Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
102 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 102 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια εμενα ο γιατρος μου την κανει αυτη την εξεταση σε συνεργασια με καρδιολογο στο ιατρειο του και δεν παιρνει καθολου χρηματα!

27Ψηφοφορία Απ: ΥΠΕΡΥΧΟΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΕΜΒΡΥΟΥ Δευ Νοε 12, 2012 10:55 pm

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ο γιατρός σου προφανώς έχει πολύ καλό υπέρηχο γιάυτο μπορεί και την κάνει στο ιατρείο του! Δεν του λές να κάνει και ένα ιατρείο στην Αθήνα;; Cool

28Ψηφοφορία Απ: ΥΠΕΡΥΧΟΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΕΜΒΡΥΟΥ Τρι Νοε 13, 2012 12:17 am

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Rinoula έγραψε:Ο γιατρός σου προφανώς έχει πολύ καλό υπέρηχο γιάυτο μπορεί και την κάνει στο ιατρείο του! Δεν του λές να κάνει και ένα ιατρείο στην Αθήνα;; Cool

Η αληθεια ειναι οτι εχει πολυ καλα μηχανηματα και μπαινει συχνα στη διαδικασια αναβαθμισης τους!Θα του μεταφερω το αιτημα σου....χαχαχαχα!

kleopatra1981

kleopatra1981
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marinaki <3 <3 έγραψε:κ μενα μου την εβαλε ολες εξαρχης με ημερομενιες ποτε θα παω καλη μου κ ναι την εκανα προτιμο 100 ε παραπανο παρα να εχει κατι το παιδι μου,κ ναι στην β επιπεδου δνε φανικε τπτ ηταν ολα τελεια κ μετα απο ενα μηνα πηγα την εκανα την βαζουν προολιπτικα ...κ το μωρο μου ειχε κ εχει προβλημα ΣΤΕΝΩΣΗ ΠΝΕΥΜΟΝΙΚΗ ΒΑΛΒΙΔΑΣ,Κ ΔΥΠΤΗΧΕΙ ΒΑΛΒΙΔΑ,Κ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΣΤΕ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ για επεμβαση θα γινο αυστηρη κ αν θελετε βριστε με ΔΝΕ ΠΕΖΟΥΜΕ ΜΕ ΑΥΤΑ ,μετρας τα λεφτα απο την υγεια του παιδιου σου..........η γιατροι δνε την βαζουν ολοι γτ ειναι μ!@#@# οπως κ αλλες εξετασεις για κιστηκη ενωση αν το λεω καλα........ειναι πραγματ απου στην β επιπεδου δνε φενονται κ δνε το κανουν για τα λεφτα γιατι πασ σε ειδηκο γιατρο κ την κανεις σε εμβρυοκαρδιολογω συγνωμη για το αποτομο γτ ειμαι στεναχωρεμνη αυτην την στιγμη την πεμπτη μπενουμε νοσοκομ,θα χασεις 100ε κ αν παρει παραπεπτικο απο ικα θα πληρωσεις μονο 11 ε στο ωνασειο




κ επισεις οταν βρεθηκε το προβλημαα υπηρχε περιπτωση να εχει κ ενα συνδρομο που ειναι με αυτο το το προβλημα κ για καθε αμφιβολια εκανα κ αμνοιοπ περασα χαλιαααα μεχρι που βγηκαν τα αποτελεσματα γτ αλλιως θα επρεπε να διακοψω την εγκυμοσυνη γι αυτο καντη κοπελα μου μπωρει μεσω ικα-τεβε να πληρωσει μονο 11 ε αν σκευτεσαι τα χρηματα μν κολας στην β απιπεδουν δνε φενονται ολα το επαθα κ στο λεω κ καθε μηνα πηγαινα ωνασειο κ με εβλεπε η καρδιολογως για το μωρο μου μεχρι να γεννησω απο την στιγμη που ειδε το προβλημααα ετσι ελεγα κ εγω σιγα γτ να την κανω κ τελικα ειπα αι στο καλο θα παω κ επεσε ο ουρανος κ με πλακωσε κ ακομα τρεχουμε καθε μηνα να δουμε το μωρο ειναι 8 μηνων τωρα


Πέστα κοπέλα μου, αν είναι δυνατόν κάποιες να σκέφτεστε τα λεφτά μπροστά στην υγεία του παιδιού σας; Αν έχει κάτι μπορεί να ταλαιπωρείται μια ζωή,το σκεφτήκατε ποτέ; Είπαμε δύσκολοι καιροί,αλλά η υγεία πάνω από όλα!!

kleopatra1981

kleopatra1981
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kleopatra1981 έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:κ μενα μου την εβαλε ολες εξαρχης με ημερομενιες ποτε θα παω καλη μου κ ναι την εκανα προτιμο 100 ε παραπανο παρα να εχει κατι το παιδι μου,κ ναι στην β επιπεδου δνε φανικε τπτ ηταν ολα τελεια κ μετα απο ενα μηνα πηγα την εκανα την βαζουν προολιπτικα ...κ το μωρο μου ειχε κ εχει προβλημα ΣΤΕΝΩΣΗ ΠΝΕΥΜΟΝΙΚΗ ΒΑΛΒΙΔΑΣ,Κ ΔΥΠΤΗΧΕΙ ΒΑΛΒΙΔΑ,Κ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΣΤΕ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ για επεμβαση θα γινο αυστηρη κ αν θελετε βριστε με ΔΝΕ ΠΕΖΟΥΜΕ ΜΕ ΑΥΤΑ ,μετρας τα λεφτα απο την υγεια του παιδιου σου..........η γιατροι δνε την βαζουν ολοι γτ ειναι μ!@#@# οπως κ αλλες εξετασεις για κιστηκη ενωση αν το λεω καλα........ειναι πραγματ απου στην β επιπεδου δνε φενονται κ δνε το κανουν για τα λεφτα γιατι πασ σε ειδηκο γιατρο κ την κανεις σε εμβρυοκαρδιολογω συγνωμη για το αποτομο γτ ειμαι στεναχωρεμνη αυτην την στιγμη την πεμπτη μπενουμε νοσοκομ,θα χασεις 100ε κ αν παρει παραπεπτικο απο ικα θα πληρωσεις μονο 11 ε στο ωνασειο




κ επισεις οταν βρεθηκε το προβλημαα υπηρχε περιπτωση να εχει κ ενα συνδρομο που ειναι με αυτο το το προβλημα κ για καθε αμφιβολια εκανα κ αμνοιοπ περασα χαλιαααα μεχρι που βγηκαν τα αποτελεσματα γτ αλλιως θα επρεπε να διακοψω την εγκυμοσυνη γι αυτο καντη κοπελα μου μπωρει μεσω ικα-τεβε να πληρωσει μονο 11 ε αν σκευτεσαι τα χρηματα μν κολας στην β απιπεδουν δνε φενονται ολα το επαθα κ στο λεω κ καθε μηνα πηγαινα ωνασειο κ με εβλεπε η καρδιολογως για το μωρο μου μεχρι να γεννησω απο την στιγμη που ειδε το προβλημααα ετσι ελεγα κ εγω σιγα γτ να την κανω κ τελικα ειπα αι στο καλο θα παω κ επεσε ο ουρανος κ με πλακωσε κ ακομα τρεχουμε καθε μηνα να δουμε το μωρο ειναι 8 μηνων τωρα


Πέστα κοπέλα μου, αν είναι δυνατόν κάποιες να σκέφτεστε τα λεφτά μπροστά στην υγεία του παιδιού σας; Αν έχει κάτι μπορεί να ταλαιπωρείται μια ζωή,το σκεφτήκατε ποτέ; Είπαμε δύσκολοι καιροί,αλλά η υγεία πάνω από όλα!!

Μαρινάκι εύχομαι να πάνε όλα καλά και να τελειώσει εδώ η ταλαιπωρία του μωρού και η δικιά σας!!

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kleopatra1981 έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:κ μενα μου την εβαλε ολες εξαρχης με ημερομενιες ποτε θα παω καλη μου κ ναι την εκανα προτιμο 100 ε παραπανο παρα να εχει κατι το παιδι μου,κ ναι στην β επιπεδου δνε φανικε τπτ ηταν ολα τελεια κ μετα απο ενα μηνα πηγα την εκανα την βαζουν προολιπτικα ...κ το μωρο μου ειχε κ εχει προβλημα ΣΤΕΝΩΣΗ ΠΝΕΥΜΟΝΙΚΗ ΒΑΛΒΙΔΑΣ,Κ ΔΥΠΤΗΧΕΙ ΒΑΛΒΙΔΑ,Κ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΣΤΕ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ για επεμβαση θα γινο αυστηρη κ αν θελετε βριστε με ΔΝΕ ΠΕΖΟΥΜΕ ΜΕ ΑΥΤΑ ,μετρας τα λεφτα απο την υγεια του παιδιου σου..........η γιατροι δνε την βαζουν ολοι γτ ειναι μ!@#@# οπως κ αλλες εξετασεις για κιστηκη ενωση αν το λεω καλα........ειναι πραγματ απου στην β επιπεδου δνε φενονται κ δνε το κανουν για τα λεφτα γιατι πασ σε ειδηκο γιατρο κ την κανεις σε εμβρυοκαρδιολογω συγνωμη για το αποτομο γτ ειμαι στεναχωρεμνη αυτην την στιγμη την πεμπτη μπενουμε νοσοκομ,θα χασεις 100ε κ αν παρει παραπεπτικο απο ικα θα πληρωσεις μονο 11 ε στο ωνασειο




κ επισεις οταν βρεθηκε το προβλημαα υπηρχε περιπτωση να εχει κ ενα συνδρομο που ειναι με αυτο το το προβλημα κ για καθε αμφιβολια εκανα κ αμνοιοπ περασα χαλιαααα μεχρι που βγηκαν τα αποτελεσματα γτ αλλιως θα επρεπε να διακοψω την εγκυμοσυνη γι αυτο καντη κοπελα μου μπωρει μεσω ικα-τεβε να πληρωσει μονο 11 ε αν σκευτεσαι τα χρηματα μν κολας στην β απιπεδουν δνε φενονται ολα το επαθα κ στο λεω κ καθε μηνα πηγαινα ωνασειο κ με εβλεπε η καρδιολογως για το μωρο μου μεχρι να γεννησω απο την στιγμη που ειδε το προβλημααα ετσι ελεγα κ εγω σιγα γτ να την κανω κ τελικα ειπα αι στο καλο θα παω κ επεσε ο ουρανος κ με πλακωσε κ ακομα τρεχουμε καθε μηνα να δουμε το μωρο ειναι 8 μηνων τωρα


Πέστα κοπέλα μου, αν είναι δυνατόν κάποιες να σκέφτεστε τα λεφτά μπροστά στην υγεία του παιδιού σας; Αν έχει κάτι μπορεί να ταλαιπωρείται μια ζωή,το σκεφτήκατε ποτέ; Είπαμε δύσκολοι καιροί,αλλά η υγεία πάνω από όλα!!


den nomizw oti skeftike kamia ta lefta apla afoy soy leei oti einai ola kala den vriskw ton logo na kanei alles eksetaseis k deinei ena skasmo lefta...

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marinaki <3 <3 έγραψε:κ μενα μου την εβαλε ολες εξαρχης με ημερομενιες ποτε θα παω καλη μου κ ναι την εκανα προτιμο 100 ε παραπανο παρα να εχει κατι το παιδι μου,κ ναι στην β επιπεδου δνε φανικε τπτ ηταν ολα τελεια κ μετα απο ενα μηνα πηγα την εκανα την βαζουν προολιπτικα ...κ το μωρο μου ειχε κ εχει προβλημα ΣΤΕΝΩΣΗ ΠΝΕΥΜΟΝΙΚΗ ΒΑΛΒΙΔΑΣ,Κ ΔΥΠΤΗΧΕΙ ΒΑΛΒΙΔΑ,Κ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΣΤΕ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ για επεμβαση θα γινο αυστηρη κ αν θελετε βριστε με ΔΝΕ ΠΕΖΟΥΜΕ ΜΕ ΑΥΤΑ ,μετρας τα λεφτα απο την υγεια του παιδιου σου..........η γιατροι δνε την βαζουν ολοι γτ ειναι μ!@#@# οπως κ αλλες εξετασεις για κιστηκη ενωση αν το λεω καλα........ειναι πραγματ απου στην β επιπεδου δνε φενονται κ δνε το κανουν για τα λεφτα γιατι πασ σε ειδηκο γιατρο κ την κανεις σε εμβρυοκαρδιολογω συγνωμη για το αποτομο γτ ειμαι στεναχωρεμνη αυτην την στιγμη την πεμπτη μπενουμε νοσοκομ,θα χασεις 100ε κ αν παρει παραπεπτικο απο ικα θα πληρωσεις μονο 11 ε στο ωνασειο




κ επισεις οταν βρεθηκε το προβλημαα υπηρχε περιπτωση να εχει κ ενα συνδρομο που ειναι με αυτο το το προβλημα κ για καθε αμφιβολια εκανα κ αμνοιοπ περασα χαλιαααα μεχρι που βγηκαν τα αποτελεσματα γτ αλλιως θα επρεπε να διακοψω την εγκυμοσυνη γι αυτο καντη κοπελα μου μπωρει μεσω ικα-τεβε να πληρωσει μονο 11 ε αν σκευτεσαι τα χρηματα μν κολας στην β απιπεδουν δνε φενονται ολα το επαθα κ στο λεω κ καθε μηνα πηγαινα ωνασειο κ με εβλεπε η καρδιολογως για το μωρο μου μεχρι να γεννησω απο την στιγμη που ειδε το προβλημααα ετσι ελεγα κ εγω σιγα γτ να την κανω κ τελικα ειπα αι στο καλο θα παω κ επεσε ο ουρανος κ με πλακωσε κ ακομα τρεχουμε καθε μηνα να δουμε το μωρο ειναι 8 μηνων τωρα

marinaki eyxomai na pane ola kala me to paidaki soy...

GeorgiaM

GeorgiaM
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
θα την κανω την εξεταση..θα την γραψω κιολας,,να δουμε..αυριο εχω ραντεβου..μακαρι να πανε ολα καλα!ενα μηνα εχω βα δω το μπεμπεκι μου!

34Ψηφοφορία Απ: ΥΠΕΡΥΧΟΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΕΜΒΡΥΟΥ Τετ Νοε 14, 2012 12:52 am

VASO*


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κοριτσια εγω την γιατρο μου την εμπιστευομαι απολυτα!στο κεντρο που εκανα την β΄επιπεδου κ στα 2 αγορια μου μετα την ληξη τησ εξετασης μου λεγανε διαφορα για αμνιοπ, υπερηχο καρδιασ....στον [ρωτο γιο μου η γιατροσ μου απεκλεισε καθε περιπτωση κ δεν εκανα καμμια παραπανω εξεταση,δοξα το θεο το καμαρι μου μια χαρα ειναι!στον δευτερο γιο,μετα απο καποιο ευρημα ανησυχησε για φυσημα στην καρδια του μικρου,ομωσ παρολα αυτα κανονισε μοα συναντηση στο κεντρο προγεννητικου ελεγχου με τον παιδοκαρδιολογο για να κρινει ο ιδιοσ αν χρειαζονται επιπλεον εξετασεις(χωρισ να πληρωσω τιποτα επιπλεον)ο ανθρωποσ μας καθησυχασε πολυ κ μας ειπε μονο οταν γεννηθει με το καλο ο μικροσ να τον επισκεφθουμε, αφου βεβαια ακουσει κ η παιδιατροσ την καρδουλα του.τελικατο ανοιγμα που υπηρχε στην καρδουλα του μεχρι να γεννησω ειχε σχεδον κλεισει.μπορει να πληρωσα την επισκεψη για υπερηχο οταν ο μικροσ μου ηταν 50 ημερων,αλλα μπροστα στα ευχαριστα νεα που πηρα τελικα.....χαλαλι!!!!!!!

γκαρης

γκαρης
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κοριτσια αν δειτε στη β επιπεδου ποσο ειναι το ποσοστο που σε καλυπτει η εξεταση αυτη για το τομεα της καρδιας θα καταλαβετε γιατι πολλοι γιατροι θελουν να την κανουμε αυτην την εξεταση....αλλωστε αυτο που θελουμε ολες οι μανουλες ειναι να κανουμε γερα παιδακια....η επιστημη προοδευει και γινονται καινουργιοι υπερυχοι και εξετασεις σε μια εγκυμοσυνη...
αν δε θελετε οπως λετε να παρουν το ποσοστο απο αυτες τις εξετασεις τοτε να πατε καπου αλλου να τις κανετε...
πολλες φορες κατηγορουμαι τους γιατρους επειδη δεν βαζουν στο προγεννητικο ελεγχο καποιες εξετασεις οπως για θυροειδη η θρομβοφιλια και οταν μας λενε να κανουμε τοτε και παλι τους κακολογουμαι....
ας αποφασισουμε τι θελουμε...
εχω ξαδελφη που γεννησε την κορουλα της και ειχε και εχει πολυ σοβαρο προβλημα με τη καρδουλα της...το παιδακι πηγε να φυγει 2 φορες....με το ζορι ανελαβαν να το χειρουργησουν στο ωνασειο επειδη ηταν μολις 3 μηνων...αν ειχε κανει αυτον τον υπερυχο ισως να ηταν αλλιως τα πραγματα...τεσπα.....
καλο ειναι να ακουμε τους γιατρους μας....δεν ειπα να τα τρωμε ολα αμασητα αλλα να μην το παιζουμε και ειδωμονες.....

φιλια και με το καλο....

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σασ ευχαριστω πολυ για τησ ευχες σας!!!εγω τα λεω για την ειμαι μια μαμα που την επαθα αλλα ακουσα κ την γιατρο μου κ την εκανα,δνε ειχε κανενα οφελος απο αυτην την εξετασει γτ δνε μου ειπε αν παω καπου συγκεκριμενα πηγα στο ωνασειο απο μονη μου ρωτησα εμαθα για καλο γιατρο εκει κ πηγα,Κ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ για τα εχω μαθει απο εξω κοριτσια τα νοσοκομειο εδω κ 1 χρονο μαζη με εγκυμοσυνη κ μεχρι τβρα που ειμαστε 8 μηνων....αν την γραψεις την εξετασει ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΜΟΝΟ 10-11 ε αν ειναι δυνατον να λετε οτι τα περνουν η γυναικολογοι σασ...εσυς αποφασιζεται που πατε οχι αυτη...τελος παντων δνε θελω αν γινω κακια ουτε να τσακοθουμε ελπιζω να ειναι καλα τα παιδακια σας αυτο εχει σημασια η εσυς ξερετε τι κανετε...ΑΛΛΑ καλα ειναι ν ακουτε τον γιατρο σας πλεον εχουν ανεβει α ποσοστα για ενα μωρακη που γινεται ρωτηστε κ μενα που τα βλεπω στο ωνασειο ημερων μωρακια κ εχουν προβληματα χειρουργημενα...α κ μια φιλη μου γεννησε ενα μηνα μετα απο μενα κ αυτης ειχε προβλημα κ μεγαλο κ ολας κ πριν κανενα μηνα εκανε χειρουργιο ανοιχτησ καρδιας το μωρακη της περασε πολλα!!!πηγε εκανε προοληπτικα την εξετασει δνε χανεται βρε μαμαδες να την κανετε δνε ειναι μεγαλο το κοστος αν την γραψετε...γεωργια μου με το καλο κοριτσι μου

GeorgiaM

GeorgiaM
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σ ευχαριστω κουκλα μου κ ευχομαι σε σενα να πανε ολα καλα! πηγα χθες στον γιατρο , αφου ειχα κανει τηλεφωνα και στο Ωνασειο κ στο Λητω-οπου με ενημερωσαν οτι πληρωνω στο ενα 90ε κ στο αλλο 126ε..Πηγα λοιπον και πηρε ο γιατρος κατευθειαν στο Λητω κ μου εκλεισε ραντεβου..χωρις καν να ρωτησει αν θελω να παω καπου αλλου κλπ..
Τι να πω..εχετε χαρη που τον εμπιστευομαι διαφορετικα θα ταν αλλιως τα πραγματα..

38Ψηφοφορία Απ: ΥΠΕΡΥΧΟΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΕΜΒΡΥΟΥ Πεμ Νοε 15, 2012 12:51 pm

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GeorgiaM έγραψε:Σ ευχαριστω κουκλα μου κ ευχομαι σε σενα να πανε ολα καλα! πηγα χθες στον γιατρο , αφου ειχα κανει τηλεφωνα και στο Ωνασειο κ στο Λητω-οπου με ενημερωσαν οτι πληρωνω στο ενα 90ε κ στο αλλο 126ε..Πηγα λοιπον και πηρε ο γιατρος κατευθειαν στο Λητω κ μου εκλεισε ραντεβου..χωρις καν να ρωτησει αν θελω να παω καπου αλλου κλπ..
Τι να πω..εχετε χαρη που τον εμπιστευομαι διαφορετικα θα ταν αλλιως τα πραγματα..
απο μονος του!!!οποτε κανε το αλλο να μν πληρωσεις τοσα λεφτα πηγαινε στο ικα κ γραψε την εξεταει υπεριχος καρδιας εβρυου να πληρωσεις μονο 10ευρω η 11ευρω........ευχομαι να πανε ολα καλα...οσο για εμας ευχαριστω πολυ απο μερα σε μερα περιμενουμε να μας προγραματισουνε την επεμβαση...

39Ψηφοφορία Απ: ΥΠΕΡΥΧΟΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΕΜΒΡΥΟΥ Παρ Νοε 16, 2012 11:35 pm

GeorgiaM

GeorgiaM
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Oλα θα πανε καλα..ειμαι σιγουρη! Τα μπεμπεκακια ειναι δυνατα! Καλη επιτυχια σε ο,τι κανετε! Very Happy

amf


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Μανούλες γεια σας.Εγώ στο πρώτο μου παιδάκι είχα κάνει το triplex καρδιάς εμβρύου, στο ΕΛΕΝΑ (όπου και γέννησα)!είχα λοιπόν πριν ένα χρόνο πληρώσει κανά 60άρι ευρώ(με ασφάλεια ΟΠΑΔ).Φέτος ξαναείμαι έγκυος και δε βρήκα ραντεβού στο ΕΛΕΝΑ για την περίοδο που θέλω.Μου είπε λοιπόν ο γιατρός μου να πάω στο ΩΝΑΣΕΙΟ!Όποια γνωρίζει μπορεί να μου πει ποια είναι η διαδικασία για να κλείσω ραντεβού και αν ο ΕΟΠΥΥ δικαιολογεί τίποτα?? Wink

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγω έκανα προληπτικα στο δεύτερο παιδάκι μου στο Ελενα σε απογευματινο και πληρωσα περσι 134ευρω.

42Ψηφοφορία Απ: ΥΠΕΡΥΧΟΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΕΜΒΡΥΟΥ Τρι Νοε 20, 2012 12:40 am

amf


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημέρα, εγώ το έκανα πρωί γι'αυτό πήγε τόσο!

amf


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κορίτσια 90 ευρώ στο ΩΝΑΣΕΙΟ!Η σύμβαση με τον ΕΟΠΥΥ τέλος,οπότε τέλος και το 11ευρω!!!

44Ψηφοφορία Απ: ΥΠΕΡΥΧΟΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΕΜΒΡΥΟΥ Πεμ Νοε 29, 2012 12:33 am

GeorgiaM

GeorgiaM
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Nai οντως, το εψαξα και γω και πια δεν χορηγειται απ τον ΕΟΠΠΥ..οποτε..τη Δευτερα 126ε στο ΛΗΤΩ..τι να κανουμε;Ολα καλα να πανε κ χαλαλι..ας ξαναμεινει παλι πισω το δανειο! Very Happy

amf


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Έτσι ακριβώς GeorgiaM!!Καλημέρα!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις