Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
62 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 62 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 40]

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αρτεμουλα όλο βλακείες κανείς.σηκω και πήγαινε χθες δεν τα αφήνουμε ΑΥΤΆ τα πράγματα.παρε κουράγιο έχω και ΕΓΏ Γυναικολογο αρχές Δεκέμβρη και τον σιχαινομαι ΑΛΛΑ θα πάω για επανεξέταση στο εξάμηνο ΜΕΤΑ την ΕΠΈΜΒΑΣΗ.μην το αφήνεις σε παρακαλω

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΒΑΣΟΥΛΑ ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙ.ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΚΡΥΦΑ ΑΠ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ?
ΠΟΝΑΚΙΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΠΕΡΙΟΔΟ!!

eirini31


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
boubou έγραψε:λοιπον τα νεα απο το γιατρο.. ειπε αυτα που λεγαμε..οτι τα αποτελεσματα δν ειναι χαλια αλλα δν ειναι και φυσιολογικα...και του εδωσε να κανει αιματολογικες, και σπερμοδιαγραμμα ξανα στα μεσα Δεκεμβρη..και μια ακτινογραφια να δουμε αν εχει κυρσοκύλη...οποτε νεώτερα μετά απο ενα μηνα παλι!!

και τον ρωτησα για τις επαφες τωρα που εχει αδυναμο σπερμα και μου ειπε οτι ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ οτι πρεπει ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ γιατι το σπερμα αδυνατίζει και οταν ειναι αδυνατο ηδη..γινεται χειροτερα...αρα να μην κανουμε μερα παρα μερα!!!

αυτα εν ολιγης! Wink

ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΕΛΛΗ ΜΑΣ ΕΣΚΑΣΕΣ!!ΜΑΚΑΡΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΛΕΣ ΤΟ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ?

mary 30 έγραψε:καλημερα κοριτσια Very Happy και εγω ξυπνησα πολυ πρωι και κοιμηθηκα στις 3 το πρωι γιατι εκλαιγε το μωρο απο κατω αλλα η μανα του με τις φωνες τις ακουγοταν πιο πολυ χαχαχα .λοιπον παω ξανα για χοριακη πρεπει να κανω ανα δυο μερες μεχρι να φτασω 1500 μοναδες λοιπο ευχηθειτε μου καλη τυχη και θα σας πω μολις γυρισω. καλη ημερα να εχετε ολες με χαμογελο και ευτηχια Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 36 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 36 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 36 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 36 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 36 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 36 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 36 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 36 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 36 654316


ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΜΑΙΡΗ.ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΔΙΠΛΑΣΙΑΣΤΕΙ!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ flower

Γιαννα μου Καλημερα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 36 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 36 417472
τι κανεις? πως ειναι το κοριτσακι σου? Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 36 875502 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 36 875502

vasoula25

vasoula25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΒΑΣΟΥΛΑ ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙ.ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΚΡΥΦΑ ΑΠ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ?
ΠΟΝΑΚΙΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΠΕΡΙΟΔΟ!!

όχι μαζί θα πάμε την παρασκευή έχει ρεπό. το ξέρω ότι και οι εγκυούλες έχουν πονάκια αλλά δεν δεν ξέρω ίσως επειδή το θέλω πολύ φοβάμαι ότι δεν θα έρθει γρήγορα

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
art86 έγραψε:ΜΜΜΜΜΜΜΜ..ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΔΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΗΣΑ Γ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΚΡΑΞΕΤΕ..ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΑΚΟΜΑ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΠΑΠ ΟΥΤΕ Γ ΥΠΕΡΗΧΟ..ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ...ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΕΧΩ ΓΟΝΙΜΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΩ Γ ΟΡΜΟΝΟΛΟΓΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΜΙΑ ΕΧΩ ΠΕΡΙΟΔΟ..ΚΙΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΛΛΑΗ ΠΟΛΗ.ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ......ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΤΟ ΞΕΡΩ....ΕΛΠΙΖΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΩ ΝΑ ΠΑΩ--ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ-ΚΑΙ ΑΝ ΑΚΝΟΥΜΕ ΤΟ ΓΕΝΙΚΟ ΡΕΚΤΙΦΙΕ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ.....ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΟΥ Laughing Laughing

ΑΧ ΑΡΤ ΘΑ ΓΙΝΩ ΚΑΚΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΜΑΛΩΣΩ.ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΗΓΕΣ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΜΑΣ ΤΟ ΕΙΧΕΣ ΠΕΙ.ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΣ.ΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΒΡΩΜΙΑΡΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΛ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙΣ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ.ΜΗΝ ΤΟ ΑΦΗΝΕΙΣ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ.ΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΤΙΣ ΠΗΡΕΣ ΑΠ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΣΟΥ?(ΕΧΩ ΜΝΗΜΗ ΕΓΩ!!!)ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΝΟΙΑΖΟΜΑΙ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 36 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 36 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 36 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 36 35468 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 36 35468 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 36 35468
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ.......ΝΑΙ ΤΙΣ ΠΗΡΑ..ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΝΝΟΕΙΣ Ε?ΛΟΙΠΟΝ ..ΜΑΣΤΟΙ ΜΕ ΥΠΕΡΟΧΗ ΤΟΥ ΑΔΕΝΙΚΟΥ ΣΤΟΙΧΕΙΟΥ,ΚΥΣΤΙΚΑ ΜΟΡΦΩΜΑΤΑ ΜΑΣΤΩΝ ΑΜΦΩ-ΔΕΞΙΑ-ΑΝΩ ΕΞΩ ΤΕΤΑΡΤΗΜΟΡΙΟΥ ΔΙΑΣΤΑΣΕΩΝ 1,01 ΕΠΙ Ο,60 ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΑΝΩ ΕΣΩ ΤΕΤΑΡΤΗΜΟΡΙΟΥ ΔΙΑΣΤΑΣΕΩΝ 1,48 ΕΠΙ Ο,61....-ΟΓΚΙΔΙΟ ΜΑΣΤΟΥ....ΑΥΤΑ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΒΙΟΨΙΑ ΑΡΝΗΤΙΚΗ Γ ΚΑΚΟΗΘΕΙΑ



Έχει επεξεργασθεί από τον/την art86 στις Τετ Νοε 28, 2012 2:29 am, 1 φορά

vasoula25

vasoula25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
eirini31 έγραψε:
vasoula25 έγραψε:ούτε κι γω ξέρω πως κρατιέμαι αλλά τι να κάνω δεν έχω αυτοκίνητο να πάω στην πόλη αύριο θα πάμε κοζάνη παίρνει πτυχίο ο καλός μου οπότε θα πάω παρασκευή αν δεν έχει έρθει που πολύ φοβάμαι ότι θα έρθει

Βασουλα μου Συγχαρητήρια για τον καλο σου Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 36 50580 Μην φοβασαι κοριτσακι μου θα μαθεις πολυ συντομα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 36 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 36 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 36 417472 ευχομαι να μας εχεις ευχαριστα την Παρασκευη Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 36 35468 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 36 35468

ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου ελπίζω να σας έχω ευχάριστα

eirini31


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
XrysaB έγραψε:Αρτεμουλα όλο βλακείες κανείς.σηκω και πήγαινε χθες δεν τα αφήνουμε ΑΥΤΆ τα πράγματα.παρε κουράγιο έχω και ΕΓΏ Γυναικολογο αρχές Δεκέμβρη και τον σιχαινομαι ΑΛΛΑ θα πάω για επανεξέταση στο εξάμηνο ΜΕΤΑ την ΕΠΈΜΒΑΣΗ.μην το αφήνεις σε παρακαλω


Αρτεμουλα μου,συμφωνω απολυτα με την Γιαννα και την Χρυσα!!! Να πας δεν τα αφηνουμε και σου το λεω εγω που σωθηκε η ζωη μου απο την εξεταση (ΠΑΠ+ βιοψια)
μετα την επεμβαση εκανα ανα εξαμηνο τωρα κανω καθε χρονο.

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΧΡΥΣΑΚΙ Μ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ Κ ΣΕΝΑ Γ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ...ΘΑ ΠΑΩ ΠΡΕΠΕΙ Ν ΠΑΩ ..... Wink Wink Wink Laughing Laughing

karamelitsa22

karamelitsa22
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
toniach29 έγραψε:
karamelitsa22 έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΧΡΥΣΑ ΕΛΠΙΖΩ Η ΑΔΙΑΘΕΣΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΣΚΟΠΟ.

ΚΑΡΑΜΕΛΙΤΣΑ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΤΕ ΕΧΕΙΣ ΕΙΤΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΙΔΙ ΤΟ ΕΚΡΟΥ ΧΑΛΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΛΕΡΩΝΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.
ΕΝΩ ΣΤΟ ΚΑΦΕ ΤΟ ΣΚΟΥΡΟ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 36 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 36 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 36 328109

ναι σε αυτο εχεις δικιο!και δεν μπορω να τα βλεπω και συνεχεια λερωμενα!μου την δινει!εχω βρει και ενα καφε σκουρο με μερικες εκρου γαμμες τυπου shaggy, αυτη ειναι η δευτερη επιλογη μου και ειναι και στα 230ευρ, πιο οικονομικο!με βλεπω να παιρνω αυτο!

Τονια μου γιατι σκεφτεσαι να πας στην ξενιτια βρε κοριτσακι μου??και γιατι να δουλεψεις απο την στιγμη που εχεις και 3 παιδια να μεγαλωσεις!ουτε να το σκεφτεσαι!!!

Χρυσα, εριξα μια ματια στο νετ για τα χαλια τσελιος και η διασταση που θελω εγω ειναι αρκετα ακριβη!οποτε τον αφηνω τον τσελιο!

ΚΑΡΑΜΕΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΕΦΕΥΓ ΓΙΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΑΚΟΜΑ Κ ΠΡΙΝ ΠΑΤΡΕΥΤΩ...ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΩ 3 ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΑΛΛΑ Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΩ..ΔΥΣΤΥΣΧΩΣ Ο ΚΛΑΔΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΠΗΡΕΑΣΤΕΙ ΦΕΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ ΑΛΛΑ Κ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΙΜΗ ΔΕΝ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΤΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΖΗΝ ΣΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΒΑΘΜΟ..ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟ Κ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΟΥ...ΕΚΤΟΣ Κ ΕΑΝ ΞΑΝΑΕΠΙΣΤΡΤΕΩΥΟΜΕ ΑΘΗΝΑ....ΑΥΤΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΧΑΡΟΠΟΙΗΟΥΣΕ Κ ΤΟΥΣ 2!!!!1 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 36 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 36 215994

τονια μου , καταλαβαινω αυτο που λες ομως τα παιδια που θα τα αφηνεις εαν δουλευεις?βλεπω στην δουλεια μου που με ενα παιδι δυσκολευονται οχι να εχεις τρια!!
ωραια πρεπει να ειναι η γερμανια και οντως το κρατος βοηθαει τους πολιτες του αλλα εμενα μου φαινεται βουνο να εκανα κατι τετοιο..βεβαια η ζωη δεν ξερεις πως τα φερνει...σου ευχομαι να αποφασισετε να πραξετε οτι ειναι για καλο σας!!!
χρυσα για να μου στελεις πμ, πας στα μηνυματα, πατας NEWPM*, αντιγραφεις το ονομα μου σαν αποστολεα, γραφεις το μηνυμα σου και μου το στελνεις!

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έβγαλα ακρη καραμελιτσα στο έστειλα.

zouzounoasteroskoni


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΣΠΑΝΙΑ ΓΡΑΦΩ!ΛΟΙΠΟΝ ΑΣ ΕΥΧΗΘΩ ΠΡΩΤΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΘΕΛΟΥΝ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΤΟΥΣ!ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΙΚΟ ΜΟΥ ΕΙΠΑΜΕ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΤΗ ΣΧΟΛΗ ΜΟΥ!ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΟΜΩΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ,ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ ΠΡΟΦΥΛΑΞΕΙΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΠΙΔΙΩΚΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ(ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΑΙ)ΕΝΩ ΗΤΑΝ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΑΚΟΜΗ ΤΙΠΟΤΑ!ΛΕΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΓΙΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΠΩΣ ΠΟΝΑΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ!!! Very Happy

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
zouzounoasteroskoni έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΣΠΑΝΙΑ ΓΡΑΦΩ!ΛΟΙΠΟΝ ΑΣ ΕΥΧΗΘΩ ΠΡΩΤΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΘΕΛΟΥΝ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΤΟΥΣ!ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΙΚΟ ΜΟΥ ΕΙΠΑΜΕ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΤΗ ΣΧΟΛΗ ΜΟΥ!ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΟΜΩΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ,ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ ΠΡΟΦΥΛΑΞΕΙΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΠΙΔΙΩΚΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ(ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΑΙ)ΕΝΩ ΗΤΑΝ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΑΚΟΜΗ ΤΙΠΟΤΑ!ΛΕΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΓΙΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΠΩΣ ΠΟΝΑΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ!!! Very Happy

Καλησπέρα και καλώς ήρθες μακάρι να είσαι κοριτσάκι μου.ΑΥΤΆ δεν προγραμματίζονται.ΌΤΙ είναι να είναι για κο σου ευχομαι

pnoh

pnoh
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
zouzounoasteroskoni έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΣΠΑΝΙΑ ΓΡΑΦΩ!ΛΟΙΠΟΝ ΑΣ ΕΥΧΗΘΩ ΠΡΩΤΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΘΕΛΟΥΝ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΤΟΥΣ!ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΙΚΟ ΜΟΥ ΕΙΠΑΜΕ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΤΗ ΣΧΟΛΗ ΜΟΥ!ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΟΜΩΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ,ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ ΠΡΟΦΥΛΑΞΕΙΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΠΙΔΙΩΚΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ(ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΑΙ)ΕΝΩ ΗΤΑΝ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΑΚΟΜΗ ΤΙΠΟΤΑ!ΛΕΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΓΙΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΠΩΣ ΠΟΝΑΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ!!! Very Happy



αν εχεις σταθερο κυκλο να κανεις ενα τεστ αλλα να ξερεις και οι ψυχολογικοι παραγοντες παιζουν ρολο και στην περιοδο στεναχωρια ανχος κτλ. σου ευχομαι οτι επιθυμεις Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 36 727892

karamelitsa22

karamelitsa22
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
XrysaB έγραψε:Έβγαλα ακρη καραμελιτσα στο έστειλα.

Χρυσα μου δεν το εχω λαβει!!! Shocked

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini31 έγραψε:
XrysaB έγραψε:Αρτεμουλα όλο βλακείες κανείς.σηκω και πήγαινε χθες δεν τα αφήνουμε ΑΥΤΆ τα πράγματα.παρε κουράγιο έχω και ΕΓΏ Γυναικολογο αρχές Δεκέμβρη και τον σιχαινομαι ΑΛΛΑ θα πάω για επανεξέταση στο εξάμηνο ΜΕΤΑ την ΕΠΈΜΒΑΣΗ.μην το αφήνεις σε παρακαλω


Αρτεμουλα μου,συμφωνω απολυτα με την Γιαννα και την Χρυσα!!! Να πας δεν τα αφηνουμε και σου το λεω εγω που σωθηκε η ζωη μου απο την εξεταση (ΠΑΠ+ βιοψια)
μετα την επεμβαση εκανα ανα εξαμηνο τωρα κανω καθε χρονο.
ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΣΟ ΜΕ ΣΥΓΚΗΝΗΤΕ ΟΛΕΣ ΜΕ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΑΣ...ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Μ ΟΤΙ ΕΙΧΕΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ............ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΟΜΩΣ

zouzounoasteroskoni


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΘΕΛΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ!!!!ΚΑΙ ΣΕ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΚΤΗΣΕΤΕ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΧΑΙΡΕΣΤΑΙ!!! Very Happy

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zouzounoasteroskoni έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΣΠΑΝΙΑ ΓΡΑΦΩ!ΛΟΙΠΟΝ ΑΣ ΕΥΧΗΘΩ ΠΡΩΤΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΘΕΛΟΥΝ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΤΟΥΣ!ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΙΚΟ ΜΟΥ ΕΙΠΑΜΕ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΤΗ ΣΧΟΛΗ ΜΟΥ!ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΟΜΩΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ,ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ ΠΡΟΦΥΛΑΞΕΙΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΠΙΔΙΩΚΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ(ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΑΙ)ΕΝΩ ΗΤΑΝ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΑΚΟΜΗ ΤΙΠΟΤΑ!ΛΕΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΓΙΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΠΩΣ ΠΟΝΑΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ!!! Very Happy
ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ...ΤΟ ΟΤΙ ΠΟΝΑΕΙ ΚΟΙΛΙΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΟΤΙ ΘΑΑ ΣΟΥ ΡΘΡΙ ΚΙΟΛΑΣ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΣ...

eirini31


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια η δημιουργιες μας μολις διαβάσουμε το μεσημερι θα συνεχίσουμε να φτιαχνουμε και αλλα στολιδια Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 36 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 36 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 36 328109
Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 36 Dscn1176a

Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 36 Dscn1182d



Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini31 έγραψε:Κοριτσια η δημιουργιες μας μολις διαβάσουμε το μεσημερι θα συνεχίσουμε να φτιαχνουμε και αλλα στολιδια Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 36 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 36 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 36 328109
Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 36 Dscn1176a

Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 36 Dscn1182d



Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.
ΕΙΡΗΝΑΚΙ Μ ΕΣΥ Κ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΤΑ ΚΑΝΕΤΕ ΑΥΤΑ..?ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ...ΤΕΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ..ΚΑΛΙΤΕΧΝΙΚΕΣ ΦΥΣΕΙΣ Ε?

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eirini31 έγραψε:Κοριτσια η δημιουργιες μας μολις διαβάσουμε το μεσημερι θα συνεχίσουμε να φτιαχνουμε και αλλα στολιδια Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 36 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 36 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 36 328109
Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 36 Dscn1176a

Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 36 Dscn1182d


Ειρηνακι είναι τέλεια μόνοι σας τα φτιάξετε;συγχαρητήρια είναι ΠΟΛΥ όμορφα
Φτιάξτε και μερικά αγγελακια για εμας


Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.

eirini31


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
art86 έγραψε:
eirini31 έγραψε:Κοριτσια η δημιουργιες μας μολις διαβάσουμε το μεσημερι θα συνεχίσουμε να φτιαχνουμε και αλλα στολιδια Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 36 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 36 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 36 328109
Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 36 Dscn1176a

Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 36 Dscn1182d



Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.
ΕΙΡΗΝΑΚΙ Μ ΕΣΥ Κ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΤΑ ΚΑΝΕΤΕ ΑΥΤΑ..?ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ...ΤΕΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ..ΚΑΛΙΤΕΧΝΙΚΕΣ ΦΥΣΕΙΣ Ε?


ναι εμεις τα κανουμε αρτεμουλα μου καθε χρονο για της γιορτες φτιαχνουμε διαφορα με γυψο ειναι το ανακατευω και μετα το βαζω σε φορμες και μετα τα ζωγραφιζουμε Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 36 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 36 215994
θα σου βαλω και τα σοκολατενια σπιτακια που καναμε περσι

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΒΓΑΖΩ ΦΩΤΟΣ Κ ΤΙΣ ΒΑΖΩ!!!!

ΚΑΡΑΜΕΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΕΤΟΙΑ ΑΓΧΗ ΤΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ..ΥΠΑΡΧΟΥΝ Κ ΟΙ ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ Κ ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΕΝΑΛΛΑΞ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΤΑΘΕΡΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ...ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΣΠΙΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ 3 ΠΑΙΔΙΑ...
ΟΣΟΙ ΠΕΛΑΓΩΝΟΥΝ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΜΑΘΗΜΕΝΟΙ....ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΑΛΛΙΩΣ!!!!

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
karamelitsa22 έγραψε:
XrysaB έγραψε:Έβγαλα ακρη καραμελιτσα στο έστειλα.

Χρυσα μου δεν το εχω λαβει!!! Shocked

ΤΏΡΑ;το ξαναεστειλα

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΥΤΣΟΥΝΕΣ ΜΟΥ!!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 36 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 36 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 36 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 36 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 36 654316 ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?


ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!!! ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΟΛΑ ΘΑ ΔΙΟΡΘΩΘΟΥΝ! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 36 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 36 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 36 328109


ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΑΛΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ!!! ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΦΛΑΤ ΚΑΙ ΤΡΕΛΑ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΗ ΔΙΑΘΕΣΗ, ΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ ΤΗΝ ΥΠΝΗΛΙΑ!!!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 36 604962 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 36 604962 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 36 604962

zouzounoasteroskoni


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
art86 έγραψε:
zouzounoasteroskoni έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΣΠΑΝΙΑ ΓΡΑΦΩ!ΛΟΙΠΟΝ ΑΣ ΕΥΧΗΘΩ ΠΡΩΤΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΘΕΛΟΥΝ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΤΟΥΣ!ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΙΚΟ ΜΟΥ ΕΙΠΑΜΕ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΤΗ ΣΧΟΛΗ ΜΟΥ!ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΟΜΩΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ,ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ ΠΡΟΦΥΛΑΞΕΙΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΠΙΔΙΩΚΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ(ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΑΙ)ΕΝΩ ΗΤΑΝ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΑΚΟΜΗ ΤΙΠΟΤΑ!ΛΕΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΓΙΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΠΩΣ ΠΟΝΑΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ!!! Very Happy
ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ...ΤΟ ΟΤΙ ΠΟΝΑΕΙ ΚΟΙΛΙΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΟΤΙ ΘΑΑ ΣΟΥ ΡΘΡΙ ΚΙΟΛΑΣ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΣ...
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΝΑ ΘΕΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!!! Very Happy Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις