Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
92 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 92 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 40]

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΙΡΗ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ!ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΣΤΟΛΙΣ2Α.ΤΑ ΕΧΩ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.0

ΑΡΤ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ.
ΜΕ ΤΟ ΑΛΛΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕΣ ΤΙΠΟΤΑ?
ΕΓΩ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΕΧΩ ΧΑΛΙΑ ΣΤΟΜΑΧΙ ΚΑΙ ΠΟΝΑΕΙ Η ΜΕΣΗ.ΑΣΧΕΤΟ ΤΟ ΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΑΛΛΟ.

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΦΟΥΡΦΟΥΡΑΚΙ ΤΟ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΤΗΚΕΣ ΧΘΕΣ?? Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 34 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 34 215994
ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ?ΚΑΤΑΚΟΡΥΦΟ?ΠΟΔΗΛΑΤΟ?
ΠΟΔΙΑ ΨΗΛΑ?ΜΑΞΙΛΑΡΙΑ?
ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΚΑΙ Η ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΕΣ ΔΕΝ ΤΙΣ ΕΚΑΤΣΕ...ΝΑ ΒΡΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ Ν ΑΠΑΣΧΟΛΗΘΕΙ!!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΠΑΝΗΛΘΑ!!!!
ΦΑΓΑΜΕ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑΚΙΑ ΜΑΣ ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΜΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΑΣ ΕΞ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ Κ ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΝΥΣΤΑΞΟΥΜΕ...

ΕΜΕΙΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΣΟΒΑΡΑ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΓΙΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑ...Ο ΝΙΚΟΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΑΙΤΗΣΗ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΟΥΝ ΣΕ ΠΡΕΣΒΕΙΑ ΕΛΠΙΖΩ ΦΕΤΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΥΕΧΕΡΟΣ...ΕΔΩ ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟΝ ΠΥΡΓΟ Κ ΕΓΩ ΑΝΕΤΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΜΟΤΥ ΚΑΤΙ....

ΓΙΑΝΝΑ ΑΡΤΕΜΑΚΙ ΜΑΙΡΟΥΛΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ...ΠΟΙΕΣ ΑΛΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ?ΔΕΝ ΕΙΔΑ

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΦΟΥΡΦΟΥΡΑΚΙ ΤΟ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΤΗΚΕΣ ΧΘΕΣ?? Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 34 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 34 215994
ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ?ΚΑΤΑΚΟΡΥΦΟ?ΠΟΔΗΛΑΤΟ?
ΠΟΔΙΑ ΨΗΛΑ?ΜΑΞΙΛΑΡΙΑ?
ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΚΑΙ Η ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΕΣ ΔΕΝ ΤΙΣ ΕΚΑΤΣΕ...ΝΑ ΒΡΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ Ν ΑΠΑΣΧΟΛΗΘΕΙ!!


χαχαχαχα εννοείται!!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 34 215994

Εγώ δεν βάζω μαξιλάρι είπαμε!! έχω μήτρα σε οπίσθια θέση! χαχαχα έκατσα κανά 20λεπτο ανάσκελα, μετά άλλο ένα 20λεπτο μπρούμιτα, και μετά σηκώθηκα.

karamelitsa22

karamelitsa22
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσακια μου!!!φουρφουρακι, γιαννα, ειρηνακι, αρτεμουλα και μαιρουλα!!!
δεν μπορεσα να διαβασω οσα γραψατε χθες!!!
ελπιζω ολες να ειστε καλα!!!
Τα δικα μου τα νεα ειναι, χθες πηγα για αναζητηση χαλιου και ταχυθερμοσιφωνα!
Μονο το χαλι προλαβα και αυτο απλα καταληξαμε και σημερα θα παμε να το αγορασουμε!το σαλονι μοθ ειναι καφε με wenge επιπλα και το εχω συνδυασει με εκρου και πορτοκλαι μαξιλαρακια και στο ενα τζαμι εχω βαλει καφε-εκρου κουρτινα και στο αλλο πορτοκαλι κουρτινα..
κατεληξα να παρω ενα εκρου χαλι, βεβαια μου φανηκε λιγο ακριβο 360ευρ.
δεν ειναι μαλλι, ειναι συνθετικο και πλενεται και με νερο..πως σας φαινεται?λετε να ειναι ακριβο?

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια έπεσε πολύ δουλειά οπότε κλείνω! Καλά να είστε όλες!

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσάκια μου

Τόνια μου υπομονη είναι ζωηρή η μπουμπού τι να κάνουμε;

Μπουμπού μου λίγο ακόμη έμεινε και θα το λυσεται βλέπω να έρχεται ΓΡΉΓΟΡΑ το σπορακι σου


Αρτεμουλα μου θα βγει το όνειρο και θα στο ΣΤΕΊΛΕΙ η Παναγία το μωρακι σου

Ειρηνακι μου καλημέρα

Καραμελιτσα πήρα χειροποίητο του Τσέλιος για την τραπεζαρία 250 και πριν δυο χρονια.δες το λίγο με την τιμη εκτός αν είναι ΠΟΛΥ μεγάλο

Η βάσουλα. ΈΧΕΙ κανένα νέο;μακάρι να μην ΈΡΘΕΙ ι σιχαμενη

Μαιρη μου μια τεράστια χοριακη σου ΕΎΧΟΜΑΙ

Γιάννα μου τι επαφές;κρυωσες;πρόσεχε μην κολλησεις το κοριτσάκι σου

Οι εγκυουλες και τα τερατακια τους το κάνουνε; Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 34 654316

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΟΝΙΑ ΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΝ ΔΕΧΤΟΥΝ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΕΣΥ ΕΚΕΙ ΜΕ 3 ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΝΗ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΣΑΙ.ΕΔΩ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ.

ΦΟΥΡΦΟΥΡΑΚΙ ΝΑΙ ΤΟ ΞΕΧΑΣΑ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΠΙΣΘΙΑ ΚΛΙΣΗ.ΛΕΣ ΓΙ ΑΥΤΟ Ν ΑΡΓΗΣΑΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΙΑΣΟΥΜΕ?

ΚΑΡΑΜΕΛΙΤΣΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΚΡΙΒΟ ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ.ΑΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΤΟΤΕ ΠΑΡΤΟ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΝΣΙΑΣΜΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΕΚΡΟΥ.
ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΕΤΟΙΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΕΧΩ ΣΤΟ ΣΑΛΙΝΙ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟ ΧΑΛΙ ΤΟ ΠΗΡΑ ΣΕ ΚΑΦΕ ΣΚΟΥΡΟ ΜΕ ΧΡΥΣΟ-ΕΚΡΟΥ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ.

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φουρφουρακι καλημέρα και σε σένα και ΕΓΏ έχω οπίσθια κλίση ΑΛΛΑ μπρουμυτα μου φεύγουν.βάλε μαξιλάρια ΕΣΥ και θα ρθει

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν νομίζω να παίζει κάποιο ρόλο η θέση της μήτρας στη σύλληψη. Είναι όπως τα γαλανά μάτια, πιο σπάνιο αλλά όχι παθολογικό! Πέρσυ τέτοια εποχή είχα μείνει έγκυος μόνο που με κοίταξε που λέει ο λόγος!!!

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
fourfouraki έγραψε:Δεν νομίζω να παίζει κάποιο ρόλο η θέση της μήτρας στη σύλληψη. Είναι όπως τα γαλανά μάτια, πιο σπάνιο αλλά όχι παθολογικό! Πέρσυ τέτοια εποχή είχα μείνει έγκυος μόνο που με κοίταξε που λέει ο λόγος!!!


Τότε θαψξαναμεινεις συντομα κοριτσάκι μου

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μακάρι Χρύσα μου!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 34 417472

Σύμφωνα με τη φωτογραφία η οπίσθια μήτρα είναι σχεδόν παράληλη με τη σπονδυλική στήλη... οπότε σκέφτομαι... τι μπρούμητα, τι ανάσκελά... το ίδιο δεν είναι???

ΑΦΡΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ που είσαι????


Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 34 Retro2

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΤΟΝΙΑ ΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΝ ΔΕΧΤΟΥΝ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΕΣΥ ΕΚΕΙ ΜΕ 3 ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΝΗ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΣΑΙ.ΕΔΩ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ.

ΦΟΥΡΦΟΥΡΑΚΙ ΝΑΙ ΤΟ ΞΕΧΑΣΑ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΠΙΣΘΙΑ ΚΛΙΣΗ.ΛΕΣ ΓΙ ΑΥΤΟ Ν ΑΡΓΗΣΑΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΙΑΣΟΥΜΕ?

ΚΑΡΑΜΕΛΙΤΣΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΚΡΙΒΟ ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ.ΑΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΤΟΤΕ ΠΑΡΤΟ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΝΣΙΑΣΜΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΕΚΡΟΥ.
ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΕΤΟΙΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΕΧΩ ΣΤΟ ΣΑΛΙΝΙ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟ ΧΑΛΙ ΤΟ ΠΗΡΑ ΣΕ ΚΑΦΕ ΣΚΟΥΡΟ ΜΕ ΧΡΥΣΟ-ΕΚΡΟΥ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ.


ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ...ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΜΕΙΝΩ ΕΔΩ

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
fourfouraki έγραψε:Μακάρι Χρύσα μου!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 34 417472

Σύμφωνα με τη φωτογραφία η οπίσθια μήτρα είναι σχεδόν παράληλη με τη σπονδυλική στήλη... οπότε σκέφτομαι... τι μπρούμητα, τι ανάσκελά... το ίδιο δεν είναι???


ΑΦΡΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ που είσαι????


Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 34 Retro2
Κοριτσάκι μου νομιζω ΌΤΙ αν τι βγάλουμε ΑΠΌ το μυαλο μας και ευχαριστιομΑστε την κάθε στιγμη θα ΈΡΘΕΙ.

Εγω αυτο το μηνα μου εδωσΑ ως δεδομένο ΌΤΙ θα ερθει περιοδοσπαρόλο που συμβαίνουν περίεργα πράγματα.η ζωή είναι ωραία δε μπορω να την περνάω με αγχος καλύτερα να τη ζω και ΌΤΙ Φερει













ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΦΟΥΡΦΟΥΡΑΚΙ Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect

ΧΡΥΣΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΚΟΛΗΤΙΚΟ.ΕΧΩ ΣΥΧΝΑ ΣΤΟΜΑΧΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ.
ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ?

ΤΟΝΙΑ ΕΝΝΟΩ ΟΤΙ ΑΝ ΘΑ ΠΑΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΕΔΩ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΣΟΥ,ΕΣΤΩ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΛΙΓΕΣ ΦΟΡΕΣ.ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΕΓΩ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΤΙ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΟΠΙΣΘΙΑ ΜΗΤΡΑ ΤΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΕΝΕΙΣ ΑΝΑΣΚΕΛΑ ΠΑΡΑ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ.

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγώ πάλι το θεώρησα δεδομένο ότι δεν θα έρθει!!!! χαχαχαχαχα ΔΕΝ ΤΗΝ ΘΕΛΩ ΣΑΣ ΛΕΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΦΟΥΡΦΟΥΡΑΚΙ Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect

ΧΡΥΣΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΚΟΛΗΤΙΚΟ.ΕΧΩ ΣΥΧΝΑ ΣΤΟΜΑΧΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ.
ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ?

ΤΟΝΙΑ ΕΝΝΟΩ ΟΤΙ ΑΝ ΘΑ ΠΑΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΕΔΩ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΣΟΥ,ΕΣΤΩ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΛΙΓΕΣ ΦΟΡΕΣ.ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.

ΠΕΡΑΣΤΙΚΆ σου μακάρι να είναι μια απλή αδιΑθεσια
ΕΓΏ είμαι λίγο ΌΤΙ ναναι.χθες ΕΊΧΑ αναγουλες για 2 ώρες και ξανα το βράδυ που ξαπλωσα για κανένα τέταρτο και δυσκολευομουνα να αναπνευσω.ΣΉΜΕΡΑ το πρωι ασε ξύπνησε στις 7 ΓΙΑΤΊ 8 είχαμε ραντεβού με το λογιστή και ζαλιστηκα ξανα στο αυτοκίνητο ευτυχώς δεν οδηγουσα.ΤΏΡΑ είμαι μια χαρα

karamelitsa22

karamelitsa22
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΤΟΝΙΑ ΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΝ ΔΕΧΤΟΥΝ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΕΣΥ ΕΚΕΙ ΜΕ 3 ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΝΗ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΣΑΙ.ΕΔΩ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ.

ΦΟΥΡΦΟΥΡΑΚΙ ΝΑΙ ΤΟ ΞΕΧΑΣΑ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΠΙΣΘΙΑ ΚΛΙΣΗ.ΛΕΣ ΓΙ ΑΥΤΟ Ν ΑΡΓΗΣΑΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΙΑΣΟΥΜΕ?

ΚΑΡΑΜΕΛΙΤΣΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΚΡΙΒΟ ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ.ΑΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΤΟΤΕ ΠΑΡΤΟ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΝΣΙΑΣΜΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΕΚΡΟΥ.
ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΕΤΟΙΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΕΧΩ ΣΤΟ ΣΑΛΙΝΙ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟ ΧΑΛΙ ΤΟ ΠΗΡΑ ΣΕ ΚΑΦΕ ΣΚΟΥΡΟ ΜΕ ΧΡΥΣΟ-ΕΚΡΟΥ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ.

γιαννα μου, γιατι εχεις ενδοιασμους με το εκρου?λερωνει ευκολα?εσυ που εχεις παιδακι για αυτο το απεφυγες?
το χαλι εχει διασταση 1,9χ2,9, ειναι μεγαλο..
χρυσα μου, γιατι κοριτσακι μου ζαλιζεσαι??λεσ να???!!!!!!αχχχ, μακαριιιιι!!!!
φουρφουρακι εγω απο την φωτο δεν μπορω να καταλαβω τιποτα!!!
παντως εφαρμοζω την μεθοδο του μαξιλαριου!!!για να δουμεεε!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 34 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 34 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 34 215994

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΦΟΥΡΦΟΥΡΑΚΙ Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect

ΧΡΥΣΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΚΟΛΗΤΙΚΟ.ΕΧΩ ΣΥΧΝΑ ΣΤΟΜΑΧΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ.
ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ?

ΤΟΝΙΑ ΕΝΝΟΩ ΟΤΙ ΑΝ ΘΑ ΠΑΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΕΔΩ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΣΟΥ,ΕΣΤΩ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΛΙΓΕΣ ΦΟΡΕΣ.ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.


ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ....ΕΚΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ..Ο ΑΛΕΞ ΠΑΕΙ ΣΧΟΛΕΙΟ...ΟΠΟΤΕ ΕΙΔΩΜΕΝ..ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙΡΟ ΑΚΟΜΑ!!!

ΤΟ ΜΑΡΑΚΙ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ?>

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
karamelitsa22 έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΤΟΝΙΑ ΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΝ ΔΕΧΤΟΥΝ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΕΣΥ ΕΚΕΙ ΜΕ 3 ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΝΗ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΣΑΙ.ΕΔΩ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ.

ΦΟΥΡΦΟΥΡΑΚΙ ΝΑΙ ΤΟ ΞΕΧΑΣΑ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΠΙΣΘΙΑ ΚΛΙΣΗ.ΛΕΣ ΓΙ ΑΥΤΟ Ν ΑΡΓΗΣΑΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΙΑΣΟΥΜΕ?

ΚΑΡΑΜΕΛΙΤΣΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΚΡΙΒΟ ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ.ΑΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΤΟΤΕ ΠΑΡΤΟ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΝΣΙΑΣΜΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΕΚΡΟΥ.
ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΕΤΟΙΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΕΧΩ ΣΤΟ ΣΑΛΙΝΙ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟ ΧΑΛΙ ΤΟ ΠΗΡΑ ΣΕ ΚΑΦΕ ΣΚΟΥΡΟ ΜΕ ΧΡΥΣΟ-ΕΚΡΟΥ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ.



Δεν ΞΈΡΩ ΑΛΛΑ μάλλον δεν είμαι το πρωι ΕΊΧΑ καιε
Εντονο πόνο στην κοιλιά δε ΜΠΟΡΟΎΣΑ να σκυβω με ΤΊΠΟΤΑ.ΕΓΏ έχω λευκα μαύρα και στην τραπεζαρία άσπρο μαυρο και ασήμι.λερωνονται ΑΛΛΑ τους βάζω να βγάζουνε τα παπούτσια ετσι και αλλιώς εκτός ΑΠΌ τις γιορτές.ΝΟΜΊΖΩ ΌΤΙ μπορείς να βρεις πιο οικονομικό κοριτσάκι εκτός αν σου αρεσε παρα πολυ
γιαννα μου, γιατι εχεις ενδοιασμους με το εκρου?λερωνει ευκολα?εσυ που εχεις παιδακι για αυτο το απεφυγες?
το χαλι εχει διασταση 1,9χ2,9, ειναι μεγαλο..
χρυσα μου, γιατι κοριτσακι μου ζαλιζεσαι??λεσ να???!!!!!!αχχχ, μακαριιιιι!!!!
φουρφουρακι εγω απο την φωτο δεν μπορω να καταλαβω τιποτα!!!
παντως εφαρμοζω την μεθοδο του μαξιλαριου!!!για να δουμεεε!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 34 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 34 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 34 215994

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΧΡΥΣΑ ΕΛΠΙΖΩ Η ΑΔΙΑΘΕΣΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΣΚΟΠΟ.

ΚΑΡΑΜΕΛΙΤΣΑ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΤΕ ΕΧΕΙΣ ΕΙΤΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΙΔΙ ΤΟ ΕΚΡΟΥ ΧΑΛΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΛΕΡΩΝΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.
ΕΝΩ ΣΤΟ ΚΑΦΕ ΤΟ ΣΚΟΥΡΟ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 34 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 34 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 34 328109

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΠΑΤΑΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΕ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ.ΤΩΡΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΑΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!
Η ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ.ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΝΤΙΚΙ Κ ΔΕΝ Μ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΓΡΑΨΩ.
ΤΟΝΙΑ ΤΑ ΒΑΛΑΤΕ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ?ΜΑΣ ΕΤΑΞΕΣ ΦΩΤΟ!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 34 272517 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 34 272517 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 34 272517

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΠΑΤΑΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΕ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ.ΤΩΡΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΑΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!
Η ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ.ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΝΤΙΚΙ Κ ΔΕΝ Μ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΓΡΑΨΩ.
ΤΟΝΙΑ ΤΑ ΒΑΛΑΤΕ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ?ΜΑΣ ΕΤΑΞΕΣ ΦΩΤΟ!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 34 272517 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 34 272517 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #84 - Σελίδα 34 272517


εχω βαλει ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ...ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟ..ΜΙΛΑΜΕ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ...ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ...ΘΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ Κ ΤΙΣ ΦΩΤΟ!!!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ.ΧΑΘΗΚΑ ΓΤ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΦΑΓΑΚΙ Μ--ΓΕΜΙΣΤΟΥΛΙΑ--ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΨΩΜΑΚΙ...ΠΟΘΕ ΕΙΣΤΕ ΕΔΩ ???

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις