Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
37 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 37 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 40]

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:χάθηκα πάλι λίγο γιατί ειπα να σκοτώσω λίγες μύγες ακόμη!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 26 M179 χεχε


FOTINI28 έγραψε:ΦΙΟΓΚΟ ΤΟΝ ΛΕΝΕ!! ΤΟ ΦΙΟΓΚΑΚΙ ΜΟΥ!!! ΗΜΙΑΙΜΟ ΜΑΛΤΕΖΑΚΙ. ΤΟΝ ΧΑΡΙΖΑΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΗΡΑΜΕ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΛΛΑΞΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΖΩΗ..ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙΣ ΣΚΥΛΟ....

πολύ γλυκό όνομα!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 26 M121ναι καταλαβαίνω απόλυτα!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 26 M015καληνυχτα!!!!

εγώ αφρούλα μου δν θα ειμαι εδώ.λεώ να παιξω σαν παιδι κι εγώ λιγάκι χιχιΑς μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 26 M131

οπότε θα σας καληνυχτίσω κι εγώ!!!

Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 26 M118Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 26 M118Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 26 M118 και θα τα πουμε το πρωι μιας και θα μαγειρεψει η πεθερά μου και αύριο..χιχι σημερα ειχε γεμιστά..αυριο κουνέλι!!! μιαμ!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 26 M021




σαν να νυσταξα κια εγω.παω για ενα τσιγαρο..μολις επιστρεψω αμα εισαι εδω καλως αφρουλιτα
..αλλιως καληνυχτα κοριτσακι μου..τα λεμε αυριο

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 26 893968 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 26 893968 Πωωωωωω δε σας πρόλαβα κ είπατε τόσα πολλά! κοιτούσα τα κουτάβια μου! Απορώ αν γίνω μάνα τι θα προλαβαίνω θεέ μου! Αχ αν θέλετε έχω κ εγώ fb όσες θέλουν το προφίλ μου είναι Linda Shep

Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 26 893968 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 26 893968

http://www.sailormoon82@blogspot.com

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
LindakiS έγραψε: Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 26 893968 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 26 893968 Πωωωωωω δε σας πρόλαβα κ είπατε τόσα πολλά! κοιτούσα τα κουτάβια μου! Απορώ αν γίνω μάνα τι θα προλαβαίνω θεέ μου! Αχ αν θέλετε έχω κ εγώ fb όσες θέλουν το προφίλ μου είναι Linda Shep

Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 26 893968 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 26 893968
δεν εχεις φωτο σε εψαξα αλλα δεν σε βρηκα...

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:
LindakiS έγραψε: Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 26 893968 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 26 893968 Πωωωωωω δε σας πρόλαβα κ είπατε τόσα πολλά! κοιτούσα τα κουτάβια μου! Απορώ αν γίνω μάνα τι θα προλαβαίνω θεέ μου! Αχ αν θέλετε έχω κ εγώ fb όσες θέλουν το προφίλ μου είναι Linda Shep

Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 26 893968 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 26 893968
δεν εχεις φωτο σε εψαξα αλλα δεν σε βρηκα...
σου εστειλα πμ

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
έχω ναιιιιι! αν θες στείλε μ πμ με το δικό σ να σε βρω γτ κάτι παίζει με το προφίλ μου κ δε με βρίσκουν.... Sad

http://www.sailormoon82@blogspot.com

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
έχω ναιιιιι! αν θες στείλε μ πμ με το δικό σ να σε βρω γτ κάτι παίζει με το προφίλ μου κ δε με βρίσκουν.... Sad δεν μπορώ να το ΑΝΟΙΞΩ....γτ δεν έχει θέμα....Sad

http://www.sailormoon82@blogspot.com

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
LindakiS έγραψε:έχω ναιιιιι! αν θες στείλε μ πμ με το δικό σ να σε βρω γτ κάτι παίζει με το προφίλ μου κ δε με βρίσκουν.... Sad δεν μπορώ να το ΑΝΟΙΞΩ....γτ δεν έχει θέμα....Sad
δες τωρα

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΟΛΙΑΝΑ (ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ!) ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ! Very Happy Very Happy Very Happy ΕΓΩ ΠΡΟΤΙΜΩ ΤΑ ΖΩΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ! Very Happy Very Happy Very Happy ΓΕΝΝΙΟΥΝΤΑΙ ΑΘΩΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΜΕΝΟΥΝ ΑΘΩΑ! Wink

ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ! ΤΡΩΣ ΚΟΥΝΕΛΙ? ΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΕΙΣ ΤΟ LEO ΜΟΥ (ΤΟ ΚΟΥΝΕΛΑΚΙ ΜΟΥ)ΝΙΩΘΩ! ΘΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΩ ΑΝ ΘΑ ΣΟΥ ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΩ! Laughing ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΙ HAVE FUN! Very Happy

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
done! τι κάνεις αρτεμακη; πως κ δε κοιμάσαι; όλες πήγανε Γ νάνι Ε; Wink κ εγώ πάω σε λίγο έχω λίγο υπερένταση από τη γεννα της σκυλας χθες... Wink

http://www.sailormoon82@blogspot.com

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΟΛΙΑΝΑ (ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ!) ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ! Very Happy Very Happy Very Happy ΕΓΩ ΠΡΟΤΙΜΩ ΤΑ ΖΩΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ! Very Happy Very Happy Very Happy ΓΕΝΝΙΟΥΝΤΑΙ ΑΘΩΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΜΕΝΟΥΝ ΑΘΩΑ! Wink

ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ! ΤΡΩΣ ΚΟΥΝΕΛΙ? ΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΕΙΣ ΤΟ LEO ΜΟΥ (ΤΟ ΚΟΥΝΕΛΑΚΙ ΜΟΥ)ΝΙΩΘΩ! ΘΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΩ ΑΝ ΘΑ ΣΟΥ ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΩ! Laughing ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΙ HAVE FUN! Very Happy
εκανες το μπανακι σου κοριτσακι μου???εκανα κια εγω το τσιγαρακι μου ....

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
LindakiS έγραψε:έχω ναιιιιι! αν θες στείλε μ πμ με το δικό σ να σε βρω γτ κάτι παίζει με το προφίλ μου κ δε με βρίσκουν.... Sad δεν μπορώ να το ΑΝΟΙΞΩ....γτ δεν έχει θέμα....Sad
ακομα δεν με βρηκες

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:ΟΛΙΑΝΑ (ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ!) ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ! Very Happy Very Happy Very Happy ΕΓΩ ΠΡΟΤΙΜΩ ΤΑ ΖΩΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ! Very Happy Very Happy Very Happy ΓΕΝΝΙΟΥΝΤΑΙ ΑΘΩΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΜΕΝΟΥΝ ΑΘΩΑ! Wink

ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ! ΤΡΩΣ ΚΟΥΝΕΛΙ? ΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΕΙΣ ΤΟ LEO ΜΟΥ (ΤΟ ΚΟΥΝΕΛΑΚΙ ΜΟΥ)ΝΙΩΘΩ! ΘΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΩ ΑΝ ΘΑ ΣΟΥ ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΩ! Laughing ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΙ HAVE FUN! Very Happy

Αφρουλα έχεις πολύ δίκαιο, κ εγώ συμπαθώ άλλη μια παραπάνω τους ανθρώπους που ξέρουν να αγαπούν τα ζώα Smile ποτέ δε θα τους μοιασουμε στην αγνότητα....

It's Olina thank u! I love you Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 26 654316

http://www.sailormoon82@blogspot.com

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αρτεμουλα σου έκανα δες το αύριο μη κουράζεσαι..... ώρα Γ νάνι Sleep Sleep

http://www.sailormoon82@blogspot.com

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
LindakiS έγραψε:done! τι κάνεις αρτεμακη; πως κ δε κοιμάσαι; όλες πήγανε Γ νάνι Ε; Wink κ εγώ πάω σε λίγο έχω λίγο υπερένταση από τη γεννα της σκυλας χθες... Wink
δεν νυσταζω ιδιααιτερα..αλλα αμα πατε ολες για υπνο αναγκαστηκα θα παω και εγω..σου εστειλα πμ αλλα περιμενω και ακομα δεν μου εκανες αιτημα...ΑΣΧΕΤΟ εβαλα και τικερακι το οποιο δεν ειανι και πολυ αξιοιστο γιατι εβαλα οτι εχω κυκλο 30 ημερων αν και δεν ειανι στανταρ

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΥΓΝΩΜΗ ΟΛΙΝΑ ΜΟΥ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 26 417472 ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΡΩΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΓΑΤΟΥΛΕΣ! ΟΛΑ ΤΑ ΖΩΑΚΙΑ ΤΑ ΑΓΑΠΩ ΟΜΩΣ! ΕΙΜΑΙ ΙΚΑΝΗ ΝΑ ΣΚΟΤΩΣΩ ΑΝΘΡΩΠΟ ΑΝ ΔΩ ΚΑΚΟΠΟΙΗΣΗ ΖΩΟΥ! ΦΟΥΝΤΩΝΩ, ΜΟΥ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ Η ΠΙΕΣΗ, ΦΤΑΝΩ ΣΤΟ ΕΝ ΒΡΑΣΜΩ ΨΥΧΗΣ ΠΟΥ ΛΕΝΕ!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
LindakiS έγραψε:Αρτεμουλα σου έκανα δες το αύριο μη κουράζεσαι..... ώρα Γ νάνι Sleep Sleep

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 26 417472

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
LindakiS έγραψε:Αρτεμουλα σου έκανα δες το αύριο μη κουράζεσαι..... ώρα Γ νάνι Sleep Sleep
δεν μου εκανες γλυκια μου..το εχω ανοιχτο κ δεν εχω αιτημα φιλιασ

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:
LindakiS έγραψε:Αρτεμουλα σου έκανα δες το αύριο μη κουράζεσαι..... ώρα Γ νάνι Sleep Sleep

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 26 417472
αφρουλιτα και παλι οι 2 μας....τι ακνουμε τωρα..κοιμαμαστε η πιανουμε την παρλα...ΕΣΥ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙΣ-που το θυμηθηκα αυτο?αιωνες πριν-

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
art86 έγραψε:
LindakiS έγραψε:done! τι κάνεις αρτεμακη; πως κ δε κοιμάσαι; όλες πήγανε Γ νάνι Ε; Wink κ εγώ πάω σε λίγο έχω λίγο υπερένταση από τη γεννα της σκυλας χθες... Wink
δεν νυσταζω ιδιααιτερα..αλλα αμα πατε ολες για υπνο αναγκαστηκα θα παω και εγω..σου εστειλα πμ αλλα περιμενω και ακομα δεν μου εκανες αιτημα...ΑΣΧΕΤΟ εβαλα και τικερακι το οποιο δεν ειανι και πολυ αξιοιστο γιατι εβαλα οτι εχω κυκλο 30 ημερων αν και δεν ειανι στανταρ

Άρτεμη μου σου στειλα δε ξέρω... ίσως φταίει επειδή ειμαι από κινητό θα το δω αύριο από το πιτσι μου Wink

αφρουλα έγραψε:ΣΥΓΝΩΜΗ ΟΛΙΝΑ ΜΟΥ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 26 417472 ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΡΩΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΓΑΤΟΥΛΕΣ! ΟΛΑ ΤΑ ΖΩΑΚΙΑ ΤΑ ΑΓΑΠΩ ΟΜΩΣ! ΕΙΜΑΙ ΙΚΑΝΗ ΝΑ ΣΚΟΤΩΣΩ ΑΝΘΡΩΠΟ ΑΝ ΔΩ ΚΑΚΟΠΟΙΗΣΗ ΖΩΟΥ! ΦΟΥΝΤΩΝΩ, ΜΟΥ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ Η ΠΙΕΣΗ, ΦΤΑΝΩ ΣΤΟ ΕΝ ΒΡΑΣΜΩ ΨΥΧΗΣ ΠΟΥ ΛΕΝΕ!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


μια από τα ίδια κ αν κ εγώ δεν έχω το σθένος καν... να αντιμετωπίσω τέτοιες φρικαλαιες εικόνες ζώων. λατρεύω κ τις γατούλες ενίοτε αλλά μεγάλη αγάπη είναι τα σκυλιά κ τα άλογα Smile

http://www.sailormoon82@blogspot.com

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
LindakiS έγραψε:
art86 έγραψε:
LindakiS έγραψε:done! τι κάνεις αρτεμακη; πως κ δε κοιμάσαι; όλες πήγανε Γ νάνι Ε; Wink κ εγώ πάω σε λίγο έχω λίγο υπερένταση από τη γεννα της σκυλας χθες... Wink
δεν νυσταζω ιδιααιτερα..αλλα αμα πατε ολες για υπνο αναγκαστηκα θα παω και εγω..σου εστειλα πμ αλλα περιμενω και ακομα δεν μου εκανες αιτημα...ΑΣΧΕΤΟ εβαλα και τικερακι το οποιο δεν ειανι και πολυ αξιοιστο γιατι εβαλα οτι εχω κυκλο 30 ημερων αν και δεν ειανι στανταρ

Άρτεμη μου σου στειλα δε ξέρω... ίσως φταίει επειδή ειμαι από κινητό θα το δω αύριο από το πιτσι μου Wink

αφρουλα έγραψε:ΣΥΓΝΩΜΗ ΟΛΙΝΑ ΜΟΥ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 26 417472 ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΡΩΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΓΑΤΟΥΛΕΣ! ΟΛΑ ΤΑ ΖΩΑΚΙΑ ΤΑ ΑΓΑΠΩ ΟΜΩΣ! ΕΙΜΑΙ ΙΚΑΝΗ ΝΑ ΣΚΟΤΩΣΩ ΑΝΘΡΩΠΟ ΑΝ ΔΩ ΚΑΚΟΠΟΙΗΣΗ ΖΩΟΥ! ΦΟΥΝΤΩΝΩ, ΜΟΥ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ Η ΠΙΕΣΗ, ΦΤΑΝΩ ΣΤΟ ΕΝ ΒΡΑΣΜΩ ΨΥΧΗΣ ΠΟΥ ΛΕΝΕ!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


μια από τα ίδια κ αν κ εγώ δεν έχω το σθένος καν... να αντιμετωπίσω τέτοιες φρικαλαιες εικόνες ζώων. λατρεύω κ τις γατούλες ενίοτε αλλά μεγάλη αγάπη είναι τα σκυλιά κ τα άλογα Smile
ειμαστε φιλες χαχαχαχχαχαχ..τιο κανα..επρεπε ν το κλεισω κ να το ξανα ανοιξω... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 26 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 26 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 26 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 26 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 26 215994

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΡΤΕΜΟΥΛΑΑ ΤΟ TICKER ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΣΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΣΟΥ? ΚΑΙ ΕΠΙΛΕΓΕΙΣ ΤΗ BBCODE ΜΟΡΦΗ?

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΑΡΤΕΜΟΥΛΑΑ ΤΟ TICKER ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΣΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΣΟΥ? ΚΑΙ ΕΠΙΛΕΓΕΙΣ ΤΗ BBCODE ΜΟΡΦΗ?
πατασ πανω στο δικο μ αλλαζεις τις ημερομηνιες μετα διαλεγεισ μεγεθοσ και αντιγραφη απο το 2ο πλαισιο κ επικολληση στην υπογραφη σ

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΑΑΑΑΑΑ! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ΑΥΤΟ ΚΑΝΩ ΤΟΣΗ ΩΡΑ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ ΕΝΩ ΚΑΝΩ ΥΠΟΒΟΛΗ ΤΗΣ ΥΠΟΓΡΑΦΗΣ!!!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλιτακι....νυσταξα...παω Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 26 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 26 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 26 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 26 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 26 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 26 315810

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α ΤΩΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ Η ΞΑΝΘΙΑ! ΜΕ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΥΜΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΗΡΕ! Laughing Laughing Laughing

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις