Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
82 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 82 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 40]

vasoula25

vasoula25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
eirini7 έγραψε:καληνύχτα κι από μένα!νυστάζω γιαυτό δεν πολυσυμμετέχω..πολλά φιλιά
Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 Sleeping-cap-good-night-smiley-emoticon

καληνύχτα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 417472

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fourfouraki έγραψε:ου ουυυυυυυυυ να 'μαι κι εγώ πάλι!!!

Βρε Αφρούλα πες τις να το βάζουν κάτω από τον πισινό τους γιατί με ουρίτσες και μέσες δεν καταλαβαίνουν! χχαχαχαχα



http://www.naturalpregnancyaid.com/positioning.html

Υπάρχει και ειδικό μαξιλάρι...
Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 Pillow

Αλλά και ένα κανονικό κάνει δουλειά...

Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 H9991477_002


cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
xaxaxaxaxaxaxa

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα μετα απο ενα χορταστικο 10ωρο υπνακο!!

τελικα τσαμπα εκανα τον κιμα χθες για τα κανελονια..αφου σημερα εχουμε γιατρο το απογευμα και μετα επισκεψη σε φιλους χαχαχα κριμα και λιγουρεψα την εγκυουλα Ολινα χωρις λογο Razz Razz Razz στο ψυγειο και αυριο !!

Γιαννα πολυ γελασα με τη λιστα για τις παστροθοδωρες!!!Ασε δν μας παιρνει, νομιζω οτι ειναι πολλες τελικα χαχαχαχχα

Ειρηνη7 αν του ελεγα να παει μονος του στον γιατρο δν θα πηγαινε ποτε Razz Razz δν ξερω αν θα μπω μεσα... αλλα οτι θα παω μαζι του, θα παω!

Αφρουλα θα κανεις υπομονη τωρα και δν θα σε ριχνουν τα συμπτωματα οκ? θα προσπαθεις να τα αγνοεις!! Wink Wink μιαμ φαγητακι ειδα εφαγες κι εσυ χθες!!

αγαπη ο αντρας σου δουλευει 7 μερες την εβδομαδα? δν παιρνει ποτε ρεπο? γιατι ετσι?? Shocked αλλο πουλακι τσιου λεει μαρη η Γιαννα Laughing Laughing Laughing Wink Wink Wink

Φωτεινη Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 215994 εξαλλου η διαδικασια ειναι παντα απολαυση!!!!το μαξιλαρι δν ειναι για ανεση καλεεεε!! Razz κι εγω το ιδιο.. δν θελω να ξερει ο αντρας μου ποτε ειναι οι γονιμες για να μη με κατηγορει μετα οτι τον εκμεταλλευομαι..οποτε αν ξαπλωσω μονο αυτο θα κανω..αν καταφερω και δν κατουρηθω παλι Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 40746 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 40746

Σταυρουλα θελω κι εγω να παω γυμναστηριο αλλα δν με βολευει καθολου το ωραριο απο τη δουλεια!! No χαχαχαχ βλεπω κανεις καινουριες ανακαλυψεις ε? χαχαχα δν σου πα, σταθερη η θερμοκρασια 36,2 και σημερα!! Wink εσυ τα καταφερες να την μετρας ιδια ωρα να δεις αν παιζει παλι τοσο? κι εμενα το στηθος ποναει ελαχιστα αλλα εχει βαρυνει!!αλλο παλι τουτο!!

Επισης δν ξερω αν γνωριζει καποια... χθες εκανα scrub στο σωμα και με πονουσε το δερμα μου, πρωτη φορα!!τι ειναι παλι τουτο? σαν να εγινε ευαισθητη η επιδερμιδα μου πολυ!!

Ειρηνη31κι εσυ παστροθοδωρα ε??? καλα ειπα Γιαννα μου μαλλον οι δυο μας ειμαστε οι βρωμιαρες της παρεας χαχαχαχα

Χρυσα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 379767

Αρτεμακι Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 315810 αυτο που λες με τα παιδακια το εχει ο αντρας μου χωρις να κανει απολυτως τιποτα..ολα τα παιδακια τον αγαπανε!! δν εχω καταλαβει γιατι μιας και δν ασχολειται σχεδον καθολου Razz Razz
θα σε αρχισω στις Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 M181 μηπως και συνελθεις!!!!! ακους εκει απογοητευτηκες που του εχεις λιωσει το κορμι του αντρουλη σου Laughing Laughing Laughing Αν δν ειχες την αποβολη δν θα ησουν καθολου πιο κουλ..πιστεψε με!!κι εγω απο 1 ειμαι εδω..και θα ειμαι για πολυ καιρο ακομη Wink Wink το οτι δν αγχωνομαι τοσο ειναι γιατι εχω παραιτηθει και δν πιστευω οτι θα μεινω φυσιολογικα οχι γιατι θεωρω οτι δν εχω προβλημα Razz Razz Razz (οχι οτι αποκλείω ενα θαυμα..αλλα θαυμα θα ειναι αν γινει χαχα)

φουρφουρακι Respect Respect Respect για το μαξιλαρι χαχαχα
κατα την διαρκεια το χρησιμοποιω κι εγω Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 215994

marichui Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 417472

Βασουλα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 417472 μακαρι να σε ξεχασε η σιχαμενη κοριτσαρα μου!!!!




















LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημεραααα Γιάννα μου Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 417472
είδες τι κάνανε οι τρελλες χθες το βράδυ;;; χαχαχαχα χαχαχα αναπαράσταση δεν το πιστεύω!

Ειρηνακι μου σε ευχαριστώ πολύ Γ το κουράγιο παίρνω δύναμη κ από σας!

κούκλες... αν κανονίσετε καφέ να είναι Σάββατο πληζ γτ όλη τη βδομάδα δουλεύω το μαύρο κ Κυριακή έχω διαγωνίσματα! Σορρυ Γ τον περιορισμό... αν το κάνετε Κυριακή εγώ θα έρθω να σας βρω μετά τις 3.00 το μεσημέρι...

http://www.sailormoon82@blogspot.com

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΛΛΗ ΚΑΙ ΟΛΙΝΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!
ΕΛΛΗ ΤΟΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΒΡΩΜΙΑΡΕΣ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ!!ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΠΙΑΣΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΧΩΡΟ ΣΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ!!
ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΡΑ cheers

ΔΙΑΒΑΖΑ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΣ.ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΑΜΝΙΟ.
ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΙΣ ΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΕΜΨΥΧΩΣΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ. Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 328109

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έλλη δε μπορώ να συναγωνιστω τα σεντονακια σου με ΤΠΤ κ με πρόλαβες κ δε σε είδα! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 417472
δεν έφαγα ούτε εγώ κανελονια χθες γτ ως συνήθως γυρίζω πτώμα από τη δουλειά κ δεν είχα αντοχή να μαγειρέψω κ έφαγα ότι βρήκα σπίτι.... αλλά λίγα μακαρόνια με κιμά μου χουν κάτσει στο μυαλό θα αιτηθω από τη μαμά πάλι.... τι να κάνω 11.00 με 7.00 το απόγευμα ειμαι δουλειά... τις πιο γεμάτες ώρες!

πως είστε σήμερα κορίτσια...

εγώ φτερνιστηκα τώρα το πρωί κ με πονεσε κάτω τρομερά!!! δεν το πιστεύω! ούτε να φτερνιστω δεν μπορώ!

http://www.sailormoon82@blogspot.com

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΕΛΛΗ ΚΑΙ ΟΛΙΝΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!
ΕΛΛΗ ΤΟΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΒΡΩΜΙΑΡΕΣ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ!!ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΠΙΑΣΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΧΩΡΟ ΣΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ!!
ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΡΑ cheers

ΔΙΑΒΑΖΑ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΣ.ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΑΜΝΙΟ.
ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΙΣ ΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΕΜΨΥΧΩΣΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ. Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 328109


δε ξέρω ποια είναι η Ιωάννα αλήθεια.... εγώ ειμαι καινούρια!

Α! κ εμένα στη λίστα με τις βρωμιαρες πληζ!!! Ακόμα στην μάνα μου μένω ... θα μάθω όμως κ αμα πω κάνω καλές δουλειές γυαλίζουν όλα!

http://www.sailormoon82@blogspot.com

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΓΥΑΛΙΖΟΥΝ ΟΛΑ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΕΣΥ ΓΙΑ ΠΑΣΤΡΟΘΟΔΩΡΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΣΕ!!ΧΑΧΑΧΑ.
ΟΛΙΝΑ ΤΕΛΟΣ ΜΕ ΤΟ ΑΙΜΑΤΑΚΙ ΕΤΣΙ?ΜΟΝΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΕΙΧΕΣ?
ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΧΘΕΣ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΜΕ ΚΙΜΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ.ΟΡΙΣΤΕ ΝΑ ΣΕ ΝΤΕΛΙΒΕΡΙΣΩ!!Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 M148

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΓΛΥΚΟΥΛΕΣ ΜΟΥ!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 417472 ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?


ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΑΝΗΚΩ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΛΙΣΤΑ! ΕΙΜΑΙ ΚΑΠΟΥ ΕΝΔΙΑΜΕΣΑ! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ? Very Happy


ΟΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ! ΦΤΕΡΝΙΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΝΑΩ! ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΤΕΡΝΙΖΟΜΑΙ ΑΡΚΕΤΑ! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι σημερα ειναι η μεγαλη μερα!!χιχιιχιχ

Ολινακι θελει υπομονη το σεντονακι, διαβαζω και γραφω συνηθως μια ωρα αχαχαχαχα αλλα οταν εχω ορεξη θελω να σας περιποιούμαι μια μια Wink Wink

Γιαννα θα κοιταξω για την Ιωαννα και θα της στειλω φυσικα!!! γιατι εχω χασει επισοδια!!!

Αφρουλα σε συζηταμε πολυ εδω μεσα γι αυτο φταρνιζεσαι κι εσυ και το αλλο το κοριτσι χιχιχιιχιχι

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΤΑΝ ΛΕΤΕ ΙΩΑΝΝΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΤΡΑ? ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΚΑΝΕΙ ΑΜΝΙΟ ΑΦΟΥ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ! Shocked Shocked Shocked

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΧΑΧΑΧΑ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙ Η ΕΛΛΗ.ΣΕ ΜΕΛΕΤΑΝΕ ΠΟΛΛΕΣ.ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ!!
ΚΑΙ ΤΟ ΦΤΕΡΝΙΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ.ΕΓΩ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΒΓΕΙ ΑΛΛΑ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΣΤΕ ΕΝΑ ΤΡΑΒΗΓΜΑΤΑΚΙ ΧΑΜΗΛΑ.
ΚΑΛΗΜΕΡΑ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 417472

ΝΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΙΩΑΝΝΑ.ΔΕΣ ΣΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ.

karamelitsa22

karamelitsa22
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα!!!!!ελλουκο, αφρουλα, γιαννα και ολινα!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 417472
καλα, εριξα πολυυυυυ γελιο με τα χθεσινοβραδυνα σας καμωματα!!! Respect
φουρφουρακι,το μαξιλαρι ολαααα τα λεφταααα!!!!
ελλουκο, καλη επιτυχια σημερα στον γιατρο!!ΟΛΑ ΚΑΛΑ θα πανε!!!
Καλε τα κανελονια πως τα φτιαχνετε?πρεπει να θελει πολυ χρονο!!
αφρουλιτα πως αισθανεσαι σημερα?
ολινακι τι δουλεια κανεις και εχεις τετοια ωραριο?

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ..ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?
ΜΠΗΚΑ ΣΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΙΑΣ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΕΣ...
ΜΟΛΙΣ ΜΟΥ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑΣ Κ ΘΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟΣ!!!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΤΑ ΛΕΜΕ ΜΕΤΑ!!!

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρααααααααααα!!! Τι κάνετε???
Νυστάαααααζω... ξύπνησα από τις 8μιση και δεν μπόρεσα να ξανακοιμηθώ! γρρρρρ

boubou έγραψε:

φουρφουρακι Respect Respect Respect για το μαξιλαρι χαχαχα
κατα την διαρκεια το χρησιμοποιω κι εγω Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 215994



Ε μα το παιχνίδι των 100 ερωτήσεων παίζαμε!! Και που το βάζεις το μαξιλάρι? και τι καμπύλη να κάνει η κοιλια?? χαχαχα η καημένη η Αφρούλα τραβούσε τις κοτσίδες τις!! affraid affraid Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 679259 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 679259 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 654655 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 654655


Βρε... αφού το χρησιμοποιείς κατά τη διάρκεια απλά μείνε επάνω του!!!! Δεν είναι ότι θα το πάρεις μετά ώστε να ρωτήσει γιατί το πήρες!!!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΛΗΘΕΙΑ ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ? Shocked Shocked Shocked ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΦΤΕΡΝΙΣΜΑ! Very Happy ΝΑΙ ΒΡΕ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΜΕ ΕΜΕΝΑ ΘΑ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ! ΣΙΓΑ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΜΑΡΑΚΙ ΣΟΥ?


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΡΑΜΕΛΙΤΣΑ ΜΟΥ! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 417472 ΕΙΔΕΣ ΤΑ ΣΟΥΡΓΕΛΑ!!! ΜΕ ΕΚΑΝΑΝ ΕΤΣΙ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 911307 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 911307 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 911307 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 911307 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 911307 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 911307 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 911307 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 911307 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 911307

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑ ΝΑΜ ΗΝ ΤΟ ΞΕΧΑΣΩ...ΕΛΛΗ ΚΑΛΗ ΠΕΙΤΥΧΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ.......

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
karamelitsa22 έγραψε:
ελλουκο, καλη επιτυχια σημερα στον γιατρο!!ΟΛΑ ΚΑΛΑ θα πανε!!!
Καλε τα κανελονια πως τα φτιαχνετε?πρεπει να θελει πολυ χρονο!!

Σε ευχαριστω πολυ!!ναι ολα καλα θα πανε!!!
γι αυτο εκανα τον κιμα απο εχθες, για να εχω σημερα μονο το κομματι που τα βαζω στο φουρνο ...γυρω στη 1ωρα και 40λεπτα θελει στο συνολο νομιζω!!

ΑΑΑΑ τι ωραια Τονια,μεγιαααααααα!! περιμενω φωτος !!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 654316 σε ευχαριστω πολυ γλυκια μου!!!!

φουρφουρακι μετα τις Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 215994 εχει απαραιτητα αγκαλιτσα χιχιχι οποτε φευγω απο την θεση που ηταν το μαξιλαρι!!!να πω μισο το θελω κι αυτο?χαχαχαχαχα

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΛΕΝΗ ΤΟΝΙΑ ΦΟΥΡΦΟΥΡΑΚΙ flower

ΤΟΝΙΑ ΝΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΦΩΤΟ!ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ?

ΑΦΡΟΥΛΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΤΟΙΜΑΖΕΤΕ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 875502
ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΟΣΟΣ ΠΡΟΧΩΡΑΕΙ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΟΤΑΝ ΘΑ ΞΥΠΝΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΕΝΤΩΝΕΣΑΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΠΑΛΙ ΤΡΑΒΗΓΜΑΤΑΚΙΑ ΘΑ ΝΙΩΘΕΙΣ.ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΓΕΛΙΟ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΕΛΕΝΧΩ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΕΝΤΩΘΩ ΑΠ ΤΗ ΜΕΣΗ ΚΑΙ ΠΑΝΩ!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
ΑΦΡΟΥΛΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΤΟΙΜΑΖΕΤΕ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 875502
ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΟΣΟΣ ΠΡΟΧΩΡΑΕΙ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΟΤΑΝ ΘΑ ΞΥΠΝΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΕΝΤΩΝΕΣΑΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΠΑΛΙ ΤΡΑΒΗΓΜΑΤΑΚΙΑ ΘΑ ΝΙΩΘΕΙΣ.ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΓΕΛΙΟ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΕΛΕΝΧΩ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΕΝΤΩΘΩ ΑΠ ΤΗ ΜΕΣΗ ΚΑΙ ΠΑΝΩ!!

Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 M146Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 M146Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 M146Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 M146δν παιζεσαι!!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΚΑΝΩ ΕΛΕΓΧΟ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΘΑ ΤΕΝΤΩΘΩ ΑΛΛΙΩΣ ΜΕ ΤΡΑΒΑΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ..ΕΧΘΕΣ ΕΠΑΘΑ Κ ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΚΡΑΜΠΑ ΒΡΑΔΙΑΤΙΚΑ ΠΟΥ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΝΕΥΡΙΚΟ ΓΕΛΙΟ...

ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΓΩΝΣΤΟ ΘΕΜΑ..ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΡΕΦΟΜΑΙ ΜΕ ΑΕΡΑ...ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΜΟΝΟ ΦΡΟΥΤΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΟΧΛΟΥΝ Κ ΓΑΛΑ...Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΕΣΤΩ Κ ΑΥΤΑ ΝΑ ΤΡΩΩ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ...Η ΜΙΚΡΗ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΜΟΝΤΕΛΟ


ΦΕΥΓΓΩΩΩΩΩΩ ΘΑ ΜΠΩ ΜΕΤΑ ΠΑΡΛΕΣ!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μοντελακι η μαμα Τονια!!Αυτα ειναι!!! Wink Wink Wink καλη συνεχεια κοριτσακι!!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΟΝΤΕΛΟ ΤΟΝΙΑ ΣΕ ΣΤΡΩΝΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Η ΚΟΡΗ!!!!ΣΕ ΘΕΛΕΙ ΦΙΤ!!

ΕΛΛΗ ΜΗ ΓΕΛΑΣ ΕΙΔΕΣ ΚΑΙ Η ΤΟΝΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΝΕΙ!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 14 328109
ΘΥΜΙΣΕ ΜΟΥ ΠΟΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ? scratch

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσακια μου γλυκα τι κανετε.λοιπον εγω σμρ δεν κανω τπτ ουτε καν μαγειρεμα εχω απο χθες..........ΑΝΤΕ ΚΑΛΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΛΕΤΕ

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσάκια μου.με πήρε ο ύπνος με το κινητο στο χέρι χθες το βράδυ


Μπουμπού μου σου ΕΎΧΟΜΑΙ με όλη μου την καρδιά να βρείτε ΣΉΜΕΡΑ την αιτία κοριτσάκι μου και να ηρεμησεις.ολ θα είναι ΚΑΛΑ και συντομα θα εχεις ΈΝΑ σπορακι στην κοιλιτσα σου

Αφρουλακι ηρεμήσει κΑθολου το σπορακι σου;

ΟΛΙΝΑΚΙ και εσένα ζωηρό σου βγήκε;ούτε να φτερνιστεις;

Γιάννα μου καλημέρα να δωσεις ΈΝΑ μεγάλο φιλι
στην κούκλα σου

Καραμελιτσα τι κανείς;

Τόνια ακόμη δίαιτα σου ΚΆΝΕΙ η Μπεμπουλα;

Φουρφουρακι και Φωτεινή να το χαρείτε όσο πιο ΠΟΛΥ γινεται

Βάσουλα μου αντί να κλαις κουκλιτσα μου κανε ΈΝΑ τεστακι και μην απογοητευεσαι προκαταβολικα




Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις