Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
69 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 69 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ Empty ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ Τρι Νοε 13, 2012 10:03 pm

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Οι 10 σκυλοεντολές


01 | Η ζωή μου θα διαρκέσει 10 με 15 χρόνια. Κάθε αποχωρισμός και εγκατάλειψη με πληγώνει. Παρακαλώ, σκέψου το πριν με απο-κτήσεις...

02 | Δώσε μου χρόνο να καταλάβω τι θέλεις από μένα. Βρες μου ένα δάσκαλο να μου μάθει τη γλώσσα σου.ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ Sxoleio2010-Skylos_Entoles01

03 | Έχε μου εμπιστοσύνη.
Είναι σημαντικό για να γίνω ευτυχισμένος.

04 | Μη θυμώνεις μαζί μου και μη με κλείνεις έξω για τιμωρία. Εσύ έχεις τη δουλειά σου, τη διασκέδασή σου και τους φίλους σου...
ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ Sxoleio2010-Skylos_Entoles02


05 | Μίλα μου μερικές φορές. Ακόμη κι αν δεν καταλαβαίνω τις λέ-ξεις σου, καταλαβαίνω τη φωνή σου.

06 | Θυμήσου ότι ποτέ δεν ξεχνώ πώς μου συμπεριφέρεσαι.

07 | Παρακαλώ μη με χτυπάς. Εγώ δεν μπορώ να σε χτυπήσω, αλλά μπορώ να δαγκώσω και να μαδήσω πράγματα και σου ορκίζομαι ότι δε θέλω να το κάνω.

08 | Πριν μου βάλεις τις φωνές γιατί δε συνεργάζομαι ή τεμπελιάζω ή είμαι «ξεροκέφαλος», αναρωτήσου μήπως κάτι με ενοχλεί. Ίσως να μην τρώω το σωστό φαγητό, να κάνει πολύ ζέστη ή κρύο ή η καρδιά μου να είναι αδύναμη και γερασμένη.

09 | Φρόντισέ με όταν γεράσω. Κι εσύ θα γεράσεις κάποια μέρα και θα χρειαστείς αγάπη και φροντίδα.

10 | Να είσαι μαζί μου στο τελευταίο δύσκολο ταξίδι. Ποτέ μην πεις «δεν μπορώ να παρακολουθήσω» ή «ας γίνει όταν λείπω». Μείνε δίπλα μου μέχρι τη στερνή μου πνοή. Τα πάντα είναι ευκολότερα για μένα όταν εσύ είσαι δίπλα μου και μου κρατάς το πόδι ή μου χαϊδεύεις το κεφάλι.

ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ Sxoleio2010-Skylos_Entoles03

υπογραφη ο σκυλος σου

2ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ Empty Απ: ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ Τρι Νοε 13, 2012 10:29 pm

????????


Επισκέπτης
mary 30 έγραψε:Οι 10 σκυλοεντολές


01 | Η ζωή μου θα διαρκέσει 10 με 15 χρόνια. Κάθε αποχωρισμός και εγκατάλειψη με πληγώνει. Παρακαλώ, σκέψου το πριν με απο-κτήσεις...

02 | Δώσε μου χρόνο να καταλάβω τι θέλεις από μένα. Βρες μου ένα δάσκαλο να μου μάθει τη γλώσσα σου.ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ Sxoleio2010-Skylos_Entoles01

03 | Έχε μου εμπιστοσύνη.
Είναι σημαντικό για να γίνω ευτυχισμένος.

04 | Μη θυμώνεις μαζί μου και μη με κλείνεις έξω για τιμωρία. Εσύ έχεις τη δουλειά σου, τη διασκέδασή σου και τους φίλους σου...
ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ Sxoleio2010-Skylos_Entoles02


05 | Μίλα μου μερικές φορές. Ακόμη κι αν δεν καταλαβαίνω τις λέ-ξεις σου, καταλαβαίνω τη φωνή σου.

06 | Θυμήσου ότι ποτέ δεν ξεχνώ πώς μου συμπεριφέρεσαι.

07 | Παρακαλώ μη με χτυπάς. Εγώ δεν μπορώ να σε χτυπήσω, αλλά μπορώ να δαγκώσω και να μαδήσω πράγματα και σου ορκίζομαι ότι δε θέλω να το κάνω.

08 | Πριν μου βάλεις τις φωνές γιατί δε συνεργάζομαι ή τεμπελιάζω ή είμαι «ξεροκέφαλος», αναρωτήσου μήπως κάτι με ενοχλεί. Ίσως να μην τρώω το σωστό φαγητό, να κάνει πολύ ζέστη ή κρύο ή η καρδιά μου να είναι αδύναμη και γερασμένη.

09 | Φρόντισέ με όταν γεράσω. Κι εσύ θα γεράσεις κάποια μέρα και θα χρειαστείς αγάπη και φροντίδα.

10 | Να είσαι μαζί μου στο τελευταίο δύσκολο ταξίδι. Ποτέ μην πεις «δεν μπορώ να παρακολουθήσω» ή «ας γίνει όταν λείπω». Μείνε δίπλα μου μέχρι τη στερνή μου πνοή. Τα πάντα είναι ευκολότερα για μένα όταν εσύ είσαι δίπλα μου και μου κρατάς το πόδι ή μου χαϊδεύεις το κεφάλι.

ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ Sxoleio2010-Skylos_Entoles03

υπογραφη ο σκυλος σου

Καλημέρα
Πόσο σωστά είναι αυτά που λες. Αλλά δυστυχώς ο Έλληνας δεν θεωρείται απο του πιο φιλόζωους λαούς.Εδώ στην επαρχία, στα περίχωρα Ιωαννίνων που ζω, θα δεις την κακοποίηση σε καθημερινή βάση. Ούτε περίθαλψη ούτε τίποτα. Τα νεογέννητα στα σκουπίδια σε σακούλες, και η φιλοζωική να τρέχει και να μην φτάνει να καλύψει όλο τον νομό.Ασε δράμα είναι η κατάσταση εδώ.... και φυσικά να μην ξεχάσω να αναφέρω .... για τα παρατημένα κυνηγόσκυλα παντού, να τα βλέπεις υποσιτισμένα και διψασμένα ... ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ 679259 ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ 679259 ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ 679259

3ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ Empty Απ: ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ Τρι Νοε 13, 2012 10:32 pm

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mary 30 έγραψε:Οι 10 σκυλοεντολές


01 | Η ζωή μου θα διαρκέσει 10 με 15 χρόνια. Κάθε αποχωρισμός και εγκατάλειψη με πληγώνει. Παρακαλώ, σκέψου το πριν με απο-κτήσεις...

02 | Δώσε μου χρόνο να καταλάβω τι θέλεις από μένα. Βρες μου ένα δάσκαλο να μου μάθει τη γλώσσα σου.ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ Sxoleio2010-Skylos_Entoles01

03 | Έχε μου εμπιστοσύνη.
Είναι σημαντικό για να γίνω ευτυχισμένος.

04 | Μη θυμώνεις μαζί μου και μη με κλείνεις έξω για τιμωρία. Εσύ έχεις τη δουλειά σου, τη διασκέδασή σου και τους φίλους σου...
ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ Sxoleio2010-Skylos_Entoles02


05 | Μίλα μου μερικές φορές. Ακόμη κι αν δεν καταλαβαίνω τις λέ-ξεις σου, καταλαβαίνω τη φωνή σου.

06 | Θυμήσου ότι ποτέ δεν ξεχνώ πώς μου συμπεριφέρεσαι.

07 | Παρακαλώ μη με χτυπάς. Εγώ δεν μπορώ να σε χτυπήσω, αλλά μπορώ να δαγκώσω και να μαδήσω πράγματα και σου ορκίζομαι ότι δε θέλω να το κάνω.

08 | Πριν μου βάλεις τις φωνές γιατί δε συνεργάζομαι ή τεμπελιάζω ή είμαι «ξεροκέφαλος», αναρωτήσου μήπως κάτι με ενοχλεί. Ίσως να μην τρώω το σωστό φαγητό, να κάνει πολύ ζέστη ή κρύο ή η καρδιά μου να είναι αδύναμη και γερασμένη.

09 | Φρόντισέ με όταν γεράσω. Κι εσύ θα γεράσεις κάποια μέρα και θα χρειαστείς αγάπη και φροντίδα.

10 | Να είσαι μαζί μου στο τελευταίο δύσκολο ταξίδι. Ποτέ μην πεις «δεν μπορώ να παρακολουθήσω» ή «ας γίνει όταν λείπω». Μείνε δίπλα μου μέχρι τη στερνή μου πνοή. Τα πάντα είναι ευκολότερα για μένα όταν εσύ είσαι δίπλα μου και μου κρατάς το πόδι ή μου χαϊδεύεις το κεφάλι.

ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ Sxoleio2010-Skylos_Entoles03

υπογραφη ο σκυλος σου


ας ειμαι εγω αυτη που θα σε αγκαλιασει οταν οι αλλοι θα σε κλωτσανε,θα σε χτυπανε, θα σε δολοφονουν!!!! σαγαπαω και θα συνεχισω ννα παλευω μεχρι τη τελευταια μου πνοη !!!!

4ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ Empty Απ: ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ Τρι Νοε 13, 2012 11:01 pm

????????


Επισκέπτης
[/quote]


ας ειμαι εγω αυτη που θα σε αγκαλιασει οταν οι αλλοι θα σε κλωτσανε,θα σε χτυπανε, θα σε δολοφονουν!!!! σαγαπαω και θα συνεχισω ννα παλευω μεχρι τη τελευταια μου πνοη !!!![/quote]

Ετσι είναι αλλά η μεγαλύτερη μερίδα των ανθρώπων δεν το καταλαβαίνει. Ο καθένας κοιτάει την πάρτι του. Και τι δεν έχω ακούσει εγω προσωπικά, όταν με έβλεπαν να ασχολούμαι. Μέχρι και "τρελή της Ευκαρπίας" (δήμος θεσσαλονίκης όπου ζούσα) άκουσα. Κάναμε έναν σύλλογο, όλα καλά στην αρχή, μετά όμως οι εθελοντές όλο και λιγόστευαν καθημερινά, ύστερα μείναμε δύο άτομα... και τρέχαμε επι 3 χρόνια οι δύο μας, μέχρι που μετακόμισα στα γιάννενα, και έμεινε 1 άτομο.... ύστερα διαλύθηκε το φιλοζωικό...Τώρα εδώ στα γιάννενα παλεύουμε!!!

5ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ Empty Απ: ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ Τρι Νοε 13, 2012 11:03 pm

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν εχω συναντηση ξανα καποια σαν εσενα σου βγαζω το καπελο μπραβοοοοοοοοοοοο κοριτσι μου !!!! ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ 215994 ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ 215994 ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ 215994 ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ 215994 ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ 215994 ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ 215994

6ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ Empty Απ: ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ Τρι Νοε 13, 2012 11:20 pm

????????


Επισκέπτης
mary 30 έγραψε:δεν εχω συναντηση ξανα καποια σαν εσενα σου βγαζω το καπελο μπραβοοοοοοοοοοοο κοριτσι μου !!!! ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ 215994 ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ 215994 ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ 215994 ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ 215994 ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ 215994 ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ 215994
Σε ευχαριστώ πολύ... αλλά μην το λες, είναι αρκετοί άνθρωποι που ασχολούνται.
Απλά νομίζω είναι θέμα χαρακτήρα, απο μικρή δεν μπορούσα να γυρίσω την πλάτη μου σε κάτι ανυπεράσπιστο. χαχαχαχα .... πωπώωωω τι μου θύμησες τώρα, η μάνα μου να χτυπάει το κεφάλι της, κάθε φορά που τις έφερνα ζωντανό αλλα τραυματισμένο στο σπίτι.. είτε ήταν γάτα, σκύλος, πουλί, μέχρι και αράχνη και βατράχια... αλλά το θέμα νομίζω είναι, ότι ποτέ δεν με μάλωσε, και ούτε προσπαθούσε να με αποτρέψει απο αυτό, ίσα ίσα με βοηθούσε, αν και ξέρω ότι δεν είναι τόσο φιλόζωη όπως εγώ, αλλά ότι με άφηνε να το κάνω, το εκτιμό... ξέρεις δεν ήταν απο τις υστερικές μάνες, που λένε στα παιδιά τους "Μήηηη το πιάνεις θα κολλήσεις τίποτα" ..... καλά, την κόρη μου την έχω μάθει απο νεογέννητο να είναι με τα σκυλιά μας. Φαντάσου τώρα το καλοκαίρι η μικρή μου ήταν 6 μηνών, και δίπλα της η Λίζα μου που είναι 47 κιλά σκυλι... γέλιο να δεις... μεγάλος έρωτας μεταξύ τους. Εγω το είπα στον άντρα μου, ότι την μικρή μας θα την κάνω ακτιβίστρια υπέρ των δικαιωμάτων των ζώων .....χαχαχαχα ... ασε που το σκέφτομαι πολύ σοβαρά.

7ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ Empty Απ: ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ Τρι Νοε 13, 2012 11:24 pm

????????


Επισκέπτης
Παρεπιτώντος, τον άντρα μου έτσι τον γνώρισα, μέσω φιλοζωικής, όταν ήρθε να υιοθετήσει τον Οδυσσέα μας... τον είδα...ειπα... καλώς το θέμα!!!!!! Αυτό ήταν... έρωτας με την πρώτη ματιά.... Τώρα γελάει και λεει... εγώ ένα σκυλί ήρθα να υιοθετήσω στην Θεσσαλονίκη, και μαζί με αυτό πείρα και γυναίκα.... χαχαχαχα

8ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ Empty Απ: ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ Τρι Νοε 13, 2012 11:25 pm

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mary 30 έγραψε:
mary 30 έγραψε:Οι 10 σκυλοεντολές


01 | Η ζωή μου θα διαρκέσει 10 με 15 χρόνια. Κάθε αποχωρισμός και εγκατάλειψη με πληγώνει. Παρακαλώ, σκέψου το πριν με απο-κτήσεις...

02 | Δώσε μου χρόνο να καταλάβω τι θέλεις από μένα. Βρες μου ένα δάσκαλο να μου μάθει τη γλώσσα σου.ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ Sxoleio2010-Skylos_Entoles01

03 | Έχε μου εμπιστοσύνη.
Είναι σημαντικό για να γίνω ευτυχισμένος.

04 | Μη θυμώνεις μαζί μου και μη με κλείνεις έξω για τιμωρία. Εσύ έχεις τη δουλειά σου, τη διασκέδασή σου και τους φίλους σου...
ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ Sxoleio2010-Skylos_Entoles02


05 | Μίλα μου μερικές φορές. Ακόμη κι αν δεν καταλαβαίνω τις λέ-ξεις σου, καταλαβαίνω τη φωνή σου.

06 | Θυμήσου ότι ποτέ δεν ξεχνώ πώς μου συμπεριφέρεσαι.

07 | Παρακαλώ μη με χτυπάς. Εγώ δεν μπορώ να σε χτυπήσω, αλλά μπορώ να δαγκώσω και να μαδήσω πράγματα και σου ορκίζομαι ότι δε θέλω να το κάνω.

08 | Πριν μου βάλεις τις φωνές γιατί δε συνεργάζομαι ή τεμπελιάζω ή είμαι «ξεροκέφαλος», αναρωτήσου μήπως κάτι με ενοχλεί. Ίσως να μην τρώω το σωστό φαγητό, να κάνει πολύ ζέστη ή κρύο ή η καρδιά μου να είναι αδύναμη και γερασμένη.

09 | Φρόντισέ με όταν γεράσω. Κι εσύ θα γεράσεις κάποια μέρα και θα χρειαστείς αγάπη και φροντίδα.

10 | Να είσαι μαζί μου στο τελευταίο δύσκολο ταξίδι. Ποτέ μην πεις «δεν μπορώ να παρακολουθήσω» ή «ας γίνει όταν λείπω». Μείνε δίπλα μου μέχρι τη στερνή μου πνοή. Τα πάντα είναι ευκολότερα για μένα όταν εσύ είσαι δίπλα μου και μου κρατάς το πόδι ή μου χαϊδεύεις το κεφάλι.

ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ Sxoleio2010-Skylos_Entoles03

υπογραφη ο σκυλος σου


ας ειμαι εγω αυτη που θα σε αγκαλιασει οταν οι αλλοι θα σε κλωτσανε,θα σε χτυπανε, θα σε δολοφονουν!!!! σαγαπαω και θα συνεχισω ννα παλευω μεχρι τη τελευταια μου πνοη !!!!


χαχαχ να την κανεις και εγω αν κανω παιδια θα τα μαθω να σεβονται και να αγαπανε αυτα τα πλασματακια γιατι ειναι ανυπερασπιστα και δωρο απο το θεο !!! πως θα ζουσαμε χωρις τη χλωριδα και τη πανιδα ας σκεφτουν καπιοι ανεγκεφαλοι ανθρωποι!!!! affraid affraid

9ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ Empty Απ: ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ Τρι Νοε 13, 2012 11:27 pm

eirini31


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
DimiKgianni έγραψε:
mary 30 έγραψε:δεν εχω συναντηση ξανα καποια σαν εσενα σου βγαζω το καπελο μπραβοοοοοοοοοοοο κοριτσι μου !!!! ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ 215994 ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ 215994 ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ 215994 ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ 215994 ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ 215994 ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ 215994
Σε ευχαριστώ πολύ... αλλά μην το λες, είναι αρκετοί άνθρωποι που ασχολούνται.
Απλά νομίζω είναι θέμα χαρακτήρα, απο μικρή δεν μπορούσα να γυρίσω την πλάτη μου σε κάτι ανυπεράσπιστο. χαχαχαχα .... πωπώωωω τι μου θύμησες τώρα, η μάνα μου να χτυπάει το κεφάλι της, κάθε φορά που τις έφερνα ζωντανό αλλα τραυματισμένο στο σπίτι.. είτε ήταν γάτα, σκύλος, πουλί, μέχρι και αράχνη και βατράχια... αλλά το θέμα νομίζω είναι, ότι ποτέ δεν με μάλωσε, και ούτε προσπαθούσε να με αποτρέψει απο αυτό, ίσα ίσα με βοηθούσε, αν και ξέρω ότι δεν είναι τόσο φιλόζωη όπως εγώ, αλλά ότι με άφηνε να το κάνω, το εκτιμό... ξέρεις δεν ήταν απο τις υστερικές μάνες, που λένε στα παιδιά τους "Μήηηη το πιάνεις θα κολλήσεις τίποτα" ..... καλά, την κόρη μου την έχω μάθει απο νεογέννητο να είναι με τα σκυλιά μας. Φαντάσου τώρα το καλοκαίρι η μικρή μου ήταν 6 μηνών, και δίπλα της η Λίζα μου που είναι 47 κιλά σκυλι... γέλιο να δεις... μεγάλος έρωτας μεταξύ τους. Εγω το είπα στον άντρα μου, ότι την μικρή μας θα την κάνω ακτιβίστρια υπέρ των δικαιωμάτων των ζώων .....χαχαχαχα ... ασε που το σκέφτομαι πολύ σοβαρά.

Bravo sou kopela mou Respect Respect Respect Respect

10ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ Empty Απ: ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ Τρι Νοε 13, 2012 11:28 pm

eirini31


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
DimiKgianni έγραψε:Παρεπιτώντος, τον άντρα μου έτσι τον γνώρισα, μέσω φιλοζωικής, όταν ήρθε να υιοθετήσει τον Οδυσσέα μας... τον είδα...ειπα... καλώς το θέμα!!!!!! Αυτό ήταν... έρωτας με την πρώτη ματιά.... Τώρα γελάει και λεει... εγώ ένα σκυλί ήρθα να υιοθετήσω στην Θεσσαλονίκη, και μαζί με αυτό πείρα και γυναίκα.... χαχαχαχα

hahaha telio flower flower flower ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ 536304 ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ 536304 ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ 536304 ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ 536304

11ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ Empty Απ: ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ Τρι Νοε 13, 2012 11:31 pm

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eirini31 έγραψε:
DimiKgianni έγραψε:Παρεπιτώντος, τον άντρα μου έτσι τον γνώρισα, μέσω φιλοζωικής, όταν ήρθε να υιοθετήσει τον Οδυσσέα μας... τον είδα...ειπα... καλώς το θέμα!!!!!! Αυτό ήταν... έρωτας με την πρώτη ματιά.... Τώρα γελάει και λεει... εγώ ένα σκυλί ήρθα να υιοθετήσω στην Θεσσαλονίκη, και μαζί με αυτό πείρα και γυναίκα.... χαχαχαχα

hahaha telio flower flower flower ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ 536304 ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ 536304 ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ 536304 ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ 536304



χαχααχ ειδες καμια φορα τι γινεται ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ 654316

12ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ Empty Απ: ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ Τρι Νοε 13, 2012 11:37 pm

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
είναι αρκετοί αυτοί που ασχολούνται αλλά όχι αρκετοί, μην ξεχνάτε πως για να μπορέσεις να βοηθήσεις χρειάζονται και χρήματα, πόσα μπορεί να διάθεση ένας άνθρωπος με ένα μισθό που δεν ξέρει για πόσο ακόμα θα τον παίρνει...

Έχω 2 αδέσποτα στο σπίτι μου (πλέων δεσπομένα) συνολικά 7 και αδύνατό να κάνω τα εμβόλια τους, βοήθεια δεν υπάρχει ούτε απο τους Δήμους, ζήτησα να κάνω στείρωση το ένα απο τα δύο που μάζεψα απο το δρόμο και η απάντηση ήταν όχι.

Αν όμως βοηθήσουμε όλοι μαζί τότε τα πράγματα θα είναι λίγο καλύτερα.
Νεράκι σε ένα πλαστικό δοχείο έξω απο το σπίτι μας και μια χούφτα σκυλοτροφή μπορούμε να αφήσουμε όλοι μας, όπως επίσης δεν πρέπει να κλείνουμε τα μάτι και αυτιά μας στις κακοποιήσεις και εγκαταλείψεις των κατοικίδιων.
Ακόμα και στειρώσεις, ναι μπορείτε να μαζεύεται λεφτά απο την γειτονιά απο φίλους....

13ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ Empty Απ: ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ Τρι Νοε 13, 2012 11:39 pm

????????


Επισκέπτης
χαχαχαχαχ και το καλύτερο??
όταν γύρισε απο θεσσαλονίκη με το σκυλί, λέει η μάνα του, το σκυλί τι το ήθελες??? καμιά γυναίκα να παντρευτείς να βρεις!!!! (καθώς ήταν είδη 43)... και μετά απο 2 μήνες ανακοινώνει στους γονείς του και τα αδέρφια του, ότι αρραβωνιάζετε.... χαρές η πεθερά.. και τις λεει .... " ΤΟΝ ΟΔΥΣΣΕΑ ΑΓΑΛΜΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙΣ" ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ 215994 ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ 215994 ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ 215994 ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ 215994 ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ 215994

14ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ Empty Απ: ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ Τρι Νοε 13, 2012 11:44 pm

????????


Επισκέπτης
Λεμονάκι έγραψε:είναι αρκετοί αυτοί που ασχολούνται αλλά όχι αρκετοί, μην ξεχνάτε πως για να μπορέσεις να βοηθήσεις χρειάζονται και χρήματα, πόσα μπορεί να διάθεση ένας άνθρωπος με ένα μισθό που δεν ξέρει για πόσο ακόμα θα τον παίρνει...

Έχω 2 αδέσποτα στο σπίτι μου (πλέων δεσπομένα) συνολικά 7 και αδύνατό να κάνω τα εμβόλια τους, βοήθεια δεν υπάρχει ούτε απο τους Δήμους, ζήτησα να κάνω στείρωση το ένα απο τα δύο που μάζεψα απο το δρόμο και η απάντηση ήταν όχι.

Αν όμως βοηθήσουμε όλοι μαζί τότε τα πράγματα θα είναι λίγο καλύτερα.
Νεράκι σε ένα πλαστικό δοχείο έξω απο το σπίτι μας και μια χούφτα σκυλοτροφή μπορούμε να αφήσουμε όλοι μας, όπως επίσης δεν πρέπει να κλείνουμε τα μάτι και αυτιά μας στις κακοποιήσεις και εγκαταλείψεις των κατοικίδιων.
Ακόμα και στειρώσεις, ναι μπορείτε να μαζεύεται λεφτά απο την γειτονιά απο φίλους....
ΕΤΣΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΣΤΕΙΡΩΣΗ !!! ΣΤΕΙΡΩΣΗ!!!! ΣΤΗΡΩΣΗ!!!!

15ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ Empty Απ: ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ Τετ Νοε 14, 2012 1:31 am

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ! ΧΙΛΙΑ ΜΠΡΑΒΟ!

16ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ Empty Απ: ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ Τετ Νοε 14, 2012 1:50 am

????????


Επισκέπτης
mary 30 έγραψε:
χαχαχ να την κανεις και εγω αν κανω παιδια θα τα μαθω να σεβονται και να αγαπανε αυτα τα πλασματακια γιατι ειναι ανυπερασπιστα και δωρο απο το θεο !!! πως θα ζουσαμε χωρις τη χλωριδα και τη πανιδα ας σκεφτουν καπιοι ανεγκεφαλοι ανθρωποι!!!! affraid affraid [/quote]

Είναι θέμα παιδείας και επειδή ξεκινάει πάντα από την οικογένεια θα πρέπει να καταλάβουμε ότι οφείλουμε να μεγαλώσουμε τα παιδιά μας με σεβασμό για τα ζώα, ανεξαρτήτως του αν τα θέλουμε στο σπίτι ή όχι!!!!!!!!

Εαν σιχαίνεσαι τις γάτες, τους σκύλους? Δε τα θες στο σπίτι σου? Δε θες να σε ακουμπούν? Δε θες την ευθύνη ή το έξοδο της φροντίδας τους? Δεν τα θεωρείς σημαντικά στη ζωή σου?
Και εγώ μαζί σου!!!!!!!!!! Μπράβο σου και δεν κρίνω την άποψη σου, αλλά την σέβομαι 100%.Την σέβομαι εφόσον σέβεσαι το δικαίωμα τους στη ζωή και δεν προσπαθείς να τα βλάψεις. ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ!!!
Για πολλούς , τα ζωάκια δεν είναι τίποτα άλλο απο φορείς μικροβίων, ενας τεράστιος μπελάς γεμάτος έξοδα και ανακατωσούρα στην κατα τα άλλα βολεμένη τους ζωή τους...
"Έως ότου συνειδητοποιήσουμε τη βαθιά συγγένειά μας με τα υπόλοιπα θνητά όντα που μοιράζονται μαζί μας τον ήλιο και τη σκιά της ζωής πάνω σε αυτόν τον πλανήτη, δεν υπάρχει ελπίδα για κανένα είδος, δεν υπάρχει ελπίδα για το περιβάλλον, δεν υπάρχει ελπίδα για μας" είναι τα λόγια του John Wynne Tyson

17ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ Empty Απ: ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ Τετ Νοε 14, 2012 2:00 am

renaki_73


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΤΕΛΕΙΟ

18ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ Empty Απ: ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ Τετ Νοε 14, 2012 2:03 am

????????


Επισκέπτης
Popisofia έγραψε:ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ! ΧΙΛΙΑ ΜΠΡΑΒΟ!

Πωπώώώ κορίτσι μου, άλλο ενα πλήγμα στις κακοποιήσεις ζώων η Λέσβος.
Τα κορίτσια κάνουν απίστευτες προσπάθειες στις υποθέσεις των Βαρελόσκυλων!!!

19ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ Empty Απ: ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ Τετ Νοε 14, 2012 2:31 am

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΓΩΓΗ ΜΟΥ Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

20ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ Empty Απ: ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ Τετ Νοε 14, 2012 2:34 am

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΝΗΣΙ ΔΙΑΘΕΤΕΙ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΜΑ...ΕΣ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΔΕΝ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΑ ΖΩΑ. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΔΩ ΚΑΚΟΠΟΙΟΥΝ ΤΑ ΖΩΑ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΕΥΘΑΝΑΣΙΑ. ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΩΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΕΧΑΣΑ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΣΚΥΛΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ. Sad Sad Sad

21ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ Empty Απ: ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ Τετ Νοε 14, 2012 2:47 am

????????


Επισκέπτης
Popisofia έγραψε:ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΝΗΣΙ ΔΙΑΘΕΤΕΙ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΜΑ...ΕΣ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΔΕΝ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΑ ΖΩΑ. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΔΩ ΚΑΚΟΠΟΙΟΥΝ ΤΑ ΖΩΑ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΕΥΘΑΝΑΣΙΑ. ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΩΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΕΧΑΣΑ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΣΚΥΛΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ. Sad Sad Sad
Κορίτσι μου φυσικά δεν μιλάμε για όλους τους κατοίκους του νησιού, υπάρχουν και εξαιρέσεις, άνθρωποι που αγαπάνε τα ζώα και μερικοί που παλεύουν να τα σώσουν. Αυτό δεν αφορά μόνο το νησί σου, αυτό συμβαίνει παντού σε όλη την Ελλάδα. Απλά λυπάμαι που είναι λίγοι οι μαχόμενοι και περισσότεροι οι δολοφόνοι!!!!

22ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ Empty Απ: ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ Τετ Νοε 14, 2012 3:46 am

toxotina

toxotina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
πολυ συγκινητικο και αληθινο μηνυμα!Δυστυχως ομως οι περισσοτεροι ελληνες δε φημιζονται για τα φιλοζωικα ους αισθηματα.Ειδικα στην επαρχια ειναι συνηθες τα νεογεννητα γατακια να τα βαζουν σε σακουλες σκουπιδιων και να τα πετανε σε καδους.Οταν το πρωτοακουσα σοκαριστηκα κ οι υπολοιποι της παρεας γελουσαν κ κοροιδευαν κ μαλιστα μ ανεφεραν κ μια παροιμια που κυκλοφορει κ εχει σχεση με την τυχη μιας γατας που σωζεται απο αυτην την ακραια πραξη αλλα δε τη θυμαμαι.Θυμαμαι μονο την αναισθησια τους κ τα ηλιθια χαχανητα τους! Twisted Evil Twisted Evil

23ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ Empty Απ: ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ Τετ Νοε 14, 2012 6:31 am

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ..ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ..ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΑΝΕΒΑΣΕΣ..

24ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ Empty Απ: ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ Τετ Νοε 14, 2012 8:49 am

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΑΝΤΟΥ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΑΠΛΑ ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΤΟ ΝΗΣΙ ΜΟΥ ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΗΣΑ.

25ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ Empty Απ: ΟΙ ΔΕΚΑ ΣΚΥΛΟΕΝΤΟΛΕΣ Τετ Νοε 14, 2012 9:32 am

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dimikgianni κι εγω ζουσα στην ευκαρπια, ειχα κανει προσπαθειες να εντοπισω το σωματειο, βρηκα μια ακρη αλλα μετα για διαφορους λογους, εμεινε ετσι το θεμα δυστυχως.
Παρολ'αυτα με στεναχωρουσε παρα πολυ να βλεπω ποσα αδεσποτα τριγυρνουσαν εκει. οταν εβγαζα τον δικο μου βολτα, επαιρνα μαζι σκυλοτροφη και ειχα σε ενα μερος ενα μπωλ και αφηνα νερο.
Κι εμενα ξερεις ποσοι με κοιτουσαν με μισο ματι που ειχα σκυλο? Και με μαλωναν οτι το σκυλι μου λερωνει, που μπορει να ημουν και η μοναδικη που μαζευα τα "στολιδια" του σκυλου μου και που δεν τον πηγαινα βολτα στα παρκα που επαιζαν τα παιδια.
Ειμαστε πολυ αδικοι με ολα τα ζωα που δεν μπορουν να υπερασπιστουν τον εαυτο τους. Και το παιδι μου θα το μαθω να σεβεται και να εκτιμα ολα τα ζωακια.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις