλεια???????  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 26 654655  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 26 654655  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 26 654655  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 26 654655  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 26 654655  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 26 654655 ειμαι στα ορια ειλικρινά να παθω νευρικο κλονισμο!!!!

καλα και αυτος ποσο μ@λ@κ@ς ειναι?? Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 26 Cz47 δηλαδη αν αυτος μπορει και τις βλεπει γιατι εχει τα ματια του σουπερμαν τη νομιζει πως εχουμε ολοι αυτο το πλεονεκτημα??? εχεις δικιο να εχεις νευρα αλλα δεν φταιει ο αντρας σου και αφου τελος παντων δεν ειπε εκεινος τιποτα ανελαβε εσυ και παρτον τηλεφωνο και πες του αν θες να μην παω σε αλλο φωτογραφειο για να δωσω τα λεφτα μου θα κανεις την δουλεια μου ετσι οπως την θελω εγω και οχι οπως την θες εσυ?? στο φιναλε θα σε πληρωσω και απαιτω να μου κανεις την δουλεια μου οπως την θελω εγω και απο την στιγμη που ειχαμε πει σε 2 dvd αυτη ηταν η αρχικη συμφωνια οποτε δωστου πισω αυτο και πες του θελω 2 μπορεις καλως δεν μπορεις αντε γεια θα παω σε αλλον που θα μου κανει την δουλεια ταυτιστικα με το θεμα και τα πηρα και εγω τωρα Laughing

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Τονια μου το εχω σχεδον σιγουρο με την ψυχολογια που γενικα εχω οτι οταν μεινω εγκυος δν την γλυτωνω την επιλοχια καταθλιψη, και μου το εχει πει κι ενας ξαδερφος του αντρα μου που εινα ψυχολογος οτι ειναι πολυ πιθανον με διαφορα που του εχω πει... αλλα βλεπω να την παθαινω πολυ πιο γρηγορα την καταθλιψη ΕΠΕΙΔΗ δν ερχεται το μωρο, παρα οταν ερθει Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


ΕΓΩ ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΜΕ ΑΝΤΕΞΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ Κ ΣΤΙΣ 2 ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ Κ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΓΕΝΝΕΣ...ΣΤΟ ΤΡΕΛΑΔΙΚΟ ΚΟΝΤΕΨΑ ΝΑ ΤΟΝ ΣΤΕΙΛΩ

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ο αντρας μου ειναι βλακας γιατι ο φωτογραφος τα εχει παρει ηδη ολα τα λεφτα .γι αυτο κανει μαλακιες....και γι αυτο ο αντρας μου επρεπε να μην φυγει απο εκει αν δν παρει το σωστο αρχειο!! αυριο εχω ταξιδι για Χαλκιδα και θα εχω και τον Τσαρλι μαζι και θελω να τον παω και απο τον κτηνιατρο, δν μπορω ουτε εχω τον χρονο να σταματησω να τον ξεχεσω και σε μια βδομαδα που θα γυρισω θα εχει χαθει η μπαλα!!!

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ



Έχει επεξεργασθεί από τον/την eirini7 στις Παρ Μαρ 07, 2014 9:35 am, 1 φορά

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΜΠΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΡΙΝ ΕΠΙΣΤΡΕΨΟΥΝ ΤΑ ΑΝΤΡΑΚΙΑ...

ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΣΟΥ ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΤΟΣΟ ΟΜΟΡΦΟ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΑΝ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΑΥΤΑ Κ ΘΑ ΓΕΛΑΣ!!!

ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ Κ ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ!!!
ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙΣ ΤΗΝ ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΒΡΗΚΕΣ!!

ΦΙΛΑΚΙΑ

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[



Έχει επεξεργασθεί από τον/την eirini7 στις Παρ Μαρ 07, 2014 9:35 am, 1 φορά

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις