Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
119 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 119 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

MariaPap


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κραγιόν, lip gloss, lip balm; ή τίποτα; Wink

Αγαπημένο προϊόν μου είναι ένα lip gloss, πρέπει να έχω ένα σε κάθε τσάντα, γιατί ποτέ δεν ξέρω αν θα ξεχάσω να το βάλω πριν φύγω από το σπίτι χαχαχα

newmum

newmum
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΙΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΕΝΑ ΑΠΛΟ LIP GLOSS ΓΙΑ ΓΥΑΛΑΔΑ, ΓΙΑ ΧΕΙΜΩΝΑ ΕΝΑ LIPOSAN ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
για χειλη ειδικα παντα ξεχναω .κ δεν εχω κραγιον στα καλλυντικα μου

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κραγιονακι συνηθως

manoulita-fraoulita

manoulita-fraoulita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αν ειναι πολυ αφυδατωμενα η ξεραμενα τα χειλη τοποθετω ενα LIP BALM πριν απο καθε επιπλεον τοποθετηση κραγιον η λιπ γκλοσ...τωρα τις πρωινες ωρες προτιμω ενα λιπ γκλοσ διακριτικο με ενα φυσικο μακιγιαζ και τις απογευματινες-βραδινες ωρες ενα μολυβι αρχικα για το περιγραμμα ,κραγιον και αναλογα ποσο ελεγκαντ ειναι το μακιγιαζ λιπ γκλοσ....μια συμβουλη ποτε μην τοποθετειτε μολυβι με λιπ γκλοσ γτ το λιπ γκλος εχει την ιδιοτητα να φευγει πιο συντομα απο οτι το κραγιον και το μολυβι στο περιγραμμα των χειλιων κανει σαν μουστακι...!!! :D

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω δεν κανω μονο περιγραμμα.Γεμιζω ολοκληρα τα χειλη με το μολυβι κ απο πανω περναω το γκλος.Οποτε ακομη κ αν φαω το γκλος (που θα γινει πολυ συντομα) μενει λιγο χρωματακι απο το μολυβι κ δεν ειναι ατονα τα χειλη μου.Πλεον ομως βαφομαι σπανια.

mamamia12

mamamia12
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΓΙΑ ΞΗΡΑ ΚΑΙ ΑΦΥΔΑΤΩΜΕΝΑ ΧΕΙΛΗ ΒΟΥΡΤΣΗΣΤΕ ΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΔΟΝΤΟΒΟΥΡΤΣΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΑΛΤΕ ΑΦΘΟΝΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΒΟΥΤΗΡΟ Η ΛΙΠΟΖΑΝ,ΘΑ ΣΑΣ ΤΑ ΕΝΥΔΑΤΩΣΗ ΑΜΕΣΩΣ ΚΑΙ ΘΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΛΕΙΑ ΚΑΙ ΑΠΑΛΑ.ΕΓΩ ΒΑΖΩ ΜΟΛΥΒΙ ΧΕΙΛΙΩΝ ΙSADORA ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΑΘΕΡΑ ΚΑΙ ΦΕΥΓΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΩΡΕΣ,ΚΡΑΓΙΟΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΗΣ ESTEE,CLINIQUE,AVON,N+N ZERVA,ISADORA! Very Happy ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΣΤΑ ΚΡΑΓΙΟΝ ΒΑΛΤΕ ΠΡΩΤΑ ΛΙΓΟ ΜΑΚΕ ΑΠ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΟΛΥΒΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΡΑΓΙΟΝ,ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΛΙΓΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΣΑΡΚΩΔΗ ΤΑ ΧΕΙΛΗ ΣΑΣ ΒΑΛΤΕ ΛΙΓΗ ΛΕΥΚΗ ΣΚΙΑ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΤΟΥ ΠΑΝΩ Κ ΚΑΤΩ ΧΕΙΛΙΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΕ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΔΙΑΦΑΝΟ ΛΙΠ ΓΚΛΟΣ

Trendy_Mommy


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Εγώ χρησιμοποιώ lip balm συνέχεια. Επίσης lip gloss πολύ συχνά. Κατά τ' άλλα το βράδυ μόνο κραγιονάκι γιατί μ' αρέσουν τα σκούρα κραγιόν. Βάζω κι εγώ πρώτα makeup κ μετά μολύβι και κραγίον. Από μάρκες μ' αρέσουν: Korres, Max Factor, MAC, YSL και Dior

toxotina

toxotina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω φανατικα χρησιμοποιω μονο lip balm της apivita χειμωνα-καλοκαιρι.Παρα πολυ σπανια χρησιμοποιω λιπ γκλος κ ακομη πιο σπανια κραγιον.Αν κ το αγαπημενο μ κραγιον ειναι ενα κοκκινο της seventeen δε βρισκω ποτε την καταλληλη περισταση για να το βαλω.Μενω σε χωριο κ βγαινω συνηθως για καφε στην καφετερια τ χωριου,οποτε αν βγω με κοκκινο κραγιον θα με κραξουν!Μα κ στην πολη ν κατεβω δεν εχω διαθεση πια γ μακιγιαζ!Εχω αρχισει κ τα βαριεμαι..

MariaPap


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ωχχ κακό είναι να βαριέσαι... πρέπει να φροντίζουμε τον εαυτό μας.

Δεν έχω δοκιμάσει την IsaDora, πρέπει να είναι καλή. Από μάρκες για τα χείλη χρησιμοποιώ Dior, Clinique, GloMinerals & Lancome.

Crazymamy

Crazymamy
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρααααα! εγώ βάζω lip balm συνήθως ακόμα και μέσα στο σπίτι γιατι δεν μαρέσει να νιώθω τα χείλη μου να τραβάνε.
Αγόρασα και κόκκινο κραγιόν που είναι της μοδός να το βάλω κανένα απογευματάκι με απλό μακιγιαζ ματιών.
Κορίτσια πέτυχα στο Σύνταγμα σε πάγκο καλλύντικά ελληνικής εταιρίας(όχι σαν λαϊκή ,σαν κάποια περίπτερα που αγοράζεις σε έκθεση βιβλίου,μεγάλο )λέγονται Lovie,πάμφθηνα!μανό 1,50 ευρώ -make up 4 -και έχει τα πάντα ! πήρα κραγιόν απο εκεί 2 ευρώ ,make up και 5-6 μανό.Τα μανώ κρατάνε σαν όλα 4-5 μέρες,το make up το φόρεσα χτες και μετα απο 8 ώρες είχε κρατήσει καλά πάνω μου,όπως μου κρατάνε κ τα επώνυμα και το κραγιόν κράτησε 2 ωρίτσες συν του ότι είχε μείνει στα χείλη το χρώμα για άλλες 3 ώρες.
Πολύ σπάνια θα αγοράσω ακριβά καλλυντικά.
Χτές αγόρασα μάσκαρα απο τα h&m 3 ευρώ .θα την δοκιμάσω και θα σας πω.
Πολλές φορές σπίτι μέσα είμαι απεριποίητη ,με το πού θα ακούσω το αμάξι του άντρα μου ,τρρρρρέχω γρήγορα ,στα πεταχτά βάζω ρουζάκι μάσκαρα ,σουλουπώνω και το μαλλι χαχαχαα.Πρέπει να μας βλέπουν περιποιημένες! Τι προτιμάτε για τα χείλη σας; 125586

toxotina

toxotina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
crazymamy εισαι φοβερη!Μολις διαβασα οτι τρεχεις ν σουλουπωθεις οταν ερχεται ο αντρας σ ξεκαρδιστηκα!Μπραβο σ!Εγω παλι δεν ειμαι παντρεμενη αλλα εχω μακροχρονια σχεση κι ομως αυτη την ωραια τρελα που εχεις εσυ δεν την εχω καθολου.Πολλες φορες τυχαινει να βγουμε εξω κ βγαινω με φορμα κ εντελως αβαφη.Δε ξερω ισως ν φταιει το γεγονος οτι ειμαστε κ σε χωριο κ δε δινουν σ αυτα πολυ σημασια εδω κ επισης πολλες φορες λεω:''σιγα μωρε ποιος θα με δει?μονο εγω το αγορι μ,ο καταστηματαρχης κ 2 15χρονα αν ειμαστε!''

Crazymamy

Crazymamy
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
χεεχεχεχε! Τι προτιμάτε για τα χείλη σας; 328109
χαίρομαι που σε έκανα να γελάσεις!
και μένα μαρεσει να φοράω φορμίτσα με αθλητικά για καφε και ελαφρά μακιγιαρισμένη ,μαρέσει να περιποιούμε σε λογικά πλαίσια όχι σαν "θέατρο "που βλέπω μερικές στον δρόμο!tragic! Shocked
Nα μην περνάμε και απαρατήρητες ,να τους έχουμε και λίγο στην τσίτα !
Βέβαια εκεί που βγαίνεις δεν έχει πολύ κόσμο ,έστω λίγο μάσκαρα κ χρωματάκι στα μαγουλα είναι μια χαρά .

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις