Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
303 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 303 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Popi μπουσουλησε κι ολας;;;;;;;

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφου την στρωνω σε ενα σημειο και αυτη κουτσου κουτσου εχει ερθει στον καναπε .φαντασου την στρωνω στην μεση κι αυτη ερχετε μονης της παλι καλα που εχω παντου χαλεια

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχω καταλαβει οτι τα κοριτσια ειναι πιο γρηγορα αο τα αγορια δεν θελω να θηξω καμια αλλα εμενα ο γιος μαπο τον 6 μηνα αρχησε να σστρυφογυρνα κ ν κανει.η μικρη απο τωρα τ ν πω

54Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 3 Empty . Δευ Οκτ 22, 2012 1:58 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εκανα διαλειμμα απο δουλειες να κανω 1 τσιγαρο και να σας διαβασω λιγο!καλε μπουσουλησατε??μπραβο!πωπω θα τρελαθηκες απο την χαρα σου!!παω να ταισω το μωρο και να συνεχισω σφουγγαρισμα το υπολοιπο σπιτι και να σιδερωσω μια ντανα ρουχα!ουφ!

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν ερχεστε να σιδερωσετε και τα δικα μ μονο σιδερο μ εμεινε Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 3 215994

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα!!!!! Έχω μπει μιλάμε τουλάχιστον 4 φορές από το πρωί και όλο κάτι γίνεται. Και τώρα κλαίει πάλι η Μαρία. Αμααααααααααν!!!!! Αυτά τα δόντια. Η μικρή μια χαρά ακόμη. Πάω να την πάρω. Κάνει κηραλοιφή η γιαγιά μου και την φτιάχνω κι εγώ. Θα σας γράψω την συνταγή αλλά κανονικά πρέπει α σας την δείξω. Λέτε να μπορώ με κούριερ να στείλω?Είναι πανεύκολη. Πάω να σηκώσω την Μαρία. Έχει πλαντάξει στο κλάμα. Φιλιά προς το παρόν.

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamamatina έγραψε:Καλησπέρα!!!!! Έχω μπει μιλάμε τουλάχιστον 4 φορές από το πρωί και όλο κάτι γίνεται. Και τώρα κλαίει πάλι η Μαρία. Αμααααααααααν!!!!! Αυτά τα δόντια. Η μικρή μια χαρά ακόμη. Πάω να την πάρω. Κάνει κηραλοιφή η γιαγιά μου και την φτιάχνω κι εγώ. Θα σας γράψω την συνταγή αλλά κανονικά πρέπει α σας την δείξω. Λέτε να μπορώ με κούριερ να στείλω?Είναι πανεύκολη. Πάω να σηκώσω την Μαρία. Έχει πλαντάξει στο κλάμα. Φιλιά προς το παρόν.
Ματινακι για να σ εχουμε υποψη μας!!! αν ρωτησεις κουριερ για ρωτα εντος Αθηνας ποσο ειναι τα μεταφορικα!!! εχει ξεσκιστει να βρεχει!

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamamatina έγραψε:Καλησπέρα!!!!! Έχω μπει μιλάμε τουλάχιστον 4 φορές από το πρωί και όλο κάτι γίνεται. Και τώρα κλαίει πάλι η Μαρία. Αμααααααααααν!!!!! Αυτά τα δόντια. Η μικρή μια χαρά ακόμη. Πάω να την πάρω. Κάνει κηραλοιφή η γιαγιά μου και την φτιάχνω κι εγώ. Θα σας γράψω την συνταγή αλλά κανονικά πρέπει α σας την δείξω. Λέτε να μπορώ με κούριερ να στείλω?Είναι πανεύκολη. Πάω να σηκώσω την Μαρία. Έχει πλαντάξει στο κλάμα. Φιλιά προς το παρόν.


ματινακι φιλησε μ τα παιδακια σ απο μενα!!αν ηρεμησουν τα παιδια σ τοτε θα ηρεμησεις κ εσυ κ θα μπεις να μας γραψεις με την ησυχια σ..


κ εδω βρεχει αλλα οχι τοσο πολυ..

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα εδω εχει εναν ηλιο αλλο πραμα!να πω την αληθεια μου οτι καιρο και να ειχε τον οκτωβρη παντα μα παντα θυμαμαι του αγιου δημητριου να ειχε χαρα Θεου!!!!καλο μεσημερι!

lia30


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αχ και δω χαρά Θεού είναι ο καιρός!
Απλά δεν έχει πολλή ζέστη όπως το ΣΚ.
Σήμερα κάνανε κατάληψη τα παιδιά στο σχολείο του άντρα μου και ήμασταν παρέα το πρωί. Ήταν και πολύ ήσυχο το μικράκι μου, και ήταν πολύ ξεκούραστο πρωινό!! Εχω καλή διάθεση!
Ματίνα δώσε μας συνταγή για κηραλοιφή!!
σας φιλώ

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλάμε μου τη σπάει πάρα πολύ αυτ΄ς ο νευρόκαιρος. Θέλω λιακάδααααααα!!!!!!!! sunny
Γκρινιάζω πολύ ε???? Τώρα είναι όλοι οι ταλιμπάν μου ξύπνιοι.
Κεραλοιφή
3 κεριά εκκλησίας
ένα ποτηρι του κρασιού ελαιόλαδο
δύο ασπράδια αυγού.
Γεμίζουμε μία λεκανίτσα με νερό και ρίχνουμε μέσα τα ασπράδια. Χτυπάμε με το μίξερ καλά να γίνει αφρος
Εν τω μεταξύ έχουμε βάλει να κάψει το ελαιόλαδο με τα κεριά σε ένα μπρίκι. Βγάζουμε τα φυτίλια με ένα πηρουνάκι. Έτσι όπως είναι ο αφρός ρίχνουμε το καυτό λάδι με το κερί και αυτό μαζεύεται. Το παίρνουμε από πάνω πάνω, το στραγγίζουμε πάρα πολύ καλά και το βάζουμε σε ένα μπολάκι. Προσοχή! Πρέπει να το μαζέψουμε γρήγορα. Καίει όμως πολύ. Η γιαγιά μου το κάνει με γυμνά χέρια. Εγώ φοράω γάντια γιατί καίγομαι.
Αυτά. Την έχω δείξει κα σε συνάδελφο του Γιώργου και την έχει κάνει.
Είναι θαυματουργή. Κανονικά θέλει εκεί που θα την βάλεις να παίρνει αέρα, αλλά και με το παμπερς την κάνει την δουλειά της. Έχουμε οικογενειακή φίλη δερματολόγο και είχε έρθει επίσκεψη κ πήρε η κουζίνα φωτιά. Η γιαγιά μου πάτησε πάνω σε καυτό μέταλλο. Αυτη έλεγε ότι έχει έγκαυμα Β βαθμού και θέλει νοσοκομείο. Εκείνη δεν πήγε, έβαζε όλο το βράδυ κεραλοιφή. Μόλις την αποροφούσε, πάλι. Όλη νύχτα. Την άλλη μέρα έβαλε παπούτσι. Η δερματολόγος δεν το πίστευε.. Λέει αν δεν φοβόταν μην της κάνει κανείς καταγγελία, θα την έδινε κ στο ιατρείο!!! Παρεπιπτόντως κάνει καλό και στις αιμορροίδες.
Βγαίνω τώρα να κανονίσω τί εξωτερικές δουλειές έχουμε. Τις απορίες το βράδυ. Φιλάκια!!! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 3 417472 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 3 417472


konstantinasmg


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μπεμπα2012 έγραψε:αντε ρε μπραβω με το καλο κ τ περπατημα.
η δικια μ την στρωνω κατω την βαζω κ μπουσουλα μονητης εδω κ μια εβδομαδα
εχω καταλαβει οτι τα κοριτσια ειναι πιο γρηγορα αο τα αγορια δεν θελω να θηξω καμια αλλα εμενα ο γιος μαπο τον 6 μηνα αρχησε να σστρυφογυρνα κ ν κανει.η μικρη απο τωρα τ ν πω

μπράβο το νινάκι σας!!!Εμένα η δικιά μου την βάζω μπρούμητα, σηκώνει το κεφάλι, σπρώχνει με τα ποδαράκια της αλλά δεν μπουσουλά.
Συμφωνώ οτι τα κορίτσια ειναι πιο γρήγορα και περπατάνε νωρίτερα απο τον χρόνο απ οτι λέει η πλειοψηφία των κοριτσομαμάδων που νταραβερίζομαι Smile Smile Smile

konstantinasmg


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mamamatina ευχριστουμε για την συνταγή. θα την φτιάξω για την γιαγιά μου που πληρωνει καθε χρόνο και αγοραζει ενα βαζακι να εχει. Χαρά που θα κάνει!!!

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamamatina ευχαριστουμε!!!!!!! ερωτηση!!!!καθαρο κερι????

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια η μικρη μ εχει 2μιση ωρες που κοιμαται, να ανησυχησω????????? πυρετο δεν εχει,κοιταξα.να ειναι απο τον καιρο? συνηθως δεν κοιμοταν τα μεσημερια. εντομεταξυ το εκμεταλευτηκα κ τρεχω και κανω δουλειες. τρεχω κ οτι προλαβω ακομα. φιλιαααα!!!!!!!!!!1

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειπες να το εκμεταλλευτω και ειπα αντε κοιμηθηκες ξεκουραστηκες!!!εισαι τρεληηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!
κοιμησου παιδι μου να ξεκουραστεις!οι δουλειες τελειωμο δεν εχουν!
ματινα εγω εχω 2-3-5-10 αποριες!ελπιζω να σε πετυχω το βραδυ!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:ειπες να το εκμεταλλευτω και ειπα αντε κοιμηθηκες ξεκουραστηκες!!!εισαι τρεληηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!
κοιμησου παιδι μου να ξεκουραστεις!οι δουλειες τελειωμο δεν εχουν!
ματινα εγω εχω 2-3-5-10 αποριες!ελπιζω να σε πετυχω το βραδυ!
xaxaxaxaxaxa!!!!!!!!!

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama matina euxaristoume gia thn suntagh,
bebek asthn tha ksupnhsei opote thelei h idia

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
που ειστε καλα μου;;

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μόλις μπήκα, αλλά η μικρή κοιμάται στο ριλάξ από τις 7 οπότε ή που θα ξυπνήσει μόνη της ή που θα την ξυπνήσω σε λιγάκι να μην με ξενυχτήσει. Ελένη, αυτό που έχουν στιε εκκλησίες. Αλλά και με τελείως αγνό γίνεται. Της εκκλησίας δεν είναι τελείως αγνό νομίζω. Ευάκι, ρίξε τις απορίες και σου απαντώ ή αργά ή το πρωί. Λέτε να κάτσει η γιαγιά να την τραβήξω βίντεο και να την ανεβάσω? Laughing Laughing Laughing

elbono


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
δεν μπηκα ολη μερα κ λεω θ μπω κ θα εχουν γραψει καμια 100 σελιδες!ευτυχως ειστε ησυχες σημερα χαχα!!

τελεια η συνταγη!το καλοκαιρι που θα χω χρονο θ την προσπαθησω!

ευακι θελω δυο πληροφοριες!για τον καθαρισμο του πλυντηριου βαζω μαγειρικη σοδα κ λευκο ξυδι σε τι αναλογιες?κ τα βαζω στον καδο??

κ σιγουρα θα ξερεις πως να καθαριζω τα αλατα απο τον αποστειρωτη???

το νινακι μου ειναι μια χαρα φτου φτου!!

καλε κοριτσια μποσουλανε τοσοοοο νωρις!!αχ θ τρελαθω!!!

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα!!!!!!!!παλι ξυπνησαμε απο τις 5.30ουτε το γαλα να μοιραζαμε!!!!!

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερααααααααααααα
εχθες φαγαμε 10ηωρα κοιμηθηκαμε 10.30και ξυπνησαμε στις 7 η ωρα με βολεψε πολυ ν την ταιζω 10 το βραδυ εχθες ηταν η δευτερη μερα που κοιμωτανολο τ βραδυ
εχθες δεν εκανα τπτ ενοο τραπεζι αλλα μ εκαναν εκπληξη οι κουμπαροι μας αν κ τους τ χαλασε διοτι επειδη ειχε κλειδια ο κουμπαρος θα εμπεναν κρυφα αλλα ειχαβαλει τ συρτι η κυρια κ τους αφησα απεξω χιιχιχιχι
στις 12 εχω οδοντιατρο

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέραααα!!! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 3 438696
Πάω σχολικό, νηπιαγωγείο, χάπια γιαγιάς και έρχομαι.

elbono


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα τσουπρες!!!εχω μια νυστα!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις