Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
82 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 82 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1Ψηφοφορία ΥΠΕΡΥΧΟΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΕΜΒΡΥΟΥ Τρι Νοε 06, 2012 5:43 am

GeorgiaM

GeorgiaM
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια λυστε μου μια απορία..Σας εχει βαλει ο γιατρος σας να κανετε υπερυχο καρδιας εμβρυου στις αρχες του 5ου μηνα;Υποψιαζομαι απατεωνιες για να τα παιρνουν απ τα μαιευτηρια.. ΥΠΕΡΥΧΟΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΕΜΒΡΥΟΥ 654655

Patsie

Patsie
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εννοείς αυτό που λένε εμβρυικό υπερηχογράφημα και πας σε ειδικό εμβρυοκαρδιολόγο?

Κι εμένα μου το πρότεινε η γιατρός μου αλλά δεν έδωσα σημασία. Αφού στη β' επιπέδου φάνηκε να λειτουργούν όλα καλά με τα βασικά της καρδιάς, το βρίσκω περιττό καιυπερβολικό. Αν είχε δείξει κάποια ένδειξη προβλήματος, τότε θα το έκανα.
Αμα αρχίσουμε να τα ψάχνουμε όλα σε τέτοια ανάλυση χωρίς λόγο, θα τρελαθούμε...

GeorgiaM

GeorgiaM
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμενα μου την εχει βαλει πριν τη Β επιπεδου! Ρε παιδια δεν ειναι εποχες για περιττα εξοδα..γι αυτο κανω και γκαλοπ!
Αυτος μου το εγραψε ετσι-υπερυχος καρδιας εμβρυου..

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Epidi stis meres mas 2 sta tria paidia pou geniounte exoun k apo mia pathisi.Alles spanies, alles antimetopisimes, fobounte k zitane apo tin egkumonouses na kanoun parapano elenxous oste na einai kalimenoi se periptosi pou pasxi apo kati to paidi. Giati i apozimiosi tis manas an kanei minisi einaii megaaaaali, sun to oti xalaei k i fimi tou kathe giatrou.
Opote an meta tin gena parousiasti kati , gurnaei k leei ego zitisa eksetaseis alla den eginan, den fero kamia euthini.

astrellita

astrellita
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω που ειμαι φοβιτσιαρα και κανω παραπανω εξετασεις απο αυτες που μου λεει ο γιατρος τον ειχα ρωτησε πριν 3 εβδομαδες(στον 5ο)μηπως θα επρεπε να κανω κ αυτην την εξεταση και μου πε πως ειναι υπερβολη...μονο αν δει κατι στο β επιπεδου ή αργοτερα στελνει για περαιτερω εξετασεις...εσενα ετσι χωρις λογο σου το πε;;; τι να πω,δε ξερω!!!

ευχομαι ολες μας να χουμε γερα και υγιεστατα παιδακια!!!

GeorgiaM

GeorgiaM
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμενα εξαρχης μου εγραψε ολες τις εξετασεις που πρεπει να κανω..απ την αρχη ως το τελος και με ημερομηνιες..και γιατι τα παιδια γεννιουνται με προβλημα;τοσες γεννησανε εγω προβλημα δεν ειδα πουθενα..Ας προσεχουμε τι λεμε γιατι ειμαστε εγγυος και καλα θα κανετε να μην μας τρομοκρατητε!

astrellita

astrellita
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μηπως εχεις ενημερωθει για το κοστος της συγκεκρημενης εξετασης;;;;

GeorgiaM

GeorgiaM
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
οχι..αλλα θα παρω στο ΛΗΤΩ να ρωτησω..

GeorgiaM

GeorgiaM
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
126ε//τωρα πηρα!

astrellita

astrellita
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
δεν ειναι λιγα...αμαν μαυτες τις εξετασεις...

GeorgiaM

GeorgiaM
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Απ οτι διαβαζω μαλλον το κανουν για τα λεφτα..ειναι μια εξεταση που γινεται αν δει ο γιατρος κατι..εμενα μου την εγραψε με το καλημερα σας κ την ειχε κανει και στην κουνιαδα μου..αρα,,εδω παιζει βρωμια..η βρωμια του ποσοστου! Α ρε εκμεταλλευση..ελλας το μεγαλειο σου!

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κάποιοι γιατροί την κάνουν σαν ρουτίνα γιατί ορισμένα πράγματα δε φαίνονται στη β' επιπέδου. Ο δικός μου δεν το ανέφερε ακόμα αλλά στο επόμενο ραντεβού θα το συζητήσω μαζί του μήπως την κάνω.
Αν το μωρό έχει πρόβήμα στη καρδιά, είναι σημαντικό να το γνωρίζουν οι γιατροί από τη γέννηση. Από εκεί και πέρα, δικη σου είναι η απόφαση. Σαφώς και είναι μια ακριβή εξέταση, και δεν ξέρω αν τη θεωρούν όλοι οι γιατρί απαραίτητη.
Προσωπικά αν μου πει ο γιατρός να την κάνω, θα την κάνω.

astrellita

astrellita
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
GeorgiaM έγραψε:Απ οτι διαβαζω μαλλον το κανουν για τα λεφτα..ειναι μια εξεταση που γινεται αν δει ο γιατρος κατι..εμενα μου την εγραψε με το καλημερα σας κ την ειχε κανει και στην κουνιαδα μου..αρα,,εδω παιζει βρωμια..η βρωμια του ποσοστου! Α ρε εκμεταλλευση..ελλας το μεγαλειο σου!

ετσι ειναι...οπως το λες...ισα,ισα να σου βαζουν ιδεες και συ να τρεχεις απο την μια εξεταση στην αλλα...εμενα δεν μου την εγραψε μου πε πως ειναι υπερβολη αλλα μου πε αν θες νασαι 100% σιγουρη καντην...και γω στην πριζα ειμαι να την κανω...θα δειξει...

GeorgiaM

GeorgiaM
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μα δεν ειναι μονο το οικονομικο..ολο αυτο το στρες που περνας καθε φορα ειναι λιγο;;

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
'Όχι δεν είναι λίγο αλλά αν είναι να προλάβεις προβληματα αξίζει

Patsie

Patsie
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εμένα πάντως αφού μου έκανε τη β' επιπέδου, μου είπε οτι φαίνονται όλα ΟΚ με τη βασική απεικόνιση της καρδιάς.

Κι απο κει και πέρα μου είπε οτι επειδή δεν φαίνονται όλες οι λεπτομέρειες και οι περιπτώσεις στη β επιπέδου, αν θέλω μου σύστησε μια εμβρυοκαρδιολόγο να το ψάξω σε μεγαλύτερη ανάλυση.

Εγώ επέλεξα να μην το κάνω. Δεν περιμένεις πρώτα τη β επιπέδου και μετά το σκέφτεσαι και βλεπεις?

GeorgiaM

GeorgiaM
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
θα δειξει..δεν θα του πω τιποτα..αν μου πει θα δω τι θα του πω..αν ειναι πια τοοοση αναγκη εννοειται πως θα την κανω..

renaki_73


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δεν παίζουμε με τις εξετάσεις.
Κανονικά και για να έχουμε το κεφάλι μας σίγουρο κάνουμε δύο ηχοκαρδιογραφήματα. Το πότε θα γίνει το πρώτο το καθορίζει ο γιατρός και μάλιστα πολύ καλά κάνει διότι όσο πιο γρήγορα τόσο πιο καλά σε περίπτωση που κάτι βρει στο μωράκι.Το επόμενο γίνεται πιό αργά,υπάρχει πρωτόκολλο για όλες τις εξετάσεις και μάλιστα οφείλω να σου πω ότι το πρώτο γίνεται λίγο πιο αργά αλλά....ότι πει ο γιατρός σου.

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ μενα μου την εβαλε ολες εξαρχης με ημερομενιες ποτε θα παω καλη μου κ ναι την εκανα προτιμο 100 ε παραπανο παρα να εχει κατι το παιδι μου,κ ναι στην β επιπεδου δνε φανικε τπτ ηταν ολα τελεια κ μετα απο ενα μηνα πηγα την εκανα την βαζουν προολιπτικα ...κ το μωρο μου ειχε κ εχει προβλημα ΣΤΕΝΩΣΗ ΠΝΕΥΜΟΝΙΚΗ ΒΑΛΒΙΔΑΣ,Κ ΔΥΠΤΗΧΕΙ ΒΑΛΒΙΔΑ,Κ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΣΤΕ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ για επεμβαση θα γινο αυστηρη κ αν θελετε βριστε με ΔΝΕ ΠΕΖΟΥΜΕ ΜΕ ΑΥΤΑ ,μετρας τα λεφτα απο την υγεια του παιδιου σου..........η γιατροι δνε την βαζουν ολοι γτ ειναι μ!@#@# οπως κ αλλες εξετασεις για κιστηκη ενωση αν το λεω καλα........ειναι πραγματ απου στην β επιπεδου δνε φενονται κ δνε το κανουν για τα λεφτα γιατι πασ σε ειδηκο γιατρο κ την κανεις σε εμβρυοκαρδιολογω συγνωμη για το αποτομο γτ ειμαι στεναχωρεμνη αυτην την στιγμη την πεμπτη μπενουμε νοσοκομ,θα χασεις 100ε κ αν παρει παραπεπτικο απο ικα θα πληρωσεις μονο 11 ε στο ωνασειο




κ επισεις οταν βρεθηκε το προβλημαα υπηρχε περιπτωση να εχει κ ενα συνδρομο που ειναι με αυτο το το προβλημα κ για καθε αμφιβολια εκανα κ αμνοιοπ περασα χαλιαααα μεχρι που βγηκαν τα αποτελεσματα γτ αλλιως θα επρεπε να διακοψω την εγκυμοσυνη γι αυτο καντη κοπελα μου μπωρει μεσω ικα-τεβε να πληρωσει μονο 11 ε αν σκευτεσαι τα χρηματα μν κολας στην β απιπεδουν δνε φενονται ολα το επαθα κ στο λεω κ καθε μηνα πηγαινα ωνασειο κ με εβλεπε η καρδιολογως για το μωρο μου μεχρι να γεννησω απο την στιγμη που ειδε το προβλημααα ετσι ελεγα κ εγω σιγα γτ να την κανω κ τελικα ειπα αι στο καλο θα παω κ επεσε ο ουρανος κ με πλακωσε κ ακομα τρεχουμε καθε μηνα να δουμε το μωρο ειναι 8 μηνων τωρα

20Ψηφοφορία Απ: ΥΠΕΡΥΧΟΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΕΜΒΡΥΟΥ Τρι Νοε 06, 2012 10:51 pm

GeorgiaM

GeorgiaM
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαρινακι με επεισες!θα την κανω..
Ολα καλα θα πανε..για ολες μας! Εδω τωρα μου εχει κολλησει,επειδη εχω να δω το μωρο μου απ τις 18/10, αν το μωρο μου ειναι καλα..Αν δεν ειναι πως θα το καταλαβω; Ρε κοριτσια μια φορα το μηνα ειναι λιγο..γιατι να μην μπορουμε να βλεπουμε τα μωρα μας συχνοτερα;Τι αγχη τραβαμε οι μανες!!!;;;;

21Ψηφοφορία Απ: ΥΠΕΡΥΧΟΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΕΜΒΡΥΟΥ Τρι Νοε 06, 2012 11:08 pm

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marinaki <3 <3 έγραψε:κ μενα μου την εβαλε ολες εξαρχης με ημερομενιες ποτε θα παω καλη μου κ ναι την εκανα προτιμο 100 ε παραπανο παρα να εχει κατι το παιδι μου,κ ναι στην β επιπεδου δνε φανικε τπτ ηταν ολα τελεια κ μετα απο ενα μηνα πηγα την εκανα την βαζουν προολιπτικα ...κ το μωρο μου ειχε κ εχει προβλημα ΣΤΕΝΩΣΗ ΠΝΕΥΜΟΝΙΚΗ ΒΑΛΒΙΔΑΣ,Κ ΔΥΠΤΗΧΕΙ ΒΑΛΒΙΔΑ,Κ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΣΤΕ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ για επεμβαση θα γινο αυστηρη κ αν θελετε βριστε με ΔΝΕ ΠΕΖΟΥΜΕ ΜΕ ΑΥΤΑ ,μετρας τα λεφτα απο την υγεια του παιδιου σου..........η γιατροι δνε την βαζουν ολοι γτ ειναι μ!@#@# οπως κ αλλες εξετασεις για κιστηκη ενωση αν το λεω καλα........ειναι πραγματ απου στην β επιπεδου δνε φενονται κ δνε το κανουν για τα λεφτα γιατι πασ σε ειδηκο γιατρο κ την κανεις σε εμβρυοκαρδιολογω συγνωμη για το αποτομο γτ ειμαι στεναχωρεμνη αυτην την στιγμη την πεμπτη μπενουμε νοσοκομ,θα χασεις 100ε κ αν παρει παραπεπτικο απο ικα θα πληρωσεις μονο 11 ε στο ωνασειο




κ επισεις οταν βρεθηκε το προβλημαα υπηρχε περιπτωση να εχει κ ενα συνδρομο που ειναι με αυτο το το προβλημα κ για καθε αμφιβολια εκανα κ αμνοιοπ περασα χαλιαααα μεχρι που βγηκαν τα αποτελεσματα γτ αλλιως θα επρεπε να διακοψω την εγκυμοσυνη γι αυτο καντη κοπελα μου μπωρει μεσω ικα-τεβε να πληρωσει μονο 11 ε αν σκευτεσαι τα χρηματα μν κολας στην β απιπεδουν δνε φενονται ολα το επαθα κ στο λεω κ καθε μηνα πηγαινα ωνασειο κ με εβλεπε η καρδιολογως για το μωρο μου μεχρι να γεννησω απο την στιγμη που ειδε το προβλημααα ετσι ελεγα κ εγω σιγα γτ να την κανω κ τελικα ειπα αι στο καλο θα παω κ επεσε ο ουρανος κ με πλακωσε κ ακομα τρεχουμε καθε μηνα να δουμε το μωρο ειναι 8 μηνων τωρα

Μαρινάκι περαστικά στο μωράκι σου. Στο τέλος είμαι σίγουρη ότι θα πάνε όλα πολύ καλά. Τα μωράκια έχουν μέσα τους πολλή δύναμη και ξεπερνάνε όλες τις δυσκολίες!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GeorgiaM έγραψε:Μαρινακι με επεισες!θα την κανω..
Ολα καλα θα πανε..για ολες μας! Εδω τωρα μου εχει κολλησει,επειδη εχω να δω το μωρο μου απ τις 18/10, αν το μωρο μου ειναι καλα..Αν δεν ειναι πως θα το καταλαβω; Ρε κοριτσια μια φορα το μηνα ειναι λιγο..γιατι να μην μπορουμε να βλεπουμε τα μωρα μας συχνοτερα;Τι αγχη τραβαμε οι μανες!!!;;;;
να την κανεις κοπελα μου δνε θα χασεις ,γισ κσλο σου ειναι κ του μωρο σου!!!!!γεωτγια μου εννοειτε να την κανεις ,κ οπως σου ειπα πηγαινε στο ικα γραψε την εξετασεις κ παρε παραπεπτικο να το δικαιολογ θα πληρωσεις μονο 11 ε στο ωνασειο αν πας η στο μητερα....

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Rinoula έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:κ μενα μου την εβαλε ολες εξαρχης με ημερομενιες ποτε θα παω καλη μου κ ναι την εκανα προτιμο 100 ε παραπανο παρα να εχει κατι το παιδι μου,κ ναι στην β επιπεδου δνε φανικε τπτ ηταν ολα τελεια κ μετα απο ενα μηνα πηγα την εκανα την βαζουν προολιπτικα ...κ το μωρο μου ειχε κ εχει προβλημα ΣΤΕΝΩΣΗ ΠΝΕΥΜΟΝΙΚΗ ΒΑΛΒΙΔΑΣ,Κ ΔΥΠΤΗΧΕΙ ΒΑΛΒΙΔΑ,Κ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΣΤΕ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ για επεμβαση θα γινο αυστηρη κ αν θελετε βριστε με ΔΝΕ ΠΕΖΟΥΜΕ ΜΕ ΑΥΤΑ ,μετρας τα λεφτα απο την υγεια του παιδιου σου..........η γιατροι δνε την βαζουν ολοι γτ ειναι μ!@#@# οπως κ αλλες εξετασεις για κιστηκη ενωση αν το λεω καλα........ειναι πραγματ απου στην β επιπεδου δνε φενονται κ δνε το κανουν για τα λεφτα γιατι πασ σε ειδηκο γιατρο κ την κανεις σε εμβρυοκαρδιολογω συγνωμη για το αποτομο γτ ειμαι στεναχωρεμνη αυτην την στιγμη την πεμπτη μπενουμε νοσοκομ,θα χασεις 100ε κ αν παρει παραπεπτικο απο ικα θα πληρωσεις μονο 11 ε στο ωνασειο




κ επισεις οταν βρεθηκε το προβλημαα υπηρχε περιπτωση να εχει κ ενα συνδρομο που ειναι με αυτο το το προβλημα κ για καθε αμφιβολια εκανα κ αμνοιοπ περασα χαλιαααα μεχρι που βγηκαν τα αποτελεσματα γτ αλλιως θα επρεπε να διακοψω την εγκυμοσυνη γι αυτο καντη κοπελα μου μπωρει μεσω ικα-τεβε να πληρωσει μονο 11 ε αν σκευτεσαι τα χρηματα μν κολας στην β απιπεδουν δνε φενονται ολα το επαθα κ στο λεω κ καθε μηνα πηγαινα ωνασειο κ με εβλεπε η καρδιολογως για το μωρο μου μεχρι να γεννησω απο την στιγμη που ειδε το προβλημααα ετσι ελεγα κ εγω σιγα γτ να την κανω κ τελικα ειπα αι στο καλο θα παω κ επεσε ο ουρανος κ με πλακωσε κ ακομα τρεχουμε καθε μηνα να δουμε το μωρο ειναι 8 μηνων τωρα

Μαρινάκι περαστικά στο μωράκι σου. Στο τέλος είμαι σίγουρη ότι θα πάνε όλα πολύ καλά. Τα μωράκια έχουν μέσα τους πολλή δύναμη και ξεπερνάνε όλες τις δυσκολίες!
ευχαριστω ρινακη μου ελπιζω στην συναντησει να ερθω κ να σε γνωρισω

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kalispera k apo emena!!!gennisa prin 3,5 mines alla den moy eipe gia tetoia eksetasi..k egw nomizw einai thema oikonokio...afoy akoygame kardoyla kanonika k sto b epipedoy itan ola kala..gia na kopseis antidrasi mporeis na toy peis oti se 1 fili soy den eipan na to kanei..egw giati?mipws exei kati k den moy to les?k kala agxwmeni na deis ti tha pei!!!!! Wink
me to kalo sto zoyzoyni soy!!!!!

25Ψηφοφορία Απ: ΥΠΕΡΥΧΟΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΕΜΒΡΥΟΥ Δευ Νοε 12, 2012 10:18 am

GeorgiaM

GeorgiaM
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Βετακι αυτο ακριβως θα κανω..σιγα μην τον αφησω ετσι!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις