Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
38 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 38 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

toxotina

toxotina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μα εχουν περασει ηδη 7,5 χρ κοροιδιας.Δε το λες κ βιασυνη αυτο!Βαρεθηκα να εχω στην ουσια διπλη ζωη...

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toxotina έγραψε:μα εχουν περασει ηδη 7,5 χρ κοροιδιας.Δε το λες κ βιασυνη αυτο!Βαρεθηκα να εχω στην ουσια διπλη ζωη...
εγω γλυκια μου δεν ξερω ,εσυ ξερεις .απλα το μονο που μπορω να σε συμβουλευσω ειναι να το σκευτεις καλα.σου ευχομαι να παρεις την σωστη αποφαση οχι για την οικογενεια σου η τον φιλο σου,αλλα για σενα.

kafedaki?

kafedaki?
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μα αυτό που σου έχουμε επισημάνει οι περισσότερες είναι ότι αυτά τα 7,5 χρόνια δεν έχετε μείνει μαζί...Απλά βρίσκεσται κ κρυβόσατε ή άντε στην καλύτερη να έχετε πάει 2-3 μέρες διακοπές μαζί...
Από δουλεία τι έχεις κάνει εκεί;;
Σου εύχομαι ολόψυχα πάντως να έχεις πάρει τη σωστή απόφαση και να σου πάνε όλα όπως τα έχεις ονειρευτεί...

toxotina

toxotina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mamamia 12 πολυ ομορφη ιστορια κ ευχομαι τα καλυτερα στην κολλητη σ και τον αντρα της κ συντομα ν αποκτησουν κ το παιδακι που θα ολοκληρωσει την ευτυχια τους.Κ απο τη μερια του δικου εχουμε πολλα παραδειγματα γαμων μεταξυ Ελληνων κ Αλβανων.Μαλιστα,πριν 4 χρ μια φιλη μ μ ειχε γνωρισει την τοτε καθηγητρια της η οποια ηταν φιλολογος κ παντρεμενη με εναν Αλβανο κ ειχαν αποκτησει κ 2 κοριτσακια.Ο αντρας της καταφερε να ανοιξει ψιλακατζιδικο κ μ εκανε εντυπωση το γεγονος οταν την πετυχα σ αυτο κ μελεγε την ιστορια της(κ τοσο ποσο επιθετικοι κ αντιθετοι ηταν οι δικοι της ειδικα πριν 10 χρ που γνωριστηκαν κ οι καιροι ηταν αλλιως)οτι μιλουσε με τοση αγαπη για τον αντρα της κ κουβαλουσε μαζι της παντα τη φωτογραφια τ!!!

toxotina

toxotina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μπορει να ημασταν τα 6 χρ σε αποσταση αλλα δεν ειμαστε μονο βολτες κ καφεδες.Εχουμε περασει κ 1 εβδομαδα μαζι σ ενα σπιτι(τωρα οι περισσοτερες ειστε παντρεμενες κ θα μ πειτε σιγα τα ωα με μια εβδομαδα κ εχετε δικιο)κ σαβ/κα αλλα τον τελευταιο 1,5 χρ ειμαστε συνεχεια μαζι.Πηγαινω σπιτι τ κ καθομαστε με τις ωρες η ερχεται σε μενα κρυφα.Ναι ξερω η συγκατοικηση θα ηταν ο ιδανικος τροπος για να βγαλω συμπερασματα αλλα δεν εγινε ποτε.

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αν και συνεχίζω να νομίζω ότι ονειροβατείς, σου εύχομαι να έχεις πάρει τη σωστή απόφαση. Ο χρόνος θα δείξει

kafedaki?

kafedaki?
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Η αλήθεια είναι ότι ο χρόνος είναι ο μόνος που μπορεί να αποδείξει αν η απόφαση της είναι η σωστή ή όχι!!!!
Ας ευχηθούμε λοιπόν τα καλύτερα...Κ σίγουρα θα μαθαίνουμε νέα, ελπίζοντας να είναι πάντα ευχάριστα...

toxotina

toxotina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αχ κοριτσια μολις με πηρε τηλ κ μ ειπε σχεδον δακρυσμενος(ετσι τον καταλαβα)οτι σκεφτεται συνεχεια το χαμο π θα προκαλεσει στην οικογενεια μ,αν δε μ αρεσει εκει κ θελω να φυγω,αν θα με κανει ευτυχισμενη...Βασανιζεται κ αυτος....

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Συγνώμη βρε κορίτσια αλλα όση έχουν επιτυχημένο γάμο έχουν συζησει κ είναι Πανω απο 28 χρ;;;
Κ εγω σχέση απο απόσταση είχα κ μάλιστα 8 ωρών κ όχι 2,5 όπως η κοπέλα κ όχι τοσααα χρόνια κ παντρευτικα στα 23,5... Μια χαρα οικογένεια έχω κ έχω κάνει κ το πρώτο μου παιδάκι!

7,5 χρόνια κοπέλα μου είναι πολλα χρόνια, ας εισασταν απο απόσταση, τόσα χρόνια περνάει κ ο πρώτος ενθουσιασμός κ πλέον αγαπάς τον άνθρωπο σου!
Καλα θα κανείς κ θα φύγεις άλλωστε έτσι όπως είναι η Ελλαδα δεν έχει να σου προσφέρει τίποτα. Έξω έχεις προοπτικές, είσαι ξ σπουδαγμενο κορίτσι.
Οι γονείς θα φρικαρουν αλλα καλα θα κάνουν να το καταπιούν, η ζωη είναι δικη σου!
Ελπίζω όλα να σου πανε καλα!!

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Συγνώμη βρε κορίτσια αλλα όση έχουν επιτυχημένο γάμο έχουν συζησει κ είναι Πανω απο 28 χρ;;;
Κ εγω σχέση απο απόσταση είχα κ μάλιστα 8 ωρών κ όχι 2,5 όπως η κοπέλα κ όχι τοσααα χρόνια κ παντρευτικα στα 23,5... Μια χαρα οικογένεια έχω κ έχω κάνει κ το πρώτο μου παιδάκι!

7,5 χρόνια κοπέλα μου είναι πολλα χρόνια, ας εισασταν απο απόσταση, τόσα χρόνια περνάει κ ο πρώτος ενθουσιασμός κ πλέον αγαπάς τον άνθρωπο σου!
Καλα θα κανείς κ θα φύγεις άλλωστε έτσι όπως είναι η Ελλαδα δεν έχει να σου προσφέρει τίποτα. Έξω έχεις προοπτικές, είσαι ξ σπουδαγμενο κορίτσι.
Οι γονείς θα φρικαρουν αλλα καλα θα κάνουν να το καταπιούν, η ζωη είναι δικη σου!
Ελπίζω όλα να σου πανε καλα!!

toxotina

toxotina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
σας ευχαριστω πολυ ολες.Ακουσα κ συνεχιζω ν ακουω ολες τις κριτικες(καλες κ ασχημες).Ολες οι κριτικες κ οι αποψεις ειναι καλοδεχουμενες κ ευχαριστω κ παλι π αφιερωνετε χρονο κ σκεψη για να μ απαντησετε! I love you

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
toxotina έγραψε:αχ κοριτσια μολις με πηρε τηλ κ μ ειπε σχεδον δακρυσμενος(ετσι τον καταλαβα)οτι σκεφτεται συνεχεια το χαμο π θα προκαλεσει στην οικογενεια μ,αν δε μ αρεσει εκει κ θελω να φυγω,αν θα με κανει ευτυχισμενη...Βασανιζεται κ αυτος....

το ότι βασανίζεται έιναι καλο σημάδι. Δείχνει ότι σε σκέφτεται. Κορίτσι μου καλη τυχη ότι και να κανεις. και με συγχωρεις αν μίλησα λιγο σκληρα αλλα παντα καποιος πρεπει να κανει το δικηγορο του διαβολου

toxotina

toxotina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
δεν παρεξηγω και τα σκληρα λογια χρειαζονται.Δε θελω ν ακουω λογια που θα μ χαιδευουν τα αυτια κ θα με κανουν να νιωθω καλυτερα.Κ εκτος αυτου οι περισσοτερες εδω μεσα ειστε μεγαλυτερες μου κι αν οχι εχετε παιδακια κ ισως με καταλαβαινετε μιας που δε μπορω να απευθυνω εγω στη μαμα μ για βοηθεια!

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τοξοτινα, διαβάζοντας τα σχόλια των υπολοίπων κ σκεπτόμενη πολύ την περίπτωση σου έχω να σου πω το εξής... η ζωή είναι ένα Ρίσκο Γ άλλους μεγαλύτερο Γ άλλους μικρότερο, κ εσύ καλεισε να πάρεις ένα μεγάλο, ...
αλλά....έχεις ένα αβαντάζ....είσαι μόλις 23! αυτό σημαίνει ότι πηγαίνοντας εκεί μαζί του αύριο, θα φας περίπου 1 χρόνο Γ να καταλάβεις τι παίζει στη νέα σου ζωή....
αν ταιριάζεις μαζί του, πόσο γρήγορα θα βρεις δουλειά κλπ...δε θέλεις παραπάνω κ επιμένω σ αυτό. νομίζω τον άνθρωπο σου τον ξέρεις καλά.... τα 7,5 χρόνια κ η συγκατοίκηση είναι απλά ένα διαδικαστικό κομμάτι που θέλει αμοιβαίες υποχωρήσεις τπτ άλλο..... αν δεις ότι δεν πήγε καλά γυρνάς πίσω στα 24 σου, επιμένω ότι δε θα χρειαστείς παραπάνω, κ ξεκινάς μια νέα ζωή! εγώ τον άντρα μου τον γνώρισα στα 25 μου είχα φάει τους άντρες μέχρι αηδίας...κ ξεκίνησα κτ καινούριο...κ ακόμα....δεν έχω παντρευτεί τυπικά! η ζωή έχει απ όλα Γ όλους δεν έχει καλούπια κ μην ποτέ σ αυτά! οι γονείς θα σου πούνε στα λέγαμε....κ εσύ θα τους γράψεις κ πάς παρακάτω! Γ μένα είτε μια είτε 10 αποτυχημένες σχέσεις είναι το ίδιο εμπειρικά απλά είναι θέμα χασιμου χρόνου ΤΠΤ άλλο!

ζήσε κ μη μετανιώσεις Γ ότι επιλέξεις....αν μείνεις πίσω θα λες δε δοκίμασα αν πάς εκεί η θα ζήσεις μαζί του κ εμείς θα σου πετάμε ρυζια...χαχα ή θα χάσεις 1 χρόνο από τη ζωή σου δες το σαν επένδυση Γ σένα κ ΤΠΤ περισσότερο καθάρισε το μυαλο σου κ μη φοβάσαι! Wink

http://www.sailormoon82@blogspot.com

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακι μου εγω θα σου μιλησω πως νιοθω εγω αυτην την στιγμη οπως σε διαβασα,οπως ειπε μια κοπελα πιο πανω ειναι ενα ρισκω η ζωη κ ποιοσ σου ειπε οτι χωριζεις με το παλικαρη κ παντρευεσε ενας ελληνα κ δνε σου βγει σκαρτος,ο αντωνης μαλλον ειναι ρατσιστης κ γτ γτ ειναι αντρασ κ γτ μια ελλινηδα επελεξε εναν λαβανο,ρουμανο,βουλγαρο μν τους βαζουμε στο ιδιο καζανη ολους...θα σου πω ενα παραδειγμα γνωστης μου οχι φιλης μου απλα κορη γνωστησ μου....τα ειχε με ενα παλικαρη απο την αλβανια ,κ η κοπελα αλβανιδα ειναι το παλικαρη αρραβωνιαστικε μαζη της κ εκανε τα χαρτια για αμερικη ο αλβανος κ της ειπε παω πρωτος εγβ καθοτι του ειχαν βγει μονο αυτου νου τα χαρτια κ αν παντρευοταν θα επερνε κ αυτην μαζη..περασε καποιο διαστημα αυτη δουλευε καπου σ εενα μαγαζη κ τα εφτιαξε με εναν ελληνα παντρεμενο με παιδαι μεγαλυτερα απο εκεινη κ βεβαια χωρισε ο αλληνασ με την γυναικα του,κ γυρισε πισω ο αλβανος κ την βρηκε με εκεινον κ εγκυο,γτ η αλβανιδα ηθελε λουσα κ λεφτα εκανε δυο παιδια μαζη του κ σημερα ο αλβανοσ εχει τα λεφτα την δουλεια του στην αμερικη,κ ο ελληνασ εδω εχει φαληρησει ειχε μαγαζη παει με οποια βρει κ στο τσακ να μπει φυλακη για χρεη.....γι αυτο κοριτσακι μου δεν ξερεισ που θα ειναι η ευτηχεια σου εξαλου εισαι 7'5 χρονια μαζη του τον ξερεισ σωσρα?????αν ηταν ελληνα ολες εδω θα σου ελεγαν να πασ μαζη του γτ γτ????γτ ειναι ελληνασ ,ενω αυτος ειναι αλβανος,οποτε μονη σου πρεπει ν αποφασισεις τι θα κανεις γτ εδω θα ακουσεις πολλες γνωμες....ευχομαι το καλυτερο για σενα

toxotina

toxotina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
λοιπον κοριτσια την αποφαση μ την εχω παρει.Θα παω μαζι τ ο κοσμος να χαλασει.Χθες μαλιστα καταφερα κ μιλησα μεσω skype με τον συγγενη τ δικου μ που θα τ δωσει δουλεια.Ηταν ευγενεστατος,χαμογελαστος κ γενικα μ εκανε καλη εντυπωση.Κ για μενα ομως μ ειπε οτι τ φαινομαι πολυ συμπαθητικη κ κοριτσι γ σπιτι!Μ εδειξε με την καμερα το μερος που ζει κ μ φανηκε πολυ συμπαθητικο.Μου ειπε οτι εχει πολλους φιλους Αγγλους κ σιγουρα θα βρω δουλεια αφου τ ειπα κ τα προσοντα μ.Μ ειπε επισης οτι ειναι περηφανος π μιλαω τοσο καλα Αγγλικα κ καταχαρηκα γι αυτο.Αχ!Μακαρι να πανε ολα καλα!!!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπραβω κοριτσακι μου την ζωουλα σου κοιτα να περασεις με τον ανθρωπο που εισαι καλα,σημασια εχει να σε κανει ευτηχησμενη κ οχι απο που ειναι...να μας γραφεις οπου κ να εισαι να μαθενουμε νεα σου αν το θελεις ευχομαι καθε ευτηχεια

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μια ζωη σα σιριαλ(ακολουθει σεντονι κ σορρυ) - Σελίδα 3 654316 Μπράβο συγχαρητήρια! Αυτό ήταν ένα πολύ θετικό βήμα! Προσεχε όμως ... ένα βήμα την φορά κ προσγειωμενα ΠΡΟΣΕΧΕ ΠΡΟΣΕΧΕ ΠΡΟΣΕΧΕ.... όχι Γ κανένα άλλο λόγο απλά Γ να μην λες μετά....αυτό δεν το σκέφτηκα κ χαλαστηκα...απέτυχα....προσεχε παρά πολύ.... όλα μπορούν να συμβούν σιγουρέψου με ποιούς μιλάς, έστω κ στο Skype κ πως τους μιλάς....να προσπαθείς αφού πάρεις τη βοήθεια που σου χρειάζεται μετά να στηριζεσαι μόνη σου.... καλή επιτυχία ότι κ αν κάνεις αν κ πιστεύω μπορείς να βρεις δουλειά έξω με την ειδικότητα σου. μια ζωη σα σιριαλ(ακολουθει σεντονι κ σορρυ) - Σελίδα 3 654316 μια ζωη σα σιριαλ(ακολουθει σεντονι κ σορρυ) - Σελίδα 3 654316

http://www.sailormoon82@blogspot.com

toxotina

toxotina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
σας ευχαριστω φυσικα κ θα ηθελα να σας ενημερωνω για τις ξελιξεις και γι αυτο τις μοιραζομαι κ με σας.Το πολυ σ ενα 10ημερο θ ερθει κ αυτος Ελλαδα κ φυσικα θα παμε με τον δικο μ για να μας μιλησει κ απο κοντα.Ο δικος μ τωρα ειναι στη φαση που παραδιδει τις πινακιδες απο τα αυτοκινητα κ θα τα στελει στην Αλβανια αφου πλεον δε του χρειαζονται εδω κ κανονιζει τις τελευταιες διαδικασιες για να αδειασει το σπιτι κ να το παραδωσει στον ιδιοκτητη.Με πιανει μια μικρη θλιψη γτ ημουν συναισθηματικα δεμενη κ με τα 2 αυτοκινητα κ με το σπιτι κ τα επιπλα κ ολα αλλα σκεφτομαι οτι θα κανουμεμια νεα αρχη οι 2 μας.Τον βλεπω κ αυτον λιγο στεναχωρημενο οσο κι αν προσπαθει να το κρυψει!Ε οπως κ να το κανουμε απο μικρο παιδακι στην Ελλαδα ηταν κ ο,τιαπεκτησε το απεκτησε με πολυ κοπο κ με καμια βοηθεια απο γονεις κ τετοια.Ομως,προσπαθω να τον ενθαρρυνω.Τ λεω ελα μωρε,την υγεια μας ν εχουμε κ θα παρειςπιο καλο αυτοκινητο κ πιο ωραια επιπλα για το σπιτι μας!

Spiderman

Spiderman
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΠΡΟΣ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ - ΚΥΡΙΕΣ.

ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΧΙΟΥΜΟΡ ΣΑΣ,ΦΤΑΙΝΕ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΣΑΣ Ή ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΣΑΣ.

ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΠΟΥ ΕΝΩ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΧΩ ΤΗ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ ΑΠΟΨΕΩΝ ΜΕ ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΜΙΛΑΩ ΜΕ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΕΣΑΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΒΡΙΣΚΟΥΝ ΝΑ ΜΙΛΑΝΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ, ΕΣΕΙΣ ΣΥΝΕΧΩΣ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ ΑΥΤΟΚΛΗΤΑ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΤΕ ΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΣΟ ΚΑΚΟΣ ΕΙΜΑΙ !
θΑ ΠΡΕΠΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΜΑΘΕΤΕ ΟΤΙ ΣΕ ΜΕΡΙΚΑ ΛΕΠΤΑ Ο ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΟΣΑ ΕΧΕΤΕ ΓΡΑΨΕΙ ΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΣΤΟ ΑΣΧΕΤΟ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΟΤΑΝ ΕΙΔΙΚΟΤΕΡΑ ΔΕΝ ΑΠΕΥΘΥΝΟΜΑΙ ΣΕ ΕΣΑΣ ΑΛΛΑ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ.

ΤΕΛΟΣ, ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΔΕΝ ΛΑΜΒΑΝΩ ΜΕΡΟΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΩ ΘΑ ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΣΕ ΠΜ ΟΠΟΤΕ ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΤΗ ΠΟΡΕΙΑ ΣΑΣ.
ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΤΥΠΙΚΟΣ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΘΑ ΓΕΛΑΩ ΜΕ ΟΣΑ ΒΛΕΠΩ ,ΑΥΤΟ ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΣΤΑ ΤΡΙΑ ΠΡΩΤΑ ΛΕΠΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΕ ΤΟ FORUM ΚΑΙ ΚΟΝΤΕΨΕ ΝΑ ΑΠΟΒΑΛΕΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΒΛΕΠΕ.
ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΑΚΟΥΣΑ ΕΝΑ ΤΣΙΡΙΓΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΑ :ΤΙ ΕΠΑΘΕΣ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΣΙΡΙΖΕΙΣ ;
Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΗΣ ΗΤΑΝ :
ΚΑΝΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ,ΓΡΑΦΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΜΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΣΥΝΟΜΙΛΩ .

ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ;

ΕΠΙΣΗΣ Η ΣΥΖΥΓΟΣ ΜΟΥ ΩΣ ΓΝΩΣΤΟΝ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΕ ΔΙΔΥΜΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΣΕ ΤΡΕΙΣ -ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΥΚΛΟ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ.

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΜΕ ΤΟ ΧΙΟΥΜΟΡ ΜΑΣ ΚΛΠ ΑΛΛΑ ΞΑΝΑΛΕΩ ΟΤΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΟΠΟΤΕ Η ΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ.
"ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΜΠΑΙΝΩ ΟΣΟ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΩ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ.ΔΕΝ ΜΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ ΜΙΑ ,ΔΕΝ ΣΑΣ ΓΟΥΣΤΑΡΩ 101"

ΕΙΜΑΙ ΣΑΦΗΣ.
ΟΣΑ ΜΠΑΝ ΚΑΙ ΑΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΘΑ ΜΠΑΙΝΩ ΟΠΟΤΕ ΟΥΤΕ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΛΥΣΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΛΟΘΕΛΗΤΡΙΕΣ.
Η ΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙΤΕ.

ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ,ΚΑΛΟΝ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ.
santa

toxotina

toxotina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
K εσυ αν θες να διατυμπανιζεις παντου ποσο πληγωμενος εισαι με τα μπαν π τρως να ανοιγεις νεο θεμα κ να μη χαλας τα θεματα των αλλων(συμπεριλμβανομενων κ της ελενιτσας κ τωρα κ του δικου μ).Το εμπεδωσαμε πως εχεις ενα γιο κ περιμενεις διδυμα(το χεις γραψει παμπολλες φορες κ ναι σε συγχαιρω για το δυνατο σ σπερμα αλλα σταματα πια σε οοοολα τα θεματα που εχεις παρει μερος να το λες κ να το ξαναλες)

kafedaki?

kafedaki?
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
toxotina έγραψε:K εσυ αν θες να διατυμπανιζεις παντου ποσο πληγωμενος εισαι με τα μπαν π τρως να ανοιγεις νεο θεμα κ να μη χαλας τα θεματα των αλλων(συμπεριλμβανομενων κ της ελενιτσας κ τωρα κ του δικου μ).Το εμπεδωσαμε πως εχεις ενα γιο κ περιμενεις διδυμα(το χεις γραψει παμπολλες φορες κ ναι σε συγχαιρω για το δυνατο σ σπερμα αλλα σταματα πια σε οοοολα τα θεματα που εχεις παρει μερος να το λες κ να το ξαναλες)


Σωστήηηηηηηηη Respect Respect Respect

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια, αν δεν δίνατε σημασία, δεν θα συνέχιζε όλο αυτό.

Αφήστε αυτούς που προσπαθούν να χαλάσουν την όμορφη αυτή παρέα να μιλάνε μόνοι τους... ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΑΤΕ ΌΣΟ ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΟΊ ΚΙ ΑΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ. Απαντώντας, τους δίνετε τροφή για σχόλια με αποτέλεσμα να μην σταματάνε να σχολιάζουν και να επιτίθενται με χαρακτηρισμούς!

Αυτό έχει σαν αποτέλεσμα να δημιουργείται μία σχετική αναστάτωση. Πιστέψτε με, είναι το μόνο πράγμα που επιδιώκουν!

"Dοn΄t feed the trolls" λοιπόν! Είναι άγραφος κανόνας των forum!

Την καλησπέρα μου!

toxotina

toxotina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
λοιπον κοριτσια αλλαγη σχεδιων εν μερει.Το συζητησαμε με γνωστους μας μεγαλυτερους ηλικιακα απο μας ωστε να μας συμβουλευσουν.Ολοι μας προτειναν καλυτερα να μην πουμε την αληθεια στους δικους μ γτ θα το παρουν πολυ πολυ στραβα κ επισης πρεπει κ εγω ν κρατησω μια πισινη σε περιπτωση που δεν αντεξω ν μεινω για πολυ Αγγλια για οποιονδηποτε λογο.Οπότε θα τους πω οτι θα μεινω στην Αγγλια σε μια φιλη μ που στ αληθεια μετακομισε εκει για σπουδες κ θα αρχισω να ψαχνω δουλεια.Ηδη τηλεφωνικως τους εθεσα αυτο τ θεμα κ δεν ηταν κ τοσο αρνητικοι οσο περιμενα.Τωρα μενει να τους μιλησω για αυτο κ απο κοντα.Επισης ηδη εχω κανει ενα βημα για ν βρω δουλεια.Μια γνωστη μ θα ψαξει να βρει το τηλ ενος γιατρου ο οποιος δουλευει σε νοσοκομειο της Αγγλιας κ τον ειχα γνωρισει αυτον οταν εκανα πρακτικη στο νοσοκομειο.Ακομα κι αν μ πει οτι δε θελει ν με βοηθησει δεν εχασα κ κατι.Η προσπαθεια μετραει

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι βρε αγάπη μου αλλά έτσι διαιωνίζεις ένα ψέμα. Δεν ξέρουν εδώ και ποσα χρονια οτι συνεχιζεις τη σχεση και δεν θα ξέρουν και τώρα τι πραγματικά κάνεις. και αν σε παρουν τηλ και σου πουν καλη μου ερχομαστε Αγγλια να σε δουμε?????????????????

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις