Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
60 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 60 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Αχ ρε ψυχη μου,τι να σου πω για να το αποβαλλεις;Πόσο καιρο προσπαθείτε;
ΑΡΚΕΤΟ 1,5 ΧΡΟΝΟ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΜΕΝΟΙ ΚΑΙ 1.ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ 3 ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΑΠΟΒΟΛΛΗ ΣΤΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ..ΕΧΩ ΣΧΕΔΟΝ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΑΠΕΒΑΛΛΑ Κ ΑΚΟΜΑ ΤΠΤ...Ο ΓΙΑΤΡΟς ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΜΕΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ...ΑΜΑ ΔΕΝ ΜΕΙΝΩ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΛΙΓΟ Ν ΤΟ ΠΑΞΟΥΜΕ

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:
tatijana έγραψε:Αχ ρε ψυχη μου,τι να σου πω για να το αποβαλλεις;Πόσο καιρο προσπαθείτε;
ΑΡΚΕΤΟ 1,5 ΧΡΟΝΟ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΜΕΝΟΙ ΚΑΙ 1.ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ 3 ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΑΠΟΒΟΛΛΗ ΣΤΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ..ΕΧΩ ΣΧΕΔΟΝ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΑΠΕΒΑΛΛΑ Κ ΑΚΟΜΑ ΤΠΤ...Ο ΓΙΑΤΡΟς ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΜΕΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ...ΑΜΑ ΔΕΝ ΜΕΙΝΩ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΛΙΓΟ Ν ΤΟ ΠΑΞΟΥΜΕ

Εγω λέω να κανείς ΤΩΡΑ,να σου φύγει περιέργεια οτι μπορει και να έχετε κατι.Εγω θα είχα κάνει εξετάσεις..

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
art86 έγραψε:
tatijana έγραψε:Αχ ρε ψυχη μου,τι να σου πω για να το αποβαλλεις;Πόσο καιρο προσπαθείτε;
ΑΡΚΕΤΟ 1,5 ΧΡΟΝΟ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΜΕΝΟΙ ΚΑΙ 1.ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ 3 ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΑΠΟΒΟΛΛΗ ΣΤΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ..ΕΧΩ ΣΧΕΔΟΝ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΑΠΕΒΑΛΛΑ Κ ΑΚΟΜΑ ΤΠΤ...Ο ΓΙΑΤΡΟς ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΜΕΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ...ΑΜΑ ΔΕΝ ΜΕΙΝΩ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΛΙΓΟ Ν ΤΟ ΠΑΞΟΥΜΕ

Εγω λέω να κανείς ΤΩΡΑ,να σου φύγει περιέργεια οτι μπορει και να έχετε κατι.Εγω θα είχα κάνει εξετάσεις..
ΕΤΣΙ ΕΙΧΑΜΕ ΠΕΙ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΑΜΑ ΔΕΝ ΜΕΙΝΩ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΘΑ ΤΟ ΨΑΞΟΥΜΕ ΚΑΙ 5 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΜΑΘΑΙΝΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ...ΤΟ ΑΦΗΣΑΜΕ ...ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΑ ΘΕΩΡΕΙ ΤΟΙ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΠΗΡΕΑΖΕΙ ΤΗ ΣΥΛΛΗΨΗ ..ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΜΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΙ ΘΑ ΤΟ ΕΙΧΕ ΨΑΞΕΙ ΠΙΟ ΝΩΡΙς-26 ΕΓΩ 32 Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ-ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ....

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αρτεμακι μου το να σου πω να μην αγχωνεσαι ξερω ειναι χαζο γιατι το αγχος σπανια το ελεγχουμε...Θα σου πω να κανεις θετικες σκεψεις...  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 35 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 35 215994 που ξερεις μπορει και να το πιασατε το σπορακι!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 35 564595  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 35 564595  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 35 564595

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΖΟΥΖΟΥΝΕΣ ΜΟΥΥΥΥΥΥ! flower flower flower flower flower flower flower ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΠΟΛΛΑ  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 35 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 35 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 35 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 35 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 35 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 35 417472 ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!!!

ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΑΡΧΙΣΕΣ ΤΑ ΑΓΧΩΤΙΚΑ ΣΟΥ ΠΑΛΙ?! ΘΑ ΣΕ ΜΑΛΩΣΩ!!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 35 311356 ΤΙ ΕΙΠΑΜΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ?! ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 35 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 35 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 35 654316 ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΕΣ! ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΤΙ ΧΡΩΜΑ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΥΓΡΑ! ΣΤΙΣ ΠΟΛΥ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΑ ΥΓΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΔΙΑΦΑΝΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟΣΟ ΛΕΥΚΑ ΟΣΟ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΚΥΚΛΟ ΣΟΥ. ΕΣΥ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΠΕΡΙΕΓΡΑΦΕΣ?

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κορίτσια!Χρόνια πολλά κιόλας για την τόσο σπουδαία για όλους μας ημέρα!
Είστε καλά;
Ελλούκο πολύ χαίρομαι που περάσατε ωραία στην Τσαρλουκοσυνάντηση!Δεν ξέρω βέβαια τελικά ποιος ενθουσιάστηκε περισσότερο: εσύ ή ο μικρός; Laughing
Αρτεμις κουκλίτσα μου, μην αγχώνεσαι!Δεν σας ξέφυγε η ωορρηξία, αφού είχατε τακτικές επαφές!Αλλωστε οι γιατροί λένε ανα 2-3 μέρες επαφές...Αρα είστε μέσα!Προσπάθησε όμως να το δεις πιο χαλαρά γιατί στο τέλος θα αρρωστήσεις!
Αφρουλίτα τι κάνεις κούκλα;
Είναι καμία εδώ αλήθεια ή μόνη μου μιλάω; Smile

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΥΟΥΛΙ ΑΦΡΟΥΛΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? Razz

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΕΥΟΥΛΙ ΑΦΡΟΥΛΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? Razz


Καλώς την Γιάννα μας!Τι κάνεις κοπελιά;Η μικρούλα;Πάλι από το κινητό μπαίνεις;Εγώ κλασικά πηγμένη με γραπτά και είπα να κάνω ένα διαλειμματάκι να πάρω δυνάμεις!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 35 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 35 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 35 417472 ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ?!

ΕΥΟΥΛΙ ΜΟΥ  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 35 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 35 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 35 417472 ΑΣΕ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΚΑΤΑ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑΤΙ...ΑΝΤΕ! ΕΧΩ ΦΟΥΝΤΩΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΑΤΟΜΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ (ΣΕ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ!). ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 35 604962 ΓΙΑ ΤΟ ΞΕΜΟΥΔΙΑΣΜΑ!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!! cheers
ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΦΥΓΑΝΕ ΚΑΙ Μ ΑΦΗΣΑΝΕ ΜΟΝΗ????
ΕΟΥΛΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΠΑΛΙ ΓΡΑΠΤΑ ΔΙΟΡΘΩΝΕΙΣ???
ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ.Η ΜΙΚΡΗ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΕΤΣΙ ΝΑ ΣΤΝΕΧΙΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ,ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΘΑ ΣΗΚΩΘΕΙ ΠΑΛΙ.
ΟΧΙ ΜΠΑΙΝΩ ΑΠ ΤΟΝ Η/Υ.ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΑΛΗΨΗ.
ΕΣΥ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΕΣ?ΔΙΑΒΑΣΑ ΕΚΑΝΕΣ ΤΑ ΜΠΟΤΕ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕΣ ΕΞΟΔΟ ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ.Η ΥΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΛΑ?ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΝ ΕΚΑΝΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ Η ΟΧΙ ΑΚΟΜΑ?
ΑΦΡΟΥΛΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΕ?ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ??

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΦΡΟΥΛΑ ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ!! Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 35 50580  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 35 50580  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 35 50580  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 35 50580  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 35 50580  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 35 50580  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 35 50580  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 35 50580  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 35 50580

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 35 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 35 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 35 417472 ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ?!

ΕΥΟΥΛΙ ΜΟΥ  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 35 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 35 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 35 417472 ΑΣΕ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΚΑΤΑ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑΤΙ...ΑΝΤΕ! ΕΧΩ ΦΟΥΝΤΩΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΑΤΟΜΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ (ΣΕ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ!). ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 35 604962 ΓΙΑ ΤΟ ΞΕΜΟΥΔΙΑΣΜΑ!


Αφρουλίνι μου έχω την εντύπωση πως την πάτησα με τις δουλειές!Πάντα μου αρέσει να αναλαμβάνω πολλά πράγματα, αλλά μάλλον το παράκανα...!Με αποτέλεσμα να είμαι συνεχώς αγχωμένη για κάτι!Κυρίως όμως με έχει τσακίσει η ανασφάλεια στο θέμα υγείας μου...Το έχω πάρει στραβά τον τελευταίο καιρό και δεν λέω να ηρεμήσω... Crying or Very sad Τεσπα, μην σε ζαλίσω άλλο!
Με ποιον τα έχεις πάρει;Με τον superman; Laughing

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑΩ ΤΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΣΤΟ ΜΟΥΣΕΙΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ! Mad Mad Mad ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΥ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 35 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 35 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 35 215994 ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ (ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΟΝΟΜΑΤΟΣ!) ΤΟ ΠΗΡΕ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ! Shocked Shocked Shocked Laughing Laughing Laughing

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιάννα μου άσε!ΠΑΛΙ ΓΡΑΠΤΑ!Χθες τουλάχιστον περάσαμε σούπερ!Είχαμε καιρό να βγούμε σε μουσική σκηνή και το πρόγραμμα ήταν κορυφαίο!Πραγματικά το ευχαριστηθήκαμε!Ο αντρούλης έκανε εξετάσεις και αύριο θα πάω να πάρω τα αποτελέσματα.Την Πέμπτη που μίλησα με τη μικροβιολόγο μου είπε πως δεν φαίνεται να υπάρχει κάποιο ιδιαίτερο θέμα και πως φαίνεται γόνιμο!Λεπτομέρειες αύριο!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ ΤΗΝ ΑΓΕΝΕΙΑ!!!

ΕΥΟΥΛΙ ΜΟΥ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΣΟΥ! ΔΩΣΕ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΣΤΟ ΣΩΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΧΕ ΤΟΥ ΛΙΓΗ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ! Very Happy Very Happy Very Happy

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑΩ ΤΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΣΤΟ ΜΟΥΣΕΙΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ! Mad Mad Mad ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΥ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 35 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 35 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 35 215994 ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ (ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΟΝΟΜΑΤΟΣ!) ΤΟ ΠΗΡΕ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ! Shocked Shocked Shocked Laughing Laughing Laughing


ΣΕ ΚΟΥΡΑΖΟΥΝ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ?ΧΑΘΗΚΑΜΕ ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ.
ΠΗΓΑΤΕ ΠΟΥΘΕΝΑ?ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΚΩΛΟΚΑΙΡΟ!!
ΕΙΔΕΣ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ????ΚΑΤΙ ΘΑ ΤΟΥ ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΝ ΤΣΙΤΩΣΕΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ!!!!!!ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 35 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 35 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 35 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 35 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 35 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 35 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 35 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 35 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 35 604962  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 35 604962  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 35 604962

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΥΟΥΛΙ.ΑΝΤΕ ΘΑ ΣΟΥ ΦΥΓΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΣΟΥ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙ Η ΑΦΡΟΥΛΑ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΝΗΘΗΣΕΙ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΣΟΥ ΑΥΤΗ ΤΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑ.ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ! Very Happy

ΑΦΡΟΥΛΑ ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ....ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΠΜ Ο ΜΠΑΤΜΑΝ!!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΙΠΑ! ΑΠΛΩΣ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ Σ/Κ ΤΟΥ ΕΔΕΙΞΑ ΠΩΣ ΘΑ ΝΙΩΘΕΙ ΑΝ ΤΟΝ ΓΡΑΨΩ ΚΑΙ ΔΙΝΩ ΣΗΜΑΣΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΙΣΙΩΣΕ ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΣΕ ΗΣΥΧΙΑ! Laughing Laughing Laughing

ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΣΟ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΑΠΟΛΑΥΣΩ ΟΣΟ ΘΕΛΩ ΛΟΓΩ ΩΡΑΡΙΟΥ ΚΑΙ ΕΞΑΝΤΛΗΣΗΣ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ Mad Mad Mad Mad Mad !

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΥΟΥΛΙ.ΑΝΤΕ ΘΑ ΣΟΥ ΦΥΓΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΣΟΥ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙ Η ΑΦΡΟΥΛΑ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΝΗΘΗΣΕΙ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΣΟΥ ΑΥΤΗ ΤΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑ.ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ! Very Happy

ΑΦΡΟΥΛΑ ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ....ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΠΜ Ο ΜΠΑΤΜΑΝ!!

ΓΙΑΤΙ 1Η ΦΟΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ?! ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΚΥΡΙΑ ΣΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΟΥ! ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΣΤΟ ΤΡΙΠΑΚΙ! ΟΤΙ ΠΩ ΘΑ ΤΟ ΠΩ ΔΗΜΟΣΙΑ! ΔΕΝ ΞΕΠΕΡΝΩ ΤΑ ΟΡΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΟΝ!

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αφρούλα μου διάβασα κι εγώ την απάντησή σου! Respect Respect Respect Το'χεις φιλενάδα!Βγάζεις ασπροπρόσωπο τον κλάδο! Laughing Μην ασχολείσαι καν όμως ρε κοριτσάκι!Δεν βλέπεις ότι απλά δεν αξίζει;Οπως είπες κι εσύ, απλά λυπάμαι...
Οσο για την υγεία μου, προσπαθώ ρε κορίτσια αλλά...Σήμερα για παράδειγμα και για αρκετή ώρα δεν ένιωθα καλά.Το πάλευα, το πάλευα...Στο τέλος ξέσπασα σε κλάματα και μου ερχόταν να πάρω τους δρόμους!Πόση υπομονή να κάνω;Αφού συχνά σκέφτομαι πως δεν ξέρω πως θα παλέψω μια εγκυμοσύνη...Οτι τη θέλω είναι σίγουρο, αν θα την παλέψω ψυχολογικά δεν είναι...

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΙΠΑ! ΑΠΛΩΣ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ Σ/Κ ΤΟΥ ΕΔΕΙΞΑ ΠΩΣ ΘΑ ΝΙΩΘΕΙ ΑΝ ΤΟΝ ΓΡΑΨΩ ΚΑΙ ΔΙΝΩ ΣΗΜΑΣΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΙΣΙΩΣΕ ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΣΕ ΗΣΥΧΙΑ! Laughing Laughing Laughing

ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΣΟ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΑΠΟΛΑΥΣΩ ΟΣΟ ΘΕΛΩ ΛΟΓΩ ΩΡΑΡΙΟΥ ΚΑΙ ΕΞΑΝΤΛΗΣΗΣ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ Mad Mad Mad Mad Mad !


queen queen queen queen queen ΒΡΕ ΑΥΤΟΣ Σ ΕΧΕΙ ΚΟΡΩΝΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥ!!
ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΠΛΕΟΝ ΤΑ ΠΡΩΙΝΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ Η ΜΙΚΡΗ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ ΚΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΤΗΝ ΚΥΝΗΓΑΩ.

ΑΦΡΟΥΛΑ 8ωρο ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ?

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΥΟΥΛΙ ΜΟΥ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΥΠΕΡΙΣΧΥΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΔΥΝΑΜΗ, ΟΥΤΕ ΕΚΕΙΝΗ ΚΑΠΟΙΑΣ ΑΣΘΕΝΕΙΑΣ! ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΝΙΩΘΕΙΣ SUREWOMAN (ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ ΚΙΟΛΑΣ Laughing ) ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ! ΟΛΑ ΘΑ ΩΧΡΙΟΥΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΖΩΗ ΚΑΙ ΥΓΕΙΑ! ΜΗΝ ΚΟΛΛΑΣ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΑΓΩΝΙΣΤΡΙΑ ΕΣΥ! ΤΟ ΞΕΡΩ!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 35 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 35 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 35 328109

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑΙ ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ! 7:30-15:30 ! ΠΙΚΡΑ! ΞΥΠΝΑΩ ΑΞΗΜΕΡΩΤΑ! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ Ο ΥΠΝΟΣ ΣΤΗΝ ΠΟΛΥΘΡΟΝΑ! Laughing Laughing Laughing

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευούλι έγραψε:Αφρούλα μου διάβασα κι εγώ την απάντησή σου! Respect Respect Respect Το'χεις φιλενάδα!Βγάζεις ασπροπρόσωπο τον κλάδο! Laughing Μην ασχολείσαι καν όμως ρε κοριτσάκι!Δεν βλέπεις ότι απλά δεν αξίζει;Οπως είπες κι εσύ, απλά λυπάμαι...
Οσο για την υγεία μου, προσπαθώ ρε κορίτσια αλλά...Σήμερα για παράδειγμα και για αρκετή ώρα δεν ένιωθα καλά.Το πάλευα, το πάλευα...Στο τέλος ξέσπασα σε κλάματα και μου ερχόταν να πάρω τους δρόμους!Πόση υπομονή να κάνω;Αφού συχνά σκέφτομαι πως δεν ξέρω πως θα παλέψω μια εγκυμοσύνη...Οτι τη θέλω είναι σίγουρο, αν θα την παλέψω ψυχολογικά δεν είναι...

ΕΥΟΥΛΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΕΤΣΙ ΓΙΑΤΙ Μ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΡΘΕΙ.ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΘΑ ΛΕΣ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ.ΤΟΣΕΣ ΚΑΙ ΤΟΣΕΣ ΕΚΑΝΑΝ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΠΟΛΥ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ.ΕΓΩ ΑΠ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΠ ΟΛΑ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΟΥ ΘΥΜΑΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΘΑ ΠΑΝΕ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΛΠ.9 ΜΗΝΕΣ Μ ΕΦΑΓΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΛΑΥΣΩ.

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΕΥΟΥΛΙ ΜΟΥ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΥΠΕΡΙΣΧΥΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΔΥΝΑΜΗ, ΟΥΤΕ ΕΚΕΙΝΗ ΚΑΠΟΙΑΣ ΑΣΘΕΝΕΙΑΣ! ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΝΙΩΘΕΙΣ SUREWOMAN (ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ ΚΙΟΛΑΣ Laughing ) ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ! ΟΛΑ ΘΑ ΩΧΡΙΟΥΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΖΩΗ ΚΑΙ ΥΓΕΙΑ! ΜΗΝ ΚΟΛΛΑΣ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΑΓΩΝΙΣΤΡΙΑ ΕΣΥ! ΤΟ ΞΕΡΩ!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 35 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 35 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 35 328109


Αφρουλίνι μου σ'ευχαριστώ τόοοοοοσο πολύ!Με έκανες ήδη και ένιωσα καλύτερα! Smile
Αύριο έχω ραντεβού και με τον ντόκτορα να του δείξω τις εξετάσεις που έχουμε κάνει ως τώρα και να δω τι θα μας πει...Θα είμαι και στην 13η μέρα του κύκλου και θέλω να δω τι θα μου πει για ωορρηξία!
Μέχρι πότε είναι η σύμβασή σου Αφρούλι;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις