Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
13 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 13 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 40]

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καληνύχτα σας

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΣΥ ΤΩΡΑ ΚΑΤΑΚΛΥΖΕΣΑΙ ΨΥΧΙΚΑ ΑΠΟ ΤΗ ΛΑΧΤΑΡΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΩΡΟ! ΓΙ' ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΚΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ! Η ΕΙΡΗΝΗ ΙΣΩΣ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΣΟΥ ΤΟΝΙΣΕΙ ΟΤΙ ΟΛΑ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ Η ΠΡΑΞΗ ΑΠΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ! Ο ΛΑΟΣ ΠΟΛΥ ΣΟΦΑ ΛΕΕΙ: ΜΕΓΑΛΗ ΜΠΟΥΚΙΑ ΦΑΕ ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΜΗ ΛΕΣ!

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσαρες Καληνυχτα!! Παω για τουφες! Και να διαβασω και το νεο μου βιβλιο που ηρθε σημερα απο το αμαζον για την διασωση των Ακιτα!!!

Φιλουρεςςςςςςςςς!!

http://www.sailormoon82@blogspot.com

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini7 έγραψε:καληνύχτα σας
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΣΥ ΤΩΡΑ ΚΑΤΑΚΛΥΖΕΣΑΙ ΨΥΧΙΚΑ ΑΠΟ ΤΗ ΛΑΧΤΑΡΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΩΡΟ! ΓΙ' ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΚΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ! Η ΕΙΡΗΝΗ ΙΣΩΣ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΣΟΥ ΤΟΝΙΣΕΙ ΟΤΙ ΟΛΑ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ Η ΠΡΑΞΗ ΑΠΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ! Ο ΛΑΟΣ ΠΟΛΥ ΣΟΦΑ ΛΕΕΙ: ΜΕΓΑΛΗ ΜΠΟΥΚΙΑ ΦΑΕ ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΜΗ ΛΕΣ!

χαίρομαι που κάποιος με κατάλαβε..αυτό ακριβώς εννοούσα..

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΕΙΡΗΝΑΚΙ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 32 417472


ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΟΛΙΝΑΚΙ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 32 417472

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini7 έγραψε:
αφρουλα έγραψε:ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΣΥ ΤΩΡΑ ΚΑΤΑΚΛΥΖΕΣΑΙ ΨΥΧΙΚΑ ΑΠΟ ΤΗ ΛΑΧΤΑΡΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΩΡΟ! ΓΙ' ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΚΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ! Η ΕΙΡΗΝΗ ΙΣΩΣ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΣΟΥ ΤΟΝΙΣΕΙ ΟΤΙ ΟΛΑ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ Η ΠΡΑΞΗ ΑΠΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ! Ο ΛΑΟΣ ΠΟΛΥ ΣΟΦΑ ΛΕΕΙ: ΜΕΓΑΛΗ ΜΠΟΥΚΙΑ ΦΑΕ ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΜΗ ΛΕΣ!

χαίρομαι που κάποιος με κατάλαβε..αυτό ακριβώς εννοούσα..
ΩΡΑΙΑ ...ΓΤ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΝΙΩΩ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΛΑΨΩ Mad Mad Mad Mad ..ΕΓΩ ΛΥΠΑΜΙΑ ΟΜΩΣ ΓΤ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΙ ΕΙΠΑ ΕΓΩ

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΒΡΕ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΠΟΙΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙ ΛΕΣ? ΑΛΛΑ ΔΙΑΦΩΝΩ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΑΠΟΛΥΤΟ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ! Η ΖΩΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ! ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΟΙ ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΞΕΤΑΖΕΙΣ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΕΝΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ: ΕΔΩΣΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ! ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΔΩΣΕ, ΣΕ ΠΟΙΟΥΣ ΤΟ ΕΔΩΣΕ, ΕΚΑΝΕ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΔΩΣΕ ΚΤΛ. ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ, ΣΕ ΘΕΜΑΤΑ ΗΘΙΚΗΣ ΟΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΔΙΙΣΤΑΝΤΑΙ!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΒΡΕ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΠΟΙΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙ ΛΕΣ? ΑΛΛΑ ΔΙΑΦΩΝΩ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΑΠΟΛΥΤΟ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ! Η ΖΩΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ! ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΟΙ ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΞΕΤΑΖΕΙΣ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΕΝΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ: ΕΔΩΣΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ! ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΔΩΣΕ, ΣΕ ΠΟΙΟΥΣ ΤΟ ΕΔΩΣΕ, ΕΚΑΝΕ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΔΩΣΕ ΚΤΛ. ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ, ΣΕ ΘΕΜΑΤΑ ΗΘΙΚΗΣ ΟΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΔΙΙΣΤΑΝΤΑΙ!
ΑΠΛΑ ΛΥΠΑΜΙΑ....ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΑΠΟΛΥΤΗ -ΝΑΙ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΕΤΙΑ ΘΕΜΑΤΑ-..ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΑ ΝΙΩΣΕΙ ΑΣΧΗΜΑ ΚΑΝΕΙΣ...ΘΑ ΗΘΕΛΑ Ν ΖΗΤΗΣΩ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΣΤΗΝ ΕΙΡΗΝΗ ΑΝ ΤΗΣ ΜΙΛΗΣΑ ΚΑΠΩΣ ΑΠΟΤΑΜΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΥΝΗΜΑ ΗΤΑΝ ΚΑΠΩΣ Η ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΤΣΙ ΤΟ ΕΞΕΛΑΒΑ ΕΓΩ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΝΝΟΕΙ Ο ΣΥΝΟΜΙΛΙΤΗΣ ΜΑΣ..ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΑΠΛΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑ ΚΑΠΩΣ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ,,,,

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΑΩ ΓΙΑ ΝΑΝΙ! ΚΟΥΤΟΥΛΑΩΩΩΩ! ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 32 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 32 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 32 417472




Υ.Γ: ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ! ΩΡΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΝΑΒΟΥΝ ΤΑ ΑΙΜΑΤΑ! ΝΙΩΘΕΙΣ ΖΩΝΤΑΝΟΣ! Laughing Laughing Laughing

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΑΩ ΓΙΑ ΝΑΝΙ! ΚΟΥΤΟΥΛΑΩΩΩΩ! ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 32 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 32 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 32 417472




Υ.Γ: ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ! ΩΡΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΝΑΒΟΥΝ ΤΑ ΑΙΜΑΤΑ! ΝΙΩΘΕΙΣ ΖΩΝΤΑΝΟΣ! Laughing Laughing Laughing
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 32 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 32 417472

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια εγώ πιστεύω πως υπάρχουν γυναίκες οι οποίες έχουν γεννηθεί για να είναι μάνες ακόμα και αν δεν έχουν παιδί. Βιώνουν πιο έντονα κάποια συναισθήματα, ενώ κάποιες άλλες γυναίκες είναι τόσο διαφορετικές. Υπάρχουν και λιγότερο ακραία παραδείγματα, με μάνες που νοιάζονται 24/7 για το παιδί τους, ξενυχτάνε και αγωνιούν... ενδιαφέρονται για τη διατροφή του, τι θα φάει, αν πονάει και αργότερα.. που θα πάει, με ποιους κάνει παρέα, αλλά έχω δει με τα μάτια μου και μάνες που αδιαφορούν για όλα τα παραπάνω. Όχι ότι δεν αγαπάνε τα παιδιά τους, αλλά δεν έχουν αυτή τη φλόγα που έχει η λέξη ΜΑΝΑ! Δεν τους νοιάζει ούτε αν έφαγαν, ούτε τι ώρα γύρισαν... Μιά μάνα λοιπόν.. που γεννήθηκε για να είναι μάνα... που τρέμει στην ιδέα μήπως πάθει κάτι το παιδί της, που αγωνιά για τα πάντα.. ναι.. σκατά θα έπλενε αλλά δεν θα το έδινε... μια άλλη.. ίσως να το έδινε πιο εύκολα... δεν μπορώ να κρίνω καμία όμως.. γιατί ότι και να έγινε φαντάζομαι ότι κάποιος λόγος θα υπάρχει, αν και πιστεύω πως οι συγκεκριμένες ίσως να μην είναι τόσο καλά σε νοητικό επίπεδο...

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 32 Blow-a-kiss-smiley-emoticonΑς μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 32 Santa-dance

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!!
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΒΑΛΕ ΚΡΥΟ ΕΔΩ....ΑΜΗΝ!!!

ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΠΑΜΕ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΜΙΑΣ Κ Η ΜΑΜΑ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΣΧΩΡΙΟ Κ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ...ΤΙ ΚΑΛΑ!!!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="art86"]
eirini7 έγραψε:ΑΛΗΘΕΙΑ.....ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΚΑΙ ΝΑΙ ΜΙΛΑΩ ΕΚ ΤΟΥ ΑΣΦΑΛΟΥΣ ΑΜΑ ΕΙΧΑ ΠΑΙΔΙ-ΓΤ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΝΕ ΕΤΣΙ ΓΤ ΑΜΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΠΟΒΑΛΛΕΙ ΘΑ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΝΙΝΑΚΙ 3 ΜΗΝΩΝ ΣΧΕΔΟΝ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΕΔΙΝΑ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ..ΘΑ ΕΠΛΕΝΑ ΣΚΑΤΑ ΘΑ ΖΗΤΙΑΝΕΥΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΕΔΙΝΑ .ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙ ΘΕΩΡΕΙΣ ΤΟ ΝΑ ΔΙΝΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΓΑΙ ΥΙΟΘΕΣΙΑ ΘΥΣΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ...ΔΛΔ ΤΟ ΑΝ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΘΥΣΙΑ ΤΟ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙΣ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ...ΓΙΑ ΜΕ ΝΑ Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΔΕΙΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΙΝΕΙΣ ΤΟ ΑΠΙΔΙ ΣΟΥ..ΠΑΡΑΙΤΗΣΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΟΥ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ...



ΣΟΡΥ ΠΟΥ ΠΕΤΑΓΟΜΑΙ ΣΑΝ ΤΗΝ ΤΣΟΥΤΣΟΥ ΑΛΛΛΑ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΣΕ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΡΤΕΜΙΣ...ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΗΔΗ ΜΑΝΑ Κ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΙΔΙΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΕΒΓΑΙΝΑ ΣΤΗΝ ΣΥΓΓΡΟΥ ΝΑ ΤΑ ΘΡΕΨΩ ΠΑΡΑ ΝΑ ΤΑ ΔΩΣΩ...ΟΣΟ ΦΡΙΚΤΟ Κ ΕΑΝ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΕΦΕΥΓΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΠΑΡΑ ΝΑ ΤΑ ΕΔΙΝΑ...ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΑΝ ΠΑΘΟΥΝ ΚΑΤΙ??Κ ΔΑΚΡΥΖΩ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ.....ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΓΙΝΕΙ ΜΑΝΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΝΙΩΣΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ....ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΟΤΙ ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ...

inka

inka
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια!!

Μου φαινεται ότι χθες λειτουργησα ως πέτρα του σκανδάλου,,,έβαλα την βικυ χατζηβασιλείου στο τραπέζι!

εγω δυο πράγματα έχω να πω:
1.η διαφωνία είναι η αρχή του διαλόγου
2. δεν κρίνουμε το παρελθόν με τα βιώματα τα σημερινά και τις παρούσες συνθηκες. Είναι νόμος της ιστορίας. Οι φιλολογίνες του φοροθμ ασ το επιβεβαιωσουν.
Αυτα!!!! Very Happy Very Happy

Σήμερα έχει πολύ καλό καιρό,,,και επίσης σήμερα θα πάω κάνω τεστακι κορίτισα....θα σας ειδοποιησω για το αποτέλεσμα,,,, Very Happy Very Happy Very Happy

eirini31


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kalimera koritsia flower flower flower
den prolava na bo htes to apogeuma kai mou leipsate para polu Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 32 417472
inka kala apotelesmata kopela mou euhomai na einai thetiko to testaki Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!!
tonia, gianna Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 32 417472

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΗΡΘΑΤΕ??????
ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΝΙΑ Very Happy
ΣΟΦΙΑ ΤΕΣΤ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ? Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!!

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερεεεες έτσι να ανάβουν τα αίματα! όπως λέει η Αφρο πολύ σωστά όλα αυτά σε ζωντανεύουν. Παιδιά συμπτώματα σήμερα 3 μέρες νωρίτερα .... έχω από χθες τρελλή φαγούρα ξινομαι σε άσχετα σημεία κ ΟΧΙ αυτό δεν το.είχα ποτέ πριν την περίοδο.. πονακια ελαφριά δεν τα λες... μάλλον δεν καταλαβαινω ΤΠΤ εκεί κάτω το λες... τώρα....άλλο καινούριο νιώθω δύσπνοια....έντονη μερικές φορές αλλά πολύ συχνές μέσα στη μέρα. σήμερα πάλι σηκώθηκα με κενό αέρος στο στομάχι...κ αυτό μου φαιρνει κ αρρυθμίες......σήμερα θερμοκρασία 36.9 ανέβηκε...και............μην με βρυσετε...μην αρχησετε τις ευχές μη το λάβετε υπ οψην ιδιαίτερα έκανα αυτο......
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 32 Imag0642e

εσείς τι βλέπετε....δεν το λαμβάνω υπ όψη μου κ πραγματικά δε με αγχώνει καθόλου....αλλά αν 1% Ειμαι.....να μην έχω καταμετρημενα τα συμπτώματα;;; καλό είναι...

http://www.sailormoon82@blogspot.com

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κορίτσια
Τι κάνετε;

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ..ΠΑΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΕΠΑΝΕΡΧΟΜΑΙ...........

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
inka έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!!

Μου φαινεται ότι χθες λειτουργησα ως πέτρα του σκανδάλου,,,έβαλα την βικυ χατζηβασιλείου στο τραπέζι!

εγω δυο πράγματα έχω να πω:
1.η διαφωνία είναι η αρχή του διαλόγου
2. δεν κρίνουμε το παρελθόν με τα βιώματα τα σημερινά και τις παρούσες συνθηκες. Είναι νόμος της ιστορίας. Οι φιλολογίνες του φοροθμ ασ το επιβεβαιωσουν.
Αυτα!!!! Very Happy Very Happy

Σήμερα έχει πολύ καλό καιρό,,,και επίσης σήμερα θα πάω κάνω τεστακι κορίτισα....θα σας ειδοποιησω για το αποτέλεσμα,,,, Very Happy Very Happy Very Happy


χίλια. συγνωμη δεν προλαβαίνω να χαιρετήσω μια μια γτ πάω Γ ντουζ κ μετά δουλειά αλλά σοφακι μου τα πιο θετικά αποτελέσματα σου εύχομαι Θετικό τεστ!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #76 - Σελίδα 32 337404 Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!!

http://www.sailormoon82@blogspot.com

ελλε

ελλε
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλημερα κοριτσια κι απο μενα!!! ευχομαι να ειστε ολες καλα!!!!!!!

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ολίνα μου καλημέρα
Εγω δεν καταλαβαίνω
Δεν τα ξέρω και αυτα τα τεστ για να μπορω να σου πω
Εχει δυο έντονες γραμμές και μια πιο αχνη η δεν βλέπω καλα;

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΟΛΙΝΑ ΣΟΡΡΥ ΠΟΥ ΣΤΟ ΛΕΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠ ΤΟ ΤΕΣΤ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ.ΓΙΑ ΔΙΑΦΩΤΗΣΕ ΜΑΣ ΛΙΓΟ!!
ΑΝΝΑ ΚΑΙ ΑΡΤ Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις