Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
18 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 18 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 41]

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Άννα και εσύ καλή επιτυχια για αυριο!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ηρθε το boss οποτε θα μπαινω βγαινω!!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΕΧΩ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΟΛΛΑ ΝΕΥΡΑ.

καλημερα κουκλα!!Σε ευχαριστουμε!!τι σου κανανε καλη μου??

καλημερα και στα υπολοιπα κοριτσια!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini.pav έγραψε:

αχαχαχαχα!!! καλά κανουνε!!! μονο που τα ατιμα εχουν και σιγουρη επιτυχια!!! εμεις λέμε (εγω δηλαδη) να τον στειρώσουμε τον κοντο μας !

εχετε κι εσεις κοντο?? αχ αχ!! κι εγω κοντουλη το λεω το αγορακι μου!!!!κι εγω ειμαι υπερ της στειρωσης!ο δικος μου ειναι ηδη απο 18μηνων!!

karamelitsa22

karamelitsa22
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ιωάννα μου σε κατλαβαίνω απόλυτα και έχεις απόλυτο δίκιο!!εγώ δεν πέρασα κάποια αποβολή, αλλα για 8 μήνες είχα πολλά προβλήματα υγείας!είχα ξεκινησει προσπάθειες απο τον φλεβάρη, αλλα κάτι μου έλεγε ότι κα΄τι εχώ..οποτε ξεκινάω τον προγεννητικό ΄΄ελεγχο και βρίσκω θυροειδή και πρόβλημα στην μήτρα..δόξα τω θεώ όλα λύθηκαν και πήρα το οκ απο την γιατρο μου από σεπτέμβρη για νέες προσπάθειες!αυτά που πέρασα τα θεώρησα ώς μάθημα για να αρχίσω να εκτιμώ κάποια α΄τομα αλλα και καταστάσεις, τα οποία δεν εκτιμούσα!!
τώρα που είμαι απόλυτα υγιές, νοιώθω ξέγνοιαστη, χαλαρή και χωρίς άγχος!!!και που θα πάει θα τρυπώσει το σποράκι!!!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιαννα με τους απο πανω;


Παντως αυτο που λεω ειναι οτι κι εγω ειχα αγχος αλλα επρεπε να μου τυχει κατι ασχημο για να βαλω προτεραιοτητες και να δω τη ζωη πιο χαλαρα!Κατι που επρεπε να ειχα κανει απο μονη μου!
Δε θελω να σας κουρασω ομως...

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubou έγραψε:
eirini.pav έγραψε:

αχαχαχαχα!!! καλά κανουνε!!! μονο που τα ατιμα εχουν και σιγουρη επιτυχια!!! εμεις λέμε (εγω δηλαδη) να τον στειρώσουμε τον κοντο μας !

εχετε κι εσεις κοντο?? αχ αχ!! κι εγω κοντουλη το λεω το αγορακι μου!!!!κι εγω ειμαι υπερ της στειρωσης!ο δικος μου ειναι ηδη απο 18μηνων!!

ναι εχουμε ενα westie θα χρονίσει 30 νοεμβρη !!! αφου κοντουλης ειναι να μην το λεω κοντο!!! χαχα!!! και εσυ?? τον αντρα μου μενει να πεισω γιατι καταλαβαινεις το παιρνει προσωπικά!!!άλλα θα γινει στο τέλος , ειμαι σιγουρη πως και ο ιδιος το ξερει αλλα ....

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ioanna85 έγραψε:Γιαννα με τους απο πανω;


Παντως αυτο που λεω ειναι οτι κι εγω ειχα αγχος αλλα επρεπε να μου τυχει κατι ασχημο για να βαλω προτεραιοτητες και να δω τη ζωη πιο χαλαρα!Κατι που επρεπε να ειχα κανει απο μονη μου!
Δε θελω να σας κουρασω ομως...

τι να μας κουράσεις καλέ!! ισα ισα περιπτωσεις σαν τη δική σου μας δινουν κουράγιο και δυναμη για να συνεχισουμε!!! μην ακουω χαζα!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ασε Καραμελιτσα κι εγω ετσι..μου εχει κολλησει οτι κατι εχουμε ...μετα απο τοσο καιρο ακαρπης προσπαθειας!! Μακαρι φυσικα να ειναι στο μυαλο μου μονο... τωρα μπηκαμε στις διαδικασιες να μαθουμε!!.. εγω για το μονο που δν νιωθω αγχος στην ζωη μου ειναι για το αν θα κανω μωρο.. αλλα μια στεναχωρια βαθια την νιωθω ειδικα τον τελευταιο καιρο πολυ εντονα!! Ελπιζω να γινει συντομα παρελθον ολο αυτο και να ερθει το σπορακι σε ολες τις κοιλιτσες!!!!!!

Ειρηνη ολοι οι αντρες το παιρνουν προσωπικα και ειληκρινα δν τους καταλαβαινω!!Εγω εξηγησα στον αντρα μου και τους λογους υγειας αλλα και οτι θα ηρεμισει μιας και δν ειχαμε σκοπο να τον ζευγαρωσουμε..και φυσικα δν θα τον αφηνα να κανει τιποτα σε κουκλακια και αλλα τετοια χαριτωμένα!! δν αλλαξε τιποτα απο τοτε!! ουτε ο χαρακτηρας του ουτε τιποτα!! και επειδη την τελευταια κουβεντα για τον Τσαρλι την λεω εγω μιας και ειναι 90% δικια μου ευθυνη, εκανα αυτο που θεωρουσα εγω σωστο και απλα το δεχτηκε!! Wink Wink

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eirini.pav έγραψε:
boubou έγραψε:
eirini.pav έγραψε:

αχαχαχαχα!!! καλά κανουνε!!! μονο που τα ατιμα εχουν και σιγουρη επιτυχια!!! εμεις λέμε (εγω δηλαδη) να τον στειρώσουμε τον κοντο μας !

εχετε κι εσεις κοντο?? αχ αχ!! κι εγω κοντουλη το λεω το αγορακι μου!!!!κι εγω ειμαι υπερ της στειρωσης!ο δικος μου ειναι ηδη απο 18μηνων!!

ναι εχουμε ενα westie θα χρονίσει 30 νοεμβρη !!! αφου κοντουλης ειναι να μην το λεω κοντο!!! χαχα!!! και εσυ?? τον αντρα μου μενει να πεισω γιατι καταλαβαινεις το παιρνει προσωπικά!!!άλλα θα γινει στο τέλος , ειμαι σιγουρη πως και ο ιδιος το ξερει αλλα ....



εχουμε και εμεις westie!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 24 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 24 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 24 215994

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΜΕ ΕΙΔΕΣ ΑΝΝΑ ΜΟΥ?
ΠΟΛΥ ΑΟΡΑΤΗ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!
ΚΡΙΜΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΦΟΥ ΘΑ ΠΑΣ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΤΟΥ ΕΔΕΙΧΝΕΣ Κ Τ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ.
ΑΣΤΑ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.

Τι εγινε;
Ελπίζω να μην εχει πέσει πάλι τίποτα στο κεφάλι σας

Θα του δείξω μεχρι τα προηγούμενα και τις ορμονες! Αν τον δω να δείχνει ενδιαφέρον και θελει θα του τα πω τηλεφωνικά

eirini.pav έγραψε:Άννα και εσύ καλή επιτυχια για αυριο!!!


Σε Ευχαριστώ
Και σε εσένα εύχομαι τα καλύτερα

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ελλη ο δικος ειναι πλήρως ενημερωμενος και μη σου πώ οτι αγχωνεται τρελα για την υγεια του!! απλά οπως λέει κανει λίγο τον δικηγορο του κοντου αφου ο ιδιος δεν μπορει να πει οχι!!! ξερεις συζητησεις τυπου: όχι αγορι δεν θα σε πειράξουμε !ασε μόνο εμενα να εχω προβλημα με τα ... καταλαβαινεις!!! το διασκεδάζουμε κιολας!!! αλλα πρεπει να γινει για να ειμαστε ολοι καλα!!!

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mary 30 έγραψε:
eirini.pav έγραψε:
boubou έγραψε:
eirini.pav έγραψε:

αχαχαχαχα!!! καλά κανουνε!!! μονο που τα ατιμα εχουν και σιγουρη επιτυχια!!! εμεις λέμε (εγω δηλαδη) να τον στειρώσουμε τον κοντο μας !

εχετε κι εσεις κοντο?? αχ αχ!! κι εγω κοντουλη το λεω το αγορακι μου!!!!κι εγω ειμαι υπερ της στειρωσης!ο δικος μου ειναι ηδη απο 18μηνων!!

ναι εχουμε ενα westie θα χρονίσει 30 νοεμβρη !!! αφου κοντουλης ειναι να μην το λεω κοντο!!! χαχα!!! και εσυ?? τον αντρα μου μενει να πεισω γιατι καταλαβαινεις το παιρνει προσωπικά!!!άλλα θα γινει στο τέλος , ειμαι σιγουρη πως και ο ιδιος το ξερει αλλα ....



εχουμε και εμεις westie!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 24 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 24 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 24 215994



αχ!!!τι τέλεια!!! ειναι πολυ ομορφα τα ατιμα!!! ολα τα σκυλακια βεβαια αλλα δεν παινεψουμε το σπίτι μας.....

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχαχα Ειρηνη με εκανες και γελασα!!! κι εμενα νοιαζεται αλλα επειδη το μονο που κανει με τον κοντο ειναι να παιζει, και ολα τα αλλα ειναι ευθυνη μου (αφου με αυτο το σκεπτικο τον πηραμε απο την αρχη) δν θα περιμενα το οκ του να σου πω την αληθεια!! ειναι περισσοτερο δικο ΜΟΥ σκυλι που απλα μενει και μαζι του χαχα καταλαβες? Cool Ευτυχως και αυτος ετσι νιωθει (οχι οτι ειναι δικος μου αλλα οτι με εμπιστευεται σε οτι επιλεξω γι αυτον γιατι ξερει οτι το κανω για το καλο του!!)

Γιαννα μου το ενδεχομενο να αλλαξετε σπιτι παιζει???

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι δεν γινεται!!! καλα εμας ειναι σχεδον πεντε χρωνων τωρα ,αλλα οταν ειναι μωρα δεν ειναι τελεια ??? ειδικα οταν χασμουριονται πεθενω Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 24 215994

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eirini.pav έγραψε:ελλη ο δικος ειναι πλήρως ενημερωμενος και μη σου πώ οτι αγχωνεται τρελα για την υγεια του!! απλά οπως λέει κανει λίγο τον δικηγορο του κοντου αφου ο ιδιος δεν μπορει να πει οχι!!! ξερεις συζητησεις τυπου: όχι αγορι δεν θα σε πειράξουμε !ασε μόνο εμενα να εχω προβλημα με τα ... καταλαβαινεις!!! το διασκεδάζουμε κιολας!!! αλλα πρεπει να γινει για να ειμαστε ολοι καλα!!!
. ΤΑ ΑΡΣΕΝΙΚΆ ΑΠΌ ΌΤΙ ΓΝΩΡΊΖΩ ΑΝ ΔΕΝ ΣΤΕΙΡΩΘΟΥΝ ΕΊΝΑΙ ΠΙΟ ΕΠΙΡΡΕΠΗ ΣΕ ΘΈΜΑΤΑ ΠΡΟΣΤΆΤΗ ΟΠΌΤΕ ΕΊΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΥ ΖΏΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΊΣ ΤΟΝ ΔΙΚΌ ΜΑΣ ΘΑ ΤΟΝ ΣΤΕΙΡΩΣΟΥΜΕ ΜΈΣΑ ΣΤΟΝ ΆΛΛΟ ΧΡΟΝΟ

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ασε μην ανοιξουμε σκυλοσυζητηση γιατι θα κανουμε και τις αλλες να βαρεθουν Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 24 4872 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 24 4872 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 24 4872

Γιανναααααααα θα μας πεις τι επαθες κουκλιτσα μου και δν εισαι καλα??? πες τα εδω να ξεσπασεις!!!!!!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
NAI ME TO GNVSTO UEMA EXOYME PROBLHMATA ΚΑΙ ΗΔΗ ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΣΠΙΤΙ.

ΑΝΝΑ ΤΙ ΩΡΑ ΕΧΕΙΣ ΓΙΑΤΡΟ?

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια μου καλημερα ...τι κανετε ..?δεν διαβασα τα προηγουμενα γτ σμρ τρεχω πανικοβλητη απο το πρωι........καθαριζω ολα μου τα πολυφωτα και τα εχω βγαλει και καταλαβανετε....αλλα δεν μπορουσα με τπτ να μην μπω να δω πως μου εισαστε.......οι εγκυουλεσ μασ ειν αι καλα.......?αφρουλιτα μανουλιτα ολινακι σοφακι ευακι ειστε καλα αγαπες μου...?ποια αλλα κοριτσακια ειναι εδω ...?ελλουκο ειρηνακια,χρυσα,αννουλα φωτεινη,μαρακι τονια μου....γιαννα μου Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 24 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 24 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 24 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 24 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 24 215994 και οποιεσ ξεχναω Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 24 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 24 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 24 417472 ειμαι πολυ χαρουμενη σημερα χθεσ δεν μπηκα γτ ειδαμε ταινια με τον καλο μου και μετα ειπαμε καποια πραγματα και πηραμε καποιες αποφασεις....ΤΕΛΙΚΑ ΟΤΑΝ ΣΥΖΗΤΑΣ ΟΜΟΡΦΑ ΜΕ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΚΑΙ ΗΡΕΜΙΑ ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ......αποφασισα λοιπον οτι τερμα το αγχος ειμαστε νεοι και ολα θα γινουν θα προσπαθουμε οσο περισσοτερο μπορουμε και σιγουρα θα ρθει το νινακι...1η φορα τα λεω ακι τα πιστευω πραγματικα αυτα ..ειμαι πιο ηρεμη και ειναι η 1η φορα που δεν με ριχνει το αλεκακι...χαχαχαχΑΓΑΠΩ ΟΛΟ ΤΟ ΚΟΣΜΟ....... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 24 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 24 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 24 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 24 604962

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:NAI ME TO GNVSTO UEMA EXOYME PROBLHMATA ΚΑΙ ΗΔΗ ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΣΠΙΤΙ.

ΑΝΝΑ ΤΙ ΩΡΑ ΕΧΕΙΣ ΓΙΑΤΡΟ?

Να ψάξετε να βρείτε κάτι άλλο! Έτσι όπως είναι η αγορά σίγουρα θα βρείτε και καλεσ τιμεσ απλα θέλει χρόνο για ψάξιμο

Το απόγευμα θα πάω 6:30

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
karamelitsa22 έγραψε:Ιωάννα μου σε κατλαβαίνω απόλυτα και έχεις απόλυτο δίκιο!!εγώ δεν πέρασα κάποια αποβολή, αλλα για 8 μήνες είχα πολλά προβλήματα υγείας!είχα ξεκινησει προσπάθειες απο τον φλεβάρη, αλλα κάτι μου έλεγε ότι κα΄τι εχώ..οποτε ξεκινάω τον προγεννητικό ΄΄ελεγχο και βρίσκω θυροειδή και πρόβλημα στην μήτρα..δόξα τω θεώ όλα λύθηκαν και πήρα το οκ απο την γιατρο μου από σεπτέμβρη για νέες προσπάθειες!αυτά που πέρασα τα θεώρησα ώς μάθημα για να αρχίσω να εκτιμώ κάποια α΄τομα αλλα και καταστάσεις, τα οποία δεν εκτιμούσα!!
τώρα που είμαι απόλυτα υγιές, νοιώθω ξέγνοιαστη, χαλαρή και χωρίς άγχος!!!και που θα πάει θα τρυπώσει το σποράκι!!!
. ΣΗΜΑΣΙΑ ΈΧΕΙ ΌΤΙ ΕΊΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΘΑ ΈΡΘΕΙ.ΕΓΏ ΜΕΤΑ ΑΠΌ 2 ΒΙΟΨΙΕΣ 1ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ 3Η ΒΙΟΨΙΑ ΜΉΝΕΣ ΑΓΩΝΊΑΣ ΚΑΙ ΚΛΑΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΆ ΤΊΠΟΤΑ ΣΟΒΑΡΌ .ΤΩΡΑ ΕΊΜΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΌΝΟ ΑΥΤΌ ΈΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΡΤΕΜΙΣ ΚΑΛΗΜΈΡΑ ΜΠΡΆΒΟ ΠΟΥ ΧΑΛΑΡΩΣΕΣ ΈΤΣΙ ΔΕΝ ΘΈΛΕΙ ΆΓΧΟΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaftounaki έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:NAI ME TO GNVSTO UEMA EXOYME PROBLHMATA ΚΑΙ ΗΔΗ ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΣΠΙΤΙ.

ΑΝΝΑ ΤΙ ΩΡΑ ΕΧΕΙΣ ΓΙΑΤΡΟ?

Να ψάξετε να βρείτε κάτι άλλο! Έτσι όπως είναι η αγορά σίγουρα θα βρείτε και καλεσ τιμεσ απλα θέλει χρόνο για ψάξιμο

Το απόγευμα θα πάω 6:30

ΑΧ ΑΝΝΑ ΔΣΤΥΧΩΣ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΕΧΟΥΝ ΠΕΣΕΙ ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΠΟΛΥ ΠΑΛΙΑ ΣΠΙΤΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΟΝΟΜΑΖΩ ΤΡΟΓΛΕΣ!!ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΑΛΛΑ ΛΙΓΟ ΤΙΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ.ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΩΡΟ.ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΣΠΙΤΙΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΡΕΣΟΥΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΕΡΙΟ.ΑΣΤΑ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ Sad
ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑΤΑ ΓΙΟΡΤΑΣΟΥΜΕ.ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΠΗΡΕ 10 ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ.ΟΥΦ.
ΘΑ ΒΓΩ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΚΑΤΑ.ΤΟ ΚΟΡΥΦΑΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ Η ΣΠΙΤΟΝΟΙΚΟΚΥΡΑ ΓΥΡΙΣΕ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΙ ΑΜΑΡΤΙΕΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ!ΕΣΥ ΜΩΡΗ ΜΑΛΑΚ....ΤΙΣ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ Η ΕΓΩ????????????????????????????????????????????????????????

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
art86 έγραψε:κοριτσακια μου καλημερα ...τι κανετε ..?δεν διαβασα τα προηγουμενα γτ σμρ τρεχω πανικοβλητη απο το πρωι........καθαριζω ολα μου τα πολυφωτα και τα εχω βγαλει και καταλαβανετε....αλλα δεν μπορουσα με τπτ να μην μπω να δω πως μου εισαστε.......οι εγκυουλεσ μασ ειν αι καλα.......?αφρουλιτα μανουλιτα ολινακι σοφακι ευακι ειστε καλα αγαπες μου...?ποια αλλα κοριτσακια ειναι εδω ...?ελλουκο ειρηνακια,χρυσα,αννουλα φωτεινη,μαρακι τονια μου....γιαννα μου Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 24 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 24 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 24 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 24 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 24 215994 και οποιεσ ξεχναω Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 24 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 24 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 24 417472 ειμαι πολυ χαρουμενη σημερα χθεσ δεν μπηκα γτ ειδαμε ταινια με τον καλο μου και μετα ειπαμε καποια πραγματα και πηραμε καποιες αποφασεις....ΤΕΛΙΚΑ ΟΤΑΝ ΣΥΖΗΤΑΣ ΟΜΟΡΦΑ ΜΕ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΚΑΙ ΗΡΕΜΙΑ ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ......αποφασισα λοιπον οτι τερμα το αγχος ειμαστε νεοι και ολα θα γινουν θα προσπαθουμε οσο περισσοτερο μπορουμε και σιγουρα θα ρθει το νινακι...1η φορα τα λεω ακι τα πιστευω πραγματικα αυτα ..ειμαι πιο ηρεμη και ειναι η 1η φορα που δεν με ριχνει το αλεκακι...χαχαχαχΑΓΑΠΩ ΟΛΟ ΤΟ ΚΟΣΜΟ....... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 24 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 24 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 24 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 24 604962



ευχομαι να μεινεις ετσι χαλαρη και χαρούμενη ! ολα να πάνε καλά και να ερθει γρηγορα για να χαιρεσαι ακομη παραπάνω!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ετσι κοριτσια !!χωρις αγχος και με πολυ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 24 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 24 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 24 215994 και οτι αλλο χρειαζεται αναλογα τη περιπτωση ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΙΙΙΙΙΙΓΟΥΡΑ!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 24 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 24 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 24 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 24 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 24 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 24 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 24 875502

καλως και το Αρτεμακι!! παλι την παστροθοδωρα κανεις??? ΑΧ γυναικα για σπιτι εισαι εσυ!!!κατι ηξερε ο αντρουλης σου που σε καπαρωσε νωρις!!!ιχιχιιχιχι

Γιαννα ειμαι σιγουρη οτι θα βρειτε και καλυτερο και φθηνοτερο σπιτι!!!!! ετσι που ειναι τα πραγματα!!Σε ολα χρειαζεται χρονο!!!δωσε λιγο χρονο και στο ψαξιμο και θα σε ανταμείψει!!!!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini.pav έγραψε:
art86 έγραψε:κοριτσακια μου καλημερα ...τι κανετε ..?δεν διαβασα τα προηγουμενα γτ σμρ τρεχω πανικοβλητη απο το πρωι........καθαριζω ολα μου τα πολυφωτα και τα εχω βγαλει και καταλαβανετε....αλλα δεν μπορουσα με τπτ να μην μπω να δω πως μου εισαστε.......οι εγκυουλεσ μασ ειν αι καλα.......?αφρουλιτα μανουλιτα ολινακι σοφακι ευακι ειστε καλα αγαπες μου...?ποια αλλα κοριτσακια ειναι εδω ...?ελλουκο ειρηνακια,χρυσα,αννουλα φωτεινη,μαρακι τονια μου....γιαννα μου Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 24 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 24 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 24 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 24 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 24 215994 και οποιεσ ξεχναω Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 24 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 24 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 24 417472 ειμαι πολυ χαρουμενη σημερα χθεσ δεν μπηκα γτ ειδαμε ταινια με τον καλο μου και μετα ειπαμε καποια πραγματα και πηραμε καποιες αποφασεις....ΤΕΛΙΚΑ ΟΤΑΝ ΣΥΖΗΤΑΣ ΟΜΟΡΦΑ ΜΕ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΚΑΙ ΗΡΕΜΙΑ ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ......αποφασισα λοιπον οτι τερμα το αγχος ειμαστε νεοι και ολα θα γινουν θα προσπαθουμε οσο περισσοτερο μπορουμε και σιγουρα θα ρθει το νινακι...1η φορα τα λεω ακι τα πιστευω πραγματικα αυτα ..ειμαι πιο ηρεμη και ειναι η 1η φορα που δεν με ριχνει το αλεκακι...χαχαχαχΑΓΑΠΩ ΟΛΟ ΤΟ ΚΟΣΜΟ....... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 24 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 24 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 24 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 24 604962



ευχομαι να μεινεις ετσι χαλαρη και χαρούμενη ! ολα να πάνε καλά και να ερθει γρηγορα για να χαιρεσαι ακομη παραπάνω!!!
σε ευχαριστω...και σε σενα ευχομαι οτι καλυτερο Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 24 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 24 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 24 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 24 215994

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις