Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
64 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 64 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
προσφατα ειδα στν τηλεοραση ενα ρεπορταζ που στη πωλωνια ψηφιστηκε ενας νομος ο ευνουχισμος των βιαστων .Συγκεκριμενα κανουν στους βιαστες μια ενεση η οποια τους αφηνει ανικανους καλο ε ; Laughing το παραδειγμα της πολωνιας ακολουθησνα και αλλες χωρες οπως η τσεχια και κατα ενας μερος η Ιταλια δηλαδη σε συγκεκριενες περιπτωσεις .Και ρωταω εδω στην Ελλαδα τη κανουν ; τος αφηνουν ετσι ; τους πιανουν για ενα δυο χρονα καιμετα εξω να σνεχισουν ρε ξυραφι πους τους χρειαζετε απολυτη ειμαι ρε κοριτσια δεν υαρχει χειροτερο πργμα να σκοτωνουν τη παιδικη αθωοτητα ετσι
http://tvxs.gr/news/%CE%BA%CF%8C%CF%83%CE%BC%CE%BF%CF%82/%CE%BC%CE%B5-%CF%87%CE%B7%CE%BC%CE%B9%CE%BA%CF%8C-%CE%B5%CF%85%CE%BD%CE%BF%CF%85%CF%87%CE%B9%CF%83%CE%BC%CF%8C-%CF%84%CE%B9%CE%BC%CF%89%CF%81%CE%B5%CE%AF-%CF%84%CE%BF%CF%85%CF%82-%CE%B2%CE%B9%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%AD%CF%82-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CF%84%CE%BF%CF%85%CF%82-%CF%80%CE%B1%CE%B9%CE%B4%CE%B5%CF%81%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%AD%CF%82-%CE%B7-%CF%80%CE%BF%CE%BB%CF%89%CE%BD%CE%AF%CE%B1

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κορίτσια... είναι δυνατόν? και όμως είναι!

http://www.tlife.gr/Article/FN/0-9-4635.html

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
απιστευτο!!!χριστε μου πως μπορουν και κανουν τετοια πραγματα στα παιδια?τη γονεις ειναι αυτη?ευτυχως που τα παιδακια θα τα παρει το γαμογελο του παιδιου και ετσι θα βρουν την υγεια τους!!!

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
το αλλο το ειδατε?εχθες το ειδα σε ενα blog που βρεθηκε γοργονα στα νερα της ρωσιας.απιστευτο και αυτο!!!!υπαρχουν αραγε ακομα?παντος εγω εμεινα οταν την ειδα!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
έλα μου ντε, πως φέρονται έτσι στα αγγελούδια! και αυτοί οι άγνωστοι συγκάτοικοι ποιοι ήταν και τι ρόλο έπαιζαν εκεί μέσα! Shocked


γοργόνα? τι ήταν κάτι σε ψάρι που έμοιαζε με γοργόνα? είχε φωτό? βάλε μας να το δούμε!

mama marilenas


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Τα καθαρματα.Καημενες ψυχουλες τι τραβηξαν.Μακαρι να τιμωρηθουν παραδειγματικα τα σιχαματα.Βανια μου και γω μαζι σου,σε κατι τετοια σιχαματα αξιζουν τα χειροτερα των ποινων!

mama marilenas


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!

Dimitra_Elena

Dimitra_Elena
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια αυτό με την γοργόνα,συνέβη πέρυσι,κι είχε βουήξει ο τόπος...

Απίστευτο...Αλλά στον από τον κόσμο και τη φύση λένε ότι γνωρίζει ο άνθρωπος μόνο το 25%!

Και τί έχουμε να δούμε ακόμα...

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αυτό με τη γοργόνα μου το είχαν στείλει με mail τουλάχιστον 3 χρόνια πριν. Τότε είχαν πει ότι μπορεί να είναι και μοντάζ... πάντως μόνο 3 φωτογραφίες τράβηξαν; Ούτε βίντεο ούτε τίποτα? Δεν ξέρω, είμαι λίγο επιφυλακτική

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλά...Photoshop..όσο εξωγήινος ήταν και του Rosswell (αν θυμαμαι καλά το ονομα του) άλλο τοσο αληθινη ειναι και η γοργονα.
λένε οτι οι γοργόνες υπήρχαν μονο στο μυαλο των ναυτικων που μετα απο τοσο καιρο 'στερησης' έβλεπαν τις φωκιες, και δει τις θαλάσσιες αγελάδες ως γυναικειες φιγούρες στο νερο..λογικο μου ακουγεται.
όπωψς βλεπουν οασεις στις ερημους- δλδ- ο πεινασμενος καρβελια ονειρευεται!!
χαχα

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν ξέρω αν είναι αληθινό ή φτιαχτό αυτό με τις γοργόνες, αλλά το σίγουρο είναι πως είναι φρικιαστικό!!!!!!!! affraid

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια δεν ξέρω αν αναφέρεστε στο άρθρο του οποίου το link έχει βάλει η mama marilenas αλλά το εξηγεί ότι είναι φτιαχτό...

Σίγουρα υπάρχουν "τερατογεννήσεις" όπως στον άνθρωπο έτσι και στα υπόλοιπα όντα του πλανήτη μας....
Μίξεις ειδών ή ακόμα και μετάλλαξη...

Αλλά γοργόνες δεν υπάρχουν.
Ο άνθρωπος δεν μπορεί να βγάλει ούτε λέπια, ούτε βράγχια.

Και πολύ περισσότερο, νομίζω ότι είναι δύσκολο να συνδυαστεί ψάρι με θηλαστικό, ή θηλαστικό με πτηνό. Ο τρόπος αναπαραγωγής διαφέρει σημαντικά...

mitsi

mitsi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ρε παιδια δεν θελουν κρεμασμα????

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


http://www.tlife.gr/Article/FN/0-9-4635.html

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mitsi έγραψε: ρε παιδια δεν θελουν κρεμασμα????

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


http://www.tlife.gr/Article/FN/0-9-4635.html
ναι το ακουσα χτες το βραδυ στις ειδησεις και επαθα σοκ. Αν ειναι ποτε δυνατον . Τι γονεις υπαρχουν . Αν και ακουσα οτι τα δυο πιο μεγαλα παιδια δεν ηταν δικα της αλλα δεν εχει σημασια . Αυτοι οι ανθρωποι θελουν να τους κανεις τα ιδια μπας και βαλουν λιγο μυαλο.

Dimitra_Elena

Dimitra_Elena
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
faye έγραψε:
mitsi έγραψε: ρε παιδια δεν θελουν κρεμασμα????

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


http://www.tlife.gr/Article/FN/0-9-4635.html
ναι το ακουσα χτες το βραδυ στις ειδησεις και επαθα σοκ. Αν ειναι ποτε δυνατον . Τι γονεις υπαρχουν . Αν και ακουσα οτι τα δυο πιο μεγαλα παιδια δεν ηταν δικα της αλλα δεν εχει σημασια . Αυτοι οι ανθρωποι θελουν να τους κανεις τα ιδια μπας και βαλουν λιγο μυαλο.

Τα δυο μεγαλύτερα παιδιά είναι του άντρα της(του φίλου,δεν ξέρω τί της είναι),που έμενε μαζί και κακοποιούσε τα παιδιά.Η γιαγιά είπε ότι την μόνη τιμωρία που έβαλαν ποτέ τα παιδιά τους ήταν να τους πουν"Πήγαινε στο δωμάτιό σου),ενώ οι γείτονες λέει άκουγαν επί καθημερινής βάσεως να πέφτει το ξύλο της αρκούδας στα παιδάκια.

Ένα με πνίγει μέσα σε όλα,πέραν της κακοποίησης.Ότι είναι κοπέλες που ταλαιπωρούνται και έχουν όλα τα θεμέλια να΄φέρουν στον κόσμο ένα παιδάκι και να το μεγαλώσουν με τις καλύτερες συνθηκες και με όλη την αγάπη στον κόσμο,κι είναι κι αυτές οι...μην τις πω,γιατί θα ξεσπάσει όλος μου ο θυμός πάνω τους,που δεν αξίζουν να γίνονται μανες,και τους τα δίνει ο Θεός απλόχερα.

mitsi

mitsi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Dimitra_Elena έγραψε:
faye έγραψε:
mitsi έγραψε: ρε παιδια δεν θελουν κρεμασμα????

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


http://www.tlife.gr/Article/FN/0-9-4635.html
ναι το ακουσα χτες το βραδυ στις ειδησεις και επαθα σοκ. Αν ειναι ποτε δυνατον . Τι γονεις υπαρχουν . Αν και ακουσα οτι τα δυο πιο μεγαλα παιδια δεν ηταν δικα της αλλα δεν εχει σημασια . Αυτοι οι ανθρωποι θελουν να τους κανεις τα ιδια μπας και βαλουν λιγο μυαλο.

Τα δυο μεγαλύτερα παιδιά είναι του άντρα της(του φίλου,δεν ξέρω τί της είναι),που έμενε μαζί και κακοποιούσε τα παιδιά.Η γιαγιά είπε ότι την μόνη τιμωρία που έβαλαν ποτέ τα παιδιά τους ήταν να τους πουν"Πήγαινε στο δωμάτιό σου),ενώ οι γείτονες λέει άκουγαν επί καθημερινής βάσεως να πέφτει το ξύλο της αρκούδας στα παιδάκια.

Ένα με πνίγει μέσα σε όλα,πέραν της κακοποίησης.Ότι είναι κοπέλες που ταλαιπωρούνται και έχουν όλα τα θεμέλια να΄φέρουν στον κόσμο ένα παιδάκι και να το μεγαλώσουν με τις καλύτερες συνθηκες και με όλη την αγάπη στον κόσμο,κι είναι κι αυτές οι...μην τις πω,γιατί θα ξεσπάσει όλος μου ο θυμός πάνω τους,που δεν αξίζουν να γίνονται μανες,και τους τα δίνει ο Θεός απλόχερα.

συμφωνω απολυτα!!!!!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πόσο συμφωνώ με τη Δήμητρα Έλενα.

Να παρηγορηθούμε σκεφτόμενες πως ο Θεός "έχει σχέδιο"? Κι ότι όλα γίνονται για κάποιο σκοπό?

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια βάλτε σκάι έχει την όπρα κ έχει μια συγκλονιστική εκπομπή

http://www.gatospito.com

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το βλεπω...ειναι συγκλονιστικό,αν και δεν το προλαβα απο την αρχη- πως ξεκινησε το προβλημα???

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ένα με πνίγει μέσα σε όλα,πέραν της κακοποίησης.Ότι είναι κοπέλες που ταλαιπωρούνται και έχουν όλα τα θεμέλια να΄φέρουν στον κόσμο ένα παιδάκι και να το μεγαλώσουν με τις καλύτερες συνθηκες και με όλη την αγάπη στον κόσμο,κι είναι κι αυτές οι...μην τις πω,γιατί θα ξεσπάσει όλος μου ο θυμός πάνω τους,που δεν αξίζουν να γίνονται μανες,και τους τα δίνει ο Θεός απλόχερα.


[b]

dimitra αυτό όχι απλά ξαναπες το...ειναι να τρελαινεσαι..για εμας που το θελουμε και μαγευομαστε απο την ιδεα κα ιμονο της δημιουργείας μιας ζωής ταλαιπωριομαστε κα ιδεν μας ερχεται, και κάτι αποβρασματα πρωτόγονου τυπου με κανενα συναισθημα και ουτε μια σταγόνα ευαισθησιας κα ιαγαπης κανουν τα μωρα 10-10!!!!!!ΓΙΑΤΙ Γ@@Ω ΤΗΝ ΑΔΙΚΙΑ ΜΟΥ???????
Sad

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
koukida έγραψε:το βλεπω...ειναι συγκλονιστικό,αν και δεν το προλαβα απο την αρχη- πως ξεκινησε το προβλημα???

Το είχε η κανονική του μάνα το παιδί κλειδωμένο μέσα σε ένα δωμάτιο κ το είχε αφήσει στην τύχη του

http://www.gatospito.com

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ladycat έγραψε:
koukida έγραψε:το βλεπω...ειναι συγκλονιστικό,αν και δεν το προλαβα απο την αρχη- πως ξεκινησε το προβλημα???

Το είχε η κανονική του μάνα το παιδί κλειδωμένο μέσα σε ένα δωμάτιο κ το είχε αφήσει στην τύχη του

και έμεινε η ανάπτυξη στο μυαλουδακι του 36 μηνων και έμεινε στασιμο? εγω βγαζω το καπελο στο ζευγαρι που τα αγαπησαν το παιδακι και κανουν τα παντα για να το βοηθησουν. δεν εχω λογια για αυτους τους αξιους ανθρωπους.

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Την όραση του κινδυνεύει να χάσει ενα τρίχρονο αγόρι που είχε έρθει στη Ρόδο απο τη Νότια Αφρική με την ελληνικής καταγωγής οικογένεια του...
Σύμφωνα με ρεπορτάζ της Ροδιακής, τα μάτια του μικρού παρουσίασαν ερεθισμό και συγγενικό του πρόσωπο θέλησε να βοηθήσει.

Αντί όμως να του χορηγηθεί κολλύριο, του έβαλε κόλλα στιγμιαίας δράσης με αποτέλεσμα το παιδί να μεταφερθεί στο νοσοκομείο της Ρόδου. Λόγω της σοβαρότητας της κατάστασης του, μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο Παίδων Αγλαία Κυριακού. Ο μικρός κινδυνεύει να χάσει την όραση του.

Απλα τραγικο κριμα στο παιδακι. Καλα αυτος δεν διαβασε τι εβαζε στα ματια του παιδιου; Ετσι βαζουμε σε ενα παιδι οτι πιασει το χερι μας;

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sad
καημενουλικο..

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μα καλα τη ανευθυνη ανθρωποι υπαρχουν!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις