Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
53 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 53 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 40]

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:

Ευούλι ξεγνοιασιά δε το λες γιατί το μυαλό μου είναι στην οικογένεια κ γιατί ήρθα για διάβασμα κ μάλλον δε το βλέπω γιατί αρχίζω κ νυστάζω είμαι πτώμα....


Μια μάνα δεν ηρεμεί ποτέ τελικά!Πάντως είναι ευκαιρία να χαλαρώσεις λίγο!Πήγαινε για νάνι νωρίς να το ευχαριστηθείς!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΤΟΣΗ ΗΡΕΜΙΑ ΠΟΥ ΜΙΛΑΤΕ ΣΤΟΥΣ ΣΥΖΥΓΟΥΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΜΕΣΩ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ ΕΓΩ ΝΙΩΘΩ ΣΑΝ ΤΗ ΜΕΡΚΕΛ!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευούλι έγραψε:
xaftounaki έγραψε:

Γεια σου γλυκο μου Ευουλι
Καλα είμαι, προσπαθω τι να κάνω!!!
Εσυ καλα;


Μπραβο σου Αννα μου!Φαίνεται ότι το αντιμετωπίζεις πολύ καλά!Τυχερός ο αντρούλης σου που σε έχει!Και τώρα με τα καινούρια σέξι εσώρουχα ακόμα πιο τυχερός! Laughing
Καλά είμαι κι εγώ!Κάνω όνειρα για το επόμενο Σ/Κ μιας και αυτό θα'ναι λίγο πίκρα!

Ναι τα εσώρουχα είναι το φετιχ μας
Εσυ έχεις δουλιτσες το σκ ε;

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:
ΜΠΟΡΕΙ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΚΑΝΕΣ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΑΠ' ΟΤΙ ΝΟΜΙΖΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ Η LH ΟΡΜΟΝΗ ΣΟΥ ΝΑ ΠΗΡΕ ΜΠΡΟΣ ΑΠΟΤΟΜΑ! ΚΑΙ Η ΑΛΛΗ ΕΞΗΓΗΣΗ ΕΙΝΑΙ: ΝΑ ΕΙΧΕΣ ΜΙΑ ΨΙΛΟΑΝΩΜΑΛΙΑ ΣΤΗΝ ΩΧΡΙΝΙΚΗ ΣΟΥ ΦΑΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΗΡΚΗΣΕ ΛΙΓΟΤΕΡΟ! Η' ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΜΑΖΙ! ΔΕΜ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ! ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 36 215994 ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ!


Στην αρχή πήρα έντρομη τον γιατρό γιατί ανησύχησα!Η απάντησή του ήταν αποστομωτική: "Στα πλαίσια του φυσιολογικού είναι.Δεν κρατάμε και χρονόμετρο!".Θύμωσα λίγο αλλά συνειδητοποίησα ότι όλα σχετικά είναι τελικά...Θα προσπαθήσω τους δύο επόμενους μήνες να το δω χαλαρά...Αν δεν έρθει πάω για σαλπιγγογραφία και ο Θεός βοηθός!Σε ευχαριστώ πολύ πάντως κοριτσάκι μου για το ενδιαφέρον σου! I love you

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΦΥΓΑ ΓΙΑ ΛΙΓΟ! ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΝΤΟΥΖΑΚΙ ΚΑΙ ΕΠΑΝΗΡΘΑ!!! Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΕΙ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 36 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 36 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 36 215994 ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΚΑΙ Η ΑΛΕΚΑ...
ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ Σ ΑΓΑΠΩ!! ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!!!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σου έγραψα όμως κ εγώ Αφρούλα τέσπα!! Λοιπόν πάω να χουχουλιάσω σε ένα ολόκληρο κρεβάτι επιτέλους!!! Να βάλω τη τιβι να νανουριστώ!!! Καληνύχτα κοριτσάκια γλυκα όνειρα γλυκα φιλιάα!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΤΟΣΗ ΗΡΕΜΙΑ ΠΟΥ ΜΙΛΑΤΕ ΣΤΟΥΣ ΣΥΖΥΓΟΥΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΜΕΣΩ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ ΕΓΩ ΝΙΩΘΩ ΣΑΝ ΤΗ ΜΕΡΚΕΛ!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

χαχαχα μη νιωθεις ασχημα..εμεις δν μιλαμε καν τι περισσοτερες φορες..το εχω ξαναπει..δν συζηταει αυτος ο ανθρωπος και μετα απορει γιατι εχω νευρα χααχχαχαχαχαα

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και να μαι παλι ξανα ηρθα εχω χασει πολλα επεισοδια και θα ειθελα παρακαλω πολυ αν εχει καποια λιγο απο τον πολυτιμο χρονο της να με ενημερωση για τις εξελιξεις.

Εγω οπως σας ειπα ο αντρουλης μου ειχε πολυ ορεξη για σεξακι και μαλιστα μου εκανε ολοκληρη εξομολογηση οτι δυο βδομαδες τωρα στην δουλεια με φανταζετε ξερετε πως... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 36 604962 τελος παντων με τα πολλα με τα λιγα με πειθει η αληθεια ειναι οτι και εγω το ειθελα παρα πολυ εξαλλου γι αυτο σας γκρινιαζα εδω πριν λιγες μερες μεχρι που μου ειπε για να με ριξει "ελα μωρο μου παμε να σου κανω ενα μωρο" Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 36 40746 δεν χρειαστηκε να με ψησει αλλο ενεδοσα και εκει που πηγαμε στα ιδιαιτερα και ξεκιναμε Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 36 215994 να σου χτυπαει η πορτα... ΦΤΟΥ ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 36 654655
ο αντρας μου.... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 36 679259
εγω.... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 36 534787
και μαντεψτε ποιος ηταν??? η μανα μου Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 36 966307



Έχει επεξεργασθεί από τον/την αγαπη στις Παρ Νοε 16, 2012 12:56 pm, 1 φορά

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΤΟΣΗ ΗΡΕΜΙΑ ΠΟΥ ΜΙΛΑΤΕ ΣΤΟΥΣ ΣΥΖΥΓΟΥΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΜΕΣΩ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ ΕΓΩ ΝΙΩΘΩ ΣΑΝ ΤΗ ΜΕΡΚΕΛ!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Βρε εννοείται ότι κι εμείς βριζόμαστε κατα καιρούς!Απλά όταν ηρεμούμε συζητάμε ήρεμα και ωραία! (Μέχρι να ξαναπλακωθούμε!) Laughing Laughing

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaftounaki έγραψε:
Ευούλι έγραψε:
xaftounaki έγραψε:

Γεια σου γλυκο μου Ευουλι
Καλα είμαι, προσπαθω τι να κάνω!!!
Εσυ καλα;


Μπραβο σου Αννα μου!Φαίνεται ότι το αντιμετωπίζεις πολύ καλά!Τυχερός ο αντρούλης σου που σε έχει!Και τώρα με τα καινούρια σέξι εσώρουχα ακόμα πιο τυχερός! Laughing
Καλά είμαι κι εγώ!Κάνω όνειρα για το επόμενο Σ/Κ μιας και αυτό θα'ναι λίγο πίκρα!

Ναι τα εσώρουχα είναι το φετιχ μας
Εσυ έχεις δουλιτσες το σκ ε;


Είναι η εργασία στη μέση! Mad Αλλά το επόμενο Σ/Κ σχεδιάζω εξόρμηση! Wink

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!! ΑΓΑΠΗ ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ?ΕΚΑΤΣΕ ΠΟΛΥ Η ΜΑΜΑ ΣΟΥ? ΔΝ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 36 215994 ΜΕΤΑ? ΕΙΔΕΣ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ?
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΑΚΟΥΣΤΩ ΨΕΥΤΡΑ ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΤΟ ΟΡΚΙΖΟΜΑΙ...ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΣΤΑ ΔΝ ΕΧΩ ΜΑΛΩΣΕΙ ΠΟΤΕ! ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΓΕΝΙΚΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΜΑΛΩΝΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ...ΔΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΟΣ..ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΣ...ΑΦΟΥ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΛΟΓΟ ΝΑ ΜΑΛΩΣΕΙΣ ΕΣΥ....ΚΙ ΟΜΩΣ...

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 36 417472 ΓΙΑΤΙ ΑΝΟΙΞΑΤΕ? ΕΓΩ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΖΑ ΑΚΑΘΕΚΤΗ!!! ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


ΜΑΙΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 36 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 36 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 36 417472


ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΕ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ ΣΕ ΠΟΙΟ ΧΡΩΜΑ? ΕΛΑ ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ! Wink Wink Wink


ΕΛΛΗ ΜΟΥ, ΕΥΟΥΛΙ ΜΟΥ ΕΥΤΥΧΩΣ! ΕΙΧΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΩ! Laughing Laughing Laughing

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:Σου έγραψα όμως κ εγώ Αφρούλα τέσπα!! Λοιπόν πάω να χουχουλιάσω σε ένα ολόκληρο κρεβάτι επιτέλους!!! Να βάλω τη τιβι να νανουριστώ!!! Καληνύχτα κοριτσάκια γλυκα όνειρα γλυκα φιλιάα!!


Απόλαυσε την κρεβατάρα σου! Laughing Ονειρα γλυκά και καλό Σ/Κ!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΟΝΤΩΣ ΒΡΕ ΤΣΑΠΕΡΔΟΝΟΚΩΛΟΣΦΥΡΙΧΤΡΑ ΕΣΥ! ΔΕΝ ΤΣΑΚΩΝΕΣΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΣΤΑ?! ΤΙ ΖΩΔΙΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΗΡΩΑΣ? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΟΝΤΩΣ ΒΡΕ ΤΣΑΠΕΡΔΟΝΟΚΩΛΟΣΦΥΡΙΧΤΡΑ ΕΣΥ! ΔΕΝ ΤΣΑΚΩΝΕΣΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΣΤΑ?! ΤΙ ΖΩΔΙΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΗΡΩΑΣ? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Καλέ!Πόσα χρόνια έχω να την ακούσω αυτή τη λέξη! Laughing Laughing Laughing

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχαχα α ρε Αφρουλα δν παιζεσαι βραδιατικα!! Laughing Laughing Laughing Laughing

Φωτεινη χαιρομαι που μπορειτε και συζητατε!!! αλλα ποτε δν εχουν ανεβει οι τονοι?τοσο πολυ συμφωνειτε πια εσεις???? Shocked Shocked

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:ΟΝΤΩΣ ΒΡΕ ΤΣΑΠΕΡΔΟΝΟΚΩΛΟΣΦΥΡΙΧΤΡΑ ΕΣΥ! ΔΕΝ ΤΣΑΚΩΝΕΣΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΣΤΑ?! ΤΙ ΖΩΔΙΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΗΡΩΑΣ? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ΔΥΔΙΜΟΣ ΑΛΛΑ ΚΑΜΜΙΑ ΣΧΕΣΗ...ΟΤΑΝ ΤΑ ΑΚΟΥΣΑ ΕΦΡΙΞΑ ΤΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ...ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΥΛ...

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευούλι έγραψε:
αφρουλα έγραψε:ΟΝΤΩΣ ΒΡΕ ΤΣΑΠΕΡΔΟΝΟΚΩΛΟΣΦΥΡΙΧΤΡΑ ΕΣΥ! ΔΕΝ ΤΣΑΚΩΝΕΣΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΣΤΑ?! ΤΙ ΖΩΔΙΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΗΡΩΑΣ? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Καλέ!Πόσα χρόνια έχω να την ακούσω αυτή τη λέξη! Laughing Laughing Laughing


ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΑ!!! ΥΠΟΝΟΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΜΟΥ? Laughing Laughing Laughing

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:αχαχαχα α ρε Αφρουλα δν παιζεσαι βραδιατικα!! Laughing Laughing Laughing Laughing

Φωτεινη χαιρομαι που μπορειτε και συζητατε!!! αλλα ποτε δν εχουν ανεβει οι τονοι?τοσο πολυ συμφωνειτε πια εσεις???? Shocked Shocked

ΣΟΥ ΤΟ ΟΡΚΙΖΟΜΑΙ ΠΟΤΕ! ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΗΓΑ ΝΑ ΘΥΜΩΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΦΩΝΑΞΩ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΕΤΣΙ ΔΝ ΘΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΑΚΡΗ ΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ...ΕΦΡΙΞΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΛΩΣΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ..ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΒΡΕΙ ΜΑΛΛΟΝ ΤΑ ΚΟΥΜΠΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙ

marichui

marichui
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να ρωτήσω κάτι κ εγώ; Αν δεν υπάρχει πρόβλημα και από τις δύο μεριές, μετά από πόσο καιρό προσπαθειών μένει μια γυναίκα έγκυος;

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσάκια μου παρέδωσα κι εγώ όπλα...Πάω να ξαπλώσω... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 36 850933 Να έχετε ενα όμορφο Σ/Κ ό,τι κι αν κάνετε! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 36 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 36 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 36 315810

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευούλι έγραψε:Κοριτσάκια μου παρέδωσα κι εγώ όπλα...Πάω να ξαπλώσω... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 36 850933 Να έχετε ενα όμορφο Σ/Κ ό,τι κι αν κάνετε! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 36 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 36 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 36 315810

ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
FOTINI28 έγραψε:
αφρουλα έγραψε:ΟΝΤΩΣ ΒΡΕ ΤΣΑΠΕΡΔΟΝΟΚΩΛΟΣΦΥΡΙΧΤΡΑ ΕΣΥ! ΔΕΝ ΤΣΑΚΩΝΕΣΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΣΤΑ?! ΤΙ ΖΩΔΙΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΗΡΩΑΣ? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ΔΥΔΙΜΟΣ ΑΛΛΑ ΚΑΜΜΙΑ ΣΧΕΣΗ...ΟΤΑΝ ΤΑ ΑΚΟΥΣΑ ΕΦΡΙΞΑ ΤΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ...ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΥΛ...


ΜΑΛΛΟΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΟΥΛ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΣΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΛΛΟΠΡΟΣΑΛΟ! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ΑΧ ΠΩΑ Μ' ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΣΕ ΠΕΙΡΑΖΩΩΩΩ?! ΜΙΚΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΣΥ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 36 417472

inka

inka
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια καλησπέρα!!!τι μου κάνετε? λίγο να σας αφησει κανεις, και χανει την συνεχεια σας!!!
Τα τελευταια νεα θέλουν πολλές φωνές εμψύχωσης και στηριξης της boubou μας απο ότι είδα!!

Ευούλι και φωτεινή πολύ μάχιμες παρουσιάζονται!!!Αφρούλα και εγω μια από τα ίδια. Σήμερα έβαλα την πεθερά μου να μου κάνει ρεβύθια και μπακαλιαρακια τηγανητα....συνδιασμοί τρελοί! την τετάρη έχω ραντεβού με διατροφολογο. θα ανεβάσω εδω το διατροφολογιο!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΝΟΙΞΑ ΔΕΝ ΓΙΝΟΤΑΝ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΕΙΧΑΜΕ ΜΙΛΗΣΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΟ ΤΗΛ. ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΡΧΟΤΑΝ ΕΓΩ ΤΟ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΠΙΑΣΕ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΣΤΑ ΠΡΑΣΑ Laughing Laughing ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΣΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΠΗΓΕ ΓΙΑ ΥΠΝΟ Sad ΠΑΝΤΩΣ ΤΟΝ ΛΥΠΗΘΙΚΑ ΠΟΛΥ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΜΕ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΕ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΜΩΡΑΚΙ Laughing ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΛΥΠΗΘΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΑΥΠΝΟΣ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΠΗΓΕ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΓΚΑΣΤΡΩΘΗΚΕ Η ΝΥΦΗ ΣΧΟΛΑΣΕ ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΠΡΙΝ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ ΑΡΧΙΣΕΙ Crying or Very sad

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις