Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
82 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 82 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 41]

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 8 417472 ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ! ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΕΓΩ ΗΡΘΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΝΩΡΙΣ ΣΠΙΤΙ ΑΦΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΣΤΑΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ! ΜΑΓΕΙΡΕΨΑ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΦΑΜΕ ΕΧΩ ΝΑ ΡΙΞΩ ΚΑΤΙ ΥΠΝΟΥΣ ΑΛΛΟ ΠΡΑΓΜΑ! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
ΑΦΡΟΥΛΙΤΑΚΙ Μ ΕΓΩ ΕΙΜΙΑ ΚΑΛ..ΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙ ΟΤΙ ΧΘΕΣ ΤΣΑΤΙΣΤΗΚΑ ΚΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΛΛΗΤΗ Μ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΟ Μ...ΒΓΗΚΑΜΕ ΧΘΕΣ ΓΙΑ ΚΑΦΕ....Η ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ...ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑΝ ΑΝ ΣΥΖΗΤΑΝΕ ΟΤΙ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΟΤΙ ΜΕΤΡΑΩ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΕΣ ΟΤΙ ΜΕΤΡΑΩ ΓΟΝΙΜΕΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΨΥΧΩΤΙΚΗ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ......ΤΟΥΣ ΕΞΗΓΟΥΣΑ ΟΤΙ ΠΙΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΤΣΙ ΑΛΑΛ ΑΥΤΟΙ ΛΕΓΑΝ ΤΑ ΔΙΚΑΤΟΥΣ..ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΤΟ ΛΕΓΑΝ Γ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΤΛΚ ΝΟΜΙΖΩΜΟΝΟ ΕΣΕΙΣ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ...ΣΗΜΕΙΩΤΕΟΝ Η ΚΟΛΛΗΤΗ Μ ΕΜΕΙΝΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΞΕΧΑΣΕ 2 3ΜΕΡΕΣ ΤΑ ΑΝΤΙΣΥΛΛΗΠΤΙΚΑ......ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΚΑΛΩΣ Η ΚΑΚΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΓΩΝΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΠΩΣ ΕΙΑΝΙ....ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ Ν ΜΕ ΚΑΛΜΑΡΕΙ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ ΠΟΥ ΒΑΖΕΙ ΣΤΟ ΤΡΥΠΑΚΙ Κ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ...ΠΗΓΑΜΕ ΣΠΙΤΙ ΑΚΙ ΑΡΧΙΣΕ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΣΕ ΠΗΡΑΝ ΟΛΟΙ ΧΑΜΠΑΡΙ ΣΕ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΙ ΚΑΙ.........

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΒΑΣΟΥΛΑ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 8 417472

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΟΛΙΝΑ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 8 417472

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 8 417472

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα Γιάννα ΑΓΑΠΗ ΑΦΡΟΥΛΑ. Αρτεμουλα και ΕΜΕΊΣ ΧΡΙΣΤΟΎΓΕΝΝΑ ΠΆΝΩ θα κάνουμε ελπίζω να μείνουμε 5 6 μερες και να χιονίσει φετος

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΧΡΥΣΑ ΤΗ ΚΑΝΕΙΣ?

vasoula25

vasoula25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 8 A-very-good-hi-smiley-emoticon

ΜΑΓΕΙΡΕΨΑ ΚΑΙ ΕΒΑΛΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΓΙΑ ΥΠΝΟ.ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ.

ΑΡΤ ΠΟΛΥ ΦΘΗΝΑ ΣΑΣ ΒΓΗΚΑΝ ΟΙ ΖΕΛΑΤΙΝΕΣ.

ΟΛΙΝΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΑΠΟ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΟΖΑΝΗΣ.
ΒΑΣΟΥΛΑ ΘΑ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΕΤΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ?
ΜΑΙΡΗ ΜΑΜΑ ΤΗΣ ΑΝΝΟΥΛΑΣΑς μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 8 Hawaiian-aloha-smiley-emoticon

ΑΦΡΟΥΛΑ ΚΟΙΜΗΣΟΥ ΤΩΡΑ ΠΟ ΜΠΟΡΕΙΣ!Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 8 How-are-you-smiley-emoticon

όχι πολύγυρο θα πάμε τώρα μένουμε με τα πεθερικά μου σ ενα χωριό κοντά στον πολύγυρο

αχ κι γω θέλω να κοιμηθώ αλλά έχω να μαγειρέψω

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
XrysaB έγραψε:Καλησπέρα Γιάννα ΑΓΑΠΗ ΑΦΡΟΥΛΑ. Αρτεμουλα και ΕΜΕΊΣ ΧΡΙΣΤΟΎΓΕΝΝΑ ΠΆΝΩ θα κάνουμε ελπίζω να μείνουμε 5 6 μερες και να χιονίσει φετος
ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΧΙΟΝΙΖΕΙ......ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΑΘ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΧΙΟΝΙΣΕΙ............ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 8 215994

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΟΙΟΣ ΚΑΙΡΟΣ ΜΑΡΗ ΟΛΙΝΑ?! Laughing ΤΟ ΒΑΜΠΙΡΑΚΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΡΟΥΦΑΕΙ ΕΝΕΡΓΕΙΑ! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 8 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 8 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 8 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 8 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 8 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 8 654316


ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΟΥ ΑΝ ΤΑ ΣΥΖΗΤΟΥΣΕΣ ΠΑΛΙΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΩΣ ΤΩΡΑ "ΕΧΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ" ΝΑ ΣΟΥ ΤΗΝ "ΠΕΙ"! ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΕΝΝΟΩ! ΓΙΑΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΑΓΩΝΙΑ! ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΤΗΣ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΑΠΟΛΟΓΗΤΙΚΟ ΥΦΟΣ! ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΟΥ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ, ΤΙΣ ΙΔΕΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΣΟΥ! ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΧΟΡΟ ΠΟΛΛΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΓΟΝΤΑΙ! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΑΖΕΥΟΝΤΑΙ!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:
XrysaB έγραψε:Καλησπέρα Γιάννα ΑΓΑΠΗ ΑΦΡΟΥΛΑ. Αρτεμουλα και ΕΜΕΊΣ ΧΡΙΣΤΟΎΓΕΝΝΑ ΠΆΝΩ θα κάνουμε ελπίζω να μείνουμε 5 6 μερες και να χιονίσει φετος
ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΧΙΟΝΙΖΕΙ......ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΑΘ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΧΙΟΝΙΣΕΙ............ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 8 215994

ΑΧ ΤΗ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΧΙΟΝΙΑ Ε ΑΡΤΕΜΑΚΙ???

karamelitsa22

karamelitsa22
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μπουμπυ, τα καταφερα!!!εβαλα τν φωτο μου!!χαχαχαχ
ναι, αμε οτι θες κανουν ντελιβερυ!!!
γεια σου αφρουλιτακι!!!γιαννα και αγαπακι!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 8 893968

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αρτεμουλα μου να της πεις ΌΤΙ σε πείραξε και μη ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ που δεν σε καταλαβαίνουν σε νοιώθουμε ΌΛΕΣ ΕΜΕΊΣ κοριτσάκι μου μη σε νοιάζει τι λένε ΕΣΥ να κανείς ΑΥΤΌ που νοιωθεις.

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΑΓΑΠΑΚΙ ΜΟΥ.ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΗΡΘΕ Η ΚΟΚΚΙΝΗ Ε?ΝΑΙ ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ Ο ΓΡ ΔΥΣΚΟΛΕΥΤΗΚΑ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ ΓΤ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΤΙΣ ΕΚΑΝΕ Σ 2ΠΛΑΣΙΑ ΤΙΜΗ

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:ΠΟΙΟΣ ΚΑΙΡΟΣ ΜΑΡΗ ΟΛΙΝΑ?! Laughing ΤΟ ΒΑΜΠΙΡΑΚΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΡΟΥΦΑΕΙ ΕΝΕΡΓΕΙΑ! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 8 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 8 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 8 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 8 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 8 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 8 654316


ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΟΥ ΑΝ ΤΑ ΣΥΖΗΤΟΥΣΕΣ ΠΑΛΙΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΩΣ ΤΩΡΑ "ΕΧΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ" ΝΑ ΣΟΥ ΤΗΝ "ΠΕΙ"! ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΕΝΝΟΩ! ΓΙΑΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΑΓΩΝΙΑ! ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΤΗΣ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΑΠΟΛΟΓΗΤΙΚΟ ΥΦΟΣ! ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΟΥ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ, ΤΙΣ ΙΔΕΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΣΟΥ! ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΧΟΡΟ ΠΟΛΛΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΓΟΝΤΑΙ! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Ποιος σε νευριασε κοριτσάκι;

ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΑΖΕΥΟΝΤΑΙ!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΡΤ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΑΦΡΟΥΛΑ.ΚΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ.ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΞΗΓΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΡΟΚΥΤΕ.ΠΟΥ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΑΣ.

ΑΦΡΟΥΛΑ ΕΙΔΕΣ ΤΗ ΧΘΕΣΙΝΗ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΤΣΟΥΚΙ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ?

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑΙ ΟΝΤΩΣ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΚΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΚΛΕΙΝΩ ΤΟ ΡΗΜΑΔΙ ΜΟΥ....ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ.ΚΑΚΩΣ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΕΙΑΜΙ...ΑΝΟΙΓΟΜΑΙ ΚΑΙ ΑΚΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΡΩΩ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΜΟΥ..ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ Γ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΓΤ ΛΕΕΙ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΚΑΙ ΠΙΕΖΩ ΤΟΝ ΓΡ ΚΑΙ ΚΑΙ ΚΑΙ...ΑΛΛΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΟΤΙ ΘΥΜΩΣΑ ΓΤ ΕΙΧΑΝ ΚΑΙ ΕΙΡΩΝΙΚΟ ΥΦΟΣ ...ΓΕΛΟΥΣΑΝ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ ..ΚΑΙ ΑΝΤΕ Η ΚΟΛΛΗΤΗ Μ ΟΚ..Ο ΓΡ.....ΤΟ ΠΟΣΟ ΣΥΓΧΗΣΤΗΚΑ ΜΑΖΙ Τ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΤΗΤΕ....

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΡΑΜΕΛΙΤΣΑ.
ΑΓΑΠΗ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΗΡΘΕ Η ΑΛΕΚΑ?

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:
art86 έγραψε:
XrysaB έγραψε:Καλησπέρα Γιάννα ΑΓΑΠΗ ΑΦΡΟΥΛΑ. Αρτεμουλα και ΕΜΕΊΣ ΧΡΙΣΤΟΎΓΕΝΝΑ ΠΆΝΩ θα κάνουμε ελπίζω να μείνουμε 5 6 μερες και να χιονίσει φετος
ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΧΙΟΝΙΖΕΙ......ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΑΘ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΧΙΟΝΙΣΕΙ............ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 8 215994

ΑΧ ΤΗ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΧΙΟΝΙΑ Ε ΑΡΤΕΜΑΚΙ???
ΩΡΑΙΑ ΕΙΝΑΙ...ΔΕΝ ΛΕΩ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΜΕΣΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΜΕΣΗ Γ ΝΑ ΒΓΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΣΟΥ Ε ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩΣ

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑΙ ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ! ΤΣΑΝΤΙΣΤΗΚΑ ΤΡΕΛΑ ΣΟΥ ΛΕΩ! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΗΠΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗΝ ΝΑ ΤΗ ΔΕΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΤΙ ΜΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ! ΑΣ' ΤΟΝ ΝΑ ΛΕΕΙ! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 8 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 8 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 8 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 8 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 8 328109

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΡΤ ΑΝ ΗΘΕΛΕ Η ΦΙΛΗ ΣΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΤΑ ΠΕΙ ΑΥΤΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΣΕ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΙ ΔΥΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΣΟΥ.ΦΙΛΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ Κ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΟΥ Κ ΝΑ ΣΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΕΙ ΑΛΛΑ ΟΛΕΣ ΟΙ ΩΡΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ.

ΑΦΡΟΥΛΑ ΚΑΛΕ ΜΗ ΤΟ ΛΕΣ ΒΑΜΠΙΡΑΚΙ!!ΧΑΧΑ ΠΟΛΥ ΓΕΛΑΩ!!!
ΠΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΜΕΤΑ ΤΟΝ 5ο ΠΟΥ Η ΚΟΙΛΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΠΕΡΝΕΙ ΑΛΛΟ ΣΧΗΜΕ ΟΤΑΝ ΚΟΥΝΙΕΤΕ.ΤΟΤΕ ΤΙ ΘΑ ΛΕΣ???Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 8 Cyclop-alien-waving-hello-smiley-emoticon

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΝΑΙ ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ! ΤΣΑΝΤΙΣΤΗΚΑ ΤΡΕΛΑ ΣΟΥ ΛΕΩ! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΗΠΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗΝ ΝΑ ΤΗ ΔΕΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΤΙ ΜΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ! ΑΣ' ΤΟΝ ΝΑ ΛΕΕΙ! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 8 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 8 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 8 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 8 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 8 328109

ΑΦΡΟΥΛΑ ΜΟΝΟ ΤΗΝ 1η ΦΟΡΑ ΕΦΑΓΑ ΤΟ ΜΑΤΣΟΥΚΙ.ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΜΟΝΟ ΜΕ ΚΟΙΛΙΑΚΟ ΥΠΕΡΗΧΟ.

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΡΑΜΕΛΙΤΣΑ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 8 417472

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΑΡΤΕΜΑΚΙ ΜΟΥ ΟΧΙ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΚΟΚΚΙΝΗ ΜΗΝ ΕΛΠΙΖΕΤΕ ΣΕ ΜΕΝΑ ΒΡΕ ΚΡΙΜΑ ΤΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΜΕΤΑ ΑΦΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΣΩ ΜΕ ΤΟ ΤΡΕΛΟ ΜΟΥ ΑΓΟΡΙ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑΜΕ ΖΟΥΖΟΥΝΙΣΕΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΠΡΙΝ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΑΛΛΑ ΞΕΡΩ ΤΟ ΚΟΛΠΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΕΒΕΙ Η ΑΤΙΜΗ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΕΠΙΣΠΕΥΣΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΔΙΑΘΕΤΗ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΘΑ ΤΟΝ ΣΤΡΙΜΩΞΩ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 8 215994 ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΕΒΕΙ Η ΚΥΡΑ ΑΛΕΚΑ ΠΟΥ ΑΡΓΗΣΕ ΣΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΗΣ ΚΑΙ ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΖΟΥΜΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 8 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 8 215994 ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΙΟ ΤΥΧΕΡΟΙ Wink

karamelitsa22

karamelitsa22
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αρτεμης εγω δεν θα συμφωνησω με τα κοριτσια για την συμπεριφορα της κολλητης σου!ο ρολος μιας φιλης ειναι να σε καταλαβαινει και να σε στηριζει, οχι να σε κοροιδευει!να στην λεει εκει που πρεπει και να σε συνεφερει!!
το οτι επειδη εκεινης της ηρθε ποιο ευκολα απ'οτι εσενα δεν σημαινει πως πρεπει να σε κοροιδευει επειδη αγχωνεσαι και το θες τοσο πολυ..
εγω ευτυχως εχω μια φιλη που οταν συζηταω μαζι της για αυτο το θεμα, με στηριζει αφανταστα, ασχετως αν η ιδια δεν εχει αυτο τον προβληματισμο...
ασε που ποτε δεν συζηταω οτι πω με τις φιλες μου μπροστα στον αντρα μου..τι δουλεια εχει εκεινος να ξερει τι συζηταω??αυτα ειναι προσωπικα μεταξυ γυναικων!!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΛΙΕΝΑΚΙ!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ΕΛΑ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ! ΕΧΩ ΠΛΗΜΜΥΡΙΣΕΙ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΝΙΝΙ! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 8 35468 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 8 35468 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 8 35468 ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟΣΟ ΗΣΥΧΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΞΕΧΝΙΕΜΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΑΣ ΕΒΑΛΑ ΦΩΤΟ ΜΕ ΧΙΟΝΙ ...ΠΕΡΣΥ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ........

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΧΙΟΝΙ.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΡΤ ΖΗΛΕΥΩ ΠΟΛΥ ΤΑ ΧΙΟΝΙΑ ΣΑΣ.

ΑΦΡΟΥΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΟΛΟΣΩΜΗ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕΣ!!ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΗ ΔΩ.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις