Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
11 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 11 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 17]

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το σοφακι εχει εξαφανιστει σημερα..ισως επειδη γιορταζει η μαμα της αυριο..

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elenhtsa έγραψε:Μεγια κ το νεο μας θεματακι!
Χαιρετω κ ολα τα κοριτσια! Λουκια Σμαρω Φιλιτσα εμεις μειναμε βλεπω. Που ειναι οι υπολοιπες; Σοφιαα....


Δεν εγραψα την Λιτσα καλε...!ενα μυαλο που λενε...

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elenhtsa έγραψε:
elenhtsa έγραψε:Μεγια κ το νεο μας θεματακι!
Χαιρετω κ ολα τα κοριτσια! Λουκια Σμαρω Φιλιτσα εμεις μειναμε βλεπω. Που ειναι οι υπολοιπες; Σοφιαα....


Δεν εγραψα την Λιτσα καλε...!ενα μυαλο που λενε...
καλησπερα ελενιτσα...

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
loukia_84 έγραψε:το σοφακι εχει εξαφανιστει σημερα..ισως επειδη γιορταζει η μαμα της αυριο..


Ναι πολυ πιθανον...

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λουκια με εψησες ξεκιναω με την λιστα μετα με την χαρτουρα και μετα με το γεμισμα της βαλιτσας σιγα σιγα..

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
για αρχη, μολυβι κ χαρτι!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι εγω στο ενστικτο το σκυλισιο βασιζομουν αλλα αυτος σημασια. Ειναι και πολυ ζηλιαρης, δε ξερω πως θα το δεχτει. Και βασικα τα παιδακια και τους αντρες, εκτος απο το παλικαρι μου, δεν τους χωνευει. Γενικα ειναι λιγο δυσκολο σκυλι, δε θα ορμηξει να δαγκωσει, αλλα φοβαται και κριβεται πισω μου.

Λετε γι'αυτο να χαθηκε η Σοφια, ε, δε μπορει καποια στιγμη θα μπει να μας πει ενα γεια!!!

Κοριτσια κι εγω την σκεφτομαι σοβαρα την βαλιτσα... σημερα επλυνα τις πυτζαμες και τα εσωρουχα, εχω και την λιστα με το τι θα βαλω μεσα, αλλα πρεπει να τα ετοιμασω ολα σιγα σιγα,και τα χαρτια, και τα ρουχα της μπεμπας που θα παρω μαζι, το καθισμα αυτοκινητου με μια πανα και μια κουβερτουλα. Αμα τα αφησω να μου τα κανουν αλλοι δε ξερω τι θα φτασει τελικα στο μαιευτηριο...

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πηγα λιγο και ξαπλωσα αλλα τπτ..ρε σεις πολυ πονος μιλαμε....σκατα κρεμα μου πηρε τπτ δεν κανει.....βαλιτσα?εγω σε 3 εδβομαδες περιπου.να παω 34 35 εβδομαδα..

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φιλιτσα δεν την ειχε αυτη την κρεμα που σου κανει δουλεια? Να παει να δει κι αλλου. Ειναι κυριακη αυριο, ολα κλειστα, θα την παλεψεις? εχεις και τα αλλα 2 πιτσιρικια να παλευεις, δεν εινα ιοτι καθεσαι...

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:Φιλιτσα δεν την ειχε αυτη την κρεμα που σου κανει δουλεια? Να παει να δει κι αλλου. Ειναι κυριακη αυριο, ολα κλειστα, θα την παλεψεις? εχεις και τα αλλα 2 πιτσιρικια να παλευεις, δεν εινα ιοτι καθεσαι...

παω να βαλω παγο για αρχη και βλεπουμε....ειχε η μαμα μου λιγη αλλα ειναι στο τελιωμα αλλη μια φορα και τελος..και ξανα σκατα.

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σκυλος με προσωπικοτητα δηλαδη, καλη φαση!!!

οσον αφορα την βαλιτσα εγω την γνωμη μου την ειπα ..και εννοειται οτι ποτε μα ποτε δεν θα αφηνα σε αλλον την δουλεια που καλυτερα απο ολους μπορω να κανω εγω..

αχ μωρε φιλιτσα, μουφα η κρεμα ε?πατε για την αλλη..

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δυσκολα Φιλιτσα, δυσκολα αν μπορεις στειλε να σου παρουν. Μην ταλαιπωρεισαι αδικα.

Λουκια δεν εννοουσα να μου κανουν την βαλιτσα, δεν το εγραψα καλα... για το καθισμα, την πανα και την κουβερτα εννοουσα, που δε θα τα παρω απο την αρχη μαζι μου, αλλα θα τα φερουν οταν ειναι να βγω. Ε, αμα το αφηνα στον καλο μου δε μπορω καν να φανταστω τι θα μου εφερνε. Μονο τα δικα του τα πραγματα μπορει να φτιαξει (ευτυχως) σε ολα τα αλλα τα βρισκει σκουρα!!!

Μια αλφα προσωπικοτητα την εχει το ατιμο το σκυλακι!!! Ασε που ωρες ωρες βγαζει μια συμπεριφορα λες και ειναι το πιο κακομαθημενο σκυλι ρατσας, ενω ειναι αδεσποτακι απο το δρομο μαζεμενο!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ σμαρω μου, εγω ολοκληρο γαμο μονη μου τον κανονισα!ενα πραγμα του αφησα να κανει-ενα ομως-και ουτε αυτο δεν εκανε.ο παπας μας εψελνε, κι εγω του τα εψελνα..τραγελαφικες καταστασεις!!!

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
filitsaki έγραψε:
discordia έγραψε:Φιλιτσα δεν την ειχε αυτη την κρεμα που σου κανει δουλεια? Να παει να δει κι αλλου. Ειναι κυριακη αυριο, ολα κλειστα, θα την παλεψεις? εχεις και τα αλλα 2 πιτσιρικια να παλευεις, δεν εινα ιοτι καθεσαι...

παω να βαλω παγο για αρχη και βλεπουμε....ειχε η μαμα μου λιγη αλλα ειναι στο τελιωμα αλλη μια φορα και τελος..και ξανα σκατα.


Φιλιτσα μου ο παγος θα σε βοηθησει;μηπως καλυτερα να το ψαξει αποψε ο αντρας σοτ για την θαυματουργη σου κρεμα;μην υποφερεις...

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοιτα αυτο δεν ειναι απαραιτητα κακο, το να μην ασχολειται εννοω. Εμενα θελει να εχει λογο σε ολα. σε ολα ομως. Να φανταστεις αναμεσα στους συγγενεις και φιλους του δεν ειχαν ποτε καποιο μωρακι και δεν ξερει ουτε απο φροντιδα, ουτε απο εξοπλισμο ουτε τιποτα. Παρολ'αυτα κανει κριτικη και θελει και ολα μαζι να τα διαλεξουμε και να τα παρουμε. Κι αν κατι δε του αρεσει παταει και ποδι. Παραδειγμα με την μπανιερα για τον πρωτο καιρο, γυρισε και μου ειπε οτι δεν χρειαζεται και τον λεω που θα κανεις μπανιο το νεογεννητο καθε μερα, και που δε θα ζεστανουμε και ολο το σπιτι φετος, αλλα μονο τα δωματια που θα χρησιμοποιουμε και το μπανιο δεν ειναι μεσα σε αυτα...και μου δειχνει τον νεροχυτη της κουζινας....τον ριχνω ενα βλεμμα, δε τολμησε να το ξεστομισει...
και για τον γαμο μονο για το νυφικο δεν ηρθε, μεχρι και για την ανθοδεσμη μου μαζι ηθελε να την διαλεξουμε. Φωναζαν οι κουμπαρες μου, "ειναι δυνατον να τα κανεις ολα με αυτον??? εμεις τι κουμπαρες ειμαστε???"

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οχι, δεν καταλαβες..οπου θελει δεν ασχολειται..στο ζητημα του σπιτιου για παραδειγμα εννοειται οτι συμμετειχε, κ πατουσε κ ποδι που λες κι εσυ..σε θεματα διακοσμησης ή στο ζητημα του γαμου που δεν του σκαμπαζε, συνειδητα απειχε.. τωρα με το μωρο, οταν ξεκινησουμε το ψαξιμο, θα σου πω..

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οταν λες στο θεμα του σπιτιου, εννοεις της επιλογης του σπιτιου? Γιατι εκει νομιζω εννοειται πρεπει μαζι να το διαλεξει το ζευγαρι.
Αλλα εμενα θελει λογω και στην διακοσμηση, οπως και στον γαμο...
θελουμε να παρουμε πομολα για την πορτα του βεστιαριου, και μια μερα που θα πηγαινα κεντρο του λεω αφου θα ειναι ανοιχτα, θα παω να παρω και με λεει " τι δε θα τα διαλεξουμε μαζι? Ασε να παμε μαζι"
Κι οταν παμε μαζι ξερεις τι θα μου πει? "παρε οποια σου αρεσουν" αλλα πρεπει να παμε μαζι...

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσακια μου γεια σας!
Τι κανετε?Εγω καλα ειμαι.Ευτυχως κ ο μπαμπας καπως καλυτερα σημερα.

Φιλιτσα μου περαστηκα!Α!κ να σε ενημερωσω οτι απο Δευτερα απεργουν οι φαρμακοποιοι οποτε πιεσε τον καλο σου να σου βρει σημερα μια καλη κρεμουλα γιατι μετα θα τρεχεις κ δε θα σωνεις...

Σμαρω μου νομιζω οτι κ η δικη μου μπεμπα αναγνωριζει τη φωνη του μπαμπα της κ κουνιεται οταν της μιλαει.

Βαλιτσα μαιευτηριου:Πυζαμες ρομπα πετσετες καλτσες παντοφλες κ νεσερ ετοιμα.(Λιτσα εσυ ρωταγες καποια στιγμη για ρομπα?Εγω πηρα γιατι μ'αρεσουν οι ρομπες.Φοραω κ στο σπιτι οταν κρυωνω.Οποτε ηθελα μια καινουρια για την κλινικη.)Τωρα μενει να διαλεξω κ ποια εσωρουχα θελω μαζι μου για να μπουν στην ακρη κ να παρω σερβιετες επιθεματα στηθους κ κρεμα για τις θηλες.Μολις μπω στο μηνα μου θα τα βαλω κ στη βαλιτσα.Προς το παρον ειναι ολα σε ενα ραφι της ντουλαπας κ ξερει κ ο καλος μου ποια ειναι ωστε αν τυχει κατι εκτακτο να τα ριξει αυτος στη βαλιτσα.

Εγω Γενεσις θα παω τελικα οτι κ αν γινει με τις τιμες.Τσατιζομαι πολυ εννοειται αλλα δεν παω με τπτ δημοσιο!Στο 2ο παιδι ισως...

Τι αλλο...Α ναι η Μαρια που ειναι σημερα?Δεν ειναι καλα το τερατακι της?

Απο φαι που ρωτησες Φιλιτσα εμεις σημερα ειχαμε λαυρακια κ σαλατα παντζαρι για μενα κ λαχανο-καροτο οι γονεις.Αυριο λεμε να φαμε εξω μιας κ γιορταζει η μαμα.

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
βαλιτσουλα ετοιμη και χαρτουρα ετοιμη.. μονο το νεσεσερ μου εμεινε που θα το βαλω μεσα τελευταια ωρα...

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α!Ναι κ αυτο ηθελα να σχολιασω κ το ξεχασα...
Ο δικος μου σε καποια θεματα εχει αποψη κ σε αλλα οχι.Δε θα μου πει γενικα τι του αρεσει αλλα θα μου πει αν κατι δεν του αρεσει.Οποτε αν ειμαι με αμφιβολιες παλι μονη μου θα πρεπει να διαλεξω.Βεβαια επιπλα διαλεξαμε μαζι.Στα χαλια μαζι πηγαμε αλλα εγω διαλεξα.Κ οσον αφορα το κρεβατι της μπεμπας μαλλον μονη μου θα διαλεξω.Κ δεν εχω ιδεα τι θελω!Γι'αυτο κ κουρτινα πηρα απο δω με τη μανουλα μου.Απο βδομαδα θα την πλυνουμε κ θα τη σιδερωσουμε κ μολις επιστρεψω την κρεμαω! Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου Νο8!!! - Σελίδα 3 328109

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οχι βρε συ για την αγορα, εκει εννοειται..!για τα υπολοιπα λεω,εκει πρεπει πρωτα βα παρω την εγκριση του, δεν γινεται διαφορετικα..

σορρυ που αργησα να απαντησω, επρεπε να ετοιμαστω..εχει γενεθλια το κολληταρι μου σημερα..!!αυριο θα λειπω χωριο, σας φιλω ολες Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου Νο8!!! - Σελίδα 3 417472 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου Νο8!!! - Σελίδα 3 417472

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
listoudi έγραψε:βαλιτσουλα ετοιμη και χαρτουρα ετοιμη.. μονο το νεσεσερ μου εμεινε που θα το βαλω μεσα τελευταια ωρα...

Δεν το φτιαχνεις κ το νεσερ απο τωρα?Εγω εβαλα σαμπουαν κ αφρολουτρο σε σχετικα μικρα μεγεθη,μια καινουρια οδοντοβουρτσα κ οδοντοκρεμα,κρεμα προσωπου σε δειγματακια κ μπατονετες.Οποτε το μονο που λειπει ειναι η βουρτσα των μαλλιων (επειδη δεν εχω αλλη) κ υγρο φακων που μαλλον δε θα παρω κ θα φοραω γυαλια στην κλινικη.Α!Κ τωρα θυμηθηκα οτι δεν αγορασα καινουριο αποσμητικο να βαλω στο νεσερ.
Με χαρτια δεν εχω ασχοληθει.Θα τα αναλαβει ο καλος μου.

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σου Δωρακι!!! καλυτερα ο μπαμπας ε?? Ωραια, αντε να γινει τελειως καλα να χαρει και την κορη!!!

Στην βαλιτσα σε βρισκω ποοολυ μπροστα!!! Πρεπει να ακολουθησω το παραδειγμα σου! Με τι ρουχα θα βγει η κορη απο το μαιευτηριο στον κοσμο διαλεξες?
Γενεσις ε? ρωτησες τιμες μετα την εγκυκλιο? για το φαι ακουσα τελευταια οτι ειναι πολυ καλο!

ΑΑΑ και σενα αντιδρα στον μπαμπα τηε...αρα δεν ειναι η ιδεα μου. Οχι τιποτα αλλο, μην κοψω τα φτερα του καλου μου, που ειναι ενθουσιασμενος και το λεει σε ολο τον κοσμο!

Εμεις φαγαμε απ'εξω σημερα. Η μαμα πιτογυρο, εγω πιτολουκανικο αλλα εχω τοση καουρα που δεν μπορεσα ουτε ολο να το φαω, ουτε να το χαρω...

λιτσακι κι εσυ ετοιμη βαλιτσαααα, μπραβο ρε κοριτσια, εγω με βλεπω να πηγαινω σαν τον τουριστα...
Α σε ειπα... πηρα κι εγω τηλ στην βιοκλινικη, χτες και μου ειπαν τα ιδια με σενα και τους λεω οτι αν προσθεω 240 στο μονοκλινο 3 μερες βγαινει ιδια με την τιμη για τον ιδιωτη κι αμα τα προσθεσω στο μονοκλινο για 2 μερες βγαινει τιμη μεγαλυτερη απο του ιδιωτη και μου απαντησαν οτι κι αυτοι δε ξερουν ακομη τι θα γινει και σε καμια 10 μερες θα ξερουν σιγουρα.
Λουκια εμας σε οοοολα πρεπει να πηγαινουμε μαζι, ακομη κι αν διαλεγω εγω στο τελος...

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
doritaki έγραψε:
listoudi έγραψε:βαλιτσουλα ετοιμη και χαρτουρα ετοιμη.. μονο το νεσεσερ μου εμεινε που θα το βαλω μεσα τελευταια ωρα...

Δεν το φτιαχνεις κ το νεσερ απο τωρα?Εγω εβαλα σαμπουαν κ αφρολουτρο σε σχετικα μικρα μεγεθη,μια καινουρια οδοντοβουρτσα κ οδοντοκρεμα,κρεμα προσωπου σε δειγματακια κ μπατονετες.Οποτε το μονο που λειπει ειναι η βουρτσα των μαλλιων (επειδη δεν εχω αλλη) κ υγρο φακων που μαλλον δε θα παρω κ θα φοραω γυαλια στην κλινικη.Α!Κ τωρα θυμηθηκα οτι δεν αγορασα καινουριο αποσμητικο να βαλω στο νεσερ.
Με χαρτια δεν εχω ασχοληθει.Θα τα αναλαβει ο καλος μου.
λες να κανω και το νεσεσερ... καλο ειναι για τα χαρτια να κανεις μια ετηση για την ληξιαρχικη πραξη γαμου καιπιστοποιητικα οικογενειακης καταστασης και μια εξουσιοδοτηση στον αντρα σου γιατι θελουν λιγες μερες για να βγουν και καλο ειναι να μην αργησεις να δηλωσεις το παιδι..

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
discordia έγραψε:γεια σου Δωρακι!!! καλυτερα ο μπαμπας ε?? Ωραια, αντε να γινει τελειως καλα να χαρει και την κορη!!!

Στην βαλιτσα σε βρισκω ποοολυ μπροστα!!! Πρεπει να ακολουθησω το παραδειγμα σου! Με τι ρουχα θα βγει η κορη απο το μαιευτηριο στον κοσμο διαλεξες?
Γενεσις ε? ρωτησες τιμες μετα την εγκυκλιο? για το φαι ακουσα τελευταια οτι ειναι πολυ καλο!

ΑΑΑ και σενα αντιδρα στον μπαμπα τηε...αρα δεν ειναι η ιδεα μου. Οχι τιποτα αλλο, μην κοψω τα φτερα του καλου μου, που ειναι ενθουσιασμενος και το λεει σε ολο τον κοσμο!

Εμεις φαγαμε απ'εξω σημερα. Η μαμα πιτογυρο, εγω πιτολουκανικο αλλα εχω τοση καουρα που δεν μπορεσα ουτε ολο να το φαω, ουτε να το χαρω...

λιτσακι κι εσυ ετοιμη βαλιτσαααα, μπραβο ρε κοριτσια, εγω με βλεπω να πηγαινω σαν τον τουριστα...
Α σε ειπα... πηρα κι εγω τηλ στην βιοκλινικη, χτες και μου ειπαν τα ιδια με σενα και τους λεω οτι αν προσθεω 240 στο μονοκλινο 3 μερες βγαινει ιδια με την τιμη για τον ιδιωτη κι αμα τα προσθεσω στο μονοκλινο για 2 μερες βγαινει τιμη μεγαλυτερη απο του ιδιωτη και μου απαντησαν οτι κι αυτοι δε ξερουν ακομη τι θα γινει και σε καμια 10 μερες θα ξερουν σιγουρα.
Λουκια εμας σε οοοολα πρεπει να πηγαινουμε μαζι, ακομη κι αν διαλεγω εγω στο τελος...
κατα τα αλλα παιρνουν επιδομα για την καθε εγκυο 600 ευρω και σου κοβουν τοσα περιπου.. οτι να ναι ειναι οι κλινικες με τις τιμες μου φαινετε..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 17]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις