Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
59 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 59 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

vasoula25

vasoula25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημέρα τι κάνετε??? Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 35 417472 σε όλες!!!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula25 έγραψε:καλημέρα τι κάνετε??? Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 35 417472 σε όλες!!!
ΚΑΛΩΣ ΤΗ ΒΑΣΟΥΛΑ............Τ ΚΑΝΕΙΣ?ΟΛΑ ΚΑΛΑ-ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ Τ ΕΝΝΟΩ??

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
art86 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ.ΧΑΘΗ

ΚΑ ΓΤ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΦΑΓΑΚΙ Μ--ΓΕΜΙΣΤΟΥΛΙΑ--ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΨΩΜΑΚΙ...ΠΟΘΕ ΕΙΣΤΕ ΕΔΩ ???

Γεια σου κοριτσάκι μου;τι μαγειρεψες σημερα;ΕΓΏ λέω να Φτιάξω κοτοπουλο με κριθαρακι

vasoula25

vasoula25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
art86 έγραψε:
vasoula25 έγραψε:καλημέρα τι κάνετε??? Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 35 417472 σε όλες!!!
ΚΑΛΩΣ ΤΗ ΒΑΣΟΥΛΑ............Τ ΚΑΝΕΙΣ?ΟΛΑ ΚΑΛΑ-ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ Τ ΕΝΝΟΩ??

αρτεμούλα μου όλα καλά τίποτα ακόμα εσύ τι κάνεις?? έχουμε και το ίδιο φαί σήμερα

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
art86 έγραψε:
vasoula25 έγραψε:καλημέρα τι κάνετε??? Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 35 417472 σε όλες!!!
ΚΑΛΩΣ ΤΗ ΒΑΣΟΥΛΑ............Τ ΚΑΝΕΙΣ?ΟΛΑ ΚΑΛΑ-ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ Τ ΕΝΝΟΩ??


Καλημέρα βάσουλα μου.

karamelitsa22

karamelitsa22
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΧΡΥΣΑ ΕΛΠΙΖΩ Η ΑΔΙΑΘΕΣΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΣΚΟΠΟ.

ΚΑΡΑΜΕΛΙΤΣΑ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΤΕ ΕΧΕΙΣ ΕΙΤΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΙΔΙ ΤΟ ΕΚΡΟΥ ΧΑΛΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΛΕΡΩΝΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.
ΕΝΩ ΣΤΟ ΚΑΦΕ ΤΟ ΣΚΟΥΡΟ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 35 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 35 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 35 328109

ναι σε αυτο εχεις δικιο!και δεν μπορω να τα βλεπω και συνεχεια λερωμενα!μου την δινει!εχω βρει και ενα καφε σκουρο με μερικες εκρου γαμμες τυπου shaggy, αυτη ειναι η δευτερη επιλογη μου και ειναι και στα 230ευρ, πιο οικονομικο!με βλεπω να παιρνω αυτο!

Τονια μου γιατι σκεφτεσαι να πας στην ξενιτια βρε κοριτσακι μου??και γιατι να δουλεψεις απο την στιγμη που εχεις και 3 παιδια να μεγαλωσεις!ουτε να το σκεφτεσαι!!!

Χρυσα, εριξα μια ματια στο νετ για τα χαλια τσελιος και η διασταση που θελω εγω ειναι αρκετα ακριβη!οποτε τον αφηνω τον τσελιο!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΕΜΡΑ ΒΑΣΩ.ΤΙ ΛΕΕΙ?ΠΟΤΕ ΕΧΕΙΣ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ???
(ΑΧ ΜΗΝ Μ ΑΚΟΥΣ ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ!)

ΑΡΤ ΚΑΤΙ ΣΕ ΡΩΤΗΣΑ ΠΙΟ ΠΑΝΩ !!!!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
XrysaB έγραψε:
art86 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ.ΧΑΘΗ

ΚΑ ΓΤ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΦΑΓΑΚΙ Μ--ΓΕΜΙΣΤΟΥΛΙΑ--ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΨΩΜΑΚΙ...ΠΟΘΕ ΕΙΣΤΕ ΕΔΩ ???

Γεια σου κοριτσάκι μου;τι μαγειρεψες σημερα;ΕΓΏ λέω να Φτιάξω κοτοπουλο με κριθαρακι
ΧΡΥΣΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ??ΑΚΟΥΩ Γ ΑΔΙΑΘΕΣΙΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ... Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 35 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 35 215994 Wink Wink Wink Wink ΓΕΜΙΣΤΑ ΕΚΑΝΑ ...ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ -ΕΓΩ ΤΟ ΚΑΝΩ ΜΕ ΡΥΖΙ-ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΤΡΩΕΙ Ο ΓΡ ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΤΟ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ ΕΛΑΧΙΣΤΑ...ΒΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΡΘΕ Η ΑΝΕΠΙΘΥΜΗΤΗ ΑΚΟΜΑ...--ΠΟΥ Ν ΜΗΝ ΣΩΣΕΙ--ΓΕΜΙΣΤΟΥΛΙΑ ΚΑΙ ΕΣΥ..?ΕΓΩ ΕΥΤΧΩΣ ΕΧΩ ΕΤΟΙΜΕΣ ΤΙΣ ΠΙΠΕΡΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΣΜΕΝΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΨΥΞΗ ΚΑΙ ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΕΙΧΑ ΜΟΝΟ ΤΗ ΓΕΜΙΣΗ ΝΑ ΚΑΝΩ...

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καραμελιτσα μου όταν το πήρα ΕΓΏ η αρχική του ήταν 650 μίλησα με την πωλήσεις και μουωειπε ΌΤΙ αρχές Ιανουαρίου θα το ΈΧΕΙ 250 εδωσΑ προκαταβη και το πήρα πιο ΜΕΤΑ.μην κοιτάς στο ΝΕΤ ΠΡΈΠΕΙ ΑΠΌ κοντά και θα ΠΡΈΠΕΙ οποίο διαλέξεις να σου αρέσει πολυ

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΜΜΜΜΜΜΜ..ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΔΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΗΣΑ Γ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΚΡΑΞΕΤΕ..ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΑΚΟΜΑ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΠΑΠ ΟΥΤΕ Γ ΥΠΕΡΗΧΟ..ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ...ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΕΧΩ ΓΟΝΙΜΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΩ Γ ΟΡΜΟΝΟΛΟΓΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΜΙΑ ΕΧΩ ΠΕΡΙΟΔΟ..ΚΙΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΛΛΑΗ ΠΟΛΗ.ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ......ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΤΟ ΞΕΡΩ....ΕΛΠΙΖΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΩ ΝΑ ΠΑΩ--ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ-ΚΑΙ ΑΝ ΑΚΝΟΥΜΕ ΤΟ ΓΕΝΙΚΟ ΡΕΚΤΙΦΙΕ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ.....ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΟΥ Laughing Laughing

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
karamelitsa22 έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΧΡΥΣΑ ΕΛΠΙΖΩ Η ΑΔΙΑΘΕΣΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΣΚΟΠΟ.

ΚΑΡΑΜΕΛΙΤΣΑ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΤΕ ΕΧΕΙΣ ΕΙΤΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΙΔΙ ΤΟ ΕΚΡΟΥ ΧΑΛΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΛΕΡΩΝΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.
ΕΝΩ ΣΤΟ ΚΑΦΕ ΤΟ ΣΚΟΥΡΟ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 35 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 35 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 35 328109

ναι σε αυτο εχεις δικιο!και δεν μπορω να τα βλεπω και συνεχεια λερωμενα!μου την δινει!εχω βρει και ενα καφε σκουρο με μερικες εκρου γαμμες τυπου shaggy, αυτη ειναι η δευτερη επιλογη μου και ειναι και στα 230ευρ, πιο οικονομικο!με βλεπω να παιρνω αυτο!

Τονια μου γιατι σκεφτεσαι να πας στην ξενιτια βρε κοριτσακι μου??και γιατι να δουλεψεις απο την στιγμη που εχεις και 3 παιδια να μεγαλωσεις!ουτε να το σκεφτεσαι!!!

Χρυσα, εριξα μια ματια στο νετ για τα χαλια τσελιος και η διασταση που θελω εγω ειναι αρκετα ακριβη!οποτε τον αφηνω τον τσελιο!

ΚΑΡΑΜΕΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΕΦΕΥΓ ΓΙΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΑΚΟΜΑ Κ ΠΡΙΝ ΠΑΤΡΕΥΤΩ...ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΩ 3 ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΑΛΛΑ Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΩ..ΔΥΣΤΥΣΧΩΣ Ο ΚΛΑΔΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΠΗΡΕΑΣΤΕΙ ΦΕΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ ΑΛΛΑ Κ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΙΜΗ ΔΕΝ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΤΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΖΗΝ ΣΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΒΑΘΜΟ..ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟ Κ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΟΥ...ΕΚΤΟΣ Κ ΕΑΝ ΞΑΝΑΕΠΙΣΤΡΤΕΩΥΟΜΕ ΑΘΗΝΑ....ΑΥΤΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΧΑΡΟΠΟΙΗΟΥΣΕ Κ ΤΟΥΣ 2!!!!1 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 35 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 35 215994

karamelitsa22

karamelitsa22
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
XrysaB έγραψε:Καραμελιτσα μου όταν το πήρα ΕΓΏ η αρχική του ήταν 650 μίλησα με την πωλήσεις και μουωειπε ΌΤΙ αρχές Ιανουαρίου θα το ΈΧΕΙ 250 εδωσΑ προκαταβη και το πήρα πιο ΜΕΤΑ.μην κοιτάς στο ΝΕΤ ΠΡΈΠΕΙ ΑΠΌ κοντά και θα ΠΡΈΠΕΙ οποίο διαλέξεις να σου αρέσει πολυ

αληθεια?δλδ εσυ το πηρες με εκπτωση σε αυτη την τιμη?να σου πω μπορεις να μου στειλεις διευθυνση απο που το πηρες να παω να ριξω μια ματια?

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
art86 έγραψε:
XrysaB έγραψε:
art86 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ.ΧΑΘΗ

ΚΑ ΓΤ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΦΑΓΑΚΙ Μ--ΓΕΜΙΣΤΟΥΛΙΑ--ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΨΩΜΑΚΙ...ΠΟΘΕ ΕΙΣΤΕ ΕΔΩ ???

Γεια σου κοριτσάκι μου;τι μαγειρεψες σημερα;ΕΓΏ λέω να Φτιάξω κοτοπουλο με κριθαρακι
ΧΡΥΣΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ??ΑΚΟΥΩ Γ ΑΔΙΑΘΕΣΙΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ... Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 35 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 35 215994 Wink Wink Wink Wink ΓΕΜΙΣΤΑ ΕΚΑΝΑ ...ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ -ΕΓΩ ΤΟ ΚΑΝΩ ΜΕ ΡΥΖΙ-ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΤΡΩΕΙ Ο ΓΡ
ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΤΟ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ ΕΛΑΧΙΣΤΑ...ΒΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΡΘΕ Η ΑΝΕΠΙΘΥΜΗΤΗ ΑΚΟΜΑ...--ΠΟΥ Ν ΜΗΝ ΣΩΣΕΙ--ΓΕΜΙΣΤΟΥΛΙΑ ΚΑΙ ΕΣΥ..?ΕΓΩ
ΕΥΤΧΩΣ ΕΧΩ ΕΤΟΙΜΕΣ ΤΙΣ ΠΙΠΕΡΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΣΜΕΝΕΣ
ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΨΥΞΗ ΚΑΙ ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΕΙΧΑ ΜΟΝΟ ΤΗ
ΓΕΜΙΣΗ ΝΑ ΚΑΝΩ...

Λατρευω τα γεμιστα και είναι το μόνο φαγητο που δεν πετυχαινω.και σταμάτησα να το φτιαχνω.δε βγαίνει χάλια ΑΛΛΑ ΚΆΤΙ λείπει το έχω στο μυαλό μου μαγειρεμενο στην ξυλοσομπα τις γιαγιάς και δε ματεσειψοπως το φτιαχνω εγω

vasoula25

vasoula25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ούτε κι γω ξέρω πως κρατιέμαι αλλά τι να κάνω δεν έχω αυτοκίνητο να πάω στην πόλη αύριο θα πάμε κοζάνη παίρνει πτυχίο ο καλός μου οπότε θα πάω παρασκευή αν δεν έχει έρθει που πολύ φοβάμαι ότι θα έρθει

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasoula25 έγραψε:ούτε κι γω ξέρω πως κρατιέμαι αλλά τι να κάνω δεν έχω αυτοκίνητο να πάω στην πόλη αύριο θα πάμε κοζάνη παίρνει πτυχίο ο καλός μου οπότε θα πάω παρασκευή αν δεν έχει έρθει που πολύ φοβάμαι ότι θα έρθει

Συγχαρητήρια για τον καλο σου και μη ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ συντομα θα ξέρεις.δεν θα ρθει κορίτσι η βρωμιαρα και θα μας ανακοινώσεις ευχάριστα νεα

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
XrysaB έγραψε:
art86 έγραψε:
XrysaB έγραψε:
art86 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ.ΧΑΘΗ

ΚΑ ΓΤ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΦΑΓΑΚΙ Μ--ΓΕΜΙΣΤΟΥΛΙΑ--ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΨΩΜΑΚΙ...ΠΟΘΕ ΕΙΣΤΕ ΕΔΩ ???

Γεια σου κοριτσάκι μου;τι μαγειρεψες σημερα;ΕΓΏ λέω να Φτιάξω κοτοπουλο με κριθαρακι
ΧΡΥΣΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ??ΑΚΟΥΩ Γ ΑΔΙΑΘΕΣΙΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ... Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 35 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 35 215994 Wink Wink Wink Wink ΓΕΜΙΣΤΑ ΕΚΑΝΑ ...ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ -ΕΓΩ ΤΟ ΚΑΝΩ ΜΕ ΡΥΖΙ-ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΤΡΩΕΙ Ο ΓΡ
ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΤΟ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ ΕΛΑΧΙΣΤΑ...ΒΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΡΘΕ Η ΑΝΕΠΙΘΥΜΗΤΗ ΑΚΟΜΑ...--ΠΟΥ Ν ΜΗΝ ΣΩΣΕΙ--ΓΕΜΙΣΤΟΥΛΙΑ ΚΑΙ ΕΣΥ..?ΕΓΩ
ΕΥΤΧΩΣ ΕΧΩ ΕΤΟΙΜΕΣ ΤΙΣ ΠΙΠΕΡΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΣΜΕΝΕΣ
ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΨΥΞΗ ΚΑΙ ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΕΙΧΑ ΜΟΝΟ ΤΗ
ΓΕΜΙΣΗ ΝΑ ΚΑΝΩ...

Λατρευω τα γεμιστα και είναι το μόνο φαγητο που δεν πετυχαινω.και σταμάτησα να το φτιαχνω.δε βγαίνει χάλια ΑΛΛΑ ΚΆΤΙ λείπει το έχω στο μυαλό μου μαγειρεμενο στην ξυλοσομπα τις γιαγιάς και δε ματεσειψοπως το φτιαχνω εγω
ΕΓΩ ΒΑΖΩ ΣΤΟ ΜΟΥΛΤΙ ΚΡΕΜΜΥΔΑΚΙ ΣΚΟΡΔΟ ΚΙΑ ΜΑΙΝΤΑΑΝΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΖΩΜΟ ΚΤΑΣ ΒΟΔΙΝΟΥ ΟΤΙ ΕΧΩ ...ΤΑ ΠΟΛΤΟΠΟΙΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΑ ΒΑΖΩ ΣΤΗ ΚΑΤΣΑΡΟΛΑ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΣΙΓΑΡΙΖΩ ΤΟΝ ΚΙΜΑ ΜΟΛΙΣ ΤΣΙΓΑΡΙΣΤΕΙ ΤΟΝ ΣΒΗΝΩ ΜΕ ΛΙΓΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΚΡΑΣΑΚΙ ΚΙ ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΤΟ ΡΥΖΑΚΙ ΜΟΥ...ΠΡΟΣΘΕΤΩ ΜΙΑ ΨΙΛΟΚΟΜΜΕΝΗ ΝΤΟΜΑΤΑ Κ ΛΙΓΟ ΠΕΛΤΕ ΠΡΟΣΘΕΤΩ ΚΑΙ ΤΟ ΝΕΡΑΚΙ ΚΑΙ ΤΑ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΣΙΓΟΒΡΑΣΟΥΝ ...ΜΟΛΙΣ ΜΕΙΝΕΙ ΛΙΓΟ ΝΕΡΑΚΙ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΖΩ ΑΠΟ ΤΗ ΦΩΤΙΑ ΚΑΙ ΓΕΜΙΖΩ ΤΙΣ ΠΙΠΕΡΙΕΣ ΜΟΥ ΤΙΣ ΝΤΟΜΑΤΕΣ ΜΟΥ ΚΑ ΑΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΜΕΕΓΑΛΗ ΠΑΤΑΤΑ ΓΕΜΙΖΩ Κ ΚΑΜΙΑ ΠΑΤΑΤΑ ΥΓ ΑΛΑΤΙ ΚΥΜΙΝΟ ΚΑΙ ΠΙΠΕΡΙ......ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΤΑ ΕΤΣΙ ΧΡΥΣΑΚΙ Μ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΘΥΜΗΘΕΙΣ.
ΒΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΣΤΑΔΙΟΔΡΟΜΙΑ Γ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ

eirini31


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας κοριτσια Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 35 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 35 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 35 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 35 654316
Βαλτε ΜΕΓΑ εχει συγκλονιστικο θεμα !!!!!
ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΔΩΣΕ ΤΑ ΩΑΡΙΑ ΤΗΣ ΣΤΗ ΜΗΤΕΡΑ ΤΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ!!!!
τι μου κανετε? δεν προλαβα να σας διαβασω γιατι μολις γυρισα απ το διαλειμμα ξεκινησα να να ζωγραφιζω τισ φιγουρες santa rendeer santa rendeer



Έχει επεξεργασθεί από τον/την eirini31 στις Τετ Νοε 28, 2012 2:15 am, 1 φορά

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΛΛΑΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΧΑΝΟΜΑΙ

vasoula25

vasoula25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
XrysaB έγραψε:
vasoula25 έγραψε:ούτε κι γω ξέρω πως κρατιέμαι αλλά τι να κάνω δεν έχω αυτοκίνητο να πάω στην πόλη αύριο θα πάμε κοζάνη παίρνει πτυχίο ο καλός μου οπότε θα πάω παρασκευή αν δεν έχει έρθει που πολύ φοβάμαι ότι θα έρθει

Συγχαρητήρια για τον καλο σου και μη ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ συντομα θα ξέρεις.δεν θα ρθει κορίτσι η βρωμιαρα και θα μας ανακοινώσεις ευχάριστα νεα

ευχαριστώ ελπίζω να μην έρθει αλλά έχω κάτι πονάκια γι αυτό που συνήθως τα έχω 4-5 μέρες πριν έρθει η ακατανόμαστη αλλά αφού δεν ήρθε ακόμα ελπίζω

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:ΜΜΜΜΜΜΜΜ..ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΔΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΗΣΑ Γ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΚΡΑΞΕΤΕ..ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΑΚΟΜΑ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΠΑΠ ΟΥΤΕ Γ ΥΠΕΡΗΧΟ..ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ...ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΕΧΩ ΓΟΝΙΜΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΩ Γ ΟΡΜΟΝΟΛΟΓΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΜΙΑ ΕΧΩ ΠΕΡΙΟΔΟ..ΚΙΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΛΛΑΗ ΠΟΛΗ.ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ......ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΤΟ ΞΕΡΩ....ΕΛΠΙΖΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΩ ΝΑ ΠΑΩ--ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ-ΚΑΙ ΑΝ ΑΚΝΟΥΜΕ ΤΟ ΓΕΝΙΚΟ ΡΕΚΤΙΦΙΕ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ.....ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΟΥ Laughing Laughing

ΑΧ ΑΡΤ ΘΑ ΓΙΝΩ ΚΑΚΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΜΑΛΩΣΩ.ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΗΓΕΣ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΜΑΣ ΤΟ ΕΙΧΕΣ ΠΕΙ.ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΣ.ΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΒΡΩΜΙΑΡΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΛ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙΣ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ.ΜΗΝ ΤΟ ΑΦΗΝΕΙΣ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ.ΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΤΙΣ ΠΗΡΕΣ ΑΠ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΣΟΥ?(ΕΧΩ ΜΝΗΜΗ ΕΓΩ!!!)ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΝΟΙΑΖΟΜΑΙ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 35 35468 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 35 35468 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 35 35468

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καραμελιτσα πως σου στέλνω προσωπικο μήνυμα;το κατάστημα ήταν στο Φάληρο ΤΏΡΑ δεν ΞΈΡΩ με τον χαμό που γινεται ελπίζω να υπάρχει πες πως στέλνω να σου στειλω τα στοιχεια

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΒΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΓΤ ΕΙΣΑΙ ΑΠΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΚΟΡΙΤΑΚΙ Μ.....?ΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙ..ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΟΥΜΕ ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ....
ΤΟΝΙΑ ΜΟΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΜΡ...ΑΧ ΜΩΡΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΟΥΛΙΝΙ ΣΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙ ΛΙΓΟ Ε??????ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΟΜΩΣ..ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΣ ΤΗΝ ΚΟΡΑΚΛΑ....... Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 35 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 35 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 35 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 35 215994

vasoula25

vasoula25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
art86 έγραψε:
ΒΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΣΤΑΔΙΟΔΡΟΜΙΑ Γ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ

ευχαριστώ κοπέλα μου Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 35 417472

eirini31


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vasoula25 έγραψε:ούτε κι γω ξέρω πως κρατιέμαι αλλά τι να κάνω δεν έχω αυτοκίνητο να πάω στην πόλη αύριο θα πάμε κοζάνη παίρνει πτυχίο ο καλός μου οπότε θα πάω παρασκευή αν δεν έχει έρθει που πολύ φοβάμαι ότι θα έρθει

Βασουλα μου Συγχαρητήρια για τον καλο σου Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 35 50580 Μην φοβασαι κοριτσακι μου θα μαθεις πολυ συντομα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 35 417472 ευχομαι να μας εχεις ευχαριστα την Παρασκευη Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 35 35468 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 35 35468

eirini31


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
art86 έγραψε:ΒΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΓΤ ΕΙΣΑΙ ΑΠΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΚΟΡΙΤΑΚΙ Μ.....?ΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙ..ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΟΥΜΕ ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ....
ΤΟΝΙΑ ΜΟΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΜΡ...ΑΧ ΜΩΡΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΟΥΛΙΝΙ ΣΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙ ΛΙΓΟ Ε??????ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΟΜΩΣ..ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΣ ΤΗΝ ΚΟΡΑΚΛΑ....... Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 35 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 35 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 35 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 35 215994

Αρτεμουλα μου Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 35 35468 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 35 35468 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 35 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις