Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
11 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 11 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 17]

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τελεια μου αρεσουν πολυ τα μεγαλα δεντρα.. εγω τελικα στο δημοσιο θα παω για γεννα αν και δεν ηθελα αλλα δε γινετε αλλιως.. βεβαια σε εμας το ιπποκρατειο και το παπαγεωργιου φημιζονται για τους γιατρους τους και αν παθεις κατι στο ιδιωτικο στο ιπποκρατειο σε στελνουν και με αυτα που μου ειπε η φιλη μου με ηρεμησε λιγο που γεννησε ιπποκρατειο πριν μια εβδομαδα.. οσο για τα δωματια πληρωνεις 350 ευρω και σε εχουν σε δικλινο και σε προσεχουν περισσοτερο.. τι να πω απο τα 3000 που μου ζηταει το ιδιωτικο καλα ειναι.. η πεθερα μου δε στον κουνιαδο μου πηγε σε ιδιωτικο και επειδη ειχε επιπλοκες την εστειλαν στο ιπποκρατειο και εμεινε μετα ενα μηνα και πληρωσε και το ιδιωτικο κανονικοτατα.. τι να πω...

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
loukia_84 έγραψε:εκμεταλλευση θα το χαρακτηριζα εγω...
εντελως!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εδω Σμαρωωωω!!!!!!!!!!!!!!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι μωρε λιτσακι, ετσι ειναι!τι να κανουμε ειναι τα λεφτα πολλα, κι εγω αν δεν ειχα τον ιδιο γιατρο για κοντα 10 χρονια μπορει να σκεφτομουν αλλιως..δεν μπορω να τον αλλαξω ομως.. Rolling Eyes
ενταξει, να σου πω, αφου υπαρχει προσφατη εμπειρια απο το ιπποκρατειο, μια χαρα θα πανε ολα , θα δεις!και χωρις να σου ερθει ο κουκος αηδονι!κι εμενα αδερφη μου τον δευτερο γιο της σε δημοσιο τον γεννησε, κ καθολου δεν το μετανιωσε!

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
loukia_84 έγραψε:ναι μωρε λιτσακι, ετσι ειναι!τι να κανουμε ειναι τα λεφτα πολλα, κι εγω αν δεν ειχα τον ιδιο γιατρο για κοντα 10 χρονια μπορει να σκεφτομουν αλλιως..δεν μπορω να τον αλλαξω ομως.. Rolling Eyes
ενταξει, να σου πω, αφου υπαρχει προσφατη εμπειρια απο το ιπποκρατειο, μια χαρα θα πανε ολα , θα δεις!και χωρις να σου ερθει ο κουκος αηδονι!κι εμενα αδερφη μου τον δευτερο γιο της σε δημοσιο τον γεννησε, κ καθολου δεν το μετανιωσε!
Λουκια η αληθεια ειναι οτι και εγω για το μονο που στεναχωριεμαι ειναι η γιατρος μου και για τιποτα αλλο ηθελα να την εχω μαζι μου αλλα τι να κανω δε γινετε αλλιως... Η θα πληρωσω το ιδιωτικο και θα παγωσουμε γιατι δε θα εχουμε λεφτα για πετρελαιο και ξυλα η θα παω στο δημοσιο και θα ζεσταθει το κοκαλακι μας και θα κανουμε και χριστουγεννα σαν ανθρωποι.. θα μου μεινουν και στην ακρη σε περιπτωση που χρειαστει η μπουμπου μου μετα κατι..

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ετσι ειναι, σε αυτες τις περιπτωσεις πρεπει να ζυγιζεις τα υπερ και τα κατα κ να αποφασιζεις το καλυτερο..
ενταξει, λιγη καλη διαθεση απο εσενα χρειαζεται, σε σενα θα πεσει ολο το βαρος, το μπεμπακι δεν καταλαβαινει..κ πιστεψε με θα εκτιμησει πολυ περισσοτερο ενα ζεστο σπιτακι οταν επιστρεψει παρα ενα λουσατο μαιευτηριο με αδειες τις τσεπες της μαμας κ του μπαμπα!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
listoudi έγραψε:
loukia_84 έγραψε:ναι μωρε λιτσακι, ετσι ειναι!τι να κανουμε ειναι τα λεφτα πολλα, κι εγω αν δεν ειχα τον ιδιο γιατρο για κοντα 10 χρονια μπορει να σκεφτομουν αλλιως..δεν μπορω να τον αλλαξω ομως.. Rolling Eyes
ενταξει, να σου πω, αφου υπαρχει προσφατη εμπειρια απο το ιπποκρατειο, μια χαρα θα πανε ολα , θα δεις!και χωρις να σου ερθει ο κουκος αηδονι!κι εμενα αδερφη μου τον δευτερο γιο της σε δημοσιο τον γεννησε, κ καθολου δεν το μετανιωσε!
Λουκια η αληθεια ειναι οτι και εγω για το μονο που στεναχωριεμαι ειναι η γιατρος μου και για τιποτα αλλο ηθελα να την εχω μαζι μου αλλα τι να κανω δε γινετε αλλιως... Η θα πληρωσω το ιδιωτικο και θα παγωσουμε γιατι δε θα εχουμε λεφτα για πετρελαιο και ξυλα η θα παω στο δημοσιο και θα ζεσταθει το κοκαλακι μας και θα κανουμε και χριστουγεννα σαν ανθρωποι.. θα μου μεινουν και στην ακρη σε περιπτωση που χρειαστει η μπουμπου μου μετα κατι..
σωστη σκεψη!

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και εγω ετσι σκεφτομαι οτι να μεν θα ταλαιπωρηθω λιγο παραπανω αλλα δε γ... τρεις μερες ειναι θα περασουν και θα γυρισουμε στο ζεστο σπιτακι μας και χωρις το αγχος του τι θα κανουμε μετα χωρις φραγκο..

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
απο ποια αποψη λες θα ταλαιπωρηθεις?επειδη θα εχεις συνεχεια το μωρακι μαζι σου ή λογω του κοσμου?

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
λογω κοσμου αν και θα παρω δικλινο οποτε ποσο κοσμο να εχουμε πια.. οι δικοι μου συγγενεις εκτος απο τους γονεις μου θα ερθουν σπιτι οταν σαραντησουμε..μια ακομη κοπελα ποσο κοσμο να εχει πια..

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οχι ρε συ, δεν νομιζω..κι εμενα η αδερφη μου σε δικλινο στο αττικο ηταν κ ηταν πολυ χαλαρα..
αυτο που λες..ποσο κοσμο να εχει μια κοπελα παραπανω..
ασε που νομιζω, οτι αυτες τις στιγμες τους πολυ κοντινους σου περιμενεις μονο..αλιμονο αν κουβαληθει κ η κουτση μαρια..βεβαια αυτο ειναι κ θεμα συννενοησης..εγω θα ξηγηθω απο νωρις..οποιος θελει, σπιτι!
δεν χαθηκε ο κοσμος για λιγες μερες..ασε που μου κανει κ λιγο κατινια να βιαζεσαι να δεις το μωρο αν δεν εισαι στενα στην οικογενεια..

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
loukia_84 έγραψε:οχι ρε συ, δεν νομιζω..κι εμενα η αδερφη μου σε δικλινο στο αττικο ηταν κ ηταν πολυ χαλαρα..
αυτο που λες..ποσο κοσμο να εχει μια κοπελα παραπανω..
ασε που νομιζω, οτι αυτες τις στιγμες τους πολυ κοντινους σου περιμενεις μονο..αλιμονο αν κουβαληθει κ η κουτση μαρια..βεβαια αυτο ειναι κ θεμα συννενοησης..εγω θα ξηγηθω απο νωρις..οποιος θελει, σπιτι!
δεν χαθηκε ο κοσμος για λιγες μερες..ασε που μου κανει κ λιγο κατινια να βιαζεσαι να δεις το μωρο αν δεν εισαι στενα στην οικογενεια..
ενα δικιο το εχεις αυτο για την κατινια..καλη γεννα να εχουμε πανω απο ολα και γερα παιδακια.. ολα τα αλλα φτιαχνονται....

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεγονος..μακαρι να πανε ολα και για ολες μας καλα, τιποτα αλλο..

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γιουχου!!!! Σας βρηκα!!!! Αν κι εγραψα πολλα στο παλιο θεμα, ε δε τα ξαναγραφω εδω...
Στο παλιο θεμα βαλαμε συνδεσμο απο το νεο? Να παω να βαλω να το βρουν και τα υπολοιπα κοριτσια?

Εμεις θα παμε στο ιδιωτικο, οπως ειπαμε. Θα ζοριστουμε αλλα θα τα βγαλουμε περα.

Το δεντρο μας δε ξερω τι υψος εχει αλλα ειναι αρλετο ψηλο. Πηρα και 6 καινουριες μπαλες,δε κρατηθηκα..αν και τα ραφια του τζαμπο με τα χριστουγεννιατικα ηταν αδεια σε πολλα σημεια και υποψιαζομαι πως δε φερανε ακομη καινουρια γιατι μου φαινεται καπως απιθανο 24 νοεμβρη να εχουν αδειασει...εδω λεφτα για θερμανση δε μπορουμε να μαζεψουμε, θα αδειαζαμε τα ραφια??

Μεσα στην βδομαδα ελπιζω να φτιαξουμε το κρεβατακι, που ειναι οι κουτες μεσα στο σαλονι και μεταααααα στολιζω δεντρο!!! Δε 8α μου ξεφυγει!!!!
Εξω περυσι δε στολισαμε, κατι λαμπακια εβαλα στο παραθυρο κι ενα στεφανι στην πορτα, και φετος μαλλον το ιδιο θα κανουμε.

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σμαρω μου εγω το ανοιξα για να απαωτησω στην φιλιτσα, δε μυ εβγαζε απαντηση, και δεν ηξερα και πως να το κανω..ειπα ας επιχειρησω, κι αν μου κατσει..!!!!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εβαλα το συνδεσμο στο παλιο θεμα να το δουν τα κοριτσια!
Λουκια κι εμενα μου τα βγαζει ολα περιεργα σημερα.... κατι εχει η σελιδα....

Φιλιτσα περαστικα στον πονεμενο πωπουδακο σου!!!!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μεγεια κιολας..διαβασα κ το ποστ σου απο το 7..
μ αρεσει που δεν τα ξεχωριζεις τα δυο σου παιδακια.. Laughing μη νιωσει κ εκεινος παραμελημενος..κριμα ειναι! Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου Νο8!!! - Σελίδα 2 228222 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου Νο8!!! - Σελίδα 2 228222

κι εμεις ιδιωτικο σμαρω κ θεος φυλαξοι να πανε ολα καλα..

ετοιμαζεσαι για στολισμα και εσυ?αχ..ποσο μακρια μου φαινεται το επομενο σ/κ..

θελω κι εγω κουνια για την μικρη μου..ειναι η ενασχοληση μου για τον μηνα δεκεμβριο αυτη!!!χι, χι!

οσο για το site, πραγματικα καποια φρικη εχει φαει..αφου ανοιξα το θεμα κ η φωτο με τον καλο μου ειχε βεντουζαρει πανω δεξια, δεν εβγαινε αριστερα στις απαντησεις μου..περιεργα πραγματα..ο δαιμων του forum..!!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χεχε οσο ειναι η μικρη στην κοιλια δε τα ξεχωριζω οντως, αμα βγει ομως δε νομιζω οτι θα εχω ματια για αλλον, ειτε μαλλιαρο, ειτε ατριχο...χιχι
Το προηγουμενο σ/κ που πηγαμε στο χωριο και τον ειδα τον σκυλακο μου προσπαθησα να του δωσω να καταλαβει οτι εχω κι ενα μωρο στην κοιλια, αλλα δεν εδωσε σημασια, το μονο που παρατηρησε ειναι οτι δεν ειχα χωρο να ξαπλωσει πανω μου λογω κοιλιας...χαχα. Κι αλλη μεσα η πονηρη ομως ουτε που κουνηθηκε.
ΑΑΑΑΑ να σας πω κατι να με πειτε αμα ειανι η ιδεα μου ή οχι... παρατηρησα οτι καθε φορα που μιλαει ο καλος μου, η μπεμπα με κλωτσαει...λετε να αντιδρα στη φωνη του ή να ειναι ιδεα μου?

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα, εννοειται μεχρι να γεννηθει η μικρη..μετα ο τριχωτος σου φιλαρακος θα πρεπει να συμβιβαστει..θα εχει αποκτησει ομως και μια καινουργια φιλεναδιτσα, που σε κανα δου χρονακια θα τον χαιδευει και θα τον αγαπα εξισου με σενα..I love you I love you

περιεργο παντως που δεν αντεδρασε ο σκυλακος σου, κατι για ενστικτο δε λενε για τα σκυλια..??? Rolling Eyes Rolling Eyes

οσον αφορα την επικοινωνια μπαμπα κ κορης..τι να πω?λιγο αφυσικο μου φαινεται..ξεχωριζουν βεβαια τις φωνες της μαμας και του μπαμπα αλλα γιατι να κλοτσαει κιολας?δεν ξερω..αβυσσος..θα μπορουσε βεβαια..αλλα δε ξερω αν μπορει καποιος να μας το επιβεβαιωσει..

εμενα με εχει πιασει η τρελα μου σημερα κ οσο ειμαι στο ιντερνετ εχω ανοιξει μια προσθετη καρτελα με το you tube και της εχω βαλει τραγουδακια κ ακουει..κλασικη μουσικη παρακαλω!!!ιιιιιιιιιιιι την ψωνισαμε τελειως!

το αλλο παλι που διαβασα ειναι οτι αυτο που μιλαμε στις κοιλιτσες των εγκυων ειναι μια μπουρδα και μιση..απο τα αυτακια της μανουλας δεχονται τα εμβρυα τα ηχητικα ερεθισματα!!!αρα πειτε στους μπαμπαδες να μην μιλανε σαν τους χαζους στις κοιλιτσες σας!! Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου Νο8!!! - Σελίδα 2 328109

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νομιζω της αρεσει κιολας πλακα πλακα..!!δεν με εχει αφησει σε ησυχια!καλλιτεχνικη φυση την κοβω-ψαρακι γαρ!σαν να κανει πιρουετες στην κοιλιτσα μου την νιωθω! Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου Νο8!!! - Σελίδα 2 654316 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου Νο8!!! - Σελίδα 2 654316

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
loukia_84 έγραψε:μεγεια κιολας..διαβασα κ το ποστ σου απο το 7..
μ αρεσει που δεν τα ξεχωριζεις τα δυο σου παιδακια.. Laughing μη νιωσει κ εκεινος παραμελημενος..κριμα ειναι! Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου Νο8!!! - Σελίδα 2 228222 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου Νο8!!! - Σελίδα 2 228222

κι εμεις ιδιωτικο σμαρω κ θεος φυλαξοι να πανε ολα καλα..

ετοιμαζεσαι για στολισμα και εσυ?αχ..ποσο μακρια μου φαινεται το επομενο σ/κ..

θελω κι εγω κουνια για την μικρη μου..ειναι η ενασχοληση μου για τον μηνα δεκεμβριο αυτη!!!χι, χι!

οσο για το site, πραγματικα καποια φρικη εχει φαει..αφου ανοιξα το θεμα κ η φωτο με τον καλο μου ειχε βεντουζαρει πανω δεξια, δεν εβγαινε αριστερα στις απαντησεις μου..περιεργα πραγματα..ο δαιμων του forum..!!

Α κ εγω που νομιζα οτι κατι ειχε παθει παλι το δικο μου κ την εβγαζε δεξια την φωτο! Very Happy

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οχι ελενιτσα μου..καπου κατεβασε παροχη μαλλον το site..χι, χι!

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια μου λεω σημερα να ξεκινησω την βαλιτσα του μαιευτηριου να κανω και μια λιστα με τα υπολοιπα που θα χρειαστει να αγορασω και εννοειται να φτιαξω την χαρτουρα για τον αντρα μου γιατι μονος του θα χαθει σιγουρα..λετε να ειναι νωρις ακομη??

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μεγια κ το νεο μας θεματακι!
Χαιρετω κ ολα τα κοριτσια! Λουκια Σμαρω Φιλιτσα εμεις μειναμε βλεπω. Που ειναι οι υπολοιπες; Σοφιαα....

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λιτσακι μου εγω που οπως θα εχετε σιγουρα καταλαβει ειμαι εκ φυσεως αναβλητικη, την βαλιτσα θα την ετοιμασω νωρις..ανθρωποι ειμαστε, και τα μπεμπακια κανεις δεν ξερει ποτε θα αποφασισουν να ερθουν..ο,τι νομιζεις βεβαια..η καθεμια μας οπως νιωθει..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 17]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις