Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
46 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 46 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 19 ... 23  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 23]

351η δικη μου ιστορια - Σελίδα 15 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Σαβ Δεκ 01, 2012 3:42 pm

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα Αναστασία μου.
Αναμένω να μπεις να μου πεις τα νέα σου.
Πώς πάνε τα μαθήματά σου?
την αγάπη μου!

352η δικη μου ιστορια - Σελίδα 15 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Κυρ Δεκ 02, 2012 2:41 am

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι εγώ θέλω Αναστασία! Ο λαός απαιτεί να μας πείς τα νέα σου και την καλημέρα σου! Φιλάκια πολλά πολλά!

353η δικη μου ιστορια - Σελίδα 15 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Κυρ Δεκ 02, 2012 10:26 am

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αναστασια μου τη κανεισ???????????? πως τα περασατε κοπελα μου?????????? εχω πολυ καιρο να μπω στο φορουμ και σε εχασα Very Happy Very Happy Very Happy

354η δικη μου ιστορια - Σελίδα 15 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Δευ Δεκ 03, 2012 6:48 am

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσακια! περασαμε παρα πολυ ωραια στην Πολη! καταπληκτικη..και πολυ φορτισμενη και ιστορικα και θρησκευτικα....
κατα τ αλλα τα ιδια....ερχονται Χριστουγεννα και ειμαι πολυ πολυ χαλια....αυτα

355η δικη μου ιστορια - Σελίδα 15 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Δευ Δεκ 03, 2012 6:50 am

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου κορίτσι!! τα μαθήματα πως πάνε???

356η δικη μου ιστορια - Σελίδα 15 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Δευ Δεκ 03, 2012 6:52 am

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλα πουλακι μου..βρηκα αλλα δυο παιδακια γυμνασια οποτε τα επαγγελματικα οκ! μαλλον βρηκε κι ο αντρουλης μου μια απασχοληση για το χειμωνα...εσυ ακομη δουλευεις; ποτε γεννας;

357η δικη μου ιστορια - Σελίδα 15 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Δευ Δεκ 03, 2012 7:15 am

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σήμερα είναι η πρώτη μέρα που δεν πήγα δουλειά!!! Μέχρι τις 22 λογικά θα έχω γεννήσει

ωραία βρήκε δουλειά κοντά?? δεν θα χρειάζεται να φευγει πάλι??

358η δικη μου ιστορια - Σελίδα 15 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Δευ Δεκ 03, 2012 10:42 am

Petrini


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
glykeia mou...

diavasa oooooooooolaaaaaaaaaa ta post... plantaksa sto klama... kai apofasisa me ta polla na sou grapsw... gia na sou pw oti katholou den se lypamai, alla se thavmazw!

Den eisai gia lyphsh esy.... eisai enas poly poly dynatos anthrwpos.... kai oso kai na mhn to pisteveis monh sou... eisai etoimh gia ola afta pou tha erthoun!

To oti milhses gia ola afta pou niwtheis toso nwris, kai toso anoixta, shmainei oti eisai hdh sto stadio ths apodoxhs.. alliws den tha milouses... opws den milousa kai egw tis prwtes evdomades... giati apla to arnithika, den to dextika.... oti den exw allo mwraki sthn koilia mou.... otan arxisa na milaw gia afto, anakoufisthka, to dexthka... fysika ponousa akomh... alla hmoun etoimh na proxwrhsw!

Thn kouklitsa sou den tha thn ksexaseis pote... tha thn exeis panta sthn kardoula sou.. kai kapote... den tha klais pia otan thn thymasai... tha thn thymasai me agaph ..... kai tha matheis kai sta paidakia sou pou tha rthoun sigoura... na thn thymountai kai na thn agapoun kai afta....

egw exasa 3 aggeloudia... eftyxws gia mena poly nwris.... alla ta thymamai kai ta agapw... kai as perasan tosa xronia....


Kapote... tha pw thn istoria tous sto agoraki mou, pou einai twra 10 mhnwn....

Den einai paidi ths koilias.. alla paidi ths kardias... den katafera na ksanameinw egkyos

Ton aggelo mas, ton ypodexthkame sthn agkalia mas otan htan molis 7 hmerwn...

O theos, pou kapote mesa ston pono mou amfisvhthsa, malwsa mazi tou, tou thymwsa kai gia poly kairo tou gyrisa thn plath, vrhke tropo na mou ferei pisw toulaxiston ena apo ta paidakia mou....

Afhse ton xrono na se voh8hsei, kai an thes na klapseis, klapse, an thes na vriseis opoion koutsompolh vrethei ston dromo sou, vriston...

piase gera apo to xeri ton antroulh sou... kai proxwrhste... ola kala tha pane.. tha to deis....

Tha xarw poly na dw kapou to kalokairaki tou xronou ena post sou pou tha leei oti eisai egkyos kai oti ola einai kala!

Filia polla!!!!





359η δικη μου ιστορια - Σελίδα 15 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Δευ Δεκ 03, 2012 11:28 am

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Petrini έγραψε:glykeia mou...

diavasa oooooooooolaaaaaaaaaa ta post... plantaksa sto klama... kai apofasisa me ta polla na sou grapsw... gia na sou pw oti katholou den se lypamai, alla se thavmazw!

Den eisai gia lyphsh esy.... eisai enas poly poly dynatos anthrwpos.... kai oso kai na mhn to pisteveis monh sou... eisai etoimh gia ola afta pou tha erthoun!

To oti milhses gia ola afta pou niwtheis toso nwris, kai toso anoixta, shmainei oti eisai hdh sto stadio ths apodoxhs.. alliws den tha milouses... opws den milousa kai egw tis prwtes evdomades... giati apla to arnithika, den to dextika.... oti den exw allo mwraki sthn koilia mou.... otan arxisa na milaw gia afto, anakoufisthka, to dexthka... fysika ponousa akomh... alla hmoun etoimh na proxwrhsw!

Thn kouklitsa sou den tha thn ksexaseis pote... tha thn exeis panta sthn kardoula sou.. kai kapote... den tha klais pia otan thn thymasai... tha thn thymasai me agaph ..... kai tha matheis kai sta paidakia sou pou tha rthoun sigoura... na thn thymountai kai na thn agapoun kai afta....

egw exasa 3 aggeloudia... eftyxws gia mena poly nwris.... alla ta thymamai kai ta agapw... kai as perasan tosa xronia....


Kapote... tha pw thn istoria tous sto agoraki mou, pou einai twra 10 mhnwn....

Den einai paidi ths koilias.. alla paidi ths kardias... den katafera na ksanameinw egkyos

Ton aggelo mas, ton ypodexthkame sthn agkalia mas otan htan molis 7 hmerwn...

O theos, pou kapote mesa ston pono mou amfisvhthsa, malwsa mazi tou, tou thymwsa kai gia poly kairo tou gyrisa thn plath, vrhke tropo na mou ferei pisw toulaxiston ena apo ta paidakia mou....

Afhse ton xrono na se voh8hsei, kai an thes na klapseis, klapse, an thes na vriseis opoion koutsompolh vrethei ston dromo sou, vriston...

piase gera apo to xeri ton antroulh sou... kai proxwrhste... ola kala tha pane.. tha to deis....

Tha xarw poly na dw kapou to kalokairaki tou xronou ena post sou pou tha leei oti eisai egkyos kai oti ola einai kala!

Filia polla!!!!
Κοπέλα μου να είσαι καλά και να χαίρεσαι το παιδάκι σου! Εμένα με κέρδισες σαν άνθρωπος κι άγγιξες την καρδιά μου! Είσαι παράδειγμα προς μίμηση! Να έχεις όλα τα καλά του κόσμου!





360η δικη μου ιστορια - Σελίδα 15 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Δευ Δεκ 03, 2012 11:31 am

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αναστασία μου για πες και για τα φαγητά... Έφαγες τίποτα περίεργο; Γλυκάκια; Τι καλά που πάνει καλύτερα τα επαγγελματικά σας! Όσα περισσότερα, τόσο το καλύτερο! Φιλάκια πολλά!

361η δικη μου ιστορια - Σελίδα 15 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Δευ Δεκ 03, 2012 12:09 pm

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
...



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Μπου στις Πεμ Μαρ 14, 2013 4:58 am, 1 φορά

362η δικη μου ιστορια - Σελίδα 15 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Τρι Δεκ 04, 2012 9:20 am

Petrini


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
demmy, se efxaristw glykeia mou! to megalytero kalo tou kosmou to exw... einai to agori mou, kai meta fysika o antras mou, pou se olo afto ton dromo htan konta mou... dipla mou, me kratouse apo to xeri!

Mpou den eimai hrwas koritsi mou... apla mia mama xwris paidaki hmoun, kai twra eimai me paidaki!

Apo shmera de kai me thn sfragida tou nomou!!

oso gia thn sxesh sou me ton antra sou.... eisai poly poly tyxeros anthrwpos pou exeis afto ton antra dipla sou... pou sou steketai, einai dipla sou, se krataei apo to xeri, alla panw apo ola, moirazetai ta aisthimata kai ton pono tou mazi sou!

Sas efxomai ta kalytera!!!

363η δικη μου ιστορια - Σελίδα 15 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Τρι Δεκ 04, 2012 10:07 am

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πετρινι εισαι το πρωτο μηνυμα που διαβασα ολοκληρο σε greeklish. με αγγιξες στην ψυχη μου βρε κοριτσι. οι μαμαδες καρδιας νομιζω οτι ειστε 2 φορες πιο μαμαδες απο τις υπολοιπες. αν αυτο βεβαια μπορουσε ποτε να μετρηθει-που δεν μπορει-. σας υποκλινομαι.
να ειστε παντα καλα με τον γιοκα σου και τον αντρα σου.


αναστασιιιιιιιιιιιιιιια τι κανεις? εγω βαρυνα δεν μπορω αλλο.εχει παθει και μια παρακρουση η ιωαννα...αλλο πραγμα.
το 'μαρτυριο'μου τελειωνει 11/12 και εχω χ@στει επανω μου απο τον φοβο μου.μουδιασμενη ειμαι....μια χαρα που βρηκες και αλλα παιδακια και ο καλος σου δουλεια κοντα.και ποιος ξερει μπορει να μην φυγει το καλοκαιρι. Wink

364η δικη μου ιστορια - Σελίδα 15 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Τρι Δεκ 04, 2012 11:03 am

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαμά κοιλιάς μαμά καρδιάς είναι το ίδιο πράγμα ακριβώς!!!

365η δικη μου ιστορια - Σελίδα 15 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Τρι Δεκ 04, 2012 11:10 am

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν πειράζει να είναι κοντά σου τον χειμώνα και το καλοκαίρι να πας μαζί του και εσύ να λιάζεσαι χι χι χι χ!!

366η δικη μου ιστορια - Σελίδα 15 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Τρι Δεκ 04, 2012 11:10 am

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γειά σου Αναστασάκι! Αααααα κι εγώ περίμενα ότι θα ήταν σούπερ! Α ρε Ελλάδα!!! Έχουμε φαγητά αν μη τι άλλο! Τι κάνεις; Εγώ έχω ήδη καμπανάκια από την δουλειά μου! Ωχ άρχισαν τα όργανα... Να δω πόσο μπορώ να το τρενάρω...

367η δικη μου ιστορια - Σελίδα 15 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Πεμ Δεκ 06, 2012 2:19 am

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
....



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Μπου στις Πεμ Μαρ 14, 2013 4:58 am, 1 φορά

368η δικη μου ιστορια - Σελίδα 15 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Πεμ Δεκ 06, 2012 2:42 am

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έχεις όλα τα δίκια του κόσμου ψυχούλα μου... Δε περνάει μέρα που να μη σε σκεφτώ, αλλά ξέρω ότι το παλεύεις καλά και θα βγεις πολύ δυνατή μέσα από όλο αυτό. Μέχρι να το συνειδητοποιήσεις θα κρατάς ένα παιδάκι στην αγκαλίτσα σου... Το πιστεύω καλό μου! Φιλάκια πολλά!

369η δικη μου ιστορια - Σελίδα 15 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Πεμ Δεκ 06, 2012 4:18 am

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αναστασία μου περνάω από το θεματάκι σου για να σου πω ότι για άλλη μια φορά δε σε ξεχνάμε και είσαι την καρδιά μας!!! Θα το βρεις το κουράγιο κοπέλα μου, στα μάτια μου φαίνεσαι τρομερά δυνατή κι ας μην το ξέρεις! Του χρόνου θα μας γράφεις ότι στολίζεις με το μπεμπάκι σου!!! Ή αν όχι μπεμπάκι, τότε σίγουρα την κοιλουμπίτσα σου!!!

Πέτρινη είσαι άλλη μια απίστευτα δυνατή μανούλα! Από καρδιάς ή από την κοιλίτσα σου δεν έχει και πολλή σημασία. Να σου ζήσει το παιδάκι σου και να σου δώσει τριπλή χαρά...!

370η δικη μου ιστορια - Σελίδα 15 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Πεμ Δεκ 06, 2012 7:14 am

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τωρα διαβσα την ιστορια σου.δεν ξερω τι να πω.να σας δωσει ο θεος κουραγιο να το ξεπερασετε και να βρεις το θαρρος να ξαναπροσπαθησεις και ολα θα πανε καλα.ευχομαι ολα να πανε οπως τα θελετε.

371η δικη μου ιστορια - Σελίδα 15 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Σαβ Δεκ 08, 2012 7:13 am

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
...



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Μπου στις Πεμ Μαρ 14, 2013 4:59 am, 1 φορά

372η δικη μου ιστορια - Σελίδα 15 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Σαβ Δεκ 08, 2012 7:19 am

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αν το στολίσεις με τον καλό σου θα το αντέξεις. Και του χρόνου κορίτσι μου με ένα μωρό στην αγκαλιά σου και την Μαρίνα σου να σας προσέχει από ψηλά!

373η δικη μου ιστορια - Σελίδα 15 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Σαβ Δεκ 08, 2012 7:36 am

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
...



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Μπου στις Πεμ Μαρ 14, 2013 4:59 am, 1 φορά

374η δικη μου ιστορια - Σελίδα 15 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Σαβ Δεκ 08, 2012 8:48 am

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εστω στην κοιλίτσα σου Αναστασία μου ξέρεις πως το εννοώ!! στόλισες τελικά? ωραίο βγήκε? εμένα καλούλι είναι!!!

375η δικη μου ιστορια - Σελίδα 15 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Σαβ Δεκ 08, 2012 9:00 am

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Συμπατριώτισσα και συνονόματη Very Happy
τώρα θα στολίζεται λογικά το δεντράκι σας, εμείς το κάναμε ήδη
βιαστικοί εμείς Razz
Μην μου στεναχωριέσαι, το Μαρινάκι σου είναι καλά και θα δει το δεντράκι σας απο ψηλά.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 23]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 19 ... 23  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις