Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
69 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 69 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

51ΨΑΧΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ. - Σελίδα 3 Empty Απ: ΨΑΧΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ. Τετ Νοε 21, 2012 1:03 pm

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aggeliki5579 έγραψε:
αφρουλα έγραψε:ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΗΔΗ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ ΞΑΝΑ? ΠΑΛΙ ΜΕ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΟΝΟΜΑ ΑΛΛΑ ΝΕΑΡΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ΑΥΡΙΟ ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΦΑΝΕΙ! ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΘΟΡΥΒΗ ΕΙΣΟΔΟ! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Γιατι εχω και εγω αυτη την εντυπωση οτι εχει μπει σαν 27αρα με name ΄΄m......a΄΄ ????

Α ΓΕΙΑ ΣΟΥ! Laughing ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΣΤ IQ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΗΤΑΝ!!! Wink

52ΨΑΧΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ. - Σελίδα 3 Empty Απ: ΨΑΧΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ. Τετ Νοε 21, 2012 1:05 pm

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 1η ΣΤΗ ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΗΝΥΣΕΙΣ! ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑ! ΕΔΩ ΣΤΟΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΥΠΟ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΣΕ Ε-ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ?

53ΨΑΧΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ. - Σελίδα 3 Empty Απ: ΨΑΧΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ. Τετ Νοε 21, 2012 1:10 pm

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:Α ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 1η ΣΤΗ ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΗΝΥΣΕΙΣ! ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑ! ΕΔΩ ΣΤΟΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΥΠΟ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΣΕ Ε-ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ?

ΑΧΑΧΑΑ!!!! Respect Respect

54ΨΑΧΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ. - Σελίδα 3 Empty Απ: ΨΑΧΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ. Τετ Νοε 21, 2012 1:11 pm

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:Α ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 1η ΣΤΗ ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΗΝΥΣΕΙΣ! ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑ! ΕΔΩ ΣΤΟΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΥΠΟ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΣΕ Ε-ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ?


Τουλαχιστον θα ειμαστε ολες μαζι στην φυλακη..δεν θα εισαι μονη...χαχαχαχαχα...θα μας σκισει κανα καλσον του/της ειπες???

Οσο για το οτι καταλαβαμε με τι name μπηκε παλι την ξερεις την παροιμια που λεει ΄΄θελει η π....α να κρυφτει και η χαρα δεν την αφηνει''?
εδω ταιριαζει γαντι...

55ΨΑΧΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ. - Σελίδα 3 Empty Απ: ΨΑΧΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ. Τετ Νοε 21, 2012 1:14 pm

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aggeliki5579 έγραψε:
Λεμονάκι έγραψε:ρε κορίτσια !
ρε κορίτσια !
τον Αντωνάκι ρε κορίτσια ; ρε κορίτσια τον πούλο στον Αντωνάκι ;





Λεμονακιιιιιι...τι λογια ειναι αυτα? τι εκφρασεις? πιπερι στο στομα...
ξεχνας οτι εχει πεθερο δικηγορο και θα μας κλεισει ολες μεσα????

ο πεθερός του άραγε ξέρει οτι ασχολείται με κ@ριόλες και κατίνες όπως εμάς ;
α πα πα πως θα βγει στην κοινωνία αυτός ο άνθρωπος ; ντροπή μεγάλη ! ξεπεσμός !! τι θα πει στο δικαστήριο;
ο γαμπρός μου μάλωσε σε ένα φόρουμ που λέγεται είμαι μαμά ;

56ΨΑΧΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ. - Σελίδα 3 Empty Απ: ΨΑΧΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ. Τετ Νοε 21, 2012 1:21 pm

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aggeliki5579 έγραψε:
αφρουλα έγραψε:Α ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 1η ΣΤΗ ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΗΝΥΣΕΙΣ! ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑ! ΕΔΩ ΣΤΟΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΥΠΟ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΣΕ Ε-ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ?


Τουλαχιστον θα ειμαστε ολες μαζι στην φυλακη..δεν θα εισαι μονη...χαχαχαχαχα...θα μας σκισει κανα καλσον του/της ειπες???

Οσο για το οτι καταλαβαμε με τι name μπηκε παλι την ξερεις την παροιμια που λεει ΄΄θελει η π....α να κρυφτει και η χαρα δεν την αφηνει''?
εδω ταιριαζει γαντι...


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ΕΧΕΙ ΤΟ ΣΥΝΔΡΟΜΟ ΤΟΥ ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΑ (ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΟΣ, ΑΣΧΗΜΟΣ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΙΟ ΕΞΥΠΝΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ "ΚΑΤΑΚΤΗΣΕΙ" ΟΛΕΣ) ΠΟΥ ΛΕΩ ΚΑΙ ΕΓΩ!

57ΨΑΧΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ. - Σελίδα 3 Empty Απ: ΨΑΧΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ. Τετ Νοε 21, 2012 1:25 pm

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:
aggeliki5579 έγραψε:
αφρουλα έγραψε:Α ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 1η ΣΤΗ ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΗΝΥΣΕΙΣ! ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑ! ΕΔΩ ΣΤΟΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΥΠΟ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΣΕ Ε-ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ?


Τουλαχιστον θα ειμαστε ολες μαζι στην φυλακη..δεν θα εισαι μονη...χαχαχαχαχα...θα μας σκισει κανα καλσον του/της ειπες???

Οσο για το οτι καταλαβαμε με τι name μπηκε παλι την ξερεις την παροιμια που λεει ΄΄θελει η π....α να κρυφτει και η χαρα δεν την αφηνει''?
εδω ταιριαζει γαντι...


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ΕΧΕΙ ΤΟ ΣΥΝΔΡΟΜΟ ΤΟΥ ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΑ (ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΟΣ, ΑΣΧΗΜΟΣ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΙΟ ΕΞΥΠΝΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ "ΚΑΤΑΚΤΗΣΕΙ" ΟΛΕΣ) ΠΟΥ ΛΕΩ ΚΑΙ ΕΓΩ!

ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΤΟΥΡΑΣΕΛ Ε;;;ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΧΝΑΜΕ..ΦΡΟΝΤΙΖΕ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΜΕ ΚΑΘΕ ΕΥΚΑΙΡΙΑΑ!

58ΨΑΧΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ. - Σελίδα 3 Empty Απ: ΨΑΧΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ. Τετ Νοε 21, 2012 1:30 pm

astrellita

astrellita
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μα τι ειδους αρρωστια μπορει ναναι αυτη...αιντε παρατα μας επιτελους...ουυυυυυυυυυυυστττττ!!!!!!

59ΨΑΧΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ. - Σελίδα 3 Empty Απ: ΨΑΧΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ. Τετ Νοε 21, 2012 1:57 pm

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:
aggeliki5579 έγραψε:
αφρουλα έγραψε:ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΗΔΗ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ ΞΑΝΑ? ΠΑΛΙ ΜΕ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΟΝΟΜΑ ΑΛΛΑ ΝΕΑΡΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ΑΥΡΙΟ ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΦΑΝΕΙ! ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΘΟΡΥΒΗ ΕΙΣΟΔΟ! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Γιατι εχω και εγω αυτη την εντυπωση οτι εχει μπει σαν 27αρα με name ΄΄m......a΄΄ ????

Α ΓΕΙΑ ΣΟΥ! Laughing ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΣΤ IQ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΗΤΑΝ!!! Wink

Αγάπες τον έχω ήδη μπαναρει και με αυτο το nickname!

60ΨΑΧΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ. - Σελίδα 3 Empty Απ: ΨΑΧΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ. Τετ Νοε 21, 2012 1:58 pm

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΒΙΒΙΑΝ ΨΑΧΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ. - Σελίδα 3 417472 ΨΑΧΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ. - Σελίδα 3 417472 ΨΑΧΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ. - Σελίδα 3 417472 ΨΑΧΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ. - Σελίδα 3 417472 ΨΑΧΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ. - Σελίδα 3 417472 ΨΑΧΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ. - Σελίδα 3 417472

61ΨΑΧΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ. - Σελίδα 3 Empty Απ: ΨΑΧΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ. Τετ Νοε 21, 2012 2:05 pm

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ρε κορίτσια μήπως ειστε λιγο υπερβολικές; Την πρωτη φορα που μπήκε μπορει να ηταν ειρων και σπαστικος αλλα την δευτερη με το ονομα renaki73 μερικα μηνυματα που ει διαβάσει ηταν πολυ σωστός και προσπαθούσε να βοηθησει πολλεσ κοπελεσ χωρις να προσβάλει καμια μας( δεν ξερω βεβαια αν εχω χασει τιποτα τωρα τελευταία, αν ειναι ετσι ζητώ συγνωμη)εγω δεν ειχα ποτε επικοινωνια μαζι του αλλα απο τα λιγα που εχω διαβάσει... Με χάλασε βεβαια το τελευταίο του μηνυμα και πιστεύω οτι έχασε το δικιο του με αυτα που έγραψε. Ειναι δικιά μου γνωμη εννοειτε!

62ΨΑΧΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ. - Σελίδα 3 Empty Απ: ΨΑΧΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ. Τετ Νοε 21, 2012 2:21 pm

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Vivian έγραψε:
αφρουλα έγραψε:
aggeliki5579 έγραψε:
αφρουλα έγραψε:ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΗΔΗ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ ΞΑΝΑ? ΠΑΛΙ ΜΕ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΟΝΟΜΑ ΑΛΛΑ ΝΕΑΡΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ΑΥΡΙΟ ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΦΑΝΕΙ! ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΘΟΡΥΒΗ ΕΙΣΟΔΟ! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Γιατι εχω και εγω αυτη την εντυπωση οτι εχει μπει σαν 27αρα με name ΄΄m......a΄΄ ????

Α ΓΕΙΑ ΣΟΥ! Laughing ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΣΤ IQ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΗΤΑΝ!!! Wink

Αγάπες τον έχω ήδη μπαναρει και με αυτο το nickname!


Respect Respect Respect

63ΨΑΧΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ. - Σελίδα 3 Empty Απ: ΨΑΧΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ. Τετ Νοε 21, 2012 2:31 pm

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
reg reg έγραψε:Ρε κορίτσια μήπως ειστε λιγο υπερβολικές; Την πρωτη φορα που μπήκε μπορει να ηταν ειρων και σπαστικος αλλα την δευτερη με το ονομα renaki73 μερικα μηνυματα που ει διαβάσει ηταν πολυ σωστός και προσπαθούσε να βοηθησει πολλεσ κοπελεσ χωρις να προσβάλει καμια μας( δεν ξερω βεβαια αν εχω χασει τιποτα τωρα τελευταία, αν ειναι ετσι ζητώ συγνωμη)εγω δεν ειχα ποτε επικοινωνια μαζι του αλλα απο τα λιγα που εχω διαβάσει... Με χάλασε βεβαια το τελευταίο του μηνυμα και πιστεύω οτι έχασε το δικιο του με αυτα που έγραψε. Ειναι δικιά μου γνωμη εννοειτε!


ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΗΚΕ ΜΙΑ ΚΑΙ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΕ 10 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ NICKNAME! ΠΟΣΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΣΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΩΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ?! ΕΜΠΑΙΝΕ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ "ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ" ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΤΟΥ ΜΙΛΟΥΣΑΜΕ ΜΑΣ ΕΙΡΩΝΕΥΟΤΑΝ. ΕΠΑΙΡΝΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΑΜΕ ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕ ΣΕ ΑΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ (ΩΣ ΡΕΝΑΚΙ 73 ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΑΥΤΟ).ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΕ ΑΠΕΙΛΗΣΕ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΜΗΝΥΣΗ ΕΠΙ ΕΞΥΒΡΙΣΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΚΑΤΕΒΑΤΟ ΜΕ ΚΟΣΜΗΤΙΚΑ ΕΠΙΘΕΤΑ! ΤΕΤΟΙΑ ΕΚΑΝΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!

64ΨΑΧΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ. - Σελίδα 3 Empty Απ: ΨΑΧΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ. Τετ Νοε 21, 2012 2:42 pm

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αφρουλα έγραψε:
reg reg έγραψε:Ρε κορίτσια μήπως ειστε λιγο υπερβολικές; Την πρωτη φορα που μπήκε μπορει να ηταν ειρων και σπαστικος αλλα την δευτερη με το ονομα renaki73 μερικα μηνυματα που ει διαβάσει ηταν πολυ σωστός και προσπαθούσε να βοηθησει πολλεσ κοπελεσ χωρις να προσβάλει καμια μας( δεν ξερω βεβαια αν εχω χασει τιποτα τωρα τελευταία, αν ειναι ετσι ζητώ συγνωμη)εγω δεν ειχα ποτε επικοινωνια μαζι του αλλα απο τα λιγα που εχω διαβάσει... Με χάλασε βεβαια το τελευταίο του μηνυμα και πιστεύω οτι έχασε το δικιο του με αυτα που έγραψε. Ειναι δικιά μου γνωμη εννοειτε!


ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΗΚΕ ΜΙΑ ΚΑΙ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΕ 10 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ NICKNAME! ΠΟΣΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΣΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΩΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ?! ΕΜΠΑΙΝΕ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ "ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ" ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΤΟΥ ΜΙΛΟΥΣΑΜΕ ΜΑΣ ΕΙΡΩΝΕΥΟΤΑΝ. ΕΠΑΙΡΝΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΑΜΕ ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕ ΣΕ ΑΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ (ΩΣ ΡΕΝΑΚΙ 73 ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΑΥΤΟ).ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΕ ΑΠΕΙΛΗΣΕ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΜΗΝΥΣΗ ΕΠΙ ΕΞΥΒΡΙΣΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΚΑΤΕΒΑΤΟ ΜΕ ΚΟΣΜΗΤΙΚΑ ΕΠΙΘΕΤΑ! ΤΕΤΟΙΑ ΕΚΑΝΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!



Δεν επιμενω γιατι δεν ξερω και πολλα αλλα απο 5-6 μηνυματα του ,που διάβασα μου φαινόταν οτι πράγματικα ήξερε πολλα και ήθελε να βοηθησει . Αν ομως οπως λες σε εβρισε και συνέχισε να ειρωνευετε τοτε παω πάσο...!

65ΨΑΧΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ. - Σελίδα 3 Empty Απ: ΨΑΧΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ. Τετ Νοε 21, 2012 4:51 pm

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχει δικιο η Αφρουλα και μονο που μπαινει στη διαδικασια να παριστανει τη γυναικα και να ανοιγει 10 λογαριασμους αυτο λεει πολλα! επισης την πρωτη εντυπωση δεν μπορεις να την παρεις πισω νομος αυτο.. δεν παει να μιλαει με τον καλυτερο τροπο τωρα απο την αρχη εδειξε ποιος ηταν με τον τροπο που μιλουσε.. ευτυχως η Βιβιαν ειναι εδω και δεν τα αφηνει ετσι αυτα ΨΑΧΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ. - Σελίδα 3 417472

66ΨΑΧΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ. - Σελίδα 3 Empty Απ: ΨΑΧΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ. Τετ Νοε 21, 2012 5:15 pm

Eμμανουελα

Eμμανουελα
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
KALHSPERA KORITSIA

se mia syzitish petixa kai egw ayto to onoma(renaki_73) mou eixai kanei entiposh epidi stin arxh elege pos eixai dydyma (agoraki k koritsaki) to eksigouse analitika kai meta apntise os antras......Shocked

67ΨΑΧΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ. - Σελίδα 3 Empty Απ: ΨΑΧΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ. Τετ Νοε 21, 2012 7:26 pm

ελλάκι λέκα

ελλάκι λέκα
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
kοοριτσια συγνωμη που επεμβαινω αλλά κατανταει τρομακτιικο Shocked Shocked να φτιαχνεις προφιλ ψςυτικα προφιλ ποιος ξερει ποιος κρυβεται απο πισω,,κανένας ανωμάλος ..ναι ειμαι καινουργια εχω 2 μήνες περιπου που ειμαι στο φορουμ αλλά απο την πρωτη φορα θα μου πειτε εισαι νεα δεν τον ηξερες αλλά κορίτσια εβλεπα μια εμφανιζόταν σαν αντώνης και μια στο δευτερολεπτο αλλάζε και γινόταν η ρένα.και τα είχε γράψει τοσο αναλλητικά πως εκαναν τα παιδιά τους σαν αντωνης που παραξενοο φαινόταν.και συνέχει πουλουσε μουρη..παντως εγω μπορω να διαβεβαιωσω με οποιον τροπο υπαρχει οτι ειμαι μια και ειμαι κοπέλα και οχι ο αντώνης.. Shocked Shocked Shocked Shocked

68ΨΑΧΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ. - Σελίδα 3 Empty Απ: ΨΑΧΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ. Τετ Νοε 21, 2012 10:53 pm

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!!!

Τωρα εμενα γιατι αυτος ο ανθρωπος μου δινει την εντυπωση οτι είναι συνταξιουχος γυναικολογος, ανυπαντρος που εδω κ λιγο καιρο ανακάλυψε το ιντερνέτ????

ΨΑΧΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ. - Σελίδα 3 417472

69ΨΑΧΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ. - Σελίδα 3 Empty Απ: ΨΑΧΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ. Τετ Νοε 21, 2012 11:16 pm

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
emilou έγραψε:Καλημέρα!!!

Τωρα εμενα γιατι αυτος ο ανθρωπος μου δινει την εντυπωση οτι είναι συνταξιουχος γυναικολογος, ανυπαντρος που εδω κ λιγο καιρο ανακάλυψε το ιντερνέτ????

ΨΑΧΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ. - Σελίδα 3 417472

συμφωνω απολυτα....οι γνωσεις του/της στα ιατρικα απιστευτες....
ειναι κριμα παντως γιατι ο ανθρωπος ειναι προφανες οτι εχει πολλα θεματακια να λυσει.
καλημερα σε ολες Very Happy

70ΨΑΧΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ. - Σελίδα 3 Empty Απ: ΨΑΧΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ. Τετ Νοε 21, 2012 11:24 pm

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσια μην το ψαχνετε...
το προβλημα του ειναι απιστευτα τραγικο!!! Εχει τοση αναγκη απο επιβεβαιωση γιατι προφανως μονο απορριψη εχει φαει στη ζωη του που εδω θα τον μπαναρει η Βιβιαν και σε λιγο αυτος παλι θα εμφανιζεται..ηδη εχει νεο nickname και ειναι αναμεσα μας..

Τελικα ειναι να τον λυπασαι...φανταστειτε ποσο αδεια ειναι η ζωη του ωστε η μοναδικη του εννοια να ειναι να δημιουργει διαφορετικους λογαριασμους στο φορουμ μονο και μονο για να ασχοληθει καποιος μαζι του...

71ΨΑΧΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ. - Σελίδα 3 Empty Απ: ΨΑΧΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ. Τετ Νοε 21, 2012 11:27 pm

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aggeliki5579 έγραψε:Κοριτσια μην το ψαχνετε...
το προβλημα του ειναι απιστευτα τραγικο!!! Εχει τοση αναγκη απο επιβεβαιωση γιατι προφανως μονο απορριψη εχει φαει στη ζωη του που εδω θα τον μπαναρει η Βιβιαν και σε λιγο αυτος παλι θα εμφανιζεται..ηδη εχει νεο nickname και ειναι αναμεσα μας..

Τελικα ειναι να τον λυπασαι...φανταστειτε ποσο αδεια ειναι η ζωη του ωστε η μοναδικη του εννοια να ειναι να δημιουργει διαφορετικους λογαριασμους στο φορουμ μονο και μονο για να ασχοληθει καποιος μαζι του...


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥ! ΕΝΑ NICKNAME ΟΠΩΣ ΤΟ ΕΜ.......Α?!ΜΑ ΤΙ ΠΡΩΤΟΤΥΠΟ?! ΠΑΛΙ 27 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ?!

72ΨΑΧΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ. - Σελίδα 3 Empty Απ: ΨΑΧΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ. Τετ Νοε 21, 2012 11:29 pm

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλα μα σοβαρα ειναι τετοιος ανθρωπος καλα πως ειναι δυνατον εχει μωρο περιμενει διδυμα που τον βρισκει τον χρονο δεν δουλευει? και γιατι να ασχολητε? μπορει να μπαινε να εκνευριστηκε με καμια η με πολλες και να το κανει για εκδηση αλλα οντως χαρας την κραση του εντυπωσιαστηκα εν τον ξερω επροσεξα τον σε καποια θεματακια εφανηκε μου ενταξει, τι να πω Shocked

73ΨΑΧΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ. - Σελίδα 3 Empty Απ: ΨΑΧΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ. Τετ Νοε 21, 2012 11:30 pm

Lida R

Lida R
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΕ ΘΑ ΜΑΣ ΓΙΝΕΙ ΕΜΜΟΝΗ.....Ο ΨΥΧΑΚΙΑΣ.....

ΣΟΒΑΡΑ ΤΩΡΑ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΤΕΛΕΣΊΔΙΚΟ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ?????ΔΙΩΞΗ ΗΛ. ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ Π.Χ.....

ΑΥΤΟ ΑΓΓΙΖΕΙ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΝΟΧΛΗΣΗΣ.....

74ΨΑΧΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ. - Σελίδα 3 Empty Απ: ΨΑΧΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ. Τετ Νοε 21, 2012 11:35 pm

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:
aggeliki5579 έγραψε:Κοριτσια μην το ψαχνετε...
το προβλημα του ειναι απιστευτα τραγικο!!! Εχει τοση αναγκη απο επιβεβαιωση γιατι προφανως μονο απορριψη εχει φαει στη ζωη του που εδω θα τον μπαναρει η Βιβιαν και σε λιγο αυτος παλι θα εμφανιζεται..ηδη εχει νεο nickname και ειναι αναμεσα μας..

Τελικα ειναι να τον λυπασαι...φανταστειτε ποσο αδεια ειναι η ζωη του ωστε η μοναδικη του εννοια να ειναι να δημιουργει διαφορετικους λογαριασμους στο φορουμ μονο και μονο για να ασχοληθει καποιος μαζι του...


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥ! ΕΝΑ NICKNAME ΟΠΩΣ ΤΟ ΕΜ.......Α?!ΜΑ ΤΙ ΠΡΩΤΟΤΥΠΟ?! ΠΑΛΙ 27 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ?!

Καλημερα κουκλα μου...γατα εισαι!!
Ποσες συμπτωσεις μαζεμενες ε?

ποσο προβλεψιμος πια? καμια πρωτοτυπια? καμια φαντασια πια?

75ΨΑΧΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ. - Σελίδα 3 Empty Απ: ΨΑΧΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ. Τετ Νοε 21, 2012 11:38 pm

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΩΡΕ ΕΓΩ ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΑΤΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ! ΑΥΤΟΣ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΤΡΩΜΕ ΚΟΥΤΟΧΟΡΤΟ!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ΜΑ ΤΙ ΒΛΑΚΑΣ!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις