Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
11 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 11 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mamameli Περαστικάαα Εγκυουλες και Μανουλες Νοεμβριου-Δεκεμβριου 2012 Νο 11 - Σελίδα 2 417472 Εγκυουλες και Μανουλες Νοεμβριου-Δεκεμβριου 2012 Νο 11 - Σελίδα 2 417472 Εγκυουλες και Μανουλες Νοεμβριου-Δεκεμβριου 2012 Νο 11 - Σελίδα 2 417472

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια κ απο μένα!!!!

Christina_Kandi

Christina_Kandi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερούδιααααααααααααααααα!Καινούριο θεματάκι και αναμένουμε καινούρια μωράκια!Άντε βρε κοριτσάκια μου,λίγο έμεινε!Εμείς χτες πήγαμε γιατρό,η μικρή έχει φτάσει τα 2900,όλα είναι τέλεια και περιμένουμε μόνο να πάρει θέση τελείως,γιατί τώρα είναι λίγο γυρισμένη.Την είδαμε που μας χασμουρήθηκε κιόλας και τρελαθήκαμε!Ακόμα κι η γιατρός γελούσε και περίμενε να το ξανακάνει για να βγάλει φωτό,αλλά είναι Ντίβα η σκατούλα και δε μας αξίωσε!Μόλις γεννήσω με το καλό θα της φάω την πατούσα γιατί με έχει ταράξει στα κλωτσίδια!!!! albino tongue Συνεχίζουμε μπουσούλημα,οι μύκητες σχεδόν έχουνε φύγει αλλά ακόμα κάτι έχω με είπε που όμως δεν είναι σοβαρό και οπότε είμαστε στην αναμονή.Θέλω να βγειιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!Συσπάσεις έχω πολύ λίγες και δεν πονάω σχεδόν καθόλου.Μόνο η μέση με ψοφάει και δεν μπορώ να περπατήσω καλά γιατί και τα πόδια ψηλά με πονάνε.Γενικά νιώθω σαν ανάπηρη.Αααααα μου είπε και το άλλο η γιατρός μου,ότι έχω δεν έχω πονάκια περιόδοθ,την άλλη φορά δεν γλιτώνω και θα μου βάλει χέρι.Τι εννοεί θα μου βάλει χέρι;;;;;Ντράπηκα και δεν ρώτησα. Embarassed Embarassed Shocked

Christina_Kandi

Christina_Kandi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mamameli έγραψε:Καλημέρα!
Τελικά δεν τη γλιτωσα ..η ιγμοριτιδα επέστρεψε!

Τι κάνετε;
Αθανασία εγω δεν βιαζομαι γιατί τα παίρνουμε που τα παίρνουμε πριν την ώρα τους αφου δεν γεννιούνται μόνα να είναι τουλάχιστον πιο κοντά στις 40 βδομάδες!
Ύστερα αν δεν κάνω άλλο παιδάκι είναι οι τελευταια βδομάδα εγκυμοσύνης στην ζωη μου!
Είμαι και λίγο χαζορομαντικη!

Περαστικάααα!!!Κι εγώ έχω χρόνια ιγμορίτιδα και ο Δημήτρης το ίδιο και έχουμε πλουτίσει την Ζέβασοφτ!!!!!Και με την εγκυμοσύνη δεν μπόρεσα να κάνω φέτος θεραπεία. :/

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Christina_Kandi έγραψε:Καλημερούδιααααααααααααααααα!Καινούριο θεματάκι και αναμένουμε καινούρια μωράκια!Άντε βρε κοριτσάκια μου,λίγο έμεινε!Εμείς χτες πήγαμε γιατρό,η μικρή έχει φτάσει τα 2900,όλα είναι τέλεια και περιμένουμε μόνο να πάρει θέση τελείως,γιατί τώρα είναι λίγο γυρισμένη.Την είδαμε που μας χασμουρήθηκε κιόλας και τρελαθήκαμε!Ακόμα κι η γιατρός γελούσε και περίμενε να το ξανακάνει για να βγάλει φωτό,αλλά είναι Ντίβα η σκατούλα και δε μας αξίωσε!Μόλις γεννήσω με το καλό θα της φάω την πατούσα γιατί με έχει ταράξει στα κλωτσίδια!!!! albino tongue Συνεχίζουμε μπουσούλημα,οι μύκητες σχεδόν έχουνε φύγει αλλά ακόμα κάτι έχω με είπε που όμως δεν είναι σοβαρό και οπότε είμαστε στην αναμονή.Θέλω να βγειιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!Συσπάσεις έχω πολύ λίγες και δεν πονάω σχεδόν καθόλου.Μόνο η μέση με ψοφάει και δεν μπορώ να περπατήσω καλά γιατί και τα πόδια ψηλά με πονάνε.Γενικά νιώθω σαν ανάπηρη.Αααααα μου είπε και το άλλο η γιατρός μου,ότι έχω δεν έχω πονάκια περιόδοθ,την άλλη φορά δεν γλιτώνω και θα μου βάλει χέρι.Τι εννοεί θα μου βάλει χέρι;;;;;Ντράπηκα και δεν ρώτησα. Embarassed Embarassed Shocked

Καλημέρα Χριστίνα !!!! Εννοεί ότι θα σε κοιτάξει γυναικολογικα... Θα βάλει το χέρι της για να δει αν ειναι σκληρός ο τραχηλος κ σε τι θέση βρίσκεται ...Μην ανησυχείς δεν ειναι τίποτα ...

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα και στις υπόλοιπες!!!

Ευχαριστω και για τα περαστικα!Ευτυχως δεν αρχισε η καταροη!Εχω βαρυ κεφαλι,φτερνιζομαι, ξερο λαιμο απο τις βλεννες και μπουκωμα! Embarassed
Οταν εκανα ελευθερο σεχ Smile την αλλη μερα ειχα ραντεβου με τον ωριλα!
Και μου εδωσε θεραπεια..κι εγω του ειπα υπαρχει περιπτωση με μια φορα να ειμαι εγκυος!
Και με κοροϊδευε!Τελικα μου εδωσε πιο χαλαρη θεραπεια!
Αγόρασα τα φαρμακα αλλα δεν την εκανα!
Ευτυχως!!Γιατι μετα απο 15 μερες εμαθα πως ειμαι εγκυος!
Εφυγε σιγα σιγα και τωρα επεστρεψε!

Και εδω ταιριάζει το :όλα τα ειχε η Μαριορί ..ο φερετζές της έλειπε!

Αντε Χριστινακι η μπεμπα!!Μεγαλωσε!Και να της ρουφηξεις και την κοιλιτσα απο μενα οταν γεννηθει!

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλημερα και απο μενα. Τωρα θα αρχισω τη γκρινια. Δεν κοιμηθηκα καθολου καλα. Στριφογυριζα ολη νυχτα. Μια κρυωνα μια ζεσταινομουν. Ηρθε και η μικρη κατα τις 3 και με πεταξε απο το κρεβατι και πηγα να κοιμηθω στο δικο της. Εννοειται πως ξυπνησα παλι με πονοκεφαλο. Μαλλον με τριγυριζει γριπη. Τετοιος πονοκεφαλος μου μοιαζει.

Μαρακι περαστικα.

Ρουλα, απο Μονοφατσι ωρε? Τωρα το προσεξα.

Χριστινα θελω και γω ενα πατουσακι να δαγκωσω!!!!

Μαρια, Ελενη, Αθανασια, Δημητρα αλοχαααααα

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια!! Με γεια το καινουργιο θεματακι, ελπιζω να σας πω τα ευχαριστα σε αυτο, εκτος αν εχει αλλη γνωμη η μπουμπου χεχεχε.
Εγω δε κοιμηθηκα καλα το βραδυ, ζεσταινομουν, ξυπνησε ο Θανος κανα δυο φορες, ο άντρας μου είχε ένα θεματακι με ενα κουνουπι που τον στριφογυριζε.....
Σήμερα δεν εχω πολλά κεφια, με ενοχλεί και το στομαχι μου και μάλλον θα είμαι μες στη γκρινια.... καημένε αντρουλη μου!!!
mamameli με το καλο την αλλη εβδομαδα να υποδεχτειτε το παιδακι σας!!! απολαυσε οσο μπορεις αυτη την εβδομαδα, και εγω το ιδιο σκεφτομαι, αν είναι η τελευταια μου εγκυμοσυνη θα πρεπει να χαιρομαι τη κάθε μερα, παρόλη τη κουραση που νιωθω.
Μαρκέλλα, Μαρία, Χριστινα και όποια άλλη είναι online καλημέρουδια!!!!

Patsie

Patsie
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερούδια σε οοολη την παρέα!!!
Βλέπω προβλέπεται να έχουμε πολλές αφίξεις μέσα στην επόμενη εβδομάδα!!

Εγώ ευτυχώς σχετικά καλά κοιμάμαι ακόμα, αν εξαιρέσετε που ανα δίωρο στρίβω πλευρό γιατι πιάνομαι και που έχω βαρεθεί αυτό το πλαινό... Αχ, πότε θα ξανακοιμηθώ μπρούμυτα!!!!

Κι εγώ χαζορομαντική είμαι σαν τη Μαρία, δε βιάζομαι να τελειώσει η εγκυμοσύνη, γιατί λέω μπορεί να μην ξαναέχω την ευκαιρία να το ξαναζήσω...

Μαρκέλλα μου που ρωτούσες χθες τι πληρώνει ο εργοδότης, εμένα μου είχαν εξηγήσει απ τη δουλειά μου οτι ουσιαστικά αυτό που πληρώνουν αυτοί είναι οι ημέρες αναρρωτικής που δεν έχω πάρει. Δηλαδή, δικαιούμαστε 25 ημέρες αναρρωτικής το χρόνο, αν δεν έχω πάρει καμμία θα μου πληρώσουν χρήματα για 25 μέρες, αν πήρα π.χ. 5 θα μου πληρώσουν τις υπόλοιπες 20, κάπως έτσι πάει. Επίσης, δεν ξέρω επειδή πέφτει η άδειά μας μέσα στα Χριστούγεννα, λογικά ο εργοδότης θα μας πληρώσει και το μεγαλύτερο μέρος απο το δώρο Χριστουγέννων, αλλά δεν το ξέρω με σιγουριά αυτό.

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εδω σε μας παντως εχει 10-15 μερες υγρασια..πανω απο 65 στο σπιτι και εξω πανω απο 80 καθε μερα..δεν υπαρχει ανθρωπος χωρις πονοκεφαλο,ιγμοριτιδα κτλ..ρουχα δεν στεγνωνουν χαλια μαυρα!
σε συνδυασμο με την πρωτια της Θεσσαλονικης σε μολυσμενη ατμοσφαιρα στην Ευρωπη!

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mamameli έγραψε:Εδω σε μας παντως εχει 10-15 μερες υγρασια..πανω απο 65 στο σπιτι και εξω πανω απο 80 καθε μερα..δεν υπαρχει ανθρωπος χωρις πονοκεφαλο,ιγμοριτιδα κτλ..ρουχα δεν στεγνωνουν χαλια μαυρα!
σε συνδυασμο με την πρωτια της Θεσσαλονικης σε μολυσμενη ατμοσφαιρα στην Ευρωπη!
ποσο δικιο εχεις, απο τοτε που μετακομισαμε εξω απο τη καλλικρατεια βρήκαμε την υγεια μας!!! Δεν εχουμε τόση υγρασια και έχουμε καθαρο αερα. Αφου να φανταστεις όταν κατεβαινω Θεσσαλονίκη νιωθω την καυσαεριλα και όταν πρεπει να κοιμηθουμε στη πεθερα μου που μενει στο κεντρο υποφερουμε!!!
Παντως τώρα που περπαταω ¨στην εξοχή για να κατεβει η μικρη, νιωθω υπέροχα!!! Βρίσκω καινουργια μονοπατακια κοντα στο σπιτι μου και την εχω δει ντορα η εξερευνητρια, χαχαχαχα!!!!

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Christina_Kandi έγραψε:Καλημερούδιααααααααααααααααα!Καινούριο θεματάκι και αναμένουμε καινούρια μωράκια!Άντε βρε κοριτσάκια μου,λίγο έμεινε!Εμείς χτες πήγαμε γιατρό,η μικρή έχει φτάσει τα 2900,όλα είναι τέλεια και περιμένουμε μόνο να πάρει θέση τελείως,γιατί τώρα είναι λίγο γυρισμένη.Την είδαμε που μας χασμουρήθηκε κιόλας και τρελαθήκαμε!Ακόμα κι η γιατρός γελούσε και περίμενε να το ξανακάνει για να βγάλει φωτό,αλλά είναι Ντίβα η σκατούλα και δε μας αξίωσε!Μόλις γεννήσω με το καλό θα της φάω την πατούσα γιατί με έχει ταράξει στα κλωτσίδια!!!! albino tongue Συνεχίζουμε μπουσούλημα,οι μύκητες σχεδόν έχουνε φύγει αλλά ακόμα κάτι έχω με είπε που όμως δεν είναι σοβαρό και οπότε είμαστε στην αναμονή.Θέλω να βγειιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!Συσπάσεις έχω πολύ λίγες και δεν πονάω σχεδόν καθόλου.Μόνο η μέση με ψοφάει και δεν μπορώ να περπατήσω καλά γιατί και τα πόδια ψηλά με πονάνε.Γενικά νιώθω σαν ανάπηρη.Αααααα μου είπε και το άλλο η γιατρός μου,ότι έχω δεν έχω πονάκια περιόδοθ,την άλλη φορά δεν γλιτώνω και θα μου βάλει χέρι.Τι εννοεί θα μου βάλει χέρι;;;;;Ντράπηκα και δεν ρώτησα. Embarassed Embarassed Shocked
Χριστίνα μου γιατι μπουσουλας?? είναι ισχιακο το μωρακι σου??

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ζωη, Κλεοπατρα καλημερα.
Το δωρο Χριστουγεννων το ειχα ξεχασει. Γιουπιιιιιιιι, θα μου χρωσταει περισσοτερα. Τι θα κανω γμτ? Φραγκο δεν θα παρω, τη βλεπω τη δουλεια.

Εδω ευτυχως φυσουσε χθες και εβαλα 3 πλυντηρια και στεγνωνουν αμεσως. Ποιος τα σιδερωνει μετα οεο?

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερούδια!!!! Σήμερα έχω τον αντρούλη μου εδώ στο σπίτι και κάνουμε δουλίτσες οπότε δεν μπορώ να γράψω πολύ, αλλά μπήκα να δώσω το παρόν! Very Happy

Κι εγώ έχω πονοκεφάλους τις τελευταίες μέρες, πρέπει να είναι ορμονικό!

Μαρία μου διάβασα για τις 14, άντε με το καλό, λίγο έμεινε!!! Εγώ δεν ξέρω (αύριο έχω το ντοκτ) αλλά μου είχε πει ότι δεν θα το αφήσουμε για μετά την ΠΗΤ, οπότε λογικά το αργότερο στις 17. Κοντά-κοντά...!

Κλεοπάτρα μου όπως τα λες είναι, τα 25 ημερομίσθια είναι στην ουσία ένας μισθός (για κάποια που έχει συμπληρώσει 1 χρόνο στον εργοδότη αυτόν) Αν έχεις συμπληρώσει <1 χρόνο στον εργοδότη αντιστοιχεί σε 1/2 μισθό περίπου. Και αν έχεις πάρει αναρρωτικές από το ΙΚΑ, σου τις αφαιρεί ο εργοδότης και σου πληρώνει τις μέρες που απομένουν, κάπως έτσι. Αυτό ίσχυε σίγουρα μέχρι και πέρισυ, δε νομίζω πως έχει αλλάξει κάτι φέτος. Επίσης εγώ τους το πήγα το χαρτί και δε μου είπαν τπτ του στυλ ότι δεν ισχύει πια...

Ειρηνάκι χρωστάω φωτο, κάποια στιγμή θα βρω χρόνο να την ανεβάσω ή να στείλω, χιχιχι! Ποιες από εσάς είναι φέης; Έχω μόνο την Αθανασία μας...!

Τζενάκι μου ήταν πολύ γρήγορος ο τοκετός σου (αυτά είναι τα πλεονεκτήματα όταν έχει εμπεδωθεί το μωρό που λέγαμε...), να χαίρεσαι το μωρουλίνι σου τώρα!!!

Αναστασία μου, σε σκεφτόμαστε πάντα και σε αγαπάμε! Όπως και να χει, ανήκεις στην ομάδα μας και θα ανήκεις πάντα!!! Εγκυουλες και Μανουλες Νοεμβριου-Δεκεμβριου 2012 Νο 11 - Σελίδα 2 417472 Εύχομαι να αισθανθείς καλύτερα σύντομα και να προχωρήσετε για το αδερφάκι του...!

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamameli έγραψε:Καλημερα και στις υπόλοιπες!!!

Ευχαριστω και για τα περαστικα!Ευτυχως δεν αρχισε η καταροη!Εχω βαρυ κεφαλι,φτερνιζομαι, ξερο λαιμο απο τις βλεννες και μπουκωμα! Embarassed
Οταν εκανα ελευθερο σεχ Smile την αλλη μερα ειχα ραντεβου με τον ωριλα!
Και μου εδωσε θεραπεια..κι εγω του ειπα υπαρχει περιπτωση με μια φορα να ειμαι εγκυος!
Και με κοροϊδευε!Τελικα μου εδωσε πιο χαλαρη θεραπεια!
Αγόρασα τα φαρμακα αλλα δεν την εκανα!
Ευτυχως!!Γιατι μετα απο 15 μερες εμαθα πως ειμαι εγκυος!
Εφυγε σιγα σιγα και τωρα επεστρεψε!

Και εδω ταιριάζει το :όλα τα ειχε η Μαριορί ..ο φερετζές της έλειπε!

Αντε Χριστινακι η μπεμπα!!Μεγαλωσε!Και να της ρουφηξεις και την κοιλιτσα απο μενα οταν γεννηθει!

Χαχαχα, κι εγώ έτσι, με τη μία στη Δανάη, δεν το είχαμε αποφασίσει καν!
Και τώρα, αν και το είχαμε αποφασίσει δεν μπορώ να πω και ότι προσπαθούσαμε...!

Μαρία μου περαστικά!!! Δεν είμαστε για τέτοια τώρα...!

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αλικη καλημερα. Εγω εχω ηδη παρει μεσα στο 2012 15 μερες αναρρωτικη Απριλιο-Μαιο και αλλες 25 μερες παλι αναρρωτικη (περασα επιτροπη στο ικα) Σεπτεμβριο-Οκτωβριο μεχρι την επισημη ημερομηνια εναρξης της αδειας κυησης. Αρα λογικα ειχε δικιο ο βλακακος ο λογιστης που μου ειπε οτι δεν δικαιουμαι κατι αλλο απο τον εργοδοτη.

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
crazymommy έγραψε:Καλημερούδια!!!! Σήμερα έχω τον αντρούλη μου εδώ στο σπίτι και κάνουμε δουλίτσες οπότε δεν μπορώ να γράψω πολύ, αλλά μπήκα να δώσω το παρόν! Very Happy

Κι εγώ έχω πονοκεφάλους τις τελευταίες μέρες, πρέπει να είναι ορμονικό!

Μαρία μου διάβασα για τις 14, άντε με το καλό, λίγο έμεινε!!! Εγώ δεν ξέρω (αύριο έχω το ντοκτ) αλλά μου είχε πει ότι δεν θα το αφήσουμε για μετά την ΠΗΤ, οπότε λογικά το αργότερο στις 17. Κοντά-κοντά...!

Κλεοπάτρα μου όπως τα λες είναι, τα 25 ημερομίσθια είναι στην ουσία ένας μισθός (για κάποια που έχει συμπληρώσει 1 χρόνο στον εργοδότη αυτόν) Αν έχεις συμπληρώσει <1 χρόνο στον εργοδότη αντιστοιχεί σε 1/2 μισθό περίπου. Και αν έχεις πάρει αναρρωτικές από το ΙΚΑ, σου τις αφαιρεί ο εργοδότης και σου πληρώνει τις μέρες που απομένουν, κάπως έτσι. Αυτό ίσχυε σίγουρα μέχρι και πέρισυ, δε νομίζω πως έχει αλλάξει κάτι φέτος. Επίσης εγώ τους το πήγα το χαρτί και δε μου είπαν τπτ του στυλ ότι δεν ισχύει πια...

Ειρηνάκι χρωστάω φωτο, κάποια στιγμή θα βρω χρόνο να την ανεβάσω ή να στείλω, χιχιχι! Ποιες από εσάς είναι φέης; Έχω μόνο την Αθανασία μας...!

Τζενάκι μου ήταν πολύ γρήγορος ο τοκετός σου (αυτά είναι τα πλεονεκτήματα όταν έχει εμπεδωθεί το μωρό που λέγαμε...), να χαίρεσαι το μωρουλίνι σου τώρα!!!

Αναστασία μου, σε σκεφτόμαστε πάντα και σε αγαπάμε! Όπως και να χει, ανήκεις στην ομάδα μας και θα ανήκεις πάντα!!! Εγκυουλες και Μανουλες Νοεμβριου-Δεκεμβριου 2012 Νο 11 - Σελίδα 2 417472 Εύχομαι να αισθανθείς καλύτερα σύντομα και να προχωρήσετε για το αδερφάκι του...!
καλημερα αλικη!! εχω facebook σου στελνω πμ, και οποια άλλη θελει της στελνω (δεν το κανω δημοσια γιατι μπαινουν διαφοροι ασχετοι και μας διαβαζουν...)

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demmy29 έγραψε:Καλημέρα κοριτσάκια μου! Ευτυχώς κάπως κοιμήθηκα σήμερα. Τέλειο; Σήμερα έχω ραντεβού με την γιατρό μου και την Παρασκευή στον εμβρυολόγο!!! Δύο ραντεβού σε μια εβδομάδα... Έχω διαλύσει κάθε ρεκόρ... Αχ βρε τοσοδούλα μου. Σου εύχομαι να βγείς τόσο γερή που να μη χρειαστεί ποτέ πια να σε δεί γιατρός!!! Μαράκι μέλι (χαχα) κι εγώ το σκέφτομαι αυτό με την κοιλίτσα, αλλά μου έλειψε και η βολτίτσα και η δουλίτσα και άλλα πολλά ίστα... Μαράκι Κρήτη, Ελένη (κρητικές δηλαδή) από μέρα σε μέρα ε? Τζενάκι πολύ ωραία ιστορία... Ακούγεται τόοοοσο εύκολο!!! Φιλάκια και να σου ζήσει να το χαρείς όπως αγαπάς!

Καλημέρα Δημητρούλα!!! Όλα καλά θα πάνε, είναι δυνατή η μικρούλα σου (μικρή στο μάτι!!!) Εγκυουλες και Μανουλες Νοεμβριου-Δεκεμβριου 2012 Νο 11 - Σελίδα 2 417472

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
markella_p έγραψε:Αλικη καλημερα. Εγω εχω ηδη παρει μεσα στο 2012 15 μερες αναρρωτικη Απριλιο-Μαιο και αλλες 25 μερες παλι αναρρωτικη (περασα επιτροπη στο ικα) Σεπτεμβριο-Οκτωβριο μεχρι την επισημη ημερομηνια εναρξης της αδειας κυησης. Αρα λογικα ειχε δικιο ο βλακακος ο λογιστης που μου ειπε οτι δεν δικαιουμαι κατι αλλο απο τον εργοδοτη.

Ναι, δυστυχώς εσύ δε θα πάρεις κάτι παραπάνω...! Δεν πειράζει, ας είναι καλά τα μπεμπάκια μας!!!

zoekopa έγραψε:
crazymommy έγραψε:Καλημερούδια!!!! Σήμερα έχω τον αντρούλη μου εδώ στο σπίτι και κάνουμε δουλίτσες οπότε δεν μπορώ να γράψω πολύ, αλλά μπήκα να δώσω το παρόν! Very Happy

Κι εγώ έχω πονοκεφάλους τις τελευταίες μέρες, πρέπει να είναι ορμονικό!

Μαρία μου διάβασα για τις 14, άντε με το καλό, λίγο έμεινε!!! Εγώ δεν ξέρω (αύριο έχω το ντοκτ) αλλά μου είχε πει ότι δεν θα το αφήσουμε για μετά την ΠΗΤ, οπότε λογικά το αργότερο στις 17. Κοντά-κοντά...!

Κλεοπάτρα μου όπως τα λες είναι, τα 25 ημερομίσθια είναι στην ουσία ένας μισθός (για κάποια που έχει συμπληρώσει 1 χρόνο στον εργοδότη αυτόν) Αν έχεις συμπληρώσει <1 χρόνο στον εργοδότη αντιστοιχεί σε 1/2 μισθό περίπου. Και αν έχεις πάρει αναρρωτικές από το ΙΚΑ, σου τις αφαιρεί ο εργοδότης και σου πληρώνει τις μέρες που απομένουν, κάπως έτσι. Αυτό ίσχυε σίγουρα μέχρι και πέρισυ, δε νομίζω πως έχει αλλάξει κάτι φέτος. Επίσης εγώ τους το πήγα το χαρτί και δε μου είπαν τπτ του στυλ ότι δεν ισχύει πια...

Ειρηνάκι χρωστάω φωτο, κάποια στιγμή θα βρω χρόνο να την ανεβάσω ή να στείλω, χιχιχι! Ποιες από εσάς είναι φέης; Έχω μόνο την Αθανασία μας...!

Τζενάκι μου ήταν πολύ γρήγορος ο τοκετός σου (αυτά είναι τα πλεονεκτήματα όταν έχει εμπεδωθεί το μωρό που λέγαμε...), να χαίρεσαι το μωρουλίνι σου τώρα!!!

Αναστασία μου, σε σκεφτόμαστε πάντα και σε αγαπάμε! Όπως και να χει, ανήκεις στην ομάδα μας και θα ανήκεις πάντα!!! Εγκυουλες και Μανουλες Νοεμβριου-Δεκεμβριου 2012 Νο 11 - Σελίδα 2 417472 Εύχομαι να αισθανθείς καλύτερα σύντομα και να προχωρήσετε για το αδερφάκι του...!
καλημερα αλικη!! εχω facebook σου στελνω πμ, και οποια άλλη θελει της στελνω (δεν το κανω δημοσια γιατι μπαινουν διαφοροι ασχετοι και μας διαβαζουν...)

Καλημέρα Ζωή!!! Ναι, στείλε εννοείται!!! Wink Κι εγώ ψιλοφοβάμαι εδώ, μπαίνουν βλέπεις και κάτι περίεργα τρολ...!

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλως κ τις υπόλοιπες!
Ζωή, μην πολυ απομακρύνεσαι με το περπάτημα κ σπάσουν τα νερά στα δαση!!!!!
Χριστίνα κ μένα θα μου βάλει χέρι την Πέμπτη, ε... κ νιώθω κάπως.
Μαρκέλλα, έχω κ εγώ σίδερο, να στα στείλω να κάνεις κ τα δικά μου? εεεε?????

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Crying or Very sad πάω δουλειά μέχρι τις δέκα Crying or Very sad

καλημέρα χχχ

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Στο Facebook θα με βρείτε Eleni Siganou.
Απλά στείλτε μου το όνομα σας π.χ zoekopa για να καταλάβω οτι είστε εσείς κ όχι καμιά Αντωνία!!!

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Maryanastasia έγραψε: Crying or Very sad πάω δουλειά μέχρι τις δέκα Crying or Very sad

καλημέρα χχχ

Καλημέρα κ καλή δύναμη Μαιρούλα!!!

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Elenisig έγραψε:Καλως κ τις υπόλοιπες!
Ζωή, μην πολυ απομακρύνεσαι με το περπάτημα κ σπάσουν τα νερά στα δαση!!!!!
Χριστίνα κ μένα θα μου βάλει χέρι την Πέμπτη, ε... κ νιώθω κάπως.
Μαρκέλλα, έχω κ εγώ σίδερο, να στα στείλω να κάνεις κ τα δικά μου? εεεε?????

Εγώ πάντως θα προτιμούσα να μου σπάσουν τα νερά στα δάση παρά σε καμιά γεμάτη καφετέρια!!! Embarassed Εξάλλου ακόμα και όταν σπάσουν έχεις χρόνο πριν πας στο μαιευτήριο...

Κι εγώ ανήκω στο κλαμπ που θα πέσει χεράκι την Πέμπτη -δηλαδή αύριο!

Μαιράκι καλημέρα και καλό κουράγιο!!! Εγκυουλες και Μανουλες Νοεμβριου-Δεκεμβριου 2012 Νο 11 - Σελίδα 2 417472

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Elenisig έγραψε:Στο Facebook θα με βρείτε Eleni Siganou.
Απλά στείλτε μου το όνομα σας π.χ zoekopa για να καταλάβω οτι είστε εσείς κ όχι καμιά Αντωνία!!!

Εγώ νομίζω σε βρήκα... Smile

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις