Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
10 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 10 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

elbono


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αχ ετσι Ευη μου,εμενα προχθες ηταν για καφε κ του λεω ελα να κρατησεις τ μωρο να κανω δουλειες,ηρθε κ τι εκανε!!!!!κοιμηθηκε στον καναπε πριν το μωρο!!!το κοιμιζω κ ακουω σε καποια φαση κλαματ λεω ε ενταξει θ σηκωθει,ειχε πλανταξει το καημενο κ αυτος χαμπαρι κ κοιμοντουσαν διπλα διπλα!μετα καταλαβαινεις!

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα!!!!!!!!!!!!!χρονια πολλα στους νικους!!!! ζετακι να χαιρεσε τον αντρα σου!!!!!!!! χρυσα το μπαμπα σου κ το μωρο σου!!!!! εχουμε κανεναν αλλον?????????????

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα

Ελενη κ Χρυσα να χαιρεστε μπαμπαδες κ γιους!!! ΚΑι οποια εχει καποιον, εμεις δεν εχουμε κανενα

Εχουμε καμια Νικολεττα???

Σημερα ελπιζω να ρθει η αδερφη μου μπας κ καταφερω να στολισω κ το μπαλκονι τωρα που εχει ηλιο!!!

Ο μικρος εχει 3 μερες αρχισε να γυρναει κ σταματημο δεν εχει, πρεπει τα ματια μου να ειναι συνεχεια πανω του γιατι τον βλεπω να κανει βουτια!!!

Σας φιλω!!

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημεραααααααααααα μανακαι κορη ξυπνησαμε 10 η ωρα το πρωι,.
ξυπνησαμε στις 6,30 ετοιμασα τονγιωργο εφυγε 7.30 γκρινιαζε στονυπνοτης εκαναγαλα ιπιε λιγο ξανακοιμηθηκε επιτοπου κ πριν λιγο ξυπνησησαμε περιμενο να δω ποτε θα φαει διοτι μαφησε 60 η κυρια .

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωωωωωωωω χρυσα να τους χαιρεσαι!!!!
το ξεχασα μωρε το αγορι μας!
και μη νιωθεις ετσι!σκεψου τι καλα που θα ξεφυγεις λιγες μερες!εγω τι να πω που ουτε κανεις μου την κραταει ουτε εχω βγει ποτε απο οταν εκανα το χειρουργειο...ηθελε προσοχη μετα το χειρουργειο ναι το δεχομαι αλλα οταν ηρθαν τα μαστορια για το τζακι και καναν το σπιτι κωλο δεν ηθελε προσοχη που ημουν με τη σφουγγαριστρα ολη μερα?????ευχαριστησου και το εξω σου!ευχαριστησου και τον μπεμπη σου!δε θα ειναι ποτε το ιδιο μικρουλης οπως σημερα!αυριο θα ειναι μια μερα μεγαλυτερος!!!μια μερα πιο κοντα στο να σου πει "δε μας παρατας ρε μανα?" και να λες μα εγω ποτε το χαρηκα αυτο το παιδι??? Shocked
εγω φιλοσοφω και η μπεμπα μου χεζει...σεβασμος μηδεν στην καταθεση ψυχης μιας μανας....οριστε η επιβεβαιωση...χεσμενες μας εχουν απο τωρα... Very Happy

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ζετα???????????μπηκες????
αν οχι εχετε χαιρετησματα!!!!εχει τοσα να μας πει αλλα δεν μπορει να μπει!!!!!εχει προβλημα με τον κωδιλκο.της βγαζει οτι ειναι λαθος

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοκώνες μου...ευχαριστώ για τις ευχές σας και ανταποδίδω...

Ο μπέμπης κοιμήθηκε μετά τις 3 με πολύ ζόρι και καθε τρεις και λίγο γκρίνιαζε...μαύρο ύπνο έκανα...πώς θα πάω το απόγευμα να τραγουδήσω ούτε που ξέρω...

Έχω τα νεύρα μου με μια ηλίθια τραγουδιάρα που τραγουδάει μαζί με τον άντρα μου και νομίζει ότι είναι η δεύτερη Πάολα και κράζομαι από χτες μαζί της...το ζώον...διακόσια χρονών γυναίκα και δεν έχει την ελάχιστη αυτογνωσία να το βουλώνει όποτε έχει άδικο....τέσπα....

Εσείς τι κάνετε? Εμείς θα φάμε σήμερα όλοι μαζί στο σπίτι με πεθερικά γαμπρούς κτλ...μάλλον η τόση γκρίνια είναι από τα δόντια κορίτσια ή λέτε να επηρρεάζει το εμβόλιο? Δυο μέρες μετά????

lia30


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια
Χρόνια Πολλά Χρύσα για μπαμπά και γιό, και Ζέτα για τον άντρα σου!
Εμείς χτες αρχίσαμε το ζοριλίκια στον ύπνο! Κοιμήθηκε στις 10.40 και ξύπνησε στις 11.30 και άρχισε το πάρτυ. Να γελάσει, να χτυπιέται, μες το τρελό κέφι. Μετά το γύρισε στο κλάμα, μετά χασμουρήθηκε, την έβαλα στην κούνια, άρχισε πάλι τις χαρές, έβαλα τον άντρα μου για ύπνο να μην ταλαιπωρούμαστε και οι 2, έβαλα τη μικρή στο μέι τάι, έκλεισα τα φώτα και άφησα μόνο τα φωτάκια από το δέντρο για να μη φάω και τα μούτρα μου, και από τις 12.30 μέχρι και τις 2 έκανα βόλτες μες στα σκοτεινά. Η μικρή το μάτι γαρίδα. Ησυχη ήταν, αλλά το μάτι γαρίδα. Κάποια στιγμή κοιμήθηκε, την έβαλα στην κούνια, με πήρε ο ύπνος και μένα, σε 10 λεπτά ξύπνησε, την τάισα, ξανακοιμήθηκε, κοιμήθηκα και γω ξαναξύπνησε αλλά δεν της έδωσα σημασία, συνέχισα τον ύπνο μου γιατί ήμουν κομμάτια. Κάποια στιγμή πρέπει να κοιμήθηκε. το πρωί 7.30 το μάτι γαρίδα! Την τάισα, την άφησα στην κούνια της και έφυγα από το δωμάτιο, ξάπλωσα στον καναπέ κανά 45λεπτο. Μαύρο ύπνο έκανα,πήγα στο δωμάτιο και κελαηδούσε!!
Πήγαμε βόλτα, πήραμε κοτόπουλο, γυρίσαμε, στη διαδρομή κοιμήθηκε στο μέι τάι έβαλα το κοτόπουλο να ψήνεται, άπλωσα πλυντήριο, έβαλα μια σκουπίτσα, ξεσκόνισα... Ωχ, ξύπνησε, την ακούω!!
Λοιπόν, το κοτόπουλο έχει 2 φορές που το κάνω με μπύρα μέλι και μουστάρδα και γίνεται τέλειο. Φτιάχνω μια μαρινάδα με ένα κουτάκι μπύρα, 2 κουταλιές μέλι, 4 κουταλιές μουστάρδα, αλάτι και πιπέρι, βάζω το κοτόπουλο στη γάστρα με τη μαρινάδα, το αφήνω όλο το βράδυ και το ψήνω περίπου 3 ώρες το πρωί. Γίνεται πολύ νόστιμο. Χτες πήγα 8.10 μετά το γυμναστήριο στο κρεοπωλείο και είχε κλείσει, οπότε πήρα σήμερα και δεν το άφησα με τη μαρινάδα όλο το βράδυ, αλλά κανά μισάωρο μόνο και το έβαλα να ψηθεί. Θα φτιάξω και ένα ρυζάκι, θα βράσω και χόρτα και είμαστε οκ.
Την ακούω που κελαηδάει... Πάω!!! Σας φιλώ. Τα λέμε σε λίγο

lia30


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Α! Στη μαρινάδα βάζω και ελαιόλαδο!!
Εφυγαααα....

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπραβο που γραφετε μυστικα κ συνταγες!! ευπροσδεκτα!!
Κων/να που ειναι τα μελ/να;;;
τελικα ολα τα μπουμπουκια μας χθες ξενυχτουσαν,ε; εχουν συντονιστει!!!εγω δεν εχω κανει σχεδον τιποτα,ουτε φουρνο ακομα,τεμπελιασα σημερα!!

mamavi


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Χρύσα να χαίρεσαι τους Νίκους σου και όποιες άλλες έχετε Νίκους-Νικολέτες κορίτσια. Χρύσα μάλλον τα δόντια είναι ..

Χθες νύχτα μαρτύριο, ξυπνούσε ανα 1.30 ώρα, 10 λεπτά φαί και ύπνο, σαν νεογέννητο. Το μεσημέρι πήγαμε βόλτα στο cosmos και κοιμόταν 3 ώρες στο καρότσι, έσκασε στον ύπνο.

Πριν απο λίγο έπαιζε στο παρκοκρέβατο και ξαφνικά απόλυτη ησυχία, ήταν απόλυτα ακίνητη με το βλέμμα στο κενό, ένα βήμα πριν τον ύπνο.. Άλλες ανυπομονούν για δοντάκια, άλλες για λεξούλες, εγώ περιμένω με αγωνία να κοιμηθεί μια μέρα μόνη της, χωρίς κούνημα, στήθος ή αγκαλίτσα. Νομίζω οτι πλησιάζουμε σιγά σιγά..

Ματινάκι το ξεφύλλισα αλλά λίγο μπερδεύτηκα, ο συγγραφέας προτείνει την ίδια μέθοδο και σε παιδάκια κάτω των 6 μηνών;

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ελενη μ!!!!!!!!!!!μπηκα!!!!!!!!!!σας διαβαζω κουκλες κ ερχομαι!!!!!!

χρονια πολλα σολους κ ναι μαρακι καλα θυμασαι κ εσυ ελενη γιορταζει ο αντρας μ!!!σας ευχαριστω ολες σας για τις ευχες!!!επανερχομαι!!!!!!

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #6 - Σελίδα 38 215994



Έχει επεξεργασθεί από τον/την spyros3 στις Τρι Μαρ 19, 2013 7:16 am, 1 φορά

lia30


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ζέτα μου να σου ζήσουν! Είστε πολύ όμορφη οικογένεια όλοι! Και φαίνεστε όλοι χαμογελαστοί και χαρούμενοι! Εύχομαι να είστε όλι έτσι σε όλη σας τη ζωή! Μοιάζετε με την αδερφούλα και νομίζω ότι και οι 2 μοιάζετε στη μαμά! Πιο μικρή ή πιο μεγάλη είναι; Συνομίλικες φαίνεστε! Και τα παιδάκια σου κουκλιά! Και η Ειρήνη φυσικά, αλλά και ο Σπυράκος σου δεν πάει πίσω! Κύριος με τα όλα του!

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σευχαριστω Λια μ να σαι καλα!ειναι 1,5χρ μεγαλυτερη,εχουμε κ την Μανια μας π ειναι στα 13,1η γυμνασιου παει...αλλα ειχε τον νου της στο κινητο κ που να ρθει για φωτο..
ειδες κ το αντρακι μ?μια χαρα περασε κ αυτος κ το χουν να το λενε για το ποσο καλο παιδι ειναι κ οτι κ αν τ πουνε τους ακουει χωρις μα κ μου...
τι κανει η μικρη σ?σε ξενυχταει ε?
εμενα κοιμηθηκε καλα αλλα ζηταει γαλα 3 φορες την νυχτα κ λεω μηπως δεν την φτανει η ποσοτητα?αλλα πινει για 5 λεπτα κ γυριζει το κεφαλακι της απο την αλλη κ συνεχιζει τον υπνο της...

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Zετακι μου τι κουκλακια που ειστε ολοι;
τι του φορας του κοριτσιου; καλσον,ζακετουλα,παπουτσακια..πωπωπω!!! τρελα ειναι,τρελα!!! κι ο Σπυρακος.. πουκαμισο κ πουλοβερ σαν τον μπαμπα!! ειναι αντρακι κι αυτος πια!!!χιχι!!
εγω νομιζω εσυ μοιαζεις στον μπαμπα σου!
να ζησουν τα παιδια κ να εχουν υγεια κ αγαπη!!! μπραβο κ στα ζουζουνια σ που ηταν ησυχα!!

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Sas diabasa viastika perastika sta arrwstoulia ypomoni stes glykes manes
Xrysa moy na sou zisoun mpampakas kai gios eleos me tis paoles anakatwthika
zera mou koukliko to zeugaraki na sas zisoun na nai panta mazi eutixismenoi

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαρακι μ σευχαριστω παρτα πολυ!!!κ εσενα μαρθαλενα!!
ειδατε την κορη μ ομορφιες?!!αυτο το πορτοκαλι μαρακι ειναι μπολερο!!πλεκτο...κ παλι σας ευχαριστω...ναι ναι τ μπαμπα μ μοιαζω χα!χα!χα!...

εσεις τι κανετε?

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΖΕΤΑ να ζησουν!!!!!να ειστε χαμογελαστοι συνεχεια οπως τη φωτο!!!!τα παιδια κουκλακια!!!!!

εμεις εδω φωναζουμε!!!!!δεν λεει να κοιμηθει...........

945Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #6 - Σελίδα 38 Empty . Πεμ Δεκ 06, 2012 5:17 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ξωφαλτσα διαβασα τα νεα σας!κατι για ανταλλαγη τηλεφωνων ειδα,κατι για συναντηση θεσσαλονικη επισης!καλε να πειτε και μενα αν ειναι να βρεθουμε!εχω το τηλ της μπεμπας μονο!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να'μαι κι εγω!μολις γυρισε και το κοριτσι μου απο το σχολειο του!χθες μου ζηταγε να βαλει σκουλαρικια,σημερα ζηταει μικροφωνο!τι αλλο θα ζησω...ζετα να σας ζησουν οι νεονυμφοι και παντα να ειναι τοσο χαμογελαστοι!
ηθελα να ρωτησεις κατι και την αδερφη σου,ετσι μονο τιμη να δω ρε παιδι μου...οποτε μπορεις και μπορει κι αυτη πες μου!

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω δεν εχω κανενα τηλ........μονο της μαχης

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λοιπον το δικο μου ειναι
γραφτε το γιατι σε λιγο θα το σβησω!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Ευάκι στις Πεμ Δεκ 06, 2012 6:41 am, 1 φορά

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οτι θες Ευα,σημερα θα μιλησουμε οποτε πες μ για να την ρωτησω...

εκανα κ εγω το γλυκακι μ π μ ζητησε ο αντρας μ κ ειμαι στο τζακι με την μικρη π κ αυτη ελενη μ κουβεντιαζει κ δεν κοιμαται...αλλα μ φαινεται διαφορετικη η φωνη της...θα ρθει κ η πεθ ταπογευμμα....

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερααααααααααα
να χαιρωμαστε τους εορταζομενους,
να μας ζησουν το ζευγαρακι
εμεις φτου φτου κοιμηθηκαμεκαλα τ βραδυ. ο γιωργος εχθες μολις ηπιε τ γαλα τ μ εκανε εναν μα εναν εμετο αστα να πανε χαλια καναπεδεσ απππαπα καθαριζα κοιμηθηκε νωρις ο γωργοσ ευτηχως η μικρη σττην ωρα της

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις