Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
71 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 71 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

26ψευτοζήτηση!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ψευτοζήτηση!!! Πεμ Νοε 29, 2012 7:07 am

zouzouni21

zouzouni21
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
τουρτιτσα έγραψε:
zouzouni21 έγραψε:καλησπέρα κορίτσια και -άν υπάρχουν- αγόρια!!! μέχρι τώρα όσα πράγματα έβγαζα, είτε από το σπίτι, είτε από παιδικά πράγματα, τα πήγαινα στα ιδρίματα...(όσο φυσικά είχαμε λεφτά και δεν ήμασταν σε τέτοια κατάσταση!) και κυρίως στο ίδριμα Μητέρα. από πήρα ξέρω πώς εκεί έχουν έληψει σε πολλά!!! πήγα λοιπόν περίπου 3 κούτες πράγματα στο ίδριμα με διάφορα πράγματα! ρούχα παπούτσια και παιχνίδια! τελικά την κυριακή τα είδα όλα αραδιασμένα σε πάγκους στο παζάρι του πειραιά και πουλιώντουσαν προς 3 ευρώ το κομμάτι!!! εγώ πραγματικά τρελάθηκα!!! τα αναγμώρησα, γιατί με αυτά τα παιχνίδια κυρίως μεγαλώσαμε 5 άτομα!!! και τα ρούχα και τα παπούτσια ήταν του αδερφού μου του μικρού! τώρα πλέον όσα βγάλω έλεγα να τα δείνω μόνο σε άτομα που έχουν ανάγκη... σας είπα την ιστορία μου γιατί το ίδιο δυστηχώς έγινε και με οικογενιακή φίλη που τα πήγε στους γιατρούς χωρής σύνορα... απλά δεν μπορώ να διανοηθώ αυτήν την άκαρδη εκμετάλευση!!! πρέπει τελικά να προσέχουμε και το παραμικρό για να μην πάει χαμένη η βοήθειά μας....
πλακα κανεις?????????????
δεν γινονται αυτα τα πραγματα.


μακάρι να ήταν ψέματα!!!αλλά διστυχώς....

27ψευτοζήτηση!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ψευτοζήτηση!!! Πεμ Νοε 29, 2012 7:10 am

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τουρτιτσα έγραψε:
zouzouni21 έγραψε:καλησπέρα κορίτσια και -άν υπάρχουν- αγόρια!!! μέχρι τώρα όσα πράγματα έβγαζα, είτε από το σπίτι, είτε από παιδικά πράγματα, τα πήγαινα στα ιδρίματα...(όσο φυσικά είχαμε λεφτά και δεν ήμασταν σε τέτοια κατάσταση!) και κυρίως στο ίδριμα Μητέρα. από πήρα ξέρω πώς εκεί έχουν έληψει σε πολλά!!! πήγα λοιπόν περίπου 3 κούτες πράγματα στο ίδριμα με διάφορα πράγματα! ρούχα παπούτσια και παιχνίδια! τελικά την κυριακή τα είδα όλα αραδιασμένα σε πάγκους στο παζάρι του πειραιά και πουλιώντουσαν προς 3 ευρώ το κομμάτι!!! εγώ πραγματικά τρελάθηκα!!! τα αναγμώρησα, γιατί με αυτά τα παιχνίδια κυρίως μεγαλώσαμε 5 άτομα!!! και τα ρούχα και τα παπούτσια ήταν του αδερφού μου του μικρού! τώρα πλέον όσα βγάλω έλεγα να τα δείνω μόνο σε άτομα που έχουν ανάγκη... σας είπα την ιστορία μου γιατί το ίδιο δυστηχώς έγινε και με οικογενιακή φίλη που τα πήγε στους γιατρούς χωρής σύνορα... απλά δεν μπορώ να διανοηθώ αυτήν την άκαρδη εκμετάλευση!!! πρέπει τελικά να προσέχουμε και το παραμικρό για να μην πάει χαμένη η βοήθειά μας....
πλακα κανεις?????????????
δεν γινονται αυτα τα πραγματα.

απο οτι φαινεται γινονται...εχω δωσει ρουχα σε ενοριες........αστα....

28ψευτοζήτηση!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ψευτοζήτηση!!! Πεμ Νοε 29, 2012 7:16 am

tinkerbellpatra


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ειναι τραγικο ολο αυτο... να υπαρχουν ανθρωποι που οντως εχουν μεγαλη αναγκη κ αλλοι να εκμεταλλευονται την βοηθεια που μπορει να προσφερει καποιος! επειδη οπως εγω υπαρχουν σιγουρα-δυστηχως-ανθρωποι που εχουν μεγαλη αναγκη ειναι πολυ αδικο να υπαρχει κοροιδια κ ψευτια με αυτο το θεμα... τι να πω....

29ψευτοζήτηση!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ψευτοζήτηση!!! Πεμ Νοε 29, 2012 7:35 am

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια και εγώ είμαι σίγουρη πως πολλα από τα ρούχα που δωρίζει ο κόσμος σε ενορίες ή ιδρύματα καταλήγουν στις λαϊκές. Έχω δει ρούχα στη λαϊκή ξεχωρισμένα σε κατηγορίες πχ πλεκτά, παντελόνια, μπουφάν που φαίνεται πως είναι μεταχειρισμένα και πωλούνται προς 3 ή 5 ευρώ το κομμάτι. Πράγματι τραγικό είναι.
Θα μπορούσα να δεχτώ την περίπτωση ένα ίδρυμα να έχει καλύψει τις ανάγκες του σε ρουχισμό και τα υπόλοιπα να τα πουλάει, με τη προυπόθεση όμως πως με τα έσοδα θα αγοραστούν άλλα είδη πρώτης ανάγκης. Δυστυχώς αυτό δεν γίνεται και έτσι τα έσοδα από τις πωλήσεις καταλήγουν σε τσέπες απατεώνων.

30ψευτοζήτηση!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ψευτοζήτηση!!! Πεμ Νοε 29, 2012 7:41 am

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
θα συμφωνησω για το ιδρυμα κ την πωληση για αγορα αλλων ειδων πρωτης αναγκης αλλα...δυστηχως αυτη ειναι η ελλαδα μας!!!

31ψευτοζήτηση!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ψευτοζήτηση!!! Πεμ Νοε 29, 2012 7:44 am

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κι εγω ψαχνω να βρω ρουχα για τον μικρο μου και δεν βρισκω...

στην ενορια μας δινουν πολλα ρουχα αλλα παιδικα δεν εχει αρκετα
και εχω παρει και εχω δωσει

να σας πω και το αλλο?
ετυχε να εχω ρουχα του παιδιου μου που δεν του εκαναν πια και ηταν σε καλη κατασταση
αναζητησα να τα δωσω μεσω του φορουμ μας αλλα ειδα και εδω την απατεωνια
μου στελνανε διαφορες μυνηματα οτι τα θελουν και μετα εβλεπα δικα τους ποστ οτι πουλανε ρουχα στις ηλικιες που ηταν αυτα που εδινα

τα σχολια δικα σας!!!!

32ψευτοζήτηση!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ψευτοζήτηση!!! Πεμ Νοε 29, 2012 7:49 am

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ειλικρινα νοιωθω ενα κενο...δεν ξερω τι λεξεις να γραψω...εχω σκοπο να βοηθησω ακομα 2 κοπελες(προς το παρον δεν μπορω αλλο) δεν θελω να περναει καν απο το μυαλο μου οτι ειναι ψευτια(χωρις να θελω να προσβαλλω κανεναν το λεω) αλλα κ να ειχα δωσει σε καποια που ηταν ψεματα θα προτιμουσα να μην το μαθαινα...
θα αηδιαζα τελειως..
ζητω συγνωμη αν ειναι σκληρα τα λογια μου....

33ψευτοζήτηση!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ψευτοζήτηση!!! Πεμ Νοε 29, 2012 8:04 am

tinkerbellpatra


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
vetaki..! έγραψε:ειλικρινα νοιωθω ενα κενο...δεν ξερω τι λεξεις να γραψω...εχω σκοπο να βοηθησω ακομα 2 κοπελες(προς το παρον δεν μπορω αλλο) δεν θελω να περναει καν απο το μυαλο μου οτι ειναι ψευτια(χωρις να θελω να προσβαλλω κανεναν το λεω) αλλα κ να ειχα δωσει σε καποια που ηταν ψεματα θα προτιμουσα να μην το μαθαινα...
θα αηδιαζα τελειως..
ζητω συγνωμη αν ειναι σκληρα τα λογια μου....
δεν πρεπει να ζητας εσυ συγνωμη αλλα αυτοι που το κανουν αυτο εν αγνοια των ανθρωπων που τους βοηθουν στεροντας τα απο αλλους που τα εχουν πραγματικα αναγκη.... η κ απο τους ιδιους ακομα... ντροπη τους... επειδη κ εγω εχω ζητησει βοηθεια με στεναχωρει πολυ να φοβαται καποιος οτι μπορει να κοροιδευω... με το δικιο του βεβαια με αυτα που βλεπουμε... η αμαρτια σιγουρα πηγαινει σε εκεινον που κοροιδευει, οχι σε εκεινον που βοηθαει. κριμα που υπαρχουν τετοιοι ανθρωποι...

34ψευτοζήτηση!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ψευτοζήτηση!!! Πεμ Νοε 29, 2012 8:08 am

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ακριβως...κριμα...
ενα τοσο λεπτο κ ευαισθητο θεμα κ το γεμιζουν ψευτια κ βρωμια.............!
ειναι τραγικοι...

35ψευτοζήτηση!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ψευτοζήτηση!!! Πεμ Νοε 29, 2012 8:15 am

zouzouni21

zouzouni21
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κι εγώ το ίδιο πράγμα σκεφτόμουν... κι εγώ ζήτησα και σκέφτομαι πώς η κάθε κοπέλα θα φοβάται!!! και είναι λογικό!!! πλέον με κάποιους ασυνήδιτους φτάσαμε όλοι στο σημείο να φοβόμαστε τους πάντες....

savra


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΣΑΝ ΑΥΤΗΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΠΕΙ ΠΟΥ ΟΝΤΩΣ ΕΧΟΥΝ ΑΝΝΑΓΛΗ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΞΑΚΡΙΒΩΣΑ.

ΠΡΕΠΕΙ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΡΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΑΤΗ.ΑΥΤΗ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΟΙ 2 ΤΟΥΣ ΑΝΕΡΓΟΙ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΑΠΟ 2,5 ΜΗΝΩΝ ΜΕΤΑ 2 ΧΡΟΝΩΝ ΚΠΛ ΕΩΣ 17 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΓΚΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΒΑΣΙΚΑ.

ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΗΝΥΜΑ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΜΠΤΩΧΟΙ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΓΚΗ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ.
ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΤΣΕΚΑΡΟΥΜΕ ΠΡΩΤΑ .ΕΓΩ ΤΟ ΛΕΩ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙ ΑΥΤΟΥΣ.ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΟ ΘΑ ΚΑΝΕΙ.ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΕΧΩ.

37ψευτοζήτηση!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ψευτοζήτηση!!! Πεμ Νοε 29, 2012 8:16 am

tinkerbellpatra


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ενω με τις δυσκολιες που περναω ειπα μεσα μου οτι δεν θα μου κανει εντυπωση τιποτα πλεον, τελικα εκανα λαθος. παντα θα υπαρχει κατι που δεν θα πιστευουμε οτι γινεται επειδη εμεις δεν θα το καναμε ποτε.. αλλα δυστηχως δεν ειμαστε ολοι ιδιοι.

38ψευτοζήτηση!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ψευτοζήτηση!!! Πεμ Νοε 29, 2012 8:18 am

veny


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
exw kapoia rouxalakia gia neogenhta k kapoia gia koritsaki peripou 2 etwn..an 8elei kapoia kopela as mou pei, en einai k dytika proasteia na thw ta dwsw apeu8eias k na xw to nou mou gia oti prokypsei..steilte mou pm

zouzounitsa poso einai to mikro sou?

39ψευτοζήτηση!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ψευτοζήτηση!!! Πεμ Νοε 29, 2012 8:20 am

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="veny"]exw kapoia rouxalakia gia neogenhta k kapoia gia koritsaki peripou 2 etwn..an 8elei kapoia kopela as mou pei, en einai k dytika proasteia na thw ta dwsw apeu8eias k na xw to nou mou gia oti prokypsei..steilte mou pm

tinkerbellpatra οι ηλικιες σου δεν ειναι??

40ψευτοζήτηση!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ψευτοζήτηση!!! Πεμ Νοε 29, 2012 8:28 am

tinkerbellpatra


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
[quote="vetaki..!"]
veny έγραψε:exw kapoia rouxalakia gia neogenhta k kapoia gia koritsaki peripou 2 etwn..an 8elei kapoia kopela as mou pei, en einai k dytika proasteia na thw ta dwsw apeu8eias k na xw to nou mou gia oti prokypsei..steilte mou pm

tinkerbellpatra οι ηλικιες σου δεν ειναι??
ναι ακριβως αυτες ειναι! εγω σε ρουχαλακια χρειαζομαι μονο για την μεγαλη μου που ειναι 2, για την μικρη χρησιμοποιω της μεγαλης που εχω φυλαξει. ειναι ιδιο φυλο κ γεννημενες την ιδια εποχη οποτε απο ρουχα για την μπεμπα ειμαι καλλυμενη!

41ψευτοζήτηση!!! - Σελίδα 2 Empty ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΔΕΚΤΟ Πεμ Νοε 29, 2012 8:50 am

savra


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΒΕΝΗ ΜΟΥ ΔΕ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΩΝ ΡΟΥΧΩΝ.ΤΑ ΣΤΕΛΝΩ ΣΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΠΟΥ ΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ Κ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΟ 2,5 ΕΤΩΝ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ.ΦΟΡΑΝΕ ΑΚΟΜΑ ΤΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΜΕ ΖΑΚΕΤΑ ΦΑΝΤΑΣΟΥ Κ ΤΗΣ ΕΣΤΕΙΛΑ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΑΠ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ Κ ΠΟΛΛΑ.ΤΑ ΧΩ ΔΩΣΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ.ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ.ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΒΕΒΑΙΑ.

42ψευτοζήτηση!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ψευτοζήτηση!!! Πεμ Νοε 29, 2012 9:52 am

zouzouni21

zouzouni21
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
veny έγραψε:exw kapoia rouxalakia gia neogenhta k kapoia gia koritsaki peripou 2 etwn..an 8elei kapoia kopela as mou pei, en einai k dytika proasteia na thw ta dwsw apeu8eias k na xw to nou mou gia oti prokypsei..steilte mou pm

zouzounitsa poso einai to mikro sou?
εμένα είναι 2 ο μεγάλος και το μικρό μηνά περίπου...

43ψευτοζήτηση!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ψευτοζήτηση!!! Πεμ Νοε 29, 2012 9:57 am

zouzouni21

zouzouni21
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[quote="zouzouni21"]
veny έγραψε:exw kapoia rouxalakia gia neogenhta k kapoia gia koritsaki peripou 2 etwn..an 8elei kapoia kopela as mou pei, en einai k dytika proasteia na thw ta dwsw apeu8eias k na xw to nou mou gia oti prokypsei..steilte mou pm

zouzounitsa poso einai to mikro sou?
εμένα είναι 2 ο μεγάλος και το μικρό μηνά περίπου...αλλά για τον μικρό έχω τα πάντα.... σχεδόν....

44ψευτοζήτηση!!! - Σελίδα 2 Empty LOIPON KORITSIA Πεμ Νοε 29, 2012 2:55 pm

mamamia12

mamamia12
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
koritsia den mporo na diavazo tetoia Mad Mad Mad ELEOS!!!THA PO KAI KATI AKOMA...SAVRA GIATI?? TOSO ENDIAFERON STO NA VOITHISOUME THN POLUTEKNH OIKOGENEIA???MOU ESTEILES KI PM NA VOITHISO PROSOPIKA,O KATHENAS MAS XSEREI TI THA KANEI,EXO VOITHHSEI EXSALLOU POLLES OIKOGENEIES,XORIS NA MOU UPODIXSEI KANEIS TI THA KANO!!!EXEIS SE POSA POSTS POU MILAS GIA THN OIKOGENEIA LES KAI TOUS XSEREIS XRONIA..TO KATALAVAME OTI EXOUN ANAGKH ,ALLA MIPOS TELIKA EISAI ESU AUTH?? Cool ME ALLO PSEUDONYMO??DEN MPORO NA MHN SE UPOPSIAZOMAI PLEON ME OLA OSA DIAVAZO!!!! Mad SAFOS KAI THA UPARXOUN OI EXSERESEIS OPOS SE OLOUS TOUS TOMEIS VEVAIA.STEILE ESU THN VOITHEIA SOU KAI ASE TON KATHENA NA KRINEI MONOS TOU TO TI THELEI NA KANEI,KAI AN XREIAZETE MPORO NA PARO KI EGO STHN KALAMPAKA NA MATHO APO TON DHMARXO POU GNORIZO KAI PROSOPIKA TO AN EXOUN ONTOS TOSH MEGALH ANAGKH!!!!!!!!!

45ψευτοζήτηση!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ψευτοζήτηση!!! Πεμ Νοε 29, 2012 3:13 pm

mamamia12

mamamia12
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
savra έγραψε:ΒΕΝΗ ΜΟΥ ΔΕ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΩΝ ΡΟΥΧΩΝ.ΤΑ ΣΤΕΛΝΩ ΣΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΠΟΥ ΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ Κ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΟ 2,5 ΕΤΩΝ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ.ΦΟΡΑΝΕ ΑΚΟΜΑ ΤΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΜΕ ΖΑΚΕΤΑ ΦΑΝΤΑΣΟΥ Κ ΤΗΣ ΕΣΤΕΙΛΑ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΑΠ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ Κ ΠΟΛΛΑ.ΤΑ ΧΩ ΔΩΣΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ.ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ.ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΒΕΒΑΙΑ.
kai pou xsereis ti forane ta paidia ths????kalokairina me zaketa??ekei hsoun kai ta eides??kai pote prolaves kai esteiles ta dika sou rouxalakia afou sto pm prin kamia ora... Mou eipes oti tora etoimazeis paketo na ths steileis????ELEOS!!!MAS DOULEUEIS RE KOPELIA???GIA XAZES MAS PERNAS???DHLADH AN EXEIS ONTOS ANAGKH MH PRATTEIS ETSI YPOULA OSTE NA PAREIS VOITHEIA!KANTO TIMIA!!!TI NA PO..MARESEI POU STENAXORIOMOUN POU AKOMA DEN ESTEILA VOITHEIA LOGO DYSKOLION MOU,TELIKA DEN AXSIZEIS VOITHEIA APO EMENA TOYLAXISTON... Crying or Very sad LUPAMAI

46ψευτοζήτηση!!! - Σελίδα 2 Empty ΕΞΑΚΡΙΒΩΣΤΕ ΚΑΙ ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ Πεμ Νοε 29, 2012 3:14 pm

savra


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΠΗΓΑ .Κ ΕΠΕΙΔΗ ΣΗΜΕΡΑ ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΨΕΥΤΙΚΕΣ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΥΛΑΝΕ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΚΑΛΕΣΑ ΤΟ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΤΗΣ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΚΑΙ ΡΩΤΗΣΑ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ .ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΜΟΥ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΑΝ ΟΤΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΤΡΑΓΙΚΗ ΚΑΙ ΟΤΙ ΟΝΤΩΣ ΕΧΟΥΝ ΤΟΣΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΩΡΟ 2.5 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΤΟ ΛΥΠΗΘΗΚΑ .ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΤΕΤΟΙΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ ΔΗΜΟΣΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΗΜΟ ΝΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΣΑΝ ΕΠΑΙΤΕΣ .Κ ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΟΝΟ ΡΟΥΧΑΚΙΑ ΓΙΑ ΜΩΡΟ ΑΓΟΡΙ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΡΟΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΟΙ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ .ΕΞΑΛΛΟΥ ΠΑΡΕ ΚΑΙ ΤΟ ΔΗΜΑΡΧΟ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ .ΟΤΙ ΖΟΥΝ ΣΕ ΑΘΛΙΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ .ΙΣΩΣ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΜΟΥ ΤΑ ΧΟΥΝ ΠΑΙΞΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΕΜΑΩ ΤΟΣΟ ΓΙ ΑΥΤΟΥΣ ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΕΙΣ ΟΛΑ ΟΣΑ ΛΕΩ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ ΜΗ ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΤΟΥΝ ΑΔΙΚΑ ΑΠΟ ΑΠΛΗ ΚΑΧΥΠΟΨΙΑ Η ΦΟΒΟ.ΔΕ ΜΑΖΕΥΩ ΡΟΥΧΑ ΓΙ ΑΥΤΟΥΣ ΑΠΛΑ Η ΑΝΕΡΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΗΜΟ ΠΡΑΓΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΣΑ ΠΑΙΔΙΑ ΗΡΘΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΗΣ .ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΜΕΝΩ ΑΘΗΝΑ .ΣΥΓΝΩΜΗ ΟΝΤΩΣ ΠΑΘΙΑΣΤΗΚΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ.

47ψευτοζήτηση!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ψευτοζήτηση!!! Πεμ Νοε 29, 2012 3:17 pm

mamamia12

mamamia12
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
suggnomh alla den pisteyo lexsh kopelitsa mou!!!kalo sou vradu kai mh mou steileis pm se parakalo.ekei pou thelo tha voithiso....

48ψευτοζήτηση!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ψευτοζήτηση!!! Πεμ Νοε 29, 2012 3:18 pm

savra


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΦΤΙΑΧΝΩ ΚΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ .ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΠΑΚΕΤΑΡΩ ΕΧΩ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ Κ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ.ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΕ ΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ.

49ψευτοζήτηση!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ψευτοζήτηση!!! Πεμ Νοε 29, 2012 3:21 pm

mamamia12

mamamia12
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
opos leei kai to thema....PSEUTOSUZHTHSH!!!

50ψευτοζήτηση!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ψευτοζήτηση!!! Πεμ Νοε 29, 2012 3:25 pm

savra


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΜΟΥ ΤΑ ΕΙΠΕ ΟΛΑ Η ΕΥΑ ΟΤΙ ΖΟΥΝ ΜΕ ΤΗ ΣΥΝΤΑΞΗ ΤΗΣ ΓΙΑΓΙΑΣ ΚΑΙ ΦΟΡΑΝΕ ΚΑΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΟΤΙ ΘΕΛΩ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΕΣΤΕ ΟΣΕΣ ΘΕΛΕΤΕ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΠΕΙΤΕ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΕΧΕΙ ΑΝΑΡΤΗΣΗ 22 ΝΟΕΜΒΡΗ ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΜΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΙΝΗ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΣΑΣ ΘΑ ΠΙΑΣΟΥΝ ΤΟΠΟ.ΚΑΝΩ ΑΓΩΝΑ ΓΙ ΑΥΤΟΥΣ ΑΣ ΜΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΑΦΕΙ.ΚΡΙΜΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ.ΕΙΜΑΣΤΕ ΝΟΗΜΟΝΕΣ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΜΕ ΚΡΙΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΔΙΑΠΛΗΚΤΙΣΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΑΛΗΘΙΝΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΓΚΗ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ .

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις