Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
90 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 90 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

26ΠΕΘΕΡΑ ΚΛΑΨΟ..... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΕΘΕΡΑ ΚΛΑΨΟ..... Τρι Νοε 27, 2012 3:48 pm

savra


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Θα πιασεις το συζυγο και συ στη φλυαρια αλλα σε ασχετη στιγμη και θα λες αυτα που εχεις να του πεις .Δεθα περιμενεις ποτε θα κανει αυτη επιθεση για να αμυνεσαι.Επισης σε ασκειται καθε ειδους βια και ψυχολογικη προτεινουμε να αναζητου συμμαχους και να ζητουν βοηθεια συνεπως δες αν στο κοντινο σου περιβαλλον εχεις καποιον εμπιστο .Εαν σπερνει ζηλια στα αδερφια θα θερισει εν καιρο και το δικο σου χωραφι καλη μου .Να προσεχεις και μην αφηνεις τιποτα στην τυχη του,Ενα πλανο και καθολου παρορμηση και θα μετρας νικες .

27ΠΕΘΕΡΑ ΚΛΑΨΟ..... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΕΘΕΡΑ ΚΛΑΨΟ..... Τετ Νοε 28, 2012 1:09 am

tzeniko


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
fatsoulini έγραψε:Ναι...τρομάρα τους...θανάσιμες..και πολύ βαρετες..
καλό ειναι να αδιαφορούμε, αλλα τι να κανεις οταν η χωριατιλα βρωμαει και απο το τηλέφωνο...?
και εγω..ακομα δεν παντρευτικα με τον αντρουλη μου..και μου εχει ξεκινίσει κατι θεατρικά...απιστευτου κάλους..υπερμετρης αισθητικής....
Με ενοχλει, γιατι δεν λεει ποτε ενα ευχαριστώ, ειναι κουτσομπόλα, καλλιεργει ζηλια στα αδελφια μεταξύ τους... ειναι ικανη να ζηταει δανικα..και προικα για την μικρη της κορη...
ξεμοναχιαζει τον ανδρα μου και του μιλαει..στα μουλοχτα ( ασχετα οτι τα λεμε ολα..μετα)...και αλλα τετοια...
τολμισα μια μερα να παω μονη μου για καφε.. και εκει που ημαστα καλά...αρχισε να κατηγορει τον κουνιαδο..την σινυφαδα..κλπ... δεν εχασα χρονο ( επειδη..ξερω οτι τα λογια φαιρνουν λογια και τα αποφευγω... )
της ειπα να σταματησει..γιατι αφενος ηταν μπροστα τα μικρα της παιδια, αφαιτερου δεν μου αρεσει να κουτσομπολευω ατομα της οικογενειας μου.. το βρησκω μιζερο..
------
εκεινη μετα μου εβαλε τα κλαματα... και εφηγα μεσα στην απορια!!

-----
την επομενη μερα πειρε τον ανδρουλη μου και του ελεγε οτι ...φοναζα να μην μου μηλαει...με δυνατες φωνες με ακουσε λεει ολη η γειτονια της...
------
αν δεν ειχα προλαβει να του εξηγισω την κατασταση θα ειχαμε γινει κ&^%ς απο το τιποτα...

ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΗΛ. ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΕΙ...
δεν πιστευω να σε ακουει η αλλη.... (αυτη...) κλπ.... να σου πω τα νεα...
πσου πσου πσου..... και αλλα τετοια...κουλα...

δεν την αντεχω..ολο ζηταει..ολο ζηταει..την μια το ενα την αλλη το αλλο....
φερε. δωσε μου.... και ενα ευχαριστω ποτε...
θελω να την ξεφορτοθώ...
το συντομοτερο!!!!

Τα είπε όλα μια φράση:Η χωριατίλα βρωμάει από το τηλέφωνο. Από κει και πέρα καλή μας υπομονή! No

28ΠΕΘΕΡΑ ΚΛΑΨΟ..... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΕΘΕΡΑ ΚΛΑΨΟ..... Τετ Νοε 28, 2012 1:18 am

tzeniko


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
savra έγραψε:Θα πιασεις το συζυγο και συ στη φλυαρια αλλα σε ασχετη στιγμη και θα λες αυτα που εχεις να του πεις .Δεθα περιμενεις ποτε θα κανει αυτη επιθεση για να αμυνεσαι.Επισης σε ασκειται καθε ειδους βια και ψυχολογικη προτεινουμε να αναζητου συμμαχους και να ζητουν βοηθεια συνεπως δες αν στο κοντινο σου περιβαλλον εχεις καποιον εμπιστο .Εαν σπερνει ζηλια στα αδερφια θα θερισει εν καιρο και το δικο σου χωραφι καλη μου .Να προσεχεις και μην αφηνεις τιποτα στην τυχη του,Ενα πλανο και καθολου παρορμηση και θα μετρας νικες .

Εγώ έχω καταλάβει οτι είναι ούφο και γεμάτη ανασφάλειες με αποτέλεσμα οι κοτσάνες της να βγάζουν μάτι! Όταν μου τα πρήζει και θέλει να μαθαίνει τα πάντα της πετάω πολλές φορέ το ''θα δούμε''. Η κατινιά της όμως και ο συνεχής μπεμπεκισμός για να την περάσουμε μπεμπέκα και πανέξυπνη δεν έχουν τέλος. Τίποτα άσε, κουραστικό άτομο είναι με μεγάλα σύνδρομα και συμπλέγματα. Βοήθειά μας. Αφού δεν έμεινε και αυτή έγκυος την ίδια περίοδο μαζί μου (από ταύτιση και ανταγωνισμό) πάλι καλά να λέμε!Αφού με τα λεγόμενά της στο παρατσάκ είναι να μείνει έγκυος της ἐίπε οτι είναι η γυναικολόγος της! Άκουσον άκουσον, γυναίκα 54 ετών που μάλλον για κλημακτήριο θα έπρεπε να μιλάει να μου λέει για εγκυμοσύνες στην ηλικία της. Τι να πω δεν ξέρω..

29ΠΕΘΕΡΑ ΚΛΑΨΟ..... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΕΘΕΡΑ ΚΛΑΨΟ..... Τετ Νοε 28, 2012 1:58 am

savra


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΟΙΤΑΞΕ ΤΖΕΝΗ ΜΟΥ ,ΑΠ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ Η ΠΕΘΕΡΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΟΥ ΑΠΟΓΑΛΑΚΤΙΣΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΓΙΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕ ΓΙΑ ΟΛΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΠΗΚΕΣ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΗΣ ΕΣΥ .ΟΟΟΟΜΩΣ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΗΣΧΥΡΟ ΣΥΜΜΑΧΟ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΝ ΕΝΝΟΩ ΝΑ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΣ ΑΛΛΑ ΤΟΤΕ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΓΙΟΣ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΑΚΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΥΝΗΓΟΥΝ ΜΕ ΤΙΣ ΤΥΡΟΠΙΤΕΣ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΓΛΙΤΩΣΕΤΕ ΤΗ ΧΟΛΥΣΤΡΕΡΙΝΗ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΟΠΟΥ Ο ΙΔΙΟς ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΡΟΝΤΙΖΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ . ΠΡΟΣΕΞΕ ΟΜΩΣ ΤΩΡΑ ΘΑ ΘΥΜΗΘΕΙ ΟΤΙ ΜΑ ΟΤΙ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΕΙΧΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΠΟΣΟ ΚΑΛΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΗΤΑΝ .ΕΚΑΙ ΙΑ ΔΙΑΚΟΠΤΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΛΕΣ ΝΑΙ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΕΣ ΒΟΛΤΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΕΚΙΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΘΑ ΕΝΘΟΥΣΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ ΠΟΣΟ ΚΑΛΗ ΜΗΤΕΡΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ .ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΤΡΕΦΕΣΑΙ ΣΩΣΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΒΙΒΛΙΑ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΑΝΤΙΚΡΟΥΕΙΣ ΜΕ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟ ΤΡΟΠΟ ΤΙΣ ΑΝΑΧΡΟΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΧΩΡΙΑΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΞΕΠΕΡΑΣΜΕΝΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΕΡΙ ΑΝΑΤΡΟΦΗΣ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΣΑΣ .ΚΑΙ ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ.Ή ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΑΣ ΓΕΥΤΕΙ ΛΙΓΕΣ ΠΑΝΕΣ ΚΑΙ ΚΛΑΜΜΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΙ ΠΡΟΣΩΠΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΑΝΑΚΑΜΨΕΙ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΕΙΣ ΜΕ ΕΞΥΠΝΟ ΤΡΟΠΟ .ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΩ ???

30ΠΕΘΕΡΑ ΚΛΑΨΟ..... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΕΘΕΡΑ ΚΛΑΨΟ..... Τετ Νοε 28, 2012 3:24 am

????????


Επισκέπτης
καλα το τι γελιο εριξα με τον τιτλο σου δε λεγεται κοπελα μου
εχω κι εγω μια τετοια, ξερω καλα τι περνας......μεχρι και την ιδια αποχρωση στο μαλλι της κανει!!! ειναι θεμα, δεν ειναι αστειο και κυριως, δε λυνεται! γιατι οσο και να μιλας, την αλλη μερα ειναι σα να μην ειπε κανεις τιποτααααα
κι εμενα με ρωτουσε σεξουαλικα περιεργα.....χωρις να δωσω καμια λαβη......πωπω πολλα ιδια ειδα στο μηνυμα σου
εμεις η λυση που βρηκαμε ειναι η εξης....η μονη κουβεντα οταν ειμαστε μαζι της ειναι τα παιδια........βηξανε, λεμε μια ιστορια, κλαψανε, λεμε αλλη μια, περναει η ωρα με τις διηγησεις και την κανουμε!

31ΠΕΘΕΡΑ ΚΛΑΨΟ..... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΕΘΕΡΑ ΚΛΑΨΟ..... Τετ Νοε 28, 2012 3:59 am

tzeniko


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
savra έγραψε:ΚΟΙΤΑΞΕ ΤΖΕΝΗ ΜΟΥ ,ΑΠ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ Η ΠΕΘΕΡΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΟΥ ΑΠΟΓΑΛΑΚΤΙΣΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΓΙΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕ ΓΙΑ ΟΛΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΠΗΚΕΣ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΗΣ ΕΣΥ .ΟΟΟΟΜΩΣ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΗΣΧΥΡΟ ΣΥΜΜΑΧΟ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΝ ΕΝΝΟΩ ΝΑ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΣ ΑΛΛΑ ΤΟΤΕ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΓΙΟΣ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΑΚΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΥΝΗΓΟΥΝ ΜΕ ΤΙΣ ΤΥΡΟΠΙΤΕΣ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΓΛΙΤΩΣΕΤΕ ΤΗ ΧΟΛΥΣΤΡΕΡΙΝΗ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΟΠΟΥ Ο ΙΔΙΟς ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΡΟΝΤΙΖΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ . ΠΡΟΣΕΞΕ ΟΜΩΣ ΤΩΡΑ ΘΑ ΘΥΜΗΘΕΙ ΟΤΙ ΜΑ ΟΤΙ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΕΙΧΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΠΟΣΟ ΚΑΛΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΗΤΑΝ .ΕΚΑΙ ΙΑ ΔΙΑΚΟΠΤΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΛΕΣ ΝΑΙ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΕΣ ΒΟΛΤΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΕΚΙΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΘΑ ΕΝΘΟΥΣΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ ΠΟΣΟ ΚΑΛΗ ΜΗΤΕΡΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ .ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΤΡΕΦΕΣΑΙ ΣΩΣΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΒΙΒΛΙΑ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΑΝΤΙΚΡΟΥΕΙΣ ΜΕ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟ ΤΡΟΠΟ ΤΙΣ ΑΝΑΧΡΟΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΧΩΡΙΑΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΞΕΠΕΡΑΣΜΕΝΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΕΡΙ ΑΝΑΤΡΟΦΗΣ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΣΑΣ .ΚΑΙ ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ.Ή ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΑΣ ΓΕΥΤΕΙ ΛΙΓΕΣ ΠΑΝΕΣ ΚΑΙ ΚΛΑΜΜΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΙ ΠΡΟΣΩΠΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΑΝΑΚΑΜΨΕΙ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΕΙΣ ΜΕ ΕΞΥΠΝΟ ΤΡΟΠΟ .ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΩ ???

Ο άντρας μου γενικά κρατάει πολύ καλή στάση (παρεμπιπτόντως η ιστορία με τη τυρόπιτα δεν είναι δική μου) μόνο την τελευταία φορά μου είπε οτι είμαι υπερβολική και να μην δίνω τόση σημασία Shocked . Γενικά είναι πολύ ανεξάρτητος τύπος και με στηρίζει τρομερά, έχω βαρεθεί να της κάνει συνέχεια παρατηρήσεις και να της τα χώνει μπροστά μου και αυτή να μην χαμπαριἀζει Χριστό. Τέλος πάντων το θέμα είναι πως ζει πολύ μακριά μας και θα πρέπει να σκεφτώ καλά πως θα χειριστώ το θέμα του παιδιού (όταν έρθει με το καλό) για να μην ξεφύγει τελείως και κάνει μαλακιούλες!

32ΠΕΘΕΡΑ ΚΛΑΨΟ..... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΕΘΕΡΑ ΚΛΑΨΟ..... Τετ Νοε 28, 2012 4:03 am

tzeniko


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
arco iris έγραψε:καλα το τι γελιο εριξα με τον τιτλο σου δε λεγεται κοπελα μου
εχω κι εγω μια τετοια, ξερω καλα τι περνας......μεχρι και την ιδια αποχρωση στο μαλλι της κανει!!! ειναι θεμα, δεν ειναι αστειο και κυριως, δε λυνεται! γιατι οσο και να μιλας, την αλλη μερα ειναι σα να μην ειπε κανεις τιποτααααα
κι εμενα με ρωτουσε σεξουαλικα περιεργα.....χωρις να δωσω καμια λαβη......πωπω πολλα ιδια ειδα στο μηνυμα σου
εμεις η λυση που βρηκαμε ειναι η εξης....η μονη κουβεντα οταν ειμαστε μαζι της ειναι τα παιδια........βηξανε, λεμε μια ιστορια, κλαψανε, λεμε αλλη μια, περναει η ωρα με τις διηγησεις και την κανουμε!

Έλα ντε! για πες μου εσύ τι πράγμα είναι αυτό με τα σεξουαλικά θέματα? Εμένα κυρίως αρκείται στο να μου μιλάει για τα γυναικολογικά της (έλεος). Τι ζόρι τραβάνε ρε? Άμα της ξεκινήσω τις ιστορίες με τα παιδιά κλπ θα ανοίξει το μεγάααααλο κεφάλαιο ΔΙΚΑ της παιδιά που αυτό κ εκείνο και το άλλο και το κεφάλι μου καζάνι με πληροφορίες ατέλειωτες για το πόσο γαμάτη μάνα ήταν και τρία πουλάκια κάθονται!

savra


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΤΖΕΝΗ ΜΟΥ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΓΙΑΥΤΟ ΠΡΟΕΚΥΨΕ Η ΤΥΡΟΠΙΤΟΠΑΡΑΝΟΗΣΗ .ΑΦΟΥ ΣΕ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΣΟΥ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΠΑΝΩ ΧΕΡΙ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ .ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΤΟ ΣΤΟΜΑΤΑΚΙ ΟΙ ΜΗΤΕΡΟΥΛΕΣ ΚΑΙ Ο ΓΙΟΣ ΔΕΝ ΤΙΣ ΒΑΖΕΙ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΚΟΣ ΧΑΜΟΣ .ΕΣΥ ΦΡΟΝΤΙΖΕ ΝΑ ΕΝΙΣΧΥΕΙΣ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΟΤΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΧΕΙ ΞΕΦΥΓΕΙ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕ ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΛΕΕΙ ΚΑΚΙΕΣ ΝΑ ΓΕΛΑΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ .ΝΑ ΜΗ ΤΣΑΚΩΝΕΣΤΕ ΕΞ ΑΙΤΙΑΣ ΤΗΣ .ΕΝΑ ΣΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΗ ΔΙΑΝΟΗΘΕΙ ΚΑΙ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΜΠΑΓΑΖΙΑ ΤΗΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ,ΒΑΛΕ ΤΑ ΔΥΝΑΤΑ ΣΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΕΒΕΙ ΜΑΘΕ ΠΩΣ ΤΑΙΖΟΥΝ ,ΠΩΣ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ,ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΥΠΝΟΥ ΜΩΡΟΥ ΚΛΠ ΓΙΑΤΙΙΙΙΙ ΑΝ ΛΕΩ ΑΝ ΑΝΕΒΕΙ ΚΑΙ ΜΕΙΝΕΙ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΘΑ ΧΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ .ΤΩΡΑ ΘΑ ΧΕΙΣ ΤΟ ΣΤΥΛ ΝΑΙ ΟΚ ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΙΜΑΙ Η ΖΙΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΘΑ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ ΛΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΠΑΤΗΣΕ ΤΡΕΝΟ.ΣΥΜΦΩΝΕΙΣ?

34ΠΕΘΕΡΑ ΚΛΑΨΟ..... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΕΘΕΡΑ ΚΛΑΨΟ..... Τετ Νοε 28, 2012 5:39 am

tzeniko


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
savra έγραψε:ΤΖΕΝΗ ΜΟΥ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΓΙΑΥΤΟ ΠΡΟΕΚΥΨΕ Η ΤΥΡΟΠΙΤΟΠΑΡΑΝΟΗΣΗ .ΑΦΟΥ ΣΕ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΣΟΥ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΠΑΝΩ ΧΕΡΙ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ .ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΤΟ ΣΤΟΜΑΤΑΚΙ ΟΙ ΜΗΤΕΡΟΥΛΕΣ ΚΑΙ Ο ΓΙΟΣ ΔΕΝ ΤΙΣ ΒΑΖΕΙ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΚΟΣ ΧΑΜΟΣ .ΕΣΥ ΦΡΟΝΤΙΖΕ ΝΑ ΕΝΙΣΧΥΕΙΣ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΟΤΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΧΕΙ ΞΕΦΥΓΕΙ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕ ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΛΕΕΙ ΚΑΚΙΕΣ ΝΑ ΓΕΛΑΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ .ΝΑ ΜΗ ΤΣΑΚΩΝΕΣΤΕ ΕΞ ΑΙΤΙΑΣ ΤΗΣ .ΕΝΑ ΣΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΗ ΔΙΑΝΟΗΘΕΙ ΚΑΙ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΜΠΑΓΑΖΙΑ ΤΗΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ,ΒΑΛΕ ΤΑ ΔΥΝΑΤΑ ΣΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΕΒΕΙ ΜΑΘΕ ΠΩΣ ΤΑΙΖΟΥΝ ,ΠΩΣ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ,ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΥΠΝΟΥ ΜΩΡΟΥ ΚΛΠ ΓΙΑΤΙΙΙΙΙ ΑΝ ΛΕΩ ΑΝ ΑΝΕΒΕΙ ΚΑΙ ΜΕΙΝΕΙ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΘΑ ΧΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ .ΤΩΡΑ ΘΑ ΧΕΙΣ ΤΟ ΣΤΥΛ ΝΑΙ ΟΚ ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΙΜΑΙ Η ΖΙΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΘΑ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ ΛΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΠΑΤΗΣΕ ΤΡΕΝΟ.ΣΥΜΦΩΝΕΙΣ?

Ναι! Της το έχω πει από τώρα οτι δεν χρειάζομαι ΚΑΜΙΑ βοήθεια (να μου λείπει) μὀνο το κρφάλι θα μου ζαλίζει. Εχω μεγάλη εμπιστοσύνη στον εαυτό μου για το θέμα αυτό, μια χαρά θα είμαι, έχω και τη μάνα μου κοντά για ο,τι χρειαστεί κ είμαι πολύ ενημερωμένη για τα μωρά γενικά, διαβάζω πολύ για τα θέματα αυτά.

35ΠΕΘΕΡΑ ΚΛΑΨΟ..... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΕΘΕΡΑ ΚΛΑΨΟ..... Τετ Νοε 28, 2012 7:50 am

fatsoulini


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!

Ναι! Της το έχω πει από τώρα οτι δεν χρειάζομαι ΚΑΜΙΑ βοήθεια (να μου λείπει) μὀνο το κρφάλι θα μου ζαλίζει. Εχω μεγάλη εμπιστοσύνη στον εαυτό μου για το θέμα αυτό, μια χαρά θα είμαι, έχω και τη μάνα μου κοντά για ο,τι χρειαστεί κ είμαι πολύ ενημερωμένη για τα μωρά γενικά, διαβάζω πολύ για τα θέματα αυτά.[/quote]

Aπαπα, να σου λειπει, με τιποτα να μην ερθει στο σπιτακι σας, ειναι ικανες για όλα
θα σου σπασουν τα νευρα χειροτερα, προσπαθω να σκεφυω την δικια μου την πεθερα να ειναι στο σπιτι μου και να μου κανει σουλατσο...και παθαινω, αναφυλαξια....
γιααααχ....

36ΠΕΘΕΡΑ ΚΛΑΨΟ..... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΕΘΕΡΑ ΚΛΑΨΟ..... Τετ Νοε 28, 2012 7:51 am

fatsoulini


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γιατι να συμβαινουν ολα αυτα βρε κοριτσια??
γιατι να μην χαιροντε με την ευτυχια των παιδιων τους???

37ΠΕΘΕΡΑ ΚΛΑΨΟ..... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΕΘΕΡΑ ΚΛΑΨΟ..... Πεμ Νοε 29, 2012 3:54 am

soyltana


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
kalispera koritsia eimai kainoyrgia stin parea.emas katafere kai mas xwrise an kai o antras moy ftaiei se ola.an ekeinos me ypostirize kai tin evaze stin thesi tis tipota den tha ginotane.kai i dikia moy pethera moy eipe oti oi nyfes me tis petheres den ta pane kala giati agapoyn ton idio antra.gennisa prin 5 mines ena koritsaki to opoio elege oti moiazei ta agoriz tis kai tin anoipsia tis mono kai mono na min pei kati giamena.egw prospathoysa na thilasw kai ayti edine kryfa me to mpoykali to paidi gala.agorasa mia krema sysfikseis kai pigaine kai evaze ayti.evafe portokali ta nyxia tis me tis ozes moy xwris na me rwtaei.kolloyse tis mastixes tis sta epipla kai stin koynia toy mwroy.otan ekana parapona ston antra moy ekeinos moy eipe siga kale ti se kaname.i sxesi moy me ton antra moy xalia ton parakaloysa na milisoyme kai adiaforoyse teleiws.pigiane gia mpanio gymnasthrio skones gia na foyskwsei kai ti allo na sas pw.egw ena skoypidi mesa sto spiti.afoy mia mera rwtaw tin pethera moy..poy tha afisw ayto to paidi se ena xrono na gyrisw stin doyleia kai ti moy leei...e tha doyme ama tha eisai me ton antra soy se ena xrono..ti na sas pw re koritsia.eipa ston antra moy den antexw allo tha fygw kai moy eipe fyge ama theleis.

38ΠΕΘΕΡΑ ΚΛΑΨΟ..... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΕΘΕΡΑ ΚΛΑΨΟ..... Πεμ Νοε 29, 2012 6:44 am

tzeniko


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
soyltana έγραψε:kalispera koritsia eimai kainoyrgia stin parea.emas katafere kai mas xwrise an kai o antras moy ftaiei se ola.an ekeinos me ypostirize kai tin evaze stin thesi tis tipota den tha ginotane.kai i dikia moy pethera moy eipe oti oi nyfes me tis petheres den ta pane kala giati agapoyn ton idio antra.gennisa prin 5 mines ena koritsaki to opoio elege oti moiazei ta agoriz tis kai tin anoipsia tis mono kai mono na min pei kati giamena.egw prospathoysa na thilasw kai ayti edine kryfa me to mpoykali to paidi gala.agorasa mia krema sysfikseis kai pigaine kai evaze ayti.evafe portokali ta nyxia tis me tis ozes moy xwris na me rwtaei.kolloyse tis mastixes tis sta epipla kai stin koynia toy mwroy.otan ekana parapona ston antra moy ekeinos moy eipe siga kale ti se kaname.i sxesi moy me ton antra moy xalia ton parakaloysa na milisoyme kai adiaforoyse teleiws.pigiane gia mpanio gymnasthrio skones gia na foyskwsei kai ti allo na sas pw.egw ena skoypidi mesa sto spiti.afoy mia mera rwtaw tin pethera moy..poy tha afisw ayto to paidi se ena xrono na gyrisw stin doyleia kai ti moy leei...e tha doyme ama tha eisai me ton antra soy se ena xrono..ti na sas pw re koritsia.eipa ston antra moy den antexw allo tha fygw kai moy eipe fyge ama theleis.

Σουλτάνα μου λυπάμαι που περνάς όλα αυτά. Φύγε με το μωρό σου και βρες το δρόμο σου! Αν δεν είσαι ευτυχισμένη βρες τη δύναμη να φύγεις. Κάποτε όλα θα είναι παρελθόν.. Την υγειά μας να'χουμε!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις