Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
77 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 77 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

marichui

marichui
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maria.estetista (σωστό εWink) τι να σου πω δεν ξέρω. Η αλήθεια είναι ότι αν δεν κάνεις τεστ το πιο πιθανό είναι να μη το καταλάβεις, νομίζεις ότι απλά σου άργησε η περίοδος. Κ εγώ κατά τύχη το έμαθα. Κάνω τεστ, βγαίνει θετικό και μετά από δύο ώρες περίοδος... Απογοήτευση φουλ! Πήγα στο νοσοκομείο και μου είπαν αποβολή, βιοχημική κύηση. Να μην ανησυχώ και να ξαναπροσπαθήσω άμεσα. Αυτό συνέβαινε πάντα, απλά τώρα με τα τεστ που βρίσκουν σχετικά γρήγορα ότι είσαι έγκυος όλο και περισσότερες γυναίκες το μαθαίνουν. Δεν ξέρω κάτι περισσότερο στο θέμα..

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φουρφουρακι πολυ νωρις σου ξεκιναει τις εξετασεις ο ντοκ.αν θυμαμαι καλα προσπαθεις μονο 4 μηνες , κανω λαθος?

κι εγω τις εκανα αυτες και αλλες ποσες που γινονται την 3η μερα της περιοδου! υπερηχο και να κανετε απλα θα δει αν υπαρχει καποια ανωμαλια η καποια κυστη στις ωοθηκες και στην μητρα... πλησιαζοντας προς τα μεσα του κυκλου αν σου κανει θα δει αν εχει μεγαλωσει το αυγο και σε ποσες μερες θα σπασει για να ελευθερωσει το ωαριο..συμφωνα με τον κυκλο σου θα ξερει ο γιατρος να σου πει πια μερα να πας να δειτε!!

μετα ειναι και αλλη μια ορμονικη που γινεται μια βδομαδα μετα την ωορρηξια, για να δειτε αν γινεται σωστα! και αυτες τις εκανα .. μονο 3 ορμονες ειναι ...

καλη επιτυχια με τις εξετασεις σου!!

στη παλινδρομη προλαβαινει να αναπτυχθει το εμβρυακι..μπορει να φτασει να ακουσεις και καρδια.. ειναι διαφορετικα!

marichui

marichui
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
fourfouraki νομίζω ότι η παλίνδρομη είναι σε μεγαλύτερη εβδομάδα. ίσως μετά την 6-7 εβδομάδα. Εγώ με το ζόρι ήμουν 4. Συνήθως εκεί χρειάζεται απόξεση. Συμβουλή σας δίνω δε το λέω ως κανόνα, καλύτερα 2-3 εβδομάδες μην πείτε τίποτα σε κανέναν μόνο στον καλό σας. Αν συμβεί και χρειαστείτε βοήθεια πείτε σε κάποιον πολύ δικό σας (μαμά, αδερφή, φίλη). Εγώ ευτυχώς δεν είχα πει τίποτα.

maria.estetista

maria.estetista
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
marichui έγραψε:maria.estetista (σωστό εWink) τι να σου πω δεν ξέρω. Η αλήθεια είναι ότι αν δεν κάνεις τεστ το πιο πιθανό είναι να μη το καταλάβεις, νομίζεις ότι απλά σου άργησε η περίοδος. Κ εγώ κατά τύχη το έμαθα. Κάνω τεστ, βγαίνει θετικό και μετά από δύο ώρες περίοδος... Απογοήτευση φουλ! Πήγα στο νοσοκομείο και μου είπαν αποβολή, βιοχημική κύηση. Να μην ανησυχώ και να ξαναπροσπαθήσω άμεσα. Αυτό συνέβαινε πάντα, απλά τώρα με τα τεστ που βρίσκουν σχετικά γρήγορα ότι είσαι έγκυος όλο και περισσότερες γυναίκες το μαθαίνουν. Δεν ξέρω κάτι περισσότερο στο θέμα..

σωστο αυτη τη φορα! Wink εγω παντως δεν κανω ποτε τεστ.νιωθω οτι θα αγχωθω περισσοτερο. το εχω αφησει μεχρι να δω σημαδια που θα με κανουν να καταλαβω οτι ειμαι εγκυος.βεβαια μεχρι τωρα τζιφος!! χιχι! δεν πειραζει ομως,θα ερθει και η δικη μου η σειρα.που θα παει...!!!

maria.estetista

maria.estetista
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
boubou αυτο που ειπες για τις ορμονες 1 βδομαδα μετα την ωορηξια θυμασαι ποιες ορμονες ειναι?

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
προγεστερονη, LH, και Ε2

marichui

marichui
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια εσείς προσπαθείτε καιρό; Έχετε άλλα παιδάκια; Εμένα ήταν η πρώτη φορά. Νόμιζα ότι θα ήταν όλα πιο απλά... Τα τεστ ωορηξίας βοηθάνε;; Α, και να μη το ξεχάσω, προσπαθήστε να αποφύγετε τα πολύ στενά ρούχα δεν αφήνουν την περιοχή να αιματώνεται καλά!! Συμβουλή γιατρού.

maria.estetista

maria.estetista
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
boubou έγραψε:προγεστερονη, LH, και Ε2


thank you!!!!!!

maria.estetista

maria.estetista
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
marichui έγραψε:Κορίτσια εσείς προσπαθείτε καιρό; Έχετε άλλα παιδάκια; Εμένα ήταν η πρώτη φορά. Νόμιζα ότι θα ήταν όλα πιο απλά... Τα τεστ ωορηξίας βοηθάνε;; Α, και να μη το ξεχάσω, προσπαθήστε να αποφύγετε τα πολύ στενά ρούχα δεν αφήνουν την περιοχή να αιματώνεται καλά!! Συμβουλή γιατρού.

εγω προσπαθω 1,5 χρονο και δεν εχω ακομα παιδακια. αυτο για τα στενα ρουχα ισχυει για τον αντρα.για να αιματωνονται σωστα τα ...........χμ......... καταλαβες!!!

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
maria.estetista έγραψε:

λοιπον, καταρχας εχω πονακια στη μεση σαν να εχω περιοδο, μετα ειναι η μετρηση της θερμοκρασιας(εκεινες τις μερες εχεις δεκατα) και το αλλο ειναι το υγρα(αυξανονται και γινονται λιγο παχυρευστα εκεινες τις μερες) αντε παρατηρησετα αυτον τον μηνα και πες μου αν βοηθησα!!

Άντε καλέ.. αυτά τα ήξερα!! χεχε απλά εγώ δεν είχα ΠΟΤΕ πονάκια στη μέση του κύκλου και μόνο τους τελευταίους μήνες έχω... Έχω αρχίσει και μετράω και θερμοκρασία.. άντε να δούμε τι θα γίνει..

boubou έγραψε:φουρφουρακι πολυ νωρις σου ξεκιναει τις εξετασεις ο ντοκ.αν θυμαμαι καλα προσπαθεις μονο 4 μηνες , κανω λαθος?

κι εγω τις εκανα αυτες και αλλες ποσες που γινονται την 3η μερα της περιοδου! υπερηχο και να κανετε απλα θα δει αν υπαρχει καποια ανωμαλια η καποια κυστη στις ωοθηκες και στην μητρα... πλησιαζοντας προς τα μεσα του κυκλου αν σου κανει θα δει αν εχει μεγαλωσει το αυγο και σε ποσες μερες θα σπασει για να ελευθερωσει το ωαριο..συμφωνα με τον κυκλο σου θα ξερει ο γιατρος να σου πει πια μερα να πας να δειτε!!

μετα ειναι και αλλη μια ορμονικη που γινεται μια βδομαδα μετα την ωορρηξια, για να δειτε αν γινεται σωστα! και αυτες τις εκανα .. μονο 3 ορμονες ειναι ...

καλη επιτυχια με τις εξετασεις σου!!

στη παλινδρομη προλαβαινει να αναπτυχθει το εμβρυακι..μπορει να φτασει να ακουσεις και καρδια.. ειναι διαφορετικα!


Όχι.. λιγότερο από 4 μήνες!! Μετά το καλοκαίρι ξεκινήσαμε προσπάθειες.. στην ουσία ο τρίτος κύκλος ήταν αυτός αλλά στους 2 πρώτους ούτε γόνιμες κοιτούσα ούτε τίποτα..

Βέβαια και σε αυτόν που κοιτούσα γόνιμες, πάλι τίποτα... αλλά τι να πεις.. έχει ο θεός..

Κοίτα.. αυτές τις εξετάσεις δεν μου τις έγραψε ο δικός μου ο γιατρός. Επειδή μετά την απόξεση άρχισα να έχω πονάκια απ' τη μέση του κύκλου και μετά, ενώ παλιότερα είχα μόνο 1-2 μέρες πριν την περίοδο, πήρα μόνη μου την πρωτοβουλία και πήγα για έναν υπέρηχο για να δω αν κάτι δεν πάει καλά. Ο γιατρός μου είπε πως έχω ωοθήκες με πολυκιστική μορφολογία. Και έτσι πήγα από μόνη μου σε γυναικολόγο και ενδοκρινολόγο του εοππυ τους είπα το ιστορικό μου και μου γράψανε τις εξετάσεις. Μόλις πάρω τα αποτελέσματα θα κλείσω ραντεβού σε γυναικολόγο, όχι του εοππύ, για να με αναλάβει και να μου πει τι πρέπει να κάνω κλπ..

marichui

marichui
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κατάλαβα, και το ξέρω γι αυτό τα παντελόνια του είναι λίγο πιο μεγάλα από ότι πρέπει. Επίσης βοηθάει να έχει την κοιλιά σου ζεστή λίγο πριν την ωορηξία αυτά ξέρω. Επίσης και το φυλλικό οξύ, εδώ το συστήνουν μέχρι και 3 μήνες πριν την επιθυμητή εγκυμοσύνη. Γνωρίζω ότι προστατεύει πολύ από βλάβες το νευρικού τα έμβρυα αλλά δεν ξέρω γιατί το δίνουν τόσο νωρίς εδώ. Μου το είπε και ο φαρμακοποιός. Ναι maria, θα έρθει και η σειρά μας σίγουρα. Τι στο καλό; Επίσης κορίτσια μην καπνίζετε και μην πίνετε, σας παρακαλώ... ή όσο μπορείτε περιορίστε τα.

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="fourfouraki"]
maria.estetista έγραψε:
Κοίτα.. αυτές τις εξετάσεις δεν μου τις έγραψε ο δικός μου ο γιατρός. Επειδή μετά την απόξεση άρχισα να έχω πονάκια απ' τη μέση του κύκλου και μετά, ενώ παλιότερα είχα μόνο 1-2 μέρες πριν την περίοδο, πήρα μόνη μου την πρωτοβουλία και πήγα για έναν υπέρηχο για να δω αν κάτι δεν πάει καλά. Ο γιατρός μου είπε πως έχω ωοθήκες με πολυκιστική μορφολογία. Και έτσι πήγα από μόνη μου σε γυναικολόγο και ενδοκρινολόγο του εοππυ τους είπα το ιστορικό μου και μου γράψανε τις εξετάσεις. Μόλις πάρω τα αποτελέσματα θα κλείσω ραντεβού σε γυναικολόγο, όχι του εοππύ, για να με αναλάβει και να μου πει τι πρέπει να κάνω κλπ..

γιατι καλε οχι του ΕΟΠΥΥ? υπαρχουν και εξωτερικοι γιατροι που συνεργαζονται !!γιατι να μη γλυτωσεις λεφτα? αρα το παρακολουθεις γιατι εχεις πολυκυστικες ωοθηκες οχι γιατι δν καταφερες να μεινεις αμεσως εγκυος!γιατι αυτα τα πραγματα θελουν τον χρονο τους!!

Το φυλικο οξυ ειναι καλο να εχεις αποθεματα στον οργανισμο σου πριν μεινεις, γι αυτο λενε και τοσο πιο νωρις να το παιρνεις.. εγω παιρνω 1.5 χρονο που προσπαθω εκτος απο τους τελευταιους μηνες που το αφησα γιατι με επιασε μια απογοητευση και ματαιότητα να πω? Razz Razz τωρα λεω να το ξανααρχισω!!

maria.estetista

maria.estetista
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
γλυκα μου κοριτσια εγω θα σας αφησω γιατι εχει ερθει ο αντρουλης μου εδω και μια ωρα και με εχετε παρασυρει εδω κολλημενη!!!! χιχιχιχιχιχιχι!!!! σας ολες!! και οταν λεω ολες εννοω ολες!!!!!! I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλη συνεχεια Μαρια!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 16 654316

maria.estetista

maria.estetista
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλε τι εγραψα??? ''σας ολες'' σας φιλω ολες ηθελα να γραψω ciao ragazze!!!!!!!!!!

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ ναι δεν το διευκρίνησα σωστά... πήγα σε ΙΚΑ και με είδαν για πέντε λεπτά ο καθένας!!! Ούτε που με ακούμπησαν.. εννοώ τώρα θα πάω σε κανονικό γιατρό όχι στο ικα.

Ναι.. για τις πολυκυστικές το ψάχνουμε όχι γιατί δεν έμεινα αμέσως έγκυος..!

Άρχισα (από μόνη μου) και φυλικό εδώ και ενάμιση μήνα, έχω κόψει το τσιγάρο εδώ και ένα χρόνο, αλκόολ πίνω πάρα πολύ σπάνια και η διατροφή μου είναι σούπερ!!! ΕΕΕΕΕ όλα σωστά τα κάνω... ελπίζω να κάτσει σύντομα το καλό που του θέλω!! ουφφφφφ

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
maria.estetista έγραψε:καλε τι εγραψα??? ''σας ολες'' σας φιλω ολες ηθελα να γραψω ciao ragazze!!!!!!!!!!

Γεια σου μαράκι!

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΠΑΝΗΛΘΑ!!!! Very Happy ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΥΝΗΘΙΣΩ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΠΟΛΛΕΕΕΕΣ ΩΡΕΣ ΤΑΜΕΣΗΜΕΡΙΑ!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΙΝΕΜΑ..ΣΤΟ TWILLIGHT!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 16 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 16 215994 (ΣΑΝ ΕΦΗΒΗ ΚΑΝΩ!!)

marichui

marichui
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Fourfouraki ελπίζω να μην αργήσει καθόλου για εσένα. Εγώ το αποφάσισα, αν δεν καταφέρω να μείνω έγκυος θα κοιτάξω να υιοθετήσω. Προτιμώ να δίνω λεφτά για να μεγαλώσω ένα παιδάκι παρά για εξωσωματικές που κρατούν χρόνια. Βέβαια θα προσπαθήσω πρώτα 2-3 χρόνια. Ποποπο πάρα πολύς καιρός μου φαίνεται...Σταυρούλα ωραίο βιβλίο, ελπίζω να είναι και η ταινία ωραία...Να περάσεις όμορφα. Γεια σου maria...!

inka

inka
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marichui έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια και συγγνώμη που σας ξαναενοχλώ. Μόλις γύρισα από το γιατρό, με εξέτασε μου είπε ότι γυναικολογικά όλα φαίνονται μια χαρά και ότι επειδή είχε βιοχημική αυτό σημαίνει ότι δεν υπάρχει πρόβλημα γονιμοποίησης...Το δυσάρεστο είναι ότι μας είπε να ξαναπροσπαθήσουμε μετά από 3 μήνες!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 16 679259 Κόντεψα να τρελαθώ εκείνη τη στιγμή..Νομίζω θα αδιαθετήσω αυτή τη φορά και μετά ξαναξεκινάμε!!! Ακόμη συμβουλές για όσες είναι στην προσπάθεια...Ξεκινήστε άμεσα φυλλικό οξύ, κάνει θαύματα και πολύ γιαούρτι..Αυτές είναι οι συμβουλές που δίνουν στο εξωτερικό...Εσείς τι πιστευετε; Αξίζει να περιμένω τόσο πολύ; Σας ευχαριστώ και συγγνώμη αν σας κουράζω.

Δυστυχώς μαρι μου πρέπει να περιμένεις. Είναι για το καλό του μωρού! Από τη στιγμή που έκανες μια βιοχημική ο οργανισμός πρέπει να ανασυντάξει τις δυνάμεις του. Βέβαια στην βιοχημική δεν σχηματίζεται σάκος, απλά οι ορμόνες κύησης ανεβαίνουν, αλλα παραταυτ καλύτερα να περιμένεις για να γεννησεις υγιές παιδί.

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κορίτσια
Στη συζήτηση σας περι εξετάσεων και τέτοια είμαι άσχετη και δυστυχώς δεν μπορω να συμμετέχω! Όσων αφορα βέβαια τις αντρικές εξετάσεις κοντεύω να γίνω εξπέρ!! Χαχα
Σταυρουλα εγω αυτές τις ταινίες τις έχω δει με μια φίλη! Μου λείπει να δω την προηγούμενη με το γάμο και αυτη που βγήκε σήμερα
Με τον άντρα μου βέβαια ούτε λόγος! Χαχα

Εμείς ετοιμαζόμαστε να πάμε μια βόλτα με τα πεθερικα! Είχαμε και τις απογευματινές μας Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 16 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 16 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 16 215994
Αλλα ρε κορίτσια εγω πάνω απο δέκα λεπτά ξαπλωμενη δεν μπορω, σηκωνομαι!

inka

inka
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Boubou δεν θέλω απογοητευσεις!!Μαχιμη σε θέλω! Έτσι σκάνε τα άτιμα τα μωράκια, εκει που δεν τα περιμένεις!! keep walking!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φουρφουρακι ελπιζω να μην αργησει!!

marichui νομιζω οτι χρειαζεται πολυ υπομονη και πολυ ισχυρη θεληση για να προχωρησουμε σε τετοιες καταστασεις αν δν ερχεται το μωρακι!!! και πολλα λεφτα δυστυχως! μη το πας ομως τοσο μακρια....ελπιζω συντομα να μας κανει την χαρη και να ερθει το σπορακι!!!

Αννουλα μου εγω δν καθομαι καθολου!! δν μπορω.. αν αυτος ειναι ο λογος που δν μενω ε τοτε τι να πω??? μαλλον δν θα γινω μανα!!! Razz Razz

Σταυρουλα εκτος απο την πρωτη twilight δν μου αρεσαν οι αλλες τοσο ...δν παιζει να παω σινεμα να τις δω..αν βγουν στο ιντερνετ ισως τις κατεβασω... καλα να περασετε!!!

inka μου προσπαθω να μην, αλλα δν τα καταφερνω παντα!!! Embarassed Embarassed

inka

inka
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
xaftounaki έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια
Στη συζήτηση σας περι εξετάσεων και τέτοια είμαι άσχετη και δυστυχώς δεν μπορω να συμμετέχω! Όσων αφορα βέβαια τις αντρικές εξετάσεις κοντεύω να γίνω εξπέρ!! Χαχα
Σταυρουλα εγω αυτές τις ταινίες τις έχω δει με μια φίλη! Μου λείπει να δω την προηγούμενη με το γάμο και αυτη που βγήκε σήμερα
Με τον άντρα μου βέβαια ούτε λόγος! Χαχα

Εμείς ετοιμαζόμαστε να πάμε μια βόλτα με τα πεθερικα! Είχαμε και τις απογευματινές μας Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 16 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 16 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 16 215994
Αλλα ρε κορίτσια εγω πάνω απο δέκα λεπτά ξαπλωμενη δεν μπορω, σηκωνομαι!

χαφτουνάκι μετά το Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 16 215994 ΔΕΝ σηκώνεσαι!αυτο είναι λίγα mlgram, μην το κάνεις να παλέυει και με την βαρύτητα!!! Μη σου πω και μαξιλάρι στη μέση!! Very Happy Very Happy Very Happy

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΓΩ ΚΑΝΑ ΕΙΚΟΣΑΛΕΠΤΟ ΚΑΘΟΜΑΙ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ.ΑΛΛΙΩΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΒΡΑΔΥ ΠΕΦΤΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΚΑΙ ΠΛΕΝΟΜΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ.. Wink ΑΣΧΕΤΟ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΥΥ ΠΡΗΣΜΕΝΟ!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις