Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
93 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 93 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 29 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 41]

inka

inka
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
fourfouraki έγραψε:
αφρουλα έγραψε:ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΜΕΤΡΗΣΕΙ ΠΙΟ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΥΠΟΘΕΤΙΚΟ ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΕΚΑΝΕΣ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΠΡΙΝ ΤΗ 15Η ΗΜΕΡΑ ΑΦΟΥ ΤΟΤΕ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΗΔΗ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΔΕΚΑΤΑ! ΟΙ ΗΜΕΡΕΣ ΕΠΑΦΩΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΑΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΝ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙΣ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΡΘΕΙΣ 2 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ, ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΗΣ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΑΥΞΑΝΕΙΣ ΤΙΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 17 215994


Κι εγώ ετσι πιστεύω.. μάλιστα γύρω στην 14η μέρα άρχισα να αισθάνομαι και τα πονάκια...


inka έγραψε:
φουρφουράκι μου κάπου εκεί στην 20η με 21 μέρα πρέπει να ήταν η οωρρηξία ου!!Η οποία παρέμεινε υψηλή!!!πολύ θετικό! και εγω που την μετρουσα κυμαινόταν από 36,6-37,2!!τελεια κοπέλα μου!!!Αντε και σε βλέπω να είσαι η επόμενη!!!

Μακάρι μακάρι!! Απ' το στόμα σου και στου θεού τ'αυτί!!! Να σου πω όμως.. πως γίνεται να είχα οωρρηξία 20η με 21η μέρα, αφού την 19η είχα 37,3? Στην 20η και 21η μέρα η θερμοκρασία μου ήταν 36,95 (δηλαδή σχεδόν 37). Δεν είναι υψηλή για να έχω οωρρηξία εκείνες τις μέρες?

Παίρνω σαν δεδομένο ότι η θερμοκρασία σου είναι λιγο πιο υψηλή από το κανονικο...Δεν έχουν όλες οι κοπέλες την ιδια φυσ. θερμοκρασία. Αλλά, μάλλον έχει δίκιο η Αφρούλα!!!ππρέι να έχεις κάνει ωορρηξία και διατηρησες υψηλη θερμοκρασίααααααα!!!!!όπως και να το πάρεις είναι τεέια τα νεα!!!!

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσιιαααα τελείωσα τόσο γρήγορα κ τόσο απλά μου είπε δε μπορεί να δει ΤΠΤ τώρα κ να πάω παρασκευή να δει σάκο κ στις 25 καρδουλαααα χάρηκα πολύ έστω κ έτσι!

http://www.sailormoon82@blogspot.com

inka

inka
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
LindakiS έγραψε:κοριτσιιαααα τελείωσα τόσο γρήγορα κ τόσο απλά μου είπε δε μπορεί να δει ΤΠΤ τώρα κ να πάω παρασκευή να δει σάκο κ στις 25 καρδουλαααα χάρηκα πολύ έστω κ έτσι!


ολίνα μου τελικά είμαστε βιαστικές!!!χχαχαχαχχα και εμένα αυτα μου συνεστησε!!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΙΔΕΣ ΒΡΕ ΝΟΥΜΕΡΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΤΑ ΕΛΕΓΑ? Laughing Laughing Laughing ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ! ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΗΣΥΧΑΣΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ? ΕΙΣΑΙ ΠΙΟ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΑΛΛΟ?

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ ΕΣΥ ΠΟΤΕ ΕΙΧΕΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΕΡΙΟΔΟ? Very Happy

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΣΟΦΙΑ!!! ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΚΟΡΙΤΣΙ??? ΠΩΣ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ?? ΕΙΔΕΣ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΝΕΑ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ?
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ? ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΟΛΙΣ ΞΥΠΝΗΣΑ ΜΕΤΡΗΣΑ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ 37,5. ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΠΟΥ ΑΥΡΙΟ ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΔΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ?

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
inka έγραψε:η ηλικία του άντρα σου δεν παίζει ρόλο! Καταρχάς είναι νεός ο άνθρωπος! και ο δικός μου τόσο είναι! και εσυ μια χαρα νεοτάτου! Τα κιλάκια μπορεί να πάιζουν λίγο το ρόλο τους αν ξεφευγεις πολύ,,, και εγω ξεφευγω λίγο από το κανονικο. Ξεκίνα διατροφή!!κόψε κάπνισμα, πολύ καφε και αλκοολ! Κάνε και κάνενα τεστ παπ και καμια εξέταση να δεις ότι όλα παιζουν καλα εκει κάτω και όλα καλά θα πάνε!!γρήγορα ο θεούλης θα σου γεμίσει την ζεστη αγκαλίτσα σου!

ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 17 417472

ΙΝΚΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΚΙΛΑΚΙΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΥ ΚΟΚΑ ΚΟΛΑ ΣΤΑΝΤΑΡΑΚΙ ΕΧΩ ΥΨΟΣ 1,65 ΚΑΙ ΚΙΛΑ ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΠΟΥ ΤΑ ΠΗΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΟΥΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΕΧΡΙ ΠΡΙΝ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΟΤΑΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ ΔΗΛΑΔΗ (ΚΡΑΤΗΘΕΙΤΕ) 89ΚΙΛΑ ΑΛΚΟΟΛ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΠΙΝΩ ΟΜΩΣ ΠΙΝΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΚΑΝΑ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΓΙΑ ΘΥΡΟΕΙΔΗ t3 t4 tsh και προλακτινη Η ΠΡΟΛΑΚΤΙΝΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΑΝΩ ΕΧΩ 32,1 ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ ΤΙΜΗ 2,8 - 25,0ng/ml ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑΕΠΑΝΑΛΑΒΩ ΤΩΡΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΥΣΗΧΙΤΙΚΟ ΘΥΡΟΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΤΕΣΤ ΠΑΠ ΚΑΙ ΚΟΛΠΙΚΟ ΥΠΕΡΥΧΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΤΩΡΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΕΝΙΚΗ ΑΙΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΠΟ ΠΕΡΥΣΙ ΕΝΤΕΛΗ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΟΒΙΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΩ ΣΤΟ ΠΙΣΩ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΚΕΦΑΛΙΟΥ ΜΟΥ ΑΠΛΑ ΦΟΒΑΜΕ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΕΚΑΝΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΕΙΝΑΙ 40 ΧΡΟΝΩΝ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΜΑΘΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑΝ ΜΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΓΙΑΤΙ Ο ΚΟΥΝΙΑΔΟΣ ΜΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΧΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΕ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΚΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΞΕΡΩ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑ ΒΡΙΣΙΜΟ ΒΡΙΣΤΕ ΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ Embarassed

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
LindakiS έγραψε:κοριτσιιαααα τελείωσα τόσο γρήγορα κ τόσο απλά μου είπε δε μπορεί να δει ΤΠΤ τώρα κ να πάω παρασκευή να δει σάκο κ στις 25 καρδουλαααα χάρηκα πολύ έστω κ έτσι!

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!! ΔΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ!! ΑΦΟΥ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΠΑΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕΣ!! Very Happy

inka

inka
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αφρουλα έγραψε:ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ ΕΣΥ ΠΟΤΕ ΕΙΧΕΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΕΡΙΟΔΟ? Very Happy
Αφρουλίτα μου στις 6 οκτωμβρίου με διαρκεια 4 μέρες. Ωορρηξία,,,δεν κατάλαβα πότε είχα αυτόν τον μήνα, αν και παλαιότερα καταλάβαινα από τα υγράκια "δίκην ασπραδιού". Very Happy Very Happy

inka

inka
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Φωτεινούλα καλησπέρα!καλέ τι κουκλάρα είσαι εσυ!πολλές ξανθιές μαζευτηκαμε στο φορουμ...εσυ , η αφρουλα, εγω!χαχαχαχα
καμια άλλη για την βάρκα μας???

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
inka έγραψε:Φωτεινούλα καλησπέρα!καλέ τι κουκλάρα είσαι εσυ!πολλές ξανθιές μαζευτηκαμε στο φορουμ...εσυ , η αφρουλα, εγω!χαχαχαχα
καμια άλλη για την βάρκα μας???


ΣΕ ΕΨΑΧΝΑ ΣΟΦΑΚΙ ΠΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ!! ΜΗΝ ΜΑΣ ΞΕΧΝΑΣ!! ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΟΜΟΡΦΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΩΧΡΙΝΙΚΗ ΦΑΣΗ! ΑΥΡΙΟ ΞΑΝΑΜΕΤΡΑ ΤΗ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΗ ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ! ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΕΦΤΕΙ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΑΛΕΚΑ! ΦΤΟΥ, ΦΤΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ! Wink Wink Wink ΟΤΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΚΑΤΑ ΓΙΑ 15+ ΜΕΡΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΟΦΑΚΙ ΜΕ ΠΕΡΝΑΣ ΚΑΤΑ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΘΑ ΤΗΝ ΜΕΤΡΗΣΩ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ! ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ! ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΗΡΑ ΤΟΣΟ ΘΑΡΡΟΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΧΑΡΑ ΠΟΥ ΑΝ ΕΡΘΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΝ ΘΑ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕΙ!!! ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 17 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 17 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 17 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 17 654316

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα
Τι κάνετε;
Τι κάνουν οι νέες μας εγκυούλες;

Μαρινακι μην λες χαζά! Εμένα το παράπονο του άντρα μου είναι ότι όλη του η οικογένεια έχουν τουλάχιστον δυο παιδια και εμείς έχουμε θεματακι
Άρα δεν νομίζω αυτα τα θέματα να είναι κληρονομικά

inka

inka
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Φωτεινούλα μου μακάρι μακάρι!!!προσευχομαι για σενα!!Μακάρι να έιναι αυτό που φανταζόμαστε!!!Είναι πολύ υψηλη!!και εγω κάτι τέτοιες τιμές έβλεπα και αναπτερωνόταν το ηθικό μου! Very Happy Πωπωπω μια πανέμορφη μαμα που θα γίνεις! Very Happy Very Happy

Αγάπη μου δεν είναι κακό,με όμορφο τρόπο να πείσεις τον άντρα σου να κάνετε και καλά μαζί εξέτασεις. "εσυ μωρό μου σπερμοδιάγραμμμα, έτσι το λένε και εγω κολπικό υπέρηχο. για να βεβαιωθούμε αντρούλη μου ότι λειτουργούν όλα καλά και για να δούμε πως θα δρομολογήσουμε μετά τις ενέργειες μας!" και μετά άλλαξε κατευθείαν θέμα!!!βασικό.

inka

inka
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αφρουλα έγραψε:ΣΟΦΑΚΙ ΜΕ ΠΕΡΝΑΣ ΚΑΤΑ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

ναι αφρουλιτα!!ιδια ηλικία θα είναι τα μωρά μας!!!και λιονταρακια!!!ελπίζω!!!

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="inka"]Φωτεινούλα μου μακάρι μακάρι!!!προσευχομαι για σενα!!Μακάρι να έιναι αυτό που φανταζόμαστε!!!Είναι πολύ υψηλη!!και εγω κάτι τέτοιες τιμές έβλεπα και αναπτερωνόταν το ηθικό μου! Very Happy Πωπωπω μια πανέμορφη μαμα που θα γίνεις! Very Happy Very Happy

Αγάπη μου δεν είναι κακό,με όμορφο τρόπο να πείσεις τον άντρα σου να κάνετε και καλά μαζί εξέτασεις. "εσυ μωρό μου σπερμοδιάγραμμμα, έτσι το λένε και εγω κολπικό υπέρηχο. για να βεβαιωθούμε αντρούλη μου ότι λειτουργούν όλα καλά και για να δούμε πως θα δρομολογήσουμε μετά τις ενέργειες μας!" και μετά άλλαξε κατευθείαν θέμα!!!βασικό.

Μ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!!! ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ!!...

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσάκια βρήκα ένα ωραίο άρθρο για την θερμοκρασία και μου λύθηκαν αρκετές απορίες:

http://www.gyn.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=56:2010-06-16-09-21-42&catid=20:2010-06-11-16-47-10&Itemid=154



ΑΓΑΠΗ εγώ ξέρω 3 αδέρφια που και οι τρεις χρειάστηκαν μια μικροεπέμβαση γιατί όντως είχαν πρόβλημα με το σπέρπα και μάλιστα οι δύο από αυτούς το μετέδωσαν και στα παιδιά τους το πρόβλημα. Για τον τρίτο δεν ξέρω γιατί ο γιος του είναι ακόμα μικρός.

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΦΡΟΥΥΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ?????ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 17 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 17 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 17 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 17 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 17 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 17 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 17 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 17 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 17 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 17 50580 !!ΕΧΑΣΑ ΠΟΛΛΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ...!!ΑΛΛΑ ΣΥΓΧΩΡΕΣΤΕ ΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 17 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 17 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 17 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 17 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 17 604962 ...μακάρι να έρθουν και αλλα τόσα ευχάριστα!!!

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="fourfouraki"]Κοριτσάκια βρήκα ένα ωραίο άρθρο για την θερμοκρασία και μου λύθηκαν αρκετές απορίες:

http://www.gyn.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=56:2010-06-16-09-21-42&catid=20:2010-06-11-16-47-10&Itemid=154



ΑΓΑΠΗ εγώ ξέρω 3 αδέρφια που και οι τρεις χρειάστηκαν μια μικροεπέμβαση γιατί όντως είχαν πρόβλημα με το σπέρπα και μάλιστα οι δύο από αυτούς το μετέδωσαν και στα παιδιά τους το πρόβλημα. Για τον τρίτο δεν ξέρω γιατί ο γιος του είναι ακόμ

ΤΕΛΕΙΟ ΑΡΘΡΟ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΕΙ ΠΟΛΥ ΛΕΠΤΟΜΕΡΟΣ!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!! ΤΩΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 17 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 17 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 17 417472 ΤΙΣ ΠΗΡΑΤΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ? Wink


ΑΓΑΠΗ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΕΙ! ΕΤΣΙ, ΓΙΑ ΠΑΝ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ! Wink Wink Wink ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 17 215994 ! ΑΝΤΕ ΞΕΚΙΝΑ ΤΙΣ ΣΤΟΛΕΣ ΟΠΩΣ Η ΣΟΦΙΑ! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΜΟΥ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 17 654316

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Όχι Αφρούλα μου
Δεν τις έχουμε πάρει ακόμη

Εσυ το είπες πουθενα άλλου; Η μόνο εσυ και ο άντρας σου το ξέρετε;

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xaftounaki έγραψε:Όχι Αφρούλα μου
Δεν τις έχουμε πάρει ακόμη

Εσυ το είπες πουθενα άλλου; Η μόνο εσυ και ο άντρας σου το ξέρετε;

ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΗΡΕΣ...ΑΥΤΟ ΘΑ ΡΩΤΟΥΣΑ!!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΩΣ ΤΟ ΕΒΕΛΙΝΑΚΙ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 17 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 17 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 17 417472 ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΟΥΤΣΟΥΝΑ ΜΟΥ? Η ΜΠΕΜΠΑ ΣΟΥ ΚΛΩΤΣΑΕΙ? Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 17 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 17 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 17 604962


ΝΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΕΜΑΘΑ! ΚΑΙ ΕΧΩ ΧΕΣΤΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΒΟ ΜΟΥ! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 29 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις