Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
16 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 16 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 23  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 23]

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΘΗΝΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΓΙΟΚΑΣ ΣΟΥ!!!!

ΡΟΥΛΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ!!!!ΟΛΟΙ ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΝΕ!!!!ΝΑ ΣΥΣΤΗΘΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ!!ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΚΙΚΗ ΑΠΟ ΣΕΡΡΕΣ ΕΧΩ 3 ΓΙΟΥΣ 6,4, ΚΑΙ 11 ΜΗΝΩΝ!!!

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΟΤΙ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ Ο ΘΑΝΟΣ!!!ΠΟΠΟ ΒΡΕ ΝΑΤΑΣΣΑ ΘΗΡΙΟ ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥ!!!

ΕΜΕΙΣ ΠΑΜΕ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΚΑΙ ΛΕΜΕ ΜΟΝΟ ΜΠΑΜΠΑ,ΣΥΝΗΔΗΤΑ.ΑΦΟΥ ΜΟΛΙΣ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΚΑΙ ΤΡΕΧΕΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΚΕΙ!!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΑΓΟΡΙΑ ΣΟΥΠΕΡ.ΣΑΝ ΠΡΩΤΑΚΙ ΕΙΠΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ ΜΑΣ, ΑΛΛΑ ΕΥΤΗΧΩΣ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΟΥΤΕ ΓΚΡΙΝΙΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΤΠΤ.ΜΟΛΙΣ ΤΟΥ ΠΩ ΕΤΟΙΜΗ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΔΙΑΒΑΣΜΑ-ΝΑΙ ΜΑΜΑ-- ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΑΝΧΟΣ ΤΟ ΕΙΧΑ...
ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ 1η ΦΟΡΑ ΦΑΣΟΛΙΑ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΦΑΓΕ.ΟΠΟΤΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΤΡΟΦΕΣ!!!!ΑΝΤΑ ΜΕΓΑΛΩΣΑΜΕ!!!!



ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kikitso έγραψε:ΑΘΗΝΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΓΙΟΚΑΣ ΣΟΥ!!!!

ΡΟΥΛΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ!!!!ΟΛΟΙ ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΝΕ!!!!ΝΑ ΣΥΣΤΗΘΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ!!ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΚΙΚΗ ΑΠΟ ΣΕΡΡΕΣ ΕΧΩ 3 ΓΙΟΥΣ 6,4, ΚΑΙ 11 ΜΗΝΩΝ!!!

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΟΤΙ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ Ο ΘΑΝΟΣ!!!ΠΟΠΟ ΒΡΕ ΝΑΤΑΣΣΑ ΘΗΡΙΟ ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥ!!!

ΕΜΕΙΣ ΠΑΜΕ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΚΑΙ ΛΕΜΕ ΜΟΝΟ ΜΠΑΜΠΑ,ΣΥΝΗΔΗΤΑ.ΑΦΟΥ ΜΟΛΙΣ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΚΑΙ ΤΡΕΧΕΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΚΕΙ!!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΑΓΟΡΙΑ ΣΟΥΠΕΡ.ΣΑΝ ΠΡΩΤΑΚΙ ΕΙΠΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ ΜΑΣ, ΑΛΛΑ ΕΥΤΗΧΩΣ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΟΥΤΕ ΓΚΡΙΝΙΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΤΠΤ.ΜΟΛΙΣ ΤΟΥ ΠΩ ΕΤΟΙΜΗ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΔΙΑΒΑΣΜΑ-ΝΑΙ ΜΑΜΑ-- ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΑΝΧΟΣ ΤΟ ΕΙΧΑ...
ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ 1η ΦΟΡΑ ΦΑΣΟΛΙΑ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΦΑΓΕ.ΟΠΟΤΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΤΡΟΦΕΣ!!!!ΑΝΤΑ ΜΕΓΑΛΩΣΑΜΕ!!!!



ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!

καλως σας βρηκα!
να τα χαιρεσαι τα παιδακιασου και να τα δεις οπως ποθεις!
εγω να σας πω οσων αφορα το φαγητο του δεινω τα παντα απο τον 8ο μηνα ,το φαγητο μας πριν βαλω το αλατι και τα μπαχαρικα...εχει φαει και γιγαντες και αυγο ντοματα, σχεδον τα παντα απο πολυ μικρος(εκτος ψαρι που το φοβαμαι λιγο...γλυκα και μελι)και αυτο το εκανα γιατι λογω αλλεργειας η μεγαλη μου κορη δεν ετρωγε τιποτα μεχρι 2,5 χρονων και ειχα αγανακτηση!αν ετρωγε κατι που δεν επιτρεποταν(οπως μοσχαρι-οτι περιειχε αγελαδινο γαλα-φρουτα με χνουδι-φραουλες-αυγο-ψαρι κ.α)μου εκανε κολλικους(ναι,και 2 χρονων)δερματητιδες και πολλα αλλα,οπωτε στον μικρο(που ειχε και αυτος αλλεργεια και του εκανα διατροφη,μολις μου ειπε η γιατρος οτι μπορω να πειραματιστω με το φαγητο του πλεον (7μιση μηνων)ξεκινησα τα παντα σιγα-σιγα και μολις ειδα οτι αυτος ηταν μια χαρα του δεινω τα παντα!!!(και με την παιδιατρο που το συζητησα αφοτου ειχα ξεκινησει και τον ταιζα κανονικα δεν μου ειπε τιποτα μονο να σταματησω αν δω το οτιδειποτε...)
λαθος σωστο η πορεια θα δειξει...!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλημερα!!! χθες ξημερωθηκαμε με πυρετο και λιγο βηχα. κολησε απο τον μεγαλο μου. σημερα μαλλον θα ειναι καλητερα. Περι φαγητου το μονο που δεν τρωμε ειναι μελι. προχθες του εδωσα να δολιμασει καπρις πουρακια. ισα την ακρη οχι κανονικα. ξετρελαθηκε.χιχιχι και αλατακι βαχω τωρα. ετσι και αλλιως στην κατσαρολα τη δικια μας ενα κουταλακι αν βαλω οποτε δεν ειναι πολυ. μετα ο καθενας στο πιατο τιου αν θελει.

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αθηνά περαστικά σας..Χρόνια Πολλά σε όλες τις εορτάζουσες και τους εορτάζοντες..

Μάλλον δεν το διαβάσατε,το είδα μόλις..Μία μανούλα Νοεβ-Δεκ 2012 που γέννησε πρόωρα (ήτανε για αρχές Δεκ) και νοσηλευόταν το μωράκι της έγραψε ότι το χάσανε.. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad No No No No No No

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγω μολις το ειδα...Ειναι τραγικο...και η μικρουλα τα πηγαινε μια χαρα,ποιος ξερει?αχ,την υγεια τους να εχουν ολα τα παιδακια του κοσμου.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

56 Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 No 4!!! - Σελίδα 3 Empty apo xthes den mporo na iremisw Παρ Οκτ 26, 2012 5:09 am

Panantonis

Panantonis
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ego eimai kypro simera gia douleia kai den mporw na to vgalw apo to myalo mou ayto poy egine.exthes to eipa kai sti gynaika mou pou einai eguos se didima pou ta perimenoume Noemvrio kai kontepse na apovalei etsi opws tis to eipa psixra .Isws den eprepe toso apotoma na tis to pw.
O Theos na ti parei konta toy proseyxomai,akoma kai sto aytokinito pou pigaina ksimervmata sto el.venizelos to skeftomoun kai den mporousa oute cd na valw oyte radio oyte tipota. Ouf !

----------------------------------
Antoni's Samsung Xoom Tablet pc 2

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ήταν κακότυχη αυτή η ομάδα δυστυχώς. Μία άλλη κοπέλα έχασε το μωράκι της 20 βδομάδων..μακάρι να μην υπάρξουν άλλες απώλειες..

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναμαι καιγωωω πολυ λυπηθηκα. μιλουσα με την κοπελα στο τστ...
τεσπα. ο μικρος μου ειναι καλητερα. ο μεγαλος μου ολη μερα βηχει ασχημα. εχει θεμα ασθατικο και τον επιασε παλι. πηγα στην παιδιατρο και τον καναμε μασκα. μας εδωσε και κατι σιροπια να ηρεμησει το πουλακι μου. πονεσα εγω που τον ακουγα ολη μερα..

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ti na πω κοριτσια !!!! λυπαμαι πολυ... ο θεος διαλεξε να το κανει αγγελουδι.κριμα τι να πω δεν υπαρχουν λογια να πεις.

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κοριτσια!Χαθηκα λιγο ηρθαν οι δικοι μου επιτελους χαρα μεγαλη κ εχουν ξετρελαθει με τον μικρο..Ολη μερα βολταρει με τον παππου στο παρκο...
Λεει παππου μπαμπα γιαγια μαμ κ αιντε Laughing

Το ασχημο ειναι οτι σημερα απελυσαν τον αντρα μου απο την δουλεια (το ηξερε απο την Δευτερα),πηρε αποζημιωση την μιση αλλα δεν θα το αφησουμε ετσι θα το παμε στα ακρα...εμ τον εκλεβαν στον μισθο δεν θα μας φανε κ την αποζημιωση...
Την Κυριακη 4 του μηνα εχουμε βαφτιση κ δεν εχω καμια ορεξη εχω πεσει πολυ ψυχολογικα κ δεν θελω τιποτα....με το που τελειωσει η βαφτιση θα αρχιζουμε να μαζευουμε κ θ μετακομισουμε στο χωριο (με την πεθερα κ την γιαγια) τι να κανουμε επιλογη δεν εχουμε...Απο την μια λεω οκ θα εχω βοηθεια καθαρος αερας δεν θα εχουμε ενοικεια αλλα απο την αλλη δυσκολη η συμβιωση κ εχω ενα ανχος Sad Mad

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πω ρε Τατιάνα...μλκSad

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Carrie έγραψε:Πω ρε Τατιάνα...μλκSad

Αστα να πανε Sad Sad Sad Sad  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 No 4!!! - Σελίδα 3 534787
εγω εθεσα τους ορους μου (στον αντρα μου)κ ειπαμε αν τα δουμε σκουρα με την συμβιωση παιρνουμε της βαλιτσες μας (στην χειροτερη) το μωρο κ φευγουμε εξω για δουλεια! cyclops

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="tatianoula"]Γεια σας κοριτσια!Χαθηκα λιγο ηρθαν οι δικοι μου επιτελους χαρα μεγαλη κ εχουν ξετρελαθει με τον μικρο..Ολη μερα βολταρει με τον παππου στο παρκο...
Λεει παππου μπαμπα γιαγια μαμ κ αιντε Laughing

Το ασχημο ειναι οτι σημερα απελυσαν τον αντρα μου απο την δουλεια (το ηξερε απο την Δευτερα),πηρε αποζημιωση την μιση αλλα δεν θα το αφησουμε ετσι θα το παμε στα ακρα...εμ τον εκλεβαν στον μισθο δεν θα μας φανε κ την αποζημιωση...
Την Κυριακη 4 του μηνα εχουμε βαφτιση κ δεν εχω καμια ορεξη εχω πεσει πολυ ψυχολογικα κ δεν θελω τιποτα....με το που τελειωσει η βαφτιση θα αρχιζουμε να μαζευουμε κ θ μετακομισουμε στο χωριο (με την πεθερα κ την γιαγια) τι να κανουμε επιλογη δεν εχουμε...Απο την μια λεω οκ θα εχω βοηθεια καθαρος αερας δεν θα εχουμε ενοικεια αλλα απο την αλλη δυσκολη η συμβιωση κ εχω ενα ανχος Sad Mad [/quot



κατι τετοιο εχω περασει και εγω προσφατα(κλεισαμε την επιχειρηση μας)και οντως ειναι παρα πολυ δυσκολο ,ποσο μαλλον εσεις που πρεπει να μετακομισετε κιολας...πολλες αλλαγες...αλλα παρτο σαν μια νεα αρχη...οτι ξεκινατε απο το μηδεν με ολα τα καλα που συνεπαγονται(και τα κακα βεβαια)αλλα το οτι θα εχεις βοηθεια ειναι παρα πολυ συμαντικο(κατι που εγω δεν εχω...)και θα δεις οτι εκει θα ειναι καλυτερα μπορει να κανεις πραγματα που στην πολη δεν τα εχεις κανει...
απλα προσοχη στην πεθερα(εγω δεν εχω αλλα εχω διαβασει τοσα εδω που εχω επιρεαστει πολυ!)δειξε της απο την αρχη ποιος εχει το πανω χερι και ποιος κανει κουμαντο στην δικια σου οικογενεια για να τα πατε καλα...
καθε αρχη και δυσκολη αλλα και καθε εμποδιο για καλο!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευχαριστω πολυ reg reg κ εγω προσπαθω να το παρω θετικα αλλα οσο να''ναι εχω το ανχος μου κ τους φοβους μου...Η πεθερα μου συνηθως δεν ανακατευεται (βεβαια μεναμε κ χωρια)αλλα δεν θα αφησω πολλα περιθωρια κ γι''αυτο εβαλα τους ορους μου!
εδω με την μαμα μας κ μαλωνουμε μονο που ειναι η μαμα μας κ αμεσως κ αυτη κ εμεις τα ξεχναμε..Με την πεθερα θα ειναι το ιδιο???ΑΧ βαχ δεν ξερω νιωθο λες κ θα παω να δωσο εξετασεις καπου......Τεσπα ΟΛΑ θα πανε καλα (θετικες σκεψεις) Very Happy

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εχεις δικιο!!!πολυ δυσκολα με πεθερα μαζι στο ιδιο σπιτι φιλεναδα!!!
απο μακρια και δεν μπορουμε να τα βρουμε οι περισσοτεροι!
γιατι συνηθος η καλυτερη του κοσμου να ειναι ο καθενας εχει της ιδιοτροπιες του και θελει τον χορο του συγκεκριμενα και το καθε μερα φερνει προστριβες. οπλισου με υπομονη...οκ δεν θελω να μπλεκομαι και σε πρωσοπικα και πολλα ειπα!!!
αλλα στεναχορεθικα 2 χρονια τωρα μοιλαμε και σε νιοθω δικο μου ανθρωπο και ηλικρινα στεναχορεθικα παρα πολυ!!!
ληπον τωρα ομως ειναι αυτη η κατασταση και πρεπει να βρουμε τα θετικα της...
1.θα εχεις πιο πολυ χρονο να χαρεις τον αντρουλη σου
2.αυτος να χαρει το μωρακι σας.
3.θα ζειτε σε πιο υγιει περιβαλον μακρια απο την πολη
4.θα μπορει να παιζει εξω το παιδι σου
5.το ανχος εκη θα ειναι λιγοτερο
6.θα εχεις ανθρωπους να αφισει το παιδι
και με τον καιρο στην λιστα σου θα συμπλιρωσεις πολλα δικα σου...
και δεν σταματαει η ζωη μπορει κατι καλο να βρεθει και εκη.
εχω παρατηριση οτι οταν συμβενει κατι κακο///το χειροτερο να ειναι ερχετε απο πισω κατι πολυ καλο.

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα!!! Δεν μπορω να καταλαβω τι γινετε και δεν ερχοντε ειδοποιησεις. Εμας η τελευταια βδομαδα ειναι ολο αρρωστιες και γιορτες. Το προηγουμενο σκ ηταν αρρωστα και τα 2, τωρα ειναι καλα αλλα ο μεγαλος εχει βηχα και μυξες οποτε αναβαλαμε λιγο το κολυμβητηριο μεχρι να παρουμε το καινουριο μας ολοσωμο μαγιο. Εγω ειμαι χαλια κρυωμενη αλλα ειμαι ακομα μονη μου και δεν μπορω να ξεκουραστω. Τη τριτη ειχε γενεθλια ο μεγαλος μου εγινε πλεον 4. Μου φαινεται πολυ δυσκολη ηλικια ολη μερα τσακωνομαστε. Και χτες γιορταζε ο μπαμπας μας.
Ο μικρος δεν ειναι τοσο ζωηρος οσο τα δικα σας αλλα ειναι ακομα καποιες στιγμες πολυ γκρινιαρης. Ειχε ξεκινησει εδω και καιρο να λεει μαμα, μπαμπα, μαμ αλλα τις τελευαιες βδομαδες που λειπει ο πατερας τους λεει μονο μπαμπα. Απο περπατημα κανει 1-2 βηματα αλλα μεχρι εκει.
Να σας ρωτησω κατι? Το μεσημερι μετα το φαγητο τους δινετε γαλα? Γιατι εγω δινω μονο πρωι βραδυ αλλα τρωει κανονικα ακομα και το βραδυ μερικες φορες

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εννοητε οχι. εκτος αν δεν εφαγε καλα και πειναει. οχι οτι πειραζει αλλα δεν ειναι απαραιτητο. καιγω πρωι βραδυ

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
totoulini και εμεις πρωι βραδυ!!!
να χαιρεσε τον αντρουλη σου και τα παιδακια σου.χρονια πολλα σε ολους.  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 No 4!!! - Σελίδα 3 50580

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια!!!! εχω τρελλη βαρεμαρα!!! θελω παρεααα προσπαθω να κοιμησω τα μικρα. ο αντρας μου εχει ηδη ξαπλωσει γιατι δουλευε εως αργα το απογευμα..περιμεναμε εναν φιλο εντομεταξυ αλλα τελικα εξαφανιστηκε και δεν ηρθε. θελω καποιον! παρεα να κατσουμε να πουμε βλακειες.. δε ξερω ειναι και ο καιρος ετσι και με χαλασε τη διαθεση..

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τοτούλα να χαίρεσαι τους άνδρες σου!!!Και περαστικά σας μωρέ..Εγώ καμία φορά τον θηλάζω περισσότερο για να χουζουρέψει και να κοιμηθεί παρά για να φάει.Αλλά όχι πάντα..

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι κανετε? εμεις εδω κλεισμενοι λογω βροχης. ο γιος μου ειναι καλητερα αλλα ο μικρος δεν εχειορεξη. εχει λιγο βηχα και σημερα εκανε και εμετο πολυ! τωρα φαινετε καλητερα και του δινω λιγο λιγο να φαει μη τα βγαλει παλι.. αυτα τα νεα μας.. ωραια ε?

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
are Αθηνα υπομονη υπομονη και υπομονη!!!
κι εμεις κλεισμενη λογο βροχης...
οι αντρες κοιμουντε

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και γω εδω και λιγη ωρα αισθανομαι ''κατι'' στον λαιμο μου.. τελειααα

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κατι ασχετο βρε κοριτσια..μηπως ξερει καμια να μου πει γιατι δεν βλεπω το 99% των φωτογραφιων του site??
δηλαδη μπαινω π.χ στο χαριζω-πουλαω και στις περισσοτερες αγγελιες αντι για φωτο βλεπω ενα βατραχι μεσα σ'ενα παγακι(  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 No 4!!! - Σελίδα 3 679259 χαχαχαχα)
φταιει ο υπολογιστης μου,η συνδεση μου το forum...η μηπως κανουν πουλακια τα ματια μου??(στην συγκεκριμενη ...βατραχια  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 No 4!!! - Σελίδα 3 911307 )

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΘΗΝΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ.ΠΑΛΙ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΗΔΕΣ ΕΙΣΤΕ?ΜΟΥΧΛΙΑΣΑΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΚ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ.ΚΑΛΑ ΜΑΘΑΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΑΜΕ ΒΟΛΤΟΥΛΕΣ.ΤΩΡΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΛΕΨΟΥΜΕ ΚΛΕΙΣΜΕΝΟΙ ΜΕΣ ΤΟ ΣΠΙΤΙ.

reg reg ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΛΙΓΗ ΩΡΑ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΑΝΟΙΞΕΙ,ΜΠΟΡΕΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΝΔΕΣΗ ΣΟΥ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΠΑΘΑΙΝΩ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 23]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 23  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις