Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
17 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 17 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kαλησπερα!!!!!!τι κανετε??????????

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα!!! Ζετα τι γλυκακι εφτιαξες; εγω ξαναεκανα μελομ για να παω κ στο χωριο αν ανεβω Σ/Κ. η μικρη μ εχει κοψομεσιασει αλλα εχω κ τυψεις να την αφηνω πολυ μονη της..τα δαχτυλα φουλ στο στομα, της τραβαω το ενα χερι,βαζει τ αλλο..

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
που ειστε μωρε σημερα;;
καθομαι κ ακουω τραγουδακια εδω κ ποση ωρα κ το ζουζουνι μ κοιμηθηκε στην αγκαλια μ κ δε θελω να σηκωθω...
https://www.youtube.com/watch?v=pERTd_7Ma44

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
k εμεις εδω τριβετε νυσταζει κδεν λεει να κοιμηθει.......

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζετακι τελικα δε χρειαζεται σ'ευχαριστω παντως!
εμεις ολη μερα τρεχουμε εκτος σπιτιου!πανικος!το ενα φερνει το αλλο!τελειωσε το μελανι απο τον εκτυπωτη μας,πηρε αλλο ο β και το μηχανημα δε δουλευει.αντε να το παμε πισω ειναι μεσα στην εγγυηση ευτυχως!ποση ωρα να βγαλεις ακρη!μετα ψαχναμε σε ολη την θεσσαλονικη να βρουμε φιλτρο ανθρακα γιατι το τζακι μας ενω δε μυριζει τραβαει αερα απο εξω που βρωμοκοπαει!βρηκαμε φιλτρο,αντε να το βαλεις!αντε να μαγειρεψουμε,να παρουμε τα παιδια απο τα σχολεια,φαγαμε και ποση ωρα στο τζαμπο που τελικα δεν ειχε σαπουνοφουσκες τινκερμπελ και τωρα πρεπει να παμε στην πυλαια!πφφφφφφφφ και οι δουλειες μου μειναν πισω και νευριαζω!

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοιμηθηκε επιτελους μακαρι να μη ξυπνησει σε κανα μισαωρο κ εχουμε γλεντια!!!!

marialat

marialat
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ!!!

ΖΕΤΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΙ ΝΕΟΝΥΜΦΟΙ!!! ΝΑ ΤΟΥΣ ΧΑΙΡΕΣΤΕ!!!! ΕΙΣΤΕ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ!!!

ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΚΑΙ Ο ΓΙΟΣ!!! ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΙΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑΡΕΣ ΝΑ ΞΥΡΙΖΟΝΤΑΙ... tongue

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΑ ΑΡΡΩΣΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!

ΚΑΙ Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΧΘΕΣ ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΚΑΛΑ... ΞΥΠΝΗΣΕ ΚΑΤΑ ΤΗ 1 ΚΑΙ ΓΕΛΟΥΣΕ ΚΑΙ ΜΙΛΟΥΣΕ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 2.30 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΑΝΑ ΣΤΙΣ 7 ΚΑΙ ΣΤΙΣ 9. ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΑΣ ΑΦΗΣΕ ΠΡΙΝ ΝΑ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΧΕ ΣΗΜΕΡΑ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ ΚΑΙ ΣΤΕΝΟΧΩΡΗΘΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ...

ΠΑΙΔΙΑ ΧΕΙΜΩΝΙΑΣΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ!!! ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΛΕΙΨΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΠΙΑ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ...
ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΝΑΡΘΗΚΑ, ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟΝ ΒΓΑΛΩ...

Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΩΡΑ ΛΕΕΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ.. ΑΝΤΕ ΝΤΕ ΜΠΑ ΜΠΑ ΜΑ ΜΑ ΜΠΡΡΡΡ
ΧΑΧΑ ΕΙΧΕΙ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ!!! ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΤΗ ΣΑΝΤΥ ΕΠΙΜΟΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΓΕΛΑΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ

ΑΥΤΑ!!!

marialat

marialat
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ Η ΝΥΦΗ ΜΟΥ ΔΕΡΝΕΙ ΤΑ ΑΝΗΨΙΑ ΜΟΥ 2 ΚΑΙ 1 ΕΤΟΥΣ. ΣΗΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΕΔΩ Ο ΞΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΑ ΕΛΕΓΕ ΚΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ...

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marialat έγραψε:ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ Η ΝΥΦΗ ΜΟΥ ΔΕΡΝΕΙ ΤΑ ΑΝΗΨΙΑ ΜΟΥ 2 ΚΑΙ 1 ΕΤΟΥΣ. ΣΗΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΕΔΩ Ο ΞΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΑ ΕΛΕΓΕ ΚΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ...

πλακα κανεις.....αυτα ειναι μωρακια ακομα τι δερνει????μηπως να της μιλουσες?

lia30


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσάκια!!!
Καλησπέρα. Εχω κανά 10λεπτο που έβαλα τη μικρή μου για ύπνο. Να δω σήμερα, θα κοιμηθει ή θα μου ξυπνήσει σε καμιά ώρα και θα αρχίσει το πάρτυ όπως και χτες;;;
Μαρία μου αν η νύφη σου χτυπάει τα παιδάκια είναι πολύ σοβαρό. Πρέπει να το συζητήσεις με τον αδερφό σου.
Αχ, αύριο Παρασκευή, είναι η καλύτερη μέρα μου, γιατί γυρνάει ο άντρας μου το μεσημέρι και είμαστε χαλαροίοιοιοι. Γιατί τις καθημερινές ο καημένος γυρνάει στις 2 και μέχρι τις 10 (το νωρίτερο) διαβάζει για την επόμενη μέρα. Κάνει διάλειμμα μόνο για 1 ώρα να κρατήσει τη μικρή για να πάω εγώ γυμναστήριο. Ελένη μου, καταλαβαίνεις φαντάζομαι, φιλόλογος σε λύκειο!! Και συ έχεις και τα μαθήματά σου, έχεις και προετοιμασία έχεις και το μωράκι!
Αχ τι ωραία που κανονίζετε συνάντηση εσείς οι Θεσσαλονικιές! Σπούδαζα 5 χρόνια θεσ/νίκη και την αγαπώ πολύ. Και πριν 2μιση χρόνια, είχαμε πάει για 3ήμερο με τον άντρα μου Θεσ/νίκη και μου έκανε την πρόταση γάμου!! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #6 - Σελίδα 39 215994
Σας φιλώ, πάω να χαλαρώσω στον καναπέ με το βιβλιάκι μου, αν δεν ξυπνήσει η κοράκλα μου!!
Φιλάκιαααα

marialat

marialat
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ! ΤΙΣ ΕΧΩ ΠΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΤΑ ΒΑΖΕΙ ΤΙΜΩΡΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΑΠΛΑ ΤΑ ΑΠΕΙΛΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΔΕΙΡΕΙ Η ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΔΕΙΡΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΟΥΣ. Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ. ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΜΑΘΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΤΗΣ ΟΤΙ ΑΠΕΙΛΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΟΠΟΤΕ ΤΙΣ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ Η ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΕΙ ΤΗ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ. ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΜΗ ΤΗΝ ΧΑΣΕΙ!!!
ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ Ο ΚΟΜΠΟΣ ΕΦΤΑΣΕ ΣΤΟ ΧΤΕΝΙ! Η ΜΑΝΑ ΤΗΣ ΕΔΕΙΡΕ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ, 2 ΕΤΩΝ, ΓΙΑΤΙ ΕΡΗΞΕ ΤΑ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΟΝ ΕΒΑΛΕ ΤΙΜΩΡΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΦΗΝΕ ΝΑ ΠΑΕΙ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΚΛΑΙΓΕ! ΗΤΑΝ Η ΘΕΙΑ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΙΕΙ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΣ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ! ΚΑΙ Ο ΞΑΡΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΧΤΥΠΑΕΙ Η ΜΑΜΑ ΤΟΥ!
ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ! ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΑΥΡΙΟ ΤΗΛ ΝΑ ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΩ ΑΠΈΞΩ ΑΠ'ΕΞΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ...
ΤΑ ΛΥΠΑΜΑΙ ΤΑ ΑΝΗΨΑΚΙΑ ΜΟΥ! ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ, ΑΛΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΔΕΝ ΦΤΑΙΝΕ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ!!! ΕΙΜΑΙ ΝΑ ΣΚΑΣΩ!!!!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!


Maria m stenaxwrethika m afto p les..psaksto.. filakia kalinixta!!

elbono


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μαρακι τι ασχημο,κανε οτι μορεις!!κριμα τα μωρακια!!!το χερι πως παει?τι ακριβως εχεις?

εμενα το γιαβρι μου θαρρεις οτι καταλαβαινει την στεναχωρια μου αυτες τις μερες κ ειναι κ αυτο καπως!!!!

κοριτσια αυριο παω για νυφικο!!!θ σας εχω νεα λοιπον!!

ευακιιιι ρε κοριτσι μου χαρα στις αντοχες σου!!

ζετα να χαιρεσαι κ συ τον αντρουλη σου!

σας φιλω!το σκ θα εχω την αδερφημ με τον φιλο της!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελενη σε καταλαβαινει!!ειναι σιγουρο!!
παλεψε το για το μωρακι,ασχολησου μαζι του να ξεχνιεσαι κ να μην το αγχωνεις απο τωρα.εγω οταν ποναγα με το ματι της εκανα πλακα οπως παντα να γελασει κ το αισθανοταν οτι δεν ημουν καλα κ απλα με κοιταζε,δε γελαγε.

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα!!!!!!!τι κανετε?εμεις δοκιμαζουμε τη φωνη μας απο τις 6!!!!δεν με ενοχλει που ξυπνησε απο τις 6 αλλα ολο το βραδυ ανα μια ωρα εκαιγε...........φιλια σε ολες!!!!!!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!τι κανετε?εμεις μαυρη νυχτα περασαμε,η μικρη εκανε λιγο μυξα διαφανη και νευριασε και ξυπναγε συνεχεια...τεσπα...λιγη μυξα χαρα στο πραγμα της λεω εκανες!τι να πουν και μωρουδελια με ιωσεις και τετοια!και με κοιταει και γελαει!τι να κανεις μεσα στη νυχτα γελας κι εσυ!
μαρακι ειναι σοβαρο αυτο που λες!αλλα πριν μιλησεις μαζι της δε μιλας με τον αδερφο σου?οι πρωτομανες θα το βρισκετε απαισιο αλλα οπως ξερετεκαθε ανθρωπος εχει και τα ορια του και καμια φορα ξεφευγει και καμια στον κωλο!κι εγω τους λεω "θα σε κοπανησω" καμια φορα αυτο δε σημαινει οτι τα δερνω,το λεω για να ξερουν οτι σιγα σιγα εξαντλειται η υπομονη μου,ειδικα αμα τα εχω βαλει για υπνο και με σηκωνουν τρεις και λιγο για νερο ή για κατουρημα-που ειναι ψεμα και τα 2 γιατι και ποτηρακι εχουν στο κρεβατι τους και τα εχω παει τουαλετα πριν ξαπλωσουν!ε και 10 φορες στο επομενο μισαωρο να θελουν να παν τουαλετα?επειδη εχουν ορεξη αυτα για παιχνιδι δε θα χαλασουμε την ωρα του υπνου!καταλαβες τι εννοω? Very Happy

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ξυλο με ξυλο εχει διαφορα!!!!!αλλο να ριξεις μια στον ποπο κ αλλο να τα σακατεβεις!!!!!!

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια τι κανετε?σας ευχαριστω για τις ευχες σας!!
το κυριοτερο..ειχα καθυστερηση 3 μερες αλλα δεν ηθελα με την καμια να κανω τεστ κ ηρθαν σημερα....δεν λεω οχι αλλα ειναι παρα πολυ νωρις για εμενα..
το επομενο..χθες το πρωι ηρθε ο πεθερος μ για καφε,ταπογγευμμα η πεθερα κ κατα τις 8 οι γονεις μ για ρακι...σε καποια φαση ειπα της μανας μ οτι δεν με χε παρει τηλ η αφελφη μ για να μ ευχυθει κ μ ειπε οτι θα ερθουν!!ε?!τοσα χρονια τους καλουσα π ειχα τοσα κ τοσα απο μεζεδακια κ φαγητα κ φετος π δεν εκανα τιποτα θα ερχοταν!!!ειχα λιγο κρεας στην καταψυξη το βγαλα,τηγ πατατες κ μια σαλατα...αν το ξερα θα χα κ αλλα,αλλα εχουμε καιρο κγια να ξαναρθουν...

η μικρη μ ειναι καλα αλλα σαν να βραχνιαζει η φωνουλα της,δεν ξερω θα το δω κ σημερα κ θα πραξω αναλογως...

Μαρια οπως τα λεει η Ευα ειναι...ειναι πολυ ασχημο να αυτο π κανει...κ για τα καλλυντικα?οχι οχι...εμενα δεν μ εχει κανει ζημιες ο σπυρος παρα μονο αυτο π ειπατε για τον υπνο..'κοιμησου να ξεκουραστεις αν οχι δεν θα παμε εκει ή δεν θα σ παρω αυτο π σ ειπα' κ πιανει...αμεσως ξαπλωνει κ σκεπαζεται...υπαρχουν τοσοι τροποι για να το κανεις να καταλαβει οτι αυτο π εκανε δεν ηταν σωστο...αλλα 1ος χρ παιδι τι να τ κανεις?τιποτα κ ουτε η κουβεντα θα πιασει τοπο δεν καταλαβαινει ακομα ειναι μωρο...στο 2χρονο κατι μπορει να κανει αλλα σ λεω πρεπει η μαμα να εχει την υπομονη για να τους εξηγησει κ οχι την ευκολη λυση να σηκωσει το χερι....

οι υπολοιπες τσουπρες τι κανουν?

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
το ζουζουνι μου σημερα 5 μηνων!!!!!!!!!!!!!πως περναει ο καιρος!!!!!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσακια μου!!!
εγω μας ετοιμαζω για εξω,θα την αφησω τη μικρη μ για λιγο σε μια φιλη μας κ θα βγω για εξωτερικες δουλειες που εχουν μαζευτει σωρο.. αχ θα μου λειψει πολυ..ετσι μ ρχεται να τη παρω μαζι μ!εχε χαρη που κανει κρυο.

Ελενη να σου ζησει!!!

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
να σ ζησει ελενακι!!!!!!

μαρακι ασε το μωρο στην φιλη σ αφου κανει κρυο κ οταν θα χει καλο καιρο θα την παρεις κ αυτη..οκ?καλες δουλειες...

lia30


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρες καλημέρες κοριτσάκια και μωράκια!!!
Τι κάνετε;; Η μικρούλα μου κοιμήθηκε χτες 10 παρά, ξύπνησε στις 12 και κει που είπα την πατήσαμε, τώρα θα αρχίσει το πάρτυ, έφαγε και συνέχισε μέχρι τις 7!!!! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #6 - Σελίδα 39 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #6 - Σελίδα 39 215994
Το καταχάρηκα. Χαλάρωσα το βράδυ, διάβασα το βιβλιάκι μου, είχαμε το χρόνο μας με τον άντρα μου Embarassed ......
Ευάκι μου και ποιος γονιός δεν έχει δώσει μια στον πωπό;; Και γω θυμάμαι τους γονείς μου να μου λένε "θα στις βρέξω" αλλά φυσικά ποτέ δε με μου τις είχαν βρέξει τελικά!!!
Είναι απαράδεκτο Μαράκι να κάνει κάτι τέτοιο η νύφη σου. Αμα έχει νεύρα, δεν είναι τα παιδιά τα εξιλαστήρια θύματα για να τα ξεσπάει. Πιστεύω ότι είναι πολύ πιο σοβαρό το θέμα απ' ότι νομίζουμε. Τα πάντα καταγράφονται σε αυτή την ηλικία. Προσπάθησε να βοηθήσεις τα ανηψια σου πρωτίστως και δευτερευόντως τον αδερφό σου να είναι πιο δυναμικός σε αυτό το θέμα.
Ελένη να σου ζήσει το αντράκι σου!! Οταν είχα γεννήσει και έβλεπα μωράκια 5 και 6 μηνών μου φαίνονταν πολύ μεγάλα και έλεγα πότε θα φτάσει και η δικιά μου;; Κάθε μέρα είναι ξεχωριστή και πολύτιμη γιατί αλλά ζουν μέρα με τη μέρα.
Κοιμήθηκε λίγο η μικρή μου, κανά μισώρο θα να φαντάζομαι γιατί θα πεινάσει σε λίγο. Πάω να απλώσω το πλυντηριάκι μου.
Τα λέμε σε λίγο!!!

marialat

marialat
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!! ΜΟΛΙΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ...

ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΡΗΣΤΗΚΕ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΠΕΙΝΑΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΚΑΛΑ...

ΕΛΜΠΟΝΟ ΤΕΝΟΝΤΙΤΙΔΑ ΕΧΩ, ΜΕ ΤΡΑΒΗΞΕ ΤΟ ΣΚΥΛΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΣΕΞΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑ. ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!! ΔΕΝ ΦΟΡΑΩ ΚΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΤΟΝ ΝΑΡΘΗΚΑ ΠΙΑ!

ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗ ΝΥΦΗ ΜΟΥ, ΕΝΤΑΞΕΙ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΜΚΡΟΙ ΟΣΟ ΝΑ ΠΕΙΣ ΟΛΟ ΚΑΙ ΘΑ ΧΑΜΕ ΦΑΕΙ ΑΠΟ ΚΑΜΙΑ! ΑΛΟΙΜΟΝΟ! ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΑ! ΣΑΣ ΛΕΩ ΔΕΝ ΑΦΗΝΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΝΑ ΠΙΕΙ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΤΙΜΩΡΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΠΑΡΑΖΕ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΔΕΙΡΕΙ! ΚΑΙ Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΧΤΥΠΑΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΣ ΦΩΝΑΖΕ! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΗ Η ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΗΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΟΛΥΓΟΥΣΤΑΡΑ. ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΤΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑΠΩ! ΜΕΤΑ ΕΠΑΨΑ ΝΑ ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΣΗΜΑΣΙΑ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΠΑΡΕΑ, ΑΛΛΑ ΕΛΕΓΕ ΠΟΛΛΑ ΨΕΜΑΤΑ! ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟ ΛΕΕΙ! ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΑΛΩΝΑΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΠΕΙΛΟΥΣΕ ΠΤΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΟΡΟΥΣΕ ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΛΕΙ ΠΕΡΑ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΣΑΝ ΑΝΤΡΑΣ. ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΧΩΝΕΨΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ! ΜΑ ΝΑ ΧΤΥΠΑΕΙ ΤΑ ΜΩΡΑ? ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΞΕΣΠΑΕΙ ΣΕ ΑΥΤΑ!!!
ΛΕΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΤΩΡΑ ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ , ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΕΞΑΠΤΗ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΘΥΜΩΣΕΙ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...
ΠΑΤΝΩΣ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΘΑ ΣΥΜΒΟΥΛΕΤΩ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΛΩ ΠΕΡΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ!

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
να στε καλα κοριτσια!!!!!τελος κ το σιδερο!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω παντως επειδη το λενακι μου οταν ηταν μικρο του εκανα κοτσιδακια και ηταν σαν κεραιες και μπουσουλουσε τοσο γρηγορα που δε την επιανε το ματι σου την ελεγα και την λεω κατσαριδουλα!και αμα με κουραζει την λεω κατσαριδουλα θα σε πατησω κατω!χαχαχαχαχα εκανα και την μικρη κοτσιδακια σημερα!!!
το σπιτι λαμπει!!!
λαμπεις μπαμπη μου λαμπεις!!!!!!!!!!
το πανω δωματιο θα το κανω απο βδομαδα,να τελειωσω αυριο το σιδερο μου!και μετα!
το απογευμα παμε γιατρο να μας ζυγισει!να παρουμε μια κρυαδα κι απο εκει!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις