Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
80 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 80 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 6]

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τι πολλά αγοράκια μαζευτήκανε; Άντε με το καλό! Εμάς είναι πεισματάρικο και κοιμόταν ανάποδα και δεν κουνιόταν κι ας είχα φάει σοκολάτα. Οπότε δεν είδαμε τι είναι! Ούτε στην αυχενική πριν ένα μήνα ούτε χθες στην τακτική εξέταση του μήνα! Άντε να δούμε τον επόμενο μήνα! Και πότε θα περάσει! Αιώνας! Κι εμένα την αυχενική μου την έκανε από την κοιλιά και όχι ενδοκολπικά και ήμουν στην 12 βδομάδα! Αλλά μου είχε πει ότι αν δεν έβλεπε αυτά που ήθελε θα συνέχιζε με κολπικό υπέρηχο!

nantiaf

nantiaf
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Νανσι, με τίποτα δεν άλλαζε θέση το πεισματάρικο? Δεν έβηξες, δεν πηγες πανω κάτω, κάτι να κουνηθεί? χαχχαχα, αχχχχχ, τι υπομονή, εγώ θα βγαινα εξω απ το ιατρειο για βολτα στο διαδρομο κ θα ξαναμπαινα μου φαίνεται!!! Και θα περιμένεις ενα μήνα ε??? Καλά κουράγια! Εγώ έχω να το δω απ την προηγούμενη Δευτέρα και μάλλον θα περάσω απ τη γιατρό την Παρασκευή, έτσι ίσα να δω ότι είναι όλα καλά! Σου εύχομαι να το δεις στα σίγουρα την επόμενη φορά!

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τίποτα παιδάκι μου! Γέλαγα, έβηχα, μου τράνταζε την κοιλιά ο γιατρός! Μισή ώρα μου έκανε υπέρηχο αλλά που....Του καλού καιρού! Τίναζε λίγο χεράκια ποδαράκια αλλά για να γυρίσει δεν είχε στο νου του! Τζάμπα η σοκολάτα δηλαδή! Είχε κόσμο ο γιατρός και περίμενε, ήταν και ο άντρας μου κάπως από ένα κρύωμα που τον παιδεύει και δεν ήμασταν για παραπάνω! Άσε και ένας μήνας δεν περνάει με τίποτα! Μακάρι να το βλέπαμε συνέχεια!

Kately12


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Και εμενα βρε κοριτσια, πηγα στον γιατρο την δευτερα και το μονο που ειδαμε ηταν η ανατομια της πλατης! Δεν μας εκανε την τιμη! Τι να κουνιεμαι τι να το παλευει και ο γιατρος τιποτα! Ποδια και πλατη μονο! Ο γιατρος βεβαια που τον ρωτησαμε αν μπορει να διακρινει το φυλο ειπε πως απ´οσο μπορει να δει... πουλακι δεν βλεπει! Λετε να μεινει ετσι ή να μας σκασει μυτη καμια προεξοχη σε ενα μηνα που θα ξαναπαμε??!!

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι εσύ ομοιοπαθούσα ε; Τα βλαστάρια μας μας κάνουν πείσματα από τώρα! Μακάρι να είναι υπναράδικα και όταν βγούνε και όχι μόνο τώρα που είναι μέσα στην κοιλιά!

Nifitsa


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ούτε εμενα μου ειπαν στην αυχενικη. Ειναι νωρις λεει ακομα. Ελπιζω την αλλη βδομαδα που θα παω στο γιατρο να μου πει εκεινος. Εγω εχω ΠΗΤ 06/05, οσο για το γενος μολις το μαθω θα σας το γραψω αμεσως!!!

stalitsa1980

stalitsa1980
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ego Despoina PHT 8/5 eho kai stis 16 evdomades o giatros eipe oti den vlepei kati gia na pei oti einai bebis.
..opote me epifilaxi tha po koritsaki.
fisika anatomia platis eidame ki emeis ki ekane katakorifo...opote halia iperihografima eho na hazevo kai den einai tis ipomonis o giatros se 18 lepta eihame vgei.

Ki epitelous mou edose 1 sidiro tin imera,alla epeidi to zitisa.

tha thela etsi xafina..naperasoun ta hristougenna kai na ftasei o genaris..einai parapano apo enas minas i v epipedou.
Se periptosi pou ta grafeis 17 evdomada kai 1 meras eimai.

mia parenthesi..re koritsia eho tin ediposi oti apo tin stigmi pou benoume ston enato iparhei pithanotita gennas,opote den mas vlepo kai sigoura na genname maio,iparhoun para polles pithanotites na min paroume olon ton mina kai na gennisoume aprilio Rolling Eyes

nantiaf

nantiaf
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σταλιτσα, δεν εχεις και άδικο πολλά παιδάκια γεννιουνται πριν κλεισουν 40 εβδομάδες..! Εσύ που εχεις ΠΗΤ αρχες του μηνα ίσως να πέσεις και Απρίλιο, ναι! Εγώ εχω 20-22 Μαίου οποτε με 1 2 βδομαδες νωριτερα μεσα στο Μαιο παλι πεφτω... Οντως δεν μπρορούμε να ξερουμε, ε, γι αυτο τη λέμε και Πιθανη Ημερομηνια Τοκετου ε? Κατι ξερουν οι γιατροι..! Laughing Laughing

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τρελοεγκυούλες σε ύφεση! Μάλλον στο β΄ τρίμηνο φρονιμέψαμε! Τι κάνετε κοριτσάρες;

GeorgiaM

GeorgiaM
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αμα δεν γραψουμε εμεις..αστα!Πηγαινε παρε το τσουρεκι εσυ !

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Άσε Γεωργία. Είναι ένα τύπου ιταλικό (θα μου έρθει το όνομα αλλά είναι και το τελευταίο που με νοιάζει) που είναι ψηλό και φουσκωτό με αποξηραμένα φρούτα μέσα και το γλασάρει από πάνω ο φούρναρης με λευκή και καφέ σοκολάτα και αποξηραμένα φρούτα...Κόλαση σου λέω! Τα "σπάει" και από γεύση και από εμφάνιση! Αφού εγώ στην αρχή πέρισυ λυπόμουν να το κόψω αλλά μετα....πόλεμος! Τσουρέκι- Νάνσυ 0-1! Χα,χα,χα!

GeorgiaM

GeorgiaM
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
xaxa!!Λες το Pannetone...πεθαινω!!!!!!!
Απλα το αυθεντικο ιταλικο ειναι χωρις γλασσαρισματα απο πανω-σοκολατες κλπ

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Απο αυτό Γεωργία! Δεν ξέρω πως είναι το αυθεντικό αλλά του φούρναρη είναι....κόλαση και λίγα λέω! Χα,χα,χα! Πως δεν το σκέφτηκα ότι εσύ θα το κατέχεις το άθλημα ένεκα επαφών με τη γείτονα χώρα! Χα,χα,χα!
Άσε σου λέω το σκέφτομαι μόνο και το λιμπίζομαι! Αφού ούτε στο φούρνο πάω πια εγώ για να μην κολάζομαι! Τι κάνεις; Ο αντρούλης δουλεύει ή ξεκουράζεται για να γίνει καλά; Εγώ θέλω να κάνω δουλειές αλλά με πιάνει η βαρεμάρα μόλις γυρίζω σπίτι και όλστην αναβολή το ρίχνω!

GeorgiaM

GeorgiaM
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ειναι μερα συμβουλιου σημερα-αρα απογευμα γραφειο αυτος κ γω βαρεμαρα εδω..τωρα εβρασα κ μακαρονια να φαμε οι αρρωστιαριδες! Τι βαρεμαρα ειν αυτη;;;;!!!ΝΑ παω κανα ΙΚΕΑ να ξεχαστω μηπως...;χαχαα

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να σου πω για βόλτα κι εγώ πετάω τη σκούφια μου! Βαριέμαι να κάνω δουλειές αφάνταστα! Και από ότι το κόβω δεν θα κάνω....χα,χα,χα! Τρελαίνεσαι για το ΙΚΕΑ ε; Και δεν πας αν αισθάνεσαι εντάξει! Το χαζολόγημα είναι δωρεάν!

marinomama


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κοριτσαρες τι κανετε?? χαθηκαμε!!!
διαβασα ολα τα νεα σας! τι ωραια που ειμαστε πανω -κατω στα ιδια!!
εγω κοντευω πλεον την 17 εβδομαδα!!
δεν εχω σταματησει τελειως με τους εμετους αλλα εχουν αραιωσει παρα πολυ!
εγω στην αυχενικη μου εκαναν και τα εξωτερικο και κολπικο υπερηχο στο προγενεσης στον πειραια πηγα.
και εμενα ποναει η κοιλια μετα τον υπερηχο πιεζει ο γιατρος για αυτος
ακομα δεν εχω παρει κανενα κιλο,αλλα ευτυχως γιατι τα εχω ηδη Very Happy

ααα κοριστακι μου ειπαν!!!

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τι εγινε ρε κοριτσια χαθηκαμε ρε γαμωτο.καλη χρονια να εχουμε και με το καλο τα μωρακια μας.ηρθατε εδω ολες και σας εψαχνα τελος οι τρελοεγκυουλες εδω θα εισαστε τωρα?πως πατε?εγω συνεχιζω με τους εμετους ποτε ποτε αλλα πιο αραια ομως παλι καλα.η αυχενικη ηταν πολυ καλη και κοντευω να κανω το α τεστ τωρα.ειμαι στην 17η εβδομαδα και ειναι αγορακι.για πειτε κανενα νεο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις