Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
47 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 47 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευουλι μου τη κανεις κοπελα μου εχουμε καιρο να τα πουμε γιατι σπανια ανοιγω πια τον υπολογιστη καλο χειμωνα κ ολας πες μου τα νεα σου και εγω δυσκολευω αναμεσα σε αυτες τις δυο φωτογραφιες μου αρεσουν και οι δυο  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 4 40746

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stauroulinaa έγραψε:
ααχαχαχ!!λες να ερθω;;μωρε μου πεφτει μακρια η Αθηνα!!!ναι διαβασα...μην αγχωθεις ομως..βαλε τα δυνατα σου και θα τα καταφερεις!!


Ελα μωρέ!Τι μακριά!Ενα πακέτο δρόμος! Laughing Laughing Laughing Δεν νομίζω ότι έχω κουράγιο να βάλ τα δυνατά μου αλλά προσπαθώ να σκέφτομαι πως κάπως θα τα κουτσοκαταφέρω...Απλά η καθηγήτρια είχε εντελώς αντιπαιδαγωγική στάση!Θέλουν και οι ενήλικες λίγη ενθάρρυνση κυρία μου! Mad

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευούλι έγραψε:
stauroulinaa έγραψε:
ααχαχαχ!!λες να ερθω;;μωρε μου πεφτει μακρια η Αθηνα!!!ναι διαβασα...μην αγχωθεις ομως..βαλε τα δυνατα σου και θα τα καταφερεις!!


Ελα μωρέ!Τι μακριά!Ενα πακέτο δρόμος! Laughing Laughing Laughing Δεν νομίζω ότι έχω κουράγιο να βάλ τα δυνατά μου αλλά προσπαθώ να σκέφτομαι πως κάπως θα τα κουτσοκαταφέρω...Απλά η καθηγήτρια είχε εντελώς αντιπαιδαγωγική στάση!Θέλουν και οι ενήλικες λίγη ενθάρρυνση κυρία μου! Mad
Mad Mad Δεν μιλαω για τη συγκεκριμενη αλλα γενικα καποιοι τετοιου ειδους καθηγητες ετσι φαιρονται.,το βλεπουν πολυ..αφ υψηλου!!

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:ευουλι μου τη κανεις κοπελα μου εχουμε καιρο να τα πουμε γιατι σπανια ανοιγω πια τον υπολογιστη καλο χειμωνα κ ολας πες μου τα νεα σου και εγω δυσκολευω αναμεσα σε αυτες τις δυο φωτογραφιες μου αρεσουν και οι δυο  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 4 40746

Καλά είμαι Μαρινάκι μου!Λίγο τρέξιμο, αλλά καλά!Συνεχίζουμε τις προσπάθειες ακάθεκτοι, αν και έχουμε μπει παράλληλα και σε μια διαδικασία εξετάσεων για ν'αρχίσουμε να βλέπουμε τι γίνεται...
Κάνεις αποτοξίνωση από τον υπολογιστή,ε;Καλά κάνεις!Εσύ τι έγινε με κάτι εξετασούλες που ήθελες να κάνεις;Νομίζω θυρεοειδή ή δεν θυμάμαι καλά;

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευουλι μη σε πτωουν αυτα!! μου θυμησες τωρα κατι δικους μου καθηγητες!! οταν πηγαινα πρωτη λυκειου ηταν που αλλαζαν τα τελ σε τεε και τα γενικα λυκεια σε ενιαία!! εγω πηγαινα τελ και μας εδιναν την ευκαιρια να συνεχισουμε δευτερα λυκειου στο ενιαιο, και ολοι οι καθηγητες μας ελεγαν "ε για να ηρθατε στο τελ σιγα μη μπορειτε να συνεχισετε ενιαιο.... αφου ειναι πιο δυσκολα..μπλα μπλα!!" και οταν δν πηγα ενιαιο την επομενη με κοιτουσαν ολοι οι καθηγητες  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 4 606100  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 4 606100 και μου ελεγαν "γιατι δν εφυγες να πας ενιαιο εσυ???"... δν ειναι ολοι οι μαθητες το ιδιο..εκει θελω να καταλληξω!μη μασας λοιπον! Wink Wink

πηρα αυτη
 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 4 Canon_eos_600d-550x315 και δν εχω ξαναχρησιμοποιησει slr! Embarassed Embarassed

αγαπη ευχομαι να εισαι εσυ σε ενα χρονο απο τωρα σε μια αναλογη!!!!!!

Ετσι ειναι Σταυρουλα, δν ηξερα που ειναι το τυχερο μου!!! και χαιρομαι που το βρηκα με το που ανεβηκα Λαρισα!!!! αυτη η κολόνια κραταει χρονιαααααααααααααα!!!


αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stauroulinaa έγραψε:
αγαπη έγραψε:τσα ξαναηρθα παλι βρηκα λιγο χρονο και ξαναμπηκα σας αρεσει η καινουρια μου φωτο???? ποιες ειστε εδω???
Γεια σου κοριτσι!!!Ναι πολυ ωραια η φωτο την ειδα και πιο πριν!δεν νομιζω πως εχουμε ξαναμιλησει..η μηπως κανω λαθος;οπως να χει!χαρηκα!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 4 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 4 654316

σταυρουλινα κ εγω χαρηκα δεν νωμιζω να εχουμε ξαναμιλησει γιατι δεν μπαινω πολυ συχνα μονο οποτε βρω λιγο χρονο οπως το απογευμα που μπηκα για λιγο εσυ κ εσυ υποψιφια μανουλα?? εχεις παιδακι-α???

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stauroulinaa έγραψε:
Mad Mad Δεν μιλαω για τη συγκεκριμενη αλλα γενικα καποιοι τετοιου ειδους καθηγητες ετσι φαιρονται.,το βλεπουν πολυ..αφ υψηλου!!


Το μόνο καλό είναι πως μας θυμίζουν πώς δεν πρέπει να γίνουμε! Razz Η αλήθεια πάντως είναι πως το σκεφτόμουν: "Λες να τρομοκρατώ τα παιδάκια έτσι άθελά μου όταν προσπαθώ να τα κάνω να διαβάσουν;".Θέλω να πιστεύω όμως πως τηρώ τις ισορροπίες!

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελλη τέλεια η φωτογραφική!Πρέπει να έχει πολλές δυνατότητες άρα ξεκίνα να την ανακαλύπτεις και θα κάνεις παπάδες άμα τη μάθεις!Ηταν ακριβή;

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ηταν λιγο αλλα την πετυχα προσφορα 150ε κατω απ οτι εκανε στην αγορα!! την πηρα απο την Groupon 550ε!!
τωρα παλευω να την μαθω!!! χιχι .. θα το τρελανω το Τσαρλουκι στις φωτος οπως καταλαβες!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="αγαπη"]
stauroulinaa έγραψε:
αγαπη έγραψε:

σταυρουλινα κ εγω χαρηκα δεν νωμιζω να εχουμε ξαναμιλησει γιατι δεν μπαινω πολυ συχνα μονο οποτε βρω λιγο χρονο οπως το απογευμα που μπηκα για λιγο εσυ κ εσυ υποψιφια μανουλα?? εχεις παιδακι-α???

οπως το ειπες..υποψηφια...προσπαθουμε μονο 2-3 μηνες....ελπιζω να τα καταφερουμε συντομα!!!εσυ εκτος απο αυτο το υπεροχο πλασματακι εχεις κιαλο;;

Ευουλι αυτο το σκεφτομουν οταν πηγαινα σε ημεριδες υποχρεωτικες ή σεμιναρια..και κοιτουσα συνεχως το ρολοι ποτε θα τελειωσει..και οταν τελειωνε ελεγα επιτελους..και μετα σκεφτομουν μηπως για αυτο τα παιδακια οταν χτυπαει το κουδουνι αρχιζουν να τρεχουν τσιριζοντας;;;!!!!!!!παντως θυμηθηκα ενα απιστευτα αστειο βιντεακι που ειχα δει που ειχε σχεση με τη ληξη σχολικης χρονιας..και τρεχουν τα παιδακια..και μετα απο λιγο τρεχουν φωναζοντας και οι δασκαλοι!!!! Laughing Laughing Very Happy Very Happy

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευουλι μου και εμεις στις προσπαθειες ειμαστε ακομα και δεν σας κρυβω κοριτσια οτι ειμαι αγχωμενη πανω σε ευτο το θεμα εκανα τις εξετασεις μου για θυροειδη κλπ βγηκαν καλες μονο λιγο ανεβασμενη προλακτινη ειχα 32,1 ενω η φυσιολογικες τιμες ειναι 2,8 - 25,0ng/ml βεβαια τιποτα το ανησυχιτικο οπως λεει και ο γιατρος μου εκανα και κολπικο υπερηχο και ολα ειναι πολυ καλα Δοξα τον Θεο

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελλη είναι και βιντεοκάμερα;Πάρε και στον Τσάρλι γυαλιά ηλίου για τα φλας! Laughing Laughing Laughing
Σταυρούλα θα είναι πολύ αστείο το βιντεάκι με τους δασκάλους!Και πολύ ρεαλιστικό! Laughing
Κορίτσια σας αφήνω να τα πω λίγο με τον αντρούλη που μόλις μπήκε!Καληνύχτα!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 4 531909

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="stauroulinaa"]
αγαπη έγραψε:
stauroulinaa έγραψε:
αγαπη έγραψε:

σταυρουλινα κ εγω χαρηκα δεν νωμιζω να εχουμε ξαναμιλησει γιατι δεν μπαινω πολυ συχνα μονο οποτε βρω λιγο χρονο οπως το απογευμα που μπηκα για λιγο εσυ κ εσυ υποψιφια μανουλα?? εχεις παιδακι-α???

οπως το ειπες..υποψηφια...προσπαθουμε μονο 2-3 μηνες....ελπιζω να τα καταφερουμε συντομα!!!εσυ εκτος απο αυτο το υπεροχο πλασματακι εχεις κιαλο;;

Ευουλι αυτο το σκεφτομουν οταν πηγαινα σε ημεριδες υποχρεωτικες ή σεμιναρια..και κοιτουσα συνεχως το ρολοι ποτε θα τελειωσει..και οταν τελειωνε ελεγα επιτελους..και μετα σκεφτομουν μηπως για αυτο τα παιδακια οταν χτυπαει το κουδουνι αρχιζουν να τρεχουν τσιριζοντας;;;!!!!!!!παντως θυμηθηκα ενα απιστευτα αστειο βιντεακι που ειχα δει που ειχε σχεση με τη ληξη σχολικης χρονιας..και τρεχουν τα παιδακια..και μετα απο λιγο τρεχουν φωναζοντας και οι δασκαλοι!!!! Laughing Laughing Very Happy Very Happy

αχ σταυρουλινα μου μακαρι αυτο το πλασματακι της φωτο να ηταν δικο μου αλλα ειμαι και εγω μια υποψηφια μανουλα περιμενω και εγω να ζησω αυτο το θαυμα που λεγετε μητροτητα οπως αρκετα κοριτσια απο δω προσπαθειτε πολυ λιγο καιρο κανε λιγο υπομονη και ολα θα γινουν ποσο ετων εισαι??

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευουλι μου ναι τραβαει και βιντεο σε full HD χιχχιχιι την εχω ερωτευτει εδω και χρονια και τωρα με τον γαμο που ειχαμε καποια λεφτακια ειπα να την παρω δωρο στον εαυτο μου  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 4 40746  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 4 40746

αγαπη κι εγω εκανα ορμονικες και βγηκαν πολυ καλες και τωρα πρεπει να κανει και ο αντρας μου,και οφείλω να πω οτι με πιανει πολυ αγχος και το παλευω αλλα δν τα καταφερνω παντα να το ξεπερνω με το θεμα!! θελω να κανει κι αυτος να μου φυγουν αυτα απο το μυαλο γιατι τωρα ειναι κολλημενο εκει ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!αλλα και αυτο το μηνα δν βλεπω να προλαβαινουμε οπως ελεγα και πιο πριν, γιατι θελει συγκεκριμενες προυποθεσεις για να γινει η εξεταση και δν μας καθεται γμτ!!!

Σταυρουλα ελπιζω να σας ερθει γρηγορα το θαυματακι, γιατι ειναι πολυ ψυχοφθορο!!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελλη μου τη εξετασεις εκανες εσυ???

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εκανα ορμονικες ! αυτες που γινονται την τριτη μερα του κυκλου, και αυτες που γινονται μια βδομαδα μετα την ωορρηξια!!

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελλη μου σε ευχαριστω για τις ευχες...
Αγαπη ειμαι 25...προσπαθουμε μωρε ολες να μην αγχωνομαστε γιατι δεν κανει καλο...αλλα τι συναισθημα να εχεις οταν βλεπεις αυτο τα σημαδακια τα κοκκινα...;;; Mad
εσεις προσπαθειτε καιρο;

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμεις προσπαθουμε απο τον Ιουλιο του 11.. ειμαστε συνοδοιπόροι με την αγαπη πολυ καιρο τωρα!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 4 669659  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 4 669659 ελπιζω να τελειωσει γρηγορα αυτο το ταξιδι, και να αρχισει το αλλο γρηγορα ..  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 4 228222  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 4 228222

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stauroulinaa έγραψε:Ελλη μου σε ευχαριστω για τις ευχες...
Αγαπη ειμαι 25...προσπαθουμε μωρε ολες να μην αγχωνομαστε γιατι δεν κανει καλο...αλλα τι συναισθημα να εχεις οταν βλεπεις αυτο τα σημαδακια τα κοκκινα...;;; Mad
εσεις προσπαθειτε καιρο;

εμεις ξεκινησαμε ελευθερα 14 μηνες τωρα παιρνεις φυλλικο οξυ? filicine ειναι βιταμινες κανουν καλο

ελλη μου εμενα ο γιατρος δεν μου ειπε να κανω εξετασεις συγκεκριμενες μερες του κυκλου μου γι'αυτο ρωτησα τις εκανα σε ασχετες μερες τωρα θα επαναλαβω την προλακτινη και θα κανω και μια γενικη αιματος θα ρωτησω τον γιατρο μου αν πρεπει να τις κανω σε συγκεκριμενες μερες του κυκλου μου

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη οι ορμονικες που αφορουν την υπογονιμοτητα γινονται συγκεκριμενες μερες του κυκλου, αυτες που σου ειπα!! δν εχω μπροστα μου το χαρτι , αλλα νομιζω προλακτινη ειχα κανει στην αρχη του κυκλου μαζι με πολλες αλλες, και στην βδομαδα μετα την ωορρηξια ειχα κανει προγεστερονη, την LH που αφορα την ωορρηξια, και μια E2(οιστροδιαστολη).. δν θυμαμαι τι μετραει αυτη!!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:αγαπη οι ορμονικες που αφορουν την υπογονιμοτητα γινονται συγκεκριμενες μερες του κυκλου, αυτες που σου ειπα!! δν εχω μπροστα μου το χαρτι , αλλα νομιζω προλακτινη ειχα κανει στην αρχη του κυκλου μαζι με πολλες αλλες, και στην βδομαδα μετα την ωορρηξια ειχα κανει προγεστερονη, την LH που αφορα την ωορρηξια, και μια E2(οιστροδιαστολη).. δν θυμαμαι τι μετραει αυτη!!!

α μαλιστα οκ ο αντρας σου εχει κανει σπερμοδιαγραμμα ή θα κανει???

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τωρα ειναι να κανει ο αντρας μου σπερμοδιαγραμμα και καλλιέργεια σπερματος! αλλα επειδη θελει να γινει μετα απο 4 μερες απο την τελευταια επαφη και ειναι μονο 8-10 το πρωι δν μας βολευει να το προγραμματισουμε με την παλιοδουλεια μου..ασε που και αυτος ο προγραμματισμος σε αυτα τα πραγματα δν παλευεται!! καπως θα το κανουμε ..αλλα οχι αυτο το μηνα, γιατι δν προλαβαινουμε! λιγο οτι αυτη την βδομαδα δουλευω, λιγο που την αλλη θα ειμαστε Χαλκιδα, παει για τον αλλο μηνα!! Rolling Eyes Rolling Eyes

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:τωρα ειναι να κανει ο αντρας μου σπερμοδιαγραμμα και καλλιέργεια σπερματος! αλλα επειδη θελει να γινει μετα απο 4 μερες απο την τελευταια επαφη και ειναι μονο 8-10 το πρωι δν μας βολευει να το προγραμματισουμε με την παλιοδουλεια μου..ασε που και αυτος ο προγραμματισμος σε αυτα τα πραγματα δν παλευεται!! καπως θα το κανουμε ..αλλα οχι αυτο το μηνα, γιατι δν προλαβαινουμε! λιγο οτι αυτη την βδομαδα δουλευω, λιγο που την αλλη θα ειμαστε Χαλκιδα, παει για τον αλλο μηνα!! Rolling Eyes Rolling Eyes

δεν πειραζει κοριτσακι μου καθε εμποδιο για καλο λενε ισως να μην χρειαστει να κανει σπερμοδιαγραμα να σκεφτεσε θετικα και που ξερεις γινοντε και θαυματα Wink

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειμαι σιγουρη οτι σε αυτο ελπιζει και ο αντρας μου για να το γλυτωσει  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 4 40746  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 4 40746  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 4 40746  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 4 40746

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακι μου ασχετο ποσο κοστιζουν το σπερμοδιαγραμμα και η καλλιέργεια σπερματος???

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις