Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
111 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 111 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 23]

501η δικη μου ιστορια - Σελίδα 21 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Παρ Φεβ 22, 2013 3:20 am

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
...



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Μπου στις Πεμ Μαρ 14, 2013 5:22 am, 1 φορά

502η δικη μου ιστορια - Σελίδα 21 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Παρ Φεβ 22, 2013 3:37 am

afroad


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχ βρε κοριτσάκι μου γλυκό! Έχω παρακολουθήσει την ιστορία σου αλλά δεν σου έχω γράψει. Πολύ απλά γιατί δεν ήξερα τί να σου πω. Ό,τι και να βρω είναι λίγο και ξέρω ότι δεν μπορεί μια άγνωστη να σε βοηθήσει. Παρ'όλο που δεν γνωριζόμαστε όμως σε σκέφτομαι συχνά και το μόνο που μπορώ να κάνω είναι μια προσευχή και για σένα να σου χαρίσει ο Θέος πρώτα πρώτα δύναμη και υπομονή και το δώρο που τόσο λαχταράς. Κοίτα μόνο μπροστά καλή μου!

503η δικη μου ιστορια - Σελίδα 21 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Παρ Φεβ 22, 2013 3:40 am

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
...



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Μπου στις Πεμ Μαρ 14, 2013 5:22 am, 1 φορά

504η δικη μου ιστορια - Σελίδα 21 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Παρ Φεβ 22, 2013 3:48 am

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ βρε αναστασια μου.... παντα αναβω κερακι για την μαρινιτσα σου. κανε κουραγιο ψυχη μου και ο καιρος θα απαλυνει τον πονο σου. παντα εισαι στην σκεψη μου και στην καρδια μου Very Happy

505η δικη μου ιστορια - Σελίδα 21 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Παρ Φεβ 22, 2013 3:53 am

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
...



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Μπου στις Πεμ Μαρ 14, 2013 5:22 am, 1 φορά

506η δικη μου ιστορια - Σελίδα 21 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Παρ Φεβ 22, 2013 3:55 am

????????


Επισκέπτης
θα γινει, ολα θα γινουν, και οι 9 μηνες θα περασουν και θα εχεις το θαυματακι σου κι εσυ.......πιστη !!!!!

507η δικη μου ιστορια - Σελίδα 21 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Παρ Φεβ 22, 2013 4:05 am

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
...



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Μπου στις Πεμ Μαρ 14, 2013 5:22 am, 1 φορά

508η δικη μου ιστορια - Σελίδα 21 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Παρ Φεβ 22, 2013 4:17 am

????????


Επισκέπτης
ομολογω ειναι απιστευτη ιστορια η δικη σου και σε οσους τη διηγηθηκα εμειναν ...... αλλα να μη χανεις την πιστη σου κοπελα μου ποτε.....

509η δικη μου ιστορια - Σελίδα 21 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Παρ Φεβ 22, 2013 5:23 am

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αναστασια περιμενω πως και πως την μερα που θα διαβασω οτι εισαι εγκυος ειλικρινα θα με κανει πολυ χαρουμενη διαβαζω αποτην αρχη αυτα που γραφεις και στεναχωριεμαι οτι σου πηρε ο θεος θα σου το δωσει πισω παλι εχω ακουσει απο πολλες γυναικες με παρομοια εμπειρια με την δικια σου που τους ανταμειψε στο τελος

510η δικη μου ιστορια - Σελίδα 21 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Παρ Φεβ 22, 2013 6:40 am

georgia78

georgia78
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μπου έγραψε:Μακαρι να εκλεινα τα ματια μου κ οταν τα ανοιγα να ειχα στην αγκαλια μου ενα μωρακι υγιες κ ασφαλες!!!! Ειλικρινα ωρες ωρες αναρωτιεμαι πως θα ξαναπερασω ολο αυτο! Μια φιλη μου γενναει οπου να ναι κ την βλεπω να περπαταει,να κανει δουλειες κλπ(να ναι καλα η κοπελα) κ αναρωτιεμαι πως συμβαινει αυτο! Μου φαινεται ειλικρινα απιθανο οτι υπαρχουν κ αυτες οι εγκυμοσυνες!!!! Πως θα ξαναγινει;;; Κ. 9 μηνες ειναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΙ!!!!
koukla m pooooso se katalavenw!!!!exasa to mwraki m ti deyteri mera ths zwhs tou egw gennhsa thn 35 vdomada.ayta pou niotheis ta eniotha kai egw.pws tha kataferw na perasw oloi ayth thn diadikasia,egkymosinh kai genna afou htan apisteyta dramatiki kai h genna.xexasa na sou pw oti eidh eixa 1 agoraki 5 xronwn pou ezise mazi mou akoma kai th stigmh ths gennas gaiti ton eixa mazi mou otan espasa ta nera kai etrexa sti kliniki blepeis den ypologisa oti apo th stigmi pou espasa ta nera se 10 lepta tha evgene to mwraki me ta podia telospanto gia na mh se kourazw ena sou lew O THEOS MAS DINEI APISTEYTH DYNAMH kai antexoume ta panta.ota xanaemeina egkyos eixa to fobo pou exeis kai esy alla ta katafera kai meta ekana kai to trito mou mwraki.ayto pou exw na sou pw einai oti tha peraseis apo polla stadia to aggelaki sou den tha to xexaseis pote alla na skeftese oti sthn epomenh egkymosini sou tha exeis to aggelaki na se prosexei apo psila kai ola tha pane kala.makari na ta katafereis syntoma kai na akousoume oti perimeneis moraki.sygnwmh an se kourasa

511η δικη μου ιστορια - Σελίδα 21 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Παρ Φεβ 22, 2013 12:16 pm

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
....



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Μπου στις Πεμ Μαρ 14, 2013 5:22 am, 1 φορά

512η δικη μου ιστορια - Σελίδα 21 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Παρ Φεβ 22, 2013 12:18 pm

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
...



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Μπου στις Πεμ Μαρ 14, 2013 5:22 am, 1 φορά

513η δικη μου ιστορια - Σελίδα 21 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Παρ Φεβ 22, 2013 12:22 pm

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου Αναστασία μου σε σκέφτομαι συχνά. Σε φιλώ.

514η δικη μου ιστορια - Σελίδα 21 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Παρ Φεβ 22, 2013 1:57 pm

ΝΕΡΑΙΔΟΥΛΑ 2012

ΝΕΡΑΙΔΟΥΛΑ 2012
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ Κ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ...ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΗ...ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΜΙΑΣ ΑΠΡΟΣΩΠΗΣ ΔΙΚΤΥΑΚΗΣ ΦΩΝΗΣ ΒΟΗΘΑΝΕ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΣΒΗΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΣΟΥ...ΑΛΛΑ Ο ΠΟΝΟΣ ΘΑ ΣΒΗΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ. ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ Κ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΦΡΟΝΤΙΖΕΙ! Crying or Very sad

515η δικη μου ιστορια - Σελίδα 21 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Παρ Φεβ 22, 2013 2:31 pm

Anna - mana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Διάβασα και εγώ την ιστορία σου και των άλλων κοριτσιών και συγκλονίστηκα... Έκλαιγα με λυγμούς... Γιατί να γίνονται τέτοια πράγματα...; Δεν μπορώ ούτε να φανταστώ πώς μπορεί να νιώθετε... Για μια στιγμή ξαναέζησα τα δευτερόλεπτα στον καρδιοτοκογράφο (βάδιζα την 40η εβδομάδα) που η καρδούλα του μπέμπη μου σχεδόν σταμάτησε.
Εύχομαι σε όλες τις κοπέλες που έχετε ζήσει τέτοια απώλεια να βρείτε δύναμη να προχωρήσετε στη ζωή σας (όσες δεν το έχετε ήδη κάνει) και πολύ σύντομα να έχετε στην αγκαλιά σας ένα υγιέστατο μωράκι... και δύο και τρία!

Κοπέλα μου, να σκέφτεσαι πως το μωράκι σου από εκεί ψηλά θέλει να σε βλέπει ευτυχισμένη και χαμογελαστή για να σου στείλει σύντομα το αδερφάκι του! Μη φοβάσαι. Όλα θα πάνε καλά. Θα σε προστατεύει το αγγελάκι σου!

η δικη μου ιστορια - Σελίδα 21 377361 η δικη μου ιστορια - Σελίδα 21 377361 η δικη μου ιστορια - Σελίδα 21 377361

516η δικη μου ιστορια - Σελίδα 21 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Παρ Φεβ 22, 2013 8:33 pm

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσι μου γλυκό, σε καταλαβαίνω! Αν και δε μπορώ απόλυτα γιατί μια τέτοια εμπειρία μόνο κάποιος που την έζησε μπορεί να τη νοιώσει. Εγώ απλώς έζησα την αγωνία του πρόωρου χειρουργείου, διότι δεν είχαμε καλά καρδοτοκογραφήματα (με εβαζαν στον καρδιοτοκογράφο κάθε μισή ώρα γιατί δεν ακουγόταν η μπουμπού μου) και είχαν φοβηθεί ότι σταμάτησε η καρδούλα της λόγω του ότι είχα διαβήτη κύησης (αχ συμπεθέρα, ως και στον καρδιοτοκoγράφο ταύτιση;… Αυτό είναι καρμικό πλέον!). Τελικά όλα πήγαν καλά βέβαια, πήγε για μια μέρα μόνο στη ΜΕΝΝ προληπτικά, αλλά όλο αυτό, η αγωνία εκείνων των ημερών, με κάνει να συμπάσχω μαζί σου. Δε θα σταθώ στο ψυχολογικό μέρος, θα σταθώ όμως στο νομικό. Δε μπορεί ένα μωράκι καθόλα γερό να χάνεται από ενδονοσοκομειακή λοίμωξη. Είσαι σίγουρη ότι δεν έχει ευθύνες το νοσοκομείο; Εγώ θα το έψαχνα πολύ και θα έκανα αγωγή. Όχι για τα λεφτά, αλλά γιαυτό τον ωχαδερφισμό του Ελληνικού Δημοσίου που όλα γίνονται στο πόδι. Δεν ανήκω σε αυτούς που τα βάζουν με τους γιατρούς για ψύλλου πήδημα, όχι, το αντίθετο μάλιστα. Έχω γιατρούς στην οικογένειά μου και έχω δει πως σε πολλές περιπτώσεις υπερβαίνουν εαυτόν με τα πενιχρά μέσα που διαθέτουν εδώ στην Ελλάδα (υπάρχουν βέβαια και οι εξαιρέσεις). Αλλά επειδή έχω ακούσει και για άλλα μωράκια που χάθηκαν έτσι στο συγκεκριμένο νοσοκομείο, λέω ΜΗΠΩΣ να βρεις κι άλλους γονείς να το κυνηγήσετε για να μην έχουν κι άλλες ψυχούλες την ίδια τύχη στο μέλλον; Δυστυχώς, αυτό δε θα φέρει τον άγγελό σου πίσω… Ο Θεούλης προτίμησε να την κρατήσει στη δική του αγκαλιά, αλλά αν έγινε κάποιο λάθος, πρέπει να αποδοθούν ευθύνες. Δεν υπάρχει τίποτα πιο πολύτιμο από τη ζωή ενός μωρού… και αυτό πρέπει πάντα να το έχουμε στο μυαλό μας. Όπως και να ‘χει σου εύχομαι από καρδιάς, να ξαναγεμίσει η αγκαλιά σου, και να σου στείλει ο άγγελός σου το αδελφάκι της σύντομα!

517η δικη μου ιστορια - Σελίδα 21 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Σαβ Φεβ 23, 2013 6:29 am

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
....



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Μπου στις Πεμ Μαρ 14, 2013 5:22 am, 1 φορά

518η δικη μου ιστορια - Σελίδα 21 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Σαβ Φεβ 23, 2013 7:04 am

????????


Επισκέπτης
MΠΟΥ ΣΥΓΝΩΜΗ καλη μου αλλα κι εγω δε θα τους αφηνα ετσι....υπαρχουν ευθυνες εκει μεσα....δε λεω να παρεις τα χρηματα, δεν θα τα επαιρνα καν, αλλα να τιμωρηθουν οσοι φταινε θα το ηθελα μεχρι τελευταιας μου πνοης......

519η δικη μου ιστορια - Σελίδα 21 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Σαβ Φεβ 23, 2013 7:16 am

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
...



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Μπου στις Πεμ Μαρ 14, 2013 5:22 am, 1 φορά

520η δικη μου ιστορια - Σελίδα 21 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Σαβ Φεβ 23, 2013 7:48 am

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ κοπέλα μου, θα έβρισκα τους γονείς και άλλων μωρών και θα το κυνηγούσα... Αν κέρδιζα (που αν θες τη γνώμη μου είναι πολύ πιθανό και μπορώ να σου μιλήσω με παραδείγματα)θα έδινα τα χρήματα σε ένα ίδρυμα για εγκαταλειμένα παιδάκια ή ΑΜΕΑ αλλά δε θα το άφηνα έτσι. Γιατί αυτή η λογική που να τα βάζω με το κράτος τώρα, είναι που κάνει το κράτος να μη προσέχει εμάς και τα μωράκια μας όσο πρέπει. Τα νοσοκομεία κούκλα μου υπάρχουν και λειτουργούν με τους δικούς μας φόρους κανείς δε μας χαρίζει τίποτα. Τώρα καταλαβαίνω ότι δε θες να μπεις στη βάσανο να το ξαναζήσεις και το σέβομαι, απλώς σου λέω τί θα έκανα εγώ στη θέση σου και θέλω να πιστεύω ότι αν δικαιωνόμουν το αγγελάκι μου από ψηλά θα χαμογελούσε που δε θα ξαναγίνουν τα ίδια λάθη. Αυτά όλα με αγάπη και ενδιαφέρον στα λέω, μη παρεξηγήσεις τις προθέσεις μου. Ο κάθε άνθρωπος λειτουργεί διαφορετικά. Ό,τι η δική σου η ψυχούλα θεωρεί πιο σωστό αυτό να κάνεις. Σκέψου όμως ότι μαζί με σένα πόνεσαν κι άλλες μανούλες άδικα γιατί κάποιοι δεν πήραν -ενδεχομένως- τα μέτρα που έπρεπε...

521η δικη μου ιστορια - Σελίδα 21 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Σαβ Φεβ 23, 2013 8:00 am

georgia78

georgia78
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="Μπου"]Αλλιως το λετε απ εξω κοριτσια! Ειλικρινα φυγαμε τρεχοντας απο κει μεσα!!!! Αδυνατο να ανοιξουμε δικαστικες παρτιδες με τοσο μεγαλο νοσοκομειο κ καθε φορα με καθε δικαστηριο ολα να ξαναζωντανευουν!!! Μονο για μια κ μοναδικη εικονικη στιγμη μπειτε στη θεση μου! Ειλικρινα θα ειχατε κουραγιο; Εξαλλου την επομενη ωρα ακριβως ο παιδιατρος ζητησε απ τον αντρα μου να υπογραψει ενα χαρτι που βεβαιωνε οτι το μωρο εφυγε κατω απο συγκεκριμενες συνθηκες κ ετσι το νοσοκομειο καλυφθηκε! Οποτε τωρα πια ειναι αργα ουτως η αλλως!!!! Τελοσπαντων οπως κ να χει κανεις δν θα το φερει πισω κ ουτε θα πονουσε λιγοτερο αν "κυνηγουσαμε" το νοσοκομειο! Αν ειδατε κ εκταση που δοθηκε στην τιβι κουκουλωθηκε σε 3μερες!!!! [/quote poso dikaio exeis kai se mena ypirxe h periptosh na eftege o giatros alla toso xalia hmoun pou oute to skeftika gia agwges.na xereis oti den yparxh kalytero farmako apo to na syzitas to ti niwtheis .den xerw esena se ti katastash einai o antras sou alla emena mexri twra den thelei na toy to anaferoume katholou kai katalambennw kai egw oti ponaei poly akoma kai shmmera.

522η δικη μου ιστορια - Σελίδα 21 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Σαβ Φεβ 23, 2013 8:04 am

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Μπου στις Πεμ Μαρ 14, 2013 12:02 am, 1 φορά

523η δικη μου ιστορια - Σελίδα 21 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Σαβ Φεβ 23, 2013 8:10 am

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
συγνωμη που επεμβαινω αλλα μολις τωρα διαβασα το θεμα σου μπου μου κ εκτος που μου σηκωθηκε η τριχα κ δακρυσα,διαβασα κ αυτο που σου ειπε το τουτουνακι οτι επρεπε να κανεις αγωγες κτλ κ συγνωμη αλλα εγω κ μονο στην ιδεα του να παθαινα κατι τετοιο δεν θα μπορουσα εννοειται οπως κ εσυ να ασχοληθω με αγωγες την στιγμη που θα πονουσα μεσα μου τοσο πολυ....ειναι αυτο που ειπες κ εσυ μπου..αν δεν ζησεις κατι δεν μπορεις να καταλαβεις απο εξω καλα τα λεμε....απο εξω ΟΛΑ ειναι αλλιως....λυπαμαι παρα πολυ για αυτο που σου συνεβη Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad ειμαι εγκυουλα και ηδη αγαπω αυτο το πλασμα οσο τιποτε αλλο κ μονο στην ιδεα να το χασω τρελαινομαι Sad Sad Sad Sad Sad αλλα ειναι απολυτη αληθεια οτι ο θεος δινει τεραστια δυναμη κ ολες οι πληγες καποια στιγμη επουλωνοντε...σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να βρεις την δυναμη κ να ξανα μεινεις εγκυος κ αυτη τη φορα θα πανε ολα πολυ καλα το πιστευω...δεν ξερω τι αλλο να σου πω....να σαι καλα κοριτσι μου ο θεος να ειναι μαζι σου...

524η δικη μου ιστορια - Σελίδα 21 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Σαβ Φεβ 23, 2013 8:10 am

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Οποιαδήποτε στη θέση σου φορτισμένη θα ήταν, μη το σκέφτεσαι... Ούτε κι εγώ έχω τα τεράστια αποθέματα δύναμης, απλώς λόγω της δουλειάς μου έχω μάθει να κυνηγάω καταστάσεις...
Το αγγελάκι σου σίγουρα χαμογελάει, πρέπει όμως να βρεις τη δύναμη κάποια στιγμή να χαμογελάσεις κι εσύ, γιατί θα στεναχωριέται που βλέπει τη μανούλα του να πονάει τόσο πολύ.
Εγώ θα σου ξανευχηθώ να γεμίσει και πάλι η αγκαλιά σου με ένα μωράκι- αυτη τη φορά για πάντα!
Θα προσεύχομαι για σένα και ας μη σε ξέρω
Σε φιλώ κι εγώ!

525η δικη μου ιστορια - Σελίδα 21 Empty Απ: η δικη μου ιστορια Σαβ Φεβ 23, 2013 8:11 am

nebula

nebula
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Έχω διαβάσει και εγώ την ιστορία σου και επίτρεψέ μου να σου πω ότι είσαι πολύ δυνατή πραγματικά..δε το λέω για να μου πεις τίποτα, δε χρειάζεται.Αισθάνομαι ότι σύντομα θα έρθει στη ζωή σας το μωράκι που τόσο λαχταράτε!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 23]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις